Pozdrav Gost

Nogomet na SAT TV-u

  • 699 Odgovora
  • 273553 Hitova

0 lanova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #544 u: 10.01.2018, 11:18:54 »
Wednesday 10/01/2018


Australia
Hyundai A League
07:35 Wellington Phoenix - Melbourne Victory
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

09:50 Western Sydney Wanderers - Adelaide United
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Asia
AFC U23 Championship
09:00 Korea DPR - Thailand
*BBTV Channel 7 HD
-Vinasat 131.8E -11630 V 30000 -FTA
-Thaicom 78.5E -3834 H 8000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -4080 H 30000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -11640 H 30000 -Biss
*BBTV Channel 7
-Thaicom 78.5E -3800 H 30000 -FTA(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3827 H 4700 -FTA(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3841 H 2900 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3920 H 30000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -12355 H 30000 -Biss

Saudi Arabia
Prince Faisal Bin Fahd League
13:05 Al Nojoom - Al Shoalah
Saudi Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

Greece
Greek Cup
14:00 Olympiacos - Platanias
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

16:15 PAS Giannina - Levadiakos
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Brazil
Copa São Paulo de Juniores (U20)
17:00 União Barbarense - Rio Branco
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

19:00 Audax - Atletico Minerio
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

22:45 Corinthians - Ferroviria
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

France
Coupe de la Ligue
18:45 Stade Rennais - Toulouse
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

21:05 Amiens - Paris Saint Germain
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*France 3 HD
-Eutelsat 5W -11509 H 29500 -FTA(Multistream ONLY!)

Spain
Kings Cup (Copa del Rey, Round of 16, 2nd Leg)
19:30 Villarreal - Legans (AGG 0-1)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

21:30 Real Madrid - Numancia (AGG 3-0)
ERT HD
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
ERT 1
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

England
Carabao Cup (EFL League Cup, Semi Final)
21:00 Chelsea - Arsenal
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
IR Cama 3
-Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #545 u: 11.01.2018, 12:11:16 »
Thursday 11/01/2018


Asia
AFC U23 Championship
09:00 Australia - Syria
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

World
International Friendly
12:30 Indonesia - Iceland
*RCTI HD
-ChinaSat 98E -12500 V 43200 -FTA
*RCTI
-Palapa D 113E -3934 H 7200 -FTA(C-Band)
-Palapa D 113E -4186 V 8800 -FTA(C-Band)

Iran
Persian Gulf Pro League
12:30 Peykan - Sepidrood Rasht
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Saudi Arabia
Jameel Pro League
13:10 Al Fateh - Ohod Club
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

18:00 Al Fayha - Al Nassr
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

Bahrain
NBB Premier League
15:45 Al Riffa - Al Ahli
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

15:45 East Riffa - Al Muharraq
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

18:15 Malkiya - Al Hidd
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

Qatar
Stars League
16:30 Al Khuraitiat - Umm Salal
*Alkass One
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Greece
Greek Cup (Round of 16, 2nd Leg)
18:30 Atromitos - Asteras Tripolis (AGG 1-0)
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Spain
Kings Cup (Copa del Rey, Round of 16, 2nd Leg)
19:30 Sevilla - Cdiz (AGG 2-0)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports Español [Simulcast]
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA [Simulcast]
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

19:30 Levante - Espanyol (AGG 2-1)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
ERT 2
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
*beIN Sports Español [Simulcast]
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA [Simulcast]
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Kwes Free Sports / KFS
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

21:30 Barcelona - Celta de Vigo (AGG 1-1)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
ERT 2
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
*IR Cama 3 TV
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Portugal
Taa de Portugal
21:30 Moreirense - Porto
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #546 u: 12.01.2018, 11:03:39 »
Friday 12/01/2018

Asia
AFC U23 Championship
09:00 Uzbekistan - China
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

Australia
Hyundai A League
09:50 Newcastle United Jets - Brisbane Roar
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Iran
Persian Gulf Pro League
12:00 Siah Jamegan - Persepolis
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

12:30 Sepahan - Zob Ahan
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

14:05 Esteghlal - Saipa
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

14:30 Sanat Naft - Pars Jam Bushehr
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Middle East
International Club Friendly
14:00 Al Wehdat - Hilal Alquds
Palestine Sport
-Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11958 H 27500 -FTA
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

Qatar
Stars League
14:20 Al Ahli - Al Garrafa
*Alkass One
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

16:30 Al Sailiya - Al Arabi
*Alkass One
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Algeria
Coupe Nationale
14:45 DRB Tadjenanet - MC Saida
ENTV / Programme National
-SES 22W -12674 H 20255 -Biss
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -Biss

15:00 Chabab Riadhi De Belouizdad - CSSW Illizi
Algrie 3 HD
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
Algrie 3
-Nilesat 7W -12207 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Badr 26E -11784 V 27500 -FTA

Saudi Arabia
Jameel Pro League
16:15 Al Taawoun - Al Raed
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

18:00 Al Ahli - Al Batin
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

Brazil
Copa São Paulo de Juniores (U20)
18:00 Palmeiras - Botafogo PB
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:00 Vasco da Gama - São Bernardo
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:15 Corinthians - Sport Recife
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

22:30 Flamengo - Elosport
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Egypt
Super Cup
18:45 Al Ahly - El Masry
*Dubai Sports 1 HD
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
-Yahsat 52.5E -11823 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11785 V 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Germany
Bundesliga
20:30 Bayer Leverkusen - Bayern Mnich
ZDF HD
-Astra 19.2E -11361 H 22000 -FTA
ZDF
-Astra 19.2E -11953 H 27500 -FTA
-HotBird 13E -11054 H 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

England
EFL Championship
20:45 Sheffield United - Sheffield Wednesday
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Kwes Free Sports / KFS
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

France
Ligue 1
20:45 Strasbourg - Guingamp
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Spain
La Liga Santander
21:00 Getafe - Mlaga
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
21:30 Chaves - Vitria Guimarães
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA


Saturday 13/01/2018

World
International Club Friendly (Florida Cup)
01:00 PSV Eindhoven - Fluminense
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #547 u: 13.01.2018, 13:25:56 »
Saturday 13/01/2018


Australia
Hyundai A League
07:35 Wellington Phoenix - Western Sydney Wanderers
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A League:")
-Asiasat 100.5E -3943 V 7200 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 10E -11023 H 7120 -Biss -
09:50 Melbourne Victory - Perth Glory
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A League:")
-Asiasat 100.5E -3943 V 7200 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 10E -11023 H 7120 -Biss -
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Asia
AFC U23 Championship
12:30 Saudi Arabia - Iraq
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

Spain
La Liga Santander
13:00 Girona - Las Palmas
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

16:15 Real Madrid - Villarreal
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Lemar TV
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV HD
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Arezu TV
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
-Eutelsat 70.5E -12529 V 2220 -FTA
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

18:30 Eibar - Atltico Madrid
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

20:45 Deportivo La Coruña - Valencia
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

Saudi Arabia
Jameel Pro League
13:25 Al Faisaly - Qadisiyah
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

18:00 Al Hilal - Al Ittihad
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

England
EFL Championship
13:30 Cardiff City - Sunderland
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "GCUK Enc 12")
-Eutelsat 7E -11136 V 7120 -Biss -thx tani1 (Key: Click Here)
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Middlesbrough - Fulham
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed

*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Nottingham Forest - Aston Villa
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Kwes Free Sports / KFS
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

The Premier League
16:00 Chelsea - Leicester City
Tl Sahel
-Eutelsat 5W -3646 R 2170 -FTA(C-Band)
-Turksat 42E -12588 V 22500 -FTA(Africa)
RTS1 Senegal
-Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA(May Still Blackout)
-Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA(Africa)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Africa)
-Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band)
TV Togo / TVT (TV Togo International)
-Eutelsat 9E -11900 H 27500 -FTA
-Eutelsat 10E -4039 R 2222 -FTA(C-Band)
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*CIS TV
-Eutelsat 10E -3677 R 1083 -FTA(C-Band)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*Alma Sport (prev Stan Sport)
-Intelsat 68.5E -11014 V 3750 -Biss
*Kwes Free Sports / KFS
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*KTRK Sport
-Eutelsat 70.5E -11097 H 23627 -FTA
*RTI1 Cte d'Ivoire
-Intelsat 24.5W -4080 R 3220 -FTA(C-Band)
-Galaxy 97W -12028 H 21991 -FTA
(9E 11881 V & 26E 11996 H transmissions blacked out!!)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*NBCSN
-Galaxy 91W -3840 H 29270 -PowerVU(**)(C-Band)
(Poss NHL3/4 22W also)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Watford - Southampton
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Tottenham Hotspur - Everton
BT Sport 1080i HD 4:2:0 Feed (No ID)
-Intelsat 1W/Astra 23.5E/Hispasat 30W -
WNBC-4 New York 480i SD 4:2:0 Feed
-Telstar 15W -12588 H 3400 -FTA
*NBC
-Intelsat 169E -4030 H 8544 -PowerVU(**)(C-Band)
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*KTRK Sport
-Eutelsat 70.5E -11097 H 23627 -FTA
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Egypt
Premier League
13:30 Misr Lel Makasa - Asyouty Sport
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

13:30 El Raja - Al Mokawloon
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA

16:00 Ismaily - Al Ettehad
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

18:30 Al Nasr - Tanta
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Greece
Football League
14:00 Apollon Pontou - Doxa Dramas
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

Algeria
Coupe Nationale
14:00 NRB Teleghma - MC Oran
Algrie 3 HD
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
Algrie 3
-Nilesat 7W -12207 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Badr 26E -11784 V 27500 -FTA

16:00 JS Kabylie - RC Oued Rhiou
Canal Algrie
-Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12303 H 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
Algrie 4 / TV Tamazight
-Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA

Qatar
Stars League
14:20 Al Rayyan - Al Khor
*Alkass One
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

16:30 Al Sadd - Al Markhiya
*Alkass One
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

16:30 Qatar - Duhail
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Germany
Bundesliga
15:30 TBA
ORTB
-Eutelsat 9E -11881 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -4156 L 2980 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Sub-Sahara)

15:30 Augsburg - Hamburg
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss

15:30 Werder Bremen - Hoffenheim
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 RB Leipzig - Schalke 04
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss

France
Ligue 1
17:00 Stade Rennais - Olympique Marseille
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV5 Monde Maghreb-Orient HD
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
*TV5 Monde Maghreb-Orient
-Nilesat 7W -11900 V 27500 -FTA
*TV5 Monde Asia
-Asiasat 105.5E -3760 H 26000 -FTA
*TV5 Monde Afrique
-Eutelsat 3.1E -11481 H 45000 -FTA(Africa)
-Astra 4.8E -12015 V 29950 -FTA(Africa)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:00 Montpellier - Monaco
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

20:00 Olympique Nice - Amiens
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Wales
Premier League
18:15 Cefn Druids - Llandudno
S4C HD
-Astra 28.2E -11306 H 27500 -FTA
S4C
-Astra 28.2E -11344 V 27500 -FTA

World
International Club Friendlies (Florida Cup)
19:00 Rangers - Corinthians
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*ESPN2 Australia
-Intelsat 166E -12557 H 15000 -FTA
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

21:00 Barcelona Guayaquil - Legia Warszawa
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*ESPN2 Australia
-Intelsat 166E -12557 H 15000 -FTA
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Brazil
Club Friendlies
19:40 SE do Gama - Fortaleza
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

21:45 Chapecoense - Tubarão
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Africa
African Nations Championship
20:30 Morocco - Mauritania
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Al Aoula Laayoune
-Arabsat 30.5E -12562 H 3399 -FTA
*Al Aoula TNT HD
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Al Aoula TNT
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
Al Aoula HD / RTM1 HD (tbc)
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA/Biss
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
Al Aoula / RTM1 (tbc)
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA/Biss
-Nilesat 7W -12207 V 27500 -FTA/Biss
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA/Biss
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA(Ka-Band)
-Eutelsat 7.3W -11515 V 24000 -FTA(Multistream Only!)
ORTM (tbc)
-Eutelsat 9E -12034 V 27500 -FTA
-Eutelsat 16E -10977 H 30000 -FTA(Africa)
-Intelsat 24.5W -4122 R 5300 -FTA(C-Band)
-Intelsat 31.5W -4114 V 5300 -FTA(C-Band)
-Intelsat 31.5W -12340 V 2121 -FTA
-Galaxy 97W -12060 H 22000 -FTA
ORTB (tbc)
-Eutelsat 9E -11881 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -4156 L 2980 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Sub-Sahara)

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
21:30 Sporting Braga - Benfica
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #548 u: 14.01.2018, 14:44:27 »
Sunday 14 /01 /2018

Australia
Hyundai A League
07:00 Central Coast Mariners - Melbourne City
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A League")
-Eutelsat 10E -11023 H 7120 -Biss -thx Venko (Key: Click Here)

09:00 Adelaide United - Sydney
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A League")
-Eutelsat 10E -11023 H 7120 -Biss -thx Venko (Key: Click Here)
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Spain
La Liga Santander
12:00 Levante - Celta de Vigo
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

16:15 Deportivo Alavs - Sevilla
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

18:30 Espanyol - Athletic Bilbao
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

20:45 Real Sociedad - Barcelona
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Lemar TV
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV HD
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Arezu TV
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
-Eutelsat 70.5E -12529 V 2220 -FTA
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

La Liga 2 (Segunda Divisin)
12:00 Huesca - Numancia
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

Egypt
Premier League
13:30 Petrojet - El Daklyeh
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

16:00 Smouha - ENPPI
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

19:00 Zamalek - El Entag El Harby
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Brazil
Copa São Paulo de Juniores (U20)
14:00 Palmeiras - Taubat
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:00 gua Santa - Vasco da Gama
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

23:10 Corinthians - Ferroviria
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

Greece
Football League
14:00 Karaiskakis - Panachaiki
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

England
The Premier League
14:30 Bournemouth - Arsenal
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*Alma Sport (prev Stan Sport)
-Intelsat 68.5E -11014 V 3750 -Biss
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*KTRK Sport
-Eutelsat 70.5E -11097 H 23627 -FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*NBCSN / NBCSportsNetwork (tbc)
-Galaxy 91W -3840 H 29270 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

17:00 Liverpool - Manchester City
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*Alma Sport (prev Stan Sport)
-Intelsat 68.5E -11014 V 3750 -Biss
*H2 Armenia (tbc)
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*KTRK Sport
-Eutelsat 70.5E -11097 H 23627 -FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*NBCSN / NBCSportsNetwork (tbc)
-Galaxy 91W -3840 H 29270 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

France
Ligue 1
15:00 Saint tienne - Toulouse
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

17:00 Olympique Lyonnais - Angers
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

21:00 Nantes - Paris Saint Germain
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Germany
Bundesliga
15:30 Kln - Borussia Monchengladbach
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:00 Borussia Dortmund - Wolfsburg
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Africa
African Nations Championship
15:30 Guinea - Sudan
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

17:30 Ivory Coast - Namibia
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Al Aoula Laayoune
-Arabsat 30.5E -12562 H 3399 -FTA
*Al Aoula TNT HD
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Al Aoula TNT
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

20:30 Zambia - Uganda
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

World
International Club Friendly (Florida Cup)
19:00 Atltico Nacional - Atltico Mineiro
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*ESPN2 Australia
-Intelsat 166E -12557 H 15000 -FTA

South Americas
International Club Friendly
21:00 Sport Recife - Atltico Tucumn
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #549 u: 16.01.2018, 12:07:08 »
Tuesday 16/01/2018

Asia
AFC U23 Championship
09:00 Thailand - Palestine
*BBTV Channel 7 HD
-Vinasat 131.8E -11630 V 30000 -FTA
-Thaicom 78.5E -3834 H 8000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -4080 H 30000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -11640 H 30000 -Biss
*BBTV Channel 7
-Thaicom 78.5E -3800 H 30000 -FTA(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3827 H 4700 -FTA(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3841 H 2900 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3920 H 30000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -12355 H 30000 -Biss

12:30 Iraq - Jordan
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

Turkey
Kupası (Cup, Round of 16, 2nd Leg)
14:00 Bursaspor - Genlerbirligi (AGG 0-1)
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
A2 TV Turkey HD
-Turksat 42E -11999 V 11666 -FTA
*A2 TV Turkey
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA

16:00 Trabzonspor - Konyaspor (AGG 0-1)
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
*A Spor HD
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss
*A Spor
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss

18:30 İstanbulspor - Fenerbahe (AGG 0-2)
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
ATV Europa
-Turksat 42E -11883 V 4800 -FTA
*ATV HD
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA
*ATV Turkey
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA

United Arab Emirates
Presidents Cup
14:05 Al Jazira - Al Ittihad Kalba
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD (tbc)
-Badr 26E -11977 V 27500 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 (tbc)
-Al Yah 52.5E 11938 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
*Sharjah Sport HD (tbc)
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports (tbc)
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

Bahrain
Kings Cup (Quarter Finals)
15:45 Al Hidd - Al Muharraq
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

18:15 Malkiya - Riffa
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

Egypt
Premier League
16:00 Wady Degla - Al Masry
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

19:00 El Gaish - Al Ahly
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Africa
African Nations Championship
17:30 Angola - Burkina Faso
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

20:30 Cameroon - Congo
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

France
Ligue 1
19:00 Olympique Marseille - Strasbourg
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

19:00 Bordeaux - Caen
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

21:00 Monaco - Olympique Nice
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV5 Monde Maghreb-Orient HD
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
*TV5 Monde Maghreb-Orient
-Nilesat 7W -11900 V 27500 -FTA
*TV5 Monde Asia
-Asiasat 105.5E -3760 H 26000 -FTA
*TV5 Monde Afrique
-Eutelsat 3.1E -11481 H 45000 -FTA(Africa)
-Astra 4.8E -12015 V 29950 -FTA(Africa)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

England
FA Cup Replay
20:45 Leicester City - Fleetwood Town
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA


Wednesday 17/01/2018

Brazil
Campeonato Carioca
00:30 Botafogo - Portuguesa RJ
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #550 u: 17.01.2018, 10:51:38 »
Wednesday ( Merceredi)17.01.2018 (GMT+01)



Spain Copa del Rey
18:00 Atletico de Madrid - Sevilla FC
IR Cama 3 TV
Eutelsat 7E-11262 H 27500-FTA
ERT 2
-Eutelsat 3.1E-12734 V 16750 -Biss
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

18:00 Valencia C.F - Deportivo Alaves
ARENA SPORT1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ARENA SPORT BIH
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
SportsMax
- Intelsat 53W - 3820 R 3255 -FTA
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

20:00 RCD Espanyol - FC Barcelona
IR Cama 3 TV
Eutelsat 7E-11262 H 27500-FTA
ERT 1 / ERT HD
-Eutelsat 3.1E-12734 V 16750 -Biss
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)


French League 1st Div.
18:00 EA Guingamp - Olympique Lyonnais
ARENA SPORT4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
SporTV 2 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

20:00 Paris Saint-Germain - Dijon
ARENA SPORT1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ARENA SPORT BIH
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
SporTV 2 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)


African Nations Championship
16:30 Morocco - Guinea
SNRT LAAYON
-Arabsat 30E-12564 H 3400 -FTA
Arriadia TV
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
Al Aoula ( Terrestre Marocaine )
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
Al Aoula HD
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)

19:30 Mauritania - Sudan
Arriadia TV
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)

England- FA Cup
19:45 Chelsea - Norwich City
EuroSport Deutschland
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
BBC One
-Astra 28.2E -10773 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10788 V 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10818 V 22000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 - Biss (DVB-S2)
BBC One HD
-Astra 28.2E -10847 V 23000 -FTA (DVB-S2)
-Astra 28.2E -11023 H 23000 -FTA (DVB-S2)
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 - Biss (DVB-S2)
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
IRIB TV 3
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Turkey Cup
11:30 Akhisar Belediyespor - Boluspor
A2 TV Turkey HD
-Turksat 42E -11999 V 11666 -FTA
A2 TV Turkey
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA

15:00 Medipol Basaksehir F.K - Giresunspor
A Spor
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss
A Spor HD
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss

17:30 Osmanlispor- Besiktas
ATV Avrupa
-Turksat 42E -12615 V 4800 -FTA
ATV Turkey
-Turksat 42E -11628 H 6666 -FTA
-Turksat 42E -11791 H 16000 -FTA
ATV Turkey HD
-Turksat 42E -11896 H 11200 -FTA(DVB-S2)
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS


Egyptian League
12:30 Alassiouty Sport - El Raja Matrouh
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
DMC Sports
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA

15:00 Al Ettehad Al Sakandary - ALnasr
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
DMC Sports
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA

17:30 Arab Contractors - Al Ismaily
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
DMC Sports
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA

Iraqi Premier League
13:45 Al-Talaba - Zakho
Al Iraqiya Sports
-Badr26E-10850 H 27500 -FTA
-Nile sat 7W-12380 H 27500 -FTA

Brazil Paulista League
19:00 RB Brasil SP - Ferroviaria SP
SporTV 1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

21:30 Clube Atletico Linense - Santos Futebol Clu
SporTV 1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

21:30 Ituano - Sao Caetano
SporTV 3
-Star One 75W-3660 V 30000-PowerVU(C-Band)
-Star One C1 65W-3800 H 30000 -PowerVU(C-Band)
SporTV 3 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

23:45 Paulista Corinthians - Associacao Atletica Ponte Preta
ARENA SPORT2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
SportsMax
- Intelsat 53W - 3820 R 3255 -FTA
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

AFC Cup U-23 - China
11:30 South Korea - Australia
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss

Greek Football League
15:00 OFI - Doxa Dramas
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #551 u: 18.01.2018, 11:42:16 »
Thursday 18/01/2018

Iran
Persian Gulf Pro League
12:00 Tractor Sazi Tabriz - Saipa
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

14:30 Pars Jonoubi Jam - Esteghlal Khuzestan
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Kuwait
Crown Prince Cup
14:25 Kazma - Al Tadamon
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

16:55 Al Kuwait - Al Salmiyah
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Turkey
Kupası (Cup, Round of 16, 2nd Leg)
16:00 Antalyaspor - Kayserispor (AGG 1-3)
*A Spor HD
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss
*A Spor
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss

18:30 Bucaspor - Galatasaray (AGG 0-3)
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
*A Spor HD
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss
*A Spor
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss

World
International Club Friendly
16:00 Spartak Moscow - Shanghai SIPG
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Qatar
Stars League
16:35 Al Ahli - Al Khor
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Egypt
Premier League
17:00 El Dakhleya - Zamalek
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Africa
African Nations Championship
17:30 Zambia - Ivory Coast
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)


20:30 Uganda - Namibia
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)


Brazil
Copa São Paulo de Juniores (U20)
19:00 São Paulo - Vitria
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

21:30 Santos - Internacional
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

Paulista A1
22:30 Palmeiras - Santo Andr
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

22:30 Bragantino - Botafogo
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Carioca
22:30 Vasco da Gama - Bangu
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Spain
Kings Cup (Copa del Rey, Qtr Final, 1st Leg)
21:30 Legans - Real Madrid
ERT HD
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
ERT 2
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #552 u: 19.01.2018, 15:06:53 »
Friday 19/01 /2018

Australia
Hyundai A League
09:50 Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Iraq
Premier League
12:30 Naft Al Wassat - Al Minaa
Al Iraqiya Sports
-Eutelsat 36E -12712 V 2500 -FTA
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

14:45 Karbalaa - Al Naft
Al Iraqiya Sports
-Eutelsat 36E -12712 V 2500 -FTA
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

Iran
Persian Gulf Pro League
12:30 Sepidrood Rasht - Foolad Mobarake Sepahan
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Asia
AFC U23 Championship
12:30 Qatar - Palestine
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

Qatar
Stars League
14:25 Al Arabi - Duhail
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

16:35 Al Markhiya - Qatar
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Kuwait
Crown Prince Cup
14:25 Al Jahra - Al Nasar
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

16:55 Al Qadsia - Al Arabi
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Bahrain
NBB Premier League
14:45 Al Najma - Al Ahli
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

17:15 Manama - East Riffa
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

Algeria
League 1 Mobilis
15:00 US Biskra - Saoura
Canal Algrie
-Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12303 H 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA

Africa
African Nations Championship
17:30 Libya - Nigeria
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
[There will be Other African Channels showing this match both LJ's and Najmsat lists have differences I can not check try ORTB, Tele Sahel & the usual suspects thou!]

20:30 Rwanda - Equatorial Guinea
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
[There will be Other African Channels showing this match both LJ's and Najmsat lists have differences I can not check try ORTB, Tele Sahel & the usual suspects thou!]

Saudi Arabia
Custodian of the Two Holy Mosques Cup
18:10 Al Ittihad - Al Ettifaq
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

Netherlands
Eredivisie
20:00 Utrecht - AZ Alkmaar
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
20:00 Vitria Setbal - Sporting Clube de Portugal
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
RTPi / RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP frica
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional sia
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional America
-Telstar 63W -11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W -12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W -4101 V 2320 -FTA(C-Band)
*SIC International HD
-Intelsat 55.5W -3872 H 9333 -Biss(C-Band)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss
-Intelsat 43.1W -3865 H 17140 -Biss(C-Band)

22:00 Porto - Tondela
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA

Germany
Bundesliga
20:30 Hertha Berlin - Borussia Dortmund
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

England
EFL Championship
20:45 Derby County - Bristol City
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Kwes Free Sports / KFS
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

France
Ligue 1
20:45 Caen - Olympique Marseille
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Spain
La Liga Santander
21:00 Getafe - Athletic Bilbao
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #553 u: 20.01.2018, 13:43:53 »
Saturday 20/01/2018



Australia
Hyundai A League
07:35 Newcastle Jets - Wellington Phoenix
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League: Newcastle v Wellington"
-Asiasat 100.5E -3735 V 7200 -Biss(C-Band) -

09:50 Sydney - Central Coast Mariners
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League: Newcastle v Wellington")
-Asiasat 100.5E -3735 V 7200 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 7E -12573 H 7200 -Biss -
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Asia
AFC U23 Championship
09:00 South Korea - Malaysia
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

Iraq
Premier League
12:30 Naft Al Junoob - Al Quwa Al Jawiya
Al Iraqiya Sports
-Eutelsat 36E -12712 V 2500 -FTA
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

16:00 Al Zawraa - Al Shorta
Al Iraqiya Sports
-Eutelsat 36E -12712 V 2500 -FTA
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

Spain
La Liga Santander
13:00 Espanyol - Sevilla
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

16:15 Atltico Madrid - Girona
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

18:30 Villarreal - Levante
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

20:45 Las Palmas - Valencia
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

Scotland
Scottish FA Cup (4th Round)
13:15 Aberdeen - Saint Mirren
BBC One Scotland HD
-Astra 28.2E -11024 H 23000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
BBC One Scotland
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA

England
The Premier League
13:30 Brighton & Hove Albion - Chelsea
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*KTRK Sport
-Eutelsat 70.5E -11097 H 23627 -FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SBS One HD (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*SBS One (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*NBCSN / NBCSportsNetwork (tbc)
-Galaxy 91W -3840 H 29270 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Arsenal - Crystal Palace
Tl Sahel
-Eutelsat 5W -3646 R 2170 -FTA(C-Band)
-Turksat 42E -12588 V 22500 -FTA(Africa)
RTS1 Senegal
-Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA(Africa)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Africa)
-Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band)
TV Togo / TVT (TV Togo International)
-Eutelsat 9E -11900 H 27500 -FTA
-Eutelsat 10E -4039 R 2222 -FTA(C-Band)
*RTI1 Cte d'Ivoire
-Intelsat 24.5W -4080 R 3220 -FTA(C-Band)
-Galaxy 97W -12028 H 21991 -FTA
(9E 11881 V & 26E 11996 H transmissions blacked out!!)
*CIS TV
-Eutelsat 10E -3677 R 1083 -FTA(C-Band)
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Kwes Free Sports / KFS
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Burnley - Manchester United
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*H2 Armenia
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport) (tbc)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Manchester City - Newcastle United
BT Sport 1080i HD 4:2:0 Feed (No ID)
-Intelsat 1W/Astra 23.5E/Hispasat 30W -? ? 7120 -Biss -thx ? (Key: Click Here)
WNBC-4 New York 480i SD 4:2:0 Feed (NBC East Coast Feed, Feed ID: "DAD-5 Fiber TX-12")
-Telstar 15W -12588 H 3400 -FTA
*NBC
-Intelsat 169E -4030 H 8544 -PowerVU(**)(C-Band)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*H2 Armenia
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*KTRK Sport
-Eutelsat 70.5E -11097 H 23627 -FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

EFL Championship
16:00 Aston Villa - Barnsley
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss -thx ????? (Key: Click Here)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Sheffield Wednesday - Cardiff City
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss -thx ????? (Key: Click Here)
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Saudi Arabia
Custodian of the Two Holy Mosques Cup (Kings Cup)
13:30 Al Faisaly - Al Najoom
MBC Pro Sports 3 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

15:55 Al Quadisiya - Al Hilal
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

16:10 Al Nassr - Al Nahdha
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

Egypt
Premier League
13:30 El Masry - Petrojet
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

16:00 Enppi - Wady Degla
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

18:30 El Entag Al Harby - El Gaish
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Germany
Bundesliga 3 / 3. Liga
14:00 Karlsruher - Unterhaching
Bayerisches Fernsehen Sd HD / Bayerisches Fernsehen Nord HD / BR HD
-Astra 19.2E -11582 H 22000 -FTA
Bayerisches Fernsehen Sd / Bayerisches Fernsehen Nord / BR
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
SWR Fernsehen Baden-Wrttemberg HD / SWR BW HD
-Astra 19.2E -11494 H 22000 -FTA
SWR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

14:00 Fortuna Kln - Carl Zeiss Jena
WDR Fernsehen Bielefeld / Dortmund / Dsseldorf / Essen / Kln / Mnster / Siegen HD
-Astra 19.2E -12420 H 27500 -FTA
WDR Fernsehen Aachen / Bonn / Duisburg / Wuppertal HD
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA
WDR Fernsehen Kln
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
WDR Fernsehen Aachen / Bonn / Duisburg / Wuppertal
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA
WDR Fernsehen Bielefeld / Mnster / Dortmund / Dsseldorf / Essen / Siegen / Test A
-Astra 19.2E -12420 H 27500 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

14:00 Sonnenhof Groaspach - Hansa Rostock
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -11582 H 22000 -FTA
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

Bundesliga
15:30 Hoffenheim - Bayer Leverkusen
ESPN2 Caribbean (Syndication 902) (tbc)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
ORTB (Match tbc)
-Eutelsat 9E -11881 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -4156 L 2980 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Sub-Sahara)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

15:30 Freiburg - RB Leipzig
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Hamburg - Kln
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

Greece
Football League
14:00 Aris - Karaiskakis
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

Qatar
Stars League
14:25 Al Sadd - Al Sailiya
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

16:35 Al Rayyan - Al Khuraitiat
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

16:35 Umm Salal - Al Garrafa
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Bahrain
NBB Premier League
14:45 Malkiya - Al Ittihad
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

14:45 Al Muharraq - Riffa
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

17:15 Al Hidd - Al Shabbab
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

Italy
TIM Calcio Serie B
15:00 Cremonese - Parma
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

18:00 Spezia - Palermo
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

20:30 Cesena - Bari
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Algeria
League 1 Mobilis
16:00 USM Alger - NA Hussein Dey
Canal Algrie
-Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12303 H 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA

16:00 MC Oran - Paradou AC
Algrie 3 HD
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
Algrie 3
-Nilesat 7W -12207 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Badr 26E -11784 V 27500 -FTA

16:00 CS Constantine - DRB Tadjenanet
ENTV / Programme National
-SES 22W -12674 H 20255 -Biss
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -Biss

19:00 ES Stif - MC Alger
Algrie 4 / TV Tamazight
-Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA

France
Ligue 1
17:00 Nantes - Bordeaux
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV5 Monde Maghreb-Orient HD
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
*TV5 Monde Maghreb-Orient
-Nilesat 7W -11900 V 27500 -FTA
*TV5 Monde Asia
-Asiasat 105.5E -3760 H 26000 -FTA
*TV5 Monde Afrique
-Eutelsat 3.1E -11481 H 45000 -FTA(Africa)
-Astra 4.8E -12015 V 29950 -FTA(Africa)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:00 Rennes - Angers
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

United Arab Emirates
Super Cup
17:00 Al Jazira - Al Wahda
Dubai Sports 3 HD
-Hotbird 13E -12399 H 29900 -FTA
-AsiaSat 100.5E -3660 V 27500 -FTA
*Dubai Sports 1 HD
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
*Dubai Sports 1
-Nilesat 7W -11785 V 27500 -FTA

Africa
African Nations Championship
17:30 Angola - Cameroon
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*SNRT Laayoune
-Arabsat 30E -12560 H 3400 -FTA

20:30 Congo - Burkina Faso
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Belgium
Jupiler Pro League
18:00 Standard Liège - AS Eupen
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*Alkass Five HD
-Badr 26E -12418 H 27500 -FTA
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

Wales
League Cup
18:15 Cardiff Metropolitan University - The New Saints
S4C HD
-Astra 28.2E -11306 H 27500 -FTA
S4C
-Astra 28.2E -11344 V 27500 -FTA

Brazil
Paulista A1
19:30 Mirassol - São Bento
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

22:00 São Paulo - Novorizontino
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Gacho 1
19:30 Grêmio - CAXIAS
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Carioca
20:00 Fluminense - Botafogo
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Europe
Womens International Friendly
21:00 France - Italy
*Canal 8 / C8
-Eutelsat 5W -12648 V 29500 -FTA(Multistream ONLY!)

South Americas
International Club Friendly
23:00 Santa Fe - Deportivo Cali
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Sunday 21/01/2018

World
International Club Friendly (Florida Cup)
00:00 Legia Warszawa - Atltico Nacional
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

Brazil
Paulista A1
00:00 Ferroviria - Ituano
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #554 u: 21.01.2018, 19:31:46 »
Sunday 21.01.2018 ( GMT+01)

Spanish League Primera Div. 1
11:00 Deportivo Alaves - CD Leganes
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

15:15 Real Madrid CF - Deportivo La Coruna
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Lemar TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss
Tolo TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss
Arezu TV
-Yahsat52.5E-12015 H 27500-Biss
-Eutelsat 70.5E-12529 V 2220 -FTA
-ST-2 88 E- 11023 V 1000 -FTA
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
Fox Sports 1 Brasil HD
-SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band)


17:30 Real Sociedad - Celta de Vigo
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
SportsMax
- Intelsat 53W - 3820 R 3255 -FTA
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

19:45 Real Betis - FC Barcelona
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Lemar TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss
Tolo TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss
Arezu TV
-Yahsat52.5E-12015 H 27500-Biss
-Eutelsat 70.5E-12529 V 2220 -FTA
-ST-2 88 E- 11023 V 1000 -FTA
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
SportsMax
- Intelsat 53W - 3820 R 3255 -FTA
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)


English Premier League
16:00 Southampton FC - Tottenham Hotspur
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Sport 24 HD
-Telstar 63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
-NSS 9 177W 4099 R 30000 -PowerVU(C-Band)
KTRK Sport
-Eutelsat 70.5E- 11096 H 23623 -FTA
NBC Sports Network
-Galaxy 91W-3840 H 29270 -PowerVU
ESPN +
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)


Italian Calcio League Serie A
11:30 Atalanta - SSC Napoli
IR Cama 3 TV
Eutelsat 7E-11262 H 27500-FTA
RTRS
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -FTA/BISS/CCWs
ARENA SPORT4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

14:00 SS Lazio - AC Chievo Verona
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ARENA SPORT BIH
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
SportsMax
- Intelsat 53W - 3820 R 3255 -FTA
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

14:00 UC Sampdoria - ACF Fiorentina
ARENA SPORT4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

17:00 Cagliari Calcio - AC Milan
IR Cama 3 TV
Eutelsat 7E-11262 H 27500-FTA
ARENA SPORT4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)


19:45 Internazionale Milano - AS Roma
IR Cama 3 TV
Eutelsat 7E-11262 H 27500-FTA
ARENA SPORT4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

German Bundesliga 1st Div
14:30 Bayern Munich - SV Werder Bremen
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

17:00 Schalke 04 - Hannover 96
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss

French League 1st Div.
14:00 OGC Nice - Saint Etienne
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
SporTV 1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

16:00 AS Monaco FC - FC Metz
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ARENA SPORT BIH
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
SporTV 1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

20:00 Olympique Lyonnais - Paris Saint-Germain
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ARENA SPORT BIH
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
SporTV 1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

Holland Eredivisie League
13:30 Ajax Amsterdam- Feyenoord Rotterdam
ESPN (Syndication 902)
Telstar15W -12609 H 7552 -Biss
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA

15:45 Heracles - PSV
Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA

African Nations Championship
19:00 Morocco - Sudan
SNRT LAAYON
-Arabsat 30E-12564 H 3400 -FTA
Al Aoula ( Terrestre Marocaine )
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
Al Aoula HD
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)

19:00 Mauritania - Guinea
Arriadia TV
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)

Tunisian First League
12:00 US Ben Guerdane - ES Tunis
Al Watania1 (Tunisia National 1 )
-Nile Sat 7W -10796 V 27500 -FTA
-Nile Sat 7W-11660 V 27500-FTA
-Hotbird 13E- 12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W-12584 H 2894 -FTA
-Aarabsat 30.5E-12512 H 8000 -FTA

13:00 Club Africain - US Monastir
Al Watania2 (Tunisia National 2 )
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10777 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 8000 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA

14:00 CS Sfaxien - Stade Tunisien
Al Watania1 (Tunisia National 1 )
-Nile Sat 7W -10796 V 27500 -FTA
-Nile Sat 7W-11660 V 27500-FTA
-Hotbird 13E- 12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W-12584 H 2894 -FTA
-Aarabsat 30.5E-12512 H 8000 -FTA
Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)

Egyptian League
17:00 Al Ahly - Misr Almaqasa
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
DMC Sports
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA

Brazil Paulista League
19:00 Botafogo SP - Palmeiras
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

21:30 Sao Caetano - Paulista Corinthians
ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
kwese Sports
-Intelsat 68.5E -12633 V 16166 -Biss
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

21:30 Santo Andr - RB Brasil
SporTV 3
-Star One 75W-3660 V 30000-PowerVU(C-Band)
-Star One C1 65W-3800 H 30000 -PowerVU(C-Band)
SporTV 3 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

Belgium Jupiler League
13:30 Royal Antwerp FC - Club Brugge KV
Sharjah Sport
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
Sharjah Sport HD
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
NTV Spor / NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
FreeSports
-Astra 28.2E-11426 V 27500 -FTA

17:00 KRC Genk - RSC Anderlecht
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
FreeSports
-Astra 28.2E-11426 V 27500 -FTA

Indian Super League
12:00 Jamshedpur FC - Delhi Dynamos FC
Brit Asia TV
-Astra 28.2E- 11112 H 22000 -FTA

Greek Football League
13:00 OFI - Kalamaria
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

Australia Hyundai A-League
8:00 Melbourne City FC - Adelaide United
ARENA SPORT4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Brazil Carioca League
18:30 Bangu - Volta Redonda
SporTV 2 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

22:15 Flamengo - Cabofriense RJ
SporTV 1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
PFC HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
-Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
-Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
PFC
-Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)

Brazil Gaucho League
19:00 Novo Hamburgo - Internacional
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
PFC HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
-Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
-Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
PFC
-Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #555 u: 22.01.2018, 11:21:52 »
Monday 22/01/2018

World
Alkass International Cup (U17)
13:30 Aspire International - Fenerbahe
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

15:35 Guangzhou Evergrande - Aspire Academy
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

17:40 Kashiwa Reysol - Tottenham Hotspur
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Alkass Four HD
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Egypt
Premier League
13:30 Al Ettehad - Al Mokawloon
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

16:00 Ismaily - Asyouty Sport
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Africa
African Nations Championship
20:00 Zambia - Namibia
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

20:00 Uganda - Ivory Coast
*Al Aoula HD TNT
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Al Aoula TNT
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*SNRT Laayoune
-Arabsat 30E -12560 H 3400 -FTA

Germany
Bundesliga 3 / 3. Liga
20:30 Rot Weiss Erfurt - Magdeburg
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

Italy
TIM Calcio Serie A
20:45 Juventus - Genoa
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*IR Cama 3 TV
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

TIM Calcio Serie C
20:45 Lucchese - Livorno
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

English
The Premier League
21:00 Swansea City - Liverpool
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*KTRK Sport
-Eutelsat 70.5E -11097 H 23627 -FTA
*NBCSN / NBCSportsNetwork (tbc)
-Galaxy 91W -3840 H 29270 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Spain
La Liga Santander
21:00 Eibar - Mlaga
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

Brazil
Paulista A1
23:00 Santos - Bragantino
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Tuesday 23/01/2018

Uruguay
Club Friendly
01:30 Nacional - Peñarol
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #556 u: 23.01.2018, 11:39:44 »
Tuesday 23/01/2018

Asia
AFC U23 Championship
09:00 Qatar - Vietnam
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

12:30 Uzbekistan - South Korea
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

Iran
Persian Gulf Pro League
12:30 Esteghlal Khuzestan - Zob Ahan
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

World
Alkass International Cup (U17)
13:30 AC Milan - WAC Casablanca
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

15:35 Aspire International - Real Madrid
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

18:40 Tottenham Hotspur - Paris Saint Germain
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Alkass Four HD
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

France
Coupe de France
18:30 Nantes - Auxerre
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

21:00 pinal - Olympique Marseille
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Egypt
Premier League
18:30 Al Nasr - Smouha
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Brazil
Carioca
19:30 Madureira - Boavista
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

African
African Nations Championship
20:00 Libya - Rwanda
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

20:00 Nigeria - Equatorial Guinea
*Al Aoula HD TNT
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Al Aoula TNT
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*SNRT Laayoune
-Arabsat 30E -12560 H 3400 -FTA

Belgium
Jupiler Pro League
20:30 Zulte Waregem - Standard Liège
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss

England
Carabao Cup (EFL League Cup, Semi Final, 2nd Leg)
20:45 Bristol City - Manchester City (AGG 1-2)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)


Spain
Kings Cup (Copa Del Rey, Qtr Final, 2nd Leg)
21:30 Sevilla - Atltico Madrid (AGG 2-1)
ERT HD
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
ERT 2
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Portugal
Taa da Liga (League Cup)
21:45 Vitria Setbal - Oliveirense
RTPi / RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP frica
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional sia
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional America
-Telstar 63W -11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W -12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W -4101 V 2320 -FTA(C-Band)
*SIC International HD
-Intelsat 55.5W -3872 H 9333 -Biss(C-Band)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss
-Intelsat 43.1W -3865 H 17140 -Biss(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #557 u: 24.01.2018, 12:54:31 »
Wednesday 24/01/2018


Iraq
Premier League
12:30 Naft Maysan - Al Diwaniya
Al Iraqiya Sports
-Eutelsat 36E -12712 V 2500 -FTA
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

14:45 Al Minaa Basra - Naft Al Junoob
Al Iraqiya Sports
-Eutelsat 36E -12712 V 2500 -FTA
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

17:00 Al Zawraa - Naft Al Wassat
Al Iraqiya Sports
-Eutelsat 36E -12712 V 2500 -FTA
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA
*Alkass Five HD
-Badr 26E -12418 H 27500 -FTA

World
Alkass International Cup (U17)
13:30 AC Milan - Esperance Sportive
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

15:35 Benfica - Aspire Academy
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*Alkass Four HD
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

17:40 Kashiwa Reysol - Paris Saint Germain
*Alkass Four HD
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Egypt
Premier League
13:30 Wady Degla - Tanta
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

16:00 Petrojet - ENPPI
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

19:00 Zamalek - El Masry Club
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Saudi Arabia
Custodian of the Two Holy Mosques Cup (Kings Cup)
13:35 Al Faiha - Al Fateh
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

Italy
TIM Calcio Serie C
14:30 Piacenza - Robur Siena
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

TIM Calcio Serie A
18:30 Lazio - Udinese
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

20:45 Sampdoria - AS Roma
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Greece
Coupe (Qtr Finals, 1st Legs)
16:15 Panionios - Lamia
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

18:30 Olympiakos Piraeus - AEK Athens
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Jordan
Al Manaseer Pro League
16:30 Al Yarmouk - Al Faisaly
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

France
Coupe de France
18:30 Paris Saint Germain - Guingamp
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

21:05 Monaco - Olympique Lyonnais
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*France 3 HD
-Eutelsat 5W -11509 H 29500 -FTA(Multistream ONLY!)

Spain
Kings Cup (Copa Del Rey, Qtr Finals, 2nd Legs)
19:00 Deportivo Alavs - Valencia (AGG 1-2)
ERT 2
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

21:30 Real Madrid - Legans (AGG 1-0)
ERT HD
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
ERT 1
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Africa
African Nations Championship
20:00 Congo - Angola
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

20:00 Burkina Faso - Cameroon
*Tamazight TNT
-Eutelsat 7.3W -11515 V 24000 -FTA(Multistream Only!)
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream Only!)
*SNRT Laayoune
-Arabsat 30E -12560 H 3400 -FTA

Brazil
Carioca
20:00 Cabofriense - Vasco da Gama
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

22:30 Flamengo - Bangu
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Paulista A1
20:00 Linense - São Caetano
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

22:30 Botafogo - Novorizontino
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

22:30 Corinthians - Ferroviria
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Gaucho
22:30 Avenida - Grêmio
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Belgium
Jupiler Pro League
20:30 Anderlecht - Waasland Beveren
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

20:30 AS Eupen - Sporting Charleroi
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

England
Carabao Cup (EFL League Cup, Semi Final, 2nd Leg)
21:00 Arsenal - Chelsea (AGG 0-0)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Portugal
Taa da Liga (League Cup)
21:45 Sporting Clube de Portugal - Porto
RTPi / RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP frica
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional sia
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional America
-Telstar 63W -11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W -12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W -4101 V 2320 -FTA(C-Band)
*SIC International HD
-Intelsat 55.5W -3872 H 9333 -Biss(C-Band)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss
-Intelsat 43.1W -3865 H 17140 -Biss(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #558 u: 25.01.2018, 11:49:09 »
 Thursday 25/01/2018


Brazil
Copa São Paulo de Juniores (U20 Youth Cup)
13:00 São Paulo - Flamengo
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Paulista A1
21:30 Bragantino - São Bento
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

22:30 Ponte Preta - Santos
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Campeonato Mineiro
21:30 Villa Nova - Atltico Mineiro
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Egypt
Premier League
13:30 El Raja - Al Ahly
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

16:00 Misr Al Maqasa - El Entag Al Harby
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Iran
Persian Gulf Pro League
13:30 Gostaresh Foolad - Naft Tehran
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

13:30 Esteghlal - Pars Jam Bushehr
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Saudi Arabia
Custodian of the Two Holy Mosques Cup (Kings Cup)
13:30 Al Batin - Damac
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

18:00 Al Shabab - Al Khaleej
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

Kuwait
Crown Prince Cup
14:30 Al Tadamon - Al Salmiyah
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

17:00 Al Qadsia - Kazma
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Algeria
League 1 Mobilis
16:00 US Biskra - ES Stif
Canal Algrie
-Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12303 H 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA

Bahrain
Kings Cup
16:00 Al Ittihad - Al Najma
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

18:30 Al Muharraq - Riffa
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

Europe
Club Friendly
16:00 Zenit Saint Petersburg - Slavia Praha
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Palestine
West Bank Pro League
16:00 Shabab Alsamu - Shabab Dora
Palestine Sport
-Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11958 H 27500 -FTA

Jordan
Al Manaseer Pro League
16:30 Aqaba - Al Hussein
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

Qatar
Stars League
16:40 Al Garrafa - Al Sadd
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

Greece
Coupe (Qtr Finals, 1st Legs)
18:30 PAS Giannina - Larisa
Ant-1 Europe
-Eutelsat 9E -12054 H 27500 -Viaccess -thx Psilos2003
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Belgium
Jupiler Pro League
20:30 Club Brugge - Oostende
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss

France
Coupe de France
21:00 Strasbourg - Olympique Lille
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Spain
Kings Cup (Copa Del Rey, Qtr Final, 2nd Leg)
21:30 Barcelona - Espanyol (AGG 0-1)
ERT HD
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
ERT 1
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)



Friday 26/01/2018

Brazil
Campeonato Paulista A1
00:00 Palmeiras - RB Brasil
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.731
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #559 u: 26.01.2018, 10:59:38 »
Friday 26/01/2018


Australia
Hyundai A League
09:50 Melbourne Victory - Sydney
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Iran
Persian Gulf Pro League
12:45 Sepahan - Foolad Khuzestan
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

13:00 Peykan - Persepolis
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

World
Alkass International Cup (U17, Qtr Finals)
13:30 Benfica - AC Milan
*Alkass Two HD (tbc)
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*Alkass Four HD (tbc)
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

15:55 Esperance Sportive - Aspire Academy
*Alkass Two HD (tbc)
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*Alkass Four HD (tbc)
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Albania
Superliga
14:00 Lufttari Gjirokastr - Sknderbeu Kor
RTSH (tbc)
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA

Jordan
Al Manaseer Pro League
14:00 Al Ahli - Al Baqa
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

Kuwait
VIVA Premier League
14:30 Al Arabi - Al Jahra
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

17:00 Al Nasar - Al Kuwait
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Qatar
Stars League
14:30 Al Sailiya - Al Markhiya
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

16:40 Qatar - Al Arabi
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

Iraq
Premier League
14:45 Al Shorta - Al Najaf
Al Iraqiya Sports
-Eutelsat 36E -12712 V 2500 -FTA
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

Algeria
League 1 Mobilis
16:00 USM Bel Abbs - CS Constantine
Canal Algrie
-Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12303 H 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
ENTV / Programme National
-SES 22W -12674 H 20255 -Biss
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -Biss

16:00 Paradou - JS Kabylie
Algrie 4 / TV Tamazight
-Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA

16:00 NA Hussein Dey - MC Oran
Algrie 3 HD
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
Algrie 3
-Nilesat 7W -12207 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Badr 26E -11784 V 27500 -FTA

Germany
Bundesliga
20:30 Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

France
Ligue 1
20:45 Dijon - Stade Rennais
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

England
FA Cup
20:55 Yeovil Town - Manchester United
BBC One England / Wales / Scotland / NI HD
-Astra 28.2E -10847 V 23000 -FTA
-Astra 28.2E -11024 H 23000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
BBC One England / Wales / Scotland / NI
-Astra 28.2E -10773 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10788 V 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10818 V 22000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing BBC One HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Australia
-Intelsat 166E -3940 H 27690 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*BBTV Channel 7 HD
-Vinasat 131.8E -11630 V 30000 -FTA
-Thaicom 78.5E -3834 H 8000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -4080 H 30000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -11640 H 30000 -Biss
*BBTV Channel 7
-Thaicom 78.5E -3800 H 30000 -FTA(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3827 H 4700 -FTA(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3841 H 2900 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3920 H 30000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -12355 H 30000 -Biss

Spain
La Liga Santander
21:00 Athletic Bilbao - Eibar
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

La Liga 2 (Segunda Divisin)
21:00 Real Zaragoza - Crdoba
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

Brazil
Campeonato Paulista A2
22:00 Guarani - gua Santa
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)


Saturday 27/01/2018

Argentina
Superliga
01:15 Talleres Crdoba - San Lorenzo
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)