KERMAN forum
21.04.2014, 01:28:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pozivamo vas na suradnju na forumu www.kerman.hr. Pozdrav
 
  Portal   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 17   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Stare najave  (Posjeta: 37306 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #80 : 06.11.2009, 13:12:56 »

 
Kanal BHT1 06.11.2009
BHT1
07:00 Dobro jutro
09:00 Be Ha Te bebe
09:05 Mini school
09:10 Pravi pas, drama (Kodirano na satelitu)
09:25 Moja nevjerovatna priča
09:50 - Intermeco
10:00 BHT vijesti
10:05 Domaća lektira, Hodnici svijetlog praha
10:30 Savremeni pogled na tradicionalnu ljepotu
11:05 Avenija Ocean
11:50 Moja mala kuhinja
12:00 BHT vijesti
12:15 Dobri ljudi u vremenu zla, dokumentarna serija, 7/10, repriza
12:40 Na terapiji
13:05 Muzički program
13:20 Noć kad je pao Berlinski zid
14:15 BHT vijesti
14:30 Music Life, repriza
15:00 Učilica, kviz
15:25 Mini school
15:30 Tajanstveni vitez
15:55 Naučna postignuća, 47/52 (Kodirano na satelitu)
16:15 BH. info
16:45 Velika imena malih ekrana, Zoran Kapetanović
17:00 Moja porodica
17:30 Konačno petak!
18:45 Business news
18:50 Ozie Boo
19:00 Dnevnik
19:30 Na terapiji, igrana serija, 10/45 [info]
20:05 Košarka: NLB liga:
22:00 BHT vijesti
22:10 Hotel Babilon, igrana serija, 1/8 [info]
23:05 Massai - ratnici kiše
00:50 Divlja Kina
01:40 Prijateljice, dokumentarni film, repriza
02:40 Pregled programa za nedjelju

Kanal FTV 06.11.2009
FTV
07:00 Dobro jutro, jutarnji program
09:00 Vijesti
09:10 Naivna nevjesta, igrana serija, 109. epizoda, r.
10:00 Zamjena, serija za djecu, 12. epizoda
10:30 Pozitivna geografija: Pašina planina, zabavni program
11:00 Turizam plus
12:00 Dnevnik 1
12:15 Naša mala klinika, igrana serija, 34. epizoda, r.
13:05 Dolina sunca, igrana serija, 34. epizoda, r.
13:55 Pošteno, talk show, r.
15:15 Vijesti
15:20 Naivna nevjesta, igrana serija, 110. epizoda [info]
16:10 Viza za budućnost, igrana serija, 107. epizoda
16:45 Milan i Enis, skečevi
17:00 Federacija danas
17:30 Dolina sunca, epizoda 35., telenovela [info]
18:20 Naša mala klinika, igrana serija, 35. epizoda
19:10 Milan i Enis, skečevi
19:15 Čarli i Mimo, crtani film Finansijske novosti
19:30 Dnevnik 2
20:10 TV bingo show, direktno izvlačenje
21:25 CSI: Miami, igrana serija, 7. epizoda
22:20 Lud, zbunjen, normalan, igrana serija, 19. epizoda [info]
22:50 Bh. pjesmarica
23:20 Dnevnik 3 Finansijske novosti
23:50 Horor petkom: Obitelj Manson, američki igrani film /Z/
01:30 Elvis J. Kurtović Show
02:25 Pregled programa za subotu

Kanal RTRS 06.11.2009
RTRS
06:00 INFO KANAL
06:30 SESTRICE, - serija, 28./108(12)
07:00 VIЈESTI
07:05 Јutarnji program
09:00 VIЈESTI
09:10 DOLINA SUNCA, - TV novela, 34./210
10:00 MALA TV
10:01 DENIЈEVE MOZGALICE, - program za djecu, 34/52
10:05 SKAЈLEND, - crtana serija, 20/26
10:30 GLEDAЈ I CRTAЈ
10:35 PLAVI ZMAЈ, - crtana serija, 25./52
11:00 ROĐENI POBЈEDNICI, - obrazovni program, 2./27
11:25 HERBARIЈUM - FORZICIЈA, - obrazovni program
11:30 WWM MAGAZIN, - zabavni program
12:00 VIЈESTI
12:15 U FOKUSU, - informativni program
13:00 PEČAT, - politički magazin, repriza
14:00 MALA TV, - repriza
14:01 DENIЈEVE MOZGALICE, - program za djecu, 34/52
14:06 SKAЈLEND, - crtana serija, 20/26
14:30 GLEDAЈ I CRTAЈ
14:35 PLAVI ZMAЈ, - crtana serija, 25./52
15:00 VIЈESTI
15:10 DEGRASI - NOVA GENERACIЈA (2) sezona), - serija, 13./20(12)
15:35 SESTRICE, - serija, 29./108(12)
16:00 EVROPSKA UNIЈA I MI
16:30 Srpska danas
17:05 DOLINA SUNCA, - TV novela, 35./210
18:00 Tv Bingo
18:45 KAD BI HLJEBA BILO VIŠE, - reportaža
19:00 FREЈŽER, - humoristička serija, 217./265
19:25 FINANSIЈSKE NOVOSTI
19:30 Dnevnik
19:58 Sport
20:10 Filmski maraton
20:11 ŽIVOT ILI NEŠTO TOME SLIČNO, - film (12)
21:50 SЈEDNICA NARODNE SKUPŠTINE RS, - pregled
22:00 AGENT U BIЈEGU, - film (16)
23:45 U POTRAZI ZA POSLOM, - serijski film, 3./6 (12)
01:20 UBICE, - film (16)
02:50 ZAMAGLJENA SVIЈEST, - film (16)
04:25 MREŽA STRASTI, - film (16)
06:00 INFO KANAL

Kanal PINK BH 06.11.2009
PINK BH
06:15 Pink džuboks, Muzičko-zabavni program
06:25 Sarajevo On Line, Kratke forme
06:35 Made in Banja Luka, Kratke forme
06:45 Sportissimo, Sportski program
07:00 Rubi, Serijski program
08:00 Napušteni andjeo, Serijski program
09:00 BH NET, Muzičko-zabavni program
10:00 Farma, reality show
11:00 Veliki brat, Reality show
12:00 Info top BH, Informativni program
12:13 Smolvil, Serijski program
13:00 Obični ljudi, Serijski program
14:00 Info top BH, Informativni program
14:07 Sarajevo On Line, Kratke forme
14:17 Made in Banja Luka, Kratke forme
14:27 Sportissimo, Kratke forme
14:33 Veliki brat, Reality show
14:58 Rubi, Serijski program
15:47 Info top BH, Informativni program
16:00 Napušteni andjeo, Serijski program
17:00 Farma, reality show
18:00 Info top BH, Informativni program
18:22 Kvizbi, Muzičko-zabavni program
19:00 Rat u kući, Serijski program
19:25 Veliki brat, Reality show
20:00 Farma, reality show
21:00 Veliki brat, Reality show
22:00 Grand show, Muzičko-zabavni program
23:17 Veliki brat, Reality show
00:30 OSUMNJIČEN, igrani film, kriminalistična drama [info]
02:50 Sarajevo On Line, Kratke forme
04:30 OSUMNJIČEN, igrani film, kriminalistična drama [info]
05:20 Pink džuboks, Muzičko-zabavni program

Kanal Mreža plus 06.11.2009
Mreža plus
09:00 Ben 10, crtani film
09:30 Hello Kitty, crtani film
09:35 Aladin, crtani film
10:00 SERRANOVI, igrana serija, 119.epizoda
12:00 VICTORIA, igrana serija, 50.epizoda
13:00 SVE CE BITI DOBRO, igrana serija, 78.epizoda
15:00 Luda kuća, igrana serija, 81.epizoda
16:20 Sport centar
16:21 Žene s broja 13, igrana serija, 15.epizoda
17:00 ZAUVIJEK SUSJEDI, igrana serija, 15.epizoda
22:00 Prava avantura, igrani film
00:00 Sport centar
00:05 Heikelova priča, igrani film
01:35 VIP, igrana serija

Kanal NTV Hayat 06.11.2009
NTV Hayat
06:00 Zvijezda možeš biti ti, nominacije
06:40 Jingl televoting ZMBT
06:45 Dobro jutro BiH, jutarnji program
08:20 Hayatovci , dječiji program
09:00 Ben 10, crtani film
09:35 Aladin, crtani film
10:00 Serranovi, igrana serija
11:30 Muzički program
11:40 Jingl televoting ZMBT
11:45 Vijesti
11:59 Biometeorološka prognoza
12:00 Jingl televoting ZMBT
12:05 Viktorija, igrana serija
13:00 SVE CE BITI DOBRO, igrana serija, 78.epizoda
13:51 Jingl televoting ZMBT
13:56 Tv izlog
14:05 Ispuni mi želju, zabavni program
15:00 Luda kuća, igrana serija, 81.epizoda
15:52 Jingl televoting ZMBT
16:00 Survivor
16:20 Sport centar
16:21 Žene s broja 13, igrana serija, 15.epizoda
17:05 Zauvijek susjedi, igrana serija 15.epizoad
17:40 Vijesti
17:50 „Zvijezda možeš biti ti“ na zadatku!
18:08 Jingl televoting ZMBT
18:13 Biometeorološka prognoza
18:15 Sport plus, sportski program
19:00 Vijesti u 7, informativna emisija
19:27 Vremenska prognoza
19:29 Stanje na putevima
19:30 Sport
19:40 Horizonti
19:55 Jingl televoting ZMBT
20:00 UPOZNAJTE FOCKEROVE,igrani film
21:58 Vremenska prognoza
22:00 Prava avantura, igrani film
23:40 Sport centar
23:50 Heikelova priča, igrani film
00:53 Jingl televoting ZMBT
00:58 VIP, igrana serija
01:47 Jingl televoting ZMBT
01:52 „Zvijezda možeš biti ti“ na zadatku!
02:00 Vijesti u 7, informativna emisija
03:00 Jingl televoting ZMBT
03:05 Sport plus, sportski program
03:40 Jingl televoting ZMBT
03:45 Nepodnošljiva lahkoća postojanja
04:20 Jingl televoting ZMBT
04:25 Moja zemlja
05:00 Jingl televoting ZMBT
05:05 Muzički program

Kanal OBN 06.11.2009
OBN
06:50 Najava dječjeg programa
06:55 Transformersi 1/29 / crtani film
07:15 Pocoyo, 19/52 / crtani film
07:25 Dora istražuje, 7/48 / crtani film
07:45 Super Billi / crtani film, 11/56
07:50 Križić kružić / dječja igra
07:55 Memory / dječja igra
08:00 Mala škola / dječja igra
08:05 Sveznalica / dječja igra
08:10 Top Shop
08:30 Udri muški / zabavna emisija
09:30 Hope & Faith, 21/51 / humoristična serija
10:00 Big Mama House / reality show
10:25 Exkluziv / zabavna emisija,r.
11:20 Hot guys who cook / zabavna emisija
11:55 OBN INFO
12:10 Top Shop
12:30 Zabranjena ljubav, 80/220 / sapunica
13:10 Lalola, 35/150 / sapunica
14:00 OBN Top 10 / glazbena emisija
14:30 Champs 12, 35/120 / sapunica
15:25 Top Shop
15:40 Top Shop
15:55 Princ iz Bel Aira, 22/99 / humoristična serija
16:25 Kralj Queensa, 78/206 / humoristična serija
16:55 OBN INFO
17:00 Naša mala klinika, 35/52 / humoristična serija
17:55 Odred za čistoću-USA, 16/35 / zabavna emisija ,r.
18:20 Hot guys who cook / zabavni program
18:55 OBN INFO
19:15 Exlusiv / zabavna emisija
20:00 Big Mama House / reality show,dobivanje imuniteta
21:45 Red Carpet / showbiz emisija
23:00 Party Big Mama House / live
02:00 Rat bendova / glazbeni show, r.
04:00 Kečeri / sportski program,r.
04:50 Europska Liga: Europska Liga: Dinamo Zg.- Ajax / snimak utakmice
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #81 : 06.11.2009, 13:13:41 »

 
Kanal HTV1 06.11.2009
HTV1
06:43 TV kalendar
07:00 Dobro jutro, Hrvatska
07:05 Vijesti
07:10 Dobro jutro, Hrvatska
07:35 Vijesti
07:40 Dobro jutro, Hrvatska
08:35 Vijesti
08:40 Dobro jutro, Hrvatska
09:08 ZABA - 90 sekundi, emisija pod pokroviteljstvom
09:10 Dolina sunca, epizoda 34., telenovela [info]
09:55 Croatia Osiguranje, prozor u svijet 125
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:10 Vijesti iz kulture
10:15 Zlato u boci, dokumentarni film (52') [info]
11:10 Oprah Show (1161.), epizoda 1161. [info]
12:00 Dnevnik
12:11 Sport
12:13 Vrijeme
12:15 TV kalendar
12:30 Oprezno s anđelom, epizoda 84., telenovela [info]
13:20 McLeodove kćeri 2., epizoda 24., serija [info]
14:10 Vijesti + prijevod za gluhe
14:19 Vrijeme sutra
14:20 TV kalendar
14:35 Glas domovine
15:00 Drugo mišljenje: Dječja otorinolaringologija [info]
15:35 Znanstvena petica
16:10 Hrvatska uživo, Vijesti
16:20 Hrvatska uživo
17:40 Croatia Osiguranje, prozor u svijet 125
17:50 Iza ekrana
18:22 Kod Ane
18:40 Dolina sunca, epizoda 35., telenovela [info]
19:23 HP - gdje ste vi, tu je i vaša pošta
19:30 Dnevnik
19:56 Sport
20:01 Vrijeme
20:04 ZABA - 90 sekundi, emisija pod pokroviteljstvom
20:15 Spartak, američki film (180') [info]
23:20 Lica nacije
00:15 Vijesti
00:30 Poslovne vijesti
00:35 Vijesti iz kulture
00:45 Drugi red partera, emisija o kazalištu
01:35 Zvjezdane staze: Voyager 4, epizoda 23., serija [info]
02:20 Dobri sin, američki film (18) (84') [info]
03:45 Vip Music Club LP
05:45 Oprezno s anđelom, epizoda 84., telenovela [info]

Kanal HTV2 06.11.2009
HTV2
06:35 TEST
06:50 Najava programa
06:55 Vatrogasne priče, crtana serija
07:20 Silvestrove i Čičijeve tajne, crtana serija
07:40 TV vrtić:
07:48 Život u obitelji vodenkonja: Tigar
07:53 Nogalo: Novina
07:56 Cipelice lutalice: Pernati raj
08:03 Priča o Tracy Beaker
08:15 Platno, boje, kist
08:25 Puni krug
08:40 Heidi, serija za djecu [info]
09:05 Gem, set, meč, epizoda 3., serija za djecu [info]
09:30 VIP Music Club
10:00 Alias 5, epizoda 17., serija [info]
10:45 MVP Najvertikalniji primat, američki film za djecu [info]
12:10 Indeks, emisija o školstvu
12:40 Dossier.hr
13:30 Dragi Johne 4, humoristična serija
13:55 Prijatelji 6, humoristična serija
14:15 Ksena - princeza ratnica 4, serija
15:00 Kod Ane
15:15 TV vrtić:
15:18 Život u obitelji vodenkonja: Tigar
15:23 Nogalo: Novina
15:26 Cipelice lutalice: Pernati raj
15:33 Priča o Tracy Beaker
15:45 Puni krug
16:00 Izazovi: Vadim na plesnom podiju
16:20 Zvjezdane staze: Voyager 4, epizoda 23., serija [info]
17:05 Drugi red partera, emisija o kazalištu
18:00 Vijesti na Drugom
18:17 Vrijeme
18:20 Županijska panorama
18:47 Dva i pol muškarca 5, epizoda 5., humoristična serija [info]
19:08 Simpsoni 18, crtana serija
19:30 VIP Music Club
20:02 Večeras...
20:05 Borba za život: Posljednje godine, epizoda 6., dokumentarna serija (49'15") [info]
21:00 Vijesti na Drugom
21:12 Vrijeme
21:15 ČAnsonfest
22:35 Sud i kazna 15: Pravila igre, epizoda 1., mini serija (12) [info]
00:05 Kraj programa

Kanal RTL 06.11.2009
RTL
06:50 Bikeri s Marsa, crtana serija
07:15 SPUŽVABOB SKOCKANI, crtana serija
07:40 Punom parom, kulinarski izazov
08:10 Korak po korak, humoristična serija [info]
08:35 Princ iz Bel Aira, humoristična serija [info]
09:25 Astro show, emisija
11:30 Pod istim krovom, humoristična serija [info]
12:00 Dadilja, humoristična serija [info]
12:30 Rat u kući, humoristična serija [info]
12:55 Exkluziv, magazin
13:10 Večera za 5, lifestyle emisija
13:35 Tajna čokolade, telenovela [info]
14:30 Heroji iz strasti, epizoda 130., dramska serija (dvije epizode) [info]
16:05 KORAK PO KORAK, epizoda 145., humoristična serija [info]
16:35 Princ iz Bel Aira, humoristična serija [info]
17:05 Pod istim krovom, humoristična serija [info]
17:30 Dadilja, humoristična serija [info]
18:00 RAT U KUĆI, epizoda 22., humoristična serija [info]
18:30 Vijesti, informativna emisija
18:55 Exkluziv, magazin
19:00 Pobijedi Šolu, show
21:45 Policijska akademija 6.: Grad pod opsadom, američki film [info]
23:25 Vijesti, informativna emisija
23:35 VRAŽJI NICKY, igrani film, komedija [info]
01:05 Astro show, emisija

Kanal NOVA 06.11.2009
NOVA
06:25 Kraj programa
06:50 Fifi i cvj.društvo [info]
07:10 Roary [info]
07:25 Tomica i prijatelji [info]
07:40 Jagodica Bobica, crtić [info]
08:00 Bumba [info]
08:15 EZO TV, tarot show
08:45 Nova lova, TV igra
10:15 Lude 70-e, serija [info]
11:15 Otvori svoje srce [info]
12:10 IN magazin [info]
12:55 Naša mala klinika [info]
13:55 Provjereno, info. magazin [info]
14:55 VOJNIČINE, komedija [info]
17:00 Vijesti Nove TV
17:25 Naša mala klinika [info]
18:25 IN magazin by Bijele udovice [info]
19:15 Dnevnik Nove TV, info. program
20:00 SUPERTALENT, show [info]
22:30 OPASNA PLAVUŠA, komedija [info]
00:25 More ljubavi, igrani film [info]
02:35 EZO TV, tarot show
03:35 SMRTONOSNA ZAVJERA (12), triler [info]
05:15 POSLJEDNJI OBRED, triler (15) [info]
05:55 EZO TV, tarot show
06:00 Kraj programa
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #82 : 06.11.2009, 13:14:50 »

 
Kanal RTS1 06.11.2009
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:06 U zdravom telu
09:20 Kuvati srcem: Boško Ćirković
09:35 Slagalica, kviz
10:00 Vesti
10:08 Razglednica: Kuvajt
10:35 Na skriveno te vodim mesto: Nebojša Dugalić
11:05 Izvođači, italijanska serija, r.
12:00 Dnevnik
12:13 Naš auto našim gledaocima
12:15 Sport plus
12:25 Vreme, stanje na putevima
12:31 Šark, američka serija, r.
13:19 Vreme je za bebe
14:00 SAT
14:50 Vesti
14:58 Naš auto našim gledaocima
15:00 TV lica: Dušan Duda Ivković, r.
15:52 Vesti
15:55 Bela lađa, serija, r.
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:20 Evronet
17:25 Šta radite bre?
17:45 Beogradska hronika
18:25 Vakcina ili potpis, čime se štitite od gripa
19:00 Naš auto našim gledaocima
19:01 Slagalica, kviz
19:30 Dnevnik
20:05 Naš auto našim gledaocima
20:12 Bela lađa, serija
21:17 Visoki napon
22:10 Vesti
22:15 Da Možda Ne
23:10 Vesti
23:15 Šark, američka serija
00:05 Dnevnik
00:20 Evronet
00:27 Život devojaka i žena, kanadski film
02:00 Vesti (03.00, 04.00,
02:04 Visoki napon
03:55 Na skriveno te vodim mesto
04:25 Oko
04:55 Razglednica: Kuvajt
05:24 Tv prodaja
05:48 Verski kalendar
06:00 Vesti

Kanal RTS2 06.11.2009
RTS2
06:02 U zdravom telu
06:15 Portret Dečjeg hora RTS-a
07:00 Kuvati srcem: Boško Ćirković
07:15 Datum
07:20 Verski kalendar
07:30 Adi pod morem
07:34 Garfild i prijatelji, animirana serija
07:58 Tri medveda, animirana serija
08:31 Adi pod morem
08:35 Šah: Bajka o šahu
08:47 Matematičke zagonetke
09:01 Adi pod morem
09:05 Sazvežđa i legende: Sazvežđa zodijaka
09:24 Dosije iks i oks
09:30 Adi pod morem
09:34 Hajde da pišemo
09:48 Kuća matematike: Razlomačka pomoć
09:57 Adi pod vodom: Da li su delfini inteligentni
10:02 50. Oktobarski salon: Portreti: Igor Grubić
10:07 Kontekst 21
10:32 Život i standardi
11:00 Metropolis
11:30 Moja ulica: Nedelja u Šidu
11:54 Enciklopedija: Robert Koh
12:05 VELIKANI SRPSKE MUZIKE
12:37 Datum
12:41 Verski kalendar
12:58 Trezor
14:00 Čarli Čen u cirkusu , američki film
15:16 Milena Pavlović Barili ponovo u Parizu
15:42 Datum
15:47 Verski kalendar
16:00 Ovo je Srbija
16:35 Svetska politika
16:50 Jugoslavija u ratu 1941-1945.
17:55 Košarka-PS: Proleter Naftagas-Borac, prenos
19:39 Šumska škola, serija
19:45 Enciklopedija: Robert Koh
19:52 Datum
20:00 Moja ulica: Zapis
20:30 Lov i ribolov: Lov soma u velegradu
21:00 Izvođači, italijanska serija
22:00 Sofi Šol, nemački film
00:11 BEOGRADSKI DŽEZ FESTIVAL
00:41 Čarli Čen u cirkusu, američki film, r.
01:53 Trezor
02:54 Košarka-PS: Proleter Naftagas-Borac, r.
04:04 Jugoslavija u ratu 1941-1945.
05:05 Moja ulica: Zapis
05:31 Lov i ribolov: Lov soma u velegradu

Kanal B92 06.11.2009
B92
06:00 Dizanje, jutarnji program
09:30 Press Mix
10:00 Vesti B92
10:33 Veliki brat, uživo
11:02 Topšop
11:20 Hronike o divljini: NG i BBC (R)
12:00 Vesti B92
12:05 Topšop
12:25 Veliki brat, uživo
13:00 Vesti B92
13:06 Sportski program: Liga UEFA: Partizan - Briž, snimak (R)
14:55 Kako je snimano...
15:00 Hronike o divljini: NG i BBC
15:31 Veliki brat, uživo
16:00 Vesti B92
16:33 Stanje nacije
17:02 Serije: Moje drage komšije
18:12 Veliki brat, uživo
18:30 Vesti B92
19:06 Sportski program: Liga UEFA: pregled
20:06 Serije: Dolina sunca
21:00 Veliki brat
22:00 Potraga
22:30 Patrola
23:00 Vesti B92
23:36 Veliki brat, uživo
00:15 Serije: Moje drage komšije (R)
01:30 Film: Strah u srcu
03:07 Info kanal B92: uključenje

Kanal PINK 06.11.2009
PINK
06:00 Dobar komšija, Informativni program
06:49 City Kids, Dečji program
07:00 Jutarnji Nacionalni dnevnik, Informativni program
07:59 Napušteni andjeo, Serijski program
08:25 City Kids, Dečji program
08:36 Top shop, Muzičko-zabavni program
08:51 Džoun od Arkadije, Serijski program
09:44 Farma-uživo, Reality show
11:45 Nevina, Serijski program
12:49 City, Kratke forme
13:00 Farma-uživo, Reality show
13:54 Top shop, Muzičko-zabavni program
14:10 Petkom u 2, Talk show
15:35 Čarolija, Dečji program
15:50 Farma-uživo, Reality show
16:40 Nacionalni dnevnik, Informativni program
16:50 Ljubav je večna, Serijski program
17:45 Napušteni andjeo, Serijski program
18:32 U sosu, Kratke forme
18:40 Grand licitacija, Muzičko-zabavni program
18:50 Daniela, Serijski program
19:30 Nacionalni dnevnik, Informativni program
20:00 Farma, reality show
21:00 Loto, Muzičko-zabavni program
21:15 Grand show, Muzičko-zabavni program
23:00 Farma-uživo, Reality show
00:00 Mućke, Serijski program
00:20 City, Kratke forme
00:30 Veštačka inteligencija, Filmski program
03:15 Igrač, Filmski program

Avala 06.11.2009



06:00 Voice of America ®
06:30 Serija: SMS
07:00 Slatka moja ®
08:00 Dok. serija: Na tragu prirode ®
09:00 Dok. biografija: Slavni
09:30 Dok. serija: Na tragu prirode ®
10:00 Za dobar dan
13:00 Slatka moja ®
14:00 Vesti
14:30 Dok. serija: Na tragu prirode
15:00 Serija : Zločini iz prošlosti
16:00 Poslovni dan
16:30 Vesti
16:45 Milica2
17:00 Dok. serija: Na tragu prirode
18:00 Vesti
18:35 Slatka moja
19:15 SERIJA: SVI VOLE REJMONDA
19:45 Milica2 ®
20:00 Serija : Zločini iz prošlosti
21:00 Serija: Fojlov rat
22:30 Dok. biografija: Slavni ®
23:00 Serija: Svi vole Rejmonda ®
23:30 Serija: SMS ®

FOX 06.11.2009



06:00 Survivor-Bez Cenzure (R)
06:56 Divlja stvorenja
07:46 Ukradena sreća
08:48 Slatka tajna
10:05 Važne stvari
11:00 Fox vesti
11:30 Survivor
12:07 Ludi kamen (R)
12:53 Sibil (r)
13:23 Kritična masa (R)
15:15 Fox vesti
15:30 Čari
16:57 Time Out
18:00 Fox vesti
18:38 Ludi kamen
19:10 Na terapiji
20:00 Karaula
22:00 Olovne priče
23:00 Na terapiji (R)
23:45 Fox vesti
23:55 Čari (R)
00:50 FOX non-stop
00:51 Survivor -bez cenzure
01:20 Pogled sa Ajfelovog tornja
03:30 Sibil
05:00 Time out r
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #83 : 07.11.2009, 14:11:45 »


TV Slovenija 1 (Slo), subota 07.11.200906:15 Kultura (p)
06:20 Odmevi (p)
07:00 Zgodbe iz školjke (p)
07:30 Križ kraž (p)
09:15 Agi in Ema
10:40 Polnočni klub (p)
11:55 Tednik (p)
13:00 Poročila
13:10 Glasbeni spomini z Borisom Kopitarjem
14:05 Mary White
15:55 Sobotno popoldne
17:00 Poročila
17:15 Ozare
17:25 Sobotno popodne
18:40 Pozabljeni igrači
19:00 Dnevnik
20:05 Šesti dan
22:00 Ars 360
22:20 Poročila
22:55 Hri-bar
00:00 Kdo pobija kifeljce?
00:55 Sedma moč osamosvojitve
01:20 Dnevnik (p)
01:40 Dnevnik Slovencev v Italiji

TV Slovenija 2 (Slo), subota 07.11.2009
08:30 TV prodaja
09:00 Skozi čas
09:10 Sedma moč osamosvojitve (p)
09:35 Polemika (p)
10:35 Posebna ponudba (p)
10:55 Circom regional (p)
11:25 Minute za (p)
11:55 ZGNZ - Big Father (p)
12:25 Veliki pok (p)
13:25 Samo bedaki in konji (p)
14:15 TV prodaja
14:45 Olimpijski magazin
15:15 Migaj raje z namo! (p)
15:55 London: Nogomet, tekma angleške lige
17:55 Velenje: Rokomet, tekma Lige prvakov
20:00 Svetovno prvenstvo v latinsko-ameriških plesih
22:00 Bleščica
22:30 Alpe-Donava-Jadran
23:00 Vse, kar ste želeli vedeti o seksu
00:30 Številke
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #84 : 07.11.2009, 14:12:34 »


Kanal BHT1 07.11.2009
BHT1
07:00 Prirodna baština BiH, Biseri Une
07:30 Moja porodica
08:00 BHT vijesti
08:05 Be Ha Te bebe
08:10 Ozie Boo
08:15 Mini school, repriza
08:30 Regina
10:00 BHT vijesti
10:05 Govor tišine
11:00 Aleksa Šantić
12:00 BHT vijesti
12:10 Tribunal
12:40 Na terapiji
13:10 Retrovizor
13:30 Hotel Babilon
14:20 Prijateljice
15:20 BHT vijesti
15:30 Divlja Kina
16:25 Nogomet: Premijer liga BiH
18:25 Nogomet: Engleska Premier liga, pregled (Kodirano na satelitu)
18:50 Ozie Boo
19:00 Dnevnik
19:35 Kućni ljubimci
20:10 Otkačena obitelj [info]
22:00 BHT vijesti
22:10 Večeras...sa Joolsom Hollandom, (Kodirano na satelitu)
23:10 Pacijent 14 [info]
01:05 Globalna hrana
02:00 Global
02:30 Pregled programa za ponedjeljak

Kanal FTV 07.11.2009
FTV
07:00 Turizam plus, r.
08:00 Vijesti
08:05 Zamjena, serija za djecu
08:30 ZIZ, zabavno-edukativni program za djecu Medo Rupert Pozor, svijet kroz prozor Ispeci pa reci Bo u pokretu Moja najdraža igra Rolo Koster Knjigolovci Mekanike u misiji Teveplov - Svakog petka ispočetka ZIZ kvir - Vesele sveske Nodi ZIZ kviz Malih novina
11:00 Magna aura, serija za djecu
11:30 Duh iz Australije, serija za djecu
12:00 Vijesti
12:05 Mozaik religija, vjerski program
12:35 Naša zemlja, italijanska mini serija, 8. epizoda
14:15 Go West, igrana serija
15:05 Zemlja viđena očima neba, strani dokumentarni program
16:05 CSI: Miami, igrana serija
16:55 Vijesti
17:00 Sarajevska, hronika, informativni program
17:30 Milan i Enis, skečevi
17:55 Rukomet: Liga prvaka: Kielce - Bosna BH Gas, prijenos
18:35 Dnevnik, najava /u pauzi utakmice/
19:30 Dnevnik 2
20:10 Loto, prijenos izvlačenja
20:20 Dnevnik D: Gost Sulejman Tihić, predsjednik SDA
20:40 Dobri ljudi, humanitarno zabavni program
21:49 Vijesti, najava
21:50 Lud, zbunjen, normalan, igrana serija
22:24 Loto,dobitna kombinacija i dva jokera
22:25 Vijesti
22:35 Tri sprovoda u Meksiku, američki igrani film /Z/ [info]
00:35 Go West, igrana serija
01:15 Naša zemlja, italijanska mini serija
02:50 Pregled programa za nedjelju

Kanal RTRS 07.11.2009
RTRS
06:00 INFO KANAL
06:30 WWM MAGAZIN, - repriza
07:00 AH, TA PLANETA, - repriza
07:35 KUHINJICA
08:00 VIЈESTI
08:15 ЈUTRO U SRPSKOЈ - ISTOČNO SARAЈEVO
09:00 VIЈESTI
09:07 RTRS PREPORUČUЈE
09:10 MALA TV
09:11 SUPER BILI - AUSTRALIЈA
09:15 KVIZOLOG, - kviz za djecu, repriza
10:05 MALI DNEVNIK
10:30 DUDLI, - animirana serija, 13./50
10:32 ULICA DOBRE VOLJE, - program za djecu, 1./10
10:37 ZOOPIS - KIT, AЈKULA
10:45 LOVCI NA ZMAЈEVE, - crtana serija, 20./26
11:10 BAЈKE - MALA SIRENA, - crtani film
11:30 ŽENA KOЈA ЈE ODGAЈALA MEDVЈEDE, - crtani film
12:00 VIЈESTI
12:15 PRAVOSLAVLJE, - vjerski program
12:40 RIЈEČ VЈERE, - vjerski program
13:00 Turizam plus
13:45 KAD BI HLJEBA BILO VIŠE, - reportaža, repriza
14:15 KORVINOVA POTRAGA, - dokumentarna serija (5)
15:00 ŽIVOT I VRIЈEME GRIZLIЈA ADAMSA, - serija, 7./35
15:55 POVRATAK SANDOKANA, - serija, 3./8
17:00 VIЈESTI
17:10 ЈABUKA, - zabavni program
18:00 HEROЈI I FENOMENI, - dokumentarni program, repriza
18:30 TOP FM 20
19:30 Dnevnik
19:58 Sport
20:10 SVIRAЈ NEŠTO NARODNO, - muzički program
20:40 U ORLOVOM GNIЈEZDU, - zabavni program
21:30 KRAЈNJA SILA, - serija, 7/10 epizoda(12)
22:20 PRVI TALAS, - serija, 7/65(12)
23:10 VIЈESTI
23:20 CIKLUS FILMOVA KLODA LELUŠA - EDIT I MARSEL
01:55 MЈESTO ZLOČINA, MAЈAMI(6. sezona), - serija, 21./21
02:40 PRVI TALAS, - serija, 7/65 epizoda(12)
03:25 Dnevnik
03:50 Muzički program
04:15 Turizam plus
05:00 TOP FM 20, - muzički program
06:00 INFO KANAL

Kanal PINK BH 07.11.2009
PINK BH
07:18 Sarajevo On Line, Kratke forme
07:27 Made in Banja Luka, Kratke forme
07:36 Sportissimo, Sportski program
08:00 Napušteni andjeo, Serijski program
09:00 BH NET, Muzičko-zabavni program
10:00 Farma, reality show
11:00 Veliki brat, Reality show
11:52 Info top BH, Informativni program
12:05 Sarajevo On Line, Kratke forme
12:16 Made in Banja Luka, Kratke forme
12:27 Gold music, Muzičko-zabavni program
14:03 Info top BH, Informativni program
14:10 Veliki brat, Reality show
14:50 Ja imam talenat!, Reality show
15:49 Info top BH, Informativni program
16:00 Napušteni andjeo, Serijski program
17:00 Show Time, Muzičko-zabavni program
18:30 Info top BH, Informativni program
18:56 MOBIH, Muzičko-zabavni program
19:25 Kad na vrbi rodi grožđe, Domaći serijski
20:15 Sex i selo, Muzičko-zabavni program
21:00 Farma - izbacivanje, Reality show
23:00 UNIVERZALNI VOJNIK: POVRATAK NA BOJIŠNICU, igrani film, akcijski [info]
01:00 Veliki brat, Reality show
02:00 Sarajevo On Line, Kratke forme
02:10 Made in Banja Luka, Kratke forme
02:20 Sportissimo, Kratke forme
02:30 Grand show, Muzičko-zabavni program
04:45 Gold music, Muzičko-zabavni program
05:40 Pink džuboks, Muzičko-zabavni program

Kanal Mreža plus 07.11.2009
Mreža plus
10:00 Princ Egipta, crtani film
15:00 FBI Files, dokumentarni program
16:00 Bruce Lee, nedostaješ nam, igrani film
17:30 Tesna koža 2 , igrani film
20:00 Barcelona- Mallorca, sportski program
21:50 Survivor, specijal "Povratak u civilizaciju"
22:30 Boks meč za titulu prvaka svijeta, Valuev – Haye
00:00 Sport centar
00:05 BRUCE LEE, igrana serija, 4.epizoda

Kanal NTV Hayat 07.11.2009
NTV Hayat
07:55 Jingl televoting ZMBT
08:00 Sesami Street, dječiji program
10:00 Princ Egipta, crtani program
11:20 Autoklub
11:40 Bistro BiH
12:00 Biometeorološka prognoza
12:02 JUMANJI, igrani film
13:37 Crno - bijeli svijet,spoljno - politicki magazin
13:45 Vremenska prognoza
14:10 Dokumentarni program
14:40 Jingl televoting ZMBT
14:45 FBI Files,dokumentarni progam
16:00 Bruce Lee, nedostaješ nam, igrani film
17:30 Tesna koža 2 , igrani film
19:00 Vijesti u 7
19:27 Vremenska prognoza
19:29 Stanje na putevima
19:30 Sport
19:40 Horizonti
19:55 Jingl televoting ZMBT
20:00 Španska liga: Barcelona -Mallorca, sportski program
21:50 Survivor, specijal "Povratak u civilizaciju"
22:30 Boks: Nikolaj Valuev - David Haye, direktan prijenos
00:00 Sport centar
00:05 Jingl televoting ZMBT
00:07 BRUCE LEE, igrana serija, 4.epizoda
01:00 Survivor, specijal "Povratak u civilizaciju"
02:00 Vijesti u 7
03:00 Jingl televoting ZMBT
03:05 Crno - bijeli svijet,spoljno - politicki magazin
03:25 Autoklub
03:45 Jingl televoting ZMBT
03:50 Bistro BiH
04:10 Jingl televoting ZMBT
04:15 Dokumentarni program
04:45 Ispuni mi želju, zabavni program
05:20 Jingl televoting ZMBT
05:25 Zvijezda možeš biti ti, nominacije
06:00 Muzički program

Kanal OBN 07.11.2009
OBN
07:30 Big Mama House / reality show,dobivanje imuniteta,r.
08:40 Rat bendova / glazbeni show, r.
10:50 Čuvari planete,2/13 / dokumentarni program
11:50 Stoka show / zabavna emisija,r.
12:45 Europska liga: pregled kola / snimka
13:35 Kečeri / sportska emisija,r.
14:25 Sašina ekipa,9/15 / kriminalistička serija,r.
15:20 Acapulco H.E.A.T.,9/22 / serija
16:15 Danas kino, sutra OBN / emisija o filmu
17:05 Zakon braće I, 4/22 (16) / kriminalistička serija,r.
18:00 Zakon braće I, 5/22 (16) / kriminalistička serija,r.
18:55 OBN INFO
19:15 Exkluziv / zabavna emisija
20:00 Big Mama House / reality show,eliminacija
22:00 Ali (12) / film
00:20 Mimohod, talk show
01:15 Big Mama House / reality show,live
02:30 Ali (12) / film,r.
04:30 Rat bendova / glazbeni show, r.
05:30 Big Mama House / reality show,eliminacija,r.
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #85 : 07.11.2009, 14:13:05 »


Kanal HTV1 07.11.2009
HTV1
06:30 Skica za portret
06:35 Najava programa
06:40 TV kalendar
06:55 Znanstvena petica
07:25 Iza ekrana
08:00 Vijesti
08:15 Filmski maraton: Bijelo pero, američki film (98') [info]
09:55 Croatia Osiguranje, prozor u svijet 125
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:10 Vijesti iz kulture
10:15 Kućni ljubimci, epizoda 1006. [info]
10:50 Veterani mira, emisija za branitelje
11:55 Pastel
12:00 Dnevnik
12:11 Sport
12:13 Vrijeme
12:15 TV kalendar
12:30 Oprezno s anđelom, epizoda 85., telenovela [info]
13:20 Prizma, epizoda 839., multinacionalni magazin [info]
14:05 Duhovni izazovi
14:40 Jelovnici izgubljenog vremena: Jela iz dalmatinskog zaleđa [info]
15:00 Reporteri: Noć kada je pao zid [info]
16:10 Euromagazin
16:45 Vijesti
16:54 Vrijeme sutra
16:55 Kumpanji, dokumentarni film
17:30 Croatia Osiguranje, prozor u svijet 125
17:35 Ansambl LADO, 60 godina s nama
18:30 HP - gdje ste vi, tu je i vaša pošta
18:35 U istom loncu, kulinarski show
19:15 LOTO 7/39
19:30 Dnevnik
19:56 Sport
20:01 Vrijeme
20:10 Ples sa zvijezdama, epizoda 2., 1. dio (2/8) [info]
21:40 Ples sa zvijezdama, epizoda 2., 1. dio (2/8) [info]
22:00 Vijesti
22:20 Armagedon, američki film [info]
00:45 Vijesti iz kulture
00:55 Filmski maraton: Pustolovine Forda Fairlanea, američki film (15) (98') [info]
02:35 Filmski maraton: Avenija Wonderland, film [info]
04:15 Skica za portret
04:30 Kumpanji, dokumentarni film
05:05 Oprezno s anđelom, epizoda 85., telenovela [info]
05:50 Najava programa
05:55 Jelovnici izgubljenog vremena: Jela iz dalmatinskog zaleđa [info]

Kanal HTV2 07.11.2009
HTV2
07:00 TV vodič + panorame turističkih središta Hrvatske
07:35 Najava programa
07:40 Vrijeme je za Disneyja: 101 dalmatinac [info]
08:00 Vrijeme je za Disneyja: Legenda o Tarzanu
08:25 Na kraju ulice
08:50 Ninin kutak
08:55 Danica i zlatni retriver [info]
09:00 Leo, serija za djecu, epizoda 10. [info]
09:25 Kokice, epizoda 270. [info]
09:50 Parlaonica
10:50 Briljanteen
11:35 Hrvatski pisci na TV ekranu, M.Krleža: Kraljevo
13:05 KS automagazin
13:35 4 zida
14:15 Zbogom, ljubavi, američki film (103') [info]
16:00 Između zemlje i neba, dokumentarna serija (52') [info]
16:50 Osijek: Svjetski KUP u gimnastici, prijenos
17:55 Rukomet, LP: Ciudad R - CO Zagreb, prijenos
19:40 Sportska popuna
19:55 Večeras...
20:00 Volim nogomet
23:00 HP - gdje ste vi, tu je i vaša pošta
23:05 Sportske vijesti
23:15 Boks: D.Haye - N.Valuev, snimka
00:05 Košarka, NLB liga: Cibona - Zadar, snimka
01:35 Osijek: Svjetski KUP u gimnastici, snimka
02:35 Kraj programa

Kanal RTL 07.11.2009
RTL
06:20 Heroji iz strasti, dramska serija [info]
07:55 Astroboy, crtana serija (dvije epizode)
08:15 Ulica Sezame, animirana serija
09:15 Kenny, morski pas, crtana serija
09:40 Bikeri s Marsa, crtana serija
10:05 Ben 10, crtana serija
10:45 Jedna od dečki, humoristična serija [info]
11:15 Pobijedi Šolu, show
14:00 OPSADA U ŠKOLI, film, akcijska komedija [info]
15:55 Premier liga: Tottenham - Sunderland, prijenos
18:00 Zvijezde ekstra: 40 modnih zločina slavnih (Drugi dio), zabavna emisija
18:30 Vijesti, informativna emisija
19:05 Večera za 5, lifestyle emisija
19:35 Punom parom, kulinarski izazov
20:00 Rocky Balboa, igrani film, sportska drama [info]
21:45 POSLJEDNJA BITKA (2001), igrani film, triler [info]
00:05 Policijska akademija 6.: Grad pod opsadom, američki film [info]
01:25 VRAŽJI NICKY, igrani film, komedija [info]

Kanal NOVA 07.11.2009
NOVA
06:00 Kraj programa
06:35 EZO TV, tarot show
08:10 Bumba [info]
08:30 Power Rangers JF, serija [info]
08:55 Superheroj Spiderman [info]
09:20 Graditelj Bob [info]
09:35 Winx [info]
09:55 Dora istražuje [info]
10:20 Lude 70-e, serija [info]
10:50 U sedmom nebu, serija [info]
11:45 Smallville 7., epizoda 9., serija [info]
12:40 VOJNIČINE, komedija [info]
14:45 OPASNA PLAVUŠA, komedija [info]
16:45 Vijesti Nove TV
16:55 Kod Ane, kulinarski show [info]
17:40 Bračne vode, serija [info]
18:15 Lud, zbunjen, normalan, serija [info]
19:15 Dnevnik Nove TV, info. program
20:00 ELITNI UBOJICE, film, akcijski triler [info]
21:40 UBOJICA MEĐU NAMA, igrani film [info]
23:30 SASTANAK S UBOJICOM (12), triler [info]
01:15 Tamnice i zmajevi, (Dungeons and Dragons) [info]
02:55 MAFIJAŠI IZ SUSJEDSTVA, krimić (12) [info]
04:25 ŠAKALOV DAN, drama [info]
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #86 : 07.11.2009, 14:14:12 »


Kanal RTS1 07.11.2009
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /
11:00 Dizni na RTS
12:35 Mansarda
13:10 Dnevnik
13:23 Naš auto našim gledaocima
13:25 Sport plus
13:36 Lud, zbunjen, normalan, serija
14:05 VI I MIRA ADANJA POLAK
14:50 Vesti
14:56 Naš auto našim gledaocima
14:58 TV lica: Stjepko Gut
15:50 Vesti
15:53 Jesen stiže Dunjo moja, serija, r.
16:54 Naš auto našim gledaocima
16:56 Rad na određeno vreme, domaći film
18:30 Kvadratura kruga
18:59 Naš auto našim gledaocima
19:00 Slagalica, kviz
19:30 Dnevnik
20:09 Naš auto našim gledaocima
20:15 Jesen stiže, dunjo moja, serija
21:15 Tv Bingo
21:50 Slučaj Bader Majnhof, nemački film
00:35 Vesti
00:45 Osveta šmokljana, američki film
02:15 Jesen stiže, dunjo moja, serija
03:00 Vesti (04.00,
03:15 VI I MIRA ADANJA POLAK
04:03 TV lica...kao sav normalan svet
04:50 Kvadratura kruga
05:20 Slagalica, kviz
05:48 Verski kalendar
06:00 Vesti

Kanal RTS2 07.11.2009
RTS2
06:02 Datum
06:03 Verski kalendar
06:13 Znanje-imanje
07:11 TV lica: Dušan Duda Ivković, r.
07:59 Ali pod vodom: Zašto su ribe jarkih boja
08:04 Ali pod vodom: Morski konjic
08:08 Život je duga mirna reka, film za decu
09:36 Ali pod vodom: Kako živi grbavi kit
09:40 Verski mozaik
10:27 Klinika Vet
11:00 Profil i profit
11:30 Knjiga utisaka
12:10 Agroinfo
12:30 Svet zdravlja
13:00 7 RTS dana
13:30 Građanin
14:00 Leti, leti, pesmo moja mila
14:30 Dolinom Ibra kroz vekove
14:53 TV Feljton: Čitam i pitam - Milorad Pavić
15:22 Vrele gume
15:55 Fudbal-Premijer liga: Totenhem-Sanderlend, prenos
17:50 Total tenis
18:05 Reli
18:25 Fudbal-Premijer liga: Vulverhempton-Arsenal, prenos
20:30 Gala koncert "Guten tag, Srbijo"
21:50 Svet sporta
22:15 Fudbal: Jelen super liga
22:35 Seoba moje duše: Olja Ivanjicki
23:04 Borba za život: Tinejdžeri
23:58 Beer fest: Generacija 5
00:48 Vrele gume
01:18 Fudbal-Premijer liga: Totenhem-Sanderlend, r.
03:00 Fudbal-Premijer liga: Vulverhempton-Arsenal, r.
04:42 Leti, leti, pesmo moja mila
05:10 Borba za život: Tinejdžeri

Kanal B92 07.11.2009
B92
07:01 Dora istražuje: crtani film
08:16 Trnavčevići u divljini: crtani film
08:42 Vodič za roditelje
09:06 Film: Pčelica Maja
10:37 Topšop
11:00 Veliki brat, uživo
12:00 Vesti B92
12:05 POPodne (R)
13:00 Vesti B92
13:05 POPodne (R)
13:30 TV Travel Magazine
14:00 Film: Taragona u plamenu: 1.deo
15:37 Topšop
16:00 Vesti B92
16:34 Buđelar
17:20 Dvougao
17:25 Potraga (R)
17:56 Patrola (R)
18:30 Vesti B92
19:06 Jelen top 10
20:00 Veliki Brat-veliki mozak
22:00 Film: Dobar čovek u Africi
23:50 Serije: Ljudi sa Menhetna
00:48 NADREALITY SHOW
01:13 Jelen top 10 (R)
01:58 Info kanal B92: uključenje

Kanal PINK 07.11.2009
PINK
07:00 Jutro sa Nešom Ristićem, Informativni program
07:30 Jutarnji Nacionalni dnevnik, Informativni program
07:45 Jutro sa Nešom Ristićem, Informativni program
08:33 U sosu, Kratke forme
09:00 Farma-uživo, Reality show
10:00 Vikend Vizija, Talk show
11:35 City, Kratke forme
11:50 Čitaj izmedju redova, Talk show
12:26 Život u trendu, Muzičko-zabavni program
13:28 Top shop, Muzičko-zabavni program
13:45 Gold music, Muzičko-zabavni program
15:00 Kad na vrbi rodi grožđe, Domaći serijski
16:00 Farma-uživo, Reality show
18:00 Magazin IN, Talk show
19:30 Nacionalni dnevnik, Informativni program
20:00 Kad na vrbi rodi grožđe, Domaći serijski
21:00 Farma - izbacivanje, Reality show
23:00 Odred Delta, Filmski program
00:45 Farma-uživo, Reality show
01:45 Blago cara Solomona, Filmski program
03:45 Uzrok smrti, Filmski program

FOX 07.11.2009



07:15 e-TV (R)
08:00 Domaćin
09:10 Puka
10:30 Survivor (R)
13:00 Na terapiji (R)
15:00 Uslovna sloboda
17:00 Oriflame-izbor za naj majku I ćerku
18:30 Keš taksi
19:00 Serbian Open kviz
20:00 Viking
21:00 Rudnici kralja Solomona
00:30 Top Speed
01:30 Keš taksi (R)
02:00 Američko rvanje
03:00 Čaruga
05:00 Američko rvanje (R)
07.11.2009.

Avala
06.00 Glas Amerike
06.30 Slavni
07.30 Serija: "Svi vole Rejmonda"
09.30 Svaštarica
10.00 Za dobar dan
13.00 Dokumentarna serija nedelje
13.30 Oranica
14.00 Vesti
14.15 Serija: "Ljubav za sva vremena", 3 epizode
16.00 Slike života
17.00 Slatka moja
18.00 Vesti
18.35 Present
19.00 Genijus domus
19.30 Beli svet
20.00 Serija: "Zločini iz prošlosti"
21.00 Film: "Šta je s tobom Nina"
23.00 Zaustavno vreme
23.30 Serija: "Zločini iz prošlosti"
00.30 Glas Amerike
01.00 Serija: "Ljubav za sva vremena", 3 epizode
03.00 Domaća muzika
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #87 : 08.11.2009, 14:07:16 »

 
TV Slovenija 1 (Slo), nedjelja 08.11.2009
07:00 Živ žav (p)
09:50 Šport špas
10:20 Na krilih pustolovščine (p)
10:50 Prisluhnimo tišini
11:25 Obzorja duha
12:00 Ljudje in zemlja
13:00 Poročila
13:15 Na zdravje! (p)
14:30 Prvi in drugi
15:00 Nedelno popoldne
17:00 Poročila
17:15 Nedelno popoldne
18:25 Žrebanje lota
18:40 Risanke
19:00 Dnevnik
19:20 Zrcalo tedna
19:55 Spet doma
21:45 Večerni gost
22:40 Poročila
23:05 Kifeljc
00:35 Sedma moč osamosvojitve
01:00 Dnevnik (p)
01:20 Dnevnik Slovencev v Italiji

TV Slovenija 2 (Slo), nedjelja 08.11.2009
06:30 Zabavni infokanal
08:10 TV prodaja
08:40 Skozi čas
08:50 Sedma moč osamosvojitve (p)
09:15 Globus (p)
09:45 Zajuckaj in zapoj 2009
10:15 TV prodaja
10:45 Tranzistor (p)
11:20 Dowka u BC (p)
11:35 Spomini (p)
11:50 Alpe-Donava-Jadran (p)
12:25 Rad igram nogomet
12:55 TV prodaja
13:25 Turbulenca (p)
14:15 Slovenski vodni krog (p)
14:40 Izlet (p)
15:30 Stopimo skupaj za brezposlene (p)
17:45 Ljubljana: Rokomet, tekma Lige prvakinj
20:00 V faraonovi kletki
20:50 Klan Pasquier
22:15 Navdih klasike
22:20 R. Wagner
23:50 Deadwood
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #88 : 08.11.2009, 14:08:06 »

 
Kanal BHT1 08.11.2009
BHT1
07:00 Prirodna baština BiH, Biseri Drine
07:30 Kućni ljubimci
08:00 BHT vijesti
08:05 Ozie Boo
08:10 Mumijevi
08:35 Tajanstveni vitez
09:00 Nema problema, repriza
09:20 Redakcija D
09:35 Kineski moreplovac
10:00 BHT vijesti
10:05 TV Liberty
10:35 Velika imena malih ekrana, Zoran Kapetanović,repriza
10:45 Josip Pejaković: U ime naroda, repriza
11:10 Duhovni mostovi
12:00 BHT vijesti
12:15 Savana, igrana serija, 7/33 [info]
13:00 Globalna hrana
13:55 Liga šampiona u nogometu, magazin (Kodirano na satelitu)
14:25 Nogomet: Engleska Premier liga
16:25 Smanji gas!, emisija o saobraćaju
16:55 Nogomet: Engleska Premier liga
19:00 Dnevnik
19:35 Putovanja, putovanja
20:05 Ljudi sa Medisona, igrana serija, 6/13 [info]
20:55 Global, magazin o zbivanjima u svijetu
21:25 Muslimani u Evropi
22:00 BHT vijesti
22:15 BHT sport
22:45 Debate o debatama, program za mlade, 1/6
23:30 Strah u planini [info]
01:20 Na terapiji
01:50 Pregled programa za utorak

Kanal FTV 08.11.2009
FTV
07:00 Hayd u park, r.
07:30 Autovizija (R)
08:00 Vijesti
08:05 Mali šlager 2006., spotovi
08:30 ZIZ, zabavno edukativni program za djecu Mala princeza, crtani film Pozor, svijet kroz prozor Kako to - Vrtić Behar Grimove bajke Teveplov - Znak Knjigolovci Mekanike u misiji ZIZ kviz - Vesele sveske - superfinale Gosti ZIZ-a Kvartet gitara Muzičke šk
11:00 Zack i Cody, serija za djecu, 1. epizoda
11:25 Duh iz Australije
12:00 Vijesti
12:05 Zelena panorama
12:35 Sedmica, magazin iz kulture
13:05 Pitanje poštovanja, italijanska mini serija
14:45 Dobri ljudi, humanitarno zabavni program, r.
15:50 Vijesti
15:55 Djeca sa Petričevog brda, slovenski dokumentarni film /S/
17:30 Vampiri su među vama, jugoslovenski igrani film /RP/
18:40 Dnevnik, najava (u prekidu filma)
19:05 Rolo Koster, program za djecu
19:24 BSO - sigurne minute
19:30 Dnevnik 2
20:10 Horoskop, domaći igrani film /RP/
21:45 Lud, zbunjen, normalan, serija
22:19 Vijesti, najava
22:20 Paralele, vanjskopolitički magazin
22:50 Vijesti
23:00 Sportnews
23:10 Magazin Lige prvaka u nogometu
23:40 Vampiri su među vama, jugoslovenski igrani film /RP/
01:05 Pitanje poštovanja, igrana serija, 1. epizoda
02:35 Pregled programa za ponedjeljak

Kanal RTRS 08.11.2009
RTRS
06:00 INFO KANAL
06:32 MUZIČKI PROGRAM, - zabavni program
06:45 U ORLOVOM GNIЈEZDU, - zabavni program
07:30 ZDRAVLJE ЈE LIЈEK
08:00 VIЈESTI
08:15 Јutarnji program
09:00 VIЈESTI
09:10 ŽIVOT I VRIЈEME GRIZLIЈA ADAMSA, - serija, 7./35
10:00 MALA TV
10:01 ŠUMSKA ŠKOLA, - program za djecu
10:05 BIL SANJAR, - program za djecu, 1./15
10:10 VESELI AUTOBUSI, - program za djecu, 13. i 14. /39
10:20 DUDLI, - animirana serija, 14./50
10:25 MUZIKA ZA DЈECU
10:30 ZOOPIS - DIVLJA SVINJA, - program za djecu
10:35 LOVCI NA ZMAЈEVE, - crtana serija, 21./26
11:00 KVIZOLOG, - kviz za djecu
12:00 VIЈESTI
12:10 Vremenska prognoza
12:15 SNOP
13:00 KAPI ZAVIČAЈA - PRIBINIĆ, - dokumentarni program
13:20 SVIRAЈ NEŠTO NARODNO - SELIMOVA, ŽELČEVSKI
14:00 KLARA ŠELER, - serija, 4./6
15:00 HERKUL POARO, - serijski film, 2./38
16:00 FREЈŽER, - humoristička serija, 218./265
16:30 AH, TA PLANETA!
17:00 VIЈESTI
17:10 ЈABUKA, - zabavni program
18:00 Magazin Lige šampiona
18:30 KONCERT HORA "ЈEDINSTVO"
19:30 Dnevnik
19:58 Sport
20:10 FILMOVI DARKA BAЈIĆA - DIREKTAN PRENOS
21:30 STUDENICA, NEBO NA ZEMLJI - MOŠTI, - dokumentarni program (5)
22:35 GILLETTE WORLD SPORT, - sportski program
22:50 Sportski pregled
23:00 BEZ KOMENTARA
23:05 VIЈESTI
23:10 Vremenska prognoza
23:15 DREZDENOVI DOSЈEI, - serija, 6./13
00:00 DIREKTAN PRENOS, - film
01:20 ŠTIKLA, - zabavni program
02:20 KLARA ŠELER, - serija, 4./6
03:15 Dnevnik
03:45 Muzički program
04:30 ZDRAVLJE ЈE LIЈEK
04:55 KAPI ZAVIČAЈA - PRIBINIĆ
05:15 SNOP
06:00 INFO KANAL

Kanal PINK BH 08.11.2009
PINK BH
07:23 Sarajevo On Line, Kratke forme
07:32 Made in Banja Luka, Kratke forme
07:41 Sportissimo, Sportski program
08:00 Kad na vrbi rodi grožđe, Domaći serijski
09:00 BH NET, Muzičko-zabavni program
10:00 Farma, reality show
11:00 Veliki brat, Reality show
11:30 MOBIH, Muzičko-zabavni program
12:00 Info top BH, Informativni program
12:15 Gold express, Muzičko-zabavni program
14:00 Info top BH, Informativni program
14:11 Veliki brat - Veliki mozak, Reality show
15:46 Pink džuboks, Muzičko-zabavni program
16:24 Sex i selo, Muzičko-zabavni program
17:00 Pink dvogled, Muzičko-zabavni program
17:36 Sarajevo On Line, Kratke forme
17:46 Made in Banja Luka, Kratke forme
18:00 Info top, Informativni program
18:24 Veliki brat, Reality show
18:48 Sve za ljubav, Muzičko-zabavni program
20:00 Farma, reality show
21:00 Grand - narod pita, Muzičko-zabavni program
23:00 Veliki brat, Reality show
01:00 Bračna neverstva, Filmski program
02:00 Sarajevo On Line, Kratke forme
02:15 Made in Banja Luka, Kratke forme
02:30 Sportissimo, Sportski program
02:45 Univerzalni vojnik: Povratak, Filmski program
03:00 Sarajevo On Line, Kratke forme
03:10 Made in Banja Luka, Kratke forme
03:20 Dvogled, Muzičko-zabavni program
04:00 Bračna neverstva, Filmski program
06:00 Pink džuboks, Muzičko-zabavni program

Kanal Mreža plus 08.11.2009
Mreža plus
11:30 SEZAMI STREET, djeciji program
12:00 Film o povrću , crtani film
13:00 STIPE U GOSTIMA, igrana serija, 10. epizoda
13:45 Mišolovka, igrani film
15:10 JAMIE OLIVER, zabavni program
20:00 UTJERIVAČ DUGOVA, igrani film
22:00 Pali anđeo, igrani film
00:00 Sport centar

Kanal NTV Hayat 08.11.2009
NTV Hayat
06:00 Muzički program
07:20 Jingl televoting ZMBT
07:30 Moj dom …
08:00 Hello Kitty, crtani film
09:00 Ben 10, crtani film
09:30 Maskenbal, dječiji program
11:23 Jingl televoting ZMBT
11:28 Biometeorološka prognoza
11:30 Sesami Street, dječiji program
12:00 Film o povrću , crtani film
13:15 Stipe u gosima, igrana serija
13:45 Mišolovka, igrani film
15:20 JAMIE OLIVER, zabavni program
15:58 Vremenska prognoza
16:00 Zvijezda možeš biti ti, trening
17:00 Hayat production show, zabavno-muzički program
18:00 Glam Blam, zabavni program
19:00 Vijesti u 7, informativna emisija
19:28 Vremenska prognoza
19:30 Stanje na putevima
19:31 Biometeorološka prognoza
19:33 Hayat sport, sedmični sportski pregled
20:00 Ujerivač dugova, igrani film
22:00 Pali anđeo, igrani film
23:45 Sport centar
23:50 Jingl televoting ZMBT
23:55 Tesna koža 2 , igrani film
01:35 Moj dom …
02:00 Vijesti u 7, informativna emisija
02:30 Jingl televoting ZMBT
02:35 Hayat sport, sedmični sportski pregled
03:00 Jingl televoting ZMBT
03:05 Zvijezda možeš biti ti, trening
03:40 Jingl televoting ZMBT
03:45 Hayat production show, zabavno-muzički program
04:40 Jingl televoting ZMBT
04:45 Glam Blam, zabavni program
05:15 Jingl televoting ZMBT
05:20 Muzički program

Kanal OBN 08.11.2009
OBN
07:00 Rat bendova / glazbeni show, r.
09:00 Nasljednici zemlje, 2/8 / dokumentarni program
10:00 Will & Grace, 7/24 / humoristična serija,r.
10:30 Pepper Dennis, 2/13 / humoristična serija ,r.
11:30 Bitange i princeze, 8/24 / humoristična serija,r.
12:10 Lonci i poklopci / kulinarski show
13:00 Red Carpet / showbiz emisija,r.
14:00 Telering, talk show
14:55 Nedjeljno popodne s Adrijanom Kurtišaj / zabavna emisija
16:30 Fashion police / zabavna emisija
17:10 Sexiest / zabavna emisija
17:50 Amanda O, 5/19 / sapunica
18:55 OBN INFO
20:00 Rat bendova / zabavni program
22:00 Uđi slobodno / zabavna emisija
22:30 Stoka Show / zabavna emisija
23:15 Pepper Dennis, 3/13 / humoristična serija
00:00 Will & Grace,8/24 / humoristične serija
00:30 Rat bendova / glazbeni show, r.
02:30 Ali (12) / film,r.
04:50 Uđi slobodno / zabavna emisija,r.
05:20 Stoka show / zabavna emisija,r.
06:00 Red Carpet / showbiz emisija,r.
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #89 : 08.11.2009, 14:08:50 »

Kanal HTV1 08.11.2009
HTV1
06:15 Glas domovine
06:40 Euromagazin
07:10 Duhovni izazovi
07:40 TV kalendar
07:55 Vijesti
08:05 Petrit Çeku i Luka Šulić u Samoboru [info]
09:20 Opera box
09:53 Vijesti iz kulture
09:58 HP - gdje ste vi, tu je i vaša pošta
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:15 Inspektor George Gently 2, epizoda 4., serija [info]
11:45 TV kalendar
11:57 Nedjeljni pastel
12:00 Dnevnik
12:11 Sport
12:13 Vrijeme
12:20 Plodovi zemlje
13:20 Rijeka: More
14:00 Nedjeljom u dva
15:05 Mir i dobro
15:40 Vijesti
15:50 Vrijeme sutra
15:55 Junior, američki film (106') [info]
17:45 Lijepom našom: Kaštel Stari (1.) [info]
18:35 U istom loncu, kulinarski show
19:14 Za one koji misle unaprijed
19:15 LOTO 6/45
19:30 Dnevnik
19:56 Sport
20:01 Vrijeme
20:10 Tko želi biti milijunaš?, kviz
21:10 Ciao, ciao bambina, TV drama
22:10 Vijesti
22:30 Opaki igrači, američki film (12) (106') [info]
00:15 Vijesti iz kulture
00:25 Inspektor George Gently 2, epizoda 4., serija [info]
02:00 Skica za portret
02:20 Garaža: Superstary [info]
02:50 Lijepom našom: Kaštel Stari (1.) [info]
03:35 U istom loncu, kulinarski show
04:15 Plodovi zemlje
05:10 Rijeka: More
05:40 Najava programa
05:45 Mir i dobro

Kanal HTV2 08.11.2009
HTV2
07:00 TV vodič + panorame turističkih središta Hrvatske
07:15 Najava programa
07:20 Dječak i vjeverica, crtana serija
07:45 Dvostruka zbrka, serija za djecu [info]
08:10 Među trnjem, švedski animirani film (44') [info]
08:55 Prijatelji
10:00 Nora Fora, TV igra za djecu
10:50 Biblija
11:00 Zagreb: Misa, prijenos (nije kod. na sat.)
12:05 Ples sa zvijezdama (2/8), epizoda 2. [info]
14:00 Formula 1, pregled sezone
14:55 Rukomet (Ž): Podravka - Viborg, prijenos
16:30 Magazin nogometne Lige prvaka
16:55 Osijek: Svjetski KUP u gimnastici, prijenos
19:00 Boks: D.Haye - N.Valuev, snimka
19:35 Garaža: Superstary [info]
20:05 Večeras...
20:10 HNL: Dinamo - Šibenik, prijenos
22:05 Za one koji misle unaprijed
22:10 Dobre namjere, epizoda 14., TV serija [info]
23:00 Sportske vijesti
23:10 Nove avanture stare Christine 2, epizoda 17., humoristična serija [info]
23:30 Dobro ugođena večer: Monika Leskovar, moć violončela
00:20 Transfer
00:50 Talijanska nogometna liga: Inter - Roma, snimka
02:30 TV raspored

Kanal RTL 08.11.2009
RTL
06:10 Skrivene poruke, humoristična serija
06:45 Astroboy, crtana serija (dvije epizode)
07:10 Ulica Sezame, animirana serija
08:20 Kenny, morski pas, crtana serija
08:40 Bikeri s Marsa, crtana serija
09:05 Ben 10, crtana serija
09:30 Jedna od dečkiju, humoristična serija [info]
10:00 Najveći hrvatski misteriji, zabavni talk show
11:05 Francuski poljubac, igrani film, romantična komedija [info]
13:00 Odred za čistoću, dokumentarna emisija
13:35 BATMAN, film, akcijski [info]
15:55 Jezikova juha, reality show
16:55 Premier liga: Chelsea - Manchester United, prijenos
19:05 Vijesti, informativna emisija
19:40 Exkluziv, magazin
20:00 Istiniti zločin, igrani film, triler [info]
22:10 CSI: Miami 5., epizoda 9., serija (12) [info]
23:05 Vruća linija, igrani film, triler
01:05 Istiniti zločin, igrani film, triler [info]

Kanal NOVA 08.11.2009
NOVA
06:40 U sedmom nebu, serija
06:45 Bumba [info]
07:10 Power Rangers JF, serija [info]
07:35 Superheroj Spiderman [info]
08:00 Graditelj Bob [info]
08:15 Winx [info]
08:40 Dora istražuje [info]
09:05 Kućanice iz visokog društva, serija [info]
10:05 Ulica sjećanja [info]
11:00 Automotiv, auto-moto magazin [info]
11:30 Magazin Lige prvaka [info]
12:00 Novac, business magazin [info]
12:35 Tamnice i zmajevi, igrani film [info]
14:35 Pračovjek iz Kalifornije, igrani film [info]
16:30 Vijesti Nove TV
16:40 SUPERTALENT, show [info]
19:15 Dnevnik Nove TV, info. program
20:00 Nad lipom 35 [info]
21:10 PETAR PAN, obiteljski film [info]
23:10 Red Carpet, showbiz magazin [info]
00:45 Trenutak istine, game show [info]
01:40 Televizijska posla 2., epizoda 12., hit serija [info]
02:35 Zbogom, bivši [info]
03:15 HLADNOKRVNO UMORSTVO, krimić [info]
04:40 Red Carpet, showbiz magazin
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #90 : 08.11.2009, 14:09:36 »

 
Kanal RTS1 08.11.2009
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /
11:00 Vesti
11:05 Dizni na RTS
12:43 Kulinarski letopis
13:00 Dnevnik
13:13 Naš auto našim gledaocima
13:15 Sport plus
13:25 Vreme, stanje na putevima
13:30 Balkanskom ulicom: Aleksandar Šapić
14:10 Vreme je za bebe
14:50 Vesti
14:58 Naš auto našim gledaocima
15:02 SAT
15:47 Vesti
15:50 Ono kao ljubav, serija, r.
16:43 Naš auto našim gledaocima
16:45 Razvod na određeno vreme, domaći film
18:24 Sasvim prirodno: Farma magaradi, 2. deo
18:57 Naš auto našim gledaocima
18:58 Slagalica, kviz
19:16 Vreme, stanje na putevima
19:30 Dnevnik
20:03 Naš auto našim gledaocima
20:10 Ono kao ljubav, serija
21:00 Lepotica, američki film
23:00 Vesti
23:05 Ričijevi, američka serija
00:00 Dnevnik
00:20 Egzit: Scissor sisters
00:48 Egzit: Roger Sanches
02:10 Vesti (03.00, 04.00,
02:14 Ono kao ljubav, serija, r.
03:03 SAT
03:48 Balkanskom ulicom
04:30 Sasvim prirodno
05:03 Slagalica, kviz
05:24 Tv prodaja
05:48 Verski kalendar
06:00 Vesti

Kanal RTS2 08.11.2009
RTS2
06:02 Muzika za dobro jutro: Romane đilja
07:00 Amen ađes
07:29 Datum
07:35 Verski kalendar
07:45 Agroinfo
08:00 Dozvolite...
09:00 Pustolov
09:20 Ali pod vodom: Šta je to tarpun
09:24 Emigrant, EBU program
09:40 Moj zub napast, EBU drama
09:56 Igraj fudbal, budi srećan
10:30 Moj ljubimac
11:00 Brazde
12:00 UNHCR - povratak: Kosovo
12:27 Interfejs
12:55 Fudbal-Jelen super liga: OFK Beograd-Javor, prenos
14:54 Fudbal-Premijer liga: Hal Siti-Stouk Siti, uklj. u prenos
16:25 Magazin Lige šampiona
16:55 Fudbal-Premijer liga: Čelzi-Mančester Junajted, prenos
18:50 Kulturako aresipe
19:20 Trag u prostoru: Povratak
19:45 Srpski istočnici
20:15 Horizont: Lekari u zoni smrti
21:10 TV teatar: Kralj Lir, snimak predstave teatra "Ulisis"
23:48 Garavi sokak
00:53 Vikend Evronet
01:19 Fudbal-Premijer liga: Čelzi-Mančester Junajted, r.
03:05 Fudbal-Jelen super liga: OFK Beograd-Javor, r.
04:45 Fudbal-Premijer liga: Hal Siti-Stouk Siti, r.

Kanal B92 08.11.2009
B92
07:02 Film: Pčelica Maja (R)
08:26 Kako je snimano...
08:30 Trnavčevići u divljini: crtani film
09:00 Znanje na poklon
11:00 Veliki brat, uživo
11:30 NADREALITY SHOW (R)
12:00 Vesti B92
12:05 Veliki brat, uživo
12:55 Dvougao ( R )
13:00 Serije: Ljudi sa Menhetna (R)
14:00 Film: Taragona u plamenu: 2.deo
15:44 Kako je snimano...
15:50 Dvougao ( R )
16:00 Vesti B92
16:33 Veliki brat, uživo
17:00 POPodne
18:30 Vesti B92
19:05 U šetnji sa pećinskim ljudima: NG i BBC
19:43 Sunđer Bob Kockalone: crtani film
20:00 Veliki brat
21:00 Utisak nedelje
23:00 Vesti B92
23:36 Serije: Kalifornikacija
00:14 Film: Ta prokleta reč na slovo J
01:45 Serije: Kalifornikacija (R)
02:17 Info kanal B92: uključenje

Kanal PINK 08.11.2009
PINK
07:00 Jutro sa Nešom Ristićem, Informativni program
07:30 Jutarnji Nacionalni dnevnik, Informativni program
07:45 Jutro sa Nešom Ristićem, Informativni program
08:44 Top shop, Muzičko-zabavni program
09:00 Farma-uživo, Muzičko-zabavni program
09:51 Lova za šoping snova, Muzičko-zabavni program
10:00 Šrek 2, Filmski program
11:45 City, Kratke forme
12:00 Grand hitovi, Muzičko-zabavni program
12:44 Top shop, Muzičko-zabavni program
13:00 Farma-uživo, Reality show
14:00 Javni konkurs, Reality show
15:01 Vi pitate, Talk show
16:10 Nedeljno popodne Lee Kiš, Muzičko-zabavni program
17:45 Farma-uživo, Reality show
18:45 Nemoguća misija, Reality show
19:30 Nacionalni dnevnik, Informativni program
20:00 Farma, reality show
21:00 Grand - narod pita, Muzičko-zabavni program
23:00 Farma-uživo, Reality show
00:45 City, Kratke forme
01:00 Marfijev zakon, Filmski program
03:00 Nešto sasvim privatno, Filmski program
05:03 Ljubav je večna, Serijski program
05:47 City, Kratke forme
06:00 Dobar komšija, Informativni program

Avala 08.11.2009



06:20 Slavni ®
06:40 Danijel i super psi
09:05 Oranica ®
09:35 Genius Domus ®
10:00 Za dobar dan
13:00 Slike života ®
13:30 Present ®
14:00 Vesti
14:15 Top Shop
14:55 Šta je s'tobom Nina?‚ ®
16:30 Svaštarica
17:10 Pop Music
17:55 Vesti
18:30 Zaustavno vreme ®
19:00 SMS - omnibus ®
21:00 Ljubav za sva vremena
23:00 Beli svet ®
23:30 Pop music ®
00:25 Voice of America
00:55 Ljubav za sva vremena ®
02:50 Muzika
04:15 Danijel i super psi‚ ®

FOX 08.11.2009



06:25 e-TV
07:00 Domaćin (R)
08:20 Puka
09:00 Serbian Open kviz (R)
10:30 Survivor (R)
11:30 Survivor -povratak u civilizaciju (R)
12:20 Survivor profil
12:40 Na terapiji (R)
14:05 Rudnici kralja Solomona (R)
17:30 Mame u štrajku
18:30 Keš taksi
19:00 Dus Bigolo-muški žigolo
21:00 Vušu ratnik
22:55 Fajront republika
23:55 Američko rvanje
00:45 Keš taksi (R)
01:15 Top speed (R)
02:15 Teško je biti fin
04:30 Američko rvanje (R)
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #91 : 09.11.2009, 14:34:56 »

 
« RTV Slovenija 1 » Ponedjeljak 09.11.2009.




06:30 Utrip, ponovitev
06:40 Zrcalo tedna, ponovitev
07:00 Poročila
07:05 Dobro jutro
08:00 Poročila
08:05 Dobro jutro
09:00 Poročila
09:10 SMRKCI, RISANA NANIZANKA, 17/30
09:35 ANIMALIJA, RISANA NANIZANKA, 32/40, PONOVITEV
10:00 IZ POPOTNE TORBE: SPRETNI PRSTI, PONOVITEV
10:20 ŠPORT ŠPAS, ODDAJA O ŠPORTU, ZDRAVJU, IN OKOLJU, 7/9, PONOVITEV
10:55 TEMNA STRAN MESECA:
IDEOLOGIJA PROTI UMETNOSTI - IVAN KLEMENČIČ: GLASBA IN TOTALITARNA DRŽAVA, DOKUMENTARNI FILM, PONOVITEV
11:55 Ljudje in zemlja, oddaja tv maribor, ponovitev
13:00 Poročila, šport, vreme
13:20 PO TRAVNIKIH ... S STANETOM SUŠNIKOM: HENK
13:45 NEKOGA MORAŠ IMETI RAD,, POSNETEK KONCERTA LADA LESKOVARJA, 2. DEL, PONOVITEV 1340
15:00 Poročila
15:10 Dober dan, koroška
15:45 BINE, ČUVAJ PARKA, RISANA NANIZANKA, 1/4
16:10 AJKEC PRI RESTAVRATORJIH:, AJKEC IN UMETNINE NA PAPIRJU, POUČNO-RAZVEDRILNA ODDAJA, 4/10 1610
16:30 RIBIČ PEPE: TU STA TRIGLAV IN T, OTROŠKA NADALJEVANKA, 7/26
17:00 Novice, slovenska kronika, šport, vreme
17:20 GLEDAMO NAPREJ
17:30 Glasbeni spomini z borisom kopitarjem, ponovitev
18:25 žrebanje 3x3 plus 6
18:40 HUPKO, TROBILKA IN PIHEC, RISANKA
18:45 TONI IN BONI, RISANKA
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:35 Vreme
19:40 ŠPORT
19:50 GLEDAMO NAPREJ
19:55 POLEMIKA
21:00 UMAZANI PLES, AMERIŠKA NADALJEVANKA, 8/13
21:25 NA LEPŠE
22:00 Odmevi, kultura, šport, vreme
23:05 Umetnost igre
23:30 GLASBENI VEČER:
IMAGO SLOVENIAE / PODOBA SLOVENIJE - SABINA CVILAK, TANJA SONC, JANEZ DOVČ, ORKESTER SLOVENSKE FILHARMONIJE IN EMMANUEL VILLAUME 2330
00:45 STRASTI, TV NADALJEVANKA, 1. DEL, PONOVITEV
01:15 IZ ARHIVA TVS: TV DNEVNIK 09.11.1991, PONOVITEV
01:40 Dnevnik, ponovitev
02:15 DNEVNIK SLOVENCEV V ITALIJI
02:45 Infokanal





« RTV Slovenija 2 » Ponedjeljak 09.11.2009.



06:30 Zabavni infokanal
07:00 Infokanal
08:00 Otroški infokanal
08:45 Tv prodaja
09:15 MULČKI: JESENICE, OTROŠKA SERIJA, PONOVITEV
09:40 ŽOGARIJA - KO IGRA SE IN USTVARJA MULARIJA: VELENJE, 6/10, PONOVITEV
10:10 ŠPORT ŠPAS, ODDAJA O ŠPORTU, ZDRAVJU, IN OKOLJU: OŠ PESNICA, 6/9, PONOVITEV
10:35 TO BO MOJ POKLIC: KAMNOSEK, 1.DEL,, IZOBRAŽEVALNA SERIJA, PONOVITEV
11:00 SOBOTNO POPOLDNE
13:10 ZAJUCKAJ IN ZAPOJ 2009, 1/2, PONOVITEV
13:40 IZ ARHIVA TVS: TV DNEVNIK 09.11.1991
14:35 Slovenski utrinki, oddaja madžarske tv, ponovitev
15:00 POSEBNA PONUDBA, POTROŠNIŠKA ODDAJA, PONOVITEV
15:20 Osmi dan, ponovitev
15:50 ARS 360, PONOVITEV
16:05 Alpe-donava-jadran, podobe iz srednje evrope, ponovitev
16:40 RAD IGRAM NOGOMET, PONOVITEV
17:10 Prvi in drugi, ponovitev
17:35 TO BO MOJ POKLIC:, ELEKTROINŠTALATER, 2. DEL, IZOBRAŽEVALNA SERIJA 1725
18:00 JESENIN, RUSKA NADALJEVANKA, 1/11, PONOVITEV
18:50 DERREN BROWN: MISELNI TRIKI
19:10 IZ SOBOTNEGA POPOLDNEVA:, ZDRAVJE, USODA, ALTERNATIVA 1900
20:00 ALI JE VOJNA ZA NIL NEIZOGIBNA?,, FRANCOSKA DOKUMENTARNA ODDAJA 2000
21:00 Studio city
22:00 POZDRAV AFRIKI, NOGOMETNA ODDAJA
22:30 KNJIGA MENE BRIGA -, KARL MARX/FRIEDRICH ENGELS: KOMUNISTIČNI MANIFEST 2230
22:50 CITY FOLK - LJUDJE EVROPSKIH MEST: CARIGRAD, DOKUMENTARNA ODDAJA
23:15 SREDIŠČE SVETA, ANGLEŠKI FILM
00:40 ALI JE VOJNA ZA NIL NEIZOGIBNA?,, FRANCOSKA DOKUMENTARNA ODDAJA, PONOVITEV
01:35 Zabavni infokanal




« Kanal A, SLO » Ponedjeljak 09.11.2009.



06:55 Tv prodaja
07:00 Železna pest - Eon kid, Eon Kid, sinhronizirana risana serija
07:25 Moški so drugačni, ženske tudi, Men are from Mars, women are from Venus, pogovorna oddaja
08:20 Fantastični klic
09:20 Mladi in nemirni, Young and the Restless, 8. sezona, 235. del ameriške nadaljevanke
10:05 Življenje na Marsu, Life on Mars, 2. sezona, 6. del angleške nanizanke
11:15 Cosby, Cosby show, 5. sezona, ameriška humoristična nanizanka
11:50 Tv prodaja
12:20 Fantastični klic
13:25 PLAZ, Avalanche, kanadsko-ameriški film
15:05 Cybill, Cybill, ameriška humoristična nanizanka
15:40 Moja super sestra, What I Like About You, 1. sezona, 15. del ameriške humoristične nanizanke
16:10 Teksaški mož postave, Walker, Texas Ranger, 3. sezona, 3. del ameriške nanizanke
17:05 Brez sledu, Without a trace, 3. sezona, 6. del ameriške nanizanke
18:00 SVET
18:55 Opravljivka, Gossip Girl, 2. sezona, 20. del ameriške nanizanke
19:45 SVET
20:00 Na kraju zločina - Miami, C.S.I.: Miami, 6. sezona, 9. del ameriške nanizanke
20:55 VEČNA USPEŠNICA - ARMAGEDON, Armageddon, ameriški film
23:35 Will in Grace, Will and Grace, 1. sezona, 11. del ameriške humoristične nanizanke
00:05 PETEK TRINAJSTEGA 5, Friday the 13th, Part 5: A New Beginning, ameriški film
01:45 Seinfeld, Seinfeld, 5. sezona, 17. del ameriške humoristične nanizanke
02:15 Love TV
03:15 Nočna ptica




« POP TV » Ponedjeljak 09.11.2009.




06:30 Tv prodaja
07:00 Ricki Lake, Ricki Lake, ponovitev pogovorne oddaje
07:55 Angeli brez kril, Cuidado con el angel, ponovitev 171. dela mehiške nadaljevanke
08:50 Jutri je za večno, Manana es para siempre, ponovitev 31. dela mehiške nadaljevanke
09:45 Tv prodaja
10:15 Do zadnjega diha, Mientras haya vida, ponovitev 136. dela mehiške nadaljevanke
11:15 G. IN GA. BRIDGE, Mr. and Mrs. Bridge, ameriški film
13:30 Tv prodaja
14:00 Ricki Lake, Ricki Lake, pogovorna oddaja
14:55 Ukradeno srce, Gypsy Heart, 86. del romunske nadaljevanke
15:55 Do zadnjega diha, Mientras haya vida, 137. del mehiške nadaljevanke
16:55 24UR POPOLDNE
17:05 Jutri je za večno, Manana es para siempre, 32. del mehiške nadaljevanke
18:00 Angeli brez kril, Cuidado con el angel, 172. del mehiške nadaljevanke
18:55 24UR - vreme
19:00 24UR
20:00 Lepo je biti sosed, 3. sezona, 10. del sosedske nadaljevanke
21:00 Kmetija slavnih, v živo
22:00 Razočarane gospodinje, Desperate Housewives, 5. sezona, 6. del ameriške nanizanke
22:55 24UR ZVEČER
23:15 Dexter, Dexter, 2. sezona, 3. del ameriške nanizanke
00:15 24UR, ponovitev
01:15 Nočna panorama



« TV3 » 09.11.2009.



TV3

07:05 Ti si moje življenje
08:15 V vrtincu ljubezni, (Storm of Love) telenovela
09:10 Tv prodaja
09:45 Lalola
10:40 Midve z mamo
11:30 Bolnišnica upanja
12:40 VIPOVIH 10, razvedrilna oddaja, ponovitev
13:25 Kameleon
14:20 Preiskovalci na delu: NCIS
15:15 Bolnišnica upanja
16:10 Midve z mamo
17:05 Britanski top model
18:00 VIP Magazin, razvedrilna oddaja
18:40 Kdo je kuhar?, resničnostni šov
19:10 Kameleon
20:00 Preiskovalci na delu: NCIS
20:55 V slabi družbi
22:50 Nadnaravno
23:40 Privid zločina
00:25 Dosjeji X, (X Files) ZF nanizanka
01:20 Jerry Springer
02:10 Privid zločina
03:35 Mikroskop, Razvedrilna oddaja
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #92 : 09.11.2009, 14:36:12 »

 
« Radio Televizija Federacije BIH » Ponedjeljak 09.11.2009.


07:00 Dobro jutro, jutarnji program
09:00 Vijesti
09:05 Naivna nevjesta, igrana serija
10:00 Garfield, r.
10:30 Pozitivna geografija, zabavni program, r.
11:00 Zelena panorama, program za agrar, r.
11:30 Mozaik religija, vjerski program
12:00 Dnevnik 1
12:15 Naša mala klinika, igrana serija
13:05 Dolina sunca, igrana serija
13:55 Sedmica, magazin iz kulture, r.
14:20 Sarajevska hronika, informativni program, r.
14:45 Paralele, vanjskopolitički magazin, r.
15:20 Vijesti
15:25 Naivna nevjesta, igrana serija
16:10 Viza za budućnost, igrana serija, 109. epizoda
16:45 Milan i Enis, skečevi
17:00 Federacija danas
17:30 Dolina sunca, igrana serija
17:50 Dnevnik, najava
18:20 Naša mala klinika, igrana serija
18:50 Dnevnik, najava
19:10 Milan i Enis, skečevi
19:15 Čarli i Mimo, crtani film Finansijske novosti
19:30 Dnevnik 2
20:10 60 minuta, politički magazin
21:25 DIVERZANTI, DOMAĆI IGRANI FILM /RP/
22:50 Dnevnik 3
23:20 GARAŽA, IRSKI IGRANI FILM /Z/
00:45 Pregled programa za utorak




« Radio Televizija BIH » Ponedjeljak 09.11.2009.


07:00 Dobro jutro
09:00 Be Ha Te bebe
09:05 Ozie Boo, animirana serija(Kodirano na satelitu)
09:10 Mumijevi, animirana serija, 53/74 (Kodirano na satelitu)
09:35 Kineski moreplovac, animirana serija, 4/52(Kodirano na satelitu)
10:00 BHT vijesti
10:05 Savana, igrana serija, 7/33, repriza (Kodirano na satelitu)
10:50 Muzički program
11:05 Ljudi sa Medisona, igrana serija, 6/13, repriza(Kodirano na satelitu)
11:50 Moja mala kuhinja
12:00 BHT vijesti
12:15 Lifestyle reportaža, Mađarska, 1/2, repriza
13:15 Global, magazin o zbivanjima u svijetu, repriza
13:45 Muslimani u Evropi, dokumentarna serija, 6/11, repriza
14:15 BHT vijesti
14:30 Putovanja, putovanja, strana dokumentarna serija, 7/13, repriza(Kodirano na satelitu)
15:00 Učilica, kviz
15:25 Mini school
15:30 Be Ha Te bebe
15:35 Čudesni svijet, obrazovna serija, 42/52(Kodirano na satelitu)
15:50 Nema problema
16:15 BH. info
16:45 Avenija Ocean, igrana serija, 7/130 (Kodirano na satelitu)
17:30 Moja mala kuhinja
17:40 Svečana akademija - 100 godina Vanjsko-trgovinske komore BiH
18:15 Premijer liga BiH u nogometu, sportski program
18:45 Business news
18:50 Ozie Boo, animirana serija(Kodirano na satelitu)
19:00 Dnevnik, Centralna informativna emisija BHT-a - Sport - Vrijeme
19:35 Na terapiji, igrana serija, 11/45
20:05 Naked.TV
U novoj epizodi zanimljiva priča o neobičnim zanimanjima. Upoznajte grupu ljudi kojima je posao da čiste prozore i postavljaju reklame na visinama od 20 i više metara! Specijalni gost Naked-a su članovi hrvatske popularne grupe Hladno pivo. Naked tim je posjetio njihov koncert i neočekivano otkrio uljeze... Posjetili smo provokativnu izložbu od gumenih bombona i od Ivana Hrkaša saznali kako se seksualnost može iskazati kroz umjetnost i gumu. Ovosedmični Naked Battle pripao je frizerima koji su se
20:35 Gradske priče, igrana serija, 2/6
21:30 Moda je...
magazin U 80. izdanju emisije govorimo o "gastroseksualcima", muškarcima s pregačom koji sve više vremena provode u kuhinji. Od spremanja hrane macho zanimaciju napravili su poznati kuhari poput Jamiea Olivera i Gordona Ramsaya. Kreativni tim agencije Crispin Porter+ Bogusky iz Majamija dizajnirali su spužve za suđe koje liče na kolače i sladolede, ali i posebne prostore za pse unutar automobila. Ekskluzivno za magazin govori Neil Riddell o svojim inovativnim kampanjama poput one za američki lanac
22:00 BHT vijesti
22:10 Tema dana
22:45 Dimenzija više, program iz kulture
23:45 STARO, NOVO, POSUĐENO I PLAVO, danski igrani film, drama-komedija
00:30 Na terapiji, igrana serija, 12/45, repriza (Kodirano na satelitu)
01:00 Crta, politički magazin, repriza
01:55 Pregled programa za srijedu





« Televizija RS » Ponedjeljak 09.11.2009.


06:00 INFO KANAL
06:30 SESTRICE, - serija, 29./108
07:00 VI?ESTI
07:05 ?utarnji program
09:00 VI?ESTI
09:10 DOLINA SUNCA, - TV novela, 35./210 **:** MALA TV
09:55 MALI DNEVNIK
10:15 SKA?LEND, - crtana serija, 21/26
10:40 PLAVI ZMA?, - serija, 26./52
11:05 ROĐENI POB?EDNICI, - obrazovni program, 3./27
11:25 HERBARI?UM - BREZA, - obrazovni program
11:30 MTS MAGAZIN, - zabavni program
12:00 VI?ESTI
12:15 U FOKUSU, - informativni program
13:00 PRAVOSLAVLJE, - repriza
13:30 Muzički program
14:00 SESTRICE, - serija, 30./108(12)
14:25 DEGRASI - NOVA GENERACI?A (2) sezona), - serija, 14./20 (12)
15:00 VI?ESTI
15:10 MALA TV, - repriza
15:11 SKA?LEND, - crtana serija, 21/26
15:35 PLAVI ZMA?, - crtana serija, 26./52
16:00 PITA?TE, TRAŽIMO ODGOVOR
16:30 Srpska danas
17:05 DOLINA SUNCA, - TV novela, 36./210
18:00 U 18, - KULTURA
19:00 FRE?ŽER, - humoristička serija, 219./265
19:25 FINANSI?SKE NOVOSTI
19:30 Dnevnik
19:58 Sport
20:10 PRESING, - politički tok šou
21:15 NASLOVI
21:45 ?AUK, - dokumentarni film(16)
22:50 INFO PROFIL
23:05 Sport
23:13 FINANSI?SKE NOVOSTI
23:15 S?EDNICA NARODNE SKUPŠTINE RS, - pregled
23:25 PROFA?LER, - serija, 17./60(12)
00:10 SVETI ORAH, - serija, 234./260(16)
00:35 Tribunal
01:05 U FOKUSU, - informativni program
01:50 DEGRASI - NOVA GENERACI?A (2) sezona), - serija, 14./20 (12)
02:15 Srpska danas
02:45 MTS MAGAZIN
03:10 Dnevnik
03:40 U 18, - KULTURA
04:50 PROFA?LER, - serija, 17./60(12)
05:35 SVETI ORAH, - serija, 234./260(16)





« PINK BH » Ponedjeljak 09.11.2009.



06:00 Pink džuboks, Muzičko-zabavni program
06:35 Sarajevo On Line, Kratke forme
06:45 Made in Banja Luka, Kratke forme
07:00 Rubi, Serijski program
08:00 Napušteni andjeo, Serijski program
09:00 BH NET, Muzičko-zabavni program
10:00 Farma-uživo, Reality show
11:00 Veliki brat, Reality show
12:00 Info top BH, Informativni program
12:13 Smolvil, Serijski program
13:00 Obični ljudi, Serijski program
14:00 Info top BH, Informativni program
14:07 Sarajevo On Line, Kratke forme
14:18 Made in Banja Luka, Kratke forme
14:27 Sportissimo, Sportski program
14:33 Veliki brat, Reality show
15:00 Rubi, Serijski program
15:50 Info top BH, Informativni program
16:00 Napušteni andjeo, Serijski program
17:00 Farma, reality show
18:00 Info top BH, Informativni program
18:19 Top mebl home, Muzičko-zabavni program
18:22 Kvizbi, Muzičko-zabavni program
19:00 Rat u kući, Serijski program
19:35 Veliki brat, Reality show
19:50 Kontralicitacija, Kratke forme
20:00 Farma, reality show
21:00 Veliki Brat - izbacivanje, Reality show
23:00 Ja imam talenat!, Reality show
00:00 Veliki brat, Reality show
01:00 GVOZDENA PESNICA, Filmski program
03:15 Ja imam talenat!, Reality show
04:15 GVOZDENA PESNICA, Filmski program




« OBN » Ponedjeljak 09.11.2009.



06:00 Red Carpet / showbiz emisija,r.
06:50 Najava dječjeg programa
06:55 Transformersi 4/29 / crtani film
07:15 Pocoyo 22/52 / crtani film
07:25 Dora istražuje, 10/48 / crtani film
07:45 Super Billi / crtani film, 12/56
07:50 Križić kružić / dječja igra
07:55 Memory / dječja igra
08:00 Mala škola / dječja igra
08:05 Sveznalica / dječja igra
08:10 Top Shop
08:30 Udri muški / zabavna emisija
09:30 Hope & Faith, 22/51 / humoristična serija
10:00 Big Mama House / reality show
10:25 Exkluziv / zabavna emisija,r. ,
10:55 Skrivena kamera,14/50 / zabavna emisija ,r.
11:20 Stol za 4 / kulinarski show,r.
11:55 OBN INFO
12:10 Top Shop
12:30 Zabranjena ljubav, 81/220 / sapunica
13:10 Lalola, 35/150 / sapunica
14:00 OBN Top 10 / glazbena emisija
14:30 Champs 12, 35/120 / sapunica
15:25 Top Shop
15:40 Top Shop
15:55 Princ iz Bel Aira, 23/99 / humoristična serija
16:25 Kralj Queensa,79/206 / humoristična serija
16:55 OBN INFO
17:00 Naša mala klinika, 36/52 / humoristična serija
17:55 Skrivena kamera, 15/50 / zabavna emisija
18:20 Stol za 4 / kulinarski show
18:55 OBN INFO
19:15 Exkluziv / zabavna emisija
20:00 Big Mama House / reality show
21:00 Kečeri / sportski program
22:00 Zakon braće I, 6/22 (16) 7 kriminalistička serija
23:00 Border , 16/26 / kriminalistička serija
00:00 Big Mama House / reality show
01:00 Kečeri / sportski program,r.
02:00 Zakon braće I, 5/22 (16) / kriminalistička serija,r.
03:00 Zakon braće I, 6/22 (16) / kriminalistička serija,r.
04:00 Border , 16/26 / kriminalistička serija
05:00 Rat bendova / glazbeni show,r., Utorak



« NTV Hayat Sarajevo » 09.11.2009.



06:40 Jingl televoting ZMBT

06:45 Dobro jutro BiH, jutarnji program

08:20 Hayatovci , dječiji program

09:00 Ben 10, crtani film

09:30 Hello Kitty ,crtani film

09:35 Aladin , crtani film

10:00 Serranovi, igrana serija

11:30 Muzički program

11:40 Jingl televoting ZMBT

11:45 Vijesti

12:00 Jingl televoting ZMBT

12:05 Viktorija , igrana serija

13:00 Sve će biti dobro , igrana serija, 79. epizoda

14:00 Glam Blam, zabavni program

14:55 Jingl televoting ZMBT

15:00 Luda kuća, igrana serija 82.epizoda

16:00 Survivor

16:20 Sport centar

16:21 Žene s broja 13, igrana serija 16.epizoda

17:05 Zauvijek susjedi, igrana serija 16.epizoad

17:40 Vijesti

17:50 „Zvijezda možeš biti ti“ na zadatku!

18:08 Jingl televoting ZMBT

18:13 Biometeorološka prognoza

18:15 Recept za dobar život, revijalni program

19:00 Vijesti u 7

19:27 Vremenska prognoza

19:29 Stanje na putevima

19:30 Sport

19:40 Horizonti

19:55 Jingl televoting ZMBT

20:00 Savršene katastrofe, dokumentarni program

21:00 Slučajevi X, kriminalistički magazin

22:00 Survivor, reality show

23:10 Dobre namjere, igrana serija 19.epizoda

00:00 Sport centar

00:05 Jingl televoting ZMBT

00:10 VIP, igrana serija

00:55 Jingl televoting ZMBT

Reprizni program Hayat TV

01:00 Recept za dobar život, revijalni program

01:35 Muzički program

02:00 Vijesti u 7, vrijeme, sport,informativna emisija

03:00 Jingl televoting ZMBT

03:05 Survivor, reality show

04:15 Jingl televoting ZMBT

04:20 Slučajevi X, kriminalistički magazin

05:00 Dokumentarni program

05:20 Jingl televoting ZMBT

05:25 Moja zemlja

06:00 Muzički program
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #93 : 09.11.2009, 14:37:11 »

 
« HRT 1 » Ponedjeljak 09.11.2009.



06:15 Drugo mišljenje: Dječja otorinolaringologija
06:45 TV kalendar
07:00 Dobro jutro, Hrvatska
07:05 Vijesti
07:10 Dobro jutro, Hrvatska
07:35 Vijesti
07:40 Dobro jutro, Hrvatska
08:35 Vijesti
08:40 Dobro jutro, Hrvatska
09:10 ZABA - 90 sekundi, emisija pod pokroviteljstvom
09:13 Dolina sunca, epizoda 35., telenovela
09:56 Croatia Osiguranje, prozor u svijet 125
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:10 Vijesti iz kulture
10:15 Znanstvene sličice: Kemija je magija, epizoda 2., dokumentarna serija (25'58")
10:40 Znanstvene sličice: Stablo života, epizoda 3., dokumentarna serija (25'44")
11:10 Treća dob, emisija za umirovljenike
11:55 Pastel
12:00 Dnevnik
12:11 Sport
12:13 Vrijeme
12:15 TV kalendar
12:30 Oprezno s anđelom, epizoda 86., telenovela
13:20 McLeodove kćeri 2., epizoda 25., serija
14:10 Vijesti + prijevod za gluhe
14:19 Vrijeme sutra
14:20 TV kalendar
14:35 Normalan život, emisija o osobama s invaliditetom
15:35 Direkt
16:10 Hrvatska uživo, Vijesti
16:20 Hrvatska uživo
17:30 Croatia Osiguranje, prozor u svijet 125
17:35 Najslabija karika, kviz
18:17 Kod Ane
18:35 Dolina sunca, epizoda 36., telenovela
19:30 Dnevnik
19:56 Sport
20:01 Vrijeme
20:04 ZABA - 90 sekundi, emisija pod pokroviteljstvom
20:15 Potrošački kod
20:50 Pustinjska priča - El Shatt, dokumentarni film
21:45 Proces
22:20 Otvoreno
23:20 Vijesti
23:35 Poslovne vijesti
23:40 Vijesti iz kulture
23:50 Na rubu znanosti: Uređaji za suptilne energije
00:45 Zvjezdane staze: Voyager 4, epizoda 24., serija
01:30 Ksena - princeza ratnica 4, serija
02:15 Momci s Madisona 2, epizoda 9., serija (12)
03:00 Skica za portret
03:20 Kipar Kuzma Kovačić, dokumentarni film (43'51")
04:05 Proces
04:35 Potrošački kod
05:05 Oprezno s anđelom, epizoda 86., telenovela
05:50 Najava programa
05:55 Normalan život, emisija o osobama s invaliditetom





« HRT 2 » Ponedjeljak 09.11.2009.




06:35 TEST
06:50 Najava programa
06:55 Vatrogasne priče, crtana serija
07:20 Silvestrove i Čičijeve tajne, crtana serija
07:40 TV vrtić:
07:43 Sjajni izumi Wallacea i Gromita: Uspavljivač
07:45 Vitaminix: Kobalt
07:48 Luckaste pačje pustolovine: Brbljavac iz unutrašnjosti
08:00 Čarobna ploča 1 (15.)
08:15 Platno, boje, kist: Freska
08:25 Kratki spoj: Kemija i kuhinja
08:40 Heidi, serija za djecu
09:05 Gem, set, meč, epizoda 4., serija za djecu
09:30 VIP Music Club
10:00 Monarch Cove, serija
10:45 MALA MISS NORVEŠKE, norveško-švedski film (84')
12:10 Garaža: Superstary
12:40 Kipar Kuzma Kovačić, dokumentarni film (43'51")
13:30 Dragi Johne 4, humoristična serija
13:55 Prijatelji 6, humoristična serija
14:15 Ksena - princeza ratnica 4, serija
15:00 Kod Ane
15:15 TV vrtić:
15:18 Sjajni izumi Wallacea i Gromita: Uspavljivač
15:20 Vitaminix: Kobalt
15:23 Luckaste pačje pustolovine: Brbljavac iz unutrašnjosti
15:35 Čarobna ploča 1 (15.)
15:50 Crna kutija: Pravo na obrazovanje
16:20 Zvjezdane staze: Voyager 4, epizoda 24., serija
17:05 Na rubu znanosti: Uređaji za suptilne energije
18:00 Vijesti na Drugom
18:17 Vrijeme
18:20 Županijska panorama
18:47 Dva i pol muškarca 5, epizoda 6., humoristična serija
19:08 Simpsoni 18, crtana serija
19:30 VIP Music Club
20:02 Večeras...
20:05 TV Bingo Show
21:00 Bitange i princeze 5: Skandali, portali, Kumerleov mali, epizoda 9., humoristična serija (12)
21:40 Vijesti na Drugom
21:52 Vrijeme
21:55 Momci s Madisona 2, epizoda 9., serija (12)
22:45 VRAŽJA KRALJEŽNICA, španjolsko-meksički film (12) (104')
00:30 Šaptačica duhovima 2, epizoda 16., serija (12)
01:15 Kraj programa






« HRT PLUS » Ponedjeljak 09.11.2009.


10:00 TV vodič + turistička središta Hrvatske
15:55 20 slavnih: Put na Mjesec
16:24 San bez granica: Nostalgija svjetlosti, Tin Ujević
16:27 Feljton: 100 zaduženja Betike Gumbas
17:13 Portreti koje pamtimo: Aleksandar Stasenko
17:43 Iz naše škrinje: Lepe nam je praf nam budi
18:18 Ljudi smo: Izvor Oreb i Emilija Karlavaris
19:12 San bez granica: Antinostalgija, V. Parun
19:13 Zagrebački solisti: 4 godišnja doba
20:00 Giuliano i SO HRT-a, koncert
21:31 ANONIMUS REX, američki film
22:51 Majke, koncert
00:12 TEST (do 02.00)






« RTL Televizija » Ponedjeljak 09.11.2009.



06:25 Pink Panther, crtana serija
06:40 SPUŽVABOB SKOCKANI, crtana serija
06:45 Pink Panther, crtana serija
07:00 SPUŽVABOB SKOCKANI, crtana serija
07:25 Punom parom, kulinarski izazov
07:55 KORAK PO KORAK, humoristična serija
08:25 Princ iz Bel Aira,, / humoristična serija
09:15 Astro show, emisija
11:20 Pod istim krovom, humoristična serija
11:50 DADILJA, humoristična serija
12:20 RAT U KUĆI, humoristična serija
12:45 Exkluziv, magazin
13:05 Večera za 5, lifestyle emisija
13:35 Tajna čokolade, telenovela
14:30 Heroji iz strasti, epizoda 131., dramska serija (dvije epizode)
16:05 KORAK PO KORAK, epizoda 146., humoristična serija
16:35 Princ iz Bel Aira,, / humoristična serija
17:05 Pod istim krovom, humoristična serija
17:30 DADILJA, humoristična serija
18:00 RAT U KUĆI, epizoda 23., humoristična serija
18:30 Vijesti, informativna emisija
18:55 Exkluziv, magazin
19:05 Večera za 5, lifestyle emisija
19:35 Punom parom, kulinarski izazov
20:00 PRITAJENA VATRA, igrani film, akcijski
21:45 OBRAČUN U MALOM TOKIJU, igrani film, akcijski triler (12)
23:10 Vijesti, informativna emisija
23:25 PRITAJENA VATRA, igrani film, akcijski
01:05 Astro show, emisija





« NOVA TV » Ponedjeljak 09.11.2009.



06:05 Kućanice iz visokog društva, serija
06:30 Kraj programa
06:45 Fifi i cvj.društvo serija
07:10 Roary serija
07:25 Tomica i prijatelji serija
07:40 Jagodica Bobica, crtić
08:00 Bumba serija
08:15 EZO TV, tarot show
08:40 Nova lova, TV igra
10:10 Lude 70-e, serija
11:10 Otvori svoje srce serija
12:15 IN magazin by Bijele udovice
13:00 Naša mala klinika serija
13:55 Najbolje godine, domaća serija
14:55 PETAR PAN, obiteljski film
17:00 Vijesti Nove TV
17:30 Naša mala klinika serija
18:25 IN magazin
19:15 Dnevnik Nove TV, info. program
20:00 Najbolje godine, epizoda 33., domaća serija
21:00 Otok smrti (12), hit serija
22:45 Vijesti
23:00 Zakon brojeva 2., epizoda 2., hit serija
23:55 Seinfeld, epizoda 45., serija
00:25 Život na sjeveru, epizoda 99. serija
01:20 IRSKA BRAĆA, epizoda 3. serija
02:05 EZO TV, tarot show
03:05 STRAH SVAKE MAJKE, krimić (15)
04:35 IN magazin
05:10 Život na sjeveru
05:55 Kraj programa
__________________
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #94 : 09.11.2009, 14:38:22 »

 
« RADIO-TELEVIZIJA SRBIJE 1 » Ponedjeljak 09.11.2009.



06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:06 U zdravom telu
09:20 Kuvati srcem: Dr Jelica Blažić
09:35 Slagalica, kviz
09:55 Vesti
10:00 Lov i ribolov: Jesen u Boki
10:30 Eko karavan: Gornjačka klisura
11:00 Vesti
11:05 Izvođači, italijanska serija, r.
12:00 Dnevnik
12:13 Naš auto našim gledaocima
12:15 Sport plus
12:25 Vreme, stanje na putevima
12:32 Kuvati srcem: Dr Jelica Blažić
12:45 Šark, američka serija, r.
13:33 Da Možda Ne, r.
14:30 Moj ujak, serija
14:55 Vesti
15:03 Visoki napon, kviz, r.
15:53 Vesti
15:55 Bela lađa, serija, r.
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:20 Evronet
17:25 Šta radite bre?
17:45 Beogradska hronika
18:25 Betonski zid kao kula od karata
19:00 Naš auto našim gledaocima
19:01 Slagalica, kviz
19:30 Dnevnik
20:05 Naš auto našim gledaocima
20:12 Bela lađa, serija
21:05 Jedna pesma-jedna želja
22:05 Vesti
22:10 Upitnik
23:05 Vesti
23:10 Šark, američka serija
00:00 Dnevnik
00:15 Evronet
00:23 NA KRILIMA ORLOVA, AMERIČKI FILM
02:40 Upitnik
03:00 Vesti (04.00,
03:48 EKO KARAVAN
04:21 Oko
04:51 Lov i ribolov: Jesen u Boki
05:23 Tv prodaja
05:47 Verski kalendar





« RADIO-TELEVIZIJA SRBIJE 2 » Ponedjeljak 09.11.2009.


06:02 U zdravom telu
06:15 Big bend RTS i Bilja Krstić
06:45 Agroinfo
07:00 Kuvati srcem: Dr Jelica Blažić
07:15 Datum
07:20 Verski kalendar
07:30 Garfild i prijatelji, animirana serija
07:54 Tri medveda, animirana serija
08:20 Šumska škola, serija
08:27 Postanak i opstanak ćirilice
08:51 Matematičke zagonetke
09:05 Stepenište
09:54 Kuća matematike
10:00 Sednica Skupštine Srbije, program zavisi od trajanja prenosa
10:03 Vrele gume
10:33 Total tenis
10:48 Reli
11:00 Enciklopedija: Katarina Mediči
11:07 Laboratorija slavnih: Nasleđe
11:36 Mladi talenti Srbije: Atelje A3
12:07 Koncert dečjeg hora RTS
13:00 Trezor
14:00 ČARLI ČEN NA TRKAMA , AMERIČKI FILM
14:05 Ovo je Srbija (u pauzi skupštinskog zasedanja)
15:42 Datum
15:47 Verski kalendar
16:00 Ovo je Srbija
16:40 Svetska politika
16:53 Tranzionik
17:17 Eko menadžer: Ekološka goriva
17:43 Enciklopedija: Katarina Mediči
17:52 Razglednica: Kuvajt
18:20 Podijum: Milena Ražnatović
18:49 Šumska škola, serija
19:00 Pregled Premijer lige
20:00 Međunarodni dan borbe protiv fašizma i antisemitizma, prenos
21:15 Fudbal-Premijer liga: Liverpul-Birmingem Siti, uklj. u prenos
22:50 ZELIG, AMERIČKI FILM
00:20 Ponoćni bluz
01:11 ČARLI ČEN NA TRKAMA, AMERIČKI FILM, R.
02:21 Trezor
03:16 Fudbal-Premijer liga: Liverpul-Birmingem Siti, r.
04:43 Pregled Premijer lige
05:35 Razglednica: Kuvajt





« TELEVIZIJA B92 » Ponedjeljak 09.11.2009.



07:00 Dizanje, jutarnji program
09:30 Kažiprst
10:00 Vesti B92
10:35 Veliki brat, uživo
11:00 Serije: Dolina sunca (R)
11:45 Topšop
12:00 Vesti B92
12:05 Topšop
12:25 Veliki brat, uživo
13:00 Utisak nedelje ( R )
14:48 Topšop
15:00 Hronike o divljini: NG i BBC
15:31 Veliki brat, uživo
16:00 Vesti B92
16:34 Stanje nacije
17:02 Serije: Moje drage komšije
18:10 Veliki brat, uživo
18:30 Vesti B92
19:15 Pad Berlinskog zida: dokumentarni film
19:47 Ograđeni: animirani film
20:02 Serije: Dolina sunca
21:00 Veliki brat - izbacivanje
23:00 Vesti B92
23:36 Veliki brat, uživo
00:15 Serije: Moje drage komšije (R)
01:23 Serije: Saut Park
01:45 Info kanal B92: uključenje





« RTV PINK » Ponedjeljak 09.11.2009.



06:00 Dobar komšija, Informativni program
06:50 City Kids, Dečji program
07:00 Jutarnji Nacionalni dnevnik, Informativni program
07:55 Daniela, Serijski program
08:31 City Kids, Dečji program
08:52 Top shop, Muzičko-zabavni program
08:56 Džoun od Arkadije, Serijski program
09:51 Farma-uživo, Reality show
11:45 Nevina, Serijski program
12:49 City, Kratke forme
13:00 Farma-uživo, Reality show
13:44 Top shop, Muzičko-zabavni program
14:00 Balkan party, Talk show
15:40 City, Kratke forme
15:50 Čarolija, Dečji program
16:00 Farma-uživo, Reality show
16:45 Nacionalni dnevnik, Informativni program
16:55 Ljubav je večna, Serijski program
17:52 Napušteni andjeo, Serijski program
18:31 U sosu, Kratke forme
18:39 Džak pun para, Kratke forme
18:50 Daniela, Serijski program
19:30 Nacionalni dnevnik, Informativni program
20:00 Farma, reality show
21:00 Ja imam talenat!, Reality show
22:00 Farma-uživo, Reality show
01:00 Mućke, Serijski program
01:45 City, Kratke forme
02:00 KRUG 2, Filmski program
04:10 GOSPODIN PROSEČNI, Filmski program
05:02 Ljubav je večna, Serijski program
05:46 City, Kratke forme




« Avala » Ponedjeljak 09.11.2009.



06:05 Voice of America
06:35 SMS
07:00 Slatka moja ®
07:40 Na tragu prirode ®
08:45 Top šop
09:00 Slavni - Kevin Klajn
09:30 Na tragu prirode ®
10:00 Za dobar dan
12:00 Vesti
13:10 Slatka moja ®
14:00 Vesti
14:30 Top Shop
15:00 Zločini iz prošlosti
16:00 Poslovni dan
16:30 Vesti
16:40 Milica na kvadrat
16:55 Na tragu prirode
17:55 Vesti
18:30 Slatka moja
19:20 Svi vole Rejmonda
19:45 Milica na kvadrat‚ ®
20:00 Zločini iz prošlosti
21:10 Dvoboj do istrebljenja
22:55 Slavni - Kevin Klajn‚ ®
23:15 Svi vole Rejmonda ®
23:45 SMS ®
00:15 Voice of America
00:45 Dvoboj do istrebljenja‚ ®
02:30 Milica na kvadrat‚ ®
02:45 Muzika
05:30 Poslovni dan ®


>FOX

07:00 DIVLJA STVORENJA
07:55 Ukradena sreća
08:50 Slatka tajna
10:10 Važne stvari
11:00 Fox vesti
11:30 Survivor -bez cenzure
12:00 Ludi kamen (R)
12:30 Vušu ratnik (R)
15:15 Fox vesti
15:30 Čari
16:45 Time Out
18:00 Fox vesti
18:35 Ludi kamen
19:00 Wipeout
20:00 Viking
21:00 Sveti ratnik 2
23:10 Na terapiji
00:00 Fox vesti
00:05 Čari (R)
01:00 FOX non-stop
01:01 Survivor -bez cenzure
01:30 Ubica među nama
03:30 Sibil
04:00 Time out r
05:00 Survivor-Bez Cenzure (R)
05:30 Važne stvari (R)
__________________
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 9.843



« Odgovor #95 : 10.11.2009, 13:45:41 »

 
« RTV Slovenija 1 » Utorak 10.11.2009.



06:10 Kultura
06:15 Odmevi
07:00 Poročila
07:05 Dobro jutro
08:00 Poročila
08:05 Dobro jutro
09:00 Poročila
09:10 NA POTEP PO SPOMINU:, IN JE DREVO ... IN JE ČLOVEK, PLESNA ODDAJA, PONOVITEV 0910
09:35 BINE, ČUVAJ PARKA, RISANKA
09:45 RIBIČ PEPE: TU STA TRIGLAV IN T, OTROŠKA NADALJEVANKA, 7/26, PONOVITEV
10:10 AJKEC PRI RESTAVRATORJIH:, AJKEC IN UMETNINE NA PAPIRJU, POUČNO-RAZVEDRILNA ODDAJA, 4/10, PONOVITEV
10:30 Zgodbe iz školjke
11:05 ALI JE VOJNA ZA NIL NEIZOGIBNA?,, FRANCOSKA DOKUMENTARNA ODDAJA, PONOVITEV
12:00 VEČERNI GOST: ORLANDO FIGES, PONOVITEV
13:00 Poročila, šport, vreme
13:15 ARS 360, PONOVITEV
13:35 Umetnost igre, ponovitev
14:05 Duhovni utrip, ponovitev
14:20 Obzorja duha, ponovitev
15:00 Poročila
15:10 Mostovi - hidak: kanape - kanapé
15:40 MARČI HLAČEK, RISANA NANIZANKA, 25/34
16:05 NOTKOTI: POBEG, LUTKOVNA SERIJA, 7.DEL
16:25 NA KRILIH PUSTOLOVŠČINE: AZIJSKE PUSTOLOVŠČINE, FRANCOSKA DOKUMENTARNA NANIZANKA, 8/25
17:00 Novice, slovenska kronika, šport, vreme
17:20 GLEDAMO NAPREJ
17:30 IZGNANI SLOVENCI 1941-1945,, 2. ODDAJA: IZGNANSTVO IN PRISILNO DELO, DOKUMENTARNA SERIJA, 2/3, PONOVITEV 1730
18:00 ZGNZ - BIG FATHER/2, 9.ODDAJA
18:30 žrebanje astra
18:35 FLETNI GAJI, RISANKA
18:45 POKUKAJMO NA ZEMLJO, RISANKA
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:35 Vreme
19:40 ŠPORT
19:50 GLEDAMO NAPREJ
19:55 Piramida
21:00 KO SE DUŠA IZRAŽA PO GLASU, GLASBENI PORTRET, BERNARDE IN MARCOSA FINK 2100
22:05 Odmevi, kultura, šport, vreme
23:10 INDIJSKI ČUDEŽ, ANGLEŠKA DOKUMENTARNA ODDAJA
00:00 PRAVA IDEJA!, POSLOVNA ODDAJA, PONOVITEV
00:25 IZGNANI SLOVENCI 1941-1945,, 2. ODDAJA: IZGNANSTVO IN PRISILNO DELO, DOKUMENTARNA SERIJA, 2/3, PONOVITEV
00:55 STRASTI, TV NADALJEVANKA, 2. DEL, PONOVITEV
01:30 IZ ARHIVA TVS: TV DNEVNIK 10.11.1991, PONOVITEV
01:50 Dnevnik, ponovitev
02:25 DNEVNIK SLOVENCEV V ITALIJI
02:50 Infokanal





« RTV Slovenija 2 » Utorak 10.11.2009.



06:00 Zabavni infokanal
06:20 MULČKI: SEŽANA, OTROŠKA SERIJA, PONOVITEV
06:30 MULČKI: SEŽANA, OTROŠKA SERIJA, PONOVITEV
06:55 ŽOGARIJA - KO IGRA SE IN USTVARJA MULARIJA: BOHINJ, 7/10, PONOVITEV
07:25 ŠPORT ŠPAS, ODDAJA O ŠPORTU, ZDRAVJU, IN OKOLJU: OŠ KOSTANJEVICA, 7. DEL, PONOVITEV
07:50 TO BO MOJ POKLIC: KAMNOSEK, 2. DEL,, IZOBRAŽEVALNA SERIJA, PONOVITEV
08:15 Dober dan, koroška, ponovitev
08:45 NA LEPŠE, PONOVITEV
09:10 NLP S TJAŠO ŽELEZNIK
12:10 Glasbeni spomini z borisom kopitarjem, ponovitev
13:05 Bleščica, oddaja o modi, ponovitev
13:40 Studio city, ponovitev
14:35 IZ ARHIVA TVS: TV DNEVNIK 10.11.1991
15:00 Prisluhnimo tišini, ponovitev
15:30 Tv prodaja
16:00 KOŠ, MAGAZINSKA ODDAJA
16:30 GLASNIK, ODDAJA TV MARIBOR
16:55 Mostovi - hidak: kanape - kanapé, ponovitev
17:25 BRAT BRATU, HUMORISTIČNA NANIZANKA,, 3. DEL: KISLO PEKOČA JUHA, PONOVITEV 1725
18:00 V DOBRI DRUŽBI S SMILJANOM, ODDAJA TV MARIBOR
19:00 VEČERNI GOST: PROF.DR. TOMAŽ ZWITTER, PONOVITEV
20:00 MUZIKAJETO: STARA ISTRA, IGRANO-IZOBRAŽEVALNA MLADINSKA ODDAJA
20:40 Globus
21:15 PRAVA IDEJA, POSLOVNA ODDAJA
21:40 OBRAZI DRUGAČNOSTI: IZBIRA JE MOJA, DOKUMENTARNA SERIJA, 6/8
22:10 DEDIŠČINA EVROPE:, VERSAILLES, KRALJEVE SANJE, FRANCOSKI DOKUMENTARNI FILM 2200
23:40 BREZ, ANGLEŠKI TV FILM, PONOVITEV
00:50 DERREN BROWN, MISELNI TRIKI, PONOVITEV
01:05 Zabavni infokanal




« Kanal A, SLO » Utorak 10.11.2009.



06:45 Tv prodaja
06:50 Železna pest - Eon kid, Eon Kid, sinhronizirana risana serija
07:15 SVET, ponovitev
08:15 Fantastični klic
09:15 Mladi in nemirni, Young and the Restless, 8. sezona, 236. del ameriške nadaljevanke
10:00 Življenje na Marsu, Life on Mars, 2. sezona, 7. del angleške nanizanke
11:10 Cosby, Cosby show, 5. sezona, ameriška humoristična nanizanka
11:45 Tv prodaja
12:15 Fantastični klic
13:20 RAZBITI SPOMIN, Bumblebee Flies Anyway, ameriški film
15:05 Cybill, Cybill, ameriška humoristična nanizanka
15:40 Moja super sestra, What I Like About You, 1. sezona, 17. del ameriške humoristične nanizanke
16:10 Teksaški mož postave, Walker, Texas Ranger, 3. sezona, 4. del ameriške nanizanke
17:05 Brez sledu, Without a trace, 3. sezona, 7. del ameriške nanizanke
18:00 SVET
18:55 Opravljivka, Gossip Girl, 2. sezona, 21. del ameriške nanizanke
19:45 SVET
20:00 Na kraju zločina - Miami, C.S.I.: Miami, 6. sezona, 10. del ameriške nanizanke
20:55 AKCIJA - POTOPLJENI, Submerged, ameriški film
22:40 Will in Grace, Will and Grace, 1. sezona, 12. del ameriške humoristične nanizanke
23:15 SKRIVNOSTNI JUNAKI, Mystery Men, ameriški film
01:30 Seinfeld, Seinfeld, 5. sezona, 18. del ameriške humoristične nanizanke
02:00 Love TV
03:00 Nočna ptica




« POP TV » Utorak 10.11.2009.



06:35 Tv prodaja
07:05 Ricki Lake, Ricki Lake, ponovitev pogovorne oddaje
08:00 Angeli brez kril, Cuidado con el angel, ponovitev 172. dela mehiške nadaljevanke
08:55 Jutri je za večno, Manana es para siempre, ponovitev 32. dela mehiške nadaljevanke
09:50 Tv prodaja
10:20 Do zadnjega diha, Mientras haya vida, ponovitev 137. dela mehiške nadaljevanke
11:20 ZA VSAKO CENO, Extreme Measures, ameriški film
13:25 Tv prodaja
13:55 Ricki Lake, Ricki Lake, pogovorna oddaja
14:50 Ukradeno srce, Gypsy Heart, 87. del romunske nadaljevanke
15:50 Do zadnjega diha, Mientras haya vida, 138. del mehiške nadaljevanke
16:55 24UR POPOLDNE
17:05 Jutri je za večno, Manana es para siempre, 33. del mehiške nadaljevanke
18:00 Angeli brez kril, Cuidado con el angel, 173. del mehiške nadaljevanke
18:55 24UR - vreme
19:00 24UR
20:00 Kmetija slavnih
21:00 Preverjeno
22:00 Zdravnikova vest, House, 5. sezona, 7. del ameriške nanizanke
22:55 24UR ZVEČER
23:15 Dexter, Dexter, 2. sezona, 4. del ameriške nanizanke
00:15 24UR, ponovitev
01:15 Nočna panorama



« TV3 » 10.11.2009.



TV3
07:05 Ti si moje življenje
08:15 V vrtincu ljubezni, (Storm of Love) telenovela
09:10 Tv prodaja
09:45 Lalola
10:40 Midve z mamo
11:30 Bolnišnica upanja
12:40 VIP Magazin, razvedrilna oddaja, ponovitev
13:25 Kameleon
14:20 Preiskovalci na delu: NCIS
15:15 Bolnišnica upanja
16:10 Midve z mamo
17:05 Britanski top model
18:00 VIP Magazin, razvedrilna oddaja
18:40 Kdo je kuhar?, resničnostni šov
19:10 Kameleon
20:00 Preiskovalci na delu: NCIS
20:55 Turner in Hooch
22:40 Nadnaravno
23:30 Privid zločina
00:25 Dosjeji X, (X Files) ZF nanizanka
01:20 Jerry Springer
02:10 Privid zločina
03:35 Mikroskop, Razvedrilna oddaja
Evidentirano
 Str: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 17   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP KERMAN forum | Powered by SMF 1.1.19. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved.
TinyPortal v0.9.8 © Bloc
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!