Pozdrav Gost

Nogomet na SAT TV-u

  • 666 Odgovora
  • 267171 Hitova

0 lanova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #592 u: 08.03.2018, 11:03:23 »
Thursday 08/03/2018

Iraq
Premier League
14:00 Al Talaba - Al Semawah
Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

Jordan
Al Manaseer Pro League
15:00 Al Yarmouk - Aqaba
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

17:30 Al Hussein - That Ras
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

Greece
Football League
16:00 Ergotelis - Panachaiki
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

Europe
UEFA Europa League (Round of 16)
19:00 AC Milan - Arsenal
TRT Spor HD
-Turksat 42E -10964 V 14170 -Biss(TRT Feeds)
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -11637 H 30000 -FTA/Poss Encrypt
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA/Poss Encrypt
TBMM TV / TRT Spor
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA/Poss Encrypt
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTSH 1 HD
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*BNT HD
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)

19:00 Borussia Dortmund - Red Bull Salzburg
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

19:00 CSKA Moscow - Olympique Lyonnais
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

19:00 Atltico Madrid - Lokomotiv Moscow
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

21:05 Lazio - Dynamo Kyiv
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
UKRAINE SD / Kanal Ukraine
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12073 H 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12188 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV8 Italy
-Eutelsat 12.5W -12718 H 36510 -FTA(Multistream ONLY!)

21:05 RB Leipzig - Zenit Saint Petersburg
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

21:05 Olympique Marseille - Athletic Bilbao
W9 Swiss HD
-Eutelsat 9E -12034 V 27500 -FTA
*W9 HD
-Eutelsat 5W -11509 H 29500 -FTA(Multistream ONLY!)
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*BNT HD
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)
*BNT 1 HD
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)

21:05 Sporting Clube de Portugal - Viktoria Plze
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Brazil
Campeonato Paulista A1
21:00 Ferroviria - Bragantino
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Mineiro
23:15 Uberlndia - Atltico Mineiro
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

South America
Copa Sudamericana
23:15 Rampla Juniors - UTC Cajamarca
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Friday 09/03/2018

Brazil
Campeonato Paulista A1
00:30 Palmeiras - São Paulo
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

01:30 RB Brasil - Ponte Preta
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

South America
Copa Sudamericana
01:45 Sport Huancayo - Unin Española
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #593 u: 09.03.2018, 17:08:26 »
Friday 09/03/2018


Russia
Rosgosstrakh Russian Football Championship (aka Premier League)
12:00 Amkar Perm - Arsenal Tula
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt

Azerbaijan
Topaz Premyer Liqası
12:00 Kəpəz - Qəbələ
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

15:00 Nefti - Kelə
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

Iran
Hazfi Cup
12:30 Esteghlal Khuzestan - Khooneh Be Khooneh
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

United Arab Emirates
Arabian Gulf Cup
14:45 Al Wahda - Dabba Al Fujairah
*Dubai Sports 1 HD
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
-Yahsat 52.5E -11823 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11785 V 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Badr 26E -11977 V 27500 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Al Yah 52.5E 11938 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
Dubai Sports 3 HD
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA
-AsiaSat 100.5E -3660 V 27500 -FTA

17:15 Shabab Al Ahli - Al Wasl
*Dubai Sports 1 HD
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
-Yahsat 52.5E -11823 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11785 V 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Badr 26E -11977 V 27500 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Al Yah 52.5E 11938 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
Dubai Sports 3 HD
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA
-AsiaSat 100.5E -3660 V 27500 -FTA

Jordan
Al Manaseer Pro League
15:00 Al Jazeera - Mansheiat Bani Hasan
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

17:00 Al Faisaly - Ramtha
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA
*Alkass Four HD
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Palestine
West Bank Premier League (Proficiency Partial)
15:00 Palestinian Forces - Shabab Yatta
Palestine Sport
-Badr 26E -11958 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA

Bahrain
NBB Premier League
15:15 Al Muharraq - Al Hidd
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

17:45 East Riffa - Riffa
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

Serbia
Super Liga
16:00 Metalac - Novi Pazar
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Morocco
Bolota Pro League
16:00 Rapide Oued Zem - Chabab Rif Al Hoceima
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Qatar
Stars League
16:00 Umm Salal - Al Sadd
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

16:00 Al Sailiya - Al Garrafa
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

18:10 Al Rayyan - Al Arabi
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

18:10 Al Khuraitiat - Al Duhail
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Saudi Arabia
Jameel Pro League
17:10 Ohod - Al Raed
MBC Pro Sports 3 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

18:30 Al Ittifaq - Al Hilal
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss
Saudi Sport 1 HD (Al Riyadiya 1 HD)
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
Saudi Sport 1 (Al Riyadiya 1)
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA

18:30 Al Quadisiya - Al Ahli
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss
Saudi Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
18:00 Slaven Koprivnica - Rude
HNL
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

Germany
Bundesliga
20:30 Mainz 05 - Schalke 04
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Italy
TIM Calcio Serie A
20:45 Roma - Torino
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

France
Ligue 1
20:45 Strasbourg - Monaco
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Scotland
Premier League
20:45 Hibernian - Hearts of Midlothian
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Spain
La Liga Santander
21:00 Girona - Deportivo La Coruña
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #594 u: 10.03.2018, 12:13:07 »
Sunday 10/03/2018 (+01h GMT)

Spanish League Primera Div. 1
12:00    SD Eibar -  Real Madrid CF
Lemar TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss
Tolo TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss
Arezu TV
-Yahsat52.5E-12015 H 27500-Biss
-Eutelsat  70.5E-12529 V 2220 -FTA
-ST-2 88 E- 11023 V  1000 -FTA
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 - L - 5000-Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)


      15:15    Sevilla FC   -  Valencia C.F
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 - L - 5000-Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)


17:30    Getafe CF -  Levante
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 - L - 5000-Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)


19:45    Malaga CF -   FC Barcelona
BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Lemar TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss
Tolo TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss
Arezu TV
-Yahsat52.5E-12015 H 27500-Biss
-Eutelsat  70.5E-12529 V 2220 -FTA
-ST-2 88 E- 11023 V  1000 -FTA
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
IRIB TV 3
-Eutelsat 7E-11678 V 30000-Biss
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 - L - 5000-Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)



English Premier League
12:30    Manchester United   -  Liverpool
BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Sport 24 HD
-Telstar  63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
NSS 9 177W 4099 R 30000  -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

15:00    Everton FC  -  Brighton & Hove Albion
TV Togo / TVT (TV Togo International)
-Eutelsat 9E -11900 H 27500 -FTA
-Eutelsat 10E -4039 R 2222 -FTA(C-Band)
Tl Sahel
-Eutelsat 5W -3646 R 2170 -FTA(C-Band)
-Turksat 42E -12588 V 22500 -FTA(Africa)
RTS1 Senegal
-Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA(Africa)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Africa)
-Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band)
RTI1 Cte dIvoire
-Eutelsat 9E-11881 V 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -4080 R 3220 -FTA(C-Band)
-Galaxy 97W -12028 H 21991 -FTA
CIS TV
-Eutelsat 10E -3677 R 1083 -FTA(C-Band)
kwese Sports
-Belintersat 51.5E -3900 L 13630 -FTA/ Biss(C-Band)
Sport 24 HD
-Telstar  63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
NSS 9 177W 4099 R 30000  -PowerVU(C-Band)

15:00    West Bromwich Albion FC -  Leicester City
ESPN+
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

17:30    Chelsea FC  -  Crystal Palace FC
ID: DAD-5 Fiber TX-12 (NBC Feed )
-Telstar 15W -12588 H 3400 -FTA
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Sport 24 HD
-Telstar  63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
NSS 9 177W 4099 R 30000  -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)


Italian Calcio League Serie A
19:45    Hellas Verona FC   -   AC Chievo Verona
ARENA SPORT4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

French League 1st Div.
16:00    Paris Saint-Germain  -  FC Metz
TV5 Monde Maghreb Orient
-Nile sat 7W -11900 V 27500-FTA
TV5 Monde Maghreb Orient HD
Badr 26E- 12073 H 27500-FTA
TV 5 Monde Afrique
-Eutelsat 16E-10804 H 30000 -FTA(DVB-S2) (Africa)
-Astra 4.9E-12015 V 29950 -FTA (Africa)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
ARENA SPORT1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

19:00    Stade Rennais -  Saint Etienne
ARENA SPORT2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

19:00    FC Nantes- ES Troyes AC
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

German Bundesliga 1st Div
14:30    Bayern Munich  - Hamburg SV
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Portugal Primeira Liga
18:15    SL Benfica - Desportivo Aves
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Holland Eredivisie League
18:45    Willem II Tilburg-   PSV Eindhoven
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS

Argentina Primera Division
20:00    Chacarita Juniors    -   Racing Club
ARENA SPORT1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Moroccan Pro League
15:00    Chabab Atlas Khnifra   -    Racing Casablanca
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

15:00    Hassania Union Sport Agadir- Raja Club Athletic
Al Aoula Inter  (Maroc)
-Nile sat 7W -12207 V 27500  -FTA
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12683 V 27500  -FTA
-Nilesat 7E -11476 V 27500-FTA (Maghreb-Arabe)
Al Aoula ( Terrestre Marocaine )
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)
Al Aoula Inter  HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Nilesat 7E -11476 V 27500-FTA
-Nilesat 7W-11515 V 27500  -FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)
SNRT LAAYON
-Arabsat 30E-12564 H 3400 -FTA

17:00    Ittihad Tanger -  Kawkab Athletic Club Marrakech
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

Algerian League 1 Mobilis
15:00    NA Hussein Dey   -  JS Saoura
Canal Algerie
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA
Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
TV TAMAZIGHT
Nile sat 7W -10930 H 27500 -FTA
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA

Tunisian First League
13:00    AS Gabes  -  CS Sfaxien
Al Watania1 (Tunisia National 1 )
-Nile Sat 7W -10796 V 27500 -FTA
-Nile Sat 7W-11660 V 27500-FTA
-Hotbird 13E- 12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W-12584 H 2894 -FTA
-Aarabsat 30.5E-12512 H 8000 -FTA

13:30    CA Bizertin   -  ES Metlaoui
Al Watania2 (Tunisia National 2 )
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10777 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 8000 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA


Saudi Professional League
15:45    Alfaisaly  - Al Fateh
MBC Pro Sports 3
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA
MBC Pro Sports  3HD
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

15:50    Al-Taawoun  -  Al-Batin
MBC Pro Sports 4
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

17:30    Alshabab   -   Al-Fayha
MBC Pro Sports 2
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA
MBC Pro Sports 2 HD
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

17:45    Al Ittihad   -  Al Nassr
MBC Pro Sports 1
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA
MBC Pro Sports 1 HD
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA
KSA Sport 1
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W-12152 H 20000-FTA
KSA Sport 1 HD
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
- Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA

Al-Manaseer Jordan Professional League
14:00    Shabab Al Ordon   -  Al Baq'a
Jordan Sport
-Nile Sat -10930 H 27500 -FTA

16:30    Al Wehdat  -  Al Ahli
Jordan Sport
-Nile Sat -10930 H 27500 -FTA
Alkass FIVE HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)

Iraqi Premier League
14:00    Al-Quwa Al-Jawiya  -   Al-Shorta SC
Al Iraqiya Sports
-Badr26E-10850 H 27500 -FTA
-Nile sat 7W-12380 H 27500 -FTA
Alkass FOUR HD
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)


Qatar Stars League
15:00    AlKhor SC   -    Qatar
Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)

17:10    AlAhli -  Al Markhiya
Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)

Bahraini NBB League
14:15    Al-Ittihad    -   AlNajma
Bahrain Sports 1 HD
-Badr26E-12226 H  27500 -FTA

Croatie - 1. HNL
14:00    GNK Dinamo Zagreb - NK Lokomotiva Zagreb
HNL
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

16:00    HNK Hajduk Split -  NK Istra 1961
HNL
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

English Championship League
17:30    Aston Villa    -   Wolverhampton Wanderers FC
BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
kwese Sports
-Belintersat 51.5E -3900 L 13630 -FTA/ Biss(C-Band)

Serbian SuperLiga
15:00    Cukaricki   -  FK Partizan
ARENA SPORT1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Montenegro First League
12:00    Sutjeska  - FK Mladost Podgorica
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg



Albania
Superliga
13:00 Lai - Flamurtari
RTSH 1 HD
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA



Azerbaijan Premier League
13:00    Shabail   -  Sumqayit
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS

15:00    Qarabag Agdam FK
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS

Hungary NB1 League
13:30    Debreceni VSC   -   Ujpest FC
M4 Sport HD
-Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2)

18:30    Videoton Szekesfehervar  -  Diosgyor
M4 Sport HD
-Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2)

Wales Premier League
19:00    Cardiff Met Uni  -  The New Saints
S4C HD
-Astra 28.2E -11306 H 27500 -FTA
S4C
-Astra 28.2E -11344 V 27500 -FTA

Greek Football League
13:00    Panserraikos- Apollon Larissa
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

ITALY Serie B
14:00    Pescara -  Parma Calcio 1913
ARENA SPORT2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Australia Hyundai A-League
8:50    Western Sydney Wanderers   -   Wellington Phoenix
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

German Bundesliga 3rd Divsion
13:00    Munster - Carl Zeiss Jena
MDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA
MDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -10891 H 22000 -FTA(DVB-S2)

13:00    FC Hansa Rostock   -  SC Paderborn 07
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -11528 H 22000 -FTA(DVB-S2)

13:00    Sportfreunde Lotte   -    Fortuna Koln
WDR Fernsehen
-Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA
WDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA(DVB-S2)-FTA
-Astra 19.2E -12422 H 27500 -FTA(DVB-S2)-FTA


Sunday 11/03/2018 (+01h GMT)

Argentina Primera Division
00:30    Patronato de Parana   -   River Plate
ARENA SPORT4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #595 u: 11.03.2018, 17:27:55 »
Sunday 11/03/2018

Spain
La Liga Santander
12:00 Espanyol - Real Sociedad
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:15 Atltico Madrid - Celta de Vigo
Trkmenistan Sport HD [Setanta Sports Eurasia]
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Las Palmas - Villarreal
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Athletic Club - Legans
Trkmenistan Sport HD [Setanta Sports Eurasia] (tbc)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -thx vip0755 (Key: Click Here)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

La Liga 2 (Segunda Division)
18:00 Sporting Gijn - Cultural Leonesa
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

Russia
Rosgosstrakh Russian Football Championship (aka Premier League)
12:00 Rostov - Zenit Saint Petersburg
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt

14:30 Akhmat Grozny - CSKA Moskva
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

17:00 Spartak Moskva - SKA Khabarovsk
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Italy
TIM Calcio Serie A
12:30 Fiorentina - Benevento
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Biss
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

15:00 Juventus - Udinese
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Sport (Uzbekistan)
-NSS 57E -11587 H 16532 -FTA -thx kominneretva
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

15:00 Cagliari - Lazio
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:00 Genoa - AC Milan
Trkmenistan Sport HD [Setanta Sports Eurasia Plus]
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Internazionale (Inter Milan) - Napoli
CBC Sport HD (tbc)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Trkmenistan Sport HD [Setanta Sports Eurasia Plus] (tbc)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

TIM Calcio Serie C
18:30 Lecce - Matera
*SportItalia
-Eutelsat 5W -12627 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)

Scotland
Premier League
13:00 Rangers - Celtic

Trkmenistan Sport HD [Setanta Sports Eurasia]
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -thx vip0755 (Key: Click Here)
(Coverage will switch to Arsenal-Watford at 14:30)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA

Ukraine
Прем'єр-ліга (Premier League)
13:00 Karpaty - Olimpik Donetsk
2+2
-Astra 4.8E -11766 H 27500 -FTA/Biss
-Astra 4.8E -12341 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

18:30 Dynamo Kyiv - Veres
2+2
-Astra 4.8E -11766 H 27500 -FTA/Biss
-Astra 4.8E -12341 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Tunisia
Ligue Professionnelle 1
13:00 Ben Guerdane - Stade Gabsien
Tunisia National 2 / Al Watania 2
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10777 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 8000 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA

14:30 ES Sahel - Club Africain
Tunisia National 1 / Al Watania 1
-Eutelsat 7.3W -10796 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA
-Hotbird 13E -12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W -12584 H 2894 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 12000 FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12437 H 29900 -FTA
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

15:15 ES Tunis - Stade Tunisien
Tunisia National 2 / Al Watania 2
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10777 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 8000 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA

Germany
Bundesliga 3 / 3. Liga
14:00 Chemnitzer - Hallescher
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

Bundesliga
15:30 Stuttgart - RB Leipzig
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss

18:00 Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Albania
1st Division (Superliga Promotion Round)
14:00 Pogradeci - Tirana
RTSH 1 HD
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA

Hungary
Nemzeti Bajnoksg II
14:00 Soroksr - Nyregyhza Spartacus
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Greece
Football League
14:00 OFI - Trikala
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

England
The Premier League
14:30 Arsenal - Watford
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -thx vip0755 (Key: Click Here)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
(also on NBC Sports Network)

17:00 Bournemouth - Tottenham Hotspur
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -thx vip0755 (Key: Click Here)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
(also on NBC Sports Network)

EFL Championship
15:30 Nottingham Forest - Derby County
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "GCUK Enc 5")
-Eutelsat 7E -12677 V 7120 -Biss -thx tani1 (Key: Click Here)

Belgium
Jupiler Pro League (First Division A)
14:30 Anderlecht - Antwerp
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

14:30 AS Eupen - Royal Excel Mouscron
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

14:30 Sint Truiden - Club Brugge
*NTV Spor HD
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

France
Ligue 1
15:00 Guingamp - Olympique Nice
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

17:00 Olympique Lyonnais - Caen
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

21:00 Toulouse - Olympique Marseille
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

Serbia
Super Liga
15:00 ukariki - Partizan Belgrade
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

18:30 Red Star Belgrade (Crvena Zvezda) - Napredak
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
15:00 Inter Zaprei - Rijeka
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

17:00 Cibalia - Osijek
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

Kuwait
VIVA Premier League
15:10 Al Tadamon - Kazma
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

17:35 Al Salmiyah - Al Kuwait
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Morocco
Bolota Pro League
16:00 Difaa Hassani El Jadidi - FAR Rabat
2M National / Monde / MENA
-Eutelsat 3.1E -12526 H 4444 -FTA/Biss
-Hotbird 13E -11033 V 27500 -FTA
-Arabsat 20E -3884 R 27500 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 7.3W -11474 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12015 V 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E-12566 H 2960 -FTA
-Galaxy 97W -11898 V 22000 -FTA
-Badr 26E -12303 H 27500 -FTA
-Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA(Ka-band)
-Eutelsat 7.3W -11515 V 24000 -FTA(Multistream Only!)

16:00 Olympic Safi - Olympique Khouribga
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

18:00 FUS Rabat - RSB Berkane
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

20:00 WAC Casablanca - Moghreb Tetouan
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Switzerland
Axpo Super League
16:00 Luzern - Basel
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)

Netherlands
Eredivisie
16:45 Feyenoord - AZ
CBC Sport HD (tbc)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

Egypt
Premier League
18:00 Enppi - Al Ahly
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

United States of America & Canada
MLS (Major League Soccer)
20:00 Atlanta United DC United
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

Brazil
Campeonato Paulista A1
21:00 São Paulo - RB Brasil
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

21:00 Ituano - Palmeiras
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

21:00 Ponte Preta - Ferroviria
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

21:00 Bragantino - São Caetano
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Carioca
23:30 Fluminense - Nova Iguau
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
21:15 Paos De Ferreira - Porto
RTPi / RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP frica
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional sia
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional America
-Telstar 63W -11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W -12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W -4101 V 2320 -FTA(C-Band)
*SIC International HD
-Intelsat 55.5W -3872 H 9333 -Biss(C-Band)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss
-Intelsat 43.1W -3865 H 17140 -Biss(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Jamacia
National Red Stripe Premier League
21:30 Waterhouse - Montego Bay United
*SportsMax 1 HD (tbc)
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #596 u: 12.03.2018, 18:57:26 »
Monday 12/03 /2018

Russia
Rosgosstrakh Russian Football Championship (aka Premier League)
15:00 Ural - Lokomotiv Moskva
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt

Kuwait
VIVA Premier League
15:10 Al Nasar - Al Jahra
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

17:35 Al Arabi - Al Qadsia
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Asia
AFC Champions League
16:00 Al Wahda - Zob Ahan
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

16:30 Esteghlal - Al Ain
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Egypt
Premier League
18:00 El Masry - El Entag Al Harby
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
20:00 Chaves - Sporting Clube de Portugal
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Germany
Regionalliga (Sdwest)
20:15 Lbeck - Hamburg II
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

Bundesliga
20:30 Werder Bremen - Kln
Trkmenistan Sport HD (tbc)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss

Italy
TIM Calcio Serie B
20:30 Novara - Brescia
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

TIM Calcio Serie C
20:45 Bassano Virtus - Padova
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

England
The Premier League
21:00 Stoke City - Manchester City
Eurosport Romania
-Thor 0.8W -12456 V 28000 -FTA
[Was still Temp FTA when last checked at 10:00am CET]
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -thx vip0755 (Key: Click Here)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*H2 Armenia (tbc)
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
[Possible 22W Coverage from NBC Sports Network on the NHL Sports feeds]

Spain
La Liga Santander
21:00 Deportivo Alavs - Real Betis
Trkmenistan Sport HD (tbc)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #597 u: 13.03.2018, 10:24:51 »
Tuesday 13/03/2018


Asia
AFC Champions League
13:30 Tractor Sazi - Al Jazira
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

16:15 Al Wasl - Persepolis
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Saudi Arabia
Prince Mohammed Bin Salman League
14:10 Al Tai - Al Hazm
KSA Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

17:10 Al Wehda - Al Nahdha
KSA Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

Europe
Torneo di Viareggio (Viareggio Cup World Football Tournament Coppa Carnevale)
15:15 Juventus - Rijeka
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

17:15 AC Milan - CAI
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

UEFA Youth (U19) Champions League
16:00 Tottenham Hotspur - Porto
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

18:00 Barcelona - Atletico Madrid
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

UEFA Champions League
20:45 Manchester United - Sevilla (AGG 0-0)
*TRT 4K
-Turksat 42E -10980 V 12500 -FTA/Biss
TRT 1 HD
-Turksat 42E -11054 V 30000 -FTA/Biss
TRT 1
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA/Biss
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA/Biss
1TV Georgia HD (Pirveli Arkhi HD)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
1TV Georgia (Pirveli Arkhi)
-AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss
SRF Info HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Biss
AZTV Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
-Galaxy 97W -11966 H 22000 -FTA
*Armenia TV
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Roma - Shakhtar Donetsk (AGG 1-2)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
2TV Georgia (Meore Arkhi)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
UKRAINE SD / Kanal Ukraine
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12073 H 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12188 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Canale 5 HD
-Eutelsat 5W -12606 V 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
Canale 5
-Eutelsat 8W -12655 V 5000 -Biss(Mediaset Canale 5 Feed)
-Eutelsat 5W -12669 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SBS One HD (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*SBS One (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA

Egypt
Premier League
16:30 El Gaish - Misr Al Maqasa
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Hungary
Magyar Kupa
18:00 jpest - MTK
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Germany
Frauen DFB Pokal (Qtr Final)
18:30 Frankfurt - Potsdam
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

England
EFL Championship
20:45 Brentford - Cardiff City
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 7E -????? V 7120 -Biss -thx ????? (Key: Click Here)
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -thx barney115 (New Key00: Click Here)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

South America
Copa Libertadores
23:15 Atltico Tucumn - Libertad
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)


Wednesday 14/03/2018

South America
Copa Libertadores
01:30 Cerro Porteño - Defensor Sporting
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #598 u: 14.03.2018, 11:10:21 »
Wednesday 14/03/2018


Serbia Cup
13:00 Javor Ivanjica - Partizan Belgrade
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)


15:30 Macva Sabac - Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

World
Torneo di Viareggio (Viareggio Cup World Football Tournament Coppa Carnevale)
13:25 Torino - Perugia
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

15:30 Inter Milan (Internazionale) - Parma
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Europe
UEFA Youth Champions League (U19)
13:50 Manchester City - Liverpool
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

16:00 Real Madrid - Chelsea
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

UEFA Champions League
18:00 Beikta - Bayern Mnich (AGG 0-5)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
2TV Georgia (Meore Arkhi)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

20:45 Barcelona - Chelsea
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
AFN Sports (EPG states coverage starts 21:00)
-Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU(**)
-Intelsat 0.8W -4175 R 28000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 64.2E -4093 L 3680 -PowerVU(**)(C-Band) -thx Mourad TLM
1TV Georgia HD (Pirveli Arkhi HD)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
1TV Georgia (Pirveli Arkhi)
-AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss
OBN
-Eutelsat 16E -11303 H 30000 -FTA
Gabon Tlvision (RTG 1)
-Eutelsat 5W -4100 L 1944 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Sub-Sahara)
AZTV Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
-Galaxy 97W -11966 H 22000 -FTA
*RT Two HD
-Eutelsat 9E -20185 L 25000 -FTA(Ka-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Arezu TV
-Yahsat 52.5E -12015 H 27500 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
-Eutelsat 70.5E -12529 V 2220 -FTA
*Rah-e-Farda TV
-Turksat 42E -12447 H 2400 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12015 H 27500 -FTA
*Channel 13 (Reshet)
-Amos 4W -11095 H 11480 -FTA
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Armenia TV
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Albania
Superliga
14.00 Vllaznia Shkodr - Partizani Tirana
RTSH 1 HD
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA

Montenegro
1. CFL (Prva Crnogorska)
14:00 Mladost Podgorica - Iskra Danilovgrad
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Egypt
Premier League
14:00 Tanta - Al Asyouty
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

16:30 Wady Degla - Al Ettehad
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

19:00 Zamalek - El Raja
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Azerbaijan
Topaz Premyer Liqası
15:00 Nefti - Qarabağ
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

17:00 Sumqayıt - Kəpəz
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
15:30 Osijek - Inter Zaprei
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Hungary
Magyar Kupa
16:00 Budapest Honvd - Debreceni VSC
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

France
Ligue 1
17:00 Paris Saint Germain - Angers
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA (tbc)
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

Italy
TIM Calcio Serie A
18:00 Juventus - Atalanta
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports Español (tbc)
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

South America
Copa Libertadores
23:15 Bolvar - Colo Colo
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

23:15 Estudiantes - Real Garcilaso
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Brazil
Copa do Brasil
23:30 Cianorte - Internacional
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

23:30 CRB - São Paulo
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)


Thursday 15/03/2018

Brazil
Copa do Brasil
01:45 Atletico Mineiro - Figueirense
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #599 u: 15.03.2018, 10:36:24 »
Thursday 15/03/2018

Iraq
Premier League
13:00 Naft Al Junoob - Al Semawah
Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

15:00 Al Shorta - Al Kahrabaa
Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

Egypt
Premier League
14:00 Petrojet - Al Ismaily
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

16:30 Smouha - El Mokawloon
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

19:00 El Dakhleya - Al Nasr
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Jordan
Al Manaseer Pro League
14:00 That Ras - Al Yarmouk
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

17:30 Al Ahli - Shabab Al Ordon
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

Saudi Arabia
Second Division
14:20 Al Ansar - Al Jeel
KSA Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

World
Torneo di Viareggio (Viareggio Cup World Football Tournament Coppa Carnevale)
15:30 Bologna - Cagliari
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

United Kingdom
Centenary Shield (U18)
16:00 Northern Ireland - Wales
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

Europe
UEFA Europa League
17:00 Lokomotiv Moskva - Atltico Madrid (AGG 0-3)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*BNT HD
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)
(UK Terrestrial: BT Showcase HD)

19:00 Dynamo Kyiv - Lazio (AGG 2-2)
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
UKRAINE SD / Kanal Ukraine
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12073 H 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12188 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

19:00 Zenit Saint Petersburg - RB Leipzig (AGG 1-2)
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN Extra
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

19:00 Athletic Bilbao - Olympique Marseille (AGG 1-3)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*BNT HD
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)

19:00 Viktoria Plze - Sporting Clube de Portugal (AGG 0-2)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)

21:05 Arsenal - AC Milan
TRT Spor HD
-Turksat 42E -10964 V 14170 -Biss(TRT Feeds)
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Info HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Biss
RTSH 1 HD (tbc-likely terrestrial Only)
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV8 Italy
-Eutelsat 12.5W -12718 H 36510 -FTA(Multistream ONLY!)
*BNT 1 HD
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)

21:05 Red Bull Salzburg - Borussia Dortmund
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

21:05 Olympique Lyonnais - CSKA Moskva
W9 Swiss HD
-Eutelsat 9E -12034 V 27500 -FTA
*W9 HD
-Eutelsat 5W -11509 H 29500 -FTA(Multistream ONLY!)
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Brazil
Copa do Brasil
23:15 Vitria - Bragantino
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

23:15 Sampaio Corrêa - Ponte Preta
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

South America
Copa Libertadores
23:15 The Strongest - Peñarol
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

23:15 Santos - Nacional
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)



Friday 16/03/2018

South America
Copa Libertadores (Round 2)
01:30 Independiente - Deportivo Los Millonarios
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #600 u: 16.03.2018, 11:30:24 »
Friday 16/03/2018

Australia
Hyundai A League
09:50 Adelaide United - Melbourne City
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League")
-Eutelsat 7E -12563 H 7120 -Biss -thx m_fadel (Key: Click Here)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Iraq
Premier League
13:00 Al-Bahri - Al Hudod
Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

15:00 Al Quwa Al Jawiya - Naft Al Wassat
Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

Palestine
West Bank Premier League (Proficiency Partial)
15:00 Jenin - Tubas
Palestine Sport
-Badr 26E -11958 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA

Jordan
Al Manaseer Pro League
15:00 Mansheiat - Al Wehdat
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

17:30 Ramtha - Al Hussein
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

Kuwait
VIVA Premier League
15:10 Al Salmiyah - Al Tadhamon
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

17:35 Kazma - Al Qadsia
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Algeria
League 1 Mobilis
16:00 NA Hussein Dey - DRB Tadjenanet
ENTV / Programme National
-SES 22W -12674 H 20255 -Biss
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -Biss
Algrie 4 / TV Tamazight
-Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA

Serbia
Super Liga
17:00 Vodovac - Radnicki Ni
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
18:00 Istra 1961 - Slaven Koprivnica
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
HNL SD (tbc)
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

Saudi Arabia
Jameel Pro League
18:30 Qadisiyah - Al Hilal
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss
KSA Sport 1 HD (Al Riyadiya 1 HD)
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
KSA Sport 1 (Al Riyadiya 1)
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA

18:30 Al Raed - Al Ahli
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss
KSA Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

Netherlands
Eredivisie
20:00 Excelsior - ADO Den Haag
CBC Sport HD (tbc)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

United Kingdom
Centenary Shield (U18)
20:00 England - Ireland
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

Czech Republic
Synot HET Liga
20:15 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Germany
Bundesliga
20:30 Freiburg - Stuttgart
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

France
Ligue 1
20:45 Monaco - Olympique Lille
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

Scotland
Premier League
20:45 Saint Johnstone - Hibernian
Input Media Group International 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 7/10E -????? ? 7??? -Biss -thx ????? (Key: Click Here)
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA

Spain
La Liga Santander
21:00 Levante - Eibar
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #601 u: 17.03.2018, 12:04:30 »
Saturday 17/03/2018

Australia
Hyundai A League
07:35 Wellington Phoenix - Newcastle Jets
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League")
-Eutelsat 7E -12563 H 7120 -Biss
-Asiasat 100.5E -3946 V 7120 -Biss(C-Band)
Dubai Sports 2
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA

09:50 Sydney - Brisbane Roar
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League")
-Eutelsat 7E -12563 H 7120 -Biss
-Asiasat 100.5E -3946 V 7120 -Biss(C-Band)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Russia
Rosgosstrakh Russian Football Championship (aka Premier League)
09:00 SKA Khabarovsk - Ural
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

12:00 Arsenal Tula - Rostov
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

14:30 Krasnodar - Ufa
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt

17:00 Rubin Kazan - Spartak Moskva
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt

Spain
La Liga Santander
13:00 Deportivo La Coruña - Las Palmas
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:15 Valencia - Deportivo Alavs
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Real Sociedad - Getafe
Trkmenistan Sport HD (tbc-maybe Wolfsburg - Schalke 04)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Real Betis - Espanyol
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

Montenegro
1. CFL (Prva Crnogorska)
13:00 Sutjeska - Rudar
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

England
FA Cup
13:15 Swansea City - Tottenham Hotspur
International 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 7/10E -????? ? 7120 -Biss
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Manchester United - Brighton & Hove Albion
International 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 7/10E -????? ? 7120 -Biss -
Trkmenistan Sport HD (tbc-maybe SPAL - Juventus)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Australia
-Intelsat 166E -3940 H 27690 -PowerVU(**)(C-Band)

EFL Championship
13:30 Fulham - Queens Park Rangers
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Wolverhampton Wanderers - Burton Albion
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss -
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Bolton Wanderers - Aston Villa
Input Media Group 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss -
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

The Premier League
16:00 Stoke City - Everton
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SBS One HD (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*SBS One (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Liverpool - Watford
BT Sport 1080i HD 4:2:0 Feed (No ID)
-Intelsat/Astra/Hispasat 1W/23.5E/30W -????? ? 7120 -Biss -
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Germany
Bundesliga 3 / 3. Liga
14:00 Carl Zeiss Jena - Magdeburg
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

14:00 Aalen - Hansa Rostock
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -11582 H 22000 -FTA
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

14:00 Paderborn - Zwickau
WDR Fernsehen Bielefeld / Dortmund / Dsseldorf / Essen / Kln / Mnster / Siegen HD
-Astra 19.2E -12420 H 27500 -FTA
WDR Fernsehen Aachen / Bonn / Duisburg / Wuppertal HD
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA
WDR Fernsehen Kln
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
WDR Fernsehen Aachen / Bonn / Duisburg / Wuppertal
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA
WDR Fernsehen Bielefeld / Mnster / Dortmund / Dsseldorf / Essen / Siegen / Test A
-Astra 19.2E -12420 H 27500 -FTA

14:00 Unterhaching - Wrzburger Kickers
Bayerisches Fernsehen Sd HD / Bayerisches Fernsehen Nord HD / BR HD
-Astra 19.2E -11582 H 22000 -FTA
Bayerisches Fernsehen Sd / Bayerisches Fernsehen Nord / BR
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA

Frauen Bundesliga
14:00 Turbine Potsdam - Freiburg
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

Bundesliga
15:30 Borussia Mnchengladbach - Hoffenheim
ORTB (Match TBC)
-Eutelsat 9E -11881 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -4156 L 2980 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Sub-Sahara)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss

15:30 Hamburger - Hertha Berlin
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Wolfsburg - Schalke 04
Trkmenistan Sport HD (tbc-maybe Real Sociedad - Getafe)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Greece
Football League
14:00 Kallithea - OFI
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

Italy
TIM Calcio Serie B
15:00 Virtus Entella - Parma
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

TIM Calcio Serie A
18:00 Udinese - Sassuolo
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 SPAL - Juventus
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Trkmenistan Sport HD (tbc-maybe Manchester United - Brighton & Hove Albion)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Albania
1st Division (Promotion Round)
14:00 Tirana - Tomori Berat
RTSH 1 HD
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
15:00 Lokomotiva Zagreb - Inter Zaprei
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
HNL SD
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

17:00 Dinamo Zagreb - Rude
HNL SD
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

Africa
CAF Confederation Cup
15:00 Club Africain - RSB Berkane
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Tunisia National 1 / Al Watania 1
-Eutelsat 7.3W -10796 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA
-Hotbird 13E -12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W -12584 H 2894 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 12000 FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12437 H 29900 -FTA

16:30 Nouadhibou - RCA Casablanca
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

18:30 El Masry - Simba
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA

CAF Champions League
15:30 Mounana - Al Ahly
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

20:45 MC Alger - Mountain Of Fire And Miracles
Canal Algrie
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12130 H 27500 -FTA
-Galaxy 97W -11898 V 22000 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
ENTV / Programme National
-SES 22W -12674 H 20255 -Biss
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -Biss

Kuwait
VIVA League
15:10 Al Jahra - Al Arabi
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

17:35 Al Kuwait - Al Nasar
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Bahrain
NBB League
15:15 Malkiya - Al Muharraq
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

17:45 Al Shabbab - Manama
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

India
Super League (Final)
15:30 Bengaluru - Chennaiyin
BritAsia TV
-Astra 28.2E -11112 H 22000 -FTA

Turkey
Super Lig
17:00 Fenerbahe - Galatasaray
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

France
Ligue 1
17:00 Bordeaux - Rennes
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV5 Monde Maghreb Orient HD
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
*TV5 Monde Maghreb Orient
-Nilesat 7W -11900 V 27500 -FTA
*TV5 Monde Asia
-Asiasat 105.5E -3760 H 26000 -FTA
*TV5 Monde Afrique
-Eutelsat 3.1E -11481 H 45000 -FTA(Africa)
-Astra 4.8E -12015 V 29950 -FTA(Africa)

20:00 Toulouse - Strasbourg
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

20:00 Montpellier - Dijon
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Hungary
NB1
17:00 Videoton - Balmazjvros Sport
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

19:30 Ferencvros - Pusks
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Czech Republic
Synot HET Liga
17:30 Sparta Prague - Slavia Prague
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Morocco
Botola Maroc Telecom (Championship)
19:00 KAC Marrakech - HUS Agadir
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
19:15 Feirense - Benfica
RTPi / RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP frica
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional sia
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional America
-Telstar 63W -11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W -12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W -4101 V 2320 -FTA(C-Band)
*SIC International HD
-Intelsat 55.5W -3872 H 9333 -Biss(C-Band)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss
-Intelsat 43.1W -3865 H 17140 -Biss(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

21:30 Porto - Boavista
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Brazil
Campeonato Mineiro (Qtr Final)
20:00 Cruzeiro - Patrocinense
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Paulista A1 (Quarter Final)
23:00 Novorizontino - Palmeiras
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)


Sunday 18/03/2018

Argentina
Superliga
00:00 Talleres Crdoba - Defensa y Justicia
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

United States of America & Canada
MLS (Major League Soccer)
00:30 Atlanta United - Vancouver Whitecaps
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #602 u: 18.03.2018, 17:43:46 »
Sunday 18/03/2018


Australia
Hyundai A League
07:00 Melbourne Victory - Central Coast Mariners
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League")
-Eutelsat 7E -12563 H 7120 -Biss -
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Spain
La Liga Santander
12:00 Legans - Sevilla
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:15 Barcelona - Athletic Club
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Lemar TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Arezu TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12015 H 27500 -Biss
-Eutelsat 70.5E -12529 V 2220 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

18:30 Villarreal - Atltico Madrid
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Celta de Vigo - Malaga
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Real Madrid - Girona
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Lemar TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Arezu TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12015 H 27500 -Biss
-Eutelsat 70.5E -12529 V 2220 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

La Liga 2 (Segunda Divisin)
12:00 Real Valladolid - Almera
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

Italy
TIM Calcio Serie A
12:30 Sampdoria - Inter Milan (Internazionale)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Biss
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

15:00 Torino - Fiorentina
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

15:00 AC Milan - Chievo
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

15:00 Crotone - Roma
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Lazio - Bologna
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

20:45 Napoli - Genoa
CBC Sport HD (tbc)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)


The Premier League 2 U23 (Division One)
14:00 Swansea City - Manchester United
MUTV International
-Eutelsat 10E -11483 V 4000 -Biss


FA Cup
14:30 Wigan Athletic - Southampton
BBC One England / Wales / Scotland / NI HD
-Astra 28.2E -10847 V 23000 -FTA
-Astra 28.2E -11024 H 23000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
BBC One England / Wales / Scotland / NI
-Astra 28.2E -10773 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10788 V 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10818 V 22000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*ESPN Australia
-Intelsat 166E -3940 H 27690 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Extra
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)


17:30 Leicester City - Chelsea
BBC One England / Wales / Scotland / NI HD
-Astra 28.2E -10847 V 23000 -FTA
-Astra 28.2E -11024 H 23000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
BBC One England / Wales / Scotland / NI
-Astra 28.2E -10773 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10788 V 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10818 V 22000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*ESPN2 Australia
-Intelsat 166E -12557 H 15000 -FTA
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

France
Ligue 1
13:00 Olympique Nice - Paris Saint Germain
International 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "F504 Inter Nice")
-Eutelsat 3.1E -11561 V 14401 -Biss
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

15:00 Metz - Nantes
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

17:00 Saint tienne - Guingamp
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

21:00 Olympique Marseille - Olympique Lyonnais
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Serbia
Super Liga
13:00 Partizan Belgrade - Radnik Surdulica
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)


17:00 Mava abac - Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Germany
Bundesliga
13:30 Borussia Dortmund - Hannover 96
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

15:30 Kln - Bayer Leverkusen
*ESPN Extra
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:00 RB Leipzig - Bayern Mnich
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Bundesliga 3 / 3. Liga
14:00 Osnabrck - Preuen Mnster
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -11582 H 22000 -FTA
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

Hungary
Nemzeti Bajnoksg II
14:00 Bkscsaba - Gyri ETO
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Greece
Football League
14:00 Panachaiki - Aris Thessaloniki
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

Netherlands
Eredivisie
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*ESPN+ HD (tbc)
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA

16:45 PEC Zwolle - Feyenoord
CBC Sport HD (tbc)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
15:00 Osijek - Hajduk Split
HNL SD
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

17:00 Rijeka - Cibalia
HNL SD
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss
Scotland
Premiership
15:15 Motherwell - Celtic
International 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "GCUK Enc 4")
-Eutelsat 10E -12563 H 7200 -Biss

League One
17:10 Raith Rovers - East Fife
BBC Alba
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA

Morocco
Botola Maroc Telecom (Championship)
16:00 FAR Rabat - Ittihad Tanger
2M National / Monde / MENA
-Eutelsat 3.1E -12526 H 4444 -FTA/Biss
-Hotbird 13E -11033 V 27500 -FTA
-Arabsat 20E -3884 R 27500 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 7.3W -11474 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12015 V 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E-12566 H 2960 -FTA
-Galaxy 97W -11898 V 22000 -FTA
-Badr 26E -12303 H 27500 -FTA
-Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA(Ka-band)
-Eutelsat 7.3W -11515 V 24000 -FTA(Multistream Only!)
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

16:00 RCA Casablanca - FUS Rabat
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

18:00 Khouribga - Chabab Atlas Khnifra
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Switzerland
Axpo Super League
16:00 Thun - Lausanne Sport
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)

Africa
CAF Confederation Cup
17:00 Zamalek - Welayta Dicha
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

18:00 USM Alger - Maniema Union
Canal Algrie
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12130 H 27500 -FTA
-Galaxy 97W -11898 V 22000 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
ENTV / Programme National
-SES 22W -12674 H 20255 -Biss
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -Biss

Ukraine
Прем'єр-ліга (Premier League)
18:30 Dynamo Kyiv - Vorskla
2+2
-Astra 4.8E -11766 H 27500 -FTA/Biss
-Astra 4.8E -12341 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
Uanku TV (tbc)
-Turksat 42E -11509 H 30000 -FTA

Brazil
Campeonato Carioca
20:00 Flamengo - Portuguesa RJ
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

20:00 Match TBC
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Gaucho
23:30 São Luiz - Brasil de Pelotas
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Paulista A1
23:30 Botafogo SP - Santos
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
21:15 Sporting Clube de Portugal - Rio Ave
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Monday 19/03/2018

Argentina
Superliga
00:00 River Plate - Belgrano
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #603 u: 19.03.2018, 11:10:39 »
Monday 19/03/2018


Egypt
Premier League
14:00 Asyouty Sport - Smouha / El Raja - El Geish
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

16:15 Al Mokawloon - Wadi Degla / Al Nasr - Misr Lel Makasa
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

18:30 Al Ittihad - Petrojet
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA


Albania
Superliga
19:00 Partizani Tirana - Flamurtari
RTSH 1 HD
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA


Germany
Regionalliga (Sdwest)
20:15 Frankfurt - Kickers Offenbach
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA


Italy
TIM Calcio Serie B
20:30 Carpi - Pro Vercelli
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

TIM Calcio Serie C
20:45 Casertana - Fondi
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)


England
EFL League One
20:45 Doncaster Rovers - Bradford City
Input Media Group International 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss -
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)


Monday 19/03/2018

Argentina
Superliga
01:15 Tigre - Independiente
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #604 u: 21.03.2018, 11:50:25 »
Wednesday 21/03/2018


Saudi Arabia
Prince Mohammed Bin Salman League
13:50 Al Shoalah - Al Wehda
KSA Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

17:00 Al Hazm - Al Kawkab
KSA Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

Europe
UEFA European Championship (U19, Qualifier)
14:00 Hungary - England
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

World
Torneo di Viareggio (Viareggio Cup World Football Tournament Coppa Carnevale)
16:00 TBA - TBA
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

18:00 TBA - TBA
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Middle East
International Friendly
16:00 Iraq - Qatar
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Germany
Sachsen Anhalt (Regional Cup, Qtr Final)
20:30 Hallescher - Magdeburg
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

Europe
UEFA Womens Champions League
20:45 Montpellier - Chelsea
*L'quipe 21 HD
-Eutelsat 5W -12648 V 29500 -FTA(Multistream ONLY!)

Brazil
Campeonato Paulista A1 (Qtr Final, 2nd Leg)
23:30 Santos - Botafogo (AGG 0-0)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)




Thursday 22/03/2018

Uruguay
Torneo Uruguayo Copa Coca Cola (Primera Division)
00:30 Atenas - Peñarol
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Brazil
Campeonato Paulista A1 (Qtr Final, 2nd Leg)
01:45 Palmeiras - Novorizontino (AGG 3-0)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #605 u: 22.03.2018, 10:38:53 »
Thursday 22/03/2018


World
International Friendlies
Kings Cup
10:30 Slovakia - United Arab Emirates
*Dubai Sports 1 HD
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
-Yahsat 52.5E -11823 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11785 V 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Badr 26E -11977 V 27500 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Al Yah 52.5E 11938 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

China Cup
12:35 China - Wales
BBC Two Wales
-Astra 28.2E -10788 V 22000 -FTA

Kings Cup
13:30 Thailand - Gabon
*Abu Dhabi Sports 2 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 2 HD) / AD Sports 2 HD
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 2 (Abu Dhabi Al Riyadiya 2) / AD Sports 2
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA

20:00 Denmark - Panama
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

United Arab Emirates
Arabian Gulf Cup
14:40 Dabba Al Fujairah - Al Wahda
Dubai Sports 3 HD
-Hotbird 13E -12399 H 29900 -FTA
Dubai Sports 3
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA
-AsiaSat 100.5E -3660 V 27500 -FTA
*Dubai Sports 1 HD
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
-Yahsat 52.5E -11823 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11785 V 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Badr 26E -11977 V 27500 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Al Yah 52.5E 11938 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA

17:15 Al Wasl - Shabab Al Ahli Dubai
Dubai Sports 3 HD
-Hotbird 13E -12399 H 29900 -FTA
Dubai Sports 3
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA
-AsiaSat 100.5E -3660 V 27500 -FTA
*Dubai Sports 1 HD
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
-Yahsat 52.5E -11823 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11785 V 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Badr 26E -11977 V 27500 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Al Yah 52.5E 11938 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA

Europe
UEFA European Championship (U19 Qualifiers)
15:30 Greece - Italy
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

International U21 Friendly
18:30 Italy - Norway
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss

UEFA European Championship (U21 Qualifiers)
19:00 Germany - Israel
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA

20:00 Hungary - Cyprus
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Africa
International Friendly
18:00 Algeria - Tanzania
Canal Algrie
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12130 H 27500 -FTA
-Galaxy 97W -11898 V 22000 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
ENTV / Programme National
-SES 22W -12674 H 20255 -Biss
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -Biss

Uruguay
Torneo Uruguayo Copa Coca Cola (Primera Division)
20:00 Racing Montevideo - Nacional
*VTV Uruguay
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Brazil
Campeonato Gaucho
23:00 Brasil de Pelotas - São Luiz
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)


Friday 23/03/2018

Brazil
Campeonato Paulista A1 (Qtr Final, 2nd Leg)
00:00 Corinthians - Bragantino (AGG 2-3)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Campeonato Carioca (Guanabara Final)
00:00 Fluminense - Flamengo
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Mineiro
00:00 Atltico Mineiro - Amrica Mineiro
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

South America
International Friendly
01:00 Curaao - Bolivia
*Bolivia TV
-SES 22W -3761 R 22650 -FTA/Biss(C-Band)
-Intelsat 55.5W -3759 H 2963 -FTA/Biss(C-Band)
-TKSat 87.2W -11479 V 15000 -FTA

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #606 u: 23.03.2018, 12:17:18 »
Friday 23/03/2018


Australia
Hyundai A League
09:50 Adelaide United - Newcastle United Jets
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League")
-Eutelsat 7E -12572 H 7120 -Biss
-Asiasat 100.5E -3943 V 7120 -Biss(C-Band) -thx slogger26 (Key: Click Here)
Dubai Sports 2
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

World
International Friendlies
12:35 Uruguay - Czech Republic
*VTV Uruguay
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)

13:20 Japan - Mali
ORTM
-Eutelsat 9E -12034 V 27500 -FTA
-Eutelsat 16E -10977 H 30000 -FTA(Africa)
-Intelsat 24.5W -4122 R 5300 -FTA(C-Band)
-Intelsat 31.5W -4114 V 5300 -FTA(C-Band)
-Intelsat 31.5W -12340 V 2121 -FTA
-Galaxy 97W -12060 H 22000 -FTA

17:00 Russia - Brazil
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*1TV Rossia (OPT) / Perviy Kanal (Russian National Version)
-AzerSpace 46E -11095 V 30000 -FTA
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRE Crypt(EMU)
(Worth checking International, Europe & CIS FTA Versions also)
*Kwes Free Sports / KFS
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

17:00 Azerbaijan - Belarus
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

17:00 Senegal - Uzbekistan
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
RTS1 Senegal
-Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA(Africa)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Africa)
-Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band)

18:00 Norway - Australia
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

18:30 Turkey - Ireland
TRT Spor HD
-Turksat 42E -10964 V 14170 -Biss(TRT Feeds)
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E- 11637 H 30000 -FTA
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -11471 H 30000 -FTA
*RT Two HD
-Eutelsat 9E -20185 L 25000 -FTA(Ka-Band)

19:00 Tunisia - Iran
Tunisia National 1 / Al Watania 1
-Eutelsat 7.3W -10796 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA
-Hotbird 13E -12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W -12584 H 2894 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 12000 FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12437 H 29900 -FTA
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

20:00 Saudi Arabia - Ukraine
KSA Sport 1 HD (Al Riyadiya 1 HD)
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
KSA Sport 1 (Al Riyadiya 1)
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA
UKRAINE SD / Kanal Ukraine
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12073 H 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12188 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

20:00 Portugal - Egypt
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
*ESPN Extra
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

20:00 Hungary - Kazakstan
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

20:30 Serbia - Morocco
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
Al Aoula HD / RTM1 HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA/Biss
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
Al Aoula / RTM1
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA/Biss
-Nilesat 7W -12207 V 27500 -FTA/Biss
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA/Biss
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA(Ka-Band)
-Eutelsat 7.3W -11515 V 24000 -FTA(Multistream Only!)

20:45 Argentina - Italy
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*RAI Uno HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*RAI Uno
-Eutelsat 5W -11637 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

21:00 France - Colombia
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Sony Six HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Six
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Australia
-Intelsat 166E -3940 H 27690 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 3
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*TMC Swiss HD
-Eutelsat 33.1E -12621 V 10058 -FTA(DVB-S2X)
*TMC HD
-Eutelsat 5W -11509 H 29500 -FTA(Multistream ONLY!)

Torneo di Viareggio (Viareggio Cup World Football Tournament Coppa Carnevale)(Qtr Finals)
15:00 Inter Milan (Internazionale) - Genoa
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

17:00 Fiorentina - Sassuolo
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Europe
UEFA European Championship (U21 Qualifiers)
14:00 Macedonia - Russia
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

14:00 Turkey - Sweden
TRT Spor HD
-Turksat 42E -10964 V 14170 -Biss(TRT Feeds)
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E- 11637 H 30000 -FTA
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -11471 H 30000 -FTA

20:00 Gibraltar - Serbia
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

International Friendlies
18:00 Bulgaria - Bosnia and Herzegovina
*BNT HD
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)

19:00 Greece - Switzerland
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
Epsilon TV
-Eutelsat 3.1E -12702 H 13960 -Biss
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

20:00 Germany - Spain
ARD HD / Das Erste HD
-Astra 19.2E -11494 H 22000 -FTA
ARD / Das Erste
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11541 V 22000 -FTA
*lke TV HD
-Turksat 42E -12103 H 8333 -FTA
lke TV
-Turksat 42E -12236 V 4000 -FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

20:45 Netherlands - England
ITV HD / UTV HD / STV HD
-Astra 28.2E -10832 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10936 V 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10994 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -11053 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -11068 V 23000 -FTA
-Astra 28.2E -11097 V 23000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
ITV / UTV / STV
-Astra 28.2E -10758 V 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10832 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10906 V 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10994 H 22000 -FTA
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing ITV HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -thx vip0755 (Key: Click Here)
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Centenary Shield (U18)
20:00 England - Scotland
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

Ireland Republic
Premier Division
20:45 Waterford United - Shamrock Rovers
*RT Two HD
-Eutelsat 9E -20185 L 25000 -FTA(Ka-Band)



Saturday 24/03/2018


World
International Friendlies
02:30 Peru - Croatia
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SBS One HD (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*SBS One (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

03:30 Mexico - Iceland
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 12.668
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #607 u: 24.03.2018, 15:10:31 »
Saturday 24/03/2018


Australia
Hyundai A League
07:35 Central Coast Mariners - Sydney
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League")
-Eutelsat 7E -12572 H 7120 -Biss
-Asiasat 100.5E -3943 V 7120 -Biss(C-Band)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Dubai Sports 2
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA

09:50 Melbourne City - Western Sydney Wanderers
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League")
-Eutelsat 7E -12572 H 7120 -Biss
-Asiasat 100.5E -3943 V 7120 -Biss(C-Band) -

Germany
Frauen Bundesliga
14:00 Bayern Mnich - Hoffenheim
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

Bundesliga 3 / 3. Liga
14:00 Hansa Rostock - Carl Zeiss Jena
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -11582 H 22000 -FTA
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

14:00 Preuen Mnster - Unterhaching
WDR Fernsehen Bielefeld / Dortmund / Dsseldorf / Essen / Kln / Mnster / Siegen HD
-Astra 19.2E -12420 H 27500 -FTA
WDR Fernsehen Aachen / Bonn / Duisburg / Wuppertal HD
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA
WDR Fernsehen Kln
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
WDR Fernsehen Aachen / Bonn / Duisburg / Wuppertal
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA
WDR Fernsehen Bielefeld / Mnster / Dortmund / Dsseldorf / Essen / Siegen / Test A
-Astra 19.2E -12420 H 27500 -FTA

14:00 Wrzburger Kickers - Karlsruher
Bayerisches Fernsehen Sd HD / Bayerisches Fernsehen Nord HD / BR HD
-Astra 19.2E -11582 H 22000 -FTA
Bayerisches Fernsehen Sd / Bayerisches Fernsehen Nord / BR
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA

Albania
1st Division (Promotion Round)
14:00 Dinamo Tirana - Beslidhja Lezh
RTSH 1 HD
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA

Greece
Football League
14:00 Kissamikos - Aris Thessaloniki
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

World
International Friendlies
15:00 Northern Ireland - South Korea
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

15:00 Armenia - Estonia
Armenia TV
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA

18:00 Sweden - Chile
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Europe
UEFA European Championship (U19, Qualifier)
15:30 Italy - Poland
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Hybrid Club Friendly
16:00 Liverpool Legends - Bayern Mnich All Stars
LFC TV 4:2:0 1080i HD Feed (Feed ID: ""UKI 1492 Encode)
-Eutelsat 12.5W -11466 H 7500 -FTA
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

International Friendly
16:00 Georgia - Lithuania
1TV Georgia HD (Pirveli Arkhi HD)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
1TV Georgia (Pirveli Arkhi)
-AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss

U21 International Friendly
18:15 England - Romania
Trkmenistan Sport HD (tbc)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA

England
EFL League One
16:00 Shrewsbury Town - AFC Wimbledon
Input Media Group International 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss -
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

EFL League Two
18:15 Luton Town - Barnet
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
Input Media Group International 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss -
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Morocco
Botola Maroc Telecom (Championship)
16:00 Moghreb Ttouan - FAR Rabat
Al Aoula HD / RTM1 HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA/Biss
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
Al Aoula / RTM1
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA/Biss
-Nilesat 7W -12207 V 27500 -FTA/Biss
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA/Biss
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA(Ka-Band)
-Eutelsat 7.3W -11515 V 24000 -FTA(Multistream Only!)

18:00 Difa El Jadida - Chabab Rif Hoceima
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

20:30 FUS Rabat - Khouribga
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Spain
La Liga 2 (Segunda Divisin)
16:00 Lugo - Real Valladolid
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Sporting Gijn - Rayo Vallecano
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

Algeria
Coupe Nationale (Quarter Final)
16:00 JS Kabylie - USM Blida
Canal Algrie
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12130 H 27500 -FTA
-Galaxy 97W -11898 V 22000 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
Algrie 4 / TV Tamazight
-Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
17:00 Inter Zaprei - Istra 1961
HNL SD
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

Middle East
International Friendly
17:00 Qatar - Syria
*Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

Scotland
Challange Cup
17:15 Dumbarton - Inverness CT
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
BBC Alba
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA

United States of America & Canada
MLS (Major League Soccer)
18:30 New England Revolution - New York City
AFN Sports 2 HD
-Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU(**)
-Intelsat 0.8W -4175 R 28000 -PowerVU(**)(C-Band)

Africa
International Friendly
20:00 Togo - Ivory Coast
RTI1 (Cte d'Ivoire)
-Eutelsat 9E -11881 V 27500 -FTA
-Badr 26E -11996 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -4080 R 3220 -FTA(C-Band)
-Galaxy 97W -12028 H 21991 -FTA
TV Togo / TVT (TV Togo International)
-Eutelsat 9E -11900 H 27500 -FTA
-Eutelsat 10E -4039 R 2222 -FTA(C-Band)

Uruguay
Torneo Uruguayo Copa Coca Cola (Primera Division)
20:00 Danubio - Boston River
*VTV Uruguay
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)

23:00 Atenas - Peñarol
*VTV Uruguay
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Italy
TIM Calcio Serie B
20:30 Bari - Brescia
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Brazil
Campeonato Paulista A1
23:00 Santos - Palmeiras
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)