KERMAN forum
15.12.2017, 11:22:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pozivamo vas na suradnju na forumu www.kerman.hr. Pozdrav
 
  Portal   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 33   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nogomet na SAT TV-u  (Posjeta: 247268 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
drvr
Global Moderator
****
Online Online

Spol: Muški
Postova: 30.609



« Odgovor #400 : 07.08.2017, 15:44:12 »

+
Ponedeljak
07/08/2017


Letonia 1
17:00 Rigas FS - Metta/LU
SNAI LIVE
Eutelsat 16 E - 12660 H 2220 3/4 MPEG-4 - BISS


Portugal LIGA NOS
18:00 Portimonense - Boavista

SNAI LIVE
Eutelsat 16 E - 12660 H 2220 3/4 MPEG-4 - BISS

20:00 Feirense - Tondela
SNAI LIVE
Eutelsat 16 E - 12660 H 2220 3/4 MPEG-4 - BISS

22:00 Rio Ave - Belenenses
SNAI LIVE
Eutelsat 16 E - 12660 H 2220 3/4 MPEG-4 - BISS
Evidentirano

satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #401 : 08.08.2017, 11:06:19 »

Tuesday 08/08 /2017

Egypt
Farouk Cup (Semi Final)
20:00 El Masry Club - Zamalek
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Europe
UEFA Super Cup
20:45 Real Madrid - Manchester United
*TRT 4K
-Turksat 42E -10980 V 12500 -FTA/Biss
TRT 1 HD
-Turksat 42E -11054 V 30000 -FTA/Biss
TRT 1
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA/Biss
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA/Biss
ZDF HD
-Astra 19.2E -11361 H 22000 -FTA
ZDF
-Astra 19.2E -11953 H 27500 -FTA
-HotBird 13E -11054 H 27500 -FTA
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
ORTB
-Eutelsat 5W -12690 V 30000-FTA
-Eutelsat 5W -4156 L 2980 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Sub-Sahara)
ORTM
-Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA
-Eutelsat 9E -12034 V 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -4122 R 5300 -FTA(C-Band)
-Intelsat 31.5W -4114 V 5300 -FTA(C-Band)
-Intelsat 31.5W -12340 V 2121 -FTA
NLO TV
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12341 H 30000 -FTA(Multistream Only!)
-Eutelsat 9E -12111 V 27500 -Biss
RTB
-Eutelsat 9E -11900 H 27500 -FTA
-Eutelsat 3.1E -4172 R 1917 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -10977 H 24114 -FTA(Africa)
OBN
-Eutelsat 16E -11304 H 30000 -FTA
IR Cama 3 TV / IR Cama Clawoa
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
1TV Georgia (Pirveli Arkhi)
-AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss
RTRS (PTPC) (tbc)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Fixed CW(N/D/S)
*RT Two HD
-Eutelsat 9E -20185 L 25000 -FTA(Ka-Band)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Rah-e-Farda TV
-Turksat 42E -12447 H 2400 -FTA
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
*Maiwand tv
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
*Arezu TV
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
*Armenia TV
-Intelsat 60E -11622 V 8527 -Biss
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Telecadena 7 y 4
-Intelsat 45W -3866 V 10073 -FTA(C-Band)
*SBS One HD (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*SBS One (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Canale 5 HD
-Eutelsat 5W -12606 V 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Canale 5
-Eutelsat 5W -12669 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Sport 24 (ECM AU EMU Only)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 20W -12698 H 6665 -PowerVU(**)
-Intelsat 34.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Wednesday 09/08/2017

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie B
00:15 Santa Cruz - Cricima
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

02:30 Luverdense - Juventude
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

South Americas
Copa Libertadores
00:15 Lans - The Strongest
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

02:45 River Plate - Guaran
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)


Eutelsat 16E

SNAI LIVE - 12660 H 2220 3/4 MPEG-4 - BISS

Today on programs on SNAI LIVE
08:08:2017

17;00 Football : Portugal LIGA NOS
MARITIMO vs Pacos de FERREIRA

20;00 Football : Iceland 1
Vikingur Reykjavik vs IBV

21;15 Football : Iceland 1
FH vs Valur (P2)WA
Evidentirano
drvr
Global Moderator
****
Online Online

Spol: Muški
Postova: 30.609



« Odgovor #402 : 09.08.2017, 10:07:28 »

Sreda - Wednesday

09.08.2017

+02 GMT



English League Cup
18:45    Colchester United - Aston Villa

ARENA SPORT 3
-Hellas SAT 39E - 11135 V 30000 - Tandberg
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4
-Astra 4.8E - 12418 H 27500 - PowerVU (SIS Live)

18:45    Leeds United FC - Port Vale
ARENA SPORT 4
-Hellas SAT 39E - 11135 V 30000 - Tandberg


Portugal Primeira Liga
18:00    FC Porto - GD Estoril

ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)
Tivibu Spor HD
-Turksat 42E - 11853 H 25000 - FTA (DVB-S2)

20:00    SL Benfica - Sporting Braga
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)


Friendlies Clubs
18:45   AC Milan - Real Betis

Sharjah Sport
-Nile sat 7W - 11012 V 27500 - FTA
Sharjah Sport HD
-Nile sat 7W - 11012 V 27500 - FTA


Russian Premier League
14:30    Ural Yekaterinburg - Zenit St. Petersburg

Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E - 11785 H 27500 - Biss
-NSS 57E - 11565 H 10740 - FTA/Biss
Tivibu Spor HD
-Turksat 42E - 11853 H 25000 - FTA (DVB-S2)


Egypt Cup
(Semifinal)

18:00    Al Ahly - Smouha

ON TV Sport
-Nile sat 7W - 10853  H  27500 - FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W - 10853 H  27500 - FTA
DMC Sports
-Nile sat 7W - 11449 H 27500 - FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W - 11843 H 27500 - FTA


Swiss Super League
18:00    BSC Young Boys - FC Thun

SRF info HD
-Hotbird 13E - 11526 H 29700 - Via2.3 (SSR/SRG)


Serbian SuperLiga
18:00    FK Partizan - Zeleznik

ARENA SPORT 1
-Hellas SAT 39E - 11135 V 30000 - Tandberg
ARENA SPORT BIH
-Hellas SAT 39E - 11135 V 30000 - Tandberg


Copa Libertadores
00:45    River Plate - Club Guarani

ARENA SPORT3
-Hellas SAT 39E - 11135 V 30000 - Tandberg

22:15    Gremio - Godoy Cruz
ARENA SPORT 1
-Hellas SAT 39E - 11135 V 30000 - Tandberg
ARENA SPORT BIH
-Hellas SAT 39E - 11135 V 30000 - Tandberg
SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)


Campeonato Brasileiro Srie A
19:00    Associacao Atletica Ponte Preta - Fluminense FC

PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC  HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (C-Band


Ukrainian First League
15:00    FK Naftovyk-Ukrnafta - FC Ingulets

XSport
-Astra 4.9E - 12130 V 27500 - Biss
-Astra 4.9E - 12341 H 30000 - FTA (Multistream)
XSport HD
-Astra 4.9E - 11747 V 30000 - FTA


Ukrainian Second League
17:00   Dnipro-1 - The Dnieper
XSport
-Astra 4.9E - 12130 V 27500 - Biss
-Astra 4.9E - 12341 H 30000 - FTA (Multistream)
XSport HD
-Astra 4.9E - 11747 V 30000 - FTA


etvrtak - Thursday 10 Aug 2017

Copa Libertadores
00:45    Palmeiras - Barcelona Guayaquil

ARENA SPORT 1
-Hellas SAT 39E - 11135 V 30000 - Tandberg
ARENA SPORT BIH
-Hellas SAT 39E - 11135 V 30000 - Tandberg

00:45    Atletico Mineiro - Club Jorge Wilstermann
SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
Evidentirano

satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #403 : 10.08.2017, 13:40:18 »

Thursday 10 /08 /2017

Iran
Pro League
15:45 Gostaresh Foolad - Sepidrood Rasht
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

18:00 Esteghlal Khuzestan - Saipa
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

18:15 Naft Tehran - Persepolis
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Saudi Arabia
Jameel Pro League
18:00 Al Fateh - Al Taawoun
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

19:55 Al Hilal - Al Feiha
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

Russia
Rosgosstrakh Russian Football Championship (aka Premier League)
19:00 Akhmat Grozny - Krasnodar
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Serbia
Super Liga
20:00 Radnik Surdulica - Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

England
EFL League Cup
20:45 Bury - Sunderland
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports football HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
22:00 Vitria Guimarães - Chaves
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Europe
Club Friendly
23:00 Sevilla - Roma
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)


Friday 11/08/2017

South Americas
Copa Libertadores (Round of 16, 2nd Leg)
00:15 Botafogo - Nacional (AGG 1-0)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

02:45 Santos - Atltico PR (AGG 3-2)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

02:45 San Lorenzo - Emelec (AGG 1-0)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #404 : 11.08.2017, 19:26:19 »

Friday 11/08 /2017 Africa
CAF African Nations Championship (CHAN)(UNIFFAC Qualification, 1st Leg)
15:30 Republic of the Congo - Democratic Republic of the Congo
*RTNC
-Rascom QAF 2.8E -3986 R 13557 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 10E -3656 R 3716 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 8W -4153 L 60000 -FTA(C-Band)

Ukraine
Прем'єр-ліга (Premier League)
18:00 Dynamo Kiev - Zirka Kropyvnytsky
2+2
-Astra 4.8E -11766 H 27500 -FTA/Biss
-Astra 4.8E -12341 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Saudi Arabia
Jameel Pro League
18:00 Al Qadisiyah - Al Raed
MBC Pro Sports 3 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

19:55 Al Ettifaq - Al Ahli
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

19:55 Al Ittihad - Al Batin
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

Slovakia
Super Liga
18:30 Nitra - Zlat Moravce
213 HD
-Astra 23.5E -12363 V 29500 -FTA
213 Sport
-Thor 1W 12380 V 30000 -FTA

Iran
Pro League
18:30 Sanat Naft - Padideh Khorasan
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

France
Ligue 1
19:00 Olympique Nice - Troyes
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Stade Rennais - Olympique Lyonnais
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

Croatia
MAXtv Prva liga (1.HNL)
19:00 Rijeka - Dinamo Zagreb
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

21:00 Hajduk Split - Slaven Koprivnica
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

Azerbaijan
Topaz Premyer Liqası
19:00 Nefti - Qarabağ
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss

Europe
UEFA U19 Womens Championship
20:00 Northern Ireland - Scotland
BBC Red Button / BBCi (tbc)
-Astra 28.2E -10773 H 22000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss

Belgium
Jupiler Pro League
20:30 Zulte Waregem - Club Brugge
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Sharjah Sport
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

England
The Premier League
20:45 Arsenal - Leicester City
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports Main Event HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
IR Cama 3 TV / IR Cama Clawoa
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA/Prob Blackout
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
IMG3 EU / IMG Asia (Tandberg Feed) {Key tbc: availability/algo tbc}
-Eutelsat 7E -11020 V 7200 -Tandberg(**)
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -Tandberg(**)(C-Band)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 3750 -Biss(C-Band)
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 (ECM AU EMU Only)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 20W -12698 H 6665 -PowerVU(**)
-Intelsat 34.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Germany
DFB Pokal
20:45 Karlsruher - Bayer Leverkusen
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

Italy
Coppa Italia
21:15 Torino -Trapani
*Rai Sport
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Saturday 12/08/2017

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie B
00:15 Brasil de Pelotas - Guarani
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

02:30 Amrica Mineiro - Nutico
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #405 : 12.08.2017, 13:28:46 »

Saturday 12/08 /2017

England
The Premier League
13:30 Watford - Liverpool
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports Premier League HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
IMG3 EU / IMG Asia (Tandberg Feed) {Key 06CE: Click Here}
-Eutelsat 7E -11020 V 7200 -Tandberg(**)
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -Tandberg(**)(C-Band)
IR Cama 3 TV / IR Cama Clawoa
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA -thx wnn670
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 3750 -Biss(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Sport 24 (ECM AU EMU Only)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 20W -12698 H 6665 -PowerVU(**)
-Intelsat 34.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Chelsea - Burnley
IMG3 EU / IMG Asia (Tandberg Feed) {Key ????: Click Here}
-Eutelsat 7E -11020 V 7200 -Tandberg(**)
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -Tandberg(**)(C-Band)
IR Cama 3 TV / IR Cama Clawoa
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA -thx wnn670
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 3750 -Biss(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Sport 24 (ECM AU EMU Only)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 20W -12698 H 6665 -PowerVU(**)
-Intelsat 34.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Crystal Palace - Huddersfield Town
Service 1 {Key 0001: Click Here} (tbc)
-Eutelsat 10E -11299 H 22500 -Tandberg(**)
-Asiasat 100.5E -3922 H 22500 -Tandberg(**)(C-Band)

16:00 Everton - Stoke City
Service 2 {Key 0002: Click Here} (tbc)
-Eutelsat 10E -11299 H 22500 -Tandberg(**)
-Asiasat 100.5E -3922 H 22500 -Tandberg(**)(C-Band)

16:00 Southampton - Swansea City
Service 3 {Key 0003: Click Here} (tbc)
-Eutelsat 10E -11299 H 22500 -Tandberg(**)
-Asiasat 100.5E -3922 H 22500 -Tandberg(**)(C-Band)

16:00 West Bromwich Albion - Bournemouth
Service 4 {Key 0004: Click Here} (tbc)
-Eutelsat 10E -11299 H 22500 -Tandberg(**)
-Asiasat 100.5E -3922 H 22500 -Tandberg(**)(C-Band)

18:30 Brighton & Hove Albion - Manchester City
BT Sport 1 HD Feed (tbc)
-Astra/Thor/Hispasat....
IMG3 EU / IMG Asia (Tandberg Feed) {Key ????: Click Here}
-Eutelsat 7E -11020 V 7200 -Tandberg(**)
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -Tandberg(**)(C-Band)
*NBC
-Intelsat 169E -4030 H 8544 -PowerVU(**)(C-Band)
(also NBC 15W, 21.6E, 7E or 16E feed tbc)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 3750 -Biss(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Sport 24 (ECM AU EMU Only)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 20W -12698 H 6665 -PowerVU(**)
-Intelsat 34.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

EFL Championship
16:00 Brentford - Nottingham Forest
*Telekanal Futbol (Football Russia)
-Yamal 90E -11093 H 30000 -Biss/FTA

18:30 Middlesbrough - Sheffield United
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports Main Event HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)

China
Super League
13:35 Shandong Luneng - Shanghai Shenhua
*Dubai Sports 1 HD (tbc)
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
-Yahsat 52.5E -11823 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1 (tbc)
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11785 V 27500 -FTA

Germany
DFB Pokal
15:30 Chemnitzer - Bayern Mnich
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

Europe
Hybrid Club Friendly
16:00 Real Madrid Legends - Manchester United Legends
MUTV International (tbc)
-Eutelsat 10E -11483 V 4000 -Biss

Club Friendly
20:30 Inter Milan - Real Betis
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

Russia
Rosgosstrakh Russian Football Championship (aka Premier League)
16:30 CSKA Moscow - Spartak Moscow
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

France
Ligue 1
17:00 Nantes - Olympique Marseille
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
TV5 Monde Europe
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
-Astra 19.2E -11538 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11137 H 27500 -FTA
-Eutelsat 9E -11785 H 27500 -FTA
TV5 Monde Maghreb-Orient HD
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
*TV5 Monde Maghreb-Orient
-Nilesat 7W -11900 V 27500 -FTA
*TV5 Monde Asia
-Asiasat 105.5E -3760 H 26000 -FTA
*TV5 Monde Pacific
-Intelsat 166E -3940 H 27690 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV5 Monde Afrique
-Eutelsat 3.1E -11481 H 45000 -FTA(Africa)
-Astra 4.8E -12015 V 29950 -FTA(Africa)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)

20:00 Bordeaux - Metz
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

20:00 Toulouse - Montpellier
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

Montenegro
1. CFL (Prva Crnogorska)
17:00 Zeta - Budunost
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

Bulgaria
PFG Parva Liga
17:15 Etar - Pirin
Diema
-HellasSat 39E -12524 H 30000 -I2(Bulsat)

Switzerland
Schweizer Pokal (1st Round)
17:45 Kriens - Luzern
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)

Belgium
Jupiler Pro League
18:00 Mechelen - KAA Gent
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss

Hungary
NB1
18:00 Honvd - jpest
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

20:30 Videoton Szekesfehervar - Debrecen
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Azerbaijan
Topaz Premyer Liqası
18:00 İnter - Qəbələ
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss

Saudi Arabia
Jameel Pro League
18:10 Al Shabab - Uhud
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

19:55 Al Faisaly - Al Nassr
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

Spain
Club Friendlies
19:00 Logroñs - Huesca
Aragn TV
-Hispasat 30W -11811 V 27500 -FTA
-Astra 19.2E -11686 V 22000 -FTA

21:00 Real Zaragoza - Eibar
Aragn TV
-Hispasat 30W -11811 V 27500 -FTA
-Astra 19.2E -11686 V 22000 -FTA

Croatia
1.NHL League
19:00 Lokomotiva - Osijek
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

21:00 Inter - Istra
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
19:15 Belenenses - Martimo
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

21:30 Boavista - Rio Ave
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Netherlands
Eredivisie
20:45 Heracles - Ajax
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss

Italy
Coppa italia
21:15 Cagliari - Palermo
*Rai Sport
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie B
21:30 Internacional - Londrina
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Africa
CAF African Nations Championship (CHAN)(UNIFFAC Qualification, 1st Leg)
21:45 Algeria - Libya
ENTV / Programme National
-Eutelsat 5W -11059 H 23700 -Biss
-SES 22W -12674 H 20255 -Biss
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -Biss

United States of America & Canada
MLS (Major League Soccer)
22:05 Seattle Sounders - Sporting Kansas City
AFN Prime (Atlantic)
-Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU(**)
-Intelsat 0.8W -4175 R 28000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 64.2E -4093 L 3680 -PowerVU(**)(C-Band)

Sunday 13/08/2017

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie A
00:00 Vitria - Ava
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Brasileirão Srie B
00:00 Figueirense - Gois
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

United States of America & Canada
MLS (Major League Soccer)
02:00 Dallas - Colorado Rapids
AFN Sports 2
-Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU(**)
-Intelsat 0.8W -4175 R 28000 -PowerVU(**)(C-Band)

05:00 Los Angeles Galaxy - New York City
AFN Sports 2
-Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU(**)
-Intelsat 0.8W -4175 R 28000 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #406 : 12.08.2017, 14:09:48 »

Update 12/08 /2017


Eutelsat 16E

SNAI LIVE - 12660 H 2220 3/4 MPEG-4 - BISS

11;00 Football : Japan 2
Nagoya Grampus vs Matsumoto Yamaga


13;35 Football : China 1
Shandong Luneng vs Shanghai Shenhua


15;00 Football : France LIGUE 2
Sochaux vs Lens (P2)


17;00 Football : Portugal LIGA NOS
Moreirense vs FEIRENSE


19;15 Football : Portugal LIGA NOS
Belenenses vs MARITIMO (P2)


21;30 Football : Portugal LIu GA NOS
BOAVISTA vs Rio Ave


23;10 Football : Paraguay 1
Sportivo Trinidense vs Sol de America (P2)
Evidentirano
drvr
Global Moderator
****
Online Online

Spol: Muški
Postova: 30.609



« Odgovor #407 : 13.08.2017, 12:16:32 »

Nedelja - Sunday - Domenica

13.08.2017



China Super League
13:30 Shanghai SIPG - Chongqing Dangdai Lifan

*Dubai Sports 1 HD (tbc)
-Eutelsat 7.3W - 12322 V 27500 - FTA
-Yahsat 52.5E - 11823 H 27500 - FTA
Dubai Sports 1 (tbc)
-Badr 26E - 12130 V 27500 - FTA
-Nilesat 7W - 11785 V 27500 - FTA


The Premier League
14:30 Newcastle United - Tottenham Hotspur

IMG3 EU / IMG Asia (Tandberg Feed)
-Eutelsat 7E - 11020 V 7200 - Tandberg(**)
-Asiasat 100.5E - 3700 V 30000 - Tandberg(**)(C-Band)
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports Premier League HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E - 12418 H 27500 - PowerVU(**)
IR Cama 3 TV / IR Cama Clawoa (tbc)
-Hotbird 13E - 10775 H 27500 - FTA
-Eutelsat 7E - 11262 H 27500 - FTA
*Idman Azerbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E - 11175 H 27500 - FTA/Biss
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E - 4009 V 3750 - Biss(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5E - 11785 H 27500 - FTA/Biss (East Beam)
-NSS 57E - 11565 H 10740 - FTA/Biss (Central Asia/East Beam)
*Sport 24 (ECM AU EMU Only)
-NSS 57E - 4095 R 30000 - PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W - 4099 R 30000 - PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 20W - 12698 H 6665 - PowerVU(**)
-Intelsat 34.5W - 4095 R 30000 - PowerVU(**)(C-Band)

17:00 Manchester United - West Ham United
IMG3 EU / IMG Asia (Tandberg Feed)
-Eutelsat 7E - 11020 V 7200 - Tandberg(**)
-Asiasat 100.5E - 3700 V 30000 - Tandberg(**)(C-Band)
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports Premier League HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E - 12418 H 27500 - PowerVU(**)
IR Cama 3 TV / IR Cama Clawoa (tbc)
-Hotbird 13E - 10775 H 27500 - FTA
-Eutelsat 7E - 11262 H 27500 - FTA
*Idman Azerbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E - 11175 H 27500 - FTA/Biss
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E - 4009 V 3750 - Biss(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN+ HD
-SES 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5E - 11785 H 27500 - FTA/Biss (East Beam)
-NSS 57E - 11565 H 10740 - FTA/Biss (Central Asia/East Beam)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 - DRECrypt
-Express 56E - 12226 L 27500 - DRECrypt
-Express 53E - 12617 H 8122 - Biss
-Yamal 90E - 3645 L 28000 - Biss (C-Band)
-Yamal 90E - 11471 V 11159 - FTA
-Express 140E - 3467 R 12581 - Biss (C-Band)
-Express 140E - 3675 R 33483 - Biss (C-Band)
-Express 80E - 3465 R 16200 - Biss (C-Band)
-Express 80E - 3485 R 16200 - Biss (C-Band)
-Express 80E - 3675 R 33483 - Biss (C-Band)
-Express 80E - 4119 R 10051 - Biss (C-Band)
-Express 80E - 4135 R 16200 - Biss (C-Band)
-Express 53E - 12576 H 14990 - FTA (Multistream ONLY!)
-Express 40E - 3615 R 14990 - FTA (C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E - 3665 L 14990 - FTA (C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 (ECM AU EMU Only)
-NSS 57E - 4095 R 30000 - PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W - 4099 R 30000 - PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 20W - 12698 H 6665 - PowerVU(**)
-Intelsat 34.5W - 4095 R 30000 - PowerVU(**)(C-Band)


Netherlands Eredivisie
14:30 Feyenoord - Twente

ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W - 12609 H 7552 - Biss
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E - 11135 H 27500 - FTA
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E - 11853 H 25000 - FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E - 11794 H 27500 - FTA


Belgium Jupiler Pro League
14:30 Royal Antwerp - KRC Genk

Arena Sport 3
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)
*NTV Spor HD
-Turksat 42E - 12015 H 27500 - FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E - 12015 H 27500 - FTA/Biss

18:00 RC Sporting Charleroi - Anderlecht
Arena Sport 4
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)
*NTV Spor HD
-Turksat 42E - 12015 H 27500 - FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E - 12015 H 27500 - FTA/Biss


France Ligue 1
15:00 Strasbourg - Olympique Lille

Arena Sport 1
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)

17:00 Dijon - Monaco
Arena Sport 1
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (**)(C-Band)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (**)(C-Band)

21:00 Guingamp - Paris Saint Germain

ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W - 12609 H 7552 - Biss
Arena Sport 4
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (**)(C-Band)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (**)(C-Band)


Schweitzer Pokal
15:00 Romontois - Grasshopper

RTS Deux HD
-Hotbird 13E - 10971 H 29700 - Via2.6 (SSR/SRG Swiss)


Germany DFB Pokal
15:30 Osnabrck - Hamburger SV

*NTV Spor HD
-Turksat 42E - 12015 H 27500 - FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E - 12015 H 27500 - FTA/Biss


Campeonato Brasileirão Srie A
16:00 São Paulo - Cruzeiro

Arena Sport 4
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)
*PFC HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (**)(C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (**)(C-Band)
-Star One 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (**)(C-Band)

21:00 Atltico Mineiro - Flamengo
Arena Sport 2
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)


Czech Republic Synot HET Liga
16:00 Teplice - Jablonec

Arena Sport 2
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)

18:00 Slovan Liberec - Sparta Praha
Arena Sport 2
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)


CAF African Nations Championship
(CHAN)(UNIFFAC Qualification, 1st Leg)

17:00 Benin - Nigeria

ORTB
-Eutelsat 5W - 12690 V 30000 - FTA
-Eutelsat 5W - 4156 L 2980 - FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E - 10804 H 30000 - FTA (Sub-Sahara)

18:00 Niger - Ivory Coast
RTI1 Cte d'Ivoire
-Eutelsat 9E - 11881 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 11996 H 27500 - FTA
-Intelsat 24.5W - 4080 R 3220 - FTA (C-Band)
-Galaxy 97W - 12028 H 21991 - FTA


Hungary Nemzeti Bajnoksg II
17:00 Sifok - Gyeri ETO

M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E - 11958 V 27500 - FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E - 11958 V 27500 - FTA


Azerbaijan Topaz Premyer Liqası
17:00 Zira - Shabail

CBC Sport HD (tbc)
-AzerSpace 46E - 11135 H 27500 - FTA/Biss

19:00 Sumqayıt - Kapaz
CBC Sport HD (tbc)
-AzerSpace 46E - 11135 H 27500 - FTA/Biss


Ukraine The Persha Liha
18:00 Ingulets - Sumy
XSport HD (Ukraine)

-Astra 4.8E - 11747 V 30000 - FTA
XSport (Ukraine)
-Astra 4.8E - 12130 V 27500 - Biss
-Astra 4.8E - 12341 H 30000 - FTA


Wales Premier League
18:15 Barry Town - Aberystwyth

S4C HD
-Astra 28.2E - 11306 H 27500 - FTA
S4C
-Astra 28.2E - 11344 V 27500 - FTA


Slovakia Super Liga
18:30 Slovan Bratislava - Dunajsk Streda

213 HD
-Astra 23.5E - 12363 V 29500 - FTA
213 Sport
-Thor 1W - 12380 V 30000 - FTA


Rosgosstrakh Russian Football Championship
(aka Premier League)

19:00 Zenit Saint Petersburg - Akhmat Grozny

*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E - 12226 L 27500 - DRECrypt
-Express 56E - 12226 L 27500 - DRECrypt
-Express 53E - 12617 H 8122 - Biss
-Yamal 90E - 3645 L 28000 - Biss (C-Band)
-Yamal 90E - 11471 V 11159 - FTA
-Express 140E - 3467 R 12581 - Bis s(C-Band)
-Express 140E - 3675 R 33483 - Biss (C-Band)
-Express 80E - 3465 R 16200 - Biss (C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 - Biss (C-Band)
-Express 80E - 3675 R 33483 - Biss (C-Band)
-Express 80E - 4119 R 10051 - Biss (C-Band)
-Express 80E - 4135 R 16200 - Biss (C-Band)
-Express 53E - 12576 H 14990 - FTA (Multistream ONLY!)
-Express 40E - 3615 R 14990 - FTA (C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E - 3665 L 14990 - FTA (C-Band)(Multistream ONLY!)


Serbia Super Liga
19:00 Vojvodina - Partizan Belgrade

Arena Sport 1
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)


MAXtv Prva liga
(1.HNL)

19:00 Cibalia - Rudes

Arena Sport 3
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E - 11366 V 30000 - Biss


Supercoppa Italiana
20:45 Juventus - Lazio

*RAI Uno HD
-Eutelsat 5W - 11179 V 30000 - FTA (Multistream ONLY!)
*RAI Uno
-Eutelsat 5W - 11637 V 30000 - FTA (Multistream ONLY!)
*ESPN+ HD
-SES 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (**)(C-Band)


Supercopa de España
22:00 Barcelona - Real Madrid

BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports Main Event HD Coverage in SD) (tbc-listed at Najmsat)
-Astra 4.8E - 12418 H 27500 - PowerVU(**)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5E - 11785 H 27500 - FTA/Biss (East Beam)
-NSS 57E - 11565 H 10740 - FTA/Biss (Central Asia/East Beam
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E - 11853 H 25000 - FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E - 11794 H 27500 - FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W - 10853 H 27500 - FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W - 10853 H 27500 - FTA
-Nilesat 7W - 12054 V 27500 - FTA
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E - 12226 H 27500 - FTA
-Eutelsat 7.3W - 12467 H 27500 - FTA
Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Hotbird 13E - 11747 H 27500 - FTA
-Badr 26E - 11804 H 27500 - FTA
-Nilesat 7W - 12226 H 27500 - FTA
Abu Dhabi Sports 2 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 2 HD) / AD Sports 2 HD
-Eutelsat 7.3W - 12467 H 27500 - FTA
*Abu Dhabi Sports 2 (Abu Dhabi Al Riyadiya 2) / AD Sports 2
-Badr 26E - 11804 H 27500 - FTA
-Nilesat 7W - 12226 H 27500 - FTA
*Rah-e-Farda TV
-Turksat 42E - 12447 H 2400 - FTA
-Yahsat 52.5E - 12015 H 27500 - FTA
*Arezu TV
-Yahsat 52.5E - 12015 H 27500 - FTA
-ST2 88E - 11023 V 1000 - FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E - 12226 L 27500 - DRECrypt
-Express 56E - 12226 L 27500 - DRECrypt
-Express 53E - 12617 H 8122 - Biss
-Yamal 90E - 3645 L 28000 - Biss (C-Band)
-Yamal 90E - 11471 V 11159 - FTA
-Express 140E - 3467 R 12581 - Biss (C-Band)
-Express 140E - 3675 R 33483 - Biss (C-Band)
-Express 80E - 3465 R 16200 - Biss (C-Band)
-Express 80E - 3485 R 16200 - Biss (C-Band)
-Express 80E - 3675 R 33483 - Biss (C-Band)
-Express 80E - 4119 R 10051 - Biss (C-Band)
-Express 80E - 4135 R 16200 - Biss (C-Band)
-Express 53E - 12576 H 14990 - FTA (Multistream ONLY!)
-Express 40E - 3615 R 14990 - FTA (C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E - 3665 L 14990 - FTA (C-Band)(Multistream ONLY!)
*Nove
-Eutelsat 12.5W - 12718 H 36510 - FTA (Multistream ONLY!)


Ponedeljak - Monday 14.08.2017

Campeonato Brasileirão Srie A
00:00 Botafogo - Grêmio

Arena Sport 1 (tbc)
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)
Arena Sport BIH (tbc)
-HellasSat 39E - 11135 V 30000 - Tandberg(**)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (**)(C-Band)

00:00 Atltico PR - Bahia

*PFC HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (**)(C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (**)(C-Band)
-Star One 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (**)(C-Band)
Evidentirano

satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #408 : 14.08.2017, 11:21:26 »

Monday 14/08/2017


Asia
AFF Southeast Asian Games, Suzuki Cup (Group A)
10:00 Myanmar - Singapore
*VTV 6
-Vinasat 132E -3590 V 19200 -FTA(C-Band)

14:45 Malaysia - Brunei
*VTV 6
-Vinasat 132E -3590 V 19200 -FTA(C-Band)

England
Premier League 2 Division One (U23)
14:00 Leicester City - Manchester United
MUTV International
-Eutelsat 10E -11483 V 4000 -Biss

Russia
Rosgosstrakh Russian Football Championship (aka Premier League)
18:30 Arsenal Tula - Ural
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

Germany
DFB Pokal
20:45 Hansa Rostock - Hertha Berlin
ARD HD / Das Erste HD
-Astra 19.2E -11494 H 22000 -FTA
ARD / Das Erste
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11541 V 22000 -FTA
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
22:00 Chaves - Benfica
*SIC International HD
-Intelsat 55.5W -3872 H 9333 -Biss(C-Band)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss
-Intelsat 43.1W -3865 H 17140 -Biss(C-Band)
RTPi / RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP frica
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional sia
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional America
-Telstar 63W -11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W -12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W -4101 V 2320 -FTA(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Tuesday 15/08/2017


Brazil
Campeonato Brasileirão Srie A
01:00 Santos - Fluminense
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)


---------------------------------------------------------------

Eutelsat 16E
SNAI LIVE - 12660 H 2220 3/4 MPEG-4 - BISS



13;35 Football : China 1
Tianjin Teda vs Hebei CFFC

17;30 Football : Finland 1
HJK vs RoPS

18;45 Football : France LIGUE 2
Loirent vs Chateauroux (P2)

20;00 Football : Portugal LIGA NOS
ESTORIL vs Vitoria Guimaraes

22;00 Football : Portugal LIGA NOS
CHAVES vs Benfica (P2)

------------------------------------------------------------------
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #409 : 15.08.2017, 10:28:25 »

Tuesday 15/08/2017

Europe
UEFA Champions League (Group Stage Play Off, 1st Leg)
18:00 Qarabağ - København
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Hoffenheim - Liverpool
*TRT 4K
-Turksat 42E -10980 V 12500 -FTA/Biss
TRT 1 HD
-Turksat 42E -11054 V 30000 -FTA/Biss
TRT 1
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA/Biss
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA/Biss
ZDF HD
-Astra 19.2E -11361 H 22000 -FTA
ZDF
-Astra 19.2E -11953 H 27500 -FTA
-HotBird 13E -11054 H 27500 -FTA
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
NLO TV
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12341 H 30000 -FTA(Multistream Only!)
-Eutelsat 9E -12111 V 27500 -Biss
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Fixed CW(N/D/S)
1TV Georgia (Pirveli Arkhi)
-AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss -FTA/Biss
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB TV 3 HD (tbc-Najmsat list TV3, livesoccertv list IRIB Varzesh)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3 (tbc-Najmsat list TV3, livesoccertv list IRIB Varzesh)
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Armenia TV
-Intelsat 60E -11622 V 8527 -Biss
*Canale 5 HD
-Eutelsat 5W -12606 V 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Canale 5
-Eutelsat 5W -12669 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)

20:45 BSC Young Boys - CSKA Moscow
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

20:45 Apoel Nicosia - Slavia Prague
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Sporting Clube de Portugal - Steaua Bucureti
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

Saudi Arabia
Jameel Pro League
19:50 Al Taawoun - Al Hilal
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

Egypt
Farouk Cup (Final)
20:00 Al Ahly - El Masry Club
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA


Wednesday 16/08/2017

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie B
00:15 Londrina - Brasil de Pelotas
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

02:30 Nutico - Figueirense
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #410 : 16.08.2017, 14:29:40 »

Wednesday 16/08/2017

Europe
UEFA Europa League (Group Stage Play Off, 1st Leg)
18:00 Utrecht - Zenit Saint Petersburg
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

UEFA Champions League (Group Stage Play Off, 1st Leg)
20:45 Napoli - Olympique Nice
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
1TV Georgia (Pirveli Arkhi)
-AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Armenia TV
-Intelsat 60E -11622 V 8527 -Biss
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

20:45 İstanbul Baakehir - Sevilla
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss

20:45 Celtic - Astana
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*RT Two HD
-Eutelsat 9E -20185 L 25000 -FTA(Ka-Band)
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Hapoel Beer Sheva - Maribor
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

20:45 Olympiacos Piraeus - HNK Rijeka
OBN
-Eutelsat 16E -11304 H 30000 -FTA

Montenegro
1. CFL (Prva Crnogorska)
18:00 Budunost - Mladost Podgorica
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

Iran
Pro League
18:15 Persepolis - Siah Jamegan Khorasan
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Uruguay
Club Friendly
22:00 Danubio - Peñarol
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Spain
Supercopa de España (2nd Leg)
23:00 Real Madrid - Barcelona (AGG 3-1)
IR Cama 3 TV / IR Cama Clawoa
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12226 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 2 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 2 HD) / AD Sports 2 HD
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 2 (Abu Dhabi Al Riyadiya 2) / AD Sports 2
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
*Rah-e-Farda TV
-Turksat 42E -12447 H 2400 -FTA
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
*Arezu TV
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
*Maiwand tv
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
*IRIB TV 3 HD (tbc-Najmsat list TV3, livesoccertv list IRIB Varzesh)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3 (tbc-Najmsat list TV3, livesoccertv list IRIB Varzesh)
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Nove
-Eutelsat 12.5W -12718 H 36510 -FTA(Multistream ONLY!)

Thursday 17/08/2017

Brazil
Copa do Brasil (Semi Finals, 1st Leg)
02:45 Botafogo - Flamengo
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -3843 L 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

02:45 Grêmio - Cruzeiro
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -3843 L 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #411 : 16.08.2017, 15:31:43 »

Update 16/08/2017

Eutelsat 16E

SNAI LIVE - 12660 H 2220 3/4 MPEG-4 - BISS

18;00 Football : Europa League
Utrecht vs ZENIT

20;00 Football : Iceland 1
IBV vs Vikingur Olafsvik (P2)
Evidentirano
drvr
Global Moderator
****
Online Online

Spol: Muški
Postova: 30.609



« Odgovor #412 : 16.08.2017, 15:40:40 »

+ etvrtak 17.08.2017

Campeonato Brasileiro Srie B
02:30 Clube Nautico Capibaribe - Figueirense FC

SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
Evidentirano

satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #413 : 17.08.2017, 14:09:23 »

Thursday 17/08 /2017

Asia
AFF Southeast Asian Games, Suzuki Cup (Group B)
10:00 Vietnam - Cambodia
*VTV 6
-Vinasat 132E -3590 V 19200 -FTA(C-Band)

Europe
UEFA U19 Womens Championship (Semi Finals)
16:00 Germany - France
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA

20:00 Netherlands - Spain
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA

UEFA Europa League (Group Stage Play Off, 1st Leg)
19:00 Krasnodar - Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

20:45 AC Milan - kendija
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*Canale 5 HD
-Eutelsat 5W -12606 V 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Canale 5
-Eutelsat 5W -12669 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)

20:45 Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

21:00 Partizan Belgrade - Videoton Szekesfehervar
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

21:30 Maritimo - Dynamo Kyiv
2+2
-Astra 4.8E -11766 H 27500 -FTA/Biss
-Astra 4.8E -12341 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Iran
Pro League
17:45 Zob Ahan - Sepahan
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

18:15 Saipa - Esteghlal Tehran
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Saudi Arabia
Jameel Pro League
18:20 Al Raed - Al Faisaly
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

19:50 Al Ahli - Al Fateh
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #414 : 18.08.2017, 09:04:17 »

Friday 18/08/2017

Saudi Arabia
Jameel Pro League
18:15 Al Batin - Uhud
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA
*MBC Pro Sports 2
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

19:50 Al Nassr - Al Ettifaq
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA
*MBC Pro Sports 1
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

Russia
Rosgosstrakh Russian Football Championship (aka Premier League)
18:30 Tosno - SKA Khabarovsk
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Hungary
NB1
19:30 Debrecen - Vasas
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Netherlands
Eredivisie
20:00 Roda JC - Vitesse
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss

Croatia
1.NHL League
20:00 Istra - Cibalia
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

Spain
La Liga Santander
20:15 Legans - Deportivo Alavs
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

22:15 Valencia - Las Palmas
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Czech Republic
Synot HET Liga
20:15 Sparta Praha - Slovcko
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

Germany
Bundesliga
20:30 Bayern Mnich - Bayer Leverkusen
ZDF HD
-Astra 19.2E -11361 H 22000 -FTA
ZDF
-Astra 19.2E -11953 H 27500 -FTA
-HotBird 13E -11054 H 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -3843 L 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Belgium
Jupiler Pro League
20:30 Standard Liège - Zulte Waregem
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

France
Ligue 1
20:45 Metz - Monaco
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

England
EFL Championship
20:45 Burton Albion - Birmingham City
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports football HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Telekanal Futbol (Football Russia)
-Yamal 90E -11093 H 30000 -Biss/FTA

Ireland
Premier League
20:45 Cork City - Sligo Rovers
*RT Two HD
-Eutelsat 9E -20185 L 25000 -FTA(Ka-Band)

Morocco & United Arab Emirates
Emirati Moroccan Friendship Super Cup
21:00 Wydad Athletic Casablanca - Al Jazira
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12226 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA

Africa
CAF African Nations Championship (CHAN)(UNIFFAC Qualification, 2nd Leg)
21:00 Morocco - Egypt (AGG 0-0)
Arriadia / RTM3 [En direct - Arryadia TNT Only]
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 24000 -FTA(Multistream ONLY!)
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA(Multistream ONLY!)


Saturday 19/08/2017


Brazil
Campeonato Brasileirão Srie B
00:15 Juventude - Vila Nova
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

02:30 Gois - Amrica Mineiro
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
drvr
Global Moderator
****
Online Online

Spol: Muški
Postova: 30.609



« Odgovor #415 : 18.08.2017, 10:42:08 »

+ Petak 18.08.2017

Portuguese A Liga
21:30 Rio Ave - Portimonense
Sport TV1
-Hispasat 30ºW - 12246 H 27500 - HD Seca2
-Hispasat 30ºW - 12360 H 27500 - Nagravision 3
-Hispasat 30ºW - 12207 H 27500 - MPEG-4 Nagra
-Hispasat 30ºW - 12207 H 27500 - MPEG-4 Seca
-Hispasat 30ºW - 12246 H 27500 - HD Nagravision 3


Portuguese LigaPro
12:15 Famalicao - Benfica II

Sport TV1
-Hispasat 30ºW - 12246 H 27500 - HD Seca2
-Hispasat 30ºW - 12360 H 27500 - Nagravision 3
-Hispasat 30ºW - 12207 H 27500 - MPEG-4 Nagra
-Hispasat 30ºW - 12207 H 27500 - MPEG-4 Seca
-Hispasat 30ºW - 12246 H 27500 - HD Nagravision 3


+ Subota 19.08.2017

Campeonato Brasileiro Srie B
00:15 Paysandu - Parana Clube

PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (C-Band
SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
Evidentirano

 Str: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 33   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP KERMAN forum | Powered by SMF 1.1.21. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved.
TinyPortal v0.9.8 © Bloc
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!