Pozdrav Gost

Nogomet na SAT TV-u

  • 706 Odgovora
  • 274701 Hitova

0 lanova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #560 u: 27.01.2018, 13:36:16 »
Saturday 27/01/2018


Australia
Hyundai A League
07:35 Wellington Phoenix - Adelaide United
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League")
-Asiasat 100.5E -3735 V 7200 -Biss(C-Band) -

09:50 Central Coast Mariners - Brisbane Roar
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League")
-Asiasat 100.5E -3735 V 7200 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 7E -12573 H 7200 -Biss -thx Forsat (Key: Click Here)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Spain
La Liga Santander
13:00 Deportivo La Coruña - Levante
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

16:15 Valencia - Real Madrid
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Lemar TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Arezu TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12015 H 27500 -Biss
-Eutelsat 70.5E -12529 V 2220 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

18:30 Mlaga - Girona
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

20:45 Villarreal - Real Sociedad
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

England
FA Cup
13:30 Peterborough United - Leicester City
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Australia
-Intelsat 166E -3940 H 27690 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Middlesbrough - Brighton & Hove Albion
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Wigan Athletic - West Ham United
*ESPN Australia
-Intelsat 166E -3940 H 27690 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Notts County - Swansea City
Feed TBC

18:30 Newport County - Tottenham Hotspur
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Australia
-Intelsat 166E -3940 H 27690 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Liverpool - West Bromwich Albion
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Australia
-Intelsat 166E -3940 H 27690 -PowerVU(**)(C-Band)

EFL Championship
16:00 Bristol City - Queens Park Rangers

*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

World
Alkass International Cup (U17)
13:30 Real Madrid - Kashiwa Reysol
*Alkass Four HD
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

15:55 Paris Saint Germain - Aspire International
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Alkass Four HD
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Jordan
Al Manaseer Pro League
13:30 That Ras - Al Wehdat
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

16:30 Shabab Al Ordon - Al Jazeera
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

Tunisia
Ligue Professionnelle 1
13:45 ES Tunis - CA Bizertin
Tunisia National 1 / Al Watania 1
-Eutelsat 7.3W -10796 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA
-Hotbird 13E -12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W -12584 H 2894 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 12000 FTA

14:00 Co Mdenine - Ben Guerdane
Tunisia National 2 / Al Watania 2
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10777 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 8000 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA

15:45 ES Sahel - US Monastir
Tunisia National 1 / Al Watania 1
-Eutelsat 7.3W -10796 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA
-Hotbird 13E -12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W -12584 H 2894 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 12000 FTA

Germany
Bundesliga 3 / 3. Liga
14:00 Osnabruck - Fortuna Kln
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -11582 H 22000 -FTA
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

14:00 Paderborn - Sportfreunde Lotte
WDR Fernsehen Bielefeld / Dortmund / Dsseldorf / Essen / Kln / Mnster / Siegen HD
-Astra 19.2E -12420 H 27500 -FTA
WDR Fernsehen Aachen / Bonn / Duisburg / Wuppertal HD
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA
WDR Fernsehen Kln
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
WDR Fernsehen Aachen / Bonn / Duisburg / Wuppertal
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA
WDR Fernsehen Bielefeld / Mnster / Dortmund / Dsseldorf / Essen / Siegen / Test A
-Astra 19.2E -12420 H 27500 -FTA

14:00 Hansa Rostock - Rot Wei Erfurt
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

Bundesliga
15:30 Bayern Mnich - Hoffenheim
ORTB (Match TBC)
-Eutelsat 9E -11881 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -4156 L 2980 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Sub-Sahara)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

15:30 Stuttgart - Schalke 04
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss

15:30 Borussia Dortmund - Freiburg
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

15:30 RB Leipzig - Hamburger
*ESPN Extra
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Werder Bremen - Hertha Berlin
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Greece
Football League
14:00 Karaiskakis - Doxa Dramas
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

Qatar
Stars League
14:30 Umm Salal - Al Ahli
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

14:30 Al Khor - Al Khuraitiat
*Alkass Five HD
-Badr 26E -12418 H 27500 -FTA

16:40 Al Duhail - Al Rayyan
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

Italy
TIM Calcio Serie B
15:00 Parma - Novara
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

TIM Calcio Serie A
18:00 Sassuolo - Atalanta
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

20:45 Chievo - Juventus
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Algeria
League 1 Mobilis
15:00 DRB Tadjenanet - USM Alger
Algrie 3 HD
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
Algrie 3
-Nilesat 7W -12207 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Badr 26E -11784 V 27500 -FTA

17:00 MC Alger - CR Belouizdad
Canal Algrie
-Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12303 H 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA

France
Ligue 1
17:00 Paris Saint Germain - Montpellier
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV5 Monde Maghreb-Orient HD
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
*TV5 Monde Maghreb-Orient
-Nilesat 7W -11900 V 27500 -FTA
*TV5 Monde Asia
-Asiasat 105.5E -3760 H 26000 -FTA
*TV5 Monde Afrique
-Eutelsat 3.1E -11481 H 45000 -FTA(Africa)
-Astra 4.8E -12015 V 29950 -FTA(Africa)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*beIN Sports USA (tbc)
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

20:00 Guingamp - Nantes
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Africa
African Nations Championship (Qtr Finals)
17:30 Morocco - Namibia
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Al Aoula Laayoune
-Arabsat 30.5E -12562 H 3399 -FTA
*Al Aoula TNT HD
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Al Aoula TNT
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

20:30 Zambia - Sudan
Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Europe
International Club Friendly
18:10 Lokomotiv Moscow - stersunds
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Wales
FA Cup
18:15 Llandudno - Ruthin Town
S4C HD
-Astra 28.2E -11306 H 27500 -FTA
S4C
-Astra 28.2E -11344 V 27500 -FTA

Brazil
Campeonato Gaucho
19:30 Internacional - Avenida
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Paulista A1
20:00 Corinthians - São Paulo
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)
*Kwes Free Sports / KFS
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Campeonato Carioca
20:00 Flamengo - Vasco da Gama
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Mineiro
22:00 Tombense - Cruzeiro
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Belgium
Jupiler Pro League
20:00 Kortrijk - AS Eupen
*Alkass Five HD
-Badr 26E -12418 H 27500 -FTA

20:30 Racing Genk - Sint Truiden
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

Argentina
Superliga
21:00 Newells Old Boys - Arsenal
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Portugal
Taa da Liga (Final)
21:45 Vitria Setbal - Sporting Clube de Portugal
RTPi / RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP frica
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional sia
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional America
-Telstar 63W -11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W -12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W -4101 V 2320 -FTA(C-Band)
*SIC International HD
-Intelsat 55.5W -3872 H 9333 -Biss(C-Band)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss
-Intelsat 43.1W -3865 H 17140 -Biss(C-Band)



Sunday 28/01/2018

Argentina
Superliga
01:30 Boca Juniors - Coln Santa Fe
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #561 u: 29.01.2018, 11:51:43 »
Monday 29/01/2018


World
Alkass International Cup (U17)
13:30 Esperance Sportive - Paris Saint Germain
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*Alkass Four HD
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

15:55 Benfica - Kashiwa Reysol
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*Alkass Four HD
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Egypt
Premier League
13:30 Tanta - Petrojet
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

16:00 Smouha - Wady Degla
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

18:30 El Entag Al Harby - El Raja Matrouh
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Iraq
Premier League
14:45 Al Minaa - Al Zawraa
Al Iraqiya Sports
-Eutelsat 36E -12712 V 2500 -FTA
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

17:00 Al Quwa Al Jawiya - Karbalaa
Al Iraqiya Sports
-Eutelsat 36E -12712 V 2500 -FTA
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

Europe
International Club Friendly
16:00 Piast Gliwice - CSKA Moskva
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Saudi Arabia
Jameel Pro League
16:00 Qadisiyah - Al Fateh
MBC Pro Sports 3 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

16:15 Al Batin - Al Ettifaq
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

18:10 Al Fayha - Al Faisaly
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

Italy
TIM Calcio Serie B
20:30 Ternana - Salernitana
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Brazil
Campeonato Paulista A1
20:30 Santo Andr - Mirassol
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

22:30 RB Brasil - Linense
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

23:00 Ferroviria - Botafogo
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Gaucho
23:00 Sao Luiz - Gremio
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Spain
La Liga Santander
21:00 Celta de Vigo - Real Betis
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
22:00 Belenenses - Benfica
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
RTPi / RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP frica
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional sia
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional America
-Telstar 63W -11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W -12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W -4101 V 2320 -FTA(C-Band)
*SIC International HD
-Intelsat 55.5W -3872 H 9333 -Biss(C-Band)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss
-Intelsat 43.1W -3865 H 17140 -Biss(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)



Tuesday 30/01/2018

Argentina
Superliga
01:15 Independiente - Estudiantes de La Plata
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #562 u: 30.01.2018, 11:06:01 »
Tuesday 30/01/2018


World
Alkass International Cup (U17)
13:30 Aspire Academy - AC Milan
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*Alkass Four HD
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

15:55 Aspire International - Real Madrid
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*Alkass Four HD
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Saudi Arabia
Jameeel Pro League
14:05 Ohod - Al Ittihad
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

16:25 Al Taawoun - Al Nassr
MBC Pro Sports 3 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

18:10 Al Hilal - Al Raed
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

18:10 Al Ahli - Al Shabab
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

Asia
AFC Champions League
14:30 Zob Ahan - Aizawl
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
-Express 40E -12729 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB Varzesh
-Express 40E -12729 V 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Iraq
Premier League
14:45 Al Talaba - Al Shorta
Al Iraqiya Sports
-Eutelsat 36E -12712 V 2500 -FTA
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Egypt
Premier League
16:00 Misr Lel Makasa - El Dakhleya
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

19:00 Al Ahly - Ismaily
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Turkey
Kupası (Cup, Qtr Final, 1st Leg)
18:30 Beikta - Genlerbirliği
CBC Sport HD (tbc)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
*A Spor HD
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss
*A Spor
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss

England
The Premier League
20:45 Swansea City - Arsenal
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

21:00 Huddersfield Town - Liverpool
BT Sport 1080i HD 4:2:0 Feed (No ID)
-Intelsat 1W/Astra 23.5E/Hispasat 30W -????? ? 7120 -Biss
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*NBCSN / NBCSportsNetwork (tbc)
-Galaxy 91W -3840 H 29270 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

EFL Championship
20:45 Sheffield United - Aston Villa
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)

Italy
Coppa Italia (Semi Final, 1st Leg)
20:45 Atalanta - Juventus
*RAI Uno HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*RAI Uno
-Eutelsat 5W -11637 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
-Express 40E -12729 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB Varzesh
-Express 40E -12729 V 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

France
Coupe de la Ligue (Semi Final)
21:05 Stade Rennais - Paris Saint Germain
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*France 2 HD
-Eutelsat 5W -11509 H 29500 -FTA(Multistream ONLY!)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
22:00 Moreirense - Porto
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #563 u: 31.01.2018, 10:23:53 »
Wednesday 31.01.2018 (GMT+01)


Spain Copa del Rey-Semifinals
20:30 CD Leganes - Sevilla FC
ERT 2
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16750 -Bis
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg


English Premier League
19:45 Chelsea FC - Bournemouth FC
ESPN EXTRA
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

20:00 Manchester City - West Bromwich Albion FC
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

20:00 Tottenham Hotspur - Manchester United
IR Cama 3 TV
Eutelsat 7E-11262 H 27500-FTA
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Sport 24 HD
-Telstar 63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
NSS 9 177W 4099 R 30000 -PowerVU(C-Band)
ESPN +
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
NBC Sports Network
-Galaxy 91W-3840 H 29270 -PowerVU
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)


Italian Cup 2017/2018-Semifinals
19:45 AC Milan - SS Lazio
RAI1
-Hotbird 13E-10992 V 27500 -FTA(Possible Encryp.)
Rai 1 HD
-Eutelsat 5W- 11179 V 30000-FTA (Multistream)
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss


French Coupe de la Ligue
20:05 AS Monaco FC - Montpellier HSC
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ARENA SPORT BIH
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

African Nations Championship-Semifinals
16:30 Morocco - Libya
SNRT LAAYON
-Arabsat 30E-12564 H 3400 -FTA
Arriadia TV
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
Al Aoula ( Terrestre Marocaine )
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
Al Aoula HD
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

19:30 Sudan - Nigeria
Arriadia TV TNT
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Jordan Cup - Al Manaseer-Final
15:00 Shabab Al Ordon - Al Jazeera
Jordan Sport
-Nile Sat -10930 H 27500 -FTA

Egyptian League
15:00 El Masry Club - Tala'ea El Gaish
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
DMC Sports
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA

18:00 Enppi - El Zamalek
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
DMC Sports
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA

Prince Faisal bin Fahd League - Saudi Arabia
13:10 Jeddah - Al-Tai
Saudi Sport 1 HD
-Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
Saudi Sport 1
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA

14:25 Al-Wehda - Al-Nojoom
Saudi Sport-2 HD
- Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA

Turkey Cup
15:30 Akhisar Belediyespor - Kayserispor
A2 TV Turkey HD
-Turksat 42E -11999 V 11666 -FTA
A2 TV Turkey
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA

17:30 Giresunspor - Fenerbahce
A Spor
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss
A Spor HD
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss


Greek Football League
15:00 PAE Veria - Aris Thessaloniki
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

Alkass International Cup U17
12:30 Esperance Sportive - Benfica
Alkass TWO HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

14:55 Paris Saint-Germain - Kashiwa Reysol
Alkass TWO HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

Brazil Cup
22:00 Vitoria da Conquista - Boa Esporte Clube
SporTV 1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

Friendlies - Clubs
16:30 Spartak Moscow - CSKA Sofia
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #564 u: 02.02.2018, 17:59:16 »
Friday 02/02/2018

Australia
Hyundai A League
09:50 Sydney - Wellington Phoenix
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Iran
Persian Gulf Pro League
12:00 Sepidrood Rasht - Esteghlal Khuzestan
*IRIB Varzesh
-Eutelsat 7E -11678 V 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

13:20 Persepolis - Sepahan
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
-Eutelsat 7E -11678 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

14:45 Pars Jam Bushehr - Saipa
*IRIB Varzesh
-Eutelsat 7E -11678 V 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Saudi Arabia
Division 2
13:25 Al Adalh - Al Ansar
Saudi Sport 1 HD (Al Riyadiya 1 HD)
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
Saudi Sport 1 (Al Riyadiya 1)
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA

Egypt
Premier League
13:45 Al Mokawloon - Alassiouty Sport
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

16:00 Petrojet - Smouha
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

18:30 Al Nasr - Wady Degla
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Jordan
Al Manaseer Pro League
14:00 Al Hussein - Al Yarmouk
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

16:30 Shabab Al Ordon - Al Wehdat
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

Palestine
Pro League
14:00 Shabab Al Dharia - Ahli Al Khalil
Palestine Sport
-Badr 26E -11958 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA

Algeria
Coupe Nationale
14:30 CRB Dar Beida - JS Kabylie
Algrie 3 HD
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
Algrie 3
-Nilesat 7W -12207 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Badr 26E -11784 V 27500 -FTA

17:00 JS Saoura - USM Alger
ENTV / Programme National
-SES 22W -12674 H 20255 -Biss
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -Biss
Algrie 4 / TV Tamazight
-Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA

Qatar
Stars League
13:35 Al Ahli - Duhail
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

13:35 Al Markhiya - Al Rayyan
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

16:45 Al Arabi - Umm Salal
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Iraq
Premier League
14:45 Al Quwa Al Jawiya - Al Bahri
Al Iraqiya Sports
-Eutelsat 36E -12712 V 2500 -FTA
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

World
International Club Friendlies
16:00 Nordsjælland - CSKA Moscow
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

18:00 Lokomotiv Moscow - Osijek
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Germany
Bundesliga
20:30 Kln - Borussia Dortmund
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

France
Ligue 1
20:45 Olympique Marseille - Metz
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Italy
TIM Calcio Serie C
20:45 Lucchese - Arezzo
*SportItalia
-Eutelsat 5W -12627 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)

England
EFL Championship
21:00 Bolton Wanderers - Bristol City
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss -thx ????? (Key: Click Here)
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Kwes Free Sports / KFS
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Spain
La Liga Santander
21:00 Real Sociedad - Deportivo La Coruña
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

Brazil
Campeonato Paulista A1
22:15 São Bento - Santo Andr
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #565 u: 03.02.2018, 11:16:33 »
Satuday 03/02/2018 (GMT +01h)


Spanish League Primera Div. 1
12:00 SD Eibar - Sevilla FC
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band)
Fox Sports 1 Brasil HD
-SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band)

15:15 Real Betis - Villarreal
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band)

17:30 Deportivo Alavs - Celta de Vigo
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)

19:45 Levante - Real Madrid
IRIB Varesh
-Eutelsat 7E-11678 V 30000-Biss
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Lemar TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss
Tolo TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss
Arezu TV
-Yahsat52.5E-12015 H 27500-Biss
-Eutelsat 70.5E-12529 V 2220 -FTA
-ST-2 88 E- 11023 V 1000 -FTA
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
BeIn SportsUSA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)


English Premier League
12:30 Burnley FC - Manchester City
IR Cama 3 TV
Eutelsat 7E-11262 H 27500-FTA
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
IRIB Varesh
-Eutelsat 7E-11678 V 30000-Biss
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Sport 24 HD
-Telstar 63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
NSS 9 177W 4099 R 30000 -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

15:00 Manchester United - Huddersfield Town
IRIB Varesh
-Eutelsat 7E-11678 V 30000-Biss
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
TV Togo / TVT (TV Togo International)
-Eutelsat 9E -11900 H 27500 -FTA
-Eutelsat 10E -4039 R 2222 -FTA(C-Band)
Tl Sahel
-Eutelsat 5W -3646 R 2170 -FTA(C-Band)
-Turksat 42E -12588 V 22500 -FTA(Africa)
RTS1 Senegal
-Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA(Africa)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Africa)
-Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band)
RTI1 Cte d'Ivoire
-Eutelsat 9E-11881 V 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -4080 R 3220 -FTA(C-Band)
-Galaxy 97W -12028 H 21991 -FTA
CIS TV
-Eutelsat 10E -3677 R 1083 -FTA(C-Band)
kwese Sports
-Intelsat 68.5E -12633 V 16166 -Biss
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream)
Sport 24 HD
-Telstar 63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
NSS 9 177W 4099 R 30000 -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

17:30 Arsenal - Everton
IRIB Varesh
-Eutelsat 7E-11678 V 30000-Biss
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Sport 24 HD
-Telstar 63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
NSS 9 177W 4099 R 30000 -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)


Italian Calcio League Serie A
17:00 Sampdoria - Torino
ARENA SPORT4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

19:45 Internazionale - Crotone
IR Cama 3 TV
Eutelsat 7E-11262 H 27500-FTA
ARENA SPORT4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS
Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band)

French League 1st Div.
16:00 LOSC Lille - Paris Saint-Germain
TV5 Monde Maghreb Orient
-Nile sat 7W -11900 V 27500-FTA
TV5 Monde Maghreb Orient HD
Badr 26E- 12073 H 27500-FTA
TV 5 Monde Afrique
-Eutelsat 16E-10804 H 30000 -FTA(DVB-S2) (Africa)
-Astra 4.9E-12015 V 29950 -FTA (Africa)
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
BeIn SportsUSA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
SporTV1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

19:00 Nice - Toulouse
SporTV2 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

Portugal Primeira Liga
20:30 FC Porto - Sporting Braga
RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W-3838 R 7234-FTA (C-BAND)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss
RTP frica
-Intelsat 27.5W-3838 R 7234-FTA (C-BAND)
RTP Internacional sia
-AsiaSat100.5E - 3700 V 30000 -FTA (C-BAND)
RTP Internacional Amrica
-Telstar 63W- 11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W- 12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W - 4101 V 2320 -FTA (C-BAND)
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

Argentina Primera Division
20:00 Rosario Central - Union de Santa Fe
ARENA SPORT1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ARENA SPORT BIH
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

22:15 Coln - Independiente
ARENA SPORT4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Belgium Jupiler League
17:00 KSC Lokeren - Standard de Liege
Sharjah Sport
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
Sharjah Sport HD
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA

19:00 KAS Eupen - KAA Gent
Alkass Four HD
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)

Brazil Paulista League
18:30 Ituano - Ponte Preta
SporTV1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

19:00 São Paulo - Botafogo SP
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
PFC HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
-Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
-Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
PFC
-Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)

21:00 RB Brasil - Bragantino
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
SporTV2 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

German Bundesliga 1st Div
14:30 SC Freiburg - Bayer 04 Leverkusen
ESPN +
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

14:30 FSV Mainz 05- Bayern Munich
IR Cama 3 TV
Eutelsat 7E-11262 H 27500-FTA

17:30 Borussia M'gladbach - RB Leipzig
ESPN +
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

African Nations Championship-3rd Place
19:00 Libya - Sudan
Arriadia TV
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)

Algerian Cup
13:30 IRB Belkheir - CR Zaouia
Algrie 3
Eutelsat 5W - 11060 H 23700-FTA
Nile sat 7W -12207 V 27500 -FTA
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
Badr 26E -11784 V 27500 -FTA
Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA
A3 HD
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA

15:00 MO Bejaia -MC Oran
TV TAMAZIGHT
Nile sat 7W -10930 H 27500 -FTA
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA

15:00 USM Bel Abbs- US Biskra
Programme National
-Nile sat 7W-11680 H 27500-Biss
-Ses 22W -12674 H 20255 -Biss

Egyptian League
15:00 Al Ismaily - El Entag Al harby
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
DMC Sports
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA

Saudi Professional League
12:40 Alfaisaly - Al-Taawoun
MBC Pro Sports 1
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA
MBC Pro Sports 1 HD
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

15:05 AlEttifaq - Al Fateh
MBC Pro Sports 2
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA
MBC Pro Sports 2 HD
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

17:20 Al Nassr - Ohod Club
MBC Pro Sports 1
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA
MBC Pro Sports 1 HD
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

VIVA Kuwait League
13:40 Kazma - Altadamon
Kuwait Sport ( KTV Sport )
-Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12523 H 27500-FTA
-Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA
Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD)
-Badr 26E-12523 H 27500-FTA
-Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA

16:00 AlJahra - AlNasar
Kuwait Sport ( KTV Sport )
-Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12523 H 27500-FTA
-Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA
Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD)
-Badr 26E-12523 H 27500-FTA
-Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA

Iraqi Premier League
13:45 Al-Zawraa - Naft Al-Junoob
Al Iraqiya Sports
-Badr26E-10850 H 27500 -FTA
-Nile sat 7W-12380 H 27500 -FTA

16:00 Karbalaa - Al-Kahrabaa
Al Iraqiya Sports
-Badr26E-10850 H 27500 -FTA
-Nile sat 7W-12380 H 27500 -FTA

Al-Manaseer Jordan Professional League
13:00 Al Baq'a - Mansheiat Bani Hasan
Jordan Sport
-Nile Sat -10930 H 27500 -FTA

Qatar Stars League
13:35 AlKhor SC - AlGarrafa
Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)
beIN Sports HD
-Badr26E -11623 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W- 12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)

15:45 Qatar - AlSadd
Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)
beIN Sports HD
-Badr26E -11623 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W- 12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)

Bahraini NBB League
13:50 ALShabbab - Al-Ittihad
Bahrain Sports 1 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA

13:50 Al Hidd - AlAhli
Bahrain Sports 1 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA

16:20 AlNajma - Riffa SC
Bahrain Sports 1 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA

English Championship League
15:00 Leeds United FC - Cardiff City
SportsMax
- Intelsat 53W - 3820 R 3255 -FTA
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

17:30 Wolverhampton Wanderers FC - Sheffield United FC
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
SportsMax
- Intelsat 53W - 3820 R 3255 -FTA
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

Australia Hyundai A-League
8:50 Adelaide United - Perth Glory FC
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Greek Football League
13:00 PAE Veria - Doxa Dramas
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

Italie - Serie B
14:00 Brescia - Parma
ARENA SPORT4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Friendlies - Clubs
15:00 Spartak Moscow - Hebei China Fortune F.C
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)

German Bundesliga 3rd Divsion
13:00 SV Meppen - FC Hansa Rostock
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -11528 H 22000 -FTA(DVB-S2)

13:00 Fortuna Koln - SpVgg Unterhaching
WDR Fernsehen
-Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA
WDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA(DVB-S2)-FTA
-Astra 19.2E -12422 H 27500 -FTA(DVB-S2)-FTA
BR Fernsehen
-Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA
BR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -10891 H 22000-FTA

13:00 VFB Chemnitzer - Carl Zeiss Jena
MDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA
MDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -10891 H 22000 -FTA(DVB-S2)


Albania
1st Division
14:00 Bylis - Tomori Berat
RTSH 1 HD
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA



Brazil Gaucho League
23:30 Gremio - Cruzeiro
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
PFC HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
-Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
-Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
PFC
-Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)
SporTV1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

Brazil Carioca League
21:00 Fluminense FC - Macae
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
PFC HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
-Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
-Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
PFC
-Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)
SporTV1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)


Sunday 04/02/ 2018 (GMT +01h)

Argentina Primera Division
00:30 River Plate - Olimpo
ARENA SPORT1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ARENA SPORT BIH
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #566 u: 05.02.2018, 12:03:27 »
Monday 05/02/2018


Egypt
Premier League
16:00 Misr Lel Makasa - Al Masry
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Germany
Regionalliga (Sdwest)
20:15 Hessen Kassel - Kickers Offenbach
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

Italy
TIM Calcio Serie B
20:30 Virtus Entella - Spezia
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

TIM Calcio Serie A
20:45 Lazio - Genoa
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

TIM Calcio Serie C
20:45 Triestina - Mestre
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

England
The Premier League
21:00 Watford - Chelsea
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*NBCSN / NBCSportsNetwork (tbc)
-Galaxy 91W -3840 H 29270 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Spain
La Liga Santander
21:00 Las Palmas - Mlaga
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

Brazil
Campeonato Paulista A1
23:00 Linense - Ferroviria
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Gaucho
23:00 Avenida - Juventude
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #567 u: 06.02.2018, 11:23:38 »
Tuesday 06/02/2018


Iraq
Premier League
12:30 Al Diwaniya - Al Quwa Al Jawiya
*Dubai Sports 1 HD
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
-Yahsat 52.5E -11823 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11785 V 27500 -FTA
*Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

Saudi Arabia
Prince Faisal Bin Fahd League (Division 1)
13:55 Al Tai - Al Mojzel
Saudi Sport 1 HD (Al Riyadiya 1 HD)
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
Saudi Sport 1 (Al Riyadiya 1)
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA

Europe
UEFA Youth Champions League (U19)(Play Offs)
16:00 Inter Milan (Internazionale) - Spartak Moscow
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

World
International Club Friendly
18:00 CSKA Moscow - Elche
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

France
Coupe de France (Round of 16)
18:30 Bourg en Bresse - Olympique Marseille
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

21:00 Sochaux - Paris Saint Germain
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*France 2 HD
-Eutelsat 5W -11509 H 29500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

Germany
DFB Pokal (Qtr Finals)
18:30 Paderborn - Bayern Mnich
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Bayer Leverkusen - Werder Bremen
ARD HD / Das Erste HD
-Astra 19.2E -11494 H 22000 -FTA
ARD / Das Erste
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11541 V 22000 -FTA
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*BBTV Channel 7 HD
-Vinasat 131.8E -11630 V 30000 -FTA
-Thaicom 78.5E -3834 H 8000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -4080 H 30000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -11640 H 30000 -Biss
*BBTV Channel 7
-Thaicom 78.5E -3800 H 30000 -FTA(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3827 H 4700 -FTA(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3841 H 2900 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3920 H 30000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -12355 H 30000 -Biss

Turkey
Kupası (Qtr Final, 2nd Leg)
18:30 Genlerbirliği - Beikta (AGG 1-3)
ATV Europa
-Turksat 42E -11883 V 4800 -FTA
*ATV HD
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA
*ATV Turkey
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA

England
FA Cup (4th Round Replay)
21:05 Swansea City - Notts County
BBC One England / Wales / Scotland / NI HD
-Astra 28.2E -10847 V 23000 -FTA
-Astra 28.2E -11024 H 23000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
BBC One England / Wales / Scotland / NI
-Astra 28.2E -10773 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10788 V 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10818 V 22000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing BBC One HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*ESPN Australia
-Intelsat 166E -3940 H 27690 -PowerVU(**)(C-Band)

Brazil
Copa do Brasil
22:15 Nacional AM - Ponte Preta
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

23:15 Brasiliense - Oeste
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

South Americas
Copa Libertadores
23:15 Guaran - Carabobo
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)


Wednesday 07/02/2018

Brazil
Copa do Brasil
00:30 Aparecidense - Botafogo
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

South Americas
Copa Libertadores
01:30 Independiente ECU - Banfield
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

01:30 Melgar - Santiago Wanderers
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #568 u: 07.02.2018, 10:47:42 »
 Wednesday 07/02/2018


Saudi Arabia
Prince Faisal Bin Fahd League (Division 1)
13:50 Al Hazm - Hajer
Saudi Sport 1 HD (Al Riyadiya 1 HD)
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
Saudi Sport 1 (Al Riyadiya 1)
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA

Iraq
Premier League
14:45 Al Zawraa - Al Najaf
*Dubai Sports 1 HD
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
-Yahsat 52.5E -11823 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11785 V 27500 -FTA
*Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Europe
UEFA Youth Champions League (U19)(Play Offs)
16:00 eljezniar - Atltico Madrid
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

17:00 Krasnodar - Real Madrid
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA

18:30 Brodarac - Manchester United
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Turkey
Kupası (Cup, Qtr Finals, 2nd Legs)
16:00 Kayserispor - Akhisarspor (AGG 0-1)
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
*A Spor HD
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss
*A Spor
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss

18:30 Fenerbahe - Giresunspor (AGG 2-1)
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
*A Spor HD
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss
*A Spor
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss

Greece
Coupe (Qtr Finals, 2nd Legs)
16:15 Larissa - PAS Giannina (AGG 2-1)
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

18:30 AEK Athens - Olympiakos Piraeus (AGG 0-0)
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
ANT-1 Europe
-Eutelsat 9E -12054 H 27500 -Viaccess

World
International Club Friendlies
16:30 Zenit Saint Petersburg - Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

18:30 Spartak Moscow - Sparta Prague
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Germany
DFB Pokal (Qtr Finals)
18:30 Eintracht Frankfurt - Mainz 05
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss

20:45 Schalke 04 - Wolfsburg
ARD HD / Das Erste HD
-Astra 19.2E -11494 H 22000 -FTA
ARD / Das Erste
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11541 V 22000 -FTA
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*BBTV Channel 7 HD
-Vinasat 131.8E -11630 V 30000 -FTA
-Thaicom 78.5E -3834 H 8000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -4080 H 30000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -11640 H 30000 -Biss
*BBTV Channel 7
-Thaicom 78.5E -3800 H 30000 -FTA(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3827 H 4700 -FTA(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3841 H 2900 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -3920 H 30000 -Biss(C-Band)
-Thaicom 78.5E -12355 H 30000 -Biss
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

England
FA Cup (4th Round Replay)
20:45 Tottenham Hotspur - Newport County
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Australia
-Intelsat 166E -3940 H 27690 -PowerVU(**)(C-Band)
[BT Sport 2 feed tbc]

Netherlands
Eredivisie
20:45 Roda - Ajax
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

France
Coupe de France (Quarter Final)
21:00 Montpellier - Olympique Lyonnais
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Portugal
Taca de Portugal (Semi Final)
21:15 Porto - Sporting Clube de Portugal
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Spain
Kings Cup (Copa Del Rey, Semi Final)
21:30 Sevilla - Legans
ERT HD
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
ERT 2
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Kwes Free Sports / KFS
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Brazil
Copa do Brasil
22:30 Santos AP - Sport Recife
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

22:30 Globo - Vitria
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

22:30 Parnahyba - Coritiba
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)



Thursday 08/02/2018

South Americas
Copa Libertadores
00:45 Vasco da Gama - Universidad de Concepcin
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Brazil
Copa do Brasil
00:45 Atltico Acreano - Atltico Mineiro
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN+ HD (tbc)
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #569 u: 08.02.2018, 09:58:44 »
Thursday 08/02 /2018

Jordan
Al Manaseer Pro League
14:00 Mansheiat - Al Ahli
*Jordan Sport (tbc)
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

16:30 Al Jazeera - Al Hussein
*Jordan Sport (tbc)
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

Iraq
Premier League
14:45 Al Shorta - Amanat Baghdad
*Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

Qatar
Stars League
15:40 Al Garrafa - Al Duhail
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

16:50 Al Rayyan - Al Sadd
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Kuwait
VIVA Premier League
14:45 Al Tadamon - Al Salmiyah
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD (tbc)
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport (tbc)
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

17:05 Al Qadsia - Kazma
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD (tbc)
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport (tbc)
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Bahrain
Kings Cup (Qtr Finals)
16:10 Al Najma - Al Ittihad
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

18:40 Riffa - Al Muharraq
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

Egypt
Premier League
18:00 El Mokawloon El Arab - Al Ahly
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Saudi Arabia
Jameel Pro League
18:20 Al Hilal - Al Nassr
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

18:20 Al Ahli - Al Faisaly
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

Turkey
Kupası (Cup, Qtr Final, 2nd Leg)
18:30 Galatasaray - Konyaspor (AGG 2-2)
CBC Sport HD (tbc)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
A2 TV Turkey HD
-Turksat 42E -11999 V 11666 -FTA
*A2 TV Turkey
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA

Greece
Coupe (Qtr Finals, 2nd Leg)
18:30 Atromitos - PAOK (AGG 0-2)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
ANT-1 Europe
-Eutelsat 9E -12054 H 27500 -Viaccess

Brazil
Campeonato Carioca
20:00 Boavista - Bangu
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Gaucho
23:00 Internacional - EC São Jos
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Netherlands
Eredivisie
20:45 Feyenoord - Groningen
CBC Sport HD (tbc)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

France
Coupe de France (Round of 16)
21:00 Grenoble Foot 38 - Strasbourg
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Spain
Kings Cup (Copa Del Rey, Semi Final)
21:30 Valencia - Barcelona (AGG 0-1)
ERT HD
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
ERT 2
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #570 u: 09.02.2018, 10:22:09 »
Friday 09/02/2018


Australia
Hyundai A League
09:50 Melbourne Victory - Brisbane Roar
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Iran
Persian Gulf Pro League
12:00 Padideh Khorasan - Pars Jam Bushehr
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Egypt
Premier League
13:45 El Dakhleya - Ismaily
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

16:00 Wady Degla - Petrojet
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

18:30 El Entag Al Harby - Al Ettehad Al Sakandary
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Saudi Arabia
Jameel Pro League
13:50 Al Raed - Al Batin
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

16:55 Ohod - Al Taawoun
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

18:20 Qadisiyah - Al Ittihad
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

Albania
1st Division
14:00 Tirana - Tomori Berat
RTSH 1 HD
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA

Superliga
18:00 Sknderbeu Kor - Flamurtari
RTSH 1 HD
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA

Jordan
Al Manaseer Pro League
14:00 That Ras - Shabab Al Ordon
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

16:30 Al Wehdat - Al Faisaly
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

Qatar
Stars League
14:40 Al Sailiya - Qatar
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

16:50 Al Khor - Umm Salal
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Iraq
Premier League
14:45 Al Talaba - Al Minaa Basra
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

Kuwait
VIVA Premier League
14:40 Al Arabi - Al Jahra
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

17:05 Al Nasar - Al Kuwait
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

World
International Club Friendly
16:00 Lokomotiv Moscow - Strømsgodset
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
18:00 Inter Zapreic - Slaven Koprivnica
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

Germany
Bundesliga
20:30 RB Leipzig - Augsburg
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

France
Ligue 1
20:45 Saint tienne - Olympique Marseille
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Italy
TIM Calcio Serie A
20:45 Fiorentina - Juventus
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

England
EFL Championship
20:45 Millwall - Cardiff City
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss -thx ????? (Key: Click Here)
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Kwes Free Sports / KFS
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Spain
La Liga Santander
21:00 Athletic Bilbao - Las Palmas
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
21:30 Paos de Ferreira - Tondela
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Brazil
Campeonato Paulista A1
22:00 Santo Andre - Paulista Corinthians
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

22:15 São Bento - Linense
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Argentina
Superliga
23:00 Unin Santa Fe - Arsenal de Sarand
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)


Saturday 10/02/2018

Brazil
Campeonato Mineiro
00:30 Democrata GV - Cruzeiro
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #571 u: 10.02.2018, 12:44:38 »
Saturday 10/02/2018

Australia
Hyundai A League
09:50 Melbourne City - Sydney
International 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "A-League")
-Eutelsat 7E -12573 H 7120 -Biss
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

World
International Club Friendly
10:00 Zenit Saint Petersburg - Maribor
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Spain
La Liga Santander
13:00 Villarreal - Deportivo Alavs
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

16:15 Mlaga - Atltico Madrid
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

18:30 Legans - Eibar
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

20:45 Real Madrid - Real Sociedad
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Lemar TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Arezu TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12015 H 27500 -Biss
-Eutelsat 70.5E -12529 V 2220 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Azerbaijan
Topaz Premyer Liqası
13:00 Zirə - Sumqayıt
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

16:00 Qarabağ - Qəbələ
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

Scotland
Scottish FA Cup (5th Round)
13:15 Celtic - Partick Thistle
BBC One Scotland HD
-Astra 28.2E -11024 H 23000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
BBC One Scotland
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA

England
The Premier League
13:30 Tottenham Hotspur - Arsenal
BT Sport 1080i HD 4:2:0 Feed (No ID)
-Intelsat 1W -11004 V 7120 -Biss -
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*H2 Armenia (tbc)
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SBS One HD (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*SBS One (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*NBCSN / NBCSportsNetwork (tbc)
-Galaxy 91W -3840 H 29270 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Everton - Crystal Palace
Tl Sahel
-Eutelsat 5W -3646 R 2170 -FTA(C-Band)
-Turksat 42E -12588 V 22500 -FTA(Africa)
RTS1 Senegal
-Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA(Africa)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Africa)
-Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band)
TV Togo / TVT (TV Togo International)
-Eutelsat 9E -11900 H 27500 -FTA
-Eutelsat 10E -4039 R 2222 -FTA(C-Band)
*CIS TV
-Eutelsat 10E -3677 R 1083 -FTA(C-Band)
*RTI1 Cte d'Ivoire (tbc)
-Intelsat 24.5W -4080 R 3220 -FTA(C-Band)
-Galaxy 97W -12028 H 21991 -FTA
(Not on 9E 11881 V or 26E 11996 H !!!)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*ESPN Extra
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Kwes Free Sports / KFS
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Stoke City - Brighton & Hove Albion
CNBC US Feed (tbc)

18:30 Manchester City - Leicester City
WNBC-4 New York 480i SD 4:2:0 Feed (NBC East Coast Feed, Feed ID: "DAD-5 Fiber TX-12")
-Telstar 15W -12588 H 3400 -FTA
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

EFL Championship
13:30 Sheffield United - Leeds United
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss -
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)

16:00 Bristol City - Sunderland
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss -
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Egypt
Premier League
13:30 Alassiouty Sport - Al Nasr
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

16:15 Smouha - Zamalek
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Germany
Bundesliga 3 / 3. Liga
14:00 Hansa Rostock - Wrzburger Kickers
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -11582 H 22000 -FTA
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA
Bayerisches Fernsehen Sd HD / Bayerisches Fernsehen Nord HD / BR HD
-Astra 19.2E -11582 H 22000 -FTA
Bayerisches Fernsehen Sd / Bayerisches Fernsehen Nord / BR
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA

14:00 Magdeburg - Preuen Mnster
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

Bundesliga
15:30 Eintracht Frankfurt - Kln
ORTB (Match TBC)
-Eutelsat 9E -11881 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -4156 L 2980 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Sub-Sahara)

15:30 Bayer Leverkusen - Hertha Berlin
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

15:30 Borussia Dortmund - Hamburg
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Bayern Mnich - Schalke 04
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*IR Cama 3 TV
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

Brazil
Campeonato Paulista A2
14:00 Votuporanguense - Portuguesa
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Paulista A1
19:30 Botafogo SP - Ituano
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

22:00 Mirassol - Palmeiras
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

22:00 São Caetano - RB Brasil
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Championnat Carioca
19:30 Flamengo - Botafogo
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Greece
Football League
14:00 Panserraikos - Aris
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

Tunisia
Ligue Professionnelle 1
14:00 ES Metlaoui - CS Sfaxien
Tunisia National 2 / Al Watania 2
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10777 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 8000 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA

Palestine
West Bank Pro League
14:00 Ahli Al Khalil - Thaqafi Tulkarm
Palestine Sport
-Badr 26E -11958 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA

Jordan
Al Manaseer Pro League
14:00 Aqaba - Al Baqa
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

16:30 Al Yarmouk - Ramtha
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

Qatar
Stars League
14:40 Al Khuraitiat - Al Markhiya
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

16:50 Al Arabi - Al Ahli
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

Italy
TIM Calcio Serie A
15:00 SPAL - AC Milan
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Napoli - Lazio
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
15:00 Rijeka - Istra
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

17:00 Osijek - Dinamo Zagreb
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

Morocco
Bolota Pro
16:00 WAC Casablanca - RCA Casablanca
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

18:00 HUS Agadir - CRA Hoceima
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Algeria
League 1 Mobilis
16:00 MC Oran - DRB Tadjenanet
Algrie 3 HD
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
Algrie 3
-Nilesat 7W -12207 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Badr 26E -11784 V 27500 -FTA
Canal Algrie
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12303 H 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)

Saudi Arabia
Jameel Pro League
16:15 Al Fateh - Al Shabab
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

18:20 Al Ettifaq - Al Fayha
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

France
Ligue 1
17:00 Toulouse - Paris Saint Germain
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV5 Monde Maghreb-Orient HD
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
*TV5 Monde Maghreb-Orient
-Nilesat 7W -11900 V 27500 -FTA
*TV5 Monde Asia
-Asiasat 105.5E -3760 H 26000 -FTA
*TV5 Monde Afrique
-Eutelsat 3.1E -11481 H 45000 -FTA(Africa)
-Astra 4.8E -12015 V 29950 -FTA(Africa)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:00 Angers - Monaco
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Africa
CAF Confederation Cup
18:30 Al Masry - Green Buffaloes
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

CAF Champions League
20:00 Difa El Jadida - Benfica Bissau
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Belgium
Jupiler Pro League (First Division A)
20:00 Mechelen - AS Eupen
*Alkass Four HD
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
21:30 Portimonense - Benfica
RTPi / RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP frica
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional sia
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional America
-Telstar 63W -11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W -12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W -4101 V 2320 -FTA(C-Band)
*SIC International HD
-Intelsat 55.5W -3872 H 9333 -Biss(C-Band)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss
-Intelsat 43.1W -3865 H 17140 -Biss(C-Band)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Argentina
Superliga
23:15 Olimpo - Racing Club
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -3843 L 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #572 u: 11.02.2018, 15:28:50 »
Sunday 11/02/2018


Spain
La Liga Santander
12:00 Sevilla - Girona
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

16:15 Barcelona - Getafe
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Lemar TV
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV HD
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV
-Yahsat 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Arezu TV
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
-Eutelsat 70.5E -12529 V 2220 -FTA
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

18:30 Celta de Vigo - Espanyol
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

20:45 Valencia - Levante
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 V 3750 -Biss(C-Band)

Azerbaijan
Topaz Premyer Liqası
12:00 Inter Baku - Səbail
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

14:30 Nefti Bakı - Kapaz
CBC Sport HD (tbc)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

Italy
TIM Calcio Serie A
12:30 Sassuolo - Cagliari
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Biss
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

15:00 Inter Milan (Internazionale) - Bologna
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -3843 L 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

15:00 Torino - Udinese
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Roma - Benevento
CBC Sport HD (tbc)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

Netherlands
Eredivisie
12:30 Ajax - Twente
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA

England
The Premier League
13:00 Huddersfield Town - Bournemouth
BT Sport 1080i HD 4:2:0 Feed (No ID)
-Astra 23.5E -11519 V 7120 -Biss -thx Martin.Wigston (Key: Click Here)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

15:15 Newcastle United - Manchester United
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*H2 Armenia
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*NBCSN / NBCSportsNetwork (tbc)
-Galaxy 91W -3840 H 29270 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

17:30 Southampton - Liverpool
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*IR Cama 3
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

EFL Championship
13:00 Aston Villa - Birmingham City
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "GCUK Enc 3")
-Eutelsat 7E -11136 V 7120 -Biss -thx tani1 (Key: Click Here)
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)

India
Super League
13:00 Mumbai City - Pune City
BritAsia TV
-Astra 28.2E -11112 H 22000 -FTA

Albania
1st Division
14:00 Kastrioti Kruj - Dinamo Tirana
RTSH 1 HD
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA

Greece
Football League
14:00 Anagennisi Karditsas - Panachaiki
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

Tunisia
Ligue Professionnelle 1
14:00 Stade Gabsien - Club Africain
Tunisia National 1 / Al Watania 1
-Eutelsat 7.3W -10796 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA
-Hotbird 13E -12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W -12584 H 2894 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 12000 FTA

14:00 Zarzis - Stade Tunisien
Tunisia National 2 / Al Watania 2
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10777 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 8000 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA

Belgium
Jupiler Pro League
14:30 Waasland Beveren - Club Brugge
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

18:00 Standard Liège - Mouscron Pruwelz
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

France
Ligue 1
15:00 Strasbourg - Troyes
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

17:00 Nantes - Olympique Lille
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

21:00 Olympique Lyonnais - Stade Rennais
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
15:00 Cibalia - Hajduk Split
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

17:00 Lokomotiva Zagreb - Rude
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

Germany
Bundesliga
15:30 Stuttgart - Borussia Mnchengladbach
*ESPN Extra
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:00 Werder Bremen - Wolfsburg
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Scotland
FA Cup (5th Round)
15:30 Ayr United - Rangers
International 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 10E -????? ? 7??? -Biss -thx ????? (Key: Click Here)

17:30 Aberdeen - Dundee United
International 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 10E -????? ? 7??? -Biss -thx ????? (Key: Click Here)

Morocco
Bolota Pro League
15:30 Rapide Oued Zem - FAR Rabat
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

16:00 OC Safi - Moghreb Ttouan
2M National / Monde / MENA
-Eutelsat 3.1E -12526 H 4444 -FTA/Biss
-Hotbird 13E -11033 V 27500 -FTA
-Arabsat 20E -3884 R 27500 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 7.3W -11474 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12015 V 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E-12566 H 2960 -FTA
-Galaxy 97W -11898 V 22000 -FTA
-Badr 26E -12303 H 27500 -FTA
-Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA(Ka-band)
-Eutelsat 7.3W -11515 V 24000 -FTA(Multistream Only!)

17:30 KAC Marrakech - RAC Casablanca
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Switzerland
Axpo Super League
16:00 Saint Gallen - Zrich
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
17:00 Chaves - Porto
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

19:00 Sporting Clube de Portugal - Feirense
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Africa
CAF Confederation Cup
19:00 RSB Berkane - Mbour Petite Cte
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Brazil
Campeonato Catarinense
20:00 Chapecoense - Brusque
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Paulista A2
23:00 Osasco Audax - São Bernardo
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Paulista A1
23:10 Santo Andr - Corinthians
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Jamacia
National Red Stripe Premier League
21:00 Tivoli Gardens - Cavalier
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Argentina
Superliga
23:15 Boca Juniors - Temperley
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)


Monday 12/02/2018

Argentina
Superliga
01:30 Lans - River Plate
Arena Sport 1 (tbc)
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH (tbc)
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #573 u: 12.02.2018, 11:05:12 »
Monday 12.02.2018 (GMT+01)


English Premier League
20:00    Chelsea FC    -  West Bromwich Albion FC
IR Cama 3 TV
Eutelsat 7E-11262 H 27500-FTA
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Sport 24 HD
-Telstar  63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
NSS 9 177W 4099 R 30000  -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss


Spanish League Primera Div. 1
20:00    Deportivo La Coruna  -   Real Betis
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V  3750-Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)


Egyptian League
12:30    Tanta    -   Tala'ea El Gaish
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853  H  27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H  27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
DMC Sports
-Nile sat 7W-  11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W-     11449 H 27500 -FTA

16:00    Al Ahly -   El Mokawloon El Arab
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853  H  27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H  27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
DMC Sports
-Nile sat 7W-  11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W-     11449 H 27500 -FTA


Asian Champions League
13:15    Duhail SC -    Zob Ahan Isfahan
IR Cama 3 TV
Eutelsat 7E-11262 H 27500-FTA
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

15:30    Tractor Sazi Tabriz FC -    Alahli
IR Cama 3 TV
Eutelsat 7E-11262 H 27500-FTA

ITALY Serie B
19:30    U.S. Citta di Palermo  -   Foggia
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #574 u: 13.02.2018, 13:17:32 »
Tuesday 13/02/2018

Saudi Arabia
Crown Prince Mohammed Bin Salman League (Division 2)
13:40 Al Shoalah - Al Orobah
Saudi Sport 1 HD (Al Riyadiya 1 HD)
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
Saudi Sport 1 (Al Riyadiya 1)
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA

16:15 Hajer - Al Qaisumah
Saudi Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

Tunisia
Ligue Professionnelle 1
14:00 US Ben Guerdane - CA Bizertin
Tunisia National 2 / Al Watania 2
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10777 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 8000 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA

Asia
AFC Champions League
14:45 Persepolis - Nasaf Qarshi
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Kuwait
VIVA Premier League
14:50 Al Salmiyah - Al Qadsia
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

17:10 Al Tadamon - Al Nasar
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Egypt
Premier League
17:00 Al Ismaily - El Masry Club
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Europe
UEFA Europa League
18:00 Red Star Belgrade (Crvena Zvezda) - CSKA Moscow
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

UEFA Champions League
20:45 Juventus - Tottenham Hotspur
1TV Georgia HD (Pirveli Arkhi HD)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
1TV Georgia (Pirveli Arkhi)
-AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss
*TRT 4K
-Turksat 42E -10980 V 12500 -FTA/Biss
TRT 1 HD
-Turksat 42E -11054 V 30000 -FTA/Biss
TRT 1
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA/Biss
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA/Biss
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Biss
AZTV Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
-Galaxy 97W -11966 H 22000 -FTA
NLO TV
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
RTG1 Gabon (Match TBC)
-Eutelsat 5W -4100 L 1944 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Basel - Manchester City
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
2TV Georgia (Meore Arkhi)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Sony Six HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Six
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*SBS One HD (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*SBS One (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA





Wednesday 14/02/2018

South Americas
Copa Libertadores (3rd Round, 1st Leg)
01:30 Santiago Wanderers - Independiente Santa Fe
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.743
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #575 u: 14.02.2018, 11:11:38 »

Wednesday 14/02/2018

Iraq
Premier League
12:30 Al Bahri - Karbalaa
Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

Albania
Kupa e Shqipris
14:00 Kuksi - Tirana
RTSH 1 HD
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA

Saudi Arabia
Crown Prince Mohammed Bin Salman League (Division 1)
14:00 Al Tai - Al Kawkab
Saudi Sport 1 HD (Al Riyadiya 1 HD)
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
Saudi Sport 1 (Al Riyadiya 1)
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA

14:05 Najran - Al Hazm
Saudi Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

Italy
TIM Calcio Serie C
14:30 Sdtirol - Pordenone
*SportItalia
-Eutelsat 5W -12627 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)

Kuwait
VIVA Premier League
14:50 Al Kuwait - Al Jahra
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

17:10 Kazma - Al Arabi
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Morocco
Bolota Pro League
16:00 Chabab Atlas Khnifra - Difa El Jadida
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD (tbc)
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3 (tbc)
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

16:00 RCA Casablanca - Olympique Khouribga
Tamazight HD / RTM8 HD (tbc)
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
Tamazight / RTM8 (tbc)
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11515 V 24000 -FTA(Multistream Only!)
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream Only!)

18:00 FUS Rabat - WAC Casablanca
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

18:00 Ittihad Tanger - RSB Berkane
Al Maghribia HD / RTM5 HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
Al Maghribia / RTM5
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Eshail 25.5E -21478 H 21422 -FTA(Ka-Band)
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Galaxy 97W -11898 V 22000 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11515 V 24000 -FTA(Multistream Only!)
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream Only!)

Egypt
Premier League
16:00 Zamalek - Wady Degla
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

18:30 Al Ettehad - El Dakhleya
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Brazil
Campeonato Paulista A1
20:00 Bragantino - Mirassol
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

22:30 Santos - São Caetano
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

22:30 Ferroviria - Santo Andr
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Europe
UEFA Champions League
20:45 Porto - Liverpool
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Arena Sport BIH
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
2TV Georgia (Meore Arkhi)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
*RT Two HD
-Eutelsat 9E -20185 L 25000 -FTA(Ka-Band)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Sony Six HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Six
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

20:45 Real Madrid - Paris Saint Germain
ZDF HD
-Astra 19.2E -11361 H 22000 -FTA
ZDF
-Astra 19.2E -11953 H 27500 -FTA
-HotBird 13E -11054 H 27500 -FTA
1TV Georgia HD (Pirveli Arkhi HD)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
1TV Georgia (Pirveli Arkhi)
-AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss
ERT HD
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
ERT 1
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
AZTV Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
-Galaxy 97W -11966 H 22000 -FTA
OBN
-Eutelsat 16E -11303 H 30000 -FTA
RTG1 Gabon (tbc)
-Eutelsat 5W -4100 L 1944 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Arezu TV
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
-Eutelsat 70.5E -12529 V 2220 -FTA
*Rah-e-Farda TV
-Turksat 42E -12447 H 2400 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12015 H 27500 -FTA
*Maiwand tv
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
*Channel 13 (Reshet)
-Amos 4W -11095 H 11480 -FTA
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Armenia TV
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*KTRK Sport (tbc)
-Eutelsat 70.5E -11097 H 23627 -FTA
*Telecadena 7 y 4
-Intelsat 45W -3866 V 10073 -FTA(C-Band)
*Canale 5 HD
-Eutelsat 5W -12606 V 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Canale 5
-Eutelsat 5W -12669 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

South Americas
Copa Libertadores
23:00 Banfield - Nacional
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)


Thursday 15/02/2018

Brazil
Campeonato Paulista A1
00:45 Corinthians - São Bento
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

South Americas
Recopa Sudamericana (Final, 1st Leg)
01:00 Independiente - Grêmio
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)