KERMAN forum
15.12.2017, 11:22:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pozivamo vas na suradnju na forumu www.kerman.hr. Pozdrav
 
  Portal   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nogomet na SAT TV-u  (Posjeta: 247267 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #464 : 09.10.2017, 11:33:06 »

Monday 09/10/2017

World
U17 FIFA World Cup
13:30 Turkey - Mali
TRT Spor HD
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -11637 H 30000 -FTA
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -11471 H 30000 -FTA
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)

16:30 India - Colombia
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:30 Paraguay - New Zealand
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)

U20 International Friendly
16:00 Germany - Switzerland
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA

Qatar
Stars League Cup
16:35 Al Markhiya - Al Arabi
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*Alkass One
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

18:45 Al Ahli Doha - Umm Salal
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Italy
Lega Pro 1
18:30 Reggiana - Vicenza
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Germany
Regionalliga (Sdwest)
20:15 Stuttgarter Kickers - Hessen Kassel
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

Europe
UEFA/FIFA World Cup (2018 Qualifiers)
20:45 Wales - Ireland
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
S4C HD
-Astra 28.2E -11306 H 27500 -FTA
S4C
-Astra 28.2E -11344 V 27500 -FTA
*RT Two HD
-Eutelsat 9E -20185 L 25000 -FTA(Ka-Band)
*ESPN2 Australia
-Intelsat 166E -12557 H 15000 -FTA
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-Asiasat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 8333 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Albania - Italy
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*RCTI HD
-ChinaSat 98E -12500 V 43200 -FTA
*RCTI
-Palapa D 113E -3934 H 7200 -FTA(C-Band)
-Palapa D 113E -4186 V 8800 -FTA(C-Band)
*RAI Uno HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*RAI Uno
-Eutelsat 5W -11637 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

20:45 Serbia - Georgia
1TV Georgia (Pirveli Arkhi)
-AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Fixed CW(N/D/S)

20:45 Ukraine - Croatia
UKRAINE SD / Kanal Ukraine
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12073 H 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12188 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Iceland - Kosovo
RTK / RTK-1
-Eutelsat 16E -11427 V 27500 -FTA
-Eutelsat 16E -10762 H 30000 -FTA/Likely Alternative Schedule on this Freq
*Abu Dhabi Sports 2 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 2 HD) / AD Sports 2 HD
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 2 (Abu Dhabi Al Riyadiya 2) / AD Sports 2
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA

20:45 Finland - Turkey
*TV8 HD
-Turksat 42E -12356 H 7100 -FTA/Biss
*TV8
-Turksat 42E -12346 H 9600 -FTA/Biss

20:45 Israel - Spain
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Kan 11
-Amos 4W -11053 H 8518 -FTA
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Moldova - Austria
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA


Tuesday 10/10/2017

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie B
01:00 Internacional - Brasil de Pelotas
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #465 : 10.10.2017, 11:05:21 »

Tuesday 10/10/2017

Asia
AFC/FIFA World Cup (2018 Qualifiers)
11:00 Australia - Syria
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

Cup (Qualifiers)
15:00 Tajikistan - Nepal
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

16:00 Palestine - Bhutan
Palestine Sport
-Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11958 H 27500 -FTA

World
U17 FIFA World Cup
13:30 Costa Rica - Guinea
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)

16:30 Iran - Germany
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)

16:30 North Korea - Brazil
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

International Friendly
15:30 Morocco - Korea Republic
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Europe
UEFA U19 Championship
14:00 Albania - Norway
TVSH-SAT
-Eutelsat 16E -12655 V 4882 -FTA

UEFA U21 Qualifiers
15:00 Kazakhstan - Bulgaria
*BNT HD
-Intelsat 60E -11078 V 8331 -FTA(Multistream ONLY!)
-Intelsat 45E -11475 V 26666 -FTA(Multistream ONLY!)
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)

17:00 Turkey - Hungary
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
*A Spor HD
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss
*A Spor
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss

18:00 Serbia - Russia
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

18:00 Liechtenstein - Switzerland
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)

19:00 Norway - Germany
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA

International U21 Friendly
18:30 Italy - Morocco
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
RAI Due
-Hotbird 13E -10992 V 27500 -FTA/Poss Encrypt
*RAI Due HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*RAI Due
-Eutelsat 5W -11637 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

UEFA/FIFA World Cup (2018 Qualifiers)
20:45 Netherlands - Sweden
ITV 4
-Astra 28.2E -10758 V 22000 -FTA
RTL Nitro
-Astra 19.2E -12188 H 27500 -FTA
-Astra 19.2E -12660 H 22000 -FTA
Ictimai
-AzerSpace 46E -11135 H H 27500 -FTA/Biss
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN2 Australia
-Intelsat 166E -12557 H 15000 -FTA
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Sony Ten 1 HD
-Asiasat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*RCTI HD
-ChinaSat 98E -12500 V 43200 -FTA
*RCTI
-Palapa D 113E -3934 H 7200 -FTA(C-Band)
-Palapa D 113E -4186 V 8800 -FTA(C-Band)
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*CH3 HD / Channel 3 HD / TV3 HD (Thailand)
-Thaicom 78.5E -4008 H 15000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3920 H 30000 -Biss(C-Band)
*CH3 Backup (Thai TV 3 feeds)
-Thaicom 78.5E -3770 H 4551 -FTA(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 8333 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Portugal - Switzerland
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*CH3 / Channel 3 / TV3 (Thailand)
-Thaicom 78.5E -4008 H 15000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3625 V 30000 -Biss(C-Band)
*ESPN Australia
-Intelsat 166E -3940 H 27690 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Greece - Gibraltar
SKAI Tileorasi
-Eutelsat 3.1E -12720 H 13960 -Biss

20:45 Hungary - Faroe Islands
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

20:45 Estonia - Bosnia & Herzegovina
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA

20:45 Luxembourg - Bulgaria
*Abu Dhabi Sports 2 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 2 HD) / AD Sports 2 HD
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 2 (Abu Dhabi Al Riyadiya 2) / AD Sports 2
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
*BNT HD
-Intelsat 60E -11078 V 8331 -FTA(Multistream ONLY!)
-Intelsat 45E -11475 V 26666 -FTA(Multistream ONLY!)
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)
*BNT 1 HD
-Intelsat 60E -11078 V 8331 -FTA(Multistream ONLY!)
-Intelsat 45E -11475 V 26666 -FTA(Multistream ONLY!)
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)

20:45 France - Belarus
*TF1 Swiss HD
-Eutelsat 33.1E -12621 V 10058 -FTA(DVB-S2X)
*TF1 HD
-Eutelsat 5W -11509 H 29500 -FTA(Multistream ONLY!)
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Belgium - Cyprus
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)


Wednesday 11/10/2017

South Americas
CONMEBOL/FIFA World Cup (2018 Qualifiers)
01:30 Brazil - Chile
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

01:30 Uruguay - Bolivia
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*VTV Uruguay
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
*Bolivia TV
-Intelsat 55.5W -3759 H 2963 -FTA/Biss(C-Band)
-SES 22W -3761 R 22650 -FTA(C-Band)
-TKSat 87.2W -11479 V 15000 -FTA

01:30 Ecuador - Argentina
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

01:30 Peru - Colombia
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

North Americas
CONCACAF/FIFA World Cup (2018 Qualifiers)
02:00 Trinidad & Tobago - United States of America
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #466 : 10.10.2017, 11:09:20 »

 Update 10/10/2017


Eutelsat 16.0E

SNAI LIVE - 12660 H 2220 4/5 DVB S2 MPEG-4 - BISS


11:00 Football : World CUP QUALIFIERS
Australia vs Syria


15:30 Football : European U21 Qualifications
Bosnia Herzegovina U21 vs Portugal U21

18:00 Football : International Friendly
Russia vs Iran

20:00 Football : Spain LIGA ADELANTE
Huesca vs Reus DEPORTIU (P2)

21:00 Football : Spain LIGA ADELANTE
Cultural Leonesa vs SPORTING Gijon
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #467 : 11.10.2017, 10:25:48 »

Wednesday 11/10/2017

World
U17 FIFA World Cup
13:30 England - Mexico
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

13:30 France - Japan
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)

16:30 Iraq - Chile
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

16:30 Honduras - New Caledonia
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)

Serbia
Cup
14:00 Rtanj - Partizan
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

18:00 Crvena Zvezda - Dinamo Vranje
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)g

Egypt
Premier League
14:45 El Dakhleya - El Raja Matrouh
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

17:00 Smouha - Petrojet
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

19:30 Wady Degla - Al Nasr
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Ukraine
The Persha Liha
15:00 Desna Chernihiv - Ingulets
XSport (Ukraine)
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12341 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Morocco
Coupe du Trne
16:00 Chabab Rif Al Hoceima - Difaa Hassani El Jadidi
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

19:00 FAR Rabat - Olympique Club De Khouribga
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Saudi Arabia
Prince Faisal Bin Fahd
17:00 Al Nahdha - Al Orubah
Saudi Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA

17:45 Jeddah - Al Kawkab
Saudi Sport 1 HD (Al Riyadiya 1 HD)
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
Saudi Sport 1 (Al Riyadiya 1)
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA

Europe
UEFA Womens Champions League
19:00 Bayern Mnich - Chelsea
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

---------------------------------------------------------------

Eutelsat 16.0E
SNAI LIVE - 12660 H 2220 4/5 DVB S2 MPEG-4 - BISS

18:00 Football : CHAMPIONS LEAGUE Women
Brondby vs Lillestrom (Only Graphics)

20:00 Football : Spain LIGA ADELANTE
Gimnastic Tarragona vs Granada

22:00 Football : Spain LIGA ADELANTE
Sevilla 2 vs Kadiz (P2)

-------------------------------------------------------------


Thursday 12/10/2017

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie A
00:30 Botafogo - Chapecoense
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

02:45 Atltico Mineiro - São Paulo
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

United States of America & Canada
MLS (Major League Soccer)
01:00 Houston Dynamo - Sporting Kansas City
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #468 : 12.10.2017, 14:36:54 »

Thursday 12/10/2017

World
U17 FIFA World Cup
13:30 Turkey - Paraguay
TRT Spor HD
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -11637 H 30000 -FTA
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -11471 H 30000 -FTA
(Listed at Livesoccertv, not listed on TRT's website [when viewed from a UK ISP address])

13:30 Mali - New Zealand
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)

16:30 United States of America - Colombia
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)

Saudi Arabia
U21 Olympic League
14:20 Al Nasr - Al Jeel
Saudi Sport 1 HD (Al Riyadiya 1 HD)
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
Saudi Sport 1 (Al Riyadiya 1)
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA

Egypt
Premier League
14:45 Alassiouty Sport - El Mokawloon
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

17:00 El Masry Club - Misr Almaqasa
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

20:00 Al Ahly - Al Ettehad Al Sakandary
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Iran
Persian Gulf Pro League
15:30 Esteghlal Khuzestan - Persepolis
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Morocco
Coupe du Trne
16:00 RSB Berkane - WAC Casablanca
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

19:00 FUS Rabat - RCA Casablanca
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Kuwait
VIVA Premier League
16:50 Al Tadamon - Al Jahra
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Albania
Superliga
17:00 Teuta Durrs - Partizani Tirana
TVSH-SAT (tbc)
-Eutelsat 16E -12655 V 4882 -FTA

Algeria
League 1 Mobilis
17:00 NA Hussein Dey - Paradou
ENTV / Programme National
-Eutelsat 5W -11059 H 23700 -Biss
-SES 22W -12674 H 20255 -Biss
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -Biss

17:00 DRB Tadjenanet - USM Blida
Canal Algrie
-Eutelsat 5W -11059 H 23700 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12303 H 27500 -FTA

18:45 USM Bel Abbs - JS Kabylie
Algrie 4 / TV Tamazight
-Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11059 H 23700-FTA
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie A
22:00 Flamengo - Fluminense
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)


Friday 13/10/2017

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie B
02:00 Palmeiras - Esporte Clube Bahia
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #469 : 13.10.2017, 14:52:10 »

Friday 13/10/2017

Australia
Hyundai A League
10:50 Brisbane Roar - Adelaide United
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

World
U17 FIFA World Cup
13:30 Costa Rica - Iran
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)

16:30 Spain - North Korea
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)

16:30 Niger - Brazil
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Azerbaijan
Topaz Premyer Liqası
13:30 İnter Baki - QarabağCBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss

China
Super League
13:35 Guangzhou Evergrande - Yanbian Funde
*Dubai Sports 1 HD (tbc)
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
-Yahsat 52.5E -11823 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1 (tbc)
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11785 V 27500 -FTA

Montenegro
1. CFL (Prva Crnogorska)
14:00 Iskra - Budunost
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

Egypt
Premier League
14:45 El Entag El Harby - Ismaily
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

17:30 Tanta - El Zamalek
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

20:00 ENPPI - Talaea El Gaish
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Saudi Arabia
Pro League
16:55 Al Fateh - Al Quadisiya
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

19:00 Ittihad - Ohud
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

Algeria
League 1 Mobilis
17:00 Chabab Riadhi De Belouizdad - JS Saoura
Algrie 3 HD
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
Algrie 3
-Eutelsat 5W -11059 H 23700 -FTA
-Nilesat 7W -12207 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Badr 26E -11784 V 27500 -FTA

18:00 ES Stif - Olympique Mda
Canal Algrie
-Eutelsat 5W -11059 H 23700 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12303 H 27500 -FTA

Ukraine
(Premier League)
18:00 Shakhtar Donetsk - Vorskla
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss

Croatia
MAXtv Prva liga (1.HNL)
18:00 Rude - Lokomotiva Zagreb
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

Russia
Rosgosstrakh Russian Football Championship (aka Premier League)
18:30 Akhmat Grozny - Spartak Moscow
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Kuwait
VIVA Premier League
19:20 Al Kuwait - Al Arabi
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Czech Republic
Synot HET Liga
20:15 Bohemians 1905 - Banik Ostrava
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

Germany
Bundesliga
20:30 Stuttgart - Kln
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Belgium
Jupiler Pro League (First Division A)
20:30 Mechelen - Anderlecht
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

England
EFL Championship
20:45 Birmingham City - Cardiff City
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
Kwes Free Sports / KFS
-Eutelsat 10E -10761 V 2480 -FTA
-SES 22W -3726 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

France
Ligue 1
20:45 Olympique Lyonnais - Monaco
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Scotland
Premier League
20:45 Saint Johnstone - Rangers
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA

Spain
La Liga Santander
21:00 Espanyol - Levante
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -3843 L 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)

----------------------------------------------------------------------------
Eutelsat 16.0E
SNAI LIVE - 12660 H 2220 4/5 DVB S2 MPEG-4 - BISS

13:35 Football : China
Guagzhou Evergrande vs YANBIAN Funde

15:15 Football UAE LIGUE
AL Dhafra vs Al Jazira (P2)

18:00 Football : Croatia 1
Rudes vs Lokomotiv Zagreb

20:00 Football : France LIGUE 2
Chateauroux vs Reins (P2)

21:00 Football : Spain LIGA ADELANTE
Sporting Gijon vs Huesca

----------------------------------------------------------------------------

Saturday 14/10/2017

Argentina
Superliga
00:05 Lans - Union Santa Fe
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie B
00:15 Paysandu - CRB
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

02:30 Juventude - Londrina
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #470 : 14.10.2017, 15:00:27 »

Saturday 14/10/2017

Australia
Hyundai A League
10:50 Melbourne Victory - Melbourne City
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

Spain
La Liga Santander
13:00 Athletic Club - Sevilla
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

16:15 Getafe - Real Madrid
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Lemar TV
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV HD
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Sony Ten 1 HD
-Asiasat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Deportivo Alavs - Real Sociedad
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -3843 L 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Atltico Madrid - Barcelona
IR Cama 3 TV
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Lemar TV
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV HD
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Maiwand tv
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Arezu TV
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -3843 L 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

England
The Premier League
13:30 Liverpool - Manchester United
IR Cama 3 TV
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*H2 Armenia
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*Alma Sport (prev Stan Sport)
-Intelsat 68.5E -11014 V 3750 -Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Rah-e-Farda TV
-Turksat 42E -12447 H 2400 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12015 H 27500 -FTA
*RCTI HD
-ChinaSat 98E -12500 V 43200 -FTA
*RCTI
-Palapa D 113E -3934 H 7200 -FTA(C-Band)
-Palapa D 113E -4186 V 8800 -FTA(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SBS One HD
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*SBS One
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Crystal Palace - Chelsea
IR Cama 3 TV
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*ESPN Extra
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Tottenham Hotspur - Bournemouth
Kwes Free Sports / KFS
-Eutelsat 10E -10761 V 2480 -FTA
-SES 22W -3726 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
Tl Sahel
-Eutelsat 5W -3646 R 2170 -FTA(C-Band)
-Turksat 42E -12588 V 22500 -FTA
TV Zimbo
-Eutelsat 10E 10756 V 2480 -FTA
-Eutelsat 10E 11676 H 11153 -FTA(African Beam)
RTS1 Senegal
-Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA(Africa)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Africa)
-Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band)
TV Togo / TVT (TV Togo International)
-Eutelsat 9E -11900 H 27500 -FTA
-Eutelsat 10E -4039 R 2222 -FTA(C-Band)
CIS TV
-Eutelsat 10E -3677 R 1083 -FTA(C-Band)
-Intelsat 24.5W -3662 R 4881 -FTA(C-Band)
*RTI1 Cte d'Ivoire
-Intelsat 24.5W -4080 R 3220 -FTA(C-Band)
-Galaxy 97W -12028 H 21991 -FTA
(9E 11881 V & 26E 11996 H transmissions likely blackout)
*Alma Sport (prev Stan Sport)
-Intelsat 68.5E -11014 V 3750 -Biss

16:00 Manchester City - Stoke City
*H2 Armenia
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss -thx yesplus
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Watford - Arsenal
BT Sport 1 HD Feed (TBC)
-Astra/Intelsat/Hispasat 23.5E/1W/30W - Biss
*NBC
-Intelsat 169E -4030 H 8544 -PowerVU(**)(C-Band)
*Alma Sport (prev Stan Sport)
-Intelsat 68.5E -11014 V 3750 -Biss
*RCTI HD
-ChinaSat 98E -12500 V 43200 -FTA
*RCTI
-Palapa D 113E -3934 H 7200 -FTA(C-Band)
-Palapa D 113E -4186 V 8800 -FTA(C-Band)
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

FA Cup
13:30 Saint Albans City - Boreham Wood
BBCi / BBC Red Button
-Astra 28.2E -10773 H 22000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss

EFL Championship
16:00 Leeds United - Reading
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 7E -????? V 7120 -Biss -thx ????? (Key: Click Here)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Wolverhampton Wanderers - Aston Villa
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 7E -????? V 7120 -Biss -thx ????? (Key: Click Here)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

World
U17 FIFA World Cup
13:30 France - Honduras
Tl Sahel
-Eutelsat 5W -3646 R 2170 -FTA(C-Band)
-Turksat 42E -12588 V 22500 -FTA
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

13:30 Japan - New Caledonia
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)

16:30 England - Iraq
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)

16:30 Mexico - Chile
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

China
Super League
13:35 Tianjin Quanjian - Shandong Luneng
*Dubai Sports 1 HD
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
-Yahsat 52.5E -11823 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11785 V 27500 -FTA

Germany
Bundesliga 3 / 3. Liga
14:00 Paderborn - Werder Bremen II
WDR Fernsehen Bielefeld / Dortmund / Dsseldorf / Essen / Kln / Mnster / Siegen HD
-Astra 19.2E -12420 H 27500 -FTA
WDR Fernsehen Aachen / Bonn / Duisburg / Wuppertal HD
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA
WDR Fernsehen Kln
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
WDR Fernsehen Aachen / Bonn / Duisburg / Wuppertal
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA
WDR Fernsehen Bielefeld / Mnster / Dortmund / Dsseldorf / Essen / Siegen / Test A
-Astra 19.2E -12420 H 27500 -FTA

14:00 Carl Zeiss Jena - Hansa Rostock
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -11582 H 22000 -FTA
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

14:00 Karlsruher - Wrzburger Kickers
Bayerisches Fernsehen Sd HD / Bayerisches Fernsehen Nord HD
-Astra 19.2E -11582 H 22000 -FTA
Bayerisches Fernsehen Sd / Bayerisches Fernsehen Nord
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
SWR Fernsehen Baden-Wrttemberg HD / SWR BW HD
-Astra 19.2E -11494 H 22000 -FTA
SWR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

Bundesliga
15:30 Bayern Mnich - Freiburg
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -3843 L 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

15:30 Hertha BSC - Schalke 04
ORTB (Match-tbc)
-Eutelsat 5W -12690 V 30000 -FTA
-Eutelsat 5W -4156 L 2980 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Sub-Sahara)

15:30 Hoffenheim - Augsburg
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -3843 L 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Borussia Dortmund - RB Leipzig
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

Azerbaijan
Topaz Premyer Liqası
14:00 Zirə - Kəpəz
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss

16:00 Sumqayıt - Qabala
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss

Albania
1st Division
14:00 Shkumbini Peqin - Tirana
TVSH-SAT
-Eutelsat 16E -12655 V 4882 -FTA

Bulgaria
PFG Parva Liga
14:30 Slavia Sofia - Dunav 2010
Diema
-HellasSat 39E -12524 H 30000 -FTA

Croatia
MAXtv Prva liga (1.HNL)
15:00 Istra 1961 - Rijeka
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

19:00 Dinamo Zagreb - Osijek
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

Hungary
NB1
15:30 Disgyr - Vasas
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

19:30 Pusks - Ferencvros
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Serbia
Super Liga
16:00 Red Star Belgrade (Crvena Zvezda) - Mava abac
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

Morocco
Coupe du Trne
16:00 Olympique Club De Khouribga - FAR Rabat
Al Aoula HD / RTM1 HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA/Biss
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
Al Aoula / RTM1
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA/Biss
-Nilesat 7W -12207 V 27500 -FTA/Biss
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA/Biss
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA(Ka-Band)
-Eutelsat 7.3W -11515 V 24000 -FTA(Multistream Only!)

Kuwait
VIVA Premier League
16:50 Al Qadsia - Al Nasar
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

19:20 Al Salmiyah - Kazma
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Saudi Arabia
Pro League
14:55 Al Ettifaq - Al Batin
MBC Pro Sports 3 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

19:00 Al Shabab - Al Ahli
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

19:00 Al Faisaly - Al Feiha
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

France
Ligue 1
17:00 Dijon - Paris Saint Germain
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
TV5 Monde Maghreb-Orient HD
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
*TV5 Monde Maghreb-Orient
-Nilesat 7W -11900 V 27500 -FTA
*TV5 Monde Asia
-Asiasat 105.5E -3760 H 26000 -FTA
*TV5 Monde Afrique
-Eutelsat 3.1E -11481 H 45000 -FTA(Africa)
-Astra 4.8E -12015 V 29950 -FTA(Africa)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport Uzbekistan (O'zbekiston)
-NSS 57E -11587 H 16532 -FTA
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:00 Saint tienne - Metz
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

20:00 Guingamp - Rennes
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Italy
TIM Calcio Serie A
18:00 Juventus - Lazio
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
IR Cama 3 TV
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*Sony Ten 1 HD
-Asiasat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Roma - Napoli
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Sport Uzbekistan (O'zbekiston)
-NSS 57E -11587 H 16532 -FTA
*Sony Ten 1 HD
-Asiasat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Russia
Rosgosstrakh Russian Football Championship (aka Premier League)
18:00 Krasnodar - CSKA Moscow
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Uruguay
Torneo Uruguayo Copa Coca Cola (Primera Division)
20:30 Defensor Sporting - River Plate
*VTV Uruguay
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)

23:00 Rampla Juniors - Peñarol
*VTV Uruguay
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie B
21:30 Amrica Mineiro - Luverdense
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

21:30 Vila Nova - Gois
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Argentina
Superliga
23:05 Vlez Sarsfield - Newell's Old Boys
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

-----------------------------------------------------------------------------
Update: 14/10/2017

Eutelsat 16.0E
SNAI LIVE - 12660 H 2220 4/5 DVB S2 MPEG-4 - BISS

12:00 Football : Japan J LEAGUE
Urawa Reds vs Vissel Kobe

13:35 Football :China 1
Hebei CFFC vs Jiangsu Suning (P2)

15:30 Football : Norway 1
Tromso vs Rosenborg

18:00 Football : Spain LIGA ADELANTE
Granada vs Oviedo (P2)

20:00 Football : Spain LIGA ADELANTE
Tenerife vs Numansia

21:15 Football : Argentina 1
Estudiantes vs Banfield (P2)

-----------------------------------------------------------------------------

Sunday 15/10/2017
Brazil
Campeonato Brasileirão Srie A
00:00 Vasco da Gama - Botafogo
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
Kwes Free Sports / KFS
-Eutelsat 10E -10761 V 2480 -FTA
-SES 22W -3726 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

02:00 São Paulo - Atltico PR
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Brasileirão Srie B
00:00 Nutico - Guarani
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #471 : 15.10.2017, 15:15:11 »

Sunday 15/10/2017

Australia
Hyundai A League
10:00 Sydney - Wellington Phoenix
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

Spain
La Liga Santander
12:00 Eibar - Deportivo La Coruña
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

16:15 Girona - Villarreal
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Mlaga - Legans
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Real Betis - Valencia
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

La Liga 2 (Segunda Divisin)
12:00 Reus Deportiu - Rayo Vallecano
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

Segunda Divisin B
12:00 Ebro - Mallorca
Aragn TV
-Hispasat 30W -11811 V 27500 -FTA
-Astra 19.2E -11686 V 22000 -FTA

Italy
TIM Calcio Serie A
12:30 Fiorentina - Udinese
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Biss
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA
*Sport Uzbekistan (O'zbekiston)
-NSS 57E -11587 H 16532 -FTA

15:00 Sampdoria - Atalanta
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*CIS TV
-Eutelsat 10E -3677 R 1083 -FTA(C-Band)
-Intelsat 24.5W -3662 R 4881 -FTA(C-Band)
*K24 / Kenya 24
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 60E -3785 R 5757 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 10E -3729 R 10650 -FTA(C-Band)
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA
*Sony Ten 1 HD
-Asiasat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

15:00 Crotone - Torino
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Inter Milan - AC Milan
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
IR Cama 3 TV
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Sony Ten 1 HD
-Asiasat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport Uzbekistan (O'zbekiston)
-NSS 57E -11587 H 16532 -FTA
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Russia
Rosgosstrakh Russian Football Championship (aka Premier League)
13:00 Ufa - Lokomotiv Moscow
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA
*BST / Bashkirskoe Sputnikovoe TV
-Intelsat 85.2E -12536 V 3353 -FTA
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

15:30 Rostov - Rubin Kazan
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

18:00 Zenit Saint Petersburg - Arsenal Tula
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

England
The Premier League 2 U23 (Division One)
14:00 West Ham United - Manchester United
MUTV International
-Eutelsat 10E -11483 V 4000 -Biss

EFL Championship
14:15 Derby County - Nottingham Forest
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "GCUK Enc 4")
-Asiasat 100.5E -3868 H 7120 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 7E -12740 V 7120 -Biss -thx Forsat & Venko (Key: Click Here)
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)

The Premier League
14:30 Brighton & Hove Albion - Everton
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

17:00 Southampton - Newcastle United
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Albania
1st Division
14:00 Besa Kavaj - Erzeni Shijak
TVSH-SAT
-Eutelsat 16E -12655 V 4882 -FTA

Netherlands
Eredivisie
14:30 VVV - PSV
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss

Belgium
Jupiler Pro League (First Division A)
14:30 Standard Liège - Kortrijk
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

18:00 KV Oostende - Club Brugge
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

Germany
Frauen Bundesliga
15:00 Wolfsbourg - Turbine Potsdam
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

Bundesliga
15:30 Bayer Leverkusen - Wolfsburg
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss

18:00 Werder Bremen - Borussia Mnchengladbach
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN Extra
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

France
Ligue 1
15:00 Bordeaux - Nantes
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

17:00 Montpellier - Olympique Nice
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

21:00 Strasbourg - Olympique Marseille
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Serbia
Super Liga
15:00 Radnik Surdulica - Partizan Belgrade
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

Hungary
Nemzeti Bajnoksg II
15:00 Gyirmt - MTK
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Switzerland
Axpo Super League
16:00 Grasshopper - Luzern
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)

Azerbaijan
Topaz Premyer Liqası
16:30 Səbail - Nefti Baku
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss

Qatar
Star League
16:30 Al Rayyan - Al Markhiya
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*Alkass One
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

18:40 Duhail - Al Ahli
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*Alkass One
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

18:40 Al Sadd - Qatar
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Slovakia
Super Liga
17:00 ilina - Nitra
*213 4K
-Belintersat 51.5E 11410 H 45000 -FTA
213 HD
-Astra 23.5E -12363 V 29500 -FTA
213 Sport
-Thor 1W 12380 V 30000 -FTA

Bahrain
NBB League
17:00 Al Ittihad - East Riffa
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

19:15 Al Hidd - Al Ahli
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

Morocco
Coupe du Trne (Qtr Finals)
18:00 Difa El Jadida - Chabab Rif Hoceïma
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

20:30 RCA Casablanca - Chabab Atlas Khnifra
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Ukraine
Прем'єр-ліга (Premier League)
18:30 Chornomorets - Dynamo Kyiv
2+2
-Astra 4.8E -11766 H 27500 -FTA/Biss
-Astra 4.8E -12341 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Croatia
MAXtv Prva liga (1.HNL)
19:00 Hajduk Split - Cibalia
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

Saudi Arabia
Pro League
19:00 Al Nassr - Al Taawoun
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie A
21:00 Atltico GO - Palmeiras
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

23:00 Bahia - Corinthians
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

23:00 Coritiba - Grêmio
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Uruguay
Torneo Uruguayo Copa Coca Cola (Primera Division)
21:30 Nacional - El Tanque Sisley
*VTV Uruguay
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

United States of America & Canada
MLS (Major League Soccer)
23:00 New York Red Bulls - Atlanta United
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA

23:00 Orlando City - Columbus Crew
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Argentina
Superliga
23:00 River Plate - Atltico Tucumn
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)


Monday 16/10/2017

Argentina
Superliga
01:05 Patronato - Boca Juniors
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

United States of America & Canada
MLS (Major League Soccer)
01:30 Portland Timbers - DC United
*Abu Dhabi Sports 2 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 2 HD) / AD Sports 2 HD
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 2 (Abu Dhabi Al Riyadiya 2) / AD Sports 2
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA

01:30 Seattle Sounders - Dallas
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie A
02:00 São Paulo - Atltico PR
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #472 : 16.10.2017, 11:07:19 »

Update: 17/10/2017

Eutelsat 16.0E
SNAI LIVE - 12660 H 2220 4/5 DVB S2 MPEG-4 - BISS


17:30 Football Finland 1
HJK vs Lahti

19:00 Football Norway 1
Sarpsborg08E vs Stabaek (P2)

21:00 Football Spain LIGA ADELANTE
Alcorcon vs LUGO
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #473 : 17.10.2017, 11:14:13 »

Tuesday 17/10/2017

World
U17 FIFA World Cup
13:30 France - Spain
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:30 England - Japan
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:30 Mali - Iraq
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA
(Tele Sahel is likely to show 1 or 2 matches live also)

Saudi Arabia
Prince Faisal Bin Fahd League
14:40 Damac - Al Khaleej
Saudi Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA

14:55 Al Watani - Al Wehda
Saudi Sport 1 HD (Al Riyadiya 1 HD)
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
Saudi Sport 1 (Al Riyadiya 1)
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA

17:15 Al Hazm - Najran
Saudi Sports 1
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W-12152 H 20000-FTA
Saudi Sport-1 HD
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
- Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA

Algeria
League 1 Mobilis
17:00 MC Oran - Mouloudia Club d'Alger
ENTV / Programme National
-Eutelsat 5W -11059 H 23700 -Biss
-SES 22W -12674 H 20255 -Biss
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -Biss
Algrie 4 / TV Tamazight
-Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11059 H 23700-FTA
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA

17:00 OM Medea - Chabab Riadhi De Belouizdad
Canal Algrie
-Eutelsat 5W -11059 H 23700 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12303 H 27500 -FTA

18:00 CS Constantine - Entente Sportive de Setif
Algrie 3 HD
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
Algrie 3
-Eutelsat 5W -11059 H 23700 -FTA
-Nilesat 7W -12207 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Badr 26E -11784 V 27500 -FTA

Asia
AFC Champions League (Semi Final)
18:00 Persepolis - Al Hilal
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Europe
UEFA Champions League
20:45 Real Madrid - Tottenham Hotspur
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
IR Cama 3 TV
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
AZTV Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
1TV Georgia (Pirveli Arkhi)
-AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss
*Maiwand tv
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Arezu TV / Arezo TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11938 H 27500 -FTA(East Beam)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12015 H 27500 -FTA(East Beam)
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Monaco -Besiktas
*TRT 4K
-Turksat 42E -10980 V 12500 -FTA/Biss
TRT 1 HD
-Turksat 42E -11054 V 30000 -FTA/Biss
TRT 1
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA/Biss
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA/Biss
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss

20:45 Manchester City - Napoli
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Biss
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Canale 5 HD
-Eutelsat 5W -12606 V 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Canale 5
-Eutelsat 5W -12669 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)

20:45 Feyenoord - Shakhtar Donetsk
UKRAINE SD / Kanal Ukraine
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12073 H 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12188 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

20:45 Spartak Moscow - Sevilla
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie B
23:15 Guarani - ABC
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

23:15 Boa - Internacional
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)


Wednesday 18/10/2017

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie B
01:30 Gois - Juventude
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #474 : 19.10.2017, 10:33:09 »

Thursday 19/10/2017

Iran
Persian Gulf Pro League
14:15 Gostaresh Foolad - Sepahan
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

16:30 Foolad - Saipa
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Egypt
Premier League
14:45 Talaea El Gaish - Tanta
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

17:00 Misr Almaqasa - Enppi
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

19:30 Al Ettehad Al Sakandary - El Entag Al Harby
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Morocco
Coupe du Trne
16:30 Chabab Atlas Khnifra - Raja Casablanca
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Kuwait
VIVA Premier League
16:40 Kazma - Al Nasar
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

19:00 Al Arabi - Al Salmiyah
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Saudi Arabia
Jameel Pro League
16:50 Qadisiyah - Al Feiha
MBC Pro Sports 3 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

17:10 Al Raed - Al Shabab
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

18:55 Uhud - Al Nassr
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

Europe
UEFA Europa League
17:00 Astana - Maccabi Tel Aviv
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)
*BNT HD
-Intelsat 60E -11078 V 8331 -FTA(Multistream ONLY!)
-Intelsat 45E -11475 V 26666 -FTA(Multistream ONLY!)
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)

19:00 Red Star Belgrade (Crvena Zvezda) - Arsenal
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*BNT HD
-Intelsat 60E -11078 V 8331 -FTA(Multistream ONLY!)
-Intelsat 45E -11475 V 26666 -FTA(Multistream ONLY!)
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 8333 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

19:00 Olympique Nice - Lazio
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Sony Ten 1 HD
-Asiasat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

19:00 Zenit Saint Petersburg - Rosenborg
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

19:00 Konyaspor - Salzburg
*TRT 4K
-Turksat 42E -10980 V 12500 -FTA/Biss
TRT 1 HD
-Turksat 42E -11054 V 30000 -FTA/Biss
TRT 1
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA/Biss
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA/Biss

19:00 Lugano - Viktoria Plze
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)

19:00 Bate Borisov - Kln
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

19:00 Olympique Marseille - Vitria Guimarães
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

19:00 Vardar - Real Sociedad
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

21:05 Everton - Olympique Lyonnais
W9 Swiss HD
-Eutelsat 9E -12034 V 27500 -FTA
*W9 HD
-Eutelsat 5W -11509 H 29500 -FTA(Multistream ONLY!)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

21:05 Hoffenheim - İstanbul Baakehir
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss

21:05 Dynamo Kyiv - BSC Young Boys
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
UKRAINE SD / Kanal Ukraine
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12073 H 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12188 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

21:05 Atalanta - Apollon Limassol
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV8 Italy
-Eutelsat 12.5W -12718 H 36510 -FTA(Multistream ONLY!)

21:05 Sheriff Tiraspol - Lokomotiv Moscow
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 56E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

21:05 Sporting Braga - Ludogorets Razgrad
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*BNT HD
-Intelsat 60E -11078 V 8331 -FTA(Multistream ONLY!)
-Intelsat 45E -11475 V 26666 -FTA(Multistream ONLY!)
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)
*BNT 1 HD
-Intelsat 60E -11078 V 8331 -FTA(Multistream ONLY!)
-Intelsat 45E -11475 V 26666 -FTA(Multistream ONLY!)
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)

21:05 AC Milan - AEK Athens
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

21:05 Sknderbeu Kor - Partizan Belgrade
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Biss

Friday 20/10/2017

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie A
01:00 Sport Recife - Santos
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

01:00 Flamengo - Bahia
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #475 : 20.10.2017, 13:26:26 »

Friday 20/10/2017

Australia
Hyundai A League
10:50 Adelaide United - Melbourne Victory
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

Albania
1st Division
14:00 Tomori Berat - Bylis Ballsh
TVSH-SAT
-Eutelsat 16E -12655 V 4882 -FTA

Egypt
Premier League
14:45 El Raja Matrouh - El Masry Club
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

14:45 Petrojet - Wady Degla
Nile Life
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA

17:00 Ismaily - El Dakhleya
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

20:00 Zamalek - Smouha
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Bahrain
King of Bahrain Cup (Round of 16)
15:30 Al Ahli - Manama
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

17:45 Al Shabbab - Al Najma
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

World
FIFA Womens World Cup (Qualifier)
16:00 Germany - Iceland
ZDF HD
-Astra 19.2E -11361 H 22000 -FTA
ZDF
-Astra 19.2E -11953 H 27500 -FTA
-HotBird 13E -11054 H 27500 -FTA

Ukraine
Перша ліга (The Persha Liha)
16:00 Ingulets - Avanhard Kramatorsk
XSport (Ukraine)
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12341 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Azerbaijan
Topaz Premyer Liqası
16:00 Səbail - İnter Baku
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

Palestine
Pro Football League
16:00 Mosaset Al Bireh - Shabab Al Khalil
Palestine Sport
-Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11958 H 27500 -FTA

Iran
Persian Gulf Pro League
16:30 Zob Ahan - Pars Jam Bushehr
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Qatar
Stars League
16:25 Al Sailiya - Al Rayyan
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*Alkass One
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

16:25 Al Khor - Al Markhiya
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

18:35 Al Arabi - Al Sadd
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*Alkass One
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Kuwait
VIVA Premier League
16:40 Al Kuwait - Al Tadamon
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

19:10 Al Jahra - Al Qadsia
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Bulgaria
PFG Parva Liga
16:45 Pirin Blagoevgrad - Slavia Sofia
Diema
-HellasSat 39E -12524 H 30000 -FTA

Saudi Arabia
Jameel Pro League
16:50 Al Fateh - Al Ettifaq
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

17:55 Al Taawoun - Al Faisaly
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss

Algeria
League 1 Mobilis
17:00 USM El Harrach - USM Blida
Algrie 3 HD
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
Algrie 3
-Eutelsat 5W -11059 H 23700 -FTA
-Nilesat 7W -12207 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Badr 26E -11784 V 27500 -FTA
ENTV / Programme National
-Eutelsat 5W -11059 H 23700 -Biss
-SES 22W -12674 H 20255 -Biss
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -Biss

Croatia
MAXtv Prva liga (1.HNL)
18:00 Inter Zaprei - Rude Zagreb
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

Morocco
Botola Pro
18:00 FAR Rabat - Difa El Jadida
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

20:00 KAC Marrakech - Ittihad Tanger
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Serbia
Super Liga
19:00 Vojvodina - Radniki Ni
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)

Slovenia
PrvaLiga Telekom (Liga 1)
20:20 Olimpija - Triglav Kranj
Kanal A HD (tbc)
-Trksat 42E -11039 H 4800 -FTA

Germany
Bundesliga
20:30 Schalke 04 - Mainz 05
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

Belgium
Jupiler Pro League (First Division A)
20:30 Mouscron Pruwelz - Standard Liège
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

France
Ligue 1
20:45 Saint Etienne - Montpellier
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
*Sport Uzbekistan (O'zbekiston)
-NSS 57E -11587 H 16532 -FTA
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

Italy
Lega Pro 1
20:45 Calcio Padova - Bassano Virtus
*SportItalia
-Eutelsat 5W -12627 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)

England
The Premier League
21:00 West Ham United - Brighton & Hove Albion
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*KTRK Sport
-Eutelsat 70.5E -11097 H 23627 -FTA
*ESPN Latin America Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Europe
International Womens Friendly
21:00 France - England
BBCi / BBC Red Button
-Astra 28.2E -10773 H 22000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
*C Star HD / Canal Star HD
-Eutelsat 5W -12648 V 29500 -FTA(Multistream ONLY!)

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
21:30 Estoril - Boavista
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie B
23:15 Guarani - Juventude
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Saturday 21/10/2017

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie B
01:30 Cear - Figueirense
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #476 : 20.10.2017, 14:04:42 »

Update 20/10 /2017

Eutelsat 16.0E

SNAI LIVE - 12660 H 2220 5/6 DVB S2 MPEG-4 - BISS


17;30 Football : Finland 1
Inter Turku vs HJK

20;00 Football : France LIGUE 2
Nimes vs Brest

21;30 Football : Portugal LIGA NOS
ESTORIL vs BOAVISTA (P2)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #477 : 21.10.2017, 11:42:36 »

Saturday (Samedi)21.10.2017 (GMT+02h)


CAF Champions League 2017
19:00 Wydad Athletic Club - Union Sportive Medina d'Alger
ARENA SPORT3
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
TM 2 (ORTM 2)
-Intelsat 31.5W-12344 V 2121-FTA
Arriadia
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)


African Confederation Cup 2017
20:30 Fath Union Sport de Rabat - TP Mazembe
ARENA SPORT2
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
Arriadia
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)


Spain - La Liga
11:00 Levante vs Getafe
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

14:15 Real Betis vs Deportivo Alavs
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

16:30 Valencia vs Sevilla
ESPN (Syndication 902)
Telstar15W -12609 H 7552 -Biss
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

18:45 Barcelona vs Mlaga
ESPN (Syndication 902)
Telstar15W -12609 H 7552 -Biss
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Lemar TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss
Tolo TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss
Maiwand tv
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

England - Premier League
11:30 Chelsea vs Watford
IR Cama 3
-Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Sport 24 HD
-NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU
-NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
KTRK Sport
-Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2)

14:00 Huddersfield Town vs Manchester United
TV ZIMBO
Eutelsat 10E 10756 V 2480 -FTA (SD)
TVT International (TV Togo International)
-Eutelsat 9E -11900 H 27500 -FTA (DVB-S2)
-Eutelsat 10E-4039 R 2222 -FTA (C-Band)
RTS1
-Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA (Africa)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA (Africa)
-Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band)
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
kwese Sports
-Intelsat 68.5 E- 12633 V 16166-Biss
-Belintersat 51.5E-3877 L 6420 -Biss (C-Band)
-Intelsat 22 @ 72.1 East-3742 L 13930 -FTA
-Eutelsat 10E- 3768 R 7706 -(C-Band) Biss
CIS TV
-Eutelsat 10E -3677 R 1083 -FTA(C-Band)
-Intelsat 24.5W -3662 R 4881 -FTA(C-Band)
Sport 24 HD
-NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU
-NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
ESPN +
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
KTRK Sport
-Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2)

14:00 Manchester City - Burnley FC
IR Cama 3
-Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

16:30 Southampton vs West Bromwich Albion
Sport 24 HD
-NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU
-NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
KTRK Sport
-Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2)

Germany - Bundesliga
13:30 Eintracht Frankfurt - BV Borussia Dortmund
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
ST World Football
-Eutelsat 10E- 3737 R 7305-FTA(C-BAND)
-Eutelsat 8W- 4172 R 30000 -FTA (C-Band)
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

16:30 Hamburger SV - Bayern Munich
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
ST World Football
-Eutelsat 10E- 3737 R 7305-FTA(C-BAND)
-Eutelsat 8W- 4172 R 30000 -FTA (C-Band)
New TV HD
-AzerSpace 26E -11015 H 13000 -FTA


Italian Calcio League Serie A
16:00 Sampdoria vs Crotone
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS
ARENA SPORT4
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

18:45 Napoli vs Internazionale
IR Cama 3
-Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
ARENA SPORT4
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
New TV HD
-AzerSpace 26E -11015 H 13000 -FTA
Sport Uzbekistan
-NSS 57E-11587 H 16532 -FTA
ST World Football
-Eutelsat 10E- 3737 R 7305-FTA(C-BAND)
-Eutelsat 8W- 4172 R 30000 -FTA (C-Band)
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)

French League 1st Div.
15:00 AS Monaco FC- Caen
TV5 Monde Maghreb Orient
-Nile sat 7W -11900 V 27500-FTA
TV5 Monde Maghreb Orient HD
Badr 26E- 12073 H 27500-FTA
TV 5 Monde Afrique
-Eutelsat 16E-10804 H 30000 -FTA(DVB-S2) (Africa)
-Astra 4.9E-12015 V 29950 -FTA (Africa)
ARENA SPORT3
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
Sport Uzbekistan
-NSS 57E-11587 H 16532 -FTA
SporTV 1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)

18:00 Stade Rennais - LOSC Lille
ARENA SPORT2
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

18:00 FC Nantes - EA Guingamp
SporTV 3
-Star One 75W-3660 V 30000-PowerVU(C-Band)
-Star One C1 65W-3800 H 30000 -PowerVU(C-Band)
SporTV 3 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

Portugal Primeira Liga
19:30 FC Porto - Pacos De Ferreira
Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA

Belgium Jupiler League
18:00 KAS Eupen - KV Mechelen
Alkass TWO HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)

Moroccan Pro League
14:00 Chabab Rif Al Hoceima - Rapide Oued Zem
Al Aoula Inter (Maroc)
-Nile sat 7W -12207 V 27500 -FTA
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12683 V 27500 -FTA
-Nilesat 7E -11476 V 27500-FTA (Maghreb-Arabe)
Al Aoula ( Terrestre Marocaine )
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
Al Aoula Inter HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Nilesat 7E -11476 V 27500-FTA
-Nilesat 7W-11515 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)

Moroccan Cup
14:30 Renaissance de Berkane - Chabab Kasba Tadla
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

Algerian League 1 Mobilis
15:00 Chabab Riadhi De Belouizdad - CS Constantine
Algrie 3
Eutelsat 5W - 11060 H 23700-FTA
Nile sat 7W -12207 V 27500 -FTA
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
Badr 26E -11784 V 27500 -FTA
Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA
A3 HD
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA

16:00 USM Bel Abbs - Paradou AC
Canal Algerie
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Eutelsat 5W - 11060 H 23700-FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA
Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA

16:45 Mouloudia Club d'Alger - JS Kabylie
beIN Sports HD
-Badr26E -11623 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W- 12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
TV TAMAZIGHT
Eutelsat 5W - 11060 H 23700-FTA
Nile sat 7W -10930 H 27500 -FTA
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA

Tunisian First League
13:00 Esprance de Tunis - US Monastir
Nessma TV
-Nile sat 7W- 12207 V 27500 -FTA
-Badr 26E- 11785 V 27500 -FTA
-Eutelsat 3.1E -12576 V 1515 -FTA

13:00AS Gabs - ES Mtlaoui
Al Watania1 (Tunisia National 1 )
-Nile Sat 7W -10796 V 27500 -FTA
-Nile Sat 7W-11660 V 27500-FTA
-Hotbird 13E- 12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W-12584 H 2894 -FTA
-Aarabsat 30.5E-12512 H 8000 -FTA


Saudi Arabia - Pro League
16:55 Alahli - Al Ittihad
MBC Pro Sports 1
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

16:55 Al Hilal - Al-Batin
MBC Pro Sports 2
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

Qatar Star League
14:25 Umm salal -Duhail SC
Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)
beIN Sports HD
-Badr26E -11623 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W- 12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)

16:35 Qatar - AlAhli
Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)

Saudi Federation Youth Cup
12:00 Al-Ettifaq - Al-Nasr
Saudi Sports 1
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W-12152 H 20000-FTA
Saudi Sport-1 HD
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
- Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA

Azerbaijan Premier League
11:00 Kapaz G - Neftchi Baku
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS

13:00 Sumqayit - Zira
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS

Croatia 1.NHL League
13:00 HNK Cibalia Vinkovci -NK Slaven Belupo
ARENA SPORT3
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

17:00 HNK Hajduk Split - GNK Dinamo Zagreb
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
ARENA SPORT3
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Ukrainian First League
13:00 Obolon-Brovar Kyiv- Arsenal Kyiv
XSport
-Astra 4.9E-12130 V 27500 -Biss
-Astra 4.9E-12341 H 30000 -FTA (Multistream)

Australia - A-League
8:50 Sydney FC - Western Sydney Wanderers
ARENA SPORT1
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ARENA SPORT BIH
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

English Championship League
16:30 Millwall FC - Birmingham City FC
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
kwese Sports
-Intelsat 68.5 E- 12633 V 16166-Biss
-Belintersat 51.5E-3877 L 6420 -Biss (C-Band)
-Intelsat 22 @ 72.1 East-3742 L 13930 -FTA
-Eutelsat 10E- 3768 R 7706 -(C-Band) Biss
SportsMax
- Intelsat 53W - 3820 R 3255 -FTA
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

Wales Premier League
16:15 Connah's Quay - Llandudno
S4C HD
-Astra 28.2E -11306 H 27500 -FTA
S4C
-Astra 28.2E -11344 V 27500 -FTA

Campeonato Brasileiro Srie A
19:00 Vasco da Gama - Coritiba
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
PFC HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
-Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
-Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
PFC
-Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)

Slovenia - 1. Liga
18:20 Olimpija - Triglav
Kanal A HD
-Turksat 42E-11039 H 4800 -FTA

Hungary NB1 League
13:30 Ferencvarosi - Ujpest FC
M4 Sport HD Europa
-Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2)

16:00 Diosgyor - K. Budapest Honved
M4 Sport HD Europa
-Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2)

Russian Premier League
16:00 Spartak Moscow - Amkar Perm
Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)

FIFA U-17 World Championship
11:30 Mali - Ghana
SporTV 1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

Brsil - Serie B
18:30 Criciuma - Internacional
SporTV 1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

21:00 America Mineiro -Parana Clube
SporTV 1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

23:00 Luverdense - Gois
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
PFC HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
-Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
-Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
PFC
-Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)

German Bundesliga 3rd Divsion
12:00 Munster - Karlsruher SC
WDR Fernsehen
-Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA
WDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA(DVB-S2)-FTA
-Astra 19.2E -12422 H 27500 -FTA(DVB-S2)-FTA
SWR Fernsehen
-Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA

12:00 FC Rot-Weiss Erfurt - Hallescher FC
MDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA
MDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -10891 H 22000 -FTA(DVB-S2)

12:00 SV Meppen- Fortuna Koln
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -11528 H 22000 -FTA(DVB-S2)

------------------------------------------------------------

Eutelsat 16.0E

SNAI LIVE - 12660 H 2220 5/6 DVB S2 MPEG-4 - BISS


12;00 Football : Japan J LEAGUE
Yokohama F.Marinos vs Kashima Antlers

15:00 Football : France LIGUE 2
Lens vs Reims

17:00 Football : Portugal LIGA NOS
FEIRENSE vs Rio Ave (P2)

19:15 Football : Portugal LIGA NOS
Vitoria SETUBAL vs MARITIMO

21:30 Football : Portugal LIGA NOS
Porto vs Pacos de FERREIRA

23:00 Football : Chile 1
Audiax Italiano vs Colo-Colo (P2)

------------------------------------------------------------
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #478 : 23.10.2017, 08:53:31 »

Monday 23/10/2017

Albania
1st Division
14:00 Kastrioti Kruj - Korabi Peshkopi
TVSH-SAT (tbc)
-Eutelsat 16E -12655 V 4882 -FTA

Bahrain
Kings Cup
17:00 Busaiteen - Malkiya
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

17:00 Al Riffa - Isa Town
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

Palestine
Super Cup (Westbank Clubs)
17:00 Hilal Alquds - Ahli Al Khalil
Palestine Sport
-Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11958 H 27500 -FTA

Russia
Rosgosstrakh Russian Football Championship (aka Premier League)
18:30 Lokomotiv Moscow - Krasnodar
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV (tbc)
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

England
The Premier League 2 U23 (Division One)
20:00 Manchester United - Liverpool
MUTV International
-Eutelsat 10E -11483 V 4000 -Biss

Spain
La Liga Santander
20:00 Real Sociedad - Espanyol
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA [Simulcast]
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español [Simulcast]
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

21:00 Deportivo La Coruña - Girona
*beIN Sports USA [Simulcast]
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español [Simulcast]
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

Germany
Regionalliga (West)
20:15 Rot Weiss Oberhausen - Bonner
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

Morocco
Botola Pro
20:30 RCA Casablanca - HUS Agadir
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Italy
TIM Calcio Serie C (Lega Pro 1)
20:45 Trapani - Catanzaro
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Northern Ireland
NIFL Premiership
20:45 Linfield - Crusaders
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD) (tbc)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)

World
International Womens Friendly
21:00 France - Ghana
*C Star HD / Canal Star HD
-Eutelsat 5W -12648 V 29500 -FTA(Multistream ONLY!)


Tuesday 24/10/2017

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie A
00:00 Botafogo - Corinthians
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.379



« Odgovor #479 : 24.10.2017, 08:46:51 »

Tuesday (Mardi)24.10.7.2017 (GMT+02)

Italian Calcio League Serie A 2017/2018
18:45 Internazionale Milano UC Sampdoria
ARENA SPORT4
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA


Spain Copa del Rey
17:30 FC Cartagena Sevilla FC
ARENA SPORT3
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

19:30 Real Murcia FC Barcelona
ERT 2 / ERT HD
-Eutelsat 3.1E-12734 V 16750 -Biss
ARENA SPORT3
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss


English League Cup
18:45 Swansea City Manchester United
BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
ARENA SPORT1
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ARENA SPORT BIH
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
IRIB TV 3
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

18:45 Arsenal FC Norwich City
ESPN Extra
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

19:00 Manchester City Wolverhampton Wanderers FC
ESPN (Syndication 902)
Telstar15W -12609 H 7552 -Biss
Diema
-HellasSat 39E -12524 H 30000 -I2(Bulsat)
ARENA SPORT2
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)


Copa Libertadores 2017
22:15 River Plate Lanus Argentina
ARENA SPORT3
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

German DFB Pokal 2016/2017
16:30 Bayer 04 Leverkusen 1. FC Union Berlin
NTV Spor / NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss

18:45 1.FC Magdeburg BV Borussia Dortmund
NTV Spor / NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
ESPN +
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
+
Prince Faisal bin Fahd League Saudi Arabia
14:45 Al-Khaleej Al Watani
Saudi Sport-2 HD
Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA

15:30 Al Wehda AlHazm
Saudi Sports 1
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W-12152 H 20000-FTA
Saudi Sport-1 HD
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA
+
Turkey Cup
10:00 Sariyer Adana Demirspor
A Spor
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss
A Spor HD
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss

11:30 Etimesgut Belediyespor Antalyaspor
A Spor
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss
A Spor HD
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss

13:00 Altinordu Karsspor
A Spor
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss
A Spor HD
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss

14:00 Kasimpasa SK Nigde Belediyespor
A Spor
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss
A Spor HD
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss

15:30 Alanyaspor Edirnespor Genclik
A Spor
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss
A Spor HD
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss

17:30 Akhisar Belediyespor Erzincanspor
A Spor
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss
A Spor HD
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss

FIFA Womens World Cup qualification UEFA
13:00 Italy Romania
Rai Sport
-Hotbird 13E-11804 V 27500 -FTA
Rai Sport + HD
-Eutelsat 5W-11179 V 30000 -FTA(Multistream)

14:10 Germany- Faroe Islands
Das Erste
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
Das Erste HD
-Astra 19.2E -11494 H 22000 -FTA(DVB-S2)

15:30 Slovakia Ireland
213 HD
-Astra 23.5E -12363 V 29500 -FTA
213 Sport
-Thor 1W 12380 V 30000 -FTA
213 TV 4K
-Belintersat 51.5 E 11410 H 45000 -FTA

16:00 Portugal Belgium
RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W-3838 R 7234-FTA (C-BAND)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss
RTP Internacional sia
-AsiaSat100.5E 3700 V 30000 -FTA (C-BAND)
RTP Internacional Amrica
-Telstar 63W- 11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W- 12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W 4101 V 2320 -FTA (C-BAND)

Croatia Cup
12:00 Rude Slaven Koprivnica
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

Campeonato Brasileiro Srie B
21:15 EC Juventude -Clube Nautico Capibaribe
SporTV 2 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
PFC HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
-Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
-Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
PFC
-Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)

23:30 Parana Clube- Vila Nova FC
SporTV 2 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
PFC HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
-Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
-Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
PFC
-Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)


Wednesday 25 Oct 2017 (+02 GMT)

Copa Sudamericana
00:45 Libertad Racing Club
ARENA SPORT3
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
Evidentirano
 Str: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP KERMAN forum | Powered by SMF 1.1.21. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved.
TinyPortal v0.9.8 © Bloc
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!