KERMAN forum
23.04.2018, 14:24:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pozivamo vas na suradnju na forumu www.kerman.hr. Pozdrav
 
  Portal   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nogomet na SAT TV-u  (Posjeta: 260835 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #608 : 25.03.2018, 16:24:52 »

Sunday 25/03/2018


Australia
Hyundai A League
10:00 Perth Glory - Melbourne Victory
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League")
-Eutelsat 10E -11023 H 7120 -Biss
-Asiasat 100.5E -3945 V 7120 -Biss(C-Band)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

World
International Friendlies
Kings Cup - 3rd Place
11:30 United Arab Emirates - Gabon
Dubai Sports 3 HD
-Hotbird 13E -12399 H 29900 -FTA
Dubai Sports 3
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA
-AsiaSat 100.5E -3660 V 27500 -FTA
*Dubai Sports 1 HD
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
-Yahsat 52.5E -11823 H 27500 -FTA
*Dubai Sports 1
-Nilesat 7W -11785 V 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Badr 26E -11977 V 27500 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
-Al Yah 52.5E 11938 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
Gabon Tlvision (RTG 1)
-Eutelsat 5W -4100 L 1944 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Sub-Sahara)
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

Kings Cup - Final
14:30 Thailand - Slovakia
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Badr 26E -11977 V 27500 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
-Al Yah 52.5E 11938 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA

17:30 Kuwait - Cameroon
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Spain
Segunda Divisin B
12:00 Ebro - Elche
Aragn TV
-Astra 19.2E -11686 V 22000 -FTA

La Liga 2 (Segunda Divisin)
16:00 Real Zaragoza - Sevilla II
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

18:00 Barcelona II - Osasuna
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

Italy
TIM Calcio Serie B
12:30 Parma - Foggia
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Hungary
Nemzeti Bajnoksg II
12:30 Vrda - Cegldi
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Germany
Regionalliga
(Sdwest)
13:00 Kickers Offenbach - Wormatia Worms
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

(West)
15:00 Uerdingen - Viktoria Kln
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

Bundesliga 3 / 3. Liga
14:00 Magdeburg - Osnabrck
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

Greece
Football League
14:00 Doxa Dramas - Panachaiki
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

England
EFL League Two
14:30 Chesterfield - Notts County
Input Media Group International 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "GCUK Enc 3")
-Eutelsat 10E -11041 H 7120 -Biss
-Asiasat 100.5E -3868 H 7120 -Biss -
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

EFL League One
17:00 Portsmouth - Oxford United
Input Media Group International 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "Encoder 25")
-Eutelsat 10E -11051 H 7120 -Biss
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Wales
Premier League
15:30 Cardiff Metropolitan University - Bangor City
S4C HD
-Astra 28.2E -11306 H 27500 -FTA
S4C
-Astra 28.2E -11344 V 27500 -FTA

Brazil
Campeonato Mineiro (Semi Final, 2nd Leg)
16:00 Cruzeiro - Tupi (AGG 1-0)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Paulista A1 (Semi Final, 1st Leg)
21:00 São Paulo - Corinthians
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Campeonato Gaucho (Semi Final, 1st Leg)
21:00 Avenida - Grêmio
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Morocco
Botola Maroc Telecom (Championship)
17:00 HUS Agadir - Ittihad Tanger
2M National / Monde / MENA
-Eutelsat 3.1E -12526 H 4444 -FTA/Biss
-Hotbird 13E -11033 V 27500 -FTA
-Arabsat 20E -3884 R 27500 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 7.3W -11474 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12015 V 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E-12566 H 2960 -FTA
-Galaxy 97W -11898 V 22000 -FTA
-Badr 26E -12303 H 27500 -FTA
-Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA(Ka-band)
-Eutelsat 7.3W -11515 V 24000 -FTA(Multistream Only!)
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

17:00 Rapide Oued Zem - RAC Casablanca
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

19:00 Olympic Safi - Kawkab Marrakech
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Uruguay
Torneo Uruguayo Copa Coca Cola (Primera Division)
23:00 Nacional - River Plate
*VTV Uruguay
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #609 : 26.03.2018, 09:49:22 »

Monday 26/03/2018

World
International Friendlies
China Cup - 3rd Place Play Off
09:35 China - Czech Republic
Dubai Sports 2
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA

China Cup -Final
13:35 Wales - Uruguay
S4C HD
-Astra 28.2E -11306 H 27500 -FTA
S4C
-Astra 28.2E -11344 V 27500 -FTA
Dubai Sports 2
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA
*VTV Uruguay
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA

18:00 Bulgaria - Kazakhstan
*BNT HD
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)

International Womens Friendly
12:00 Australia - Thailand
*SBS One HD (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*SBS One (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA

Europe
International Friendlies
19:00 Albania - Norway
RTSH 1 HD (tbc-maybe terrestrial only)
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA

20:30 Portugal - Netherlands
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Abu Dhabi Sports 2 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 2 HD) / AD Sports 2 HD
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 2 (Abu Dhabi Al Riyadiya 2) / AD Sports 2
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*TFX
-Eutelsat 5W -11509 H 29500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

European Championship (U21 Qualifying)
20:00 Belgium - Hungary
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA/Poss Blackout
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA/Poss Encrypt

Italy
TIM Calcio Serie C
20:45 Siracusa - Reggina
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Spain
La Liga 2 (Segunda Divisin)
21:00 Cdiz - Huesca
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #610 : 27.03.2018, 10:13:19 »

Tuesday 27/03/2018


World
Imternational Friendlies
14:20 Japan - Ukraine
UKRAINE SD / Kanal Ukraine
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12073 H 27500 -Biss
-Astra 4.8E -12188 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

18:00 Iraq - Syria
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA
*Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

19:00 Iran - Algeria
Canal Algrie
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12130 H 27500 -FTA
-Galaxy 97W -11898 V 22000 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
ENTV / Programme National
-SES 22W -12674 H 20255 -Biss
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -Biss
*IRIB TV3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

18:00 Kosovo - Burkina Faso
RTB (tbc)
-Eutelsat 9E -11900 H 27500 -FTA
-Eutelsat 3.1E -4172 R 1917 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -10977 H 24114 -FTA(Africa)

19:00 Switzerland - Panama
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)

20:00 Senegal - Bosnia & Herzegovina
RTS1 Senegal
-Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA(Africa)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Africa)
-Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band)
*A Spor HD
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss
*A Spor
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss

20:00 Egypt - Greece
Epsilon TV
-Eutelsat 3.1E -12702 H 13960 -Biss
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

20:00 Denmark - Chile
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

20:00 Tunisia - Costa Rica
Tunisia National 1 / Al Watania 1
-Eutelsat 7.3W -10796 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA
-Hotbird 13E -12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W -12584 H 2894 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 12000 FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12437 H 29900 -FTA
*Abu Dhabi Sports 2 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 2 HD) / AD Sports 2 HD
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 2 (Abu Dhabi Al Riyadiya 2) / AD Sports 2
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA

20:00 Ivory Coast - Moldova
RTI1 Cte d'Ivoire (tbc)
-Eutelsat 9E -11881 V 27500 -FTA
-Badr 26E -11996 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -4080 R 3220 -FTA(C-Band)
-Galaxy 97W -12028 H 21991 -FTA

20:45 Belgium - Saudi Arabia
KSA Sport 1 HD (Al Riyadiya 1 HD)
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
KSA Sport 1 (Al Riyadiya 1)
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA

20:45 Germany - Brazil
ZDF HD
-Astra 19.2E -11361 H 22000 -FTA
ZDF
-Astra 19.2E -11953 H 27500 -FTA
-HotBird 13E -11054 H 27500 -FTA
*lke TV HD
-Turksat 42E -12103 H 8333 -FTA
lke TV
-Turksat 42E -12236 V 4000 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

21:00 Colombia - Australia
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

21:00 Morocco - Uzbekistan
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
Tamazight HD / RTM8 HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
Tamazight / RTM8
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11515 V 24000 -FTA(Multistream Only!)
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream Only!)
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

21:00 Nigeria - Serbia
*ESPN Extra
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

21:30 Spain - Argentina
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Badr 26E -11977 V 27500 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Al Yah 52.5E 11938 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*C8 HD
-Eutelsat 5W -12648 V 29500 -FTA(Multistream ONLY!)

Europe
UEFA European U21 Championship (Qualifiers)
15:00 Turkey - Malta
TRT Spor HD
-Turksat 42E -10964 V 14170 -Biss(TRT Feeds)
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E- 11637 H 30000 -FTA
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -11471 H 30000 -FTA

18:45 Kosovo - Germany
Sky Sports News HD (Deutschland)
-Astra 19.2E -12304 H 27500 -FTA
Sky Sports News (Deutschland)
-Astra 19.2E -10921 H 22000 -FTA

19:00 England - Ukraine
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA

20:00 Gibraltar - Russia
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

UEFA European U19 Championship (Qualifiers)
16:30 Italy - Czech Republic
*RAI Uno HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*RAI Uno
-Eutelsat 5W -11637 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

International Friendlies
17:00 Georgia - Estonia
1TV Georgia HD (Pirveli Arkhi HD)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
1TV Georgia (Pirveli Arkhi)
-AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss

17:00 Armenia - Lithuania
Armenia TV
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA

17:50 Russia - France
MUTV International (tbc)
-Eutelsat 10E -11483 V 4000 -Biss
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*TF1 Swiss HD
-Eutelsat 33.1E -12621 V 10058 -FTA(DVB-S2X)
*TF1 HD
-Eutelsat 5W -11509 H 29500 -FTA(Multistream ONLY!)

19:10 Montenegro - Turkey
*TRT 4K
-Turksat 42E -10980 V 12500 -FTA/Biss
TRT 1 HD
-Turksat 42E -11054 V 30000 -FTA/Biss
TRT 1
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA/Biss
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA/Biss

20:00 Hungary - Scotland
BBC One Scotland HD
-Astra 28.2E -11024 H 23000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
BBC One Scotland
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA/Poss Blackout
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA/Poss Encrypt
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:30 Romania - Sweden
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

21:00 England - Italy
ITV HD / UTV HD / STV HD
-Astra 28.2E -10832 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10936 V 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10994 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -11053 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -11068 V 23000 -FTA
-Astra 28.2E -11097 V 23000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
ITV / UTV / STV
-Astra 28.2E -10758 V 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10832 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10906 V 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10994 H 22000 -FTA
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing ITV HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -thx shishmish (Key: Click Here)
TRT Spor HD
-Turksat 42E -10964 V 14170 -Biss(TRT Feeds)
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E- 11637 H 30000 -FTA
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -11471 H 30000 -FTA
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*RAI Uno HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*RAI Uno
-Eutelsat 5W -11637 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

International U20 Friendly
18:00 Germany - Poland
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA

International U21 Friendly
18:30 Serbia - Italy
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*RAI Due HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
RAI Due
-Hotbird 13E -10992 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11637 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Saudi Arabia
Prince Mohammed Bin Salman League
15:10 Al Tai - Al Orobah
KSA Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

18:15 Al Wehda - Hajer
KSA Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

Asia
Asian Cup Qualifiers (Matchday 6)
17:00 Lebanon - Malaysia
*LBC Sat
-Eutelsat 7.3W -10777 H 27500 -FTA
-Badr 26E -10730 V 27500 -FTA
-Badr 26E -11843 H 27500 -FTA

17:00 Jordan - Vietnam
*VTV 6
-Vinasat 132E -11548 H 28500 -FTA
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

17:00 Oman - Palestine
Palestine Sport
-Badr 26E -11958 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA
Oman Sport HD
-Eutelsat 7.3W -12111 H 27500 -FTA
-Badr 26E -12456 H 27500 -FTA
Oman Sport
-Eutelsat 7.3W -12111 H 27500 -FTA
-Badr 26E -12456 H 27500 -FTA

17:15 Yemen - Nepal
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

17:30 Bahrain - Turkmenistan
Bahrain Sports HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr 26E -12226 H 27500 -FTA

Uruguay
Torneo Uruguayo Copa Coca Cola (Primera Division)
21:00 Cerro - Atenas
*VTV Uruguay
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)



Wednesday 28/03/2018

Uruguay
Torneo Uruguayo Copa Coca Cola (Primera Division)
01:00 Peñarol - Danubio
*VTV Uruguay
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)

Brazil
Campeonato Paulista A1 (Semi Final, 2nd Leg)
01:30 Palmeiras - Santos (AGG 1-0)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

World
International Friendlies
02:00 Iceland - Peru
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SBS One HD (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*SBS One (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #611 : 02.04.2018, 09:56:04 »

Monday 02/04/2018


Italy
TIM Calcio Serie B
12:30 Foggia - Empoli
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

17:30 Carpi - Venezia
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

20:30 Parma - Palermo
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Germany
Regionalliga
(West)
13:00 Rot Wei Oberhausen - Wuppertaler
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

(Sdwest)
20:15 Kickers Offenbach - Koblenz
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

England
EFL Championship
13:45 Preston North End - Derby County

BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Nottingham Forest - Barnsley

*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Sheffield United - Cardiff City
Input Media Group International 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 7/10E -????? ? 7120 -Biss
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

EFL League One
18:30 Portsmouth - Wigan Athletic

BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Azerbaijan
Topaz Premyer Liqası
15:00 Qabala - Sumqayit
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

17:30 Nefti - Səbail
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

Switzerland
Axpo Super League
16:00 BSC Young Boys - Basel 1893
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)

Asia
AFC Champions League
16:30 Nasaf - Persepolis
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

17:30 Esteghlal - Al Rayyan
*IRIB TV3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Egypt
Premier League
17:30 Ismaily - Zamalek
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

20:30 Al Ahly - Tanta
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Morocco
Botola Maroc Telecom (Championship)
18:00 CR Al Hoceima - Moghreb Ttouan
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

20:00 RAC Casablanca - WAC Casablanca
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

20:00 RSB Berkane - Difaa Hassani El Jadidi
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA

Belgium
Jupiler Pro League (First Division A) (Play Off)
18:00 Club Brugge - KRC Genk
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

Jordan
Al Manaseer Professional League
18:30 Al Ahli - Al Jazeera
*Jordan Sport
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA

Spain
La Liga Santander
21:00 Getafe - Real Betis
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
21:00 Belenenses - Porto
RTPi / RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP frica
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional sia
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional America
-Telstar 63W -11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W -12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W -4101 V 2320 -FTA(C-Band)
*SIC International HD
-Intelsat 55.5W -3872 H 9333 -Biss(C-Band)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss
-Intelsat 43.1W -3865 H 17140 -Biss(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #612 : 03.04.2018, 09:37:00 »

Tuesday 03/04/2018


Asia
AFC Champions League
13:00 Suwon Bluewings - Sydney
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

16:15 Zob Ahan - Al Duhail
*IRIB TV3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

18:20 Al Ahli - Tractor Sazi
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Saudi Arabia
Prince Mohammed Bin Salman League (Division 1)
15:00 Najran - Al Wehda
KSA Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

17:40 Al Nahdha - Al Tai
KSA Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

Hungary
Magyar Kupa
17:30 Debrecen - Honvd
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Poland
Puchar Polski (Cup)
18:00 Grnik Zabrze - Legia Warszawa
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Algeria
League 1 Mobilis
18:00 JS Kabylie - MC Alger
Algrie 4 HD / TV Tamazight HD
-AlcomSat 24.8W -12160 H 30000 -FTA
Algrie 4 / TV Tamazight
-Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-AlcomSat 24.8W -12240 H 30000 -FTA
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Egypt
Premier League
18:00 Smouha - Misr Al Maqasa
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Italy
TIM Calcio Serie A
18:30 Atalanta - Sampdoria
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*ESPN INET HD (tbc)
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Udinese - Fiorentina
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

Europe
UEFA Champions League
20:45 Juventus - Real Madrid
TRT 1 HD
-Turksat 42E -11054 V 30000 -FTA/Biss
TRT 1
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA/Biss
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA/Biss
*TRT 4K
-Turksat 42E -10980 V 12500 -FTA/Biss
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Biss
1TV Georgia HD (Pirveli Arkhi HD)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
1TV Georgia (Pirveli Arkhi)
-AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss
AZTV Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
-Galaxy 97W -11966 H 22000 -FTA
20 Mediaset
-Eutelsat 8W -12655 V 5000 -Biss(Mediaset Feed)
-Eutelsat 5W -12669 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Channel 13 (Reshet)
-Amos 4W -11095 H 11480 -FTA
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Sevilla - Bayern Mnich
ZDF HD
-Astra 19.2E -11361 H 22000 -FTA
ZDF
-Astra 19.2E -11953 H 27500 -FTA
-HotBird 13E -11054 H 27500 -FTA
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
2TV Georgia (Meore Arkhi)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
Armenia TV
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*SBS One HD (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*SBS One (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

England
EFL Championship
20:45 Fulham - Leeds United

BETFRED - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #613 : 04.04.2018, 09:32:32 »

Wednesday 04/04/2018


Tunisia
Cup
13:30 US Tataouine - CA Bizertin
Tunisia National 2 / Al Watania 2
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10777 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 8000 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA

15:00 Club Africain - CS Sfaxien
Tunisia National 1 / Al Watania 1
-Eutelsat 7.3W -10796 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA
-Hotbird 13E -12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W -12584 H 2894 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 12000 FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12437 H 29900 -FTA
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

15:30 AS Rejiche - ES Sahel
Tunisia National 2 / Al Watania 2
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10777 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 8000 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA

Albania
Albanian Cup (Semi Final, 1st Leg)
14:00 Lai - Kuksi / 17:00 Sknderbeu Kor - Flamurtari
RTSH 1 HD (Match TBC)
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA


Greece
Football League
14:00 OFI - Aris Thessaloniki
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

Saudi Arabia
Crown Prince Mohammed Bin Salman League (Division 1)
14:45 Al Shoalah - Jeddah
KSA Sport 2 HD
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA

Kuwait
VIVA Premier League
16:20 Al Tadamon - Jahra
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

18:45 Al Salmiyah - Kazma
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Russia
Kubok Rossii (Cup, Qtr Final)
16:30 Krylya Sovetov - Spartak Moscow
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Montenegro
1. CFL (Prva Crnogorska)
16:30 Sutjeska - Budunost
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Iraq
Premier League
16:30 Al Zawraa - Al Quwa Al Jawiya
*Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

Hungary
Magyar Kupa
17:30 MTK - jpest
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Poland
Puchar Polski (Cup, Semi Final)
18:00 Korona Kielce - Arka Gdynia
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Italy
TIM Calcio Serie A
18:30 AC Milan - Inter Milan (Internazionale)
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

18:30 Torino - Crotone
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Europe
UEFA Champions League (Qtr Finals, 1st Legs)
20:45 Liverpool - Manchester City
ERT HD
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
ERT 1
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FixedCW
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
1TV Georgia HD (Pirveli Arkhi HD)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
1TV Georgia (Pirveli Arkhi)
-AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss
*RT Two HD
-Eutelsat 9E -20185 L 25000 -FTA(Ka-Band)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Channel 13 (Reshet)
-Amos 4W -11095 H 11480 -FTA
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Barcelona - Roma
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
OBN
-Eutelsat 16E -11303 H 30000 -FTA
2TV Georgia (Meore Arkhi)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
Gabon Tlvision (RTG 1)
-Eutelsat 5W -4100 L 1944 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Sub-Sahara)
AZTV Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
-Galaxy 97W -11966 H 22000 -FTA
*Canale 5 HD
-Eutelsat 5W -12606 V 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
Canale 5
-Eutelsat 8W -12655 V 5000 -Biss(Mediaset Canale 5 Feed)
-Eutelsat 5W -12669 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Arezu TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12015 H 27500 -Biss
-Eutelsat 70.5E -12529 V 2220 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Armenia TV
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 South
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)


Thursday 05/04/2018

South Americas
Copa Libertadores
00:15 Peñarol - Atltico Tucumn
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Brazil
Copa do Brasil
00:30 Atltico Mineiro - Ferrovirio
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

02:45 Atltico PR - São Paulo
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #614 : 05.04.2018, 09:53:57 »

Thursday 05.04.2018 (GMT+02h)


UEFA Europa League 2017/2018
19:05 RB Leipzig Olympique Marseille
Sport 1 Deutschland
-Astra 19.2E-12480 V 27500 -FTA
W9 Suisse
-Eurobird 9E -12034 V 27500 -FTA(DVB-S2)
W9
-Eutelsat 5W-11509 H 29500 -FTA(Multistream)
ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ESPN +
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
19:05 Arsenal CSKA Moskva
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss)
RTRS
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -FTA/BISS/CCWs
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E-11471 H 30000FTA
TRT 3 HD / TRT Spor HD
-Eutelsat 7E- 11637 H 30000 -FTA
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
IRIB TV 3
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
BNT 1 HD
-Hellasat 39E- 12593 H 9416 -FTA (Multistream )
-Intelsat 60E -11078 V 8331-FTA (Multistream )
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
19:05 Atltico Madrid Sporting CP
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)(DVB-S2)
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
BNT HD
-Hellasat 39E- 12593 H 9416 -FTA (Multistream )
-Intelsat 60E -11078 V 8331-FTA (Multistream )
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
19:05 Lazio Salzburg
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
TV8
-Eutelsat 12.5W-12718 H 36510 -FTA (Multistream)

Egyptian League
15:00 Petrojet El Mokawloon El Arab
DMC Sports
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA

17:30 Wady Degla Alassiouty Sport
DMC Sports
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA

Oman Sultan Cup 2017/2018 -Final
15:00 Al Naser Sohar
Oman TV Sport
-Badr 26E -12456 H 27500 -FTA
-Nile sat 7W -12111 H 27500 -FTA
Oman TV Sport HD
-Badr 26E -12456 H 27500 -FTA
-Nile sat 7W -12111 H 27500 -FTA
Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)

VIVA Kuwait League
14:20 AlQadsia AlNasar
Kuwait Sport ( KTV Sport )
-Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12523 H 27500-FTA
-Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA
Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD)
-Badr 26E-12523 H 27500-FTA
-Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA

16:45 AlKuwait SC Alarabi
Kuwait Sport ( KTV Sport )
-Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12523 H 27500-FTA
-Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA
Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD)
-Badr 26E-12523 H 27500-FTA
-Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA
Alkass Four HD
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)
+
Prince Mohammed bin Salman League Saudi Arabia
16:05 AlHazm -Damac
KSA Sport-2 HD
Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA

Bahraini NBB League
14:20 AlAhli Malkiya
Bahrain Sports 1 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA

14:20 ALShabbab- Al Muharraq SC
Bahrain Sports 1 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA

16:50 Riffa SC Manama
Bahrain Sports 1 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA

Iranian League
14:30 Sanat Naft Abadan Peykan
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Serbian SuperLiga
15:00 FK Partizan Borac Cacak
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

15:00 Crvena Zvezda Zemun
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Greek Football League
14:00 Panegialios Panachaiki
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

FIFA Womens World Cup qualification UEFA
17:00 Switzerland Scotland
BBC Alba
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA



Friday 6 Apr 2018 (GMT +02h)

Copa Libertadores
00:30 Estudiantes de La Plata Santos Futebol Clube
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #615 : 06.04.2018, 10:36:02 »

Friday 06/04/2018

Australia
Hyundai A-League
11:50 Newcastle United Jets - Perth Glory
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Dubai Sports 2 (tbc)
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Iran
Persian Gulf Pro League
14:30 Esteghlal Khuzestan - Gostaresh Foolad
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

16:30 Pars Jam Bushehr - Foolad Khuzestan
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Iraq
Premier League
14:30 Al Bahri - Al Shorta
*Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

Algeria
League 1 Mobilis
17:00 Saoura - CS Constantine
Canal Algrie HD (tbc)
-AlcomSat 24.8W -12160 H 30000 -FTA
Canal Algrie (tbc)
-AlcomSat 24.8W -12240 H 30000 -FTA
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12130 H 27500 -FTA
-Galaxy 97W -11898 V 22000 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)

League 2 Mobilis
17:00 JSM Bjaïa - MO Bjaïa
Algrie 4 HD / TV Tamazight HD
-AlcomSat 24.8W -12160 H 30000 -FTA
Algrie 4 / TV Tamazight
-Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-AlcomSat 24.8W -12240 H 30000 -FTA

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
18:00 Cibalia - Inter Zapresic
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
HNL SD
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

Egypt
Premier League
18:00 ENPPI - El Daklyeh
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Saudi Arabia
Jameel Pro League
19:40 Al Ittihad - Al Ittifaq
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss
KSA Sport 1 HD (Al Riyadiya 1 HD)
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
KSA Sport 1 (Al Riyadiya 1)
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W -12152 H 20000 -FTA

19:40 Al Taawon - Al Shabab
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

19:40 Al Feiha - Al Raed
MBC Pro Sports 3 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

19:40 Al Quadisiya - Ohod
MBC Pro Sports 4 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

Europe
UEFA/FIFA Womens World Cup (Qualifying Group Stage, Groups 1&6)
19:30 Belgium - Portugal
RTPi / RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP frica
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional sia
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional America
-Telstar 63W -11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W -12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W -4101 V 2320 -FTA(C-Band)

20:00 England - Wales
BBC Two HD
-Astra 28.2E -10847 V 23000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
BBC Two England / Wales / NI / Scotland
-Astra 28.2E -10773 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10788 V 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10818 V 22000 -FTA

England
The Premier League 2 U23 (Division One)
20:00 Manchester United - Sunderland
MUTV International
-Eutelsat 10E -11483 V 4000 -Biss

EFL Championship
20:45 Cardiff City - Wolverhampton Wanderers

BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Kwes Free Sports / KFS
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Germany
Bundesliga
20:30 Hannover 96 - Werder Bremen
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Belgium
Jupiler Pro League (First Division A, Play Offs, Round 2)
20:30 Royal Charleroi - Anderlecht
Freesports (tbc)
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

Ireland Republic
Premier Division
20:30 Dundalk - Shamrock Rovers
*RT Two HD
-Eutelsat 9E -20185 L 25000 -FTA(Ka-Band)

France
Ligue 1
20:45 Saint Etienne - Paris Saint Germain
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 2 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

Spain
La Liga Santander
21:00 Deportivo La Coruña - Mlaga
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #616 : 07.04.2018, 10:22:29 »

Saturday 07/04/2018 (GMT +02h)


Spanish League Primera Div. 1
14:15 Celta de Vigo - Sevilla
ESPN (Syndication 902)
Telstar15W -12609 H 7552 -Biss
ESPN +
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

16:30 Real Betis - Eibar
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
SportsMax
- Intelsat 53W - 3820 R 3255 -FTA
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

18:45 Barcelona - Legans
ESPN (Syndication 902)
Telstar15W -12609 H 7552 -Biss
BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Lemar TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss
Tolo TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss
Arezu TV
-Yahsat52.5E-12015 H 27500-Biss
-Eutelsat 70.5E-12529 V 2220 -FTA
-ST-2 88 E- 11023 V 1000 -FTA
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)


English Premier League
11:30 Everton - Liverpool
BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
Sport 24 HD
-Telstar 63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
NSS 9 177W 4099 R 30000 -PowerVU(C-Band)

14:00 Stoke City - Tottenham Hotspur
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
Sport 24 HD
-Telstar 63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
NSS 9 177W 4099 R 30000 -PowerVU(C-Band)

14:00 Leicester City - Newcastle United
ESPN EXTRA
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

16:30 Manchester City - Manchester United
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
Sport 24 HD
-Telstar 63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
NSS 9 177W 4099 R 30000 -PowerVU(C-Band)
NBC
-Intelsat 169E -4030 H 8544 -PowerVU(C-Band)
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)


French League 1st Div.
15:00 Monaco - Nantes
TV5 Monde Maghreb Orient
-Nile sat 7W -11900 V 27500-FTA
TV5 Monde Maghreb Orient HD
Badr 26E- 12073 H 27500-FTA
TV 5 Monde Afrique
-Eutelsat 16E-10804 H 30000 -FTA(DVB-S2) (Africa)
-Astra 4.9E-12015 V 29950 -FTA (Africa)
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)

18:00 FC Girondins de Bordeaux - LOSC Lille
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

18:00 Toulouse - Dijon
ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg


Italian Calcio League Serie A
13:00 Benevento - Juventus
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
SportsMax
- Intelsat 53W - 3820 R 3255 -FTA
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

16:00 Roma - Fiorentina
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -FTA(C-Band)

18:45 Sampdoria - Genoa
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

German Bundesliga 1st Div
13:30 FC Augsburg - Bayern Munich
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Argentina Primera Division
23:00 Boca Juniors - Defensa y Justicia
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Belgium Jupiler League
18:00 KV Oostende - KAS Eupen
Alkass Four HD
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)

18:30 KRC Genk - Standard de Liege
Sharjah Sport
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
Sharjah Sport HD
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA

African Confederation Cup
17:00 Generation Foot - Renaissance de Berkane
RTS1
-Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA (Africa)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA (Africa)
-Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band)

Moroccan Pro League
15:00 Chabab Atlas Khnifra - Ittihad Tanger
Al Aoula Inter (Maroc)
-Nile sat 7W -12207 V 27500 -FTA
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12683 V 27500 -FTA
-Nilesat 7E -11476 V 27500-FTA (Maghreb-Arabe)
Al Aoula ( Terrestre Marocaine )
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
Al Aoula Inter HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Nilesat 7E -11476 V 27500-FTA
-Nilesat 7W-11515 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
SNRT LAAYON
-Arabsat 30E-12564 H 3400 -FTA

17:00 Olympic Safi - Hassania Agadir
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

Algerian League 1 Mobilis
15:00 JS Kabylie - Entente Sportive de Setif
Alkass Four HD
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)
Algrie 3
Eutelsat 5W - 11060 H 23700-FTA
Nile sat 7W -12207 V 27500 -FTA
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
Badr 26E -11784 V 27500 -FTA
Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA
-AlcomSat 24.8W-12160 H 30000 -FTA
A3 HD
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
-AlcomSat 24.8W-12160 H 30000 -FTA

15:00 NA Hussein Dey - USM El Harrach
Canal Algerie
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA
Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-AlcomSat 24.8W-12160 H 30000 -FTA
Canal Algerie HD
-AlcomSat 24.8W-12160 H 30000 -FTA

15:00 DRB Tadjenanet - USM Bel Abbs
TV TAMAZIGHT
Nile sat 7W -10930 H 27500 -FTA
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA
-AlcomSat 24.8W-12160 H 30000 -FTA
TV TAMAZIGHT HD
-AlcomSat 24.8W-12160 H 30000 -FTA

Egyptian League
13:00 Tanta - El Entag Al harby
DMC Sports
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA

15:30 Tala'ea El Gaish - Al Ismaily
DMC Sports
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA

Saudi Professional League
16:00 Al-Batin - Alfaisaly
MBC Pro Sports 3
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA
MBC Pro Sports 3HD
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

17:40 Al Ahli - Al Hilal
MBC Pro Sports 1
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA
MBC Pro Sports 1 HD
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA
KSA Sport 1
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W-12152 H 20000-FTA
KSA Sport 1 HD
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
- Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA

17:40 Al Fateh - Al Nassr
MBC Pro Sports 2
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA
MBC Pro Sports 2 HD
-Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

Qatar Stars League
15:15 AlSadd- AlKhuraitiat
Alkass TWO HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)

15:15 Al Duhail - AlSailiya SC
Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)
beIN Sports HD
-Badr26E -11623 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W- 12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)

Premier League - Ukraine
11:00 Dynamo Kyiv - Zorya
2+2
-Astra 4.8E -11766 H 27500 -FTA/Biss

Australia Hyundai A-League
9:50 Melbourne City - Central Coast Mariners
ARENA SPORT1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

English Championship League
11:30 Norwich City - Aston Villa
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -FTA(C-Band)

14:00 Leeds United FC - Sunderland
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -FTA(C-Band)

Portugal Primeira Liga
19:30 Vitria Setbal - Benfica
ESPN +
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

Croatie - 1. HNL
15:00 Rude - Osijek
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

17:00 Hajduk Split - Lokomotiva Zagreb
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Montenegro First League
12:00 FK Mladost Podgorica - Rudar
ARENA SPORT1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Azerbaijan Premier League
11:00 Kapaz G - FK Inter Baku
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS

13:30 Qarabag Agdam FK
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS

Uruguay Primera League
19:00 Cerro - Danubio
VTV
-SES 40W-4065 R 12500 -PowerVU(C-Band)

Hongrie - NB1
12:30 Ferencvaros-Mezokovesd
M4 Sport HD
-Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2)

17:30 Videoton-Ujpest
M4 Sport HD
-Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2)

Italie - Serie B
13:00 Parma - Frosinone
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Major League Soccer
21:00 Atlanta United - Los Angeles FC
ESPN (Syndication 902)
Telstar15W -12609 H 7552 -Biss
ESPN +
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

Wales FA Cup-Semifinals
18:00 Connah's Quay Nomads - Bangor City
S4C HD
-Astra 28.2E -11306 H 27500 -FTA
S4C
-Astra 28.2E -11344 V 27500 -FTA

FIFA Women's World Cup qualification - UEFA
14:15 Germany - Czech Republic
Das Erste
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
Das Erste HD
-Astra 19.2E -11494 H 22000 -FTA(DVB-S2)

German Bundesliga 3rd Divsion
12:00 Magdeburg - Karlsruher SC
MDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA
MDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -10891 H 22000 -FTA(DVB-S2)
SWR Fernsehen
-Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA

12:00 Paderborn - Carl Zeiss Jena
WDR Fernsehen
-Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA
WDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA(DVB-S2)-FTA
-Astra 19.2E -12422 H 27500 -FTA(DVB-S2)-FTA

12:00 Hansa Rostock - Unterhaching
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -11528 H 22000 -FTA(DVB-S2)

Fourth Bundesliga - Bayern
12:05 Schweinfurt - TSV 1860 Munich
BR Fernsehen
-Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA
BR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -10891 H 22000-FTA
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #617 : 08.04.2018, 12:29:33 »

Sunday 08/04/2018


Australia
Hyundai A League
11:00 Sydney - Adelaide United
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League")
-Asiasat 100.5E -3945 V 7120 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 7E -12509 V 7120 -Biss -thx Forsat (Key: Click Here)
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -FTA
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -FTA
Dubai Sports 2
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA

Spain
La Liga Santander
12:00 Levante - Las Palmas
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:15 Real Madrid - Atltico Madrid
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Lemar TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Arezu TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12015 H 27500 -Biss
-Eutelsat 70.5E -12529 V 2220 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Real Sociedad - Girona
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Valencia - Espanyol
Trkmenistan Sport HD (tbc-maybe AC Milan-Sassuolo)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -thx vip0755 (Key: Click Here)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Italy
TIM Calcio Serie A
12:30 Torino - Inter Milan (Internazionale)
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -FTA
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

15:00 Napoli - Chievo
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -FTA
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -FTA
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

15:00 Crotone - Bologna
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -FTA
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -FTA

15:00 Hellas Verona - Cagliari
Arena Sport 5
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -FTA
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -FTA

18:00 Udinese - Lazio
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -FTA
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -FTA
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

.
.
.

Russia
Rosgosstrakh Russian Football Championship (aka Premier League)
13:00 Tosno - Ural
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt

15:30 Lokomotiv Moscow - Rostov
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

18:00 Anzhi - Spartak Moscow
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA

Scotland
Premier League
13:30 Hamilton Academical - Celtic
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -FTA
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -FTA
*Tivibu Spor HD
-Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA
*Tivibu Spor
-Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA

Germany
Bundesliga 3 / 3. Liga
14:00 Rot Wei Erfurt - Chemnitzer
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

Bundesliga
15:30 Borussia Dortmund - Stuttgart
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:00 Eintracht Frankfurt - Hoffenheim
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Albania
Superliga
14:00 Kamza - Kuksi / Lai - Partizani Tirana
RTSH 1 HD (Match TBC)
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA

Netherlands
Eredivisie
14:30 Twente - Feyenoord
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss

Azerbaijan
Topaz Premyer Liqası
14:30 Zirə - Qabala
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

16:30 Nefti - Sumqayit
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA


France - Ligue 1
15:00 Nice - Rennes
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

17:00 Metz - Olympique Lyonnais
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

21:00 Olympique Marseille - Montpellier
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Major League Soccer
22:00 Orlando City SC - Portland Timbers
ESPN (Syndication 902)
Telstar15W -12609 H 7552 -Biss
ESPN +
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

Argentina Primera Division
22:45 CA Talleres Cordoba - Independiente
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

01:00 Racing Club - River Plate
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

England
The Premier League
15:15 Arsenal - Southampton
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -thx vip0755 (Key: Click Here)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

17:30 Chelsea - West Ham United
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -thx vip0755 (Key: Click Here)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Switzerland
Axpo Super League
16:00 Lausanne Sport - Sion
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)

Tunisia
Ligue Professionnelle 1
16:00 Ben Guerdane - Club Africain
Tunisia National 1 / Al Watania 1
-Eutelsat 7.3W -10796 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA
-Hotbird 13E -12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W -12584 H 2894 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 12000 FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12437 H 29900 -FTA

20:10 ES Tunis - Mtlaoui
Tunisia National 2 / Al Watania 2
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10777 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 8000 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
17:00 Slaven Koprivnica - Rijeka
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -FTA
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -FTA
HNL SD
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

19:00 Istra 1961 - Dinamo Zagreb
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -FTA
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -FTA
HNL SD
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

Morocco
Botola Maroc Telecom (Championship)
17:00 CRA Hoceima - FAR Rabat
Tamazight HD / RTM8 HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
Tamazight / RTM8
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11515 V 24000 -FTA(Multistream Only!)
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream Only!)

17:00 FUS Rabat - KAC Marrakech
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

19:00 Difa El Jadida - RAC Casablanca
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

20:00 WAC Casablanca - Olympique Khouribga
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Egypt
Premier League
17:00 Misr Al Maqasa - Zamalek
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

19:30 Smouha - Al Ahly
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Qatar
Stars League
17:15 Al Garrafa - Qatar
*Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

17:15 Umm Salal - Al Markhiya
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

17:15 Al Khor - Al Arabi
*Alkass Four HD
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA

17:15 Al Rayyan - Al Ahli
*Alkass Five HD
-Badr 26E -12418 H 27500 -FTA

Belgium
Jupiler Pro League (First Division A)
18:00 Gent - Club Brugge
Arena Sport 5
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -FTA
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -FTA

Hungary
Nemzeti Bajnoksg II
19:30 Szolnoki MV - Vrda
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Brazil
Campeonato Paulista A1
21:00 Palmeiras - Corinthians
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -FTA
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -FTA
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Uruguay
Torneo Uruguayo Copa Coca Cola (Primera Division)
21:00 Wanderers - Defensor Sporting
*VTV Uruguay
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)

00:00 Peñarol - Rampla
*VTV Uruguay
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #618 : 09.04.2018, 12:18:11 »

Monday 09.04.2018 (GMT+02)


Germany 1. Bundesliga
German Bundesliga 1st Div
18:30 RB Leipzig - Bayer 04 Leverkusen
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Sport 24 HD
-Telstar 63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
NSS 9 177W 4099 R 30000 -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)


Spanish League Primera Div. 1
19:00 Deportivo La Coruna - Malaga CF
BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)


VIVA Kuwait League
14:25 AlKuwait SC - Altadamon
Kuwait Sport ( KTV Sport )
-Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12523 H 27500-FTA
-Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA
Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD)
-Badr 26E-12523 H 27500-FTA
-Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA

16:50 Alarabi - AlSalmiyah
Kuwait Sport ( KTV Sport )
-Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12523 H 27500-FTA
-Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA
Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD)
-Badr 26E-12523 H 27500-FTA
-Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA

ITALY Serie B
18:30 A.S Avellino - AC Perugia
ARENA SPORT4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

SPOR TOTO SUPER LIG
17:00 Genclerbirligi - Galatasaray Spor Kulb
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)


Fourth Bundesliga - Bayern
18:15 Bayern Munich II - Burghausen
Sport 1 Deutschland
-Astra 19.2E-12480 V 27500 -FTA
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #619 : 10.04.2018, 10:39:45 »

Tuesday 10/04/2018


Europe
UEFA/FIFA Womens World Cup (Qualifying Group Stage, Group B&E)
16:00 Slovenia - Germany
ZDF HD
-Astra 19.2E -11361 H 22000 -FTA
ZDF
-Astra 19.2E -11953 H 27500 -FTA

20:35 Scotland - Poland
BBC Alba
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA

UEFA U19 European Championship (Qualifiers)
17:55 Italy - Belgium
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

UEFA Champions League (Qtr Finals, 2nd Legs)
20:45 Manchester City Liverpool (AGG 0-3)
AFN Sports HD (720p) (English Commentry, EPG states coverage starts 21:00)
-Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU(**)
-Intelsat 0.8W -4175 R 28000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 64.2E -4093 L 3680 -PowerVU(**)(C-Band)
-Galaxy 99.2W -3900 V 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
-Galaxy 99.2W -4025 V 11000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 180E -3753 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 180E -4174 L 11000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Koreasat 113E -12590 V 30000 -PowerVU(**)
-Intelsat 34.5W -4126 L 11000 -FTA
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
1TV Georgia HD (Pirveli Arkhi HD)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
1TV Georgia (Pirveli Arkhi)
-AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -Biss
AZTV Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
-Galaxy 97W -11966 H 22000 -FTA
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Armenia TV
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Roma - Barcelona (AGG 1-4)
*TRT 4K
-Turksat 42E -10980 V 12500 -FTA/Biss
TRT 1 HD
-Turksat 42E -11054 V 30000 -FTA/Biss
TRT 1
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA/Biss
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA/Biss
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
NLO TV
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
2TV Georgia (Meore Arkhi)
-Eutelsat 36E -11212 H 14400 -FTA/Biss
*Canale 5 HD
-Eutelsat 5W -12606 V 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
Canale 5
-Eutelsat 8W -12655 V 5000 -Biss(Mediaset Canale 5 Feed)
-Eutelsat 5W -12669 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Arezu TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12015 H 27500 -Biss
-Eutelsat 70.5E -12529 V 2220 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Channel 13 (Reshet)
-Amos 4W -11095 H 11480 -FTA
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Kuwait
VIVA Premier League
16:25 Kazma - Al Nasar
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

18:50 Al Jahra Al Qadsia
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

England
EFL Championship
20:45 Aston Villa Cardiff City
Input Media Group International 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss -
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #620 : 12.04.2018, 10:20:03 »

Thursday 12/04/2018


United Kingdom
Centenary Shield (U18)
15:00 Ireland - Scotland
Freesports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

Kuwait
VIVA Premier League
16:25 Al Kuwait - Al Tadhamon
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

18:55 Al Arabi - Al Salmiyah
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11823 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA

Egypt
Premier League
17:00 Al Masry - Al Nasr
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

20:00 Zamalek - Al Ittihad
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Saudi Arabia
Jameel Pro League
17:55 Al Nassr - Qadisiyah
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

18:05 Al Raed - Al Ittihad
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 3.1E -12670-12710 H 7428/5572/4650 -Biss

England
EFL League One
20:45 Bradford City - Shrewsbury Town
Input Media Group International 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 7E -????? ? 7120 -Biss -thx ????? (Key: Click Here)
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -thx vip0755 (Key: Click Here)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Europe
UEFA Europa League (Qtr Finals, 2nd Legs)
21:05 CSKA Moscow - Arsenal (AGG 1-4)
TRT Spor HD
-Turksat 42E -10964 V 14170 -Biss(TRT Feeds)
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Fox Sports Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*BNT HD
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*TV8 Italy [Simulcast]
-Eutelsat 12.5W -12718 H 36510 -FTA(Multistream ONLY!)

21:05 Olympique Marseille - RB Leipzig (AGG 0-1)
W9 Swiss HD
-Eutelsat 9E -12034 V 27500 -FTA
*W9 HD
-Eutelsat 5W -11509 H 29500 -FTA(Multistream ONLY!)
SRF Info HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*BNT 1 HD
-HellasSat 39E -12716 H 9414 -FTA(Multistream ONLY!)
*TV8 Italy [Simulcast]
-Eutelsat 12.5W -12718 H 36510 -FTA(Multistream ONLY!)

21:05 Sporting Clube de Portugal - Atltico Madrid (AGG 0-2)
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
NLO TV
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV8 Italy [Simulcast]
-Eutelsat 12.5W -12718 H 36510 -FTA(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

21:05 RB Salzburg - Lazio (AGG 2-4)
RTSH 1 HD (tbc-likely terrestrial Only!)
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV8 Italy [Simulcast]
-Eutelsat 12.5W -12718 H 36510 -FTA(Multistream ONLY!)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #621 : 13.04.2018, 08:46:09 »

Friday 13.04.2018(GMT+02h)


German Bundesliga 1st Div
18:30 VfL Wolfsburg -FC Augsburg
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
Sport 24 HD
-Telstar 63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
NSS 9 177W 4099 R 30000 -PowerVU(C-Band)


10:00 UEFA Champions League Semi Final Draw
EuroSport Deutschland
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA
Sky Sport News Deutschland
-Astra 19.2E-10921 H 22000 -FTA
Sky Sport News HD Deutschland
-Astra 19.2E-12304 H 27500 -FTA
beIN Sports News HD
-Nile sat 7W -12245 V 27500 -FTA
-Badr 26E-11567 H 27500 -FTA
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
20 Mediaset
-Eutelsat 5W-12669 H 35000 -FTA (Multistream)

11:00 UEFA Europa League Semi Final Draw
EuroSport Deutschland
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA
Sky Sport News Deutschland
-Astra 19.2E-10921 H 22000 -FTA
Sky Sport News HD Deutschland
-Astra 19.2E-12304 H 27500 -FTA
beIN Sports News HD
-Nile sat 7W -12245 V 27500 -FTA
-Badr 26E-11567 H 27500 -FTA
BNT 1 HD
-Hellasat 39E- 12593 H 9416 -FTA (Multistream )
-Intelsat 60E -11078 V 8331-FTA (Multistream )
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)


French League 1st Div.
18:45 SCO Angers - OGC Nice
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

English Championship League
18:45 Aston Villa - Leeds United FC
BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

Spanish League Primera Div. 1
19:00 Girona - Real Betis
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

Belgium Jupiler League
18:30 Royal Charleroi SC - KRC Genk
Sharjah Sport
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
Sharjah Sport HD
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA

Moroccan Pro League
19:00 Kawkab Marrakech - Rapide Oued Zem
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

Algerian League 1 Mobilis
15:00 MC Oran - Chabab Riadhi De Belouizdad
Canal Algerie
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA
Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-AlcomSat 24.8W-12240 H 30000 -FTA
Canal Algerie HD
-AlcomSat 24.8W-12160 H 30000 -FTA

Egyptian League
15:00 Misr Almaqasa - El Raja Matrouh
DMC Sports
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA

Egypt Cup
17:00 Al Ahly - El Dakhleya
DMC Sports
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
DMC Sports HD
-Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA

Bahraini NBB League
14:25 Manama - AlNajma
Bahrain Sports 1 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA

14:25 Al Muharraq SC - Al-Ittihad
Bahrain Sports 1 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA
Bahrain Sports 2 HD
-Badr26E-12226 H 27500 -FTA


Australia Hyundai A-League
9:50 Sydney FC - Melbourne Victory
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
Sport 24 HD
-Telstar 63W- 11564 H 3320-PowerVU
-NSS 57.0E- 4095 R 30000 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4132 R 30000-PowerVU(C-Band)
NSS 9 177W 4099 R 30000 -PowerVU(C-Band)

Major League Soccer USA
23:59 Philadelphia Union - Orlando City Soccer Club
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

Croatie - 1. HNL
14:00 NK Osijek- NK Istra 1961
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

16:00 NK Rudes - HNK Rijeka
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Iranian League
11:30 Sepidrood Rasht -Tractor Sazi Tabriz FC
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Serbie Super League
15:30 Zemun-Backa
ARENA SPORT1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #622 : 14.04.2018, 16:23:00 »

Saturday 14/04/2018


Australia
Hyundai A League
09:35 Wellington Phoenix - Melbourne City
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League")
-Eutelsat 7E -12675 H 7120 -Biss
Dubai Sports 2
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA

11:50 Central Coast Mariners - Newcastle Jets
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League")
-Eutelsat 7E -12675 H 7120 -Biss
Dubai Sports 2
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

14:00 Perth Glory - Brisbane Roar
Foxtel Now/Fox Sports 501 (Feed ID: "A-League")
-Eutelsat 7E -12675 H 7120 -Biss -

Russia
Rosgosstrakh Russian Football Championship
10:30 Amkar Perm - Rubin Kazan
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt

13:00 Dinamo Moscow - Lokomotiv Moscow
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt

15:30 Zenit Saint Petersburg - Anzhi
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt

18:00 Krasnodar - Arsenal Tula
*Nash Futbol
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt

Spain
La Liga Santander
13:00 Sevilla - Villarreal
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:15 Barcelona - Valencia
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Lemar TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Tolo TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA
*Arezu TV
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12015 H 27500 -Biss
-Eutelsat 70.5E -12529 V 2220 -FTA
-ST2 88E -11023 V 1000 -FTA
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Las Palmas - Real Sociedad
*beIN Sports Español [Simulcast]
-Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN+ HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Legans - Celta de Vigo
*beIN Sports Español [Simulcast]
-Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Athletic Club - Deportivo La Coruña
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

La Liga 2 (Segunda Divisin)
20:00 Cultural Leonesa - Tenerife
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat 25.5E -11623 V 27500 -FTA

Montenegro
1. CFL (Prva Crnogorska)
13:00 Budunost - Zeta
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Scotland
SFA Cup (Semi Final)
13:15 Motherwell - Aberdeen
International 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "ENC-8")
-Eutelsat 7E -11648 V 7500 -Biss
BBC One Scotland HD
-Astra 28.2E -11024 H 23000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
BBC One Scotland
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA

England
The Premier League
13:30 Southampton - Chelsea
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Burnley - Leicester City
TV Togo / TVT (TV Togo International)
-Eutelsat 9E -11900 H 27500 -FTA
-Eutelsat 10E -4039 R 2222 -FTA(C-Band)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12437 H 29900 -FTA
*RTS1 Senegal
-Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA(Africa)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Africa)
-Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band)
(Likely Blackout on 9E 11881 V !!!)
*CIS TV
-Eutelsat 10E -3677 R 1083 -FTA(C-Band)
*Star TV (tbc)
-SES 5E -3710 L 1615 -FTA(C-Band)
*RTI1 Cte d'Ivoire (tbc)
-Intelsat 24.5W -4080 R 3220 -FTA(C-Band)
-Galaxy 97W -12028 H 21991 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12437 H 29900 -FTA
(Not on 9E 11881 V or 26E 11996 H !!!)
*Kwes Free Sports / KFS
-SES 22W -3732 L 1000 -FTA(C-Band)
-Belintersat 51.5E -3877 L 6420 -Biss(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3831 L 17430 -FTA(C-Band)
-Intelsat 72.1E -3724 L 16073 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)

16:00 Crystal Palace - Brighton & Hove Albion
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*SBS One HD (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*SBS One (tbc)
-Optus 160E -12391 H 12600 -FTA
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00 Swansea City - Everton
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Liverpool - Bournemouth
BT Sport 1080i HD 4:2:0 Feed (No ID)
-Intelsat/Astra/Hispasat 1W/23.5E/30W -
WNBC-4 New York 480i SD 4:2:0 Feed (NBC East Coast Feed, Feed ID: "DAD-4/5 Fiber TX-11/2")
-Telstar 15W -12588 H 3400 -FTA
*NBC
-Intelsat 169E -4030 H 8544 -PowerVU(**)(C-Band)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*H2 Armenia
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Tottenham Hotspur - Manchester City
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*H2 Armenia
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
[Worth checking 22W for NBC Sports Network feed]

EFL Championship
16:00 Middlesbrough - Bristol City
Input Media Group International 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "Encoder 25")
-Eutelsat 7E -12740 V 7120 -Biss

18:30 Fulham - Brentford
Input Media Group International 1080i HD 4:2:0 Feed
-Eutelsat 10E -11050 H 7120 -Biss -
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

Germany
Bundesliga 3 / 3. Liga
14:00 Carl Zeiss Jena - Aalen
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

14:00 Fortuna Kln - Munster
WDR Fernsehen Bielefeld / Dortmund / Dsseldorf / Essen / Kln / Mnster / Siegen HD
-Astra 19.2E -12420 H 27500 -FTA
WDR Fernsehen Aachen / Bonn / Duisburg / Wuppertal HD
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA
WDR Fernsehen Kln
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
WDR Fernsehen Aachen / Bonn / Duisburg / Wuppertal
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA
WDR Fernsehen Bielefeld / Mnster / Dortmund / Dsseldorf / Essen / Siegen / Test A
-Astra 19.2E -12420 H 27500 -FTA

14:00 Osnabruck - Paderborn
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -11582 H 22000 -FTA
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

Regionalliga (Sdwest)
15:30 Kickers Offenbach - Waldhof Mannheim
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

Bundesliga
15:30 Hoffenheim - Hamburg
ORTB
-Eutelsat 9E -11881 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -4156 L 2980 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Sub-Sahara)

18:30 Bayern Mnich - Borussia Mnchengladbach
Sky Sport News HD (Deutschland)
-Astra 19.2E -12304 H 27500 -FTA
Sky Sport News (Deutschland)
-Astra 19.2E -10922 H 22000 -FTA
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

Albania
1st Division (Promotion Round)
14:00 Tirana - Pogradeci
RTSH 1 HD
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA

Superliga
16:00 Kuksi - Partizani Tirana
RTSH 1 HD
-Eutelsat 16E -12640 H 10833 -FTA

Greece
Football League
14:00 Panserraikos - Kissamikos
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

Azerbaijan
Topaz Premyer Liqası
14:00 Kəpəz - Qarabağ
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

Italy
TIM Calcio Serie A
15:00 Cagliari - Udinese
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -FTA
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -FTA
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:00 Chievo - Torino
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -FTA
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -FTA
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Atalanta - Inter Milan (Internazionale)
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
Trkmenistan Sport HD
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Extra
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

TIM Calcio Serie B
15:00 Empoli - Pro Vercelli
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

15:00 Frosinone - Spezia
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

TIM Calcio Serie C
17:00 Livorno - Pisa
*SportItalia
-Eutelsat 5W -12627 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)

Palestine
Pro League
15:30 Markez Balata - Shabab Al Khalil
Palestine Sport
-Badr 26E -11958 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA

18:30 Hilal Alquds - Shabab Alsamu
Palestine Sport
-Badr 26E -11958 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA

Ukraine
Premier League (Championship Round 5)
16:00 Shakhtar Donetsk - Dynamo Kyiv
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

France
Ligue 1
17:00 Olympique Lyon - Amiens
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV5 Monde Maghreb-Orient HD
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
*TV5 Monde Maghreb-Orient
-Nilesat 7W -11900 V 27500 -FTA
*TV5 Monde Asia
-Asiasat 105.5E -3760 H 26000 -FTA
*TV5 Monde Afrique
-Eutelsat 3.1E -11481 H 45000 -FTA(Africa)
-Astra 4.8E -12015 V 29950 -FTA(Africa)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:00 Nantes - Dijon
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
17:00 Cibalia - Dinamo Zagreb
HNL SD
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss -

19:00 Inter Zaprei - Hajduk Split
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
HNL SD
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

Hungary
Nemzeti Bajnoksg I
17:00 Pusks - Honvd
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

19:30 Debrecen - Ferencvros
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Morocco
Pro League
17:00 RCA Casablanca - WAC Casablanca
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

19:30 RSB Berkane - Chabab Rif Hoceima
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

21:30 FAR Rabat - Olympic Safi
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Algeria
Coupe
17:00 USM Bel Abbs - CR Zaouia
Canal Algrie HD
-AlcomSat 24.8W -12160 H 30000 -FTA
Canal Algrie
-AlcomSat 24.8W -12240 H 30000 -FTA
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12130 H 27500 -FTA
-Galaxy 97W -11898 V 22000 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)

Iraq
Premier League
17:00 Al Shorta - Al Diwaniya
*Al Iraqiya Sports
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA

Turkey
Super Lig
18:00 Sivasspor - Fenerbahe
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Egypt
FA Cup (Qtr Final)
18:00 El Mokawloon - Al Ismaily
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Serbia
Super Liga (Play Off)
18:30 Crvena Zvezda- Partizan
Arena Sport 1
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

United States of America & Canada
MLS (Major League Soccer)
19:00 New York Red Bulls - Impact Montreal
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA

21:30 Chicago Fire - LA Galaxy
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA
(Delayed Coverage of New York Red Bulls - Impact Montreal is on AFN Sports HD at Midnight CEST)

Belgium
Jupiler Pro League (First Division A)
20:00 Lokeren - AS Eupen
*Alkass Five HD
-Badr 26E -12418 H 27500 -FTA

20:30 Standard Liège - Gent
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA

Brazil
Campeonato Brasileiro Srie A
21:00 Cruzeiro - Grêmio
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Portugal
Liga NOS (Primeira Liga)
21:30 Vitria Guimarães - Vitria Setbal
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Uruguay
Torneo Uruguayo Copa Coca Cola (Primera Division)
23:00 Fnix - Peñarol
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)


Sunday 15/04/2018

Brazil
Campeonato Brasileiro Srie A
00:00 Vitria - Flamengo
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

02:00 Santos - Cear
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Brasileiro Srie B
00:00 Sampaio Corrêa - Coritiba
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Argentina
Superliga
01:00 Defensa y Justicia - Racing Club
Arena Sport 3
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Ecuador
Primera A
01:00 LDU Quito - El Nacional
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Mexico
Ascenso MX
04:00 Dorados - Celaya
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 12.591



« Odgovor #623 : 16.04.2018, 16:08:25 »

Monday 16/04/2018


Egypt
Premier League
15:30 Assiouty Sport - Petrojet
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

18:00 Al Ettehad - El Gaish
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

20:00 Al Nasr - El Raja
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*DMC Sports HD
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*DMC Sports
-Eutelsat 7.3W -11449 H 27500 -FTA
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

Morocco
Botola Maroc Telecom (Championship)
17:00 HUS Agadir - Chabab Atlas Khnifra
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Asia
AFC Champions League
17:00 Persepolis - Al Sadd
*IRIB TV3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV3
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

17:45 Al Hilal - Esteghlal
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Germany
Bundesliga
20:30 Mainz 05 - Freiburg
Trkmenistan Sport HD (tbc)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss

Italy
TIM Calcio Serie B
20:30 Ascoli - Parma
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

TIM Calcio Serie C
20:45 Reggiana - Bassano Virtus
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

England
The Premier League
21:00 West Ham United - Stoke City
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
NBC Sports Network HD (NHL Feed) (tbc)
-SES 22W -11162 H 14368
*Premier League TV / PLTV
-Intelsat 169E -4009 V 5000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*BFBS (Sky Sports)
-SES 40.5W -3920 R 20000 -FTA(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20W -12513 H 3320 -PowerVU(**)
-Telstar 63W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)



Tuesday 17/04/2018

Brazil
Campeonato Brasileiro Srie A
01:00 Botafogo - Palmeiras
Arena Sport 2
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)

01:00 São Paulo - Paran
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Argentina
Superliga
02:15 Vlez Sarsfield - San Lorenzo
Arena Sport 4
-HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Evidentirano
 Str: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP KERMAN forum | Powered by SMF 1.1.21. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved.
TinyPortal v0.9.8 © Bloc
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!