Pozdrav Gost

Nogomet na SAT TV-u

  • 840 Odgovora
  • 283997 Hitova

0 lanova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline drvr

  • ****
  • 31.699
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #832 u: 12.04.2019, 21:13:38 »
Subota - Saturday 13/04/2019

Croatia 1.NHL League
16:30    NK Istra 1961 - GNK Dinamo Zagreb
HNL
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

19:00    HNK Rijeka - NK Inter Zapresic
HNL
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

Serbian SuperLiga
18:00 Crevna Zvezda - Radnicki
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

CAF Champions League
21:00    Wydad Athletic Club - Horoya Athletic Club
Arriadia TNT
-Eutelsat 21.5E-11569 H 9500-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)

English Premier League
13:30    Tottenham Hotspur - Huddersfield Town
TFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)

18:30    Manchester United - West Ham United
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
H2
-Intelsat 60E-11498 H 7270  -Biss

Spanish League Primera Div. 1
13:00    RCD Espanyol - Deportivo Alaves
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)

16:15    Huesca - FC Barcelona
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Kentron TV
-Intelsat 60E-11498 H 7270  -Biss
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)

18:30    Atletico de Madrid - Celta de Vigo
ITV4
-Astra 28.2E-10758 V 22000 -FTA
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)

20:45    Sevilla FC - Real Betis
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)

Italian Calcio League Serie A
15:00    SPAL - Juventus
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS

18:00    Roma - Udinese
ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

20:30    Milan - Lazio
ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS
FreeSports
-Astra 28.2E- 11426 V 27500-FTA
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)

French League 1st Div.
17:00    Olympique Marseille - Nmes
TV5 Monde Maghreb Orient
-Nile sat 7W -11900 V 27500-FTA
TV5 Monde Maghreb Orient HD
Badr 26E- 12073 H 27500-FTA
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

Portugal Primeira Liga
19:00    Portimonense - Porto
RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W-3838 R 7234-FTA (C-BAND)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703  -Biss
RTP frica
-Intelsat 27.5W-3838 R 7234-FTA (C-BAND)
RTP Internacional sia
-AsiaSat100.5E - 3700 V 30000 -FTA (C-BAND)
RTP Internacional Amrica
-Telstar 63W- 11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W- 12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W - 4101 V 2320 -FTA (C-BAND)

Prince Mohamed Bin Salman Cup League
17:50    Al Nassr - Al Ittihad
KSA Sport 1
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W-12152 H 20000-FTA
KSA Sport 1 HD
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
- Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA
-Yahsat 52E- 11823 H 27500  -FTA
-Yahsat 52E- 11747 H 27500  -FTA

Al-Manaseer Jordan Professional League
18:30    Al Hussein SC - Al Faisaly
Jordan Sport
-Nile Sat -10930 H 27500 -FTA

UAE Arabian Gulf League
15:50    Ittihad Kalba - Al Jazira
AD Sports 2
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
AD Sports 2 HD
-Nile sat 7WW -12467 H 27500 -FTA(DVB-S2)
- Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2)
Dubai Sports 2
-Badr 26E- 12130 V 27500-FTA
-Nile sat 7W-12418 H 27500 -FTA

15:55    Al Ain - Ajman
AD Dhabi Sports 1
-Nile sat 7W-12226 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 HD
-Nile Sat 7W -12467 H 27500 -FTA (DVB-S2)
-Badr  26E -11804 H 27500 -FTA
- Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2)
-Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1 HD
-Nile sat 7W -12322 V 30000 -FTA
-Hotbird 13E-12399 H 27500 -FTA
Sharjah Sport
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
Sharjah Sport HD
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA

18:30    Al Wahda SCC - Al Nasr
AD Dhabi Sports 1
-Nile sat 7W-12226 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 HD
-Nile Sat 7W -12467 H 27500 -FTA (DVB-S2)
-Badr  26E -11804 H 27500 -FTA
- Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2)
-Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1 HD
-Nile sat 7W -12322 V 30000 -FTA
-Hotbird 13E-12399 H 27500 -FTA
Sharjah Sport
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
Sharjah Sport HD
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA

Belgian First Division A
20:30    KAA Gent - Royal Antwerp FC
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

English Football League Championship
18:30    Leeds United FC - Sheffield Wednesday FC
TFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)

Russian Premier League
18:30    Akhmat Grozny - Lokomotiv Moscow
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)

Ecosse - Scottish League One
18:15    Airdrieonians - Stenhousemuir
BBC Alba
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA

Wales Premier League
20:30    Barry Town - The New Saints
S4C HD
-Astra 28.2E -11306 H 27500 -FTA
S4C
-Astra 28.2E -11344 V 27500 -FTA

Australie A-League
11:50    Western Sydney Wanderers - Sydney FC
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

German Bundesliga 3rd Divsion
14:00    TSV 1860 Munich - Munster
BR Fernsehen
-Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA
BR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -10891 H 22000-FTA
MDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -10891 H 22000-FTA
MDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA

14:00    FC Energie Cottbus - FC Kaiserslautern
SWR Fernsehen
-Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA
MDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -10891 H 22000-FTA
MDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA
RBB Berlin / RBB Brandenburg
-Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA
RBB Berlin HD
-Astra 19.2E -10891 H 22000 -FTA(DVB-S2)-FTA

Fourth Bundesliga - Sudwest
14:00    Elversberg - Saarbrucken
SR Fernsehen
-Astra 19.2E -12565 V 27500-FTA
-Astra 19.2E -12226 H 27500-FTA

Championnat de Grèce D2
14:00    Panachaiki - Volos NFC
ERT  3
-Eutelsat 39E -12224 H 13381 -FTA

Major League Soccer USA
21:00    Houston Dynamo - San Jose Earthquakes
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

23:00    Minnesota United FC - New York City FC
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

Nedelja - Sunday 14/04/2019

Major League Soccer USA
01:30    New England Revolution - Atlanta United
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

*

Offline drvr

  • ****
  • 31.699
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #833 u: 13.04.2019, 21:25:22 »
Nedelja - Sunday 14/04/2019

Croatia 1.NHL League
16:30    HNK Gorica - NK Slaven Belupo
HNL
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

19:00    NK Lokomotiva Zagreb - HNK Hajduk Split
HNL
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

Prva Crnogorska Liga
13:00    Zeta - Rudar
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

Netherlands Eredivisie
12:15    PSV - De Graafschap
*TVT
-Turksat 42E -12095 H 4800 -FTA

England EFL Championship
13:00    Wigan Athletic - Norwich City
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

English Premier League
15:05    Crystal Palace FC - Manchester City
BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
H2
-Intelsat 60E-11498 H 7270  -Biss

17:30    Liverpool - Chelsea FC
BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
H2
-Intelsat 60E-11498 H 7270  -Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss

African Confederation Cup
21:00    Renaissance de Berkane - Gor Mahia
Arriadia TNT
-Eutelsat 21.5E-11569 H 9500-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)

Womens FA Cup (Semi Finals)
13:30    Reading - West Ham United
BBC Red Button (BBCi / BBC Interactive / BBC RB)
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
-Astra 28.2E -10773 H 22000 -FTA

16:30    Manchester City - Chelsea
BBC Two HD / Wales HD
-Astra 28.2E -10847 V 23000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
BBC Two England / Wales / Scotland / NI
-Astra 28.2E -10773 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10788 V 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10818 V 22000 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
BBC Scotland HD
-Astra 28.2E -11023 H 23000 -FTA
BBC Scotland
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA

Spanish League Primera Div. 1
12:00    Real Valladolid - Getafe
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)

14:00    Athletic Club - Rayo Vallecano
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)

16:15    Real Sociedad - Eibar
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)

18:30    Girona - Villarreal
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)

20:45    Valencia - Levante
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)

French League 1st Div.
17:00    Saint-tienne - Bordeaux
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

21:00    Lille - PSG
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)

Italian Calcio League Serie A
12:30    Torino - Cagliari
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 - Tandberg

15:00    Fiorentina - Bologna
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 - Tandberg

15:00    Sassuolo - Parma
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 - Tandberg

18:00    Chievo - Napoli
ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 - Tandberg

16:00    SS Lazio -  US Sassuolo Calcio
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 - FTA/BISS

20:30    Frosinone - Internazionale
ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 - Tandberg
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 - FTA/BISS
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 - Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 - FTA/Biss

Portugal Primeira Liga
21:00    SL Benfica - Vitoria Setubal
FreeSports
-Astra 28.2E- 11426 V 27500 - FTA

Egypte Premier League
17:00    Al Masry - Ismaily
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 - FTA
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853  H  27500 - FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H  27500 - FTA

Norvège Eliteserien
20:00    Vålerenga - Tromsø
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 - Tandberg

Hungary Merkantil Bank Liga (Nemzeti Bajnoksg II)
18:00    Nyregyhza Spartacus - Kaposvri Rkczi
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Czech Gambrinus League
18:00    SK Slavia Prague - AC Sparta Praha
ARENA SPORT4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 - Tandberg

Superleague Greece
18:00    Lamia - AEK Athens
ERT  Sport
-Eutelsat 39E -12224 H 13381 - Biss

18:00    Aris - Atromitos
ERT 3
-Eutelsat 39E -12224 H 13381 -FTA
ERT World (tbc)
-Hotbird 13E -11623 V 27500 -FTA
-HellasSat 39E -12441 V 23670 -FTA

18:00    Panathinaikos - OFI
ERT 1
-HellasSat 39E -12223 H 13381 -FixedCW
ERT World (tbc)
-Hotbird 13E -11623 V 27500 -FTA
-HellasSat 39E -12441 V 23670 -FTA

Greece Football League
14:00    Apollon Larissa - Trikala
ERT 3
-Eutelsat 39E -12224 H 13381 -FTA

Albania Superliga
16:45    Kuksi - Flamurtari
SS Service 1 HD (tbc)
-Eutelsat 16E -10804 H 29950 -Biss
SS Service 1 or 2 (tbc)
-Eutelsat 16E -10762 H 30000 -Biss

16:45    Lufttari Gjirokastr - Lai
SS Service 1 HD (tbc)
-Eutelsat 16E -10804 H 29950 -Biss
SS Service 1 or 2 (tbc)
-Eutelsat 16E -10762 H 30000 -Biss

19:45    Sknderbeu Kor - Kastrioti Kruj
SS Service 1 HD (tbc)
-Eutelsat 16E -10804 H 29950 -Biss
SS Service 1 or 2 (tbc)
-Eutelsat 16E -10762 H 30000 -Biss

19:45    Teuta Durrs - Tirana
SS Service 1 HD (tbc)
-Eutelsat 16E -10804 H 29950 -Biss
SS Service 1 or 2 (tbc)
-Eutelsat 16E -10762 H 30000 -Biss

Ecuador Primera A
19:00    El Nacional - LDU Quito
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Australie A-League
09:00    Adelaide United - Wellington Phoenix
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 - Tandberg

11:00    Perth Glory - Newcastle Jets
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
-Asiasat 100.5E -3945 V 7120 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 7E -12546 H 7120 -Biss

Russia Premier League
13:00    Dynamo Moscow - Krasnodar
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

Azerbaijan Topaz Premyer Liqası
13:00    Kelə - Qəbələ
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW

16:00    Səbail - Nefti
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW

Brazil Campeonato Paulista A1
21:00    São Paulo - Corinthians
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
« Zadnja izmjena: 14.04.2019, 16:16:03 od drvr »

*

Offline drvr

  • ****
  • 31.699
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #834 u: 15.04.2019, 11:15:59 »
Ponedeljak - Monday 15/04/2019

Serbia Prva Liga
18:00    Trajal - Teleoptik
Arena Sport 3 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Zayed Cup Championship League
(Semi Final)

19:45    Alahli - Al Hilal
AD Dhabi Sports 1
-Nile sat 7W - 12226 H 27500 - FTA
Abu Dhabi Sports 1 HD
-Nile Sat 7W - 12467 H 27500 - FTA (DVB-S2)
-Badr  26E - 11804 H 27500 - FTA
- Trkmenlem 52E - 12456 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Hotbird 13E - 11747 H 27500 - FTA

Spanish League Primera Div. 1
21:00    CD Leganes - Real Madrid CF
CBC Sport HD (tbc)
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW
Trkmenistan Sport HD (tbc-Setanta Sports Eurasia)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3896 L 5000 -Biss(C-Band)
*Signal-6 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 L 3750 -Biss(C-Band)
*Kentron TV
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Italian Calcio League Serie A
20:30    Atalanta - Empoli
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E - 12380 H 30000 - Tandberg

TIM Calcio Serie C
20:45    Imolese - FeralpiSalò
Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
Rai Sport
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Egypte Premier League
17:30    Misr Almaqasa - Petrojet
Nile Sport
-Nile sat 7W - 11843 H 27500 - FTA
ON TV Sport
-Nile sat 7W - 10853  H  27500 - FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W - 10853 H  27500 -FTA

20:00    Enppi - Al Gounah
Nile Sport
-Nile sat 7W - 11843 H 27500 - FTA
ON TV Sport
-Nile sat 7W - 10853  H  27500 - FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W - 10853 H  27500 - FTA

French League 2nd Div
20:45    Paris FC - Lorient
ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E - 12380 H 30000 - Tandberg

Fourth Bundesliga Bayern
20:15    Bayern Munich II - Rosenheim
Sport 1 Deutschland
-Astra 19.2E - 12480 V 27500 - FTA

England The Premier League
21:00    Watford - Arsenal
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) )
*Premier League TV / PLTV
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*H2 Armenia
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 40E -3715 L 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 40E -3635 L 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 53E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 53E -3715 R 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(T2-MI ONLY!)

Utorak - Tuesday 16/04/2019

Argentina Copa de la Superliga
00:00    Patronato - Godoy Cruz
Arena Sport 2 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

02:10    Rosario Central - Aldosivi
Arena Sport 2 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Jamaica Red Stripe Premier League Cup
(Semi Finals, 2nd Legs)

00:30    Waterhouse - Cavaliers (AGG 2-0)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

03:35 Portmore United - Mount Pleasant (AGG 2-1)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline drvr

  • ****
  • 31.699
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #835 u: 16.04.2019, 11:14:11 »
Utorak - Tuesday 16/04/2019

UEFA Champions League
(Qtr Finals, 2nd Legs)

21:00    Juventus - Ajax (AGG 1-1)
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

21:00    Barcelona - Manchester United (AGG 1-0)
Arena Sport 2 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*RT Two HD
-Eutelsat 9E -20185 L 25000 -FTA(Ka-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Armenia TV
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 40E -3715 L 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 40E -3635 L 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 53E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 53E -3715 R 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(T2-MI ONLY!)

Serbia Cup
17:00    Red Star (Crvena Zvezda) - Mladost Luani
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Saudi Arabia Prince Mohammed Bin Salman League
(Division 1)

14:40    Al Shoalah - Al Mojzel
*KSA Sport 2 HD
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12418 V 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11747 H 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11823 H 27500 -FTA
KSA Sport 2
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Arabsat 20E -3884 R 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA

Magyar Kupa
(Semi Final, 1st Leg)

18:00    MOL Vidi (Videoton) - Debrecen
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

Algeria Cup
18:00    ES Setif - JSM Bejaia
*Canal Algrie HD
-AlcomSat 24.8W -12160 H 30000 -FTA
Canal Algrie
-AlcomSat 24.8W -12240 H 30000 -FTA
-Astra 19.2E -11597 V 22000 -FTA
-Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-SES 22W -12674 H 20255 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11680 H 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -12130 H 27500 -FTA
-Galaxy 97W -11898 V 22000 -FTA
-Eutelsat 5W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
*Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
-Eutelsat/Eshail 25.5E -11678 H 27500 -FTA

England The Premier League
20:45    Brighton & Hove Albion - Cardiff City
*Premier League TV / PLTV
-Eutelsat 172E -4160 V 5000 -FTA(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*KTRK
-Eutelsat 70E -11097 H 23627 -FTA
(also on NBC Sports Network)

Srijeda - Wednesday 17/04/2019

Copa Sudamericana
02:30    Coln - Deportivo Municipal
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

*

Offline drvr

  • ****
  • 31.699
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #836 u: 17.04.2019, 08:16:49 »
Srijeda - Wednesday 17/04/2019

UEFA Champions League 2018/2019
21:00    Manchester City - Tottenham Hotspur
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
RAI 1
-Eutelsat 5W- 11637 V 30000  -FTA (MultiStream)
Rai 1 HD
-Eutelsat 5W- 11179 V 30000-FTA (Multistream)
Armenia TV
-Intelsat 60E-11498 H 7270  -Biss
M4 Sport HD
-Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(Possible encryp.)
IRIB TV 3
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)

21:00    FC Porto - Liverpool
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via()
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via()
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via()
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

French League 1st Div.
19:00    FC Nantes - Paris Saint-Germain
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

Italian Calcio League Serie A
19:00    SS Lazio - Udinese Calcio
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

Moroccan Pro League 2018/2019
17:00    Raja Club Athletic - Ittihad Tanger
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
Arriadia TNT
-Eutelsat 21.5E-11569 H 9500-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

19:00    FAR Rabat - Renaissance de Berkane
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
Arriadia TNT
-Eutelsat 21.5E-11569 H 9500-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

UAE Arabian Gulf League
15:55    Shabab Al Ahli Club - Al Wahda SCC
AD Sports 2
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
AD Sports 2 HD
-Nile sat 7WW -12467 H 27500 -FTA(DVB-S2)
- Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2)
Dubai Sports 2
-Badr 26E- 12130 V 27500-FTA
-Nile sat 7W-12418 H 27500 -FTA

15:55    Fujairah Sport Club - Al Wasl
AD Dhabi Sports 1
-Nile sat 7W-12226 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 HD
-Nile Sat 7W -12467 H 27500 -FTA (DVB-S2)
-Badr  26E -11804 H 27500 -FTA
- Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2)
-Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1 HD
-Nile sat 7W -12322 V 30000 -FTA
-Hotbird 13E-12399 H 27500 -FTA
Sharjah Sport
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
Sharjah Sport HD
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA

16:05    Al Dhafra - Baniyas SC
AD Sports 2
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
AD Sports 2 HD
-Nile sat 7WW -12467 H 27500 -FTA(DVB-S2)
- Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2)
Dubai Sports 2
-Badr 26E- 12130 V 27500-FTA

18:30    Al Sharjah - Al Ain
AD Dhabi Sports 1
-Nile sat 7W-12226 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 HD
-Nile Sat 7W -12467 H 27500 -FTA (DVB-S2)
-Badr  26E -11804 H 27500 -FTA
- Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2)
-Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1 HD
-Nile sat 7W -12322 V 30000 -FTA
-Hotbird 13E-12399 H 27500 -FTA
Sharjah Sport
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
Sharjah Sport HD
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA

Coupe de Serbie
18:00    Partizan - Radnicki Ni
ARENA SPORT1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

etvrtak - Thursday 18/04/2019

Copa Sudamericana
02:30    Independiente Del Valle - Union de Santa Fe
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

*

Offline drvr

  • ****
  • 31.699
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #837 u: 18.04.2019, 14:28:44 »
etvrtak - Thursday 18/04/2019
 
UEFA Europa League 2018/2019
21:00    SSC Napoli - Arsenal FC
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
BNT1 HD
-Hellasat 39E- 12593 H 9416 -FTA (Multistream )
TV8
-Eutelsat 12.5W-12718 H 36510 -FTA (Multistream)
-Eutelsat 5W -12543 H 34200 -FTA  (Multistream)
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)

21:00    Valencia C.F - Villarreal CF
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

21:00    Eintracht Frankfurt - SL Benfica
RTL
-Astra 19.2E-12226 H 27500 -FTA
-Astra 19.2E -12188 H 27500 -FTA
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
BNT 3 HD
-Hellasat 39E- 12593 H 9416 -FTA (Multistream )

21:00    Chelsea FC - SK Slavia Prague
ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

Montenegro Cup
(Semi Final, 1st Leg)

18:00    Budunost - Sutjeska
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Italy TIM Calcio Serie C
19:00    Robur Siena - Carrarese
SportItalia
-Eutelsat 5W -12627 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)

Zayed Cup Championship League
15:50    ES Sahel - Al Hilal
AD Dhabi Sports 1
-Nile sat 7W-12226 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 HD
-Nile Sat 7W -12467 H 27500 -FTA (DVB-S2)
-Badr  26E -11804 H 27500 -FTA
- Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2)
-Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
AD Sports 2
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
AD Sports 2 HD
-Nile sat 7WW -12467 H 27500 -FTA(DVB-S2)
- Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2)
Abu Dhabi Sports 3 HD
-Nile sat 7W- 12092 V 27500 -FTA
KSA Sport 1
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W-12152 H 20000-FTA
KSA Sport 1 HD
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
- Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA
-Yahsat 52E- 11823 H 27500  -FTA
-Yahsat 52E- 11747 H 27500  -FTA
Al Watania1 (Tunisia National 1 )
-Nile Sat 7W -10796 V 27500 -FTA
-Nile Sat 7W-11660 V 27500-FTA
-Hotbird 13E- 12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W-12584 H 2894 -FTA
-Aarabsat 30.5E-12512 H 8000 -FTA

Moroccan Pro League
16:00    Hassania Union Sport Agadir - Wydad Athletic Club
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
Arriadia TNT
-Eutelsat 21.5E-11569 H 9500-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

Egyptian League
19:00    Al Ismaily - El Zamalek
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853  H  27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H  27500 -FTA

20:00    Al Ahly - Pyramids FC
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853  H  27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H  27500 -FTA

Iraqi Premier League
16:45    Al-Talaba - Al-Shorta SC
Al Iraqiya Sports
-Badr26E-10850 H 27500 -FTA
-Nile sat 7W-12380 H 27500 -FTA
Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)
-Badr 26E -11678 H 27500 -FTA(DVB-S2)

Prince Mohamed Bin Salman Cup League
19:45    Al Nassr - Al Fateh
KSA Sport 2
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
KSA Sport-2 HD
- Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500  -FTA
-Yahsat 52E- 11823 H 27500  -FTA
-Yahsat 52E- 11747 H 27500  -FTA

19:45    Al Ittihad - Al Ettifaq
KSA Sport +1
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
KSA Sport +1 HD
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
- Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA
-Yahsat 52E- 11823 H 27500  -FTA
-Yahsat 52E- 11747 H 27500  -FTA

Professional Football League Palestine
16:00    Markez Balata - Jabal Mukaber
Palestine Sport
-Nile sat 7W -12645 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11958 H 27500 -FTA

Australia Hyundai A-League
11:50    Sydney FC - Perth Glory FC
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

Africa CAF Total U17 Cup of Nations
13:00    Cameroon - Morocco
RTS1 Senegal
-Eutelsat 9E -11881 V 27500 -FTA
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Africa)
-Intelsat 18W -4094 R 3906 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 5W -3651 L 40450 -FTA -thx candu

16:00    Senegal - Guinea
RTS1 Senegal
-Eutelsat 9E -11881 V 27500 -FTA
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Africa)
-Intelsat 18W -4094 R 3906 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 5W -3651 L 40450 -FTA -thx candu

Azerbaijan Topaz Premyer Liqası
14:45    Sumqayıt - Səbail
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW

17:00    Qarabağ - Kelə
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW

Greece Football League
15:00    Doxa Drama - Apollon Pontou
ERT 3
-HellasSat 39E -12223 H 13381 -FTA

Petak - Friday 19/04/2019

Copa Sudamericana
02:30    Mushuc Runa - Union Espanola
ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E - 12380 H 30000 - Tandberg

02:30    Sport Huancayo - Wanderers
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Copa do Brasil
01:00    Bahia - Londrina
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline drvr

  • ****
  • 31.699
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #838 u: 19.04.2019, 14:22:35 »
Petak - Friday 19/04/2019

Serbia SuperLiga
16:00    Zemun - Spartak Subotica
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Croatia MAXtv Prva Liga (1.HNL)
16:30    Istra 1961 - Osijek
Arena Sport 3 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
HNL SD
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

19:00    Slaven Belupo - Dinamo Zagreb
Arena Sport 3 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
HNL SD
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

England EFL Championship
13:30    Sheffield United - Nottingham Forest
-Eutelsat 7E -11154 V 7120 -Biss
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
Trkmenistan Sport HD (Setanta Sports Eurasia Plus)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

16:00    Birmingham City - Derby County
Trkmenistan Sport HD (tbc-Setanta Sports Eurasia Plus)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45    Norwich City - Sheffield Wednesday
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
Trkmenistan Sport HD (tbc-Setanta Sports Eurasia Plus)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

EFL League One
16:00    Burton Albion - Portsmouth
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:15    Sunderland - Doncaster Rovers
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

China Super League
13:35    Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

France Ligue 1
20:45    Olympique Lyonnais - Angers
Arena Sport 4 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Trkmenistan Sport HD (tbc-Setanta Sports Eurasia)
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12304 V 27500 -FTA
*TV5 Monde Afrique
-Eutelsat 3.1E -11481 H 45000 -FTA(Africa)
-Astra 4.8E -12015 V 29950 -FTA(Africa)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

France Ligue 2
20:00    Gazlec Ajaccio - Metz
*BeIN Sports HD MENA
-Eutelsat 7.3W -12245 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Eshail 25.5E -11623 V 27500 -FTA

Scotland Championship
20:05    Ayr United - Ross County
BBC Scotland HD
-Astra 28.2E -11023 H 23000 -FTA
BBC Scotland
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA

Premier Division Ireland Republic
20:45    Derry City - Shamrock Rovers
*RT Two HD
-Eutelsat 9E -20185 L 25000 -FTA(Ka-Band)

Azerbaijan Topaz Premyer Liqası
14:00    Qəbələ - Zirə
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW

16:30    Sabah - Nefti
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW

Palestine West Bank Premier League
14:00    Shabab Alamari - Thaqafi Tulkarm
Palestine Sport
-Badr 26E -11958 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA

Italy Scopigno Cup
(Schoolboy Cup, Final)

16:30    TBA - TBA
Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
Rai Sport
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Iraq Premier League
16:45    Al Quwa Al Jawiya - Al Semawah
Al Iraqiya Sport / IMN Sport
-Eutelsat 36E -12700 V 2500 -FTA
-Badr 26E -10850 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12380 H 27500 -FTA
(also 36E feed/s)

UAE Arabian Gulf League
15:55    Ajman - Ittihad Kalba
Dubai Sports 2
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 2 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 2 HD) / AD Sports 2 HD
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 3 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 3 HD) / AD Sports 3 HD
-Nilesat 7W -12092 V 27500 -FTA

16:00    Al Jazira - Dabba Al Fujairah
Dubai Sports 1 HD
-Hotbird 13E -12399 H 29900 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
*Dubai Sports 3 HD
-Chinasat 98E -12560 V 43200 -FTA
Dubai Sports 3
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA
-AsiaSat 100.5E -3660 V 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Al Yah 52.5E 11938 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA

18:30    Al Nasr - Emirates
Dubai Sports 1 HD
-Hotbird 13E -12399 H 29900 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
*Dubai Sports 3 HD
-Chinasat 98E -12560 V 43200 -FTA
Dubai Sports 3
-Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA
-AsiaSat 100.5E -3660 V 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12456 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Al Yah 52.5E 11938 H 27500 -FTA
-Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8W -11012 V 27500 -FTA
 
Egypt Premier League
17:30    Al Ittehad - Misr Al Maqasa
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

17:30    El Entag Al Harby - El Mokawloon
*On Sport 2
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA

20:00    El Dakhleya - Smouha
Nile Sport
-Arabsat 20E -3974 L 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3688 R 21050 -FTA(C-Band)
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA

20:00    Al Gounah - El Gaish
*On Sport 2
-Eutelsat 7.3W -10853 H 27500 -FTA

Saudi Arabia Prince Mohamed Bin Salman Cup
(Pro League)

17:45    Qadisiyah - Al Batin
*KSA Sport +1 HD
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12418 V 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11747 H 27500 -FTA
KSA Sport +1
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
*Dawri Plus 3 HD
-Badr 26E -12360 V 27500 -FTA

19:30    Al Raed - Ohod
*KSA Sport 2 HD
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12418 V 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11747 H 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11823 H 27500 -FTA
KSA Sport 2
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Arabsat 20E -3884 R 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
*Dawri Plus 2 HD
-Badr 26E -12360 V 27500 -FTA

19:45    Al Ahli - Al Wehda
*KSA Sport 1 HD
-Badr 26E -12149 H 30000 -FTA
-Badr 26E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11747 H 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11823 H 27500 -FTA
KSA Sport 1
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Turkmenlem/MonacoSat 52E -12418 V 27500 -FTA
*Dawri Plus 1 HD
-Badr 26E -12360 V 27500 -FTA

Portugal Liga NOS
(Primeira Liga)

19:00    Nacional - Sporting Clube de Portugal
RTPi / RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP frica
-Intelsat 27.5W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional sia
-Asiasat 100.5E -3700 V 30000 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional America
-Telstar 63W -11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W -12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W -4101 V 2320 -FTA(C-Band)
*SIC International HD
-Intelsat 55.5W -3872 H 9333 -Biss(C-Band)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss
-Intelsat 43.1W -3865 H 17140 -Biss(C-Band)
*ESPN2 Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

Spain La Liga Santander
21:00    Deportivo Alavs - Real Valladolid
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10E -3896 L 5000 -Biss(C-Band)
*Signal-6 (tbc)
-Eutelsat 10E -3900 L 3750 -Biss(C-Band)
*Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 40E -3715 L 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 40E -3635 L 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 53E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 53E -3715 R 14990 -FTA(C-Band)(T2-MI ONLY!)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(T2-MI ONLY!)

Spain La Liga 2
(Segunda Division)

21:00    Alcorcn - Mlaga
Gol TV
-Hispasat 30W -12548 V 29600 -Biss(Abertis DTT E2 Receivers ONLY!)

Botola Maroc Telecom
(Botola Pro Championship)

21:00    KAC Marrakech - Olympique Khouribga
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia HD / RTM3 HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Argentina Copa de la Superliga
22:45    Banfield - Estudiantes
Arena Sport 3 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Subota - Saturday 20/04/2019

Argentina Copa de la Superliga
01:00    Huracn - San Lorenzo
Arena Sport 3 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

United States of America & Canada
MLS (Major League Soccer)

01:30    Cincinnati - Real Salt Lake
FreeSports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

02:00    Toronto - Minnesota United
Arena Sport 4 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

04:30    LA Galaxy - Houston Dynamo
FreeSports
-Astra 28.2E -11426 V 27500 -FTA

*

Offline drvr

  • ****
  • 31.699
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #839 u: Juer u 09:02:38 »
Subota - Saturday - Samedi 20/04/2019


Croatia 1.NHL League
14:30    NK Rudes - NK Lokomotiva Zagreb

HNL
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

16:30    NK Inter Zapresic - HNK Gorica
HNL
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss

19:00    HNK Hajduk Split - HNK Rijeka
HNL
-Eutelsat 16E -11345 H 30000 -Biss
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg


Montenegro First League
16:30    Iskra Danilovgrad - FK Zeta Golubovac

ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg


Serbian SuperLiga
15:00    Borac Cacak - Sloboda Uice

ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg


English Premier League
13:30    Manchester City - Tottenham Hotspur

BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
H2
-Intelsat 60E-11498 H 7270  -Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)


English League One
18:30    Accrington - Luton Town

BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)


Spanish League Primera Div. 1
13:00    Celta de Vigo - Girona

Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)

16:15    Eibar - Atltico Madrid
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)

18:30    Rayo Vallecano - Huesca
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)

20:45    Barcelona - Real Sociedad
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Kentron TV
-Intelsat 60E-11498 H 7270 -Biss
ITV4
-Astra 28.2E-10758 V 22000 -FTA
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750 -Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)


German Bundesliga 1st Div
15:30    Bayern Munich - SV Werder Bremen

Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss

18:30    Borussia Monchengladbach - RB Leipzig
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss


German Bundesliga 3rd Divsion
14:00    Hallescher FC - 1860 Mnchen

BR Fernsehen
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
BR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA

14:00    Osnabrck - Aalen
SWR Fernsehen
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -11528 H 22000 -FTA(DVB-S2)


Italian Calcio League Serie A
12:30    Parma - Milan

ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

15:00    Bologna - Sampdoria
ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

15:00    Lazio - Chievo
ARENA SPORT 3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

15:00    Genoa - Torino
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

18:00    Juventus - Fiorentina
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS

20:30    Inter - Roma
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS


French League 1st Div.
17:00    EA Guingamp - Olympique Marseille

ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
TV5 Monde Maghreb Orient
-Nile sat 7W -11900 V 27500 -FTA
TV5 Monde Maghreb Orient HD
Badr 26E- 12073 H 27500 -FTA


Moroccan Pro League
17:00    Mouloudia Oujda - Difaa Hassani El Jadidi

Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
Arriadia TNT
-Eutelsat 21.5E-11569 H 9500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

17:00    Youssoufia Berrechid - Moghreb Tetouan
Al Aoula Inter  (Maroc)
-Nile sat 7W -12207 V 27500  -FTA
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12683 V 27500 -FTA
-Nilesat 7E -11476 V 27500-FTA (Maghreb-Arabe)
Al Aoula ( Terrestre Marocaine )
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
Al Aoula Inter  HD
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Nilesat 7E -11476 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W-11515 V 27500  -FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)
SNRT LAAYON
-Arabsat 30E-12564 H 3400 -FTA

21:00    Rapide Oued Zem - Chabab Rif Al Hoceima
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
Arriadia TNT
-Eutelsat 21.5E-11569 H 9500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA


Egyptian League
17:30    Petrojet - Nogoom FC

Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853  H  27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H  27500 -FTA

20:00    El Entag Al harby - El Mokawloon El Arab
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
ON TV Sport
-Nile sat 7W-10853  H  27500 -FTA
ON Sport HD
-Nile sat 7W-10853 H  27500 -FTA


Prince Mohamed Bin Salman Cup League
17:55    Alshabab - Al Hazem

KSA Sport 1
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W-12152 H 20000 -FTA
KSA Sport 1 HD
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
- Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA
-Yahsat 52E- 11823 H 27500 -FTA
-Yahsat 52E- 11747 H 27500 -FTA

19:30    Alfayha - Alfaisaly
KSA Sport 1
-Badr 26E -12015 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA
-Galaxy 97W-12152 H 20000 -FTA
KSA Sport 1 HD
-Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
- Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA
-Yahsat 52E- 11823 H 27500 -FTA
-Yahsat 52E- 11747 H 27500 -FTA


Ecosse Premier League
13:00    Hearts - Rangers

ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg


Wales Premier League
20:30    The New Saints - Caernarfon Town

S4C HD
-Astra 28.2E -11306 H 27500 -FTA
S4C
-Astra 28.2E -11344 V 27500 -FTA

*

Offline drvr

  • ****
  • 31.699
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #840 u: Juer u 23:32:51 »
Nedelja - Sunday - Dimanche 21/04/2019


Serbian SuperLiga
16:00    Cukaricki - Crvena Zvezda

ARENA SPORT1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

18:30    Radnicki Ni - Partizan
ARENA SPORT1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg


Belgian First Division A
18:00    Anderlecht - Gent

ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg


Major League Soccer
22:00    DC United - New York City

ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg


Netherlands Eredivisie League
16:45    PSV Eindhoven - ADO Den Haag

ESPN (Syndication 902)
Telstar15W -12609 H 7552 -Biss
TVT
-Turksat 42E-12095 H 4800  -FTA


Scottish Professional Football League
13:30    Hibernian FC - Celtic

ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg


Scottish League One
17:05    Arbroath - Raith Rovers

BBC Alba
-Astra 28.2E -10803 H 22000 -FTA


Czech Gambrinus League
17:00    AC Sparta Praha - MFK Karvina

ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg


English Premier League
14:30    Everton FC - Manchester United

BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
H2
-Intelsat 60E-11498 H 7270  -Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
KTRK Sport
-Eutelsat 70.5E-11096 H 23623  -FTA(DVB-S2)

17:00    Cardiff City - Liverpool
BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

17:00    Arsenal FC - Crystal Palace FC
H2
-Intelsat 60E-11498 H 7270  -Biss


Spanish League Primera Div. 1
12:00    Levante - RCD Espanyol

CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)

14:00    Getafe CF - Sevilla FC
ESPN (Syndication 902)
Telstar15W -12609 H 7552 -Biss
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)

16:15    Real Madrid CF - Athletic de Bilbao
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS
Kentron TV
-Intelsat 60E-11498 H 7270  -Biss
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)

18:30    Villarreal CF - CD Leganes
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)

20:45    Real Betis - Valencia C.F
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS
Signal-3
-Eutelsat 10E-3900  L  3750-Biss (C-Band)
-Eutelsat 10E-3896 L  5000 -Biss (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)


French League 1st Div.
15:00    Toulouse - Lille

ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

17:00    Reims - Saint-tienne
ARENA SPORT3
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg

21:00    Paris Saint-Germain - AS Monaco FC
ARENA SPORT1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
Trkmenistan Sport HD
-TurkmenAlemSAT 52E-12303 V 27500 -FTA
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4140 V 30000 -PowerVU(C-Band)
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)


German Bundesliga 1st Div 2018/2019
18:00    Hertha Berlin - Hannover 96

Trkmenistan Sport HD
-TurkmenAlemSAT 52E-12303 V 27500 -FTA


Algerian League 1 Mobilis
17:00    Entente Sportive de Setif - Union Sportive Medina d'Alger

Canal Algerie
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA
Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
-AlcomSat 24.8W-12240 H 30000 -FTA
Canal Algerie  HD
-AlcomSat 24.8W-12160 H 30000 -FTA

17:00    Chabab Riadhi De Belouizdad - NA Hussein Dey
TV TAMAZIGHT
Nile sat 7W -10930 H 27500 -FTA
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA
-AlcomSat 24.8W-12240 H 30000 -FTA
TV TAMAZIGHT HD
-AlcomSat 24.8W-12160 H 30000 -FTA


Moroccan Pro League
17:00    Wydad Athletic Club - Raja Club Athletic

Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
Arriadia TNT
-Eutelsat 21.5E-11569 H 9500-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

19:00    Ittihad Tanger - Renaissance de Berkane
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
Arriadia TNT
-Eutelsat 21.5E-11569 H 9500-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

19:00    Olympic Club de Safi - FAR Rabat
Tamazight
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)

21:00    Fath Union Sport de Rabat - Hassania Union Sport Agadir
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
Arriadia TNT
-Eutelsat 21.5E-11569 H 9500-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500  -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA


Tunisian First League
16:00    US Monastir - ES Tunis

Al Watania1 (Tunisia National 1 )
-Nile Sat 7W -10796 V 27500 -FTA
-Nile Sat 7W-11660 V 27500-FTA
-Hotbird 13E- 12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E-12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5W-12584 H 2894 -FTA
-Aarabsat 30.5E-12512 H 8000 -FTA

16:00    Stade Gabesien - CS Sfaxien
Al Watania2 (Tunisia National 2 )
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10777 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 8000 -FTA
-Eutelsat 7.3W -11658 V 27500 -FTA


Australie A-League
09:00    Wellington Phoenix - Melbourne City

ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E- 12380 H 30000 -Tandberg


Grèce Superleague
18:00    Lamia - Olympiakos Piraeus

ERT Sport
-Eutelsat 39E -12224 H 13381 -Biss

18:00    Atromitos - Panathinaikos
ERT 1
-Eutelsat 39E -12224 H 13381 -Biss


Greek Football League
14:00    Apollon Larissa - Platanias

ERT 3
-Eutelsat 39E -12224 H 13381 -FTA