Pozdrav Gost

Nogomet na SAT TV-u

  • 963 Odgovora
  • 294646 Hitova

0 lanova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline drvr

  • ****
  • 32.508
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #960 u: 02.10.2019, 14:11:46 »
Srijeda, 02.10.2019

 

UEFA Joung
16:00 Barcelona - Inter Milano (Internazionale)

Arena Sport 2 Srbija-
BolgarijaSat 1.9 J -12380 H 30000 -Tandberg (**)


Champions League UEFA
18:55 Genk - Napoli

CBC Sport HD
-AzerSpace 46 E -11135 H 27500 -FTA / FiksniCW
Arena Sport 1 Srbija
-BugarskaSat 1.9 J -12380 H 30000 -Tandberg (**)
* SportsMax 2 Sever
-Intelsat 55,5 Z -4003 V 10000 -PowerVU (**) (C-Band)
* Nogomet HD
-Yahsat (Al Jah) 52,5 V -11785 H 27500 -FTA / Biss
-NSS 57 E -11565 H 10740 -FTA / Biss

18:55 Slavia Praga - Borussia Dortmund
Arena Sport 2 Srbija
-BuggarijaSat 1.9 E -12380 H 30000 -Tandberg (**)
ASR TV HD
-Turkmenlem / MonacoSat 52 E -10846 V 27500 -FTA
* IRIB Varzesh
-Badr 26 E -11881 H 27500 - FTA / Biss
-Intelsat 62 E -11555 V 30000 -FTA / Biss
* Varzesh Sport (Tadikistan Farsi) HD
-Yahsat (Al Yah) 52,5 J -11785 H 27500 -FTA / Biss
-NSS 57 E -11565 H 10740 -FTA / Biss

21:00 Barcelona - Inter Milano
CBC Sport HD
-AzerSpace 46 E -11135 H 27500 -FTA / FiksniCW
ASR TV HD
-Turkmenlem / MonacoSat 52 E -10846 V 27500 -FTA
* Armenija TV
-Intelsat 60 E -11498 H 7270 -Biss
* Varzesh Sport (Tadikistan Farsi) HD
-Yahsat (Al Yah) 52,5 E -11785 H 27500 -FTA / Biss
-NSS 57 E -11565 H 10740 -FTA / Biss
* IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62 E -11555 V 30000 -FTA / Biss
* IRIB TV 3
-Badr 26 E -12265 H 30000 -FTA / Biss
-Badr 26 E -11900 V 27500 -FTA / Biss
-Badr 26 E -11881 H 27500 -FTA / Biss
-Intelsat 62 E -11555 V 30000 -FTA / Biss

21:00 Liverpool - Red Bull Salzburg
Arena Sport 1 Srbija
-BuggarijaSat 1.9 E -12380 H 30000 -Tandberg (**)
* SportsMax 2 Sever
-Intelsat 55.5 Z -4003 V 10000 -PowerVU (**) (C-Band)
* Nogomet HD
- Yahsat (Al Yah) 52,5 V -11785 H 27500 -FTA / Biss
-NSS 57 E -11565 H 10740 -FTA / Biss

21:00 Valencia - Ajax
Arena Sport 2 Srbija
-BuggarijaSat 1.9 J -12380 H 30000 -Tandberg (**)
* Idman (Azerbajdan)
-AzerSpace 46 J -11175 H 27500 -FTA / Biss

21:00 RB Leipzig - Olympique Lyonnais
Arena Sport 3 Srbija
-BugarskaSat 1.9 J -12380 H 30000 -Tandberg (**)

21:00 Zenit Sankt Peterburg - Benfica
Arena Sport 4 Srbija
-BuggarijaSat 1.9 E -12380 H 30000 -Tandberg (**)
* IRIB Varzesh
-Badr 26 E -11881 H 27500 -FTA / Biss
-Intelsat 62 E -11555 V 30000 -FTA / Biss
* Ujemanje! TV
-Express 53 E -12617 H 8122 -FTA / Biss
-Yamal 90 E -3645 L 28000 -Biss (C-pas)
-Yamal 90 E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140 E -3467 R 12581 -Biss (C-band)
-Express 140 E -3675 R 33483 -Biss (C-band)

21:00 Olympique Lille - Chelsea
* Sony Six HD
-Intelsat 66 E -3845 H 30000 -PowerVU (**) ( C-pas)
* Sony Six
-Intelsat 68.5 E -3900 H 22222 -PowerVU (**) (C-band)

*

Offline drvr

  • ****
  • 32.508
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #961 u: 02.10.2019, 23:14:08 »
etvrtak, 03.10.2019


 
UEFA Europa League
16:50    Astana - Partizan

ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E - 12380 H 30000 - Tandberg
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E - 11135 H 27500 - FTA/BISS

18:55    AZ - Manchester United
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E - 12380 H 30000 - Tandberg
IRIB Varesh
-Badr 26E - 12265 H 30000 - FTA/Biss
-Badr 26E - 11881 H 27500 - FTA/Biss (DVB-S2)
-Intelsat 62E - 11555 V 30000 - FTA/Biss

18:55    Saint-tienne - Wolfsburg
RMC Story HD
-Eutelsat 5W - 12648 V 29500 - FTA (Multistream)

18:55    Ferencvros - Ludogorets
BNT 1 HD
-Hellasat 39E - 12593 H 9416 - FTA (Multistream )

18:55    CSKA Moskva - Espanyol
ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E - 12380 H 30000 - Tandberg
Match! TV
-Express 53E - 12617 H 8122 - FTA/Biss
-Yamal 90E - 11471 V 11159 - FTA
-Yamal 90E - 3645 L 28000 - Biss (C-Band)
-Express 140E - 3675 R 33483 - Biss (C-Band)
-Express 140E - 3467 R 12581 - Biss (C-Band)

18:55    Wolfsberger AC - Roma
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E - 12380 H 30000 - Tandberg
BNT 3 HD
-Hellasat 39E - 12593 H 9416 - FTA (Multistream )

18:55    Besiktas - Wolverhampton Wanderers FC
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E - 11135 H 27500 - FTA/BISS

21:00    Lazio - Rennes
ARENA SPORT 1
-BulgariaSat 1.9E - 12380 H 30000 - Tandberg
TV8
-Eutelsat 5W - 12543 H 34200 - FTA (Multistream)

21:00   Dudelange - Qarabag
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E - 11135 H 27500 - FTA/BISS

21:00    Vit󲩡 Guimarães - Eintracht Frankfurt
RTL Nitro
-Astra 19.2E - 12188 H 27500 - FTA
-Astra 19.2E - 12660 H 22000 - FTA

21:00    Arsenal - Standard Liège
ARENA SPORT 2
-BulgariaSat 1.9E - 12380 H 30000 - Tandberg
BNT 3 HD
-Hellasat 39E - 12593 H 9416 - FTA (Multistream )
Asr TV
-MonacoSat52 E - 10845 V 27500 - FTA

21:00    Sevilla - APOEL
ARENA SPORT 4
-BulgariaSat 1.9E - 12380 H 30000 - Tandberg

21:00    FK Krasnodar - Getafe CF
Match! TV
-Express 53E - 12617 H 8122 - FTA/Biss
-Yamal 90E - 11471 V 11159 - FTA
-Yamal 90E - 3645 L 28000 - Biss (C-Band)
-Express 140E - 3675 R 33483 - Biss (C-Band)
-Express 140E - 3467 R 12581 - Biss (C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.135
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #962 u: 10.10.2019, 19:04:12 »
Thursday 10/10/2019
 
 
 World
 International Friendly
 12:00 Brazil - Senegal
 Arena Sport 3 Serbia
 -BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
 RTS1 Senegal
 -Eutelsat 9E -11881 V 27500 -FTA
 -Eutelsat 3.1E -3772 R 6000 -FTA(C-Band)
 -Eutelsat 5W -3652 L 40445 -FTA(C-Band)
 -Eutelsat 16E -11356 H 45000 -FTA(Africa)
 -Intelsat 18W -4094 R 3906 -FTA(C-Band)
 -Galaxy 97W -11867 V 22000 -FTA
 *SporTV 1 HD
 -Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
 *beIN Sports Español
 -Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
 *beIN Sports USA
 -Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
 
 Asia
 FIFA/AFC World Cup 2022 (Qualifiers)
 14:00 Uzbekistan - Yemen
 Yemen TV
 -HotBird 13E -11296 H 27500 -FTA
 -Badr 26E -12182 H 16200 -FTA
 -Eutelsat 21.6E -11547 V 2000 -FTA
 -Eutelsat 7.3W -11227 V 27500 -FTA
 -Eutelsat 8W -12687 H 27500 -FTA
 -Galaxy 97W -11836 V 20770 -FTA
 -Asiasat 100.5E -3860 V 30000 -FTA(C-Band)
 *Sport (Uzbekistan)
 -NSS 57E -11587 H 16532 -FTA
 *Alkass Two HD
 -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
 -Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
 -Eutelsat/Eshail 25.5E -11678 H 27500 -FTA
 
 15:00 Bangladesh - Qatar
 *Alkass One HD
 -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
 -Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
 -Eutelsat/Eshail 25.5E -11678 H 27500 -FTA
 
 15:30 Iran - Cambodia
 *IRIB TV 3 HD
 -Express 40E -11678 V 30000 -FTA/Biss(HEVC265)
 -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
 *IRIB TV 3
 -Express 40E -11678 V 30000 -FTA/Biss(HEVC265)
 -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
 -Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss
 -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
 -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
 *Alkass Five HD
 -Badr 26E -12418 H 27500 -FTA
 
 16:00 Syria - Maldives
 *Alkass Two HD
 -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
 -Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
 -Eutelsat/Eshail 25.5E -11678 H 27500 -FTA
 
 16:30 Kyrgyzstan - Myanmar
 *KTRK Sport
 -Eutelsat 70.5E -11097 H 23627 -FTA
 
 17:00 Oman - Afghanistan
 Oman Sport TV HD
 -Badr 26E -12456 H 27500 -FTA
 -Eutelsat 7.3W -12111 H 27500 -FTA
 Oman Sport TV
 -Badr 26E -12456 H 27500 -FTA
 -Eutelsat 7.3W -12111 H 27500 -FTA
 *Alkass Four HD
 -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
 -Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
 -Eutelsat/Eshail 25.8E -10770 V 27500 -FTA
 
 18:00 United Arab Emirates - Indonesia
 Dubai Sports 1 HD
 -Hotbird 13E -12399 H 29900 -FTA
 -Eutelsat 7.3W -12322 V 27500 -FTA
 *Dubai Sports 3 HD
 -Chinasat 98E -12560 V 43200 -FTA
 Dubai Sports 3
 -Badr 26E -12130 V 27500 -FTA
 -Eutelsat 7.3W -12418 H 27500 -FTA
 -AsiaSat 100.5E -3660 V 27500 -FTA
 Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
 -Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA
 -Eutelsat 7.3W -12467 H 27500 -FTA
 -Al Yah 52.5E 11938 H 27500 -FTA
 -Badr 26E -11804 H 27500 -FTA
 *Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
 -Al Yah 52.5E 12054 H 27500 -FTA
 -Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA
 *Sharjah Sport HD
 -Eutelsat 8W -11013 V 27500 -FTA
 *Sharjah Sport
 -Eutelsat 8W -11013 V 27500 -FTA
 
 18:00 Jordan - Kuwait
 KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
 -Badr 26E -12523 H 27500 -FTA
 -Eutelsat 8W -11054 V 27500 -FTA
 KTV Sport / Kuwait Sport
 -Eutelsat 8W -11678 V 27500 -FTA
 -Hispasat 30W -12052 H 27500 -FTA(Americas)
 *Jordan Sport
 -Eutelsat 7.3W -10930 H 27500 -FTA
 *Alkass One HD
 -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
 -Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
 -Eutelsat/Eshail 25.5E -11678 H 27500 -FTA
 *Alkass Two HD
 -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
 -Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
 -Eutelsat/Eshail 25.5E -11678 H 27500 -FTA
 
 18:00 Lebanon - Turkmenistan
 *Alkass Five HD
 -Badr 26E -12418 H 27500 -FTA
 *LDC
 -Eutelsat 7.3W -12360 V 27500 -FTA
 
 18:00 Iraq - Hong Kong
 *Al Iraqiya Sports HD
 -Eutelsat 8W -12563 H 27500 -FTA
 *Al Iraqiya Sports
 -Eutelsat 8W -12563 H 27500 -FTA
 -Badr 26E -11747 V 27500 -FTA
 
 19:00 Saudi Arabia - Singapore
 *KSA Sports 1 HD
 -Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
 -Badr 26E -11230 H 27500 -FTA
 -Nilesat 7W -12284 V 27500 -FTA
 -Yahsat (Al Yah) 52.5E -11823 H 27500 -FTA(East Beam)
 KSA Sports 1
 -Badr 26E -12015 H 27500 -FTA
 -Badr 26E -12149 H 27500 -FTA
 -Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA
 -Arabsat 30.5E -10772 H 20000 -FTA
 
 Serbia
 Kup Srbije
 15:00 Trepa - Crvena Zvezda
 Arena Sport 1 Serbia
 -BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
 
 Europe
 UEFA Euro 2020 (Qualifiers)
 16:00 Kazakstan - Cyprus
 *Football HD
 -Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
 -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
 
 18:00 Belarus - Estonia
 *Football HD
 -Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
 -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
 
 20:45 Netherlands - Northern Ireland
 BNT 3
 -Eutelsat 33.1E -12646 H 13917 -FTA(Multistream ONLY!)
 L'quipe HD
 -Eutelsat 5W -12648 V 29500 -FTA(Multistream ONLY!)
 20 Mediaset
 -Eutelsat 5W -12669 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
 BETFRED TV2 or TV3 (ID: "BETFRED TV (TTV) CISCO 4" or "BETFRED VIRTUAL - CISCO 5")(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**) -
 *Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
 -AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
 *Match! TV
 -Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
 -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
 -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
 -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
 -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
 
 20:45 Russia - Scotland
 ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
 -Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
 *Football HD
 -Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
 -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
 
 20:45 Croatia - Hungary
 M4 Sports HD (Europa)
 -Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA/Prob Blackout
 M4 Sports HD
 -Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA/Prob Encrypt
 *Varzesh Sport (Tajikistan Farsi) HD
 -Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
 -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
 
 20:45 Slovakia - Wales
 S4C HD
 -Astra 28.2E -11306 H 27500 -FTA
 S4C
 -Astra 28.2E -11344 V 27500 -FTA
 
 International U21 Friendly
 19:45 Spain - Germany
 ProSieben Maxx (Pro7 Maxx) Germany/Austria
 -Astra 19.2E -12545 H 22000 -FTA
 -Astra 19.2E -11671 H 22000 -FTA
 *Cuatro
 -Hispasat 30W -12548 V 29600 -Biss
 
 UEFA U21 Championship 2021 (Qualifiers)
 21:00 France - Azerbaijan
 CBC Sport HD (tbc)
 -AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW
 *beIN Sports USA
 -Galaxy 121W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
 
 
 21:05 Ireland Republic - Italy
 RAI Tre HD
 -Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
 RAI Tre
 -Hotbird 13E -10992 V 27500 -FTA/Prob Encrpt
 RAI Tre Regions
 -Eutelsat 5W -11637 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
 -Eutelsat 5W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
 -Eutelsat 5W -11675 H 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
 -Eutelsat 5W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
 
 Palestine
 Premier League (Proficiency Partial)
 16:00 Silwan - Markez Tulkarm
 Palestine Sport
 -Badr 26E -11958 H 27500 -FTA
 -Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA
 
 
 Friday 11/10/2019
 
 Brazil
 Campeonato Brasileirão Srie B
 00:15 Ava - Vasco da Gama
 *SporTV 1 HD
 -Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
 
 Uruguay
 Torneo Uruguayo Copa Coca Cola (Primera Divisi󮩊 01:00 Penarol - Montevideo Wanderers
 Arena Sport 2 Serbia
 -BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
 *VTV Uruguay
 -SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.135
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #963 u: Juer u 16:52:29 »
Sunday 13/10/2019


Australia
Hyundai A League
07:00 Wellington Phoenix - Western United
Fox Sports Australia International 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "FEED 1","ENC-6")
-Asiasat 100.5E -3960 H 30000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 10E -11540 H 7200 -Biss
Sportitalia
-Eutelsat 5W -12627 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
-Eutelsat 9E -12341 V 31400 -FTA(Multistream ONLY!)

09:05 Perth Glory - Brisbane Roar
Fox Sports Australia International 1080i HD 4:2:0 Feed (Feed ID: "FEED 1","ENC-6")
-Asiasat 100.5E -3960 H 30000 -Biss(C-Band)
-Eutelsat 10E -11540 H 7200 -Biss
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

England
EFL League One
13:00 Coventry City - Tranmere Rovers
Sky Sports 1080i HD Dirty 4:2:0 Feed (Feed ID: "Enc 1 Coventry v Tranmere R")
-Astra 28.2E -12626 H 7200 -Biss
Input Media Group 1080i HD Dirty 4:2:0 Feed (Feed ID: "GCUK Enc 2")
-Eutelsat 10E -10996 H 7120 -Biss
BETFRED TV2 or TV3 (ID: "BETFRED TV (TTV) CISCO 4" or "BETFRED VIRTUAL - CISCO 5")(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
(also on Diema Sport 2)

Womens Super League
13:30 Tottenham Hotspur - Manchester United
BBC Red Button (BBCi / BBC Interactive / BBC RB)
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss
-Astra 28.2E -10773 H 22000 -FTA

Germany
Regionalliga (Bayern)
13:00 Oldenburg - Jeddeloh
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA

Turkey
TFF 3.Lig (Group 1)
13:00 Artvin Hopaspor - Karak� Belediyespor
TRT Kurd HD
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA
TRT Kurd
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -10804 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7.3W -10873 V 27500 -FTA

World
International Friendly
14:00 Brazil - Nigeria
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Greece
Football League
14:00 Trikala - Olympiakos Volos
ERT 3
-Eutelsat 3.1E -12734 V 16751 -FTA

Europe
UEFA Euro 2020 (Qualifiers)
15:00 Kazakstan - Belgium
BNT 3
-Eutelsat 33.1E -12646 H 13917 -FTA(Multistream ONLY!)
L'quipe HD
-Eutelsat 5W -12648 V 29500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Football HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)

18:00 Belarus - Netherlands
BNT 3
-Eutelsat 33.1E -12646 H 13917 -FTA(Multistream ONLY!)
L'quipe HD
-Eutelsat 5W -12648 V 29500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Varzesh Sport (Tajikistan Farsi) HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
*Cuatro
-Hispasat 30W -12548 V 29600 -Biss(Abertis DTT EMU ONLY!)

18:00 Scotland - San Marino
BETFRED TV2 or TV3 (ID: "BETFRED TV (TTV) CISCO 4" or "BETFRED VIRTUAL - CISCO 5")(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)

18:00 Hungary - Azerbaijan
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA/Prob Blackout
M4 Sports HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA/Prob Encrypt

18:00 Cyprus - Russia
1TV Rossia / Perviy Kanal (CIS/Europe)
-AzerSpace 46E -11053 V 15000 -FTA
-Express 53E -11044 V 44950 -FTA
-Hotbird 13E -12597 V 27500 -FTA
1TV Rossia (Perviy Kanal) (+2)
-Yamal 90E -11471 V 11160 -FTA
(Coverage TBC, Likely only on 1TV Russia/CIS)
*Football HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

20:45 Wales - Croatia
S4C HD
-Astra 28.2E -11426 V 29500 -FTA
S4C
-Astra 28.2E -11344 V 27500 -FTA
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12609 H 7552 -Biss
TMC Swiss HD
-Eutelsat 33.1E -12597 V 10058 -FTA(DVB-S2X ONLY!)
TMC
-Eutelsat 5W -11509 H 29500 -FTA(Multistream ONLY!)
20 Mediaset
-Eutelsat 5W -12669 H 35000 -FTA(Multistream ONLY!)
BETFRED TV2 or TV3 (ID: "BETFRED TV (TTV) CISCO 4" or "BETFRED VIRTUAL - CISCO 5")(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Football HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Shant TV
-Intelsat 60E -11498 H 7270 -Biss
*Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)

20:45 Estonia - Germany
RTL
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA
-Astra 19.2E -12188 H 27500 -FTA
BNT 3
-Eutelsat 33.1E -12646 H 13917 -FTA(Multistream ONLY!)
L'quipe HD
-Eutelsat 5W -12648 V 29500 -FTA(Multistream ONLY!)

Serbia
PLS (Prva Liga)
16:00 Metalac GM - Grafiar
Arena Sport 2 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

South America
International Friendly
16:00 Argentina - Ecuador
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Spain
LaLiga SmartBank LaLiga 2:
16:00 Numancia - Real Zaragoza
*Gol TV
-Hispasat 30W -12548 V 29600 -Biss(Abertis DTT EMU ONLY!)

21:00 Las Palmas - Deportivo Coruña
*BeIN Sports HD Global/MENA
-Eutelsat 8W -11054 H 27500 -FTA
-Eutelsat/Eshail 25.5E -11566 H 27500 -FTA

RFEF Tercera Divisi󮍊17:00 Ourense Compostela
Galicia TV Europa / CRTVG Europe
-Astra 19.2E -11068 V 22000 -FTA

Africa
WAFU Cup of Nations (Final)
19:55 Ghana - Senegal
RTS1 Senegal
-Eutelsat 9E -11881 V 27500 -FTA
-Eutelsat 3.1E -3772 R 6000 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 5W -3652 L 40445 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 16E -11356 H 45000 -FTA(Africa)
-Intelsat 18W -4094 R 3906 -FTA(C-Band)
-Galaxy 97W -11867 V 22000 -FTA
CIS TV
-Eutelsat 10E -3691 L 1083 -FTA(C-Band)
*ESPN2 Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

Uruguay
Torneo Uruguayo Copa Coca Cola (Primera Divisi󮩍
23:30 Montevideo Wanderers - Defensor Sporting
*VTV Uruguay
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)


Brazil
Campeonato Brasileirão Srie A
21:00 Vasco da Gama - Fortaleza
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)


Monday 14/10/2019

Brazil
Campeonato Brasileirão Srie A
00:00 Atltico Mineiro - Grêmio
*PFC HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)