Pozdrav Gost

molim za pomoc!!!

• 5 Odgovora
  • 1752 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline JoseM

• **
  • 137
  • Nemam pojma! :))
molim za pomoc!!!
« u: 11.10.2009, 21:34:16 »
Ako je neko u mogucnosti neka mi kaze kako cu lijepiti titlove na divx format  filma.??
Slab sam majstor!

*

Offline Ord Mantel

• 4.832
  • Spol: Muški
Odg: molim za pomoc!!!
« Odgovori #1 u: 11.10.2009, 23:03:01 »
Ja sam to prije radio sa Virtual Dub Mod programom. Prvo treba instalirati filter za titlove: TxtSub 2.23.
U Virtual Dub učitati film. U kartici Video izabrati Filter i odabrati TxtSub2.23.
Kad se u njega učita titl, kliknuti na Styles pa po svojoj želji izabrati veličinu i vrstu titla.
Potom u kartici Video odabrati Compression i odabrati codec i namjestiti sve što treba uz njega (bitrate, pass...)
U kartici File odabrati Save Us..., odabrati mjesto gdje da se spremi file, ime filma i počet će se sve enkodirati. Brzina enkodiranja i kvaliteta slike ovisi o postavkama codeca.

[privitak je izbrisao admin]
« Zadnja izmjena: 19.11.2009, 22:52:04 od Ord Mantel »
TV Max 5500 FTA SW B6833
DVB-T: Odašiljači, frekvencije, lokacije

*

Offline JoseM

• **
  • 137
  • Nemam pojma! :))
« Odgovori #2 u: 12.10.2009, 12:29:06 »
Ja sam to prije radio sa Virtual Dub Mod programom. Prvo treba instalirati filter za titlove: TxtSub 2.23.
U Virtual Dub učitati film. U kartici Video izabrati Filter i odabrati TxtSub2.23.
Kad se u njega učita titl, kliknuti na Styles pa po svojoj želji izabrati veličinu i vrstu titla.
Potom u kartici Video odabrati Compression i odabrati codec i namjestiti sve što treba uz njega (bitratr, pass...)
U kartici File odabrati Save Us..., odabrati mjesto gdje da se spremi file, ime filma i počet će se sve enkodirati. Brzina enkodiranja i kvaliteta slike ovisi o postavkama codeca.

a kada budem nalijepio titl onda ce velicina filma biti veca od 700mb jel tako?
Slab sam majstor!

*

Offline Ord Mantel

• 4.832
« Odgovori #3 u: 12.10.2009, 13:07:09 »
Ovisi o načinu enkodiranja. Ako ideš na 1-pass enkodiranje a želiš zadržati kvalitetu slike, datoteka će biti veća.
Ako ideš na 2-pass enkodiranje, datoteka može biti velika po tvojoj želji, ali će dovesti i do malog pada u kvaliteti slike.
TV Max 5500 FTA SW B6833

*

Offline egeek

• *
  • 99
« Odgovori #4 u: 19.11.2009, 22:36:13 »
ok to je za zalijepitit titlove a ma mozda nesto za odlijepiti :) :) po meni bi bilo korisnije da se ne vidi ono "this is property of universal"
optucum 4000ts

*

Offline Ord Mantel

• 4.832
« Odgovori #5 u: 19.11.2009, 22:39:04 »
Kad je zalijepljeno gotovo je  ;D. Jedino ako je taj logo pri dnu slike, onda taj dio slike odsječeš pri enkodiranju. Jest, slika će biti niža, ali neće biti logo-a.  ;D
TV Max 5500 FTA SW B6833