KERMAN forum
22.09.2014, 18:13:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pozivamo vas na suradnju na forumu www.kerman.hr. Pozdrav
 
  Portal   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: TV Raspored  (Posjeta: 19694 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #16 : 16.12.2009, 15:30:12 »

Kanal BHT1 16.12.2009
BHT1
07:00 Dobro jutro
09:00 Be Ha Te bebe
09:05 Mini school
09:10 Otvori prozor, obrazovni program, 13/30
09:25 Bumbar
09:40 Redakcija D, škola njemačkog jezika, 12/13
10:00 BHT vijesti
10:05 Kad tebe ne bude
10:35 Japanski sklad
10:55 Muzički program
11:05 Avenija Ocean
11:45 Moja mala kuhinja, repriza
12:00 BHT vijesti
12:15 Društvo znanja, dokumentarna serija, 28/40, repriza
12:45 Na terapiji
13:15 Crta, politički magazin, repriza
14:15 BHT vijesti
14:30 Superstars
15:00 Učilica, kviz
15:25 Mini school
15:30 Be Ha Te bebe
15:35 Dobro došli u moju zemlju, Kina (Kodirano na satelitu)
15:50 Uradi sam - uradi sama
15:55 Ozie Boo
16:00 Frenderi u zemljama Evrope, Farski Otoci
16:15 BH. info
16:45 Avenija Ocean
17:30 Moja mala kuhinja
17:35 Muzički program
17:45 Život & ostalo, Umiranje kulture
18:15 Euroimpuls, magazin
18:45 Business news
18:50 Ozie Boo
19:00 Dnevnik
19:35 Na terapiji, igrana serija, 33/45 [info]
20:05 Izbor sportiste BiH 2009
20:55 Nogomet: Engleska Premier liga
23:00 BHT vijesti
23:10 Tema dana
23:45 Krvava isplata [info]
00:35 Na terapiji
01:05 Lifestyle reportaža, Španija, 2/3, repriza
02:00 Pregled programa za petak

Kanal FTV 16.12.2009
FTV
07:00 Dobro jutro, jutarnji program
09:00 Vijesti
09:05 Naivna nevjesta, igrana serija 135. epizoda r.
10:00 Grimove bajke
10:30 Pozitivna geografija: Brnjci , zabavni program r.
11:00 Jedna priča: Rada Nuić, dokumentarni program
11:25 BH pjesmarica, muzički program, r.
12:00 Dnevnik 1
12:15 Dolina sunca, igrana serija, 62. epizoda
13:05 Čarolija, igrana serija, 12. epizoda
13:50 Jane Doe: Dok nas smrt ne rastavi, američki igrani film /RP/
15:15 Vijesti
15:20 Naivna nevjesta, igrana serija, 136 epizoda
16:05 Viza za budućnost, igrana serija, 135 epizoda
16:45 Šoni i njegovo stado - potraga, crtani film
16:50 Milan i Enis, skečevi
17:00 Federacija danas
17:25 Dolina sunca, igrana serija, 63. epizoda
18:10 Naša mala klinika, igrana serija, 13 epizoda
19:05 Upitnik, kviz Finansijske novosti
19:30 Dnevnik 2
20:10 Kuća Velike mame 2, američki igrani film /RP/
22:00 Odgovorite ljudima, informativni program
23:05 Dnevnik 3
23:30 Flash Gordon, igrana serija, 7 epizoda
00:15 Koncert: Večer Šansone - Edit Pjaf
01:15 Pregled program za četvrtak

Kanal RTRS 16.12.2009
RTRS
06:00 INFO KANAL
06:30 Muzički program
07:00 VIЈESTI
07:05 Јutarnji program
09:00 VIЈESTI
09:10 DOLINA SUNCA, - TV novela, 62./210
09:55 MALA TV
10:00 NARUTO, - crtana serija, 22./52
10:25 TIM GALAKSI, - crtana serija, 22./52
10:50 ROĐENI POBЈEDNICI, - obrazovni program, 21./27
11:05 HERBARIЈUM - BIЈELI LUK
11:10 MTS MAGAZIN, - zabavni program
11:35 FREЈŽER, - humoristička serija, 239./265
12:00 VIЈESTI
12:15 U FOKUSU, - informativni program
13:00 PROFAЈLER, - serija, 36./84(12)
14:00 SESTRICE, - serija, 49./108 (12)
14:25 DEGRASI - NOVA GENERACIЈA (3. sezona), - serija 13./22(12)
15:00 VIЈESTI
15:10 MALA TV
15:11 NARUTO, - crtana serija, 22./52
15:35 TIM GALAKSI, - crtana serija, 22./52
16:00 PANORAMA ISTOČNOG SARAЈEVA
16:30 Srpska danas
17:05 DOLINA SUNCA, - TV novela, 63./210
18:00 U 18, - OMLADINSKI PROGRAM (ZA. DRUGA)
19:00 PORODICA NES, - crtana serija, 20./25
19:05 UPITNIK, - kviz
19:25 FINANSIЈSKE NOVOSTI
19:30 Dnevnik
19:58 Sport
20:06 EPP
20:10 ŠTIKLA, - zabavni program
21:05 PROЈEKAT "PISTA", - zabavni program, 10./12
21:55 PRVI PONEDЈELJAK, - serija, 4./13
22:45 INFO PROFIL
23:00 Sport
23:08 FINANSIЈSKE NOVOSTI
23:10 SЈEDNICA NARODNE SKUPŠTINE RS, - pregled
23:20 IZBOR SPORTISTE GODINE BIH, - snimak
00:50 PROFAЈLER, - serija, 37./84(12)
01:35 SVETI ORAH, - serija, 252./260(16)
02:00 U FOKUSU, - informativni program
02:45 DEGRASI - NOVA GENERACIЈA (3. sezona), - serija 13./22(12)
03:10 Srpska danas
03:40 MTS MAGAZIN
04:05 Dnevnik
04:35 Muzički program
05:35 SVETI ORAH, - serija, 252./260(16)
06:00 INFO KANAL

Kanal PINK BH 16.12.2009
PINK BH
06:25 Sarajevo On Line, Kratke forme
06:35 Made in Banja Luka, Kratke forme
06:45 Sportissimo, Sportski program
07:00 Anali, Serijski program
08:00 Ljubav je večna, Serijski program
09:00 BH NET, Muzičko-zabavni program
10:00 Farma, reality show
11:00 Veliki brat, Reality show
12:00 Info top BH, Informativni program
12:16 Grand parada, Muzičko-zabavni program
14:00 Info top BH, Informativni program
14:07 Sarajevo On Line, Kratke forme
14:16 Made in Banja Luka, Kratke forme
14:25 Sportissimo, Kratke forme
14:30 Veliki brat, Reality show
14:55 Anali, Serijski program
15:47 Info top BH, Informativni program
15:58 Ljubav je večna, Serijski program
17:00 Farma, reality show
17:47 Kontralicitacija, Kratke forme
18:00 Info top BH, Informativni program
18:22 Kvizbi, Muzičko-zabavni program
19:12 Dok nas smrt ne rastavi, Serijski program
19:37 Veliki brat, Reality show
20:00 Farma, reality show
21:00 Veliki brat, Reality show
22:00 Brisač, Filmski program
01:00 Veliki brat, Reality show
02:00 Sarajevo On Line, Kratke forme
02:10 Made in Banja Luka, Kratke forme
02:20 Sportissimo, Kratke forme
02:30 Grand parada, Muzičko-zabavni program
03:50 Brisač, Filmski program

Kanal Mreža plus 16.12.2009
Mreža plus
09:00 Bajkeri s Marsa, crtani film
09:30 Pocoyo 2, crtani film
09:35 Aladin, crtani film   
10:00 SERRANOVI, igrana serija, 146.epizoda
12:00 VICTORIA, igrana serija, 77.epizoda
13:00 SVE CE BITI DOBRO, igrana serija, 105.epizoda
16:20 Sport centar
16:21 SURVIVOR, bez cenzure, reality show
17:00 Zauvijek susjedi, igrana serija, 40.epizoda
20:00 BLISTAVI UM, igrani film
22:00 Survivor, reality show
23:10 Dobre namjere, igrana serija, 37. epizoda
00:00 Sport centar
00:05 VIP, igrana serija

Kanal NTV Hayat 16.12.2009
NTV Hayat
06:00 Jingl televoting ZMBT
06:05 Autoklub
06:25 Muzički program
06:40 Jingl televoting ZMBT
06:45 Dobro jutro BiH, jutarnji program
08:20 Hayatovci , dječiji program
09:00 Bajkeri s Marsa, crtani film
09:30 Pocoyo, crtani film
09:35 Aladin, crtani film   
10:00 Serranovi, igrana serija   
11:30 Muzički program
11:40 Jingl televoting ZMBT
11:45 Vijesti
11:59 Biometeorološka prognoza
12:01 Jingl televoting ZMBT
12:06 Victoria, igrana serija
13:00 SVE CE BITI DOBRO, igrana serija, 105.epizoda
14:10 Jingl televoting ZMBT
14:15 ZMBT profili   
14:55 Jingl televoting ZMBT
15:00 Survivor, reality show
16:00 ZMBT profili   
16:20 Sport centar
16:21 Luda kuća, igrana serija
17:00 Zauvijek susjedi, igrana serija
17:40 Vijesti
17:50 „Zvijezda možeš biti ti“ na zadatku!
18:08 Jingl televoting ZMBT
18:13 Biometeorološka prognoza
18:15 Recept za dobar život, revijalni program
19:00 Vijesti u 7, informativna emisija
19:27 Vremenska prognoza
19:29 Stanje na putevima
19:30 Sport
19:45 Vitafon
19:55 Jingl televoting ZMBT
20:00 BLISTAVI UM, igrani film
22:00 Survivor, reality show
23:20 Dobre namjere, igrana serija, 37. epizoda
00:10 Sport centar
00:15 Jingl televoting ZMBT
00:20 VIP, igrana serija
01:00 Jingl televoting ZMBT
01:05 Recept za dobar život, revijalni program
01:35 „Zvijezda možeš biti ti“ na zadatku!
02:00 Vijesti u 7, vrijeme, sport - informativna emisija
02:50 Jingl televoting ZMBT
02:55 Survivor, reality show
04:00 Jingl televoting ZMBT
04:05 Hayat production show, zabavno-muzički program
05:00 Jingl televoting ZMBT
05:05 Glam Blam, zabavni program
05:40 Jingl televoting ZMBT
05:45 Moj dom …

Kanal OBN 16.12.2009
OBN
06:50 Najava dječjeg programa
06:55 Transformersi,  29/29 / crtani film
07:15 Pocoyo, 47/52 / crtani film
07:25 Dora istražuje, 35/48 / crtani film
07:45 Super Billi  / crtani film, 40/56
07:50 Križić kružić / dječja igra
07:55 Memory / dječja igra
08:00 Mala škola / dječja igra
08:05 Sveznalica / dječja igra
08:10 Top Shop
08:30 Udri muški / zabavna emisija
09:30  Princ iz Bel Aira, 49/99 / humoristična serija ,r.
10:00 Big Mama House / reality show
10:25   Exkluziv / zabavna emisija,r. ,             
10:55 Skrivena kamera-PopCorn, 43/50 / zabavna emisija,r.
11:20 Stol za 4  / kulinarski show,r.
11:55 OBN INFO
12:10 Top Shop
12:30 Grad anđela, 10/13 / dramska serija ,r.
13:30 OBN Top 10 / glazbena emisija
14:25 Sašina ekipa, 14/15 / kriminalistička serija,r.
15:25 Top Shop
15:40 Top Shop
15:55 Princ iz Bel Aira, 50/99 / humoristična serija
16:25 Kralj Queensa, 105/206 / humoristična serija
16:55 OBN INFO
17:00 Naša mala klinika 11/52 / humoristična serija
18:00 Skrivena kamera-PopCorn, 44/50 / zabavna emisija
18:20 Stol za 4  / kulinarski show
18:55 OBN INFO
19:20 Exkluziv / zabavna emisija           
20:00 Big Mama House Party / reality show
21:00 Bitange i princeze, 14/24 / humoristična serija
21:40 Sedam ratnika, 8/21 / serija
22:35 Big Mama House Party / reality show
02:00 Put do srca sunca (12) / film,r.
03:40 Kečeri / sportski program,r.
04:50 Europska Liga: AEK-Everton  / snimak utakmice
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #17 : 16.12.2009, 15:36:19 »

« RTV Slovenija 1 »    Sreda 16.12.2009.
06:15     Odmevi
07:00     Poročila
07:05     Dobro jutro
08:00     Poročila
08:05     Dobro jutro
09:00     Poročila
09:05     Dobro jutro
10:00     Poročila
10:10     MARČI HLAČEK, RISANA NANIZANKA, 17/34
10:35     Sejalci svetlobe: pobegla frnikola, otroška nanizanka, 2/10, ponovitev
11:00     ZGNZ - BIG FATHER/2, 14.ODDAJA, PONOVITEV
11:30       KAMNITA DEDIŠČINA KRASA: VKLESANO V KAMEN, DOKUMENTARNA ODDAJA, PONOVITEV
12:00       ILIRSKE PROVINCE, DOKUMENTAREC MESECA, PONOVITEV
13:00     Poročila, šport, vreme
13:15     POLEMIKA, PONOVITEV
14:25     Slovenski magazin, ponovitev
15:00     Poročila
15:10     Mostovi - hidak
15:45     SKRIVNI SVET MEDVEDKA BENJAMINA, RISANA NANIZANKA, 8/13
16:05       MALE SIVE CELICE, KVIZ
17:00     Novice, slovenska kronika, šport, vreme
17:20     GLEDAMO NAPREJ
17:30     TURBULENCA: ALKOHOL, IZOBRAŽEVALNO-SVETOVALNA ODDAJA
18:25     žrebanje lota
18:40     ROBOTKI, RISANKA
18:55     Vreme
19:00       Dnevnik
19:40     Vreme
19:45     ŠPORT
19:55     GLEDAMO NAPREJ
20:05       SREDINA FILMSKA USPEŠNICA:, BELA MASAJKA, NEMŠKI FILM, PONOVITEV 2005
22:20     Odmevi, kultura, šport, vreme
23:35     SVETO IN SVET: MED PRAVLJICO IN RESNIČNOSTJO
00:45     TURBULENCA: ALKOHOL, IZOBRAŽEVALNO-SVETOVALNA ODDAJA, PONOVITEV
01:40     STRASTI, TV NADALJEVANKA, 38.DEL, PONOVITEV
02:10       IZ ARHIVA TVS: TV DNEVNIK 16.12.1991, PONOVITEV
02:40       Dnevnik, ponovitev
03:15       DNEVNIK SLOVENCEV V ITALIJI
03:40     Infoka


« RTV Slovenija 2 »    Sreda 16.12.2009.
07:05     Tv prodaja
07:35       IZ ARHIVA TVS: TV DNEVNIK 16.12.1991
08:05     KNJIGA MENE BRIGA -, MALCOLM GLADWELL: PREBOJNIKI, PONOVITEV
08:25     Dober dan, koroška, ponovitev
08:55     Seja državnega zbora, prenos
15:25     Spet doma, ponovitev
17:05     Mostovi - hidak, ponovitev
17:40     ČRNO BELI ČASI
18:00     KINGDOM, ANGLEŠKA NADALJEVANKA, 1/6, PONOVITEV
18:55       BASEL: NOGOMET,, TEKMA EVROPSKE LIGE, BASEL - FULHAM, PRENOS&& Reporter: Ivo Milovanovič 1855
20:55       LONDON: NOGOMET, TEKMA ANGLEŠKE LIGE:, TOTTENHAM - MANCHESTER CITY, PRENOS&& Reporter: Igor E. Bergant 2055
22:55     PEDRO CALDERON DE LA BARCA: ŽIVLJENJE JE SEN, TV PRIREDBA PREDSTAVE SNG DRAMA LJUBLJANA
00:45     SLOVENSKA JAZZ SCENA:, IRENA VIDIC KVINTET 0045
01:35     Zabavni infokanal


 RTV Slovenija 3 »    Sreda 16.12.2009.
07:40     TEDENSKI PREGLED
08:00     NOVICE
09:00     12. REDNA SEJA DZ, prenos (program prilagajamo dogajanju v DZ)
20:00     AKTUALNO
20:40     NA TRETJEM...
21:30     ŽARIŠČE
22:00     J. ŠOPAR: ČRNO BELI ČASI
22:50       DNEVNIK SLOVENCEV V ITALIJI


 Kanal A, SLO »    Sreda 16.12.2009.
06:55       Astro boy, Astro Boy, risana serija
07:25     SVET, ponovitev
08:25     EZO.TV
09:25     Mladi in nemirni, Young and the Restless, 9. sezona, 2. del ameriške nadaljevanke
10:10     Meduzin otrok, Medusa’s Child, ameriška nanizanka, 2/4
11:10       Cosby, Cosby Show, 6. sezona, ameriška humoristična nanizanka
11:45     Tv prodaja
12:15     EZO.TV
13:20       PRIMER CHATTERLEY, Chatterley Affair, angleški film
15:05       Moja super sestra, What I Like About You, 2. sezona, 21. del ameriške humoristične nanizanke
15:40       Dva moža in pol, Two and a Half Men, 6. sezona, 1. del ameriške humoristične nanizanke
16:10       Obalna straža, Baywatch, 1. sezona, 4. del ameriške nanizanke
17:05       Na kraju zločina - Miami, C.S.I.: Miami, 1. sezona, 10. del ameriške nanizanke
18:00     SVET
18:55       O.C., O.C., 1. sezona, 22. del ameriške nanizanke
19:45     SVET
20:00       Na kraju zločina - New York, C.S.I.: New York, 3. sezona, 11. del ameriške nanizanke
20:55       TEQUILA SUNRISE, Tequila Sunrise, ameriški film
23:00       Will in Grace, Will and Grace, 2. sezona, 7. del ameriške humoristične nanizanke
23:30       MRTVO MORJE, Dead Calm, avstralski film
01:15       Seinfeld, Seinfeld, 6. sezona, 17. del ameriške humoristične nanizanke
01:45     Love TV
02:45     Nočna ptica

« POP TV »    Sreda 16.12.2009.
07:10     Ricki Lake, Ricki Lake, ponovitev pogovorne oddaje
08:05     Jutri je za večno, Manana es para siempre, ponovitev 58. dela mehiške nadaljevanke
09:00     V imenu ljubezni, En nombre del amor, ponovitev 4. dela mehiške nadaljevanke
09:55     Tv prodaja
10:25     Do zadnjega diha, Mientras haya vida, ponovitev 163. dela mehiške nadaljevanke
11:30       DVA ZA LOČITEV, Love is a Four Letter Word, ameriški film
13:00       Medicina za vsakogar, Doctorology, 8. del kanadske dokumentarne nanizanke
13:30     Tv prodaja
14:00     Ricki Lake, Ricki Lake, pogovorna oddaja
14:55     Ukradeno srce, Gypsy Heart, 113. del romunske nadaljevanke
15:50     Do zadnjega diha, Mientras haya vida, 164. del mehiške nadaljevanke
16:55       24UR POPOLDNE
17:05     V imenu ljubezni, En nombre del amor, 5. del mehiške nadaljevanke
18:00     Jutri je za večno, Manana es para siempre, 59. del mehiške nadaljevanke
18:55       24UR - vreme
19:00       24UR
20:00       VIHAR VSEH VIHARJEV, Perfect Storm, ameriški film
22:20       24UR ZVEČER
22:40       Na kraju zločina - Miami, C.S.I.: Miami, 7. sezona, 2. del ameriške nanizanke
23:35       Krvavi sladkor, Cane, 1. sezona, zadnji del ameriške nanizanke
00:30       Šest modelov, As if, 1. sezona, 11. del angleške nanizanke
01:05       24UR, ponovitev
02:05     Nočna panoram


« TV Pika »    Sreda 16.12.2009.
10:00     Kuhinjica, ponovitev
10:30     Oprah show (Oprah Winfrey Show), ponovitev pogovorne oddaje
11:25     Jutri je za večno (Manana es para siempre), ponovitev 58. dela mehiške nadaljevanke
12:15     Ukradeno srce (Gypsy Heart), 112. del romunske nadaljevanke
13:10     V imenu ljubezni (En nombre del amor), 4. del mehiške nadaljevanke
14:00     Do zadnjega diha (Mientras haya vida), 163. del mehiške nadaljevanke
15:10     Smeh ni greh (Just for laughs), zabavna serija
15:40     Vse o puščavi (Serious Desert), zadnji del mladinske dokumentarne serije
16:10     Oprah pripravlja presenečenja (Oprah’s Big Give), 3. del dokumentarne serije
17:10     Oprah show (Oprah Winfrey Show), pogovorna oddaja
18:00     KUHINJICA
18:30     Imejte jih radi
19:30     Nove pustolovščine stare Christine (New Adventures of Old Christine), 2. sezona, 14. del ameriške humoristične nanizanke
20:00     Jugonostalgija: Odpisani ( Otpisani), jugoslovanski film
21:30       24UR
22:30     Vzpon na goro (Storm and Sorrow), ameriški film
00:10     Love TV
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #18 : 16.12.2009, 15:37:40 »

Kanal HTV1 16.12.2009
HTV1
06:45 TV kalendar
07:00 Dobro jutro, Hrvatska
07:05 Vijesti
07:10 Dobro jutro, Hrvatska
07:35 Vijesti
07:40 Dobro jutro, Hrvatska
08:35 Vijesti
08:40 Dobro jutro, Hrvatska
09:10 ZABA - 90 sekundi, emisija pod pokroviteljstvom
09:14 Dolina sunca, epizoda 62., telenovela [info]
09:55 Croatia Osiguranje, prozor u svijet 125
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:10 Vijesti iz kulture
10:20 Na vodenome putu 3: Island, Vikinzi u sedlu, epizoda 3., dokumentarna serija (43'55") [info]
11:05 HP - gdje ste vi, tu je i vaša pošta
11:10 Oprah Show (1151.), epizoda 1151. [info]
12:00 Dnevnik
12:11 Sport
12:13 Vrijeme
12:16 TV kalendar
12:28 Živjeti zdravije
12:33 Oprezno s anđelom, epizoda 117., telenovela [info]
13:20 McLeodove kćeri 3, epizoda 23., serija [info]
14:10 Vijesti + prijevod za gluhe
14:19 Vrijeme sutra
14:20 TV kalendar
14:35 Riječ i život: Radno zakonodavstvo prema socijalnom nauku Crkve!?, religijski program [info]
15:35 Eko zona
16:10 Hrvatska uživo, Vijesti
16:20 Hrvatska uživo
17:23 Croatia Osiguranje, prozor u svijet 125
17:32 Najslabija karika, kviz
18:17 Kod Ane
18:35 Dolina sunca, epizoda 63., telenovela  [info]
19:15 LOTO 7/39
19:20 HP - gdje ste vi, tu je i vaša pošta
19:30 Dnevnik
19:56 Sport
20:00 Snow Queen Trophy vinjete
20:02 Vrijeme
20:05 ZABA - 90 sekundi, emisija pod pokroviteljstvom
20:06 Predsjednički izbori 2009., bonusi [info]
20:20 A sad u Europu!, epizoda 7. [info]
21:10 Luda kuća 5, epizoda 6., humoristična serija  [info]
21:50 Paralele
22:30 Otvoreno
23:30 Vijesti
23:45 Predsjednički izbori 2009., bonusi [info]
23:50 Poslovne vijesti
23:55 Vijesti iz kulture
00:05 e-Hrvatska
00:40 Znanstvene vijesti
01:00 Zvjezdane staze: Voyager 5, epizoda 21., serija [info]
01:45 Ksena - princeza ratnica 5, serija
02:30 Velemajstor 2, epizoda 14., serija [info]
03:15 Paralele
03:45 A sad u Europu!, epizoda 7. [info]
04:30 Eko zona
05:00 Oprezno s anđelom, epizoda 117., telenovela [info]
05:40 Najava programa
05:45 Riječ i život: Radno zakonodavstvo prema socijalnom nauku Crkve!?, religijski program [info]

Kanal HTV2 16.12.2009
HTV2
06:30 TEST
06:45 Najava programa
06:50 Delta - stanje, crtana serija
07:15 Trolovi, crtana serija
07:42 TV vrtić:
07:48 Ninin kutak: Svijećnjaci za Božić
07:53 Vitaminix: Magnezij
07:55 Mali crveni traktor: Zmaj
08:05 Čarobna ploča 1 (26.)
08:20 Glazbeceda: Bednja
08:30 Pročitani: Igor Čumandra i Larisa Čišić
08:40 Slučaj za ekipu BARZ, serija za djecu
09:05 Gem, set, meč, epizoda 26., serija za djecu [info]
09:30 VIP Music Club
10:05 Neukrotiva ljepota, epizoda 2., serija [info]
11:05 Stric Buck, američki film [info]
12:45 Prijatelji 7, humoristična serija
13:05 Zovem se Earl 2, humoristična serija
13:25 Ksena - princeza ratnica 5, serija
14:10 Kod Ane
14:25 TV vrtić:
14:30 Ninin kutak: Svijećnjaci za Božić
14:35 Vitaminix: Magnezij
14:37 Mali crveni traktor: Zmaj
14:47 Čarobna ploča 1 (26.)
15:00 Koga briga? Humanitarne akcije [info]
15:35 Zvjezdane staze: Voyager 5, epizoda 21., serija [info]
16:20 e-Hrvatska
16:55 Vijesti na Drugom
17:04 Vrijeme
17:10 Vaterpolo, Euroliga: Jug - Primorac, prijenos
18:20 Košarka, EL: Cibona - Fenerbahce Ulker, prijenos
20:15 Večeras...
20:20 Vijesti na Drugom
20:30 Gospodar prstenova: Prstenova družina, američki film [info]
23:25 Velemajstor 2, epizoda 14., serija [info]
00:10 Porotnici, serija
00:55 VIP Music Club
01:30 Kraj programa

Kanal RTL 16.12.2009
RTL
06:05 SPUŽVABOB SKOCKANI, crtana serija
06:30 Miffy, animirana serija
06:50 Princ iz Bel Aira, humoristična serija [info]
07:20 Pod istim krovom, humoristična serija [info]
07:35 Dadilja, humoristična serija [info]
08:15 Malcolm u sredini, humoristična serija [info]
09:10 Astro show, emisija
11:15 Rat u kući, humoristična serija [info]
11:40 Exkluziv, magazin
11:55 Večera za 5 (produžena verzija), lifestyle emisija
12:45 Predsjednički trg: Slavko Vukšić, snimka
13:05 Punom parom, kulinarski izazov
13:30 Tajna čokolade, telenovela [info]
14:25 Heroji iz strasti, dramska serija [info]
16:05 Princ iz Bel Aira, humoristična serija [info]
16:35 Pod istim krovom, humoristična serija [info]
17:05 Dadilja, humoristična serija [info]
17:35 Malcolm u sredini, humoristična serija [info]
18:00 Rat u kući, epizoda 45., humoristična serija [info]
18:30 Vijesti, informativna emisija
18:55 Exkluziv, magazin
19:05 Večera za 5 (produžena verzija), lifestyle emisija
20:00 TV event: Udar - put uništenja 1. dio, znanstveno-fantastična mini serija [info]
21:45 Zaboravljeni slučaj 6., epizoda 11., kriminalistička serija [info]
22:35 STVORENJA, epizoda 15., znanstveno - fantastična serija [info]
23:40 Vijesti, informativna emisija
23:50 Neodoljive budale, igrani film, komedija (12) [info]
01:10 Astro show, emisija
05:20 Bikeri s Marsa, crtana serija
05:45 SPUŽVABOB SKOCKANI, crtana serija

Kanal NOVA TV 16.12.2009
NOVA TV
06:15 IN magazin [info]
06:50 Kraj programa
06:55 Jackie Chan [info]
07:20 Pocoyo [info]
07:40 Tomica i prijatelji [info]
08:00 Bumba [info]
08:15 EZO TV, tarot show
08:55 Nova lova, TV igra
10:25 Lude 70-e, serija [info]
11:25 Naši najbolji dani [info]
12:20 IN magazin [info]
13:00 Naša mala klinika [info]
14:00 Najbolje godine, domaća serija [info]
15:00 BOŽIĆNO OKUPLJANJE, obiteljski film [info]
17:00 Vijesti Nove TV
17:25 Naša mala klinika [info]
18:20 IN magazin [info]
19:15 Dnevnik Nove TV, info. program
20:00 Najbolje godine, epizoda 55., domaća serija [info]
21:00 Lud, zbunjen, normalan, serija [info]
22:20 Doktor s Beverly Hillsa (12) [info]
23:25 Vijesti
23:40 Zakon brojeva 2., epizoda 23., hit serija [info]
00:35 Seinfeld, epizoda 67., serija [info]
01:10 Televizijska posla 2., epizoda 5., hit serija [info]
01:35 Ubojita Jane, epizoda 5., hit serija [info]
02:30 EZO TV, tarot show
03:30 Između života i smrti, američki film (12) [info]
04:50 Seinfeld, serija
05:15 Zakon brojeva
06:00 IN magazin [info]
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #19 : 16.12.2009, 15:43:10 »

Kanal RTS1 16.12.2009
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:06 U zdravom telu
09:22 Kuvati srcem: Zoran Roksandić
09:37 Slagalica, kviz
10:00 Vesti
10:02 Trag: Lika - blago na ognjištu
10:31 Robna kuća: Za nekoga sve, za svakog ponešto, r.
11:00 Vesti
11:05 Bostonski advokati, američka serija, r.
11:49 Kulinarski letopis
12:00 Dnevnik
12:13 Naš auto našim gledaocima
12:15 Sport plus
12:25 Vreme, stanje na putevima
12:32 Kuvati srcem: Zoran Roksandić
12:48 Mesto zločina: Las Vegas, američka serija, r.
13:37 VI I MIRA ADANJA POLAK R.
14:20 Kulinarski letopis
14:33 Moj ujak, serija za decu
15:00 Vesti
15:08 Naš auto našim gledaocima
15:10 48 sati-svadba
16:00 Vesti
16:03 Bela lađa, serija, r.
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:20 Evronet
17:25 Šta radite bre?
17:45 Beogradska hronika
18:25 Da li da se vakcinišemo, OKO
19:00 Naš auto našim gledaocima
19:01 Slagalica, kviz
19:20 Vreme
19:30 Dnevnik
20:06 Naš auto našim gledaocima
20:13 Bela lađa, serija
21:10 Svedok: Vojin Dimitrijević
22:10 Vesti
22:15 48 sati-svadba
23:10 Vesti
23:15 Mesto zločina , američka serija
00:05 Dnevnik
00:20 Evronet
00:28 Zovem se Erl , američka serija
01:11 Vrana , američki film
02:54 48 sati-svadba
03:00 Vesti (04.00,
03:44 Svedok
04:45 Oko
05:16 Tv prodaja
05:47 Verski kalendar
06:00 Vesti

Kanal RTS2 16.12.2009
RTS2
06:02 U zdravom telu
06:15 KUD Abrašević iz Kragujevca igra i peva za vas
07:00 Kuvati srcem: Zoran Roksandić
07:15 Datum
07:20 Verski kalendar
07:30 Garfild i prijatelji, animirana serija
07:54 Tri medveda, animirana serija
08:20 Šumska škola, serija
08:24 Adi u divljini
08:28 Klinika Vet
08:56 Muzički bukvar
09:13 Adi u divljini
09:17 Netaknuta priroda Patagonije
09:44 Kuća matematike
09:53 Enciklopedija: Hendrik Lorenc
10:00 Sednica Skupštine Srbije, program zavisi od trajanja prenosa
10:30 TV mreža
11:00 Vaša bunda je bila život
11:30 Obrazovno ogledalo: Majke i ćerke
12:00 Filharmonija mladih "Borislav Pašćan"
12:33 Drugi vek
13:00 Trezor
14:00 Posejdonova avantura, američki film
14:05 Ovo je Srbija (u pauzi skupštinskog zasedanja)
14:35 Interfejs (u pauzi skupštinskog zasedanja)
16:00 Ovo je Srbija
16:35 Datum
16:40 Verski kalendar
16:53 Preci i potomci: Branimir Debeljković
17:19 Eko menadžer: Samit u Kopenhagenu
17:42 Enciklopedija: Hendrik Lorenc
17:49 Mambo stars
18:21 Tri medveda, animirana serija
18:46 Šumska škola, serija
18:55 Vaterpolo-Len euroliga: Partizan-T mobile honved, prenos
20:00 U svetu
20:28 Beokult: Katapultiranje reči
20:55 Fudbal-Premijer liga: Totenhem-Mančester Siti, prenos
22:50 Uživo iz Bagdada, američki film
00:45 Poziv na ples: Dame biraju
01:14 Posejdonova avantura, američki film, r.
03:05 Trezor
04:05 Vaterpolo-Len euroliga: Partizan-T mobile honved, r.
05:10 Fudbal-Premijer liga: Totenhem-Mančester Siti, r.

Kanal B92 16.12.2009
B92
06:00 Dizanje, jutarnji program
09:30 Kažiprst
10:00 Vesti B92
10:33 Veliki brat, uživo
11:13 Topšop
11:28 Stanje nacije (R)
12:00 Vesti B92
12:05 Topšop
12:25 Veliki brat, uživo
13:00 Vesti B92
13:05 Oplaneti se (R)
13:30 Topšop
14:02 Intervju sa Jugoslavom Ćosićem (R)
14:55 Veliki brat, uživo
16:00 Vesti B92
16:34 Stanje nacije
17:01 Serije: Dolina sunca (R)
17:55 Veliki brat, uživo
18:30 Vesti B92
19:15 Sunđer Bob Kockalone: crtani film
19:34 Pingvini sa Madagaskara: crtani film
20:00 Veliki brat
21:00 Sportski program: Liga UEFA: Partizan - Šahtjor, prenos
23:15 Vesti B92
23:51 Veliki brat, uživo
01:00 Serije: Saut Park
01:27 Info kanal B92: uključenje
06:00 Dizanje, jutarnji program

Kanal PINK 16.12.2009
PINK
06:00 Dobar komšija, Informativni program
07:00 Jutarnji Nacionalni dnevnik, Informativni program
07:55 Iznad zakona, Serijski program
09:09 Magična privlačnost, Serijski program
10:05 Farma-uživo, Reality show
12:00 Nevina, Serijski program
12:41 City, Kratke forme
12:51 Farma, reality show
14:00 Balkan party, Talk show
15:28 Čarolija, Dečji program
15:44 Farma-uživo, Reality show
16:45 Nacionalni dnevnik, Informativni program
16:55 Ljubav je večna, Serijski program
17:45 Magična privlačnost, Serijski program
18:41 U sosu, Kratke forme
18:49 Grand licitacija, Muzičko-zabavni program
19:00 Farma, reality show
19:30 Nacionalni dnevnik, Informativni program
20:00 Farma, reality show
22:00 Trenutak istine, Reality show
23:00 Farma-uživo, Reality show
00:00 Tjudorovi, Serijski program
00:46 City, Kratke forme
01:00 Macani, Filmski program
03:00 Dnevnik seksualnog zavisnika, Filmski program
05:05 Ljubav je večna, Serijski program
05:48 City, Kratke forme
06:00 Dobar komšija, Informativni program


« Avala »    Sreda 16.12.2009.
06:30     SMS
06:50     Slatka moja ®
07:35     Miss Amerike‚ ®
08:40     Slavni - Dastin Hofman
09:10     Slavni - Morgan Frimen‚ ®
09:30     Top Shop
09:45     Slike života
10:00     Za dobar dan
12:00       Vesti
13:15     Slatka moja ®
14:00       Vesti
14:30     Top Shop
15:00     Zločini iz prošlosti
16:05     Poslovni dan
16:35       Vesti
16:45     Milica na kvadrat
16:55     Na tragu prirode
17:55       Vesti
18:30     Slatka moja
19:20     Svi vole Rejmonda
19:55     Zločini iz prošlosti
21:00     "...I u dobru i u zlu"
22:45     Slavni - Dastin Hofman‚ ®
23:05     Milica na kvadrat‚ ®
23:20     Svi vole Rejmonda ®
23:50     Voice of America
00:20     SMS ®
00:45     I u dobru i u zlu‚ ®
02:15     Slavni - Morgan Frimen‚ ®
02:40     Milica na kvadrat‚ ®
02:50     Na tragu prirode
03:40     Miss Amerike‚ ®
04:35     Muzika
05:30     Poslovni dan ®
05:55     Voice of Americ

« TELEVIZIJA B92 »    Sreda 16.12.2009.
09:30     Kažiprst
10:00       Vesti B92
10:33     Veliki brat, uživo
11:13     Topšop
11:28     Stanje nacije (R)
12:00       Vesti B92
12:05     Topšop
12:25     Veliki brat, uživo
13:00       Vesti B92
13:05     Oplaneti se (R)
13:30     Topšop
14:02     Intervju sa Jugoslavom Ćosićem (R)
14:55     Veliki brat, uživo
16:00       Vesti B92
16:34     Stanje nacije
17:01       Serije: Dolina sunca (R)
17:55     Veliki brat, uživo
18:30       Vesti B92
19:15       Sunđer Bob Kockalone: crtani film
19:34       Pingvini sa Madagaskara: crtani film
20:00     Veliki brat
21:00       Sportski program: Liga UEFA: Partizan - Šahtjor, prenos
23:15       Vesti B92
23:51     Veliki brat, uživo
01:00       Serije: Saut Park
01:27     Info kanal B92: uključenje


« FOX Televizija »    Sreda 16.12.2009.
07:20     Ludi kamen
07:45     Ukradena sreća
09:05     Slatka tajna
10:10     Važne stvari
11:00       Fox vesti
11:30     Survivor
12:00     Wipeout (R)
13:15     Epicentar (R)
15:15       Fox vesti
15:30     Čari
16:45     Survivor (R)
18:00       Fox vesti
18:35     Ludi kamen
19:00     Wipeout
20:00     Ludo lepa
22:00     Survivor
23:15     Na terapiji
00:05       Fox vesti
00:10     Čari (R)
01:00     FOX non-stop
01:11     Survivor -bez cenzure
01:41     Tamo gde je srce
03:30     Ukradena sreća (R)
05:00     Survivor-Bez Cenzure (R)
05:30     Važne stvari (R)


« Televizija Košava »    Sreda 16.12.2009.
16:45       Serija: Amor Latino
17:40     Zakleti Na Ćutanje
18:35     Kviz: Brzotrz
18:55     Telemaster
19:20     Rekord
19:30       Serija: Sponzoruše
20:15     Razmirice
21:10     Strava emisija
22:40     Luda kuća
23:30     Vibe
23:55     Telemaster
00:05     Vremenska prognoza
00:10     Nije lako biti ja
01:00     Zakleti Na Ćutanje
02:00       Serija: Sponzoruše
02:45     Strava emisija
04:05       Dokumentarni program
04:55     Vremenska pro
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #20 : 17.12.2009, 16:02:00 »

« RTV Slovenija 1 »    Četvrtak 17.12.2009.
06:15     Odmevi
07:00     Poročila
07:05     Dobro jutro
08:00     Poročila
08:05     Dobro jutro
09:00     Poročila
09:05     Dobro jutro
10:00     Poročila
10:10     TELEBAJSKI: ALENKA PLEŠE, OTROŠKA ODDAJA, 7.DEL
10:35     Male sive celice, kviz, ponovitev
11:20     BERLIN, BERLIN:, MATERE IN HČERE, NEMŠKA NANIZANKA, 14/27
11:45     SVETO IN SVET: MED PRAVLJICO IN RESNIČNOSTJO, PONOVITEV
13:00     Poročila, šport, vreme
13:20       DANES DOL, JUTRI GOR -, VOJKO ANZELJC: KORUPCIJA, DRUŽINSKA TV NANIZANKA, 3. EPIZODA, PONOVITEV
13:50     Piramida, ponovitev
15:00     Poročila
15:10     MOSTOVI - HIDAK:, TEŽIŠČE - SÚLYPONT 1510
15:45     ANIMALIJA, RISANA NANIZANKA, 38/40
16:10       PASTIR, KRATKI DOKUMENTARNI FILM EBU IZ EGIPTA
16:25     Enajsta šola, oddaja za radovedneže
17:00     Novice, slovenska kronika, šport, vreme
17:20     GLEDAMO NAPREJ
17:30     JASNO IN GLASNO: VESELI DECEMBER, KONTAKTNA ODDAJA ZA MLADE
18:25     žrebanje deteljice
18:40     SIMFONORIJE, RISANKA
18:45     Pujsa pepa, risanka
18:55     Vreme
19:00       Dnevnik
19:35     Vreme
19:40     ŠPORT
19:50     GLEDAMO NAPREJ
19:55     Tednik
20:55       20 LET PO PADCU ŽELEZNE ZAVESE:, KRALJ KOMUNIZMA, ANGLEŠKI DOKUMENTARNI FILM 2100
22:00     Odmevi, kultura, šport, vreme
23:10     Osmi dan
23:45     STRASTI, TV NADALJEVANKA, 39.DEL, PONOVITEV
00:20       IZ ARHIVA TVS: TV DNEVNIK 17.12.1991, PONOVITEV
00:45       Dnevnik, ponovitev
01:20       DNEVNIK SLOVENCEV V ITALIJI
01:45     Infokanal


« RTV Slovenija 2 »    Četvrtak 17.12.2009
06:50     Tv prodaja
07:20       IZ ARHIVA TVS: TV DNEVNIK 17.12.1991
07:50     TURBULENCA: ALKOHOL, IZOBRAŽEVALNO-SVETOVALNA ODDAJA, PONOVITEV
08:40       GUGE - IZGUBLJENO TIBETANSKO KRALJESTVO,, AMERIŠKA DOKUMENTARNA ODDAJA, PONOVITEV
09:35       JUŽNI TIHI OCEAN, ANGLEŠKA DOKUMENTARNA SERIJA, 4/6, PONOVITEV
10:25     NA LEPŠE, PONOVITEV
10:55     POKLJUKA: SVETOVNI POKAL V BIATLONU,, 15 KM (Ž), PRENOS&& Reporter: Marjan Fortin 1055
13:15     Bleščica, oddaja o modi, ponovitev
13:50     POKLJUKA: SVETOVNI POKAL V BIATLONU,, 20 KM (M), PRENOS&& Reporter: Marjan Fortin 1355
16:30     Evropski magazin, oddaja tv maribor
17:00     Med valovi, oddaja tv koper capodistria
17:30       TO BO MOJ POKLIC: ZLATAR, 1. DEL, IZOBRAŽEVALNA SERIJA
18:00       SLOVENSKI VODNI KROG: MIRNA, IZOBRAŽEVALNO DOKUMENTARNA NANIZANKA, PONOVITEV
18:20       POTEPANJA: GASILCI, IGRANO-DOKUMENTARNA NANIZANKA
19:00     DRUŽINSKE ZGODBE: DRUŽINA PREGL, PONOVITEV
20:00       FANTOM IZ OPERE, AMERIŠKO-ANGLEŠKI FILM
22:15     TRANZISTOR, 8. ODDAJA
23:00       NOGOMET - EVROPSKA LIGA: VRHUNCI DNEVA&&, Reporterji: Saša Jerković, Aleš Potočnik, in Leon Andrejka 2335
23:30     PROFESOR, ITALIJANSKA NADALJEVANKA, 2., ZADNJI DEL
01:05       IZGNANSTVO, ŠPANSKI DOKUMENTARNI FILM, PONOVITEV
03:00     Zabavni infokanal


« RTV Slovenija 3 »    Četvrtak 17.12.2009.
10:00     Kuhinjica, ponovitev
10:30     Oprah show (Oprah Winfrey Show), ponovitev pogovorne oddaje
11:25     Jutri je za večno (Manana es para siempre), ponovitev 59. dela mehiške nadaljevanke
12:15     Ukradeno srce (Gypsy Heart), 113. del romunske nadaljevanke
13:10     V imenu ljubezni (En nombre del amor), 5. del mehiške nadaljevanke
14:00     Do zadnjega diha (Mientras haya vida), 164. del mehiške nadaljevanke
15:10     Smeh ni greh (Just for laughs), zabavna serija
15:40     Vse o Arktiki (Serious Arctic), 1. del mladinske dokumentarne serije
16:10     Oprah pripravlja presenečenja (Oprah’s Big Give), 4. del dokumentarne serije
17:10     Oprah show (Oprah Winfrey Show), pogovorna oddaja
18:00     KUHINJICA
18:30     Mini zabava, ponovitev
19:30     Nove pustolovščine stare Christine (New Adventures of Old Christine), 2. sezona, 15. del ameriške humoristične nanizanke
20:00     Maščevanje ninje (Revenge of the Ninja), ameriški film
21:35       24UR
22:35     Bojevniki neba in zemlje (Warriors of Heaven and Earth / Tian di ying xiong), kitajski film
00:40     Love TV
07:40     AKTUALNO
08:00     NOVICE
09:00     12. REDNA SEJA DZ, prenos (program prilagajamo dogajanju v DZ)
19:50     Kronika
20:00     AKTUALNO
20:40     NA TRETJEM...
21:30     ŽARIŠČE
22:00     J. ŠOPAR: ČRNO BELI ČASI
22:20       DNEVNIK SLOVENCEV V ITALIJI


 Kanal A, SLO »    Četvrtak 17.12.2009.
06:50       Astro boy, Astro Boy, risana serija
07:20     SVET, ponovitev
08:20     EZO.TV
09:20     Mladi in nemirni, Young and the Restless, 9. sezona, 3. del ameriške nadaljevanke
10:05     Meduzin otrok, Medusa’s Child, ameriška nanizanka, 3/4
11:10       Cosby, Cosby Show, 6. sezona, ameriška humoristična nanizanka
11:45     Tv prodaja
12:15     EZO.TV
13:20       COLUMBO - POD KRINKO, Columbo Undercover, ameriški film
15:05       Moja super sestra, What I Like About You, 2. sezona, zadnji del ameriške humoristične nanizanke
15:40       Dva moža in pol, Two and a Half Men, 6. sezona, 2. del ameriške humoristične nanizanke
16:10       Obalna straža, Baywatch, 1. sezona, 5. del ameriške nanizanke
17:05       Na kraju zločina- Miami, C.S.I.: Miami, 1. sezona, 11. del ameriške nanizanke
18:00     SVET
18:55       O.C., O.C., 1. sezona, 23. del ameriške nanizanke
19:45     SVET
20:00       Na kraju zločina - New York, C.S.I.: New York, 3. sezona, 12. del ameriške nanizanke
20:55       STARE SABLJE 2, Grumpier Old Men, ameriški film
22:45       Will in Grace, Will and Grace, 2. sezona, 8. del ameriške humoristične nanizanke
23:15       FANTJE NE JOČEJO, Boys Don’t Cry, ameriški film
01:25       Seinfeld, Seinfeld, 6. sezona, 18. del ameriške humoristične nanizanke
01:55     Love TV
02:55     Nočna ptic


« POP TV »    Četvrtak 17.12.2009.
07:15     Ricki Lake, Ricki Lake, ponovitev pogovorne oddaje
08:10     Jutri je za večno, Manana es para siempre, ponovitev 59. dela mehiške nadaljevanke
09:05     V imenu ljubezni, En nombre del amor, ponovitev 5. dela mehiške nadaljevanke
10:00     Tv prodaja
10:30     Do zadnjega diha, Mientras haya vida, ponovitev 164. dela mehiške nadaljevanke
11:35       PRED MRAKOM, Before Sunset, ameriški film
13:05       Medicina za vsakogar, Doctorology, 9. del kanadske dokumentarne nanizanke
13:35     Tv prodaja
14:05     Ricki Lake, Ricki Lake, pogovorna oddaja
15:00     Ukradeno srce, Gypsy Heart, 114. del romunske nadaljevanke
15:55     Do zadnjega diha, Mientras haya vida, 165. del mehiške nadaljevanke
16:55       24UR POPOLDNE
17:05     V imenu ljubezni, En nombre del amor, 6. del mehiške nadaljevanke
18:00     Jutri je za večno, Manana es para siempre, 60. del mehiške nadaljevanke
18:55       24UR - vreme
19:00       24UR
20:00       ZBIRALEC ŽIVLJENJ, Taking Lives, ameriški film
21:50       Na kraju zločina, C.S.I., 9. sezona, 12. del ameriške nanizanke
22:45       24UR ZVEČER
23:05       Laži z ljubeznijo, Sex, Love and Secrets, 1. sezona, 1. del ameriške nanizanke
00:00       Šest modelov, As if, 1. sezona, 12. del angleške nanizanke
00:35       24UR, ponovitev
01:35     Nočna panorama


« TV Pika »    Četvrtak 17.12.2009. 06:00     
10:00     Kuhinjica, ponovitev
10:30     Oprah show (Oprah Winfrey Show), ponovitev pogovorne oddaje
11:25     Jutri je za večno (Manana es para siempre), ponovitev 59. dela mehiške nadaljevanke
12:15     Ukradeno srce (Gypsy Heart), 113. del romunske nadaljevanke
13:10     V imenu ljubezni (En nombre del amor), 5. del mehiške nadaljevanke
14:00     Do zadnjega diha (Mientras haya vida), 164. del mehiške nadaljevanke
15:10     Smeh ni greh (Just for laughs), zabavna serija
15:40     Vse o Arktiki (Serious Arctic), 1. del mladinske dokumentarne serije
16:10     Oprah pripravlja presenečenja (Oprah’s Big Give), 4. del dokumentarne serije
17:10     Oprah show (Oprah Winfrey Show), pogovorna oddaja
18:00     KUHINJICA
18:30     Mini zabava, ponovitev
19:30     Nove pustolovščine stare Christine (New Adventures of Old Christine), 2. sezona, 15. del ameriške humoristične nanizanke
20:00     Maščevanje ninje (Revenge of the Ninja), ameriški film
21:35       24UR
22:35     Bojevniki neba in zemlje (Warriors of Heaven and Earth / Tian di ying xiong), kitajski film
00:40     Love TV
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #21 : 17.12.2009, 16:03:25 »

Kanal BHT1 17.12.2009
BHT1
07:00 Dobro jutro
09:00 Be Ha Te bebe
09:05 Mini school
09:10 Dobro došli u moju zemlju, Kina (Kodirano na satelitu)
09:25 Uradi sam - uradi sama
09:30 Ozie Boo
09:35 Frenderi u zemljama Evrope, animirana serija
09:45 Dječiji festivali
10:00 BHT vijesti
10:05 Mini portreti slikara
10:30 Život & ostalo, Umiranje kulture, repriza
10:55 Muzički program
11:05 Avenija Ocean
11:50 Moja mala kuhinja, repriza
12:00 BHT vijesti
12:15 Euroimpuls, magazin,repriza
12:45 Na terapiji
13:15 Izbor sportiste BiH 2009, snimak
14:15 BHT vijesti
14:30 Domaća lektira
15:00 Učilica, kviz
15:25 Mini school
15:30 Čarobne cipele, drama (Kodirano na satelitu)
15:45 Moja nevjerovatna priča
16:15 BH. info
16:45 Avenija Ocean
17:30 Moja mala kuhinja
17:35 Muzički program
17:45 Siti u Evropu, dokumentarni program, 2/3
18:15 Music life
18:45 Business news
18:50 Ozie Boo
19:00 Dnevnik
19:35 Na terapiji, igrana serija, 39/45 [info]
20:05 Josip Pejaković: U ime naroda
20:30 Svjetsko blago
21:00 Lifestyle reportaža
22:00 BHT vijesti
22:10 Tema dana
22:45 Najsvetija mjesta Jerusalema
23:35 Claudio Abbado: Betovenova 3. simfonija, (Kodirano na satelitu)
00:40 Na terapiji
01:10 Moj prijatelj Mačuka
03:05 Konačno petak!, repriza
04:20 Pregled programa za subotu

Kanal FTV 17.12.2009
FTV
07:00 Dobro jutro, jutarnji program
09:00 Vijesti
09:05 Naivna nevjesta, igrana serija, 136. epizoda, r
09:55 Duh iz Australije, serija, 9. epizoda
10:20 Pozitivna geografija, zabavni program
10:55 Hayd u park, program za mlade, r.
11:25 Haški dnevnik
12:00 Dnevnik 1
12:15 Dolina sunca, igrana serija
13:00 Čarolija, igrana serija
13:55 Odgovorite ljudima, r.
15:15 Vijesti
15:20 Naivna nevjesta, igrana serija, 137. epizoda
16:10 Viza za budućnost, igrana serija, 136. epizoda
16:45 Tomica i prijatelji, crtani film
16:50 Milan i Enis, skečevi
17:00 Federacija danas
17:23 Dolina sunca, igrana serija, 64. epizoda
18:10 Naša mala klinika, igrana serija
19:05 Upitnik, kviz Finansijske novosti
19:30 Dnevnik 2
20:10 Pošteno, talk show
21:25 Dokumentarni četvrtak: Posljednja jugoslovenska reprezentacija, dokumentarni film
22:30 Vratiće se rode, igrana serija, 12. epizoda
23:25 Dnevnik 3
23:50 Sarajevski remake - Sinan Alimanović quintet
01:05 Pregled programa za petak

Kanal RTRS 17.12.2009
RTRS
06:00 INFO KANAL
06:30 SESTRICE, - serija, 49./108 (12)
07:00 VIЈESTI
07:05 Јutarnji program
09:00 VIЈESTI
09:10 DOLINA SUNCA, - TV novela, 63./210 **:** MALA TV
10:00 NARUTO, - crtana serija, 23./52
10:25 TIM GALAKSI, - crtana serija, 23./52
10:50 ROĐENI POBЈEDNICI, - obrazovni program, 22./27
11:05 HERBARIЈUM - GRAŠAK
11:10 MTS MAGAZIN, - zabavni program
11:35 FREЈŽER, - humoristička serija, 240./265
12:00 VIЈESTI
12:15 U FOKUSU, - informativni program
13:00 PROFAЈLER, - serija, 37./84(12)
13:45 ZA. DRUGA, - repriza
14:10 SESTRICE, - serija, 50./108(12)
14:35 DEGRASI - NOVA GENERACIЈA (3. sezona), - serija, 14./22(12)
15:00 VIЈESTI
15:10 MALA TV, - repriza
15:11 NARUTO, - crtana serija, 23./52
15:35 TIM GALAKSI, - crtana serija, 23./52
16:00 AKTIVA
16:30 Srpska danas
17:00 Vremenska prognoza
17:05 DOLINA SUNCA, - TV novela, 64./210
18:00 U 18 - ŽENA DANAS
18:30 SIRIЈA- SRCE STAROG SVIЈETA, - reportaža
19:00 PORODICA NES, - crtana serija, 21./25
19:05 UPITNIK, - kviz
19:25 FINANSIЈSKE NOVOSTI
19:30 Dnevnik
19:58 Sport
20:03 Vremenska prognoza
20:10 PEČAT, - politički magazin
21:10 HEROЈI I FENOMENI, - dokumentarni program
21:35 NASLOVI
22:00 PLATINA, - serija, 2./6(16)
22:49 Pregled programa
22:50 INFO PROFIL
23:05 Sport
23:15 SЈEDNICA NARODNE SKUPŠTINE RS, - pregled
23:25 PROFAЈLER, - serija, 38./84(12)
00:10 SVETI ORAH, - serija, 253./260(16)
00:35 U FOKUSU, - informativni program
01:20 DEGRASI - NOVA GENERACIЈA (3. sezona), - serija, 14./22(12)
01:45 Srpska danas
02:10 AKTIVA
02:45 MTS MAGAZIN
03:10 Dnevnik
03:40 PEČAT
04:35 U 18 - ŽENA DANAS
05:05 Muzički program
05:35 SVETI ORAH, - serija, 253./260(16)
06:00 INFO KANAL

Kanal PINK BH 17.12.2009
PINK BH
06:25 Sarajevo On Line, Kratke forme
06:35 Made in Banja Luka, Kratke forme
06:45 Sportissimo, Sportski program
07:00 Anali, Serijski program
08:00 Ljubav je večna, Serijski program
09:00 BH NET, Muzičko-zabavni program
10:00 Farma, reality show
11:00 Veliki brat, Reality show
11:58 Info top BH, Informativni program
12:13 Sve za ljubav, Muzičko-zabavni program
13:08 Pink dvogled, Muzičko-zabavni program
14:00 Info top, Informativni program
14:07 Sarajevo On Line, Kratke forme
14:16 Made in Banja Luka, Kratke forme
14:27 Sportissimo, Sportski program
14:32 Veliki brat, Reality show
14:58 Anali, Serijski program
15:48 Info top BH, Informativni program
15:58 Ljubav je večna, Serijski program
17:00 Farma, reality show
17:49 Kontralicitacija, Kratke forme
18:00 Info top, Informativni program
18:22 Kvizbi, Muzičko-zabavni program
19:12 Dok nas smrt ne rastavi, Serijski program
19:36 Veliki brat, Reality show
20:00 Farma, reality show
21:10 Zabranjeni forum, Muzičko-zabavni program
23:00 Veliki brat, Reality show
01:00 Troje za tango, Filmski program
02:35 Veliki brat, Reality show
03:00 Made in Banja Luka, Kratke forme
03:10 Sportissimo, Sportski program
03:20 Gold express, Muzičko-zabavni program
04:45 Troje za tango, Filmski program

Kanal Mreža plus 17.12.2009
Mreža plus
09:00 Bajkeri s Marsa, crtani film
09:30 Pocoyo 2, crtani film
09:35 Aladin, crtani film   
10:00 SERRANOVI, igrana serija, 147.epizoda
11:00 ZAUVJEK SUSJEDI, igrana serija, 41.epizoda
12:00 VICTORIA, igrana serija, 78.epizoda
13:00 SVE CE BITI DOBRO, igrana serija, 106.epizoda
16:20 Sport centar
16:21 SURVIVOR, bez cenzure, reality show
17:00 ZAUVIJEK SUSJEDI, igrana serija, 42.epizoda
21:05 Ispuni mi želju, zabavni program
22:05 SURVIVOR, PLEMENSKI SAVJET, reality show
23:10 Dobre namjere, igrana serija, 38. epizoda
00:00 Sport centar
00:05 VIP, igrana serija

Kanal NTV Hayat 17.12.2009
NTV Hayat
06:10 Muzički program
06:40 Jingl televoting ZMBT
06:45 Dobro jutro BiH, jutarnji program
08:20 Hayatovci , dječiji program
09:00 Bajkeri s Marsa, crtani film
09:30 Pocoyo, crtani film
09:35 Aladin, crtani film   
10:00 Serranovi, igrana serija   
11:30 ZMBT profili   
11:40 Jingl televoting ZMBT
11:45 Vijesti
11:59 Biometeorološka prognoza
12:01 Jingl televoting ZMBT
12:06 Victoria, igrana serija
13:00 SVE CE BITI DOBRO, igrana serija, 106.epizoda
14:10 Jingl televoting ZMBT
14:15 Muzički program
14:55 Jingl televoting ZMBT
15:00 Survivor, reality show
16:00 ZMBT profili   
16:20 Sport centar
16:21 Luda kuća, igrana serija
17:00 Zauvijek susjedi, igrana serija
17:40 Vijesti
17:50 „Zvijezda možeš biti ti“ na zadatku!
18:08 Jingl televoting ZMBT
18:13 Biometeorološka prognoza
18:15 Recept za dobar život, revijalni program
19:00 Vijesti u 7, informativna emisija
19:27 Vremenska prognoza
19:29 Stanje na putevima
19:30 Sport
19:40 Horizonti
19:55 Jingl televoting ZMBT
20:00 Zvijezda možeš biti ti, nominacije
21:03 Vremenska prognoza
21:05 Ispuni mi želju, zabavni program
22:15  Survivor, plemenski savjet - Izbacivanje!
23:20 Dobre namjere, igrana serija, 38. epizoda
00:15 Sport centar
00:20 Jingl televoting ZMBT
00:25 VIP, igrana serija
01:15 Jingl televoting ZMBT
01:20 Recept za dobar život, revijalni program
02:00 Vijesti, vrijeme, sport, informativna emisija
02:50 Jingl televoting ZMBT
02:55  Survivor, plemenski savjet - Izbacivanje!
04:25 Jingl televoting ZMBT
04:30 Ispuni mi želju, zabavni program
05:10 Jingl televoting ZMBT
05:15 „Zvijezda možeš biti ti“ na zadatku!
05:35 Ugodni trenuci s ....

Kanal OBN 17.12.2009
OBN
06:50 Najava dječjeg programa
06:55 Transformersi 26/29 / crtani film
07:15 Pocoyo,  49/52 / crtani film 
07:25 Dora istražuje,  37/48 / crtani film
07:45 Super Billi  / crtani film, 41/56
07:50 Križić kružić / dječja igra
07:55 Memory / dječja igra
08:00 Mala škola / dječja igra
08:05 Sveznalica / dječja igra
08:10 Top Shop
08:30 Udri muški / zabavna emisija
09:30  Princ iz Bel Aira IV (49/99) / humoristična serija,r.
10:00 Big Mama House / reality show
10:25   Exkluziv / zabavna emisija,r. ,             
10:55 Skrivena kamera-PopCorn, 42/50 / zabavna emisija ,r.
11:20 Stol za 4  / kulinarski show,r.
11:55 OBN INFO
12:10 Top Shop
12:30 Bitange i princeze V, 14/24 / humoristična serija,r.
13:10 Will & Grace V,12/24 / humoristične serija,r.
13:50 OBN Top 10 / glazbena emisija
14:30 Sedam ratnika I, 8/21 / serija,r.
15:25 Top Shop
15:40 Top Shop
15:55 Princ iz Bel Aira IV, 4/26 (77/99) / humoristična serija
16:25 Kralj Queensa V, 6/25 (106/207) / humoristična serija
16:55 OBN INFO
17:00 Naša mala klinika I , 12/37 (12/52) / humoristična serija
18:00 Stol za 4  / kulinarski show
18:30 Europska Liga:  Uvodna emisijaž
19:05 Europska Liga: Genoa-Valecia/Dinamo-Timisoara / kombinirani prijenos
19:50 OBN INFO
20:00 Europska Liga: Genoa-Valecia/Dinamo-Timisoara / kombinirani prijenos
21:00 Big Mama House / reality show
22:00 CSI Las Vegas IX,  7/24 (18) / kriminalistička serija
22:50 Super Milijunaš,kviz
23:45 Big Mama House / reality show,live
03:00 Kečeri / sportski program,r.
04:00 Europska Liga:  Genoa-Valecia/Dinamo-Timisoara / snimka utakmi
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #22 : 17.12.2009, 16:04:19 »

Kanal HTV1 17.12.2009
HTV1
06:40 TV kalendar
07:00 Dobro jutro, Hrvatska
07:05 Vijesti
07:10 Dobro jutro, Hrvatska
07:35 Vijesti
07:40 Dobro jutro, Hrvatska
08:35 Vijesti
08:40 Dobro jutro, Hrvatska
09:10 ZABA - 90 sekundi, emisija pod pokroviteljstvom
09:15 Dolina sunca, epizoda 63., telenovela  [info]
09:55 Croatia Osiguranje, prozor u svijet 125
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:10 Vijesti iz kulture
10:20 Na vodenome putu 3: Kanadski divlji istok: Nova Škotska, epizoda 4., dokumentarna serija (43'45") [info]
11:10 Oprah Show (1154.), epizoda 1154. [info]
12:00 Dnevnik
12:11 Sport
12:13 Vrijeme
12:15 TV kalendar
12:30 Oprezno s anđelom, epizoda 118., telenovela [info]
13:15 HP - gdje ste vi, tu je i vaša pošta
13:20 McLeodove kćeri 3., epizoda 24., serija [info]
14:10 Vijesti + prijevod za gluhe
14:19 Vrijeme sutra
14:20 TV kalendar
14:35 Trenutak spoznaje
15:35 Persona non grata - Dr. Ivo Pilar, dokumentarni film
16:10 Hrvatska uživo, Vijesti
16:20 Hrvatska uživo
17:25 Croatia Osiguranje, prozor u svijet 125
17:35 Najslabija karika, kviz
18:20 Kod Ane
18:40 Dolina sunca, epizoda 64., telenovela  [info]
19:30 Dnevnik
19:56 Sport
20:00 Snow Queen Trophy vinjete
20:02 Vrijeme
20:05 ZABA - 90 sekundi, emisija pod pokroviteljstvom
20:06 Predsjednički izbori 2009., bonusi [info]
20:25 Tko želi biti milijunaš?, kviz
21:30 Dossier.hr
22:25 Otvoreno
23:25 Pola ure kulture
23:55 Vijesti
00:10 Predsjednički izbori 2009., bonusi [info]
00:15 Poslovne vijesti
00:25 Vijesti iz kulture
00:30 Indeks, emisija o školstvu
01:10 Zvjezdane staze: Voyager 5, epizoda 22., serija [info]
01:55 Ksena - princeza ratnica 5, serija
02:40 Bez traga 5, epizoda 14., serija (12) [info]
03:20 Persona non grata - Dr. Ivo Pilar, dokumentarni film
03:50 Dossier.hr
04:35 Pola ure kulture
05:00 Oprezno s anđelom, epizoda 118., telenovela [info]
05:40 Najava programa
05:45 Trenutak spoznaje

Kanal HTV2 17.12.2009
HTV2
06:20 TEST
06:35 Najava programa
06:40 Delta - stanje, crtana serija
07:05 Trolovi, crtana serija
07:32 TV vrtić:
07:39 Danica: Danica i zlatni retriver
07:44 Profesor Baltazar: Klaun Daniel
07:49 Zeko Peko: Utrka šumskih žaba
07:57 Priča o Tracy Beaker
08:10 Mogu ja!, Darivanje
08:25 Bembove priče: Božićna zvijezda
08:40 Slučaj za ekipu Barz, serija za djecu
09:05 Gem, set, meč, epizoda 27., serija za djecu [info]
09:30 Vip Music Club
10:05 Neukrotiva ljepota, epizoda 3., serija [info]
10:55 Povratak kući, američki film (93') [info]
12:25 Paralele
12:55 Norah Jones, specijal
13:25 Prijatelji 7, humoristična serija
13:45 Zovem se Earl 2, humoristična serija
14:10 Ksena - princeza ratnica 5, serija
14:55 Kod Ane
15:07 TV vrtić:
15:14 Danica: Danica i zlatni retriver
15:19 Profesor Baltazar: Klaun Daniel
15:24 Zeko Peko: Utrka šumskih žaba
15:32 Priča o Tracy Beaker
15:45 Kokice, epizoda 276. [info]
16:15 Zvjezdane staze: Voyager 5, epizoda 22., serija [info]
17:00 Indeks, emisija o školstvu
17:30 Vip Music Club
18:05 Vijesti na Drugom
18:22 Vrijeme
18:23 Večeras...
18:30 Europska nogometna liga, emisija
18:55 Europska nogometna liga: Dinamo - Temišvar, prijenos
20:50 Europska nogometna liga, emisija
21:25 Vijesti na Drugom
21:30 Vrijeme
21:35 Ostat ćemo na planetu, dokumentarni film (55'18") [info]
22:35 Bez traga 5, epizoda 14., serija (12) [info]
23:20 Vip Music Club LP
01:20 Norah Jones, specijal
01:45 Kraj programa

Kanal RTL 17.12.2009
RTL
06:10 Miffy, animirana serija
06:35 Princ iz Bel Aira, humoristična serija [info]
07:05 Pod istim krovom, humoristična serija [info]
07:35 Dadilja, humoristična serija [info]
08:05 Malcolm u sredini, humoristična serija [info]
08:55 Astro show, emisija
11:00 Rat u kući, humoristična serija [info]
11:30 Exkluziv, magazin
11:50 Večera za 5 (produžena verzija), lifestyle emisija
12:40 Predsjednički trg: Josip Jurčević, snimka
13:00 Punom parom, kulinarski izazov
13:30 Tajna čokolade, telenovela [info]
14:25 Heroji iz strasti, dramska serija [info]
16:05 Princ iz Bel Aira, humoristična serija [info]
16:35 Pod istim krovom, humoristična serija [info]
17:00 Dadilja, humoristična serija [info]
17:30 Malcolm u sredini, humoristična serija [info]
18:00 RAT U KUĆI, epizoda 2., humoristična serija [info]
18:30 Vijesti, informativna emisija
18:55 Exkluziv, magazin
19:05 Večera za 5 (produžena verzija), lifestyle emisija
20:00 Agent Cody Banks, američki film [info]
21:55 KUĆANICE 4., epizoda 8., dramska serija [info]
23:45 Vijesti, informativna emisija
00:00 TV event: Udar - put uništenja 1. dio, znanstveno-fantastična mini serija [info]
01:35 Zaboravljeni slučaj, kriminalistička serija [info]
02:25 Astro show, emisija
05:50 Bikeri s Marsa, crtana serija

Kanal NOVA TV 17.12.2009
NOVA TV
06:00 IN magazin [info]
06:35 Kraj programa
06:50 Jackie Chan [info]
07:15 Pocoyo [info]
07:40 Tomica i prijatelji [info]
07:55 Bumba [info]
08:15 EZO TV, tarot show
08:50 Nova lova, TV igra
10:20 Lude 70-e, serija [info]
11:20 Naši najbolji dani [info]
12:15 IN magazin [info]
13:00 Naša mala klinika [info]
14:00 Najbolje godine, domaća serija [info]
15:05 BOŽIĆNO DARIVANJE, obiteljski film [info]
17:00 Vijesti Nove TV
17:25 Naša mala klinika [info]
18:20 IN magazin [info]
19:15 Dnevnik Nove TV, info. program
20:00 Najbolje godine, epizoda 56., domaća serija [info]
21:00 Provjereno, info. magazin [info]
22:10 Vijesti
22:25 SUPERTALENT, show [info]
01:00 Seinfeld, epizoda 68., serija [info]
01:30 Televizijska posla 2., epizoda 6., hit serija [info]
01:55 Ubojita Jane, epizoda 6., hit serija [info]
02:50 Nova lova, TV igra
03:50 NESTALI 2, triler (12) [info]
05:25 Seinfeld, serija
05:50 Lude 70-e, serija
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #23 : 17.12.2009, 16:07:32 »

Kanal RTS1 17.12.2009
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:06 U zdravom telu
09:22 Kuvati srcem: Lela Pavić
09:35 Slagalica, kviz
10:00 Vesti
10:05 Sasvim prirodno: Tadžikistan, 2. deo
10:35 Svet ribolova: Lov na stilheda
11:00 Vesti
11:05 Bostonski advokati, američka serija, r.
11:49 Kulinarski letopis
12:00 Dnevnik
12:13 Naš auto našim gledaocima
12:15 Sport plus
12:25 Vreme, stanje na putevima
12:31 Kuvati srcem: Lela Pavić
12:45 Mesto zločina: Las Vegas, američka serija, r.
13:30 Cena zlata, italijanski film
15:00 Vesti
15:06 Naš auto našim gledaocima
15:08 48 sati-svadba
16:00 Vesti
16:03 Bela lađa, serija, r.
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:20 Evronet
17:25 Šta radite bre?
17:45 Beogradska hronika
18:25 Zimski raspust za učenje, Oko magazin
19:00 Naš auto našim gledaocima
19:01 Slagalica, kviz
19:20 Vreme
19:30 Dnevnik
20:06 Naš auto našim gledaocima
20:13 Bela lađa, serija
21:08 Čuvar, američki film
23:35 Mesto zločina , američka serija
00:25 Dnevnik
00:40 Evronet
00:48 Zovem se Erl , američka serija
01:30 Vrana 4, američki film
03:05 Vesti (04.00,
03:09 Svet ribolova: Lov na stilheda
03:45 UNHCR - povratak: Kosovo
04:15 Oko magazin
04:43 Sasvim prirodno: Tadžikistan, 2. deo
05:16 Tv prodaja
05:47 Verski kalendar
06:00 Vesti

Kanal RTS2 17.12.2009
RTS2
06:02 U zdravom telu
06:15 Obrenovo selo cela Šumadija-Pesme Obrena Pjevovića
07:02 Kuvati srcem: Lela Pavić
07:15 Datum
07:20 Verski kalendar
07:30 Garfild i prijatelji, animirana serija
07:54 Tri medveda, animirana serija
08:18 Šumska škola, serija
08:25 Adi u divljini
08:29 Povratak dabra
08:55 Viva lan musica: Joculatores Slavenses
09:23 Zebra, znak, semafor
09:28 Umetnost u nacionalnoj galeriji
09:47 Kuća matematike
09:56 Adi u divljini
10:00 Sednica Skupštine Srbije, program zavisi od prenosa
10:30 U svetu
11:00 Eko menadžer: Samit u Kopenhagenu
11:30 Međureligijski dijalog i mir na Balkanu
12:00 Gudački trio Goldberg
12:28 Beokult
12:53 Enciklopedija: Lope de Vega
13:00 Trezor
14:00 Buč Kasidi i Sandens Kid, američki film
14:05 Ovo je Srbija (u pauzi skupštinskog zasedanja)
16:00 Ovo je Srbija
16:30 Bardovi teatra: Branislav Ciga Jerinić
17:30 Odbojka-PS: Crvena zvezda-Nis Vojvodina, prenos
18:52 Datum
18:57 Verski kalendar
19:07 Enciklopedija: Lope de Vega
19:15 Inovacije,korak dalje
20:55 Košarka-Evroliga: Orlean-Partizan, prenos
22:50 Metropolis u Paraćinu
23:15 Kontekst 21
23:45 Ad libitum
00:15 Buč Kasidi i Sandens Kid, američki film, r.
02:01 Trezor
03:01 Odbojka-PS: Crvena zvezda-Nis Vojvodina, r.
04:30 Košarka-Evroliga: Orlean-Partizan, r.

Kanal B92 17.12.2009
B92
06:00 Dizanje, jutarnji program
09:30 Kažiprst
10:00 Vesti B92
10:33 Veliki brat, uživo
11:13 Topšop
11:28 Stanje nacije (R)
12:00 Vesti B92
12:05 Topšop
12:25 Veliki brat, uživo
13:00 Vesti B92
13:05 Uvećanje: emisija o zdravlju (R)
14:02 Sportski program: Liga UEFA: Partizan - Šahtjor, snimak (R)
16:00 Vesti B92
16:35 Stanje nacije
17:02 Veliki brat, uživo
18:30 Vesti B92
18:55 Sportski program: Liga UEFA: Đenova - Valensija, prenos
21:00 Veliki brat
22:00 Insajder: Nemoć države 3.deo
23:00 Vesti B92
23:36 Veliki brat, uživo
01:00 Serije: Saut Park
01:28 Info kanal B92: uključenje
06:00 Dizanje, jutarnji program

Kanal PINK 17.12.2009
PINK
06:00 Dobar komšija, Informativni program
06:50 City Kids, Dečji program
07:00 Jutarnji Nacionalni dnevnik, Informativni program
07:56 Iznad zakona, Serijski program
08:45 City Kids, Dečji program
09:11 Magična privlačnost, Serijski program
10:02 Farma-uživo, Reality show
11:50 Nevina, Serijski program
12:40 City, Kratke forme
12:50 Farma, reality show
13:37 Ja imam talenat!, Reality show
14:55 U tudjoj koži, Muzičko-zabavni program
15:45 Čarolija, Dečji program
16:00 Farma-uživo, Reality show
16:45 Nacionalni dnevnik, Informativni program
16:55 Ljubav je večna, Serijski program
17:47 Magična privlačnost, Serijski program
18:41 U sosu, Kratke forme
18:49 Grand licitacija, Muzičko-zabavni program
19:00 Farma, reality show
19:30 Nacionalni dnevnik, Informativni program
20:00 Farma, reality show
21:00 Sve za ljubav, Muzičko-zabavni program
22:00 Crna hronika, Informativni program
22:30 Farma, reality show
00:00 Tjudorovi, Serijski program
00:45 City, Kratke forme
01:00 Pljačkom do Harvarda, Filmski program
03:00 Deset minuta do ponoći, Filmski program
05:48 City, Kratke forme
06:00 Dobar komšija, Informativni program


« Avala »    Četvrtak 17.12.2009.
06:50     Slatka moja ®
07:30     Holivudski cenzori‚ ®
08:35     Slavni - Vigo Mortensen
09:10     Slavni - Adam Sendler‚ ®
09:30     Top Shop
09:45     Slike života
10:00     Za dobar dan
12:00       Vesti
13:20     Slatka moja ®
14:00       Vesti
14:30     Top Shop
15:00     Zločini iz prošlosti
16:05     Poslovni dan
16:35       Vesti
16:45     Milica na kvadrat
17:00     Na tragu prirode
17:55       Vesti
18:30     Slatka moja
19:25     Svi vole Rejmonda
19:55     Zločini iz prošlosti
21:00     Čarobna Frula
23:30     Slavni - Vigo Mortensen‚ ®
23:50     Milica na kvadrat‚ ®
00:00     Voice of America
00:35     Svi viole Rejmonda‚ ®
01:05     SMS ®
01:35     Present ®
02:00     Čarobna frula‚ ®
03:00     Slavni - Adam Sendler‚ ®
03:50     Na tragu prirode ®
04:15     Milica na kvadrat‚ ®
04:30     Holivudski cenzori‚ ®
05:30     Poslovni dan ®
05:45     Voice of America


« FOX Televizija »    Četvrtak 17.12.2009.
07:20     Ludi kamen
07:45     Ukradena sreća
09:05     Slatka tajna
10:10     Važne stvari
11:00       Fox vesti
11:30     Survivor
12:00     Wipeout (R)
13:15     Teško je biti fin
15:15       Fox vesti
15:30     Čari
16:45     Survivor (R)
18:00       Fox vesti
18:35     Ludi kamen
19:00     Wipeout
20:00     Voz smrti
22:00     Survivor
23:10     Na terapiji
00:00       Fox vesti
00:05     Čari (R)
00:55     FOX non-stop
00:56     Survivor -bez cenzure
01:30     Pokretna meta
03:30     Ukradena sreća (R)
05:00     Survivor-Bez Cenzure (R)
05:30     Važne stvari (R)


« Televizija Košava »    Četvrtak 17.12.2009.
16:45       Serija: Amor Latino
17:40     Zakleti Na Ćutanje
18:35     Kviz: Brzotrz
18:55     Telemaster
19:20     Rekord
19:30       Serija: Sponzoruše
20:15     Nije lako biti ja
21:25     Arena/U četiri oka
22:20     NLB - pregled
23:00     Luda kuća
23:55     Telemaster
00:05     Vremenska prognoza
00:10     Vibe
00:40     Zakleti Na Ćutanje
01:30     Razmirice
02:10     Smicalice
03:00       Serija: Sponzoruše
03:40       Dokumentarni program
04:40     Vremenska prognoza
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #24 : 18.12.2009, 12:24:15 »

« RTV Slovenija 1 »    Petak 18.12.2009. 06:10     Kultura
06:15     Odmevi
07:00     Poročila
07:05     Dobro jutro
07:55     Poročila
08:05     Dobro jutro
09:00     Poročila
09:05     Dobro jutro
10:00     Poročila
10:15     SREBRNOGRIVI KONJIČ, RISANA NANIZANKA, 31/39
10:35       PASTIR, KRATKI DOKUMENTARNI FILM EBU IZ EGIPTA, PONOVITEV
10:55     Enajsta šola, oddaja za radovedneže, ponovitev
11:20       TO BO MOJ POKLIC: IZDELOVALEC MODNIH OBLAČIL, 2. DEL, IZOBRAŽEVALNA SERIJA, PONOVITEV
11:45       TO BO MOJ POKLIC: ZLATAR, 1. DEL, IZOBRAŽEVALNA SERIJA, PONOVITEV
12:15     Osmi dan, ponovitev
13:00     Poročila, šport, vreme
13:30       INDIJSKI ČUDEŽ, ANGLEŠKA DOKUMENTARNA ODDAJA, PONOVITEV
14:15     POGLED NA ..., BIZANTINSKI SLONOKOŠČENI SKRINJICI, PONOVITEV
14:25     Slovenski utrinki, oddaja madžarske tv
15:00     Poročila
15:10     Mostovi - hidak
15:45     DOKTOR PES, RISANA NANIZANKA, 28/52
16:00       MIHEC IN MAJA: KRALJ MATJAŽ, OTROŠKA IGRANA SERIJA, 12.DEL
16:05     IZ POPOTNE TORBE: PAPIR POTUJE
16:25       SLOVENSKI VODNI KROG: RADULJA, IZOBRAŽEVALNO DOKUMENTARNA NANIZANKA
17:00     Novice, slovenska kronika, šport, vreme
17:20     POSEBNA PONUDBA, POTROŠNIŠKA ODDAJA
17:40     GLEDAMO NAPREJ
17:50     Duhovni utrip
18:05       FRANC ARKO: ANICA - ANICA IN VELIKA SKRIVNOST, OTROŠKA DRUŽINSKA NANIZANKA, 10., ZADNJA EPIZODA
18:35     VIPO, RISANKA
18:45     Zakaj?, risanka
18:55     Vreme
19:00       Dnevnik
19:30     Vreme
19:35     ŠPORT
19:40     Eutrinki
19:50     GLEDAMO NAPREJ
19:55     LETO 2009
22:05     Odmevi, kultura, šport, vreme
23:05     POLNOČNI KLUB: OBSEDENI S SLUŽBO
00:20     Duhovni utrip, ponovitev
00:35     STRASTI, TV NADALJEVANKA, 40.DEL, PONOVITEV
01:05       IZ ARHIVA TVS: TV DNEVNIK 18.12.1991, PONOVITEV
01:30       Dnevnik, ponovitev
02:05       DNEVNIK SLOVENCEV V ITALIJI
02:25     Infokanal


« RTV Slovenija 2 »    Petak 18.12.2009. 06:35     Tv prodaja
07:05     GLASNIK, ODDAJA TV MARIBOR, PONOVITEV
07:35     EVROPSKI MAGAZIN, ODDAJA TV MARIBOR, PONOVITEV
08:05     Umetnost igre, ponovitev
08:35       IZ ARHIVA TVS: TV DNEVNIK 18.12.1991
09:00     JASNO IN GLASNO: VESELI DECEMBER, KONTAKTNA ODDAJA ZA MLADE, PONOVITEV
09:55       MULČKI: VRTEC JELKA LJUBLJANA, OTROŠKA SERIJA, 3/5, PONOVITEV
10:25     MAGAZIN V ALPSKEM SMUČANJU&&, Pripravil: Tomaž Kovšca 1025
10:55     VAL D'ISERE: SVETOVNI POKAL V ALPSKEM SMUČANJU,, SMUK (Ž) ZA SUPERKOMBINACIJO, PRENOS&& Reporter: Zoran Radisavljević 1055
12:05     VAL GARDENA: SVETOVNI POKAL V ALPSKEM SMUČANJU,, SUPERVELESLALOM (M), PRENOS&& Reporter: Urban Laurenčič 1205
13:25     Tv prodaja
13:55     VAL D'ISERE: SVETOVNI POKAL V ALPSKEM SMUČANJU,, SLALOM (Ž) ZA SUPERKOMBINACIJO, PRENOS&& Reporter: Zoran Radisavljević 1355
14:50     ENGELBERG: SVETOVNI POKAL V NORDIJSKEM SMUČANJU:, SMUČARSKI SKOKI, VKLJUČITEV V PRENOS&& Reporter: Aleš Potočnik 1450
15:30     CIRCOM REGIONAL, ODDAJA TV MARIBOR
16:00       KRAJI IN OBIČAJI: ŽIVLJENJE Z NARAVO, DOKUMENTARNA ODDAJA TV KOPER-CAPODISTRIA
16:30     SVETOVNI POKAL V ALPSKEM SMUČANJU:, SUPERVELESLALOM (M), POSNETEK IZ VAL GARDENE&& Reporter: Urban Laurenčič 1620
17:15     BRAT BRATU, HUMORISTIČNA NANIZANKA, 12. DEL: DOMOTOŽJE
17:50     V DOBRI DRUŽBI Z BLAŽEM, ODDAJA TV MARIBOR
18:55     ZLATA ŠESTDESETA - TOMAŽ DOMICELJ
20:00       ODPRAVA NA LUNO, JAPONSKA DOKUMENTARNA ODDAJA
20:50     ZAKON V MODREM: GRENKI MANDLJI, ITALIJANSKA NADALJEVANKA, 5/12
21:50       ZLOČINI IN PREKRŠKI, AMERIŠKI FILM
23:30       OPERACIJA BEDAK, AMERIŠKI FILM, PONOVITEV
01:05     JASNOVIDKA, AMERIŠKA NADALJEVANKA, 6/22, PONOVITEV
01:45     Zabavni infokan



« RTV Slovenija 3 »    Petak 18.12.2009. 06:00     REGIONALNE KRONIKE TVS
07:40     TEDENSKI PREGLED
08:00     NOVICE
08:45     TEDENSKI PREGLED
09:00     KOLEGIJ PREDSEDNIKA DZ, prenos
10:00     12. REDNA SEJA DZ, prenos (program prilagajamo dogajanju v DZ)
20:00     AKTUALNO
20:15     TEDENSKI PREGLED
21:00     NA TRETJEM...
21:35     ŽARIŠČE
22:05     ALEKSANDRINKE - DALEČ OD OČI, DALEČ OD SRCA. 2002.
00:15       DNEVNIK SLOVENCEV V ITALIJI



Kanal A, SLO »    Petak 18.12.2009. 06:50     Tv prodaja
06:55       Astro boy, Astro Boy, risana serija
07:25     SVET, ponovitev
08:25     EZO.TV
09:25     Mladi in nemirni, Young and the Restless, 9. sezona, 4. del ameriške nadaljevanke
10:10     Meduzin otrok, Medusa’s Child, ameriška nanizanka, 4/4
11:10       Cosby, Cosby Show, 6. sezona, ameriška humoristična nanizanka
11:45     Tv prodaja
12:15     EZO.TV
13:20       BLA BLA BLA, Mumbo Jumbo, avstralski film
15:05       Hannah Montana, Hannah Montana, 2. sezona, 1. del ameriške mladinske nanizanke
15:40       Dva moža in pol, Two and a Half Men, 6. sezona, 3. del ameriške humoristične nanizanke
16:10       Obalna straža, Baywatch, 1. sezona, 6. del ameriške nanizanke
17:05       Na kraju zločina- Miami, C.S.I.: Miami, 1. sezona, 12. del ameriške nanizanke
18:00     SVET
18:55       O.C., O.C., 1. sezona, 24. del ameriške nanizanke
19:45     SVET
20:00       Na kraju zločina - New York, C.S.I.: New York, 3. sezona, 13. del ameriške nanizanke
20:55       ZAPELJIVKA, Good Woman, ameriško-angleški film
22:35       Zasebna klinika, Private Practice, 1. sezona, 1. del ameriške nanizanke
23:30       PODZEMNI ČRVI, Tremors 4: The Legend Begins, ameriški film
01:20       Grace ima težave, Saving Grace, 1. sezona, zadnji del ameriške nanizanke
02:15     Love TV
03:15     Nočna ptica



« POP TV »    Petak 18.12.2009. 06:45     Tv prodaja
07:15     Ricki Lake, Ricki Lake, ponovitev pogovorne oddaje
08:10     Jutri je za večno, Manana es para siempre, ponovitev 60. dela mehiške nadaljevanke
09:05     V imenu ljubezni, En nombre del amor, ponovitev 6. dela mehiške nadaljevanke
10:00     Tv prodaja
10:30     Do zadnjega diha, Mientras haya vida, ponovitev 165. dela mehiške nadaljevanke
11:30       OBLEKA NAREDI ČLOVEKA, If Looks Could Kill, ameriški film
13:05       Medicina za vsakogar, Doctorology, 10. del kanadske dokumentarne nanizanke
13:35     Tv prodaja
14:05     Ricki Lake, Ricki Lake, pogovorna oddaja
15:00     Ukradeno srce, Gypsy Heart, 115. del romunske nadaljevanke
15:55     Do zadnjega diha, Mientras haya vida, 166. del mehiške nadaljevanke
16:55       24UR POPOLDNE
17:05     V imenu ljubezni, En nombre del amor, 7. del mehiške nadaljevanke
18:00     Jutri je za večno, Manana es para siempre, 61. del mehiške nadaljevanke
18:55       24UR - vreme
19:00       24UR
20:00       MORILCI, Assassins, ameriški film
22:25       24UR ZVEČER
22:45       Brez sledu, Without a Trace, 4. sezona, 2. del ameriške nanizanke
23:40       HELLBOY, Hellboy, ameriški film
01:55       24UR, ponovitev
02:55     Nočna panorama



« TV Pika »    Petak 18.12.2009. 06:00     Budilka, v živo
10:00     Kuhinjica, ponovitev
10:30     Oprah show (Oprah Winfrey Show), ponovitev pogovorne oddaje
11:25     Jutri je za večno (Manana es para siempre), ponovitev 60. dela mehiške nadaljevanke
12:15     Ukradeno srce (Gypsy Heart), 114. del romunske nadaljevanke
13:10     V imenu ljubezni (En nombre del amor), 6. del mehiške nadaljevanke
14:00     Do zadnjega diha (Mientras haya vida), 165. del mehiške nadaljevanke
15:10     Smeh ni greh (Just for laughs), zabavna serija
15:40     Vse o Arktiki (Serious Arctic), 2. del mladinske dokumentarne serije
16:10     Oprah pripravlja presenečenja (Oprah’s Big Give), 5. del dokumentarne serije
17:10     Oprah show (Oprah Winfrey Show), pogovorna oddaja
18:00     KUHINJICA
18:30     Uživajmo, ponovitev
19:00     ABCD, ponovitev
19:30     Nove pustolovščine stare Christine (New Adventures of Old Christine), 2. sezona, 16. del ameriške humoristične nanizanke
20:00     Narod prozaca (Prozac Nation), ameriški film
21:40       24UR
22:40     Preparty
23:10     Kung Pow: V gnezdu pesti (Kung Pow: Enter the Fist), ameriško-hongkonški film
00:35     Love TV
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #25 : 18.12.2009, 12:26:08 »

Kanal BHT1 18.12.2009
BHT1
07:00 Dobro jutro
09:00 Be Ha Te bebe
09:05 Mini school
09:10 Čarobne cipele, drama (Kodirano na satelitu)
09:25 Moja nevjerovatna priča
09:50  - Intermeco
10:00 BHT vijesti
10:05 Festival cirkusa
10:30 Siti u Evropu, dokumentarni program, 2/3, repriza
11:00 Avenija Ocean
11:50 Moja mala kuhinja
12:00 BHT vijesti
12:15 Svjetsko blago
12:45 Na terapiji
13:20 Najsvetija mjesta Jerusalema
14:15 BHT vijesti
14:30 Music Life, repriza
15:00 Učilica, kviz
15:25 Mini school
15:30 Tajanstveni vitez
15:55 Dječiji festivali
16:15 BH. info
16:45 Velika imena malih ekrana, Ismeta Dervoz
17:00 Godine prolaze
17:30 Konačno petak!
18:45 Business news
18:50 Ozie Boo
19:00 Dnevnik
19:30 Na terapiji, igrana serija, 40/45 [info]
20:05 Moj prijatelj Mačuka
22:00 BHT vijesti
22:10 Hotel Babilon, igrana serija, 7/8 [info]
23:05 Kebab, Kebab
00:50 Tajna Ravelovog Bolera
01:40 Pregled programa za nedjelju

Kanal FTV 18.12.2009
FTV
07:00 Dobro jutro, jutarnji program
09:00 Vijesti
09:05 Naivna nevjesta, igrana serija, 137. epizoda, r.
10:00 Duh iz Australije, serija za djecu, 10. epizoda
11:00 Turizam plus
12:00 Nogomet: Žrijebanje parova osmine finala LP, prijnos
12:30 Dnevnik 1
12:45 Dolina sunca, igrana serija, 64. epizoda, r.
13:40 Pošteno, r.
15:15 Vijesti
15:20 Naivna nevjesta, igrana serija, 138. epizoda
16:05 Viza za budućnost, igrana serija, 137. epizoda
16:40 Šoni i njegovo stado, crtani film
16:45 Milan i Enis, skečevi
17:00 Federacija danas
17:25 Dolina sunca, igrana serija, 65. epizoda
18:15 Naša mala klinika, igrana serija, 15. epizoda
19:05 Upitnik, kviz Finansijske novosti
19:30 Dnevnik 2
20:10 TV bingo show, direktno izvlačenje
21:20 CSI: Miami, igrana serija, 12. epizoda
22:10 Lud, zbunjen, normalan, igrana serija, 37. epizoda
22:50 BH pjesmarica, muzički program
23:20 Dnevnik 3
23:45 Horor petkom: Božićna priča, španski igrani film /Z/
01:05 Pregled programa za subotu

Kanal RTRS 18.12.2009
RTRS
06:00 INFO KANAL
06:30 Muzički program
07:05 Јutarnji program
09:00 VIЈESTI
09:10 DOLINA SUNCA, - TV novela, 64./210
09:59 MALA TV
10:00 NARUTO, - crtana serija, 24./52
10:25 TIM GALAKSI, - crtana serija, 24./52
10:45 ROĐENI POBЈEDNICI, - obrazovni program, 22./27
11:05 HERBARIЈUM - ЈASMIN, - obrazovni program
11:10 WWM MAGAZIN, - zabavni program
11:35 FREЈŽER, - humoristička serija, 240./265
12:00 VIЈESTI
12:15 U FOKUSU, - informativni program
13:00 PROFAЈLER, - serija, 38./84(12)
14:00 SESTRICE, - serija, 49./108 (12)
14:25 DEGRASI - NOVA GENERACIЈA (3. sezona), - serija 13./22(12)
15:00 VIЈESTI
15:10 MALA TV, - repriza
15:11 NARUTO, - crtana serija, 24./52
15:35 TIM GALAKSI, - crtana serija, 24./52
16:00 EVROPSKA UNIЈA I MI
16:30 Srpska danas
17:05 DOLINA SUNCA, - TV novela, 65./210
17:50 TAKMIČENJE ZA NAЈBOLJU TEHNIČKU INOVACIЈU
19:00 PORODICA NES, - crtana serija, 22./25
19:05 UPITNIK, - kviz
19:25 FINANSIЈSKE NOVOSTI
19:30 Dnevnik
19:58 Sport
20:10 INTERVЈU - DRAGAN ČOVIĆ, PREDSЈEDNIK HDZ-a BiH
20:55 EPP
21:00 MOЈA BIVŠA SUPER DЈEVOЈKA, - film (12)
22:35 CIKLUS AUSTRALIЈSKOG FILMA - PRIČA O LILIЈAN, - film (12)
00:10 GVOZDENI PUT, - film (16)
01:35 TO SE DEŠAVA DRUGIMA, - film (12)
03:00 PAGANINI, - film (12)
04:20 NIKOLJDAN, - tv film
06:00 INFO KANAL

Kanal PINK BH 18.12.2009
PINK BH
06:15 Pink džuboks, Muzičko-zabavni program
06:25 Sarajevo On Line, Kratke forme
06:35 Made in Banja Luka, Kratke forme
06:45 Sportissimo, Sportski program
07:00 Anali, Serijski program
08:00 Ljubav je večna, Serijski program
09:00 BH NET, Muzičko-zabavni program
10:00 Farma, reality show
11:00 Veliki brat, Reality show
12:10 Gold music, Muzičko-zabavni program
13:00 Obični ljudi, Serijski program
14:00 Info top BH, Informativni program
14:10 Sarajevo On Line, Kratke forme
14:25 Made in Banja Luka, Kratke forme
14:35 Sportissimo, Kratke forme
14:40 Veliki brat, Reality show
15:00 Anali, Serijski program
15:50 Info top BH, Informativni program
16:00 Ljubav je večna, Serijski program
17:00 Farma, reality show
17:45 Kontralicitacija, Kratke forme
18:00 Info top BH, Informativni program
18:25 Kvizbi, Muzičko-zabavni program
19:05 Dok nas smrt ne rastavi, Serijski program
19:30 Veliki brat, Reality show
20:00 Farma, reality show
21:00 Veliki brat, Reality show
22:00 Grand show, Muzičko-zabavni program
00:00 Veliki brat, Reality show
01:00 Neženja, Filmski program
02:50 Sarajevo On Line, Kratke forme
04:30 Neženja, Filmski program
05:20 Pink džuboks, Muzičko-zabavni program

Kanal Mreža plus 18.12.2009
Mreža plus
09:00 Bajkeri s Marsa, crtani film
09:30 Pocoyo 2, crtani film
09:35 Aladin, crtani film   
10:00 Pleši, pleši, igrana serija 1.epizoda
11:00 Zauvijek susjedi , igrana serija 43.epizoda
12:00 VICTORIA, igrana serija, 79.epizoda
13:00 SVE CE BITI DOBRO, igrana serija, 107.epizoda
16:20 Sport centar
16:21 Pleši, pleši, igrana serija 1.epizoda
22:00 Veliki Gatsby, igrani film
00:00 Sport centar
00:05 ZENA SRNA, igrani film
01:35 VIP, igrana serija

Kanal NTV Hayat 18.12.2009
NTV Hayat
06:10 Jingl televoting ZMBT
06:15 Zvijezda možeš biti ti, nominacije
06:40 Jingl televoting ZMBT
06:45 Dobro jutro BiH, jutarnji program
08:20 Hayatovci , dječiji program
09:00 Bajkeri s Marsa, crtani film
09:30 Pocoyo, crtani film
09:35 Aladin, crtani film   
10:00 Pleši, pleši, igrana serija 1.epizoda
11:00 Zauvijek susjedi, igrana serija
11:40 Jingl televoting ZMBT
11:45 Vijesti
11:59 Biometeorološka prognoza
12:01 Jingl televoting ZMBT
12:06 Victoria, igrana serija
13:00 SVE CE BITI DOBRO, igrana serija, 107.epizoda
14:10 Jingl televoting ZMBT
14:15 ZMBT profili   
14:55 Jingl televoting ZMBT
15:00  Survivor, plemenski savjet - Izbacivanje!
16:00 Survivor - profili
16:20 Sport centar
16:21 Luda kuća, igrana serija
17:00 Zauvijek susjedi, igrana serija
17:40 Vijesti
17:50 „Zvijezda možeš biti ti“ na zadatku!
18:08 Jingl televoting ZMBT
18:13 Biometeorološka prognoza
18:15 Sport plus, sportski program
19:00 Vijesti u 7, informativna emisija
19:27 Vremenska prognoza
19:29 Stanje na putevima
19:30 Sport
19:40 Horizonti
19:55 Jingl televoting ZMBT
20:00 GRAĐANI OPASNIH NAMJERA, igrani film
21:58 Vremenska prognoza
22:00 Veliki Gatsby, igrani film
00:10 Sport centar
00:15 Žena sirena, igrani film
00:55 Jingl televoting ZMBT
01:00 VIP, igrana serija
01:45 Jingl televoting ZMBT
02:00 Vijesti u 7, informativna emisija
02:50 Jingl televoting ZMBT
03:35 Jingl televoting ZMBT
03:40 Nepodnošljiva lahkoća postojanja
03:55 Sport plus, sportski program
04:15 Jingl televoting ZMBT
04:20 Moja zemlja
05:00 Jingl televoting ZMBT
05:05 „Zvijezda možeš biti ti“ na zadatku!
05:30 Muzički program

Kanal OBN 18.12.2009
OBN
06:50 Najava dječjeg programa
06:55 Transformersi  27/29 / crtani film
07:15 Pocoyo,  50/52 / crtani film 
07:25 Dora istražuje,  38/48 / crtani film
07:45 Super Billi / crtani film, 42/56
07:50 Križić kružić / dječja igra
07:55 Memory / dječja igra
08:00 Mala škola / dječja igra
08:05 Sveznalica / dječja igra
08:10 Top Shop
08:30 Udri muški / zabavna emisija
09:30  Princ iz Bel Aira IV, 4/26 (77/99) / humoristična serija,r.
10:00 Big Mama House / reality show
10:25   Exkluziv / zabavna emisija,r. ,             
10:55 Odred za čistoću-USA I, 21/35 (21/35) / zabavna emisija
11:20 Stol za 4  / kulinarski show,r.
11:55 OBN INFO
12:10 Top Shop
12:30 CSI Las Vegas IX,  7/24 (18) / kriminalistička serija,r.
13:30 OBN Top 10 / glazbena emisija
14:25 Super Milijunaš,kviz, r.
15:25 Top Shop
15:40 Top Shop
15:55 Princ iz Bel Aira IV, 5/26 (78/99) / humoristična serija
16:25 Kralj Queensa V, 7/25 (107/207) / humoristična serija
16:55 OBN INFO
17:00 Naša mala klinika I, 13/37 (13/52) / humoristična serija
17:55 Odred za čistoću-USA I, 22/35 (22/35) / zabavna emisija ,r.
18:20 Hot guys who cook  / zabavni program
18:55 OBN INFO
19:20 Exkluziv / zabavna emisija           
20:00 Big Mama House / reality show,dobivanje imuniteta
21:10 Umri muški 2 (16) / film
23:10 Red Carpet / showbiz emisija
00:30 BIG MAMA HOUSE,live
03:00 Kečeri / sportski program,r.
04:50 Europska liga / snimka utakmice
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #26 : 18.12.2009, 12:27:14 »

Kanal HTV1 18.12.2009
HTV1
06:40 TV kalendar
07:00 Dobro jutro, Hrvatska
07:05 Vijesti
07:10 Dobro jutro, Hrvatska
07:35 Vijesti
07:40 Dobro jutro, Hrvatska
08:35 Vijesti
08:40 Dobro jutro, Hrvatska
09:10 ZABA - 90 sekundi, emisija pod pokroviteljstvom
09:15 Dolina sunca, epizoda 64., telenovela  [info]
09:55 Croatia Osiguranje, prozor u svijet 125
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:10 Vijesti iz kulture
10:20 Na vodenome putu 3: Madeira, epizoda 5., dokumentarna serija (43'06") [info]
11:10 Oprah Show (1162.), epizoda 1162. [info]
12:00 Dnevnik
12:11 Sport
12:13 Vrijeme
12:15 TV kalendar
12:35 Oprezno s anđelom, epizoda 119., telenovela [info]
13:20 McLeodove kćeri 3., epizoda 25., serija [info]
14:10 Vijesti + prijevod za gluhe
14:19 Vrijeme sutra
14:25 TV kalendar
14:40 Glas domovine
15:05 Drugo mišljenje: Bolesti kose i vlasišta [info]
15:35 Znanstvena petica
16:10 Hrvatska uživo, Vijesti
16:20 Hrvatska uživo
17:28 Croatia Osiguranje, prozor u svijet 125
17:35 Iza ekrana
18:15 Kod Ane
18:35 Dolina sunca, epizoda 65., telenovela  [info]
19:17 HP - gdje ste vi, tu je i vaša pošta
19:30 Dnevnik
19:56 Sport
20:00 Snow Queen Trophy vinjete
20:02 Vrijeme
20:05 ZABA - 90 sekundi, emisija pod pokroviteljstvom
20:06 Predsjednički izbori 2009., bonusi [info]
20:25 Zapravo ljubav, film [info]
22:45 Lica nacije
23:45 Vijesti
00:00 Predsjednički izbori 2009., bonusi [info]
00:10 Poslovne vijesti
00:20 Vijesti iz kulture
00:25 Drugi red partera, emisija o kazalištu
01:20 Zvjezdane staze: Voyager 5, epizoda 23., serija [info]
02:05 Krv i vino, američki film (12) [info]
03:40 Vip Music Club LP
05:40 Oprezno s anđelom, epizoda 119., telenovela [info]

Kanal HTV2 18.12.2009
HTV2
06:20 TEST
06:35 Najava programa
06:37 Delta - stanje, crtana serija
07:05 Trolovi, crtana serija
07:33 TV vrtić:
07:41 Život u obitelji vodenkonja: Gljive
07:46 Nogalo: Ja volim plavo
07:49 Cipelice lutalice: Hijeroglifi i mumije
08:00 Priča o Tracy Beaker
08:14 Platno, boje, kist: Scenografija
08:24 Puni krug
08:39 Slučaj za ekipu Barz, serija za djecu
09:04 Gem, set, meč, epizoda 28., serija za djecu [info]
09:29 Vip Music Club
10:01 Neukrotiva ljepota, epizoda 4., serija [info]
10:51 Heinähattu ja Vilttitossu, finski film (72') [info]
12:05 Val Gardena: Svjetski ski kup (M) - superG, prijenos
13:25 Prijatelji 7, humoristična serija
13:45 Zovem se Earl 2, humoristična serija
14:10 Ksena - princeza ratnica 5, serija
14:55 Kod Ane
15:08 TV vrtić:
15:17 Život u obitelji vodenkonja: Gljive
15:22 Nogalo: Ja volim plavo
15:25 Cipelice lutalice: Hijeroglifi i mumije
15:32 Priča o Tracy Beaker
15:45 Puni krug
16:00 Izazovi: Oliver i planina, danski dokumentarni flm za mlade
16:20 Zvjezdane staze: Voyager 5, epizoda 23., serija [info]
17:05 Drugi red partera, emisija o kazalištu
18:00 Vijesti na Drugom
18:17 Vrijeme
18:20 Županijska panorama
18:47 Uvijek je sunčano u Philadelphiji 2., epizoda 8., humoristična serija [info]
19:08 Razred, epizoda 7., humoristična serija [info]
19:30 Vip Music Club
20:02 Večeras...
20:05 Čarolija 10, epizoda 61., serija [info]
21:00 Vijesti na Drugom
21:12 Vrijeme
21:15 Paul Merton u Kini, epizoda 3., dokumentarna serija (12) [info]
22:15 Umorstva u Midsomeru 12, epizoda 4., serija (12) [info]
23:50 Brian Ferry: Dylanesque, uživo u Londonu [info]
00:40 Kraj programa

Kanal RTL 18.12.2009
RTL
06:10 SPUŽVABOB SKOCKANI, crtana serija
06:35 Miffy, animirana serija
06:55 Princ iz Bel Aira, humoristična serija [info]
07:25 Pod istim krovom, humoristična serija [info]
07:55 Dadilja, humoristična serija [info]
08:25 Malcolm u sredini, humoristična serija [info]
09:15 Astro show, emisija
11:20 Rat u kući, humoristična serija [info]
11:50 Exkluziv, magazin
12:10 Večera za 5 (produžena verzija), lifestyle emisija
13:00 Punom parom, kulinarski izazov
13:30 Tajna čokolade, telenovela [info]
14:25 Heroji iz strasti, dramska serija [info]
16:00 Princ iz Bel Aira, humoristična serija [info]
16:30 Pod istim krovom, humoristična serija [info]
17:00 Dadilja, humoristična serija [info]
17:30 Malcolm u sredini, humoristična serija [info]
18:00 RAT U KUĆI, epizoda 3., humoristična serija [info]
18:30 Vijesti, informativna emisija
18:55 Exkluziv, magazin
19:05 Večera za 5 (produžena verzija), lifestyle emisija
20:00 Kum, igrani film, kriminalistička drama [info]
23:05 Razotkrivanje, američki film [info]
01:35 Vijesti, informativna emisija
01:45 Savršeno oružje, igrani film, akcijski (12) [info]
03:15 Astro show, emisija

Kanal NOVA TV 18.12.2009
NOVA TV
06:35 Kraj programa
06:50 Jackie Chan [info]
07:15 Pocoyo [info]
07:40 Tomica i prijatelji [info]
07:55 Bumba [info]
08:15 EZO TV, tarot show
08:45 Nova lova, TV igra
10:15 Lude 70-e, serija [info]
11:20 Naši najbolji dani [info]
12:15 IN magazin [info]
13:00 Naša mala klinika [info]
14:00 Provjereno, info. magazin [info]
15:00 ZOVITE ME DJED MRAZ, igrani film, obiteljska komedija [info]
17:00 Vijesti Nove TV
17:25 Naša mala klinika [info]
18:25 IN magazin [info]
19:15 Dnevnik Nove TV, info. program
20:00 SUPERTALENT, show [info]
22:05 POVRATAK U BUDUĆNOST 3, igrani film [info]
00:15 RAJ NA ZEMLJI, krimić (15) [info]
02:10 Vidoviti Milan (18), tarot show [info]
03:10 Seksi zvijer, krimić [info]
04:40 Dobro čuvane laži, kanadsko-britanski film (15) (103') [info]
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #27 : 18.12.2009, 12:30:24 »

Kanal RTS1 18.12.2009
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:06 U zdravom telu
09:20 Kuvati srcem
09:35 Slagalica, kviz
10:00 Vesti
10:05 Razglednica: Ujedinjeni arapski emirati
10:35 Na skriveno te vodim mesto
11:00 Vesti
11:05 Bostonski advokati, američka serija, r.
12:00 Fudbal: Žreb za nastavak Lige šampiona, prenos
13:00 Dnevnik
13:13 Naš auto našim gledaocima
13:15 Sport plus
13:25 Vreme, stanje na putevima
13:30 Mesto zločina: Las Vegas, američka serija, r.
14:15 Sat,r
15:00 Vesti
15:08 Naš auto našim gledaocima
15:10 TV lica...kao sav normalan svet
16:00 Vesti
16:03 Bela lađa, serija, r.
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:20 Evronet
17:25 Šta radite bre?
17:45 Beogradska hronika
18:25 Oko
18:59 Naš auto našim gledaocima
19:00 Slagalica, kviz
19:17 Vreme, stanje na putevima
19:30 Dnevnik
20:03 Naš auto našim gledaocima
20:10 Greh njene majke, serija
21:00 Visoki napon, kviz
21:55 Vreme, stanje na putevima
22:00 Vesti
22:05 Da Možda Ne
23:00 Vesti
23:05 Mesto zločina , američka serija
23:54 Vreme, stanje na putevima
00:00 Dnevnik
00:15 Evronet
00:23 Zovem se Erl , američka serija
01:10 Poslednje prebacivanje, američki film
02:45 Na skriveno te vodim mesto
03:00 Vesti (04.00,
03:15 Da Možda Ne
04:15 Oko
04:45 Razglednica: Ujedinjeni arapski emirati
05:16 Tv prodaja
05:47 Verski kalendar
06:00 Vesti

Kanal RTS2 18.12.2009
RTS2
06:02 U zdravom telu
06:16 KONCERT HARISA DŽINOVIĆA
07:20 Datum
07:25 Verski kalendar
07:37 Garfild i prijatelji, animirana serija
08:01 Tri medveda, animirana serija
08:26 Šumska škola, serija
08:33 Večni sjaj detinjstva
09:04 Sazvežđa i legende: Letnji trougao
09:23 Priče iz divljine
09:51 Kuća matematike
10:00 Kontekst 21
10:30 Ad libitum
11:00 Metropolis
11:30 Kuća u bespuću: Momci i devojke
12:00 Beogradski gudački kvintet "Les Bahanales"
12:37 Datum
12:42 Verski kalendar
12:52 Enciklopedija: Herman Helmholc
13:00 Trezor
14:00 Čovek sa snežne reke, američki film
15:42 Datum
15:47 Verski kalendar
16:00 Ovo je Srbija
16:35 Muzički program
17:00 Izbor sportiste godine u organizaciji OKS, prenos
17:55 Košarka-PS: Vojvodina-Tamiš Petrohemija, prenos
20:00 Oni su, svakako, tu
20:25 Lov i ribolov: Opština Šipovo
21:00 Bostonski advokati , američka serija
21:50 Svetla u sumraku, finski film
23:15 OBELISK
23:45 18. Međunarodna tribina kompozitora
00:05 Čovek sa snežne reke, američki film, r.
01:45 Trezor
02:45 Košarka-PS: Vojvodina-Tamiš Petrohemija, r.
04:15 Fudbal-Žreb za nastavak Lige šampiona, r.
05:30 Lov i ribolov: Opština Šipovo

Kanal B92 18.12.2009
B92
06:00 Dizanje, jutarnji program
10:00 Vesti B92
10:36 Veliki brat, uživo
11:15 Topšop
11:30 Stanje nacije (R)
12:00 Vesti B92
12:05 Topšop
12:25 Veliki brat, uživo
13:00 Vesti B92
13:05 Sportski program: Liga UEFA: Đenova - Valensija, snimak (R)
15:00 Veliki brat, uživo
16:00 Vesti B92
16:36 Stanje nacije
17:05 Insajder: Nemoć države 3.deo (R)
18:00 Veliki brat, uživo
18:30 Vesti B92
19:06 Sportski program: Liga UEFA: pregled
20:00 Serije: Dolina sunca
21:00 Veliki brat
22:00 Potraga
22:30 Patrola
23:00 Vesti B92
23:35 Veliki brat, uživo
01:00 Film: Poslednji minut
02:35 Info kanal B92: uključenje

Kanal PINK 18.12.2009
PINK
06:00 Dobar komšija, Informativni program
06:49 City Kids, Dečji program
07:00 Jutarnji Nacionalni dnevnik, Informativni program
08:00 Iznad zakona, Serijski program
08:25 City Kids, Dečji program
08:36 Top shop, Muzičko-zabavni program
09:00 Magična privlačnost, Serijski program
10:00 Farma-uživo, Reality show
11:45 Nevina, Serijski program
12:45 City, Kratke forme
13:00 Farma-uživo, Reality show
13:54 Top shop, Muzičko-zabavni program
14:00 Petkom u 2, Talk show
15:35 Čarolija, Dečji program
15:45 Farma-uživo, Reality show
16:45 Nacionalni dnevnik, Informativni program
17:00 Ljubav je večna, Serijski program
17:45 Magična privlačnost, Serijski program
18:20 U sosu, Kratke forme
18:30 Grand licitacija, Muzičko-zabavni program
18:45 Farma-uživo, Reality show
19:30 Nacionalni dnevnik, Informativni program
20:00 Farma, reality show
21:00 Loto, Muzičko-zabavni program
21:15 Grand show, Muzičko-zabavni program
23:00 Farma-uživo, Reality show
00:00 Tjudorovi, Serijski program
00:45 City, Kratke forme
01:00 Opasnica, Filmski program
02:45 Prljavi Džo, Filmski program
04:15 Zulu, Filmski program


« Avala »    Petak 18.12.2009. 06:25     SMS
06:50     Slatka moja ®
07:40     Državni neprijatelj br.1
08:40     Slavni: Meg Rajan
09:10     Slavni - Tomi Li Džons‚ ®
09:30     Top Shop
10:00     Za dobar dan
12:00       Vesti
13:10     Slatka moja ®
14:00       Vesti
14:30     Top Shop
15:00     Zločini iz prošlosti
16:05     Poslovni dan
16:35       Vesti
16:40     Milica na kvadrat
16:55     Na tragu prirode
17:55       Vesti
18:30     Slatka moja
19:25     Svi vole Rejmonda
19:55     Zločini iz prošlosti
21:10     Uporište
22:45     Slavni - Meg Rajan‚ ®
23:10     Milica na kvadrat‚ ®
23:20     Svi vole Rejmonda ®
23:50     Voice of America
00:20     SMS ®
00:45     Uporište‚ ®
02:15     Slavni - Tomi Li Džons‚ ®
02:40     Milica na kvadrat‚ ®
02:50     Na tragu prirode ®
03:45     Državni neprijatelj br.1‚ ®
04:35     Muzika
05:30     Poslovni dan ®


« FOX Televizija »    Petak 18.12.2009. 06:00     Survivor-Bez Cenzure (R)
06:30       DIVLJA STVORENJA
07:20     Ludi kamen (R)
07:45     Ukradena sreća
09:05     Slatka tajna
10:10     Važne stvari
11:00       Fox vesti
11:30     Survivor
12:00     Wipeout (R)
13:15     Voz smrti (R)
15:15       Fox vesti
15:30     Čari
16:45     Survivor (R)
18:00       Fox vesti
18:35     Ludi kamen
19:00     Wipeout
20:00     Crni Gruja
21:18     Fox -dosije
22:00     Survivor -Povratak u civilizaciju
23:10     Na terapiji
00:00       Fox vesti
00:05     Čari (R)
00:50     FOX non-stop
00:51     Survivor -bez cenzure
01:20     Tunel
03:30     Ukradena sreća (R)


« Televizija Košava »    Petak 18.12.2009. 16:00       Serija: Darija,Ljubavi Moja
16:45       Serija: Amor Latino
17:40     Zakleti Na Ćutanje
18:35     Kviz: Brzotrz
18:55     Telemaster
19:20     Rekord
19:30       Serija: Sponzoruše
20:15     Budi faca
21:15     Biseri
22:10       Serija: Istraživačka jedinica
23:05     Luda kuća
23:55     Telemaster
00:05     Vremenska prognoza
00:10     Slike iz regiona
00:20     Zakleti Na Ćutanje
01:10     Arena/U četiri oka
02:00       Serija: Sponzoruše
02:45     Luda kuća
03:40       Dokumentarni program
04:15       Serija: Istraživačka jedinica
04:55     Vremenska prognoza
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #28 : 20.12.2009, 14:31:18 »

RTV Slovenija 1 »    Nedelja 20.12.2009. 07:00       ŽIV ŽAV:
TELEBAJSKI, OTROŠKA NANIZANKA, 37/90; NODI REŠI BOŽIČ, RISANI FILM; PRAVLJICA O ZOBKU IN STRIČKU BOŽIČKU, RISANI FILM; LARINA BOŽIČNA ZVEZDICA, RISANI FILM 0700
09:50       MULČKI: VRTEC MAVRICA IZOLA, OTROŠKA SERIJA, 4/5
10:20       NA KRILIH PUSTOLOVŠČINE: ZGODBE IZ DŽUNGLE, 1. DEL, FRANCOSKA DOKUMENTARNA NANIZANKA, 10/25
10:50     SLEDI, ODDAJA TV MARIBOR
11:20     Ozare, ponovitev
11:25     Obzorja duha
12:00     Ljudje in zemlja, oddaja tv maribor
13:00     Poročila, šport, vreme
13:20     V DOBRI DRUŽBI, ODDAJA TV MARIBOR
14:30     Prvi in drugi
15:00     NLP S TJAŠO ŽELEZNIK, RAZVEDRILNA ODDAJA
15:25     GLASBENI TROBOJ, 2. POLFINALE: I.C.E., CARPE DIEM
15:45     NEDELJSKO OKO Z MARJANOM JERMANOM
15:50     ŠPORT Z MATEJO JANEŽIČ
16:05     DRUŽABNA: ŠUSS - RECIKLIRANO!, KONCERT RAMBA AMADEUSA, PREDSTAVITEV PLOŠČE NUŠKE DRAŠČEK
16:25     ZA PRSTE OBLIZNIT: BOŽIČNA KUHINJA, 3/3,, KUHARSKA ODDAJA Z NIGELLO LAWSON, 34. DEL 1630
17:00     Poročila, šport, vreme
17:15     NAGLAS!: EROIKA
17:30     FOKUS: NATAŠA BARBARA GRAČNER
18:25     žrebanje lota
18:35     Prihaja nodi, risanka
18:45     POKUKAJMO NA ZEMLJO, RISANKA
18:55     Vreme
19:00       Dnevnik
19:20     Zrcalo tedna
19:35     Vreme
19:40     ŠPORT
19:50     GLEDAMO NAPREJ
19:55     Spet doma
21:45     DRUŽINSKE ZGODBE: DRUŽINA RAKAR
22:50     Poročila, vreme, šport
23:20     AFRIKA, LJUBEZEN MOJA, NEMŠKA NADALJEVANKA, 2/3
00:55     STRASTI, TV NADALJEVANKA, 42.DEL, PONOVITEV
01:25       IZ ARHIVA TVS: TV DNEVNIK 20.12.1991, PONOVITEV
01:50       Dnevnik, ponovitev
02:10       DNEVNIK SLOVENCEV V ITALIJI
02:40     Infokanal


« RTV Slovenija 2 »    Nedelja 20.12.2009. 06:30     Zabavni infokanal
07:00     Tv prodaja
07:30     Skozi čas
07:35       IZ ARHIVA TVS: TV DNEVNIK 20.12.1991
08:00     Med valovi, oddaja tv koper-capodistria, ponovitev
08:35     TURBULENCA: ALKOHOL, IZOBRAŽEVALNO-SVETOVALNA ODDAJA, PONOVITEV
09:30     ROGLA: SVETOVNI POKAL V NORDIJSKEM SMUČANJU&&, Reporter: Peter Kavčič 0930
09:40     ALTA BADIA: SVETOVNI POKAL V ALPSKEM SMUČANJU,, VELESLALOM (M), PRENOS 1. VOŽNJE&& Reporter: Urban Laurenčič 0935
10:45     ROGLA: SVETOVNI POKAL V NORDIJSKEM SMUČANJU&&, Reporter: Peter Kavčič
10:55     POKLJUKA: SVETOVNI POKAL V BIATLONU&&, Reporter: Marjan Fortin
11:00     ROGLA: SVETOVNI POKAL V NORDIJSKEM SMUČANJU,, SMUČARSKI TEK - 15 KM (Ž) KLASIČNO, PRENOS&& Reporter: Peter Kavčič 1045
12:00     POKLJUKA: SVETOVNI POKAL V BIATLONU,, ZASLEDOVALNA TEKMA 10 KM (Ž), PRENOS&& Reporter: Marjan Fortin 1200
12:50     ROGLA: SVETOVNI POKAL V NORDIJSKEM SMUČANJU,, SMUČARSKI TEK - 30 KM (M) KLASIČNO, VKLJUČITEV V PRENOS&& Reporter: Peter Kavčič 1240
14:05     POKLJUKA: SVETOVNI POKAL V BIATLONU,, ZASLEDOVALNA TEKMA (M), PRENOS&& Reporter: Marjan Fortin 1415
16:05     SVETOVNI POKAL V ALPSKEM SMUČANJU:, VELESLALOM (M), POSNETEK 2. VOŽNJE IZ ALTA BADIE&& Reporter: Urban Laurenčič 1505
16:55     SVETOVNI POKAL V NORDIJSKEM SMUČANJU:, SMUČARSKI SKOKI, POSNETEK IZ ENGELBERGA&& Reporter: Aleš Potočnik 1600
18:25     SVETOVNI POKAL V ALPSKEM SMUČANJU:, SUPERVELESLALOM (Ž), POSNETEK IZ VAL D'ISERA&& Reporter: Zoran Radisavljević 1740
19:25     SLOVENCI PO SVETU:, SLOVENSKI IZSELJENCI V KANADI, ODDAJA TV MARIBOR, PONOVITEV
20:00       JEZDECI VIHARNIH VALOV,, AVSTRALSKA DOKUMENTARNA ODDAJA 2000
20:45     EKSODUS, ADINE SANJE, ITALIJANSKA NADALJEVANKA, 3/4
21:40     BREZ REZA: SPOMIN NA DEMOS
22:40     NA UTRIP SRCA:, L. DELIBES - F. ASHOTON: SYLIVIA, BALET IZ KRALJEVE OPERNE HIŠE LONDONU 2140
00:15       KAJ IMA PRI TEM LJUBEZEN?, AMERIŠKI FILM, PONOVITEV
02:10     Zabavni infokana



« RTV Slovenija 3 »    Nedelja 20.12.2009. 06:00     SPOROČAMO
07:05     TEDENSKI PREGLED
08:10     ŽARIŠČE
10:30     BESEDA GLEDALCEV
11:45     NA TRETJEM...
12:55     SATIRIČNO OKO
13:30     POROČILA TVS1
14:15     FRANČIŠEK ASIŠKI - DUH ASSISIJA, 1. del. 1995.
15:10     DRŽAVE SVETA
17:30     POROČILA TVS1
18:00     DRŽAVNE IGRE
19:35     Utrip
20:00     SLOVENIJA IN EVROPA
20:25     TEDENSKI PREGLED
21:05     NA TRETJEM...
21:35     ŽARIŠČE
22:15     FRANČIŠEK ASIŠKI - DUH ASSISIJA, 2. del. 1995



Kanal A, SLO »    Nedelja 20.12.2009. 07:45     Tv prodaja
08:00     EZO.TV
09:05     Zabave dvojčic Olsen, Olsen Twins: You're Invited..., ameriška mladinska nanizanka
09:35       Zoey 101, Zoey 101, 3. sezona, 23. del ameriške mladinske nanizanke
10:05       Bejba s kmetije, Darcy's Wild Life, 2. sezona, 14. del ameriške nanizanke
10:35       Klub najboljših prijateljic, Sleepover Club, 1. sezona, 20. del avstralske mladinske nanizanke
11:05     Piflar in lepotica, Beauty and the Geek, resničnostni šov
11:55       Vsi sovražijo Chrisa, Everybody hates Chris, 3. sezona, 6. del ameriške humoristične nanizanke
12:30     EZO.TV
14:00       Velike ideje za majhen planet, Big ideas for a small planet, ameriška dokumentarna oddaja
14:30       POSLEDNJI DETEKTIV - OBLETNICA MATURE, Last Detective: Friends Reunited, angleški film
15:50     Ramsay- Vražja kuharija, Hell's kitchen USA, kuharski resničnostni šov
16:45     Najstniki na tehtnici, Weighing In, resničnostni šov
17:45       Dnevnik modnih poznavalcev, Fashionista Diaries, resničnostni šov
18:40     Pazi, kamera!
19:15     TV Tuba
20:00       NEVARNI ASTEROID, Impact, ameriški film, 2/2
21:45       Zasebna klinika, Private Practice, 1. sezona, 3. del ameriške nanizanke
22:40       ZAPLEŠI NA GROBU, Gravedancers, ameriški film
00:30     Pravočasna pomoč, Golden Hour, 1. sezona, angleška nanizanka, 2/4
01:55     Love TV
02:55     Nočna ptica


« POP TV »    Nedelja 20.12.2009. 07:05     Tv prodaja
07:20     Ringa-Raja
07:50     Art Attack, otroška oddaja
08:15       Brata Koalček, Koala Brothers, sinhronizirana risana serija
08:30       Medved Rupert, Rupert Bear: Follow the Magic, risana serija
08:45       Mojster Miha – Projekt gradimo, Bob the Builder – Project Build It, sinhronizirana risana serija
08:55       Winx klub, Winx Club, sinhronizirana risana serija
09:25       Ben 10, Ben 10, sinhronizirana risana serija
09:50       Bakuganski bojevniki, Bakugan: Battle Brawlers, risana serija
10:15       Stanko, Stanley, risana serija
11:45     ŠKL, mladinska oddaja
12:50       ZELO DOLGA ZAROKA, Un long dimanche de fiancailles, francoski film
15:15       Življenje za zraven, Side Order of Life, 1. sezona, 2. del ameriške nanizanke
16:10       CORRINA, CORRINA, Corrina, Corrina, ameriški film
18:20     Ljubezen skozi želodec, kuharska oddaja
18:55       24UR - vreme
19:00       24UR
20:00       LAHKI DEKLETI, Banger Sisters, ameriški film
21:45       Življenje ni šala, Life, 2. sezona, 14. del ameriške nanizanke
22:40       ČENČE, Something to Talk About, ameriški film
00:35       24UR, ponovitev
01:35     Nočna panorama


 TV Pika »    Nedelja 20.12.2009. 10:00     Kuhinjica, ponovitev
11:00     Mini zabava
12:00     Afterparty
12:35     Imejte jih radi, ponovitev
13:35     Izbor pravega psa (Dogs: The Early Years), angleška dokumentarna oddaja
14:35     Živalsko vedenje (Animals: The Inside Story), 3. del angleške dokumentarne serije
15:35     Smeh ni greh (Just for laughs), zabavna serija
16:05     Frasier (Frasier), 4. sezona, 22. del ameriške nanizanke
16:40     Frasier (Frasier), 4. sezona, 23. del ameriške nanizanke
17:10     Obdolženi duhovnik (Good Shepherd), kanadska drama, 2004
18:50     ABCD
19:25     Uživajmo
20:00     Greystoke: Legenda o Tarzanu (Greystoke: The Legend of Tarzan), Lord of the Apes, angleški film
22:15       24UR
23:15     Tri hčere (Eat Drink Man Woman / Yin shi nan nu), tajvansko-ameriški film
01:25     Love TV
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #29 : 20.12.2009, 14:32:28 »

Kanal BHT1 20.12.2009
BHT1
07:00 Prirodna baština BiH, Glamočko polje
07:25 Kućni ljubimci
08:00 BHT vijesti
08:05 Mumijevi
08:30 BHT slagalica
09:00 Kineski moreplovac
09:25 Najbolja emisija za mlade
10:00 BHT vijesti
10:05 TV Liberty
10:40 Val d' Isere: Svjetski kup u alpskom skijanju
11:45 Velika imena malih ekrana, Ismeta Dervoz,repriza
12:00 BHT vijesti
12:10 Duhovni mostovi
12:55 Savana, igrana serija, 13/13 [info]
13:40 Svijet hrane
14:25 Nogomet: Engleska Premier liga
16:25 Smanji gas!, emisija o saobraćaju
16:55 Nogomet: Engleska Premier liga
19:00 Dnevnik
19:25 Košarka: NLB liga:
21:25 Global, magazin o zbivanjima u svijetu
22:00 BHT vijesti
22:15 BHT sport
22:30 Debate o debatama, program za mlade, 6/6
23:20 Ljudi sa Medisona, igrana serija, 12/13 [info]
02:55 Na terapiji
03:25 Pregled programa za utorak

Kanal FTV 20.12.2009
FTV
07:00 Sehara: Vaga, dokumentarni program
07:25 Autovizija (R)
08:00 Vijesti
08:05 Lutkokaz, program za djecu
08:30 Zack i Cody, serija za djecu
09:00 Duh iz Australije, serija za djecu
09:30 ZIZ, zabavno - edukativni program za djecu
12:00 Vijesti
12:05 Zelena panorama
12:35 Sedmica, magazin iz kulture
13:00 Pinikio, britansko-italijanska mini serija, 2. dio
14:35 Dobri ljudi, humanitarno zabavni program, r.
15:40 Vijesti
15:45 Kad Miki kaže da se boji, hrvatski dokumentarni film /RP/
17:30 Došlo doba da se ljubav proba, jutoslavenski igrani film /RP/
19:05 Hranoljupci, program za djecu BSO - sigurne minute
19:30 Dnevnik 2
20:10 Kod amidže Idriza, domaći igrani film /S/
21:50 Lud, zbunjen, normalan, serija
22:25 Paralele, vanjskopolitički magazin
23:00 Vijesti
23:10 Sport news
23:20 Oni, francusko-rumunski igrani film /Z/
00:40 Pinokio, britansko-italijanska mini serija
02:10 Pregled programa za ponedjeljak

Kanal RTRS 20.12.2009
RTRS
06:00 INFO KANAL
06:30 MUZIČKI INTERMECO
06:45 ŽIVOT I VRIЈEME GRIZLIЈA ADAMSA, - serija, 13./35
07:30 ZDRAVLJE ЈE LIЈEK
08:00 VIЈESTI
08:15 S ЈAHORINE S LJUBAVLJU
10:00 MALA TV
10:01 BIL SANJAR, - program za djecu, 7./15
10:05 VESELI AUTOBUSI, - program za djecu, 21/39
10:10 NARUTO, - crtana serija, 10./52
10:35 TIM GALAKSI, - crtana serija, 10./52
11:00 KVIZOLOG, - kviz za djecu
12:00 VIЈESTI
12:10 Vremenska prognoza
12:15 SNOP
13:00 KAPI ZAVIČAЈA - LJUTI DO, - dokumentarni program
13:20 SVIRAЈ NEŠTO NARODNO - NIKOLA ROKVIĆ
13:45 U ORLOVOM GNIЈEZDU, - zabavni program
14:30 ČITALAČKI KLUB UTORKOM, - zabavni program, 3./8 (12)
15:15 POARO, - serijski film, 7./38
16:05 PRAVILA IGRE, - serija, 3./22
16:30 AH, TA PLANETA!
17:00 VIЈESTI
17:10 ЈABUKA, - zabavni program
18:00 SINBAD, - animirani film
19:30 Dnevnik
19:58 Sport
20:10 FILMOVI DARKA BAЈIĆA- POČETNI UDARAC, - film(16)
21:55 SPORTSKI PREGLED, - sportski program
22:50 GILLETTE WORLD SPORT
23:20 VIЈESTI
23:30 DREZDENOVI DOSЈEI, - serija, 12./13(16)
00:15 ISTORIЈA FUDBALA, - dokumentarni program, 9./12
01:05 POČETNI UDARAC, - film
02:55 Dnevnik
03:25 ŠTIKLA, - zabavni program
04:20 Muzički program
04:55 KAPI ZAVIČAЈA - LJUTI DO, - dokumentarni program
05:15 SNOP
06:00 INFO KANAL

Kanal PINK BH 20.12.2009
PINK BH
06:30 Pink džuboks, Muzičko-zabavni program
07:30 Sarajevo On Line, Kratke forme
07:40 Made in Banja Luka, Kratke forme
08:00 Kad na vrbi rodi grožđe, Domaći serijski
09:00 BH NET, Muzičko-zabavni program
10:00 Snežni tata, Filmski program
11:30 MOBIH, Muzičko-zabavni program
12:00 Info top BH, Informativni program
12:10 Gold express, Muzičko-zabavni program
14:00 Info top BH, Informativni program
14:09 Veliki brat, Reality show
15:55 Sarajevo On Line, Kratke forme
16:10 Made in Banja Luka, Kratke forme
16:25 Sex i selo, Muzičko-zabavni program
17:45 Kontralicitacija, Kratke forme
18:00 Info top, Informativni program
18:25 Robna kuća, Muzičko-zabavni program
19:00 Sve za ljubav, Muzičko-zabavni program
20:00 Farma, reality show
21:00 Grand - narod pita, Muzičko-zabavni program
23:00 Veliki brat, Reality show
00:00 Ljubavne čarolije, Filmski program
02:00 Veliki brat, Reality show
02:40 Sarajevo On Line, Kratke forme
02:50 Made in Banja Luka, Kratke forme
03:00 Sarajevo On Line, Kratke forme
03:10 Made in Banja Luka, Kratke forme
03:20 Dvogled, Muzičko-zabavni program
04:00 Ljubavne čarolije, Filmski program
06:00 Pink džuboks, Muzičko-zabavni program

Kanal Mreža plus 20.12.2009
Mreža plus
11:30 SEZAMI STREET, djeciji program
12:00 IMPYEV OTOK, crtani film
13:00 Stipe u gostima, igrana serija
13:45 Mravi, igrani film
15:10 JAMIE OLIVER, zabavni program
20:00 LEGIONAR, igrani film
22:00 Gužva u Hong Kongu, igrani film
00:00 Sport centar

Kanal NTV Hayat 20.12.2009
NTV Hayat
06:00 Muzički program
07:20 Jingl televoting ZMBT
07:25 Moj dom …
08:00 Hello Kitty, crtani film
09:05 BEN 10, crtani film, 25.epizoda
09:26 Maskenbal, dječiji program
11:28 Biometeorološka prognoza
11:31 Sesami Street, dječiji program, 5. epizoda.
11:45 IMPYEV OTOK, crtani film
13:06 Stipe u gostima, igrana serija
13:53 Mravi, igrani film
15:20 Jamie Oliver, zabavni program, 19. epizoda.
15:58 Vremenska prognoza
16:00 Zvijezda možeš biti ti, trening
16:50 Hayat production show, zabavno-muzički program
17:55 Glam Blam, zabavni program
19:00 Vijesti u 7, informativna emisija
19:28 Vremenska prognoza
19:30 Stanje na putevima
19:31 Biometeorološka prognoza
19:33 Hayat sport, sedmični sportski pregled
20:00 LEGIONAR, igrani film
21:55 Gužva u Hong Kongu, igrani film
23:25 Sport centar
23:30 Jingl televoting ZMBT
23:35 SECERNA VODICA, igrani film
01:20 Jingl televoting ZMBT
01:25 Moj dom …
01:45 Jingl televoting ZMBT
01:50 Muzički program
02:00 Vijesti u 7, informativna emisija
02:35 Hayat sport, sedmični sportski pregled
03:00 Jingl televoting ZMBT
03:05 Zvijezda možeš biti ti, trening
03:40 Jingl televoting ZMBT
03:45 Hayat production show, zabavno-muzički program
04:40 Jingl televoting ZMBT
04:45 Glam Blam, zabavni program
05:15 Jingl televoting ZMBT
05:20 Muzički program

Kanal OBN 20.12.2009
OBN
07:00 Rat bendova / glazbeni show, r.
09:00 Čuvari planete,9/13 / dokumentarni program
10:00 Will & Grace V, 11/24 / humoristična serija,r.
10:30 Bitange i princeze V, 14/24 / humoristična serija,r.
11:15 Pepper Dennis I, 8/13 / humoristična serija ,r.       
12:10 Lonci i poklopci / kulinarski show
13:00 Red Carpet / showbiz emisija,r.
14:00 Telering, talk show
14:55 Nedjeljno popodne s Adrijanom Kurtišaj / zabavna emisija
16:30 Fashion police, 10/26 / zabavna emisija
17:10 Sexiest,  7/9 / zabavna emisija
17:50 Skrivena kamera-PopCorn,43/50  / zabavna emisija
18:20 Skrivena kamera-PopCorn, 44/50 / zabavna emisija
18:55 OBN INFO
20:00 Rat bendova / zabavni program
22:00 Pepper Dennis I, 9/13 / humoristična serija
23:00 Uđi slobodno / zabavna emisija
23:30 Stoka Show / zabavna emisija
00:15 Will & Grace V,12/24 / humoristične serija
00:45 Rat bendova / glazbeni show, r.
02:45 Gospodin i gospođa Smith (12) / film,r.
04:25 Uđi slobodno / zabavna emisija,r.
04:55 Stoka show / zabavna emisija,r.
05:45 Red Carpet / showbiz emisija,
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #30 : 20.12.2009, 14:35:32 »

Kanal HTV1 20.12.2009
HTV1
06:15 Najava programa
06:20 Glas domovine
06:45 Euromagazin
07:15 Duhovni izazovi
07:45 TV kalendar
08:00 Vijesti
08:10 Ansambl Amarcord u Varaždinu [info]
09:15 Opera box 
09:45 TV kalendar
09:57 HP - gdje ste vi, tu je i vaša pošta
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:10 Vijesti iz kulture
10:20 Biblija: Knjiga postanka - stvaranje i potop, mini-serija [info]
11:53 Nedjeljni pastel
12:00 Dnevnik
12:11 Sport
12:13 Vrijeme
12:25 Plodovi zemlje
13:20 Rijeka: More
13:50 Živjeti zdravije
14:00 Nedjeljom u dva
15:05 Mir i dobro
15:32 Vijesti
15:37 Vrijeme sutra
15:45 Goonies, igrani film, avanturistički [info]
17:40 Lijepom našom: Sv. Martin na Muri (1.) [info]
18:35 U istom loncu, kulinarski show
19:14 Za one koji misle unaprijed
19:15 LOTO 6/45
19:30 Dnevnik
19:56 Sport
20:00 Snow Queen Trophy vinjete
20:02 Vrijeme
20:15 Tko želi biti milijunaš?, kviz
21:15 Leo i Brigita, TV drama
22:30 Vijesti
22:45 Vijesti iz kulture
22:55 Smrtonosno oružje 4, američki film [info]
01:10 Biblija: Knjiga postanka - stvaranje i potop, mini-serija [info]
02:40 Skica za portret
02:50 Lijepom našom: Sv. Martin na Muri (1.) [info]
03:45 Filigran, dokumentarni film
04:15 Plodovi zemlje
05:05 Rijeka: More
05:35 Najava programa
05:40 Mir i dobro

Kanal HTV2 20.12.2009
HTV2
06:05 Najava programa
06:10 Dječak i vjeverica, crtana serija
06:35 San o slavi, serija za djecu
07:05 Anastazia, američki crtani film (91') [info]
08:35 Prijatelji
09:35 Alta Badia: Svjetski ski kup (M) - veleslalom, prijenos 1. vožnje
10:30 Fotografija u Hrvatskoj
10:50 Biblija
11:00 Vukovar: Misa, prijenos (nije kod. na sat.)
12:08 Nora Fora, TV igra za djecu
12:43 Alta Badia: Svjetski ski kup (M) - veleslalom, prijenos 2. vožnje
13:35 Ciklus filmskih klasika: Dugo, toplo ljeto, američki film (113') [info]
15:35 Ples sa zvijezdama (8/8), epizoda 8. [info]
17:15 Filigran, dokumentarni film
17:50 Vaterpolo: Finale Kupa Hrvatske, prijenos
19:20 Tom i Jerry, crtani film
19:35 Garaža: Dogma
20:05 Večeras...
20:10 Dan HOO-a
21:25 OPERACIJA SWORDFISH, igrani film, akcijski triler [info]
23:00 Za one koji misle unaprijed
23:05 Dobre namjere, epizoda 26., TV serija [info]
23:55 Sportske vijesti
00:00 Odbojka, finale Kupa Hrvatske, reportaža
00:15 Nove avanture stare Christine 3, epizoda 1., humoristična serija [info]
00:35 Dobro ugođena večer: Aleksandar Kalajdžić
01:05 Transfer
01:35 TV raspored

Kanal RTL 20.12.2009
RTL
06:15 Grupna terapija, humoristična serija [info]
06:45 Miffy, animirana serija
07:20 Ulica Sezame, animirana serija
08:30 Bikeri s Marsa, crtana serija
08:50 Ben 10, crtana serija
09:35 Discovery: Viva Las Vegas, dokumentarni film
10:35 Jedna od dečki, humoristična serija [info]
11:05 Snježni dan, igrani film [info]
12:50 Sportska groznica [info]
14:45 Čudo u 34. ulici, američki film (119') [info]
16:55 Odred za čistoću, dokumentarna emisija
17:25 Jezikova juha, reality show
18:30 Vijesti, informativna emisija
19:05 Exkluziv, magazin
20:00 LUDA BOŽIĆNA ZVONA, igrani film, komedija [info]
21:35 CSI: Miami 5., epizoda 15., serija (12) [info]
22:30 Ludilo predgrađa, igrani film, drama (12) [info]
00:05 Put do zrelosti, igrani film, komedija [info]

Kanal NOVA TV 20.12.2009
NOVA TV
06:40 Kraj programa
06:50 Bumba [info]
07:20 Power Rangers JF, serija [info]
07:45 Superheroj Spiderman [info]
08:10 Graditelj Bob [info]
08:25 Winx [info]
08:50 Dora istražuje [info]
09:15 Ulica sjećanja [info]
10:15 Automotiv, auto-moto magazin [info]
10:50 Novac, business magazin [info]
11:25 Kevin Hill, epizoda 2., serija [info]
13:05 KUĆI ZA BOŽIĆ, obiteljski film [info]
14:55 GRAD DJEDA MRAZA, obiteljski film [info]
16:45 Vijesti Nove TV
17:00 SUPERTALENT, show [info]
19:15 Dnevnik Nove TV, info. program
20:00 Nad lipom 35 [info]
21:10 CASPER, igrani film [info]
23:00 Red Carpet (15), showbiz magazin [info]
00:40 Dvostruki obračun, američki film (12) [info]
02:30 ŽENA PO NARUDŽBI, drama [info]
04:00 Red Carpet (15), showbiz magazin [info]
05:20 KUĆI ZA BOŽIĆ, obiteljski film [info]
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.322



« Odgovor #31 : 20.12.2009, 14:46:21 »

Kanal RTS1 20.12.2009
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /
11:00 Vesti
11:05 Dizni na RTS
12:41 Hana Montana, američka serija
13:05 Dnevnik
13:18 Naš auto našim gledaocima
13:20 Sport plus
13:30 Balkanskom ulicom: Ljuba Popović, 2. deo
14:10 Vreme je za bebe
14:55 Kulinarski letopis
15:05 Vesti
15:12 Naš auto našim gledaocima
15:17 SAT
16:00 Vesti
16:03 Ono kao ljubav, serija, r.
16:56 Naš auto našim gledaocima
17:00 Braća po oružju, američka serija
18:00 Robna kuća: Za nekoga sve - za svakog ponešto
18:27 Sasvim prirodno: Tadžikistan, 3. deo
19:00 Naš auto našim gledaocima
19:01 Slagalica, kviz
19:30 Dnevnik
20:06 Ono kao ljubav, serija
20:53 Naš auto našim gledaocima
21:00 Sedam i po, domaći film
23:00 Vesti
23:05 Ričijevi, američka serija
23:54 Vreme, stanje na putevima
00:00 Dnevnik
00:20 Exit: The best of
01:18 Exit: Siddharta
02:11 Vesti (03.00, 04.00,
02:15 Ono kao ljubav, serija
02:56 SAT
03:44 Balkanskom ulicom: Ljuba Popović, 2. deo
04:22 Sasvim prirodno: Tadžikistan, 3. deo
04:53 Slagalica, kviz
05:16 Tv prodaja
05:47 Verski kalendar
06:00 Vesti

Kanal RTS2 20.12.2009
RTS2
06:02 Muzika za dobro jutro: Romane đilja
07:00 Amen ađes
07:29 Datum
07:35 Verski kalendar
07:45 Agroinfo
08:00 Dozvolite...
08:55 Pustolov, program za decu
09:22 Adi u divljini: Gepard
09:26 Fudbalski čarobnjak, EBU program
09:41 Serenada, EBU drama
09:56 Igraj fudbal, budi srećan
10:30 Moj ljubimac
11:00 Brazde
12:00 Međureligijski dijalog i mir na Balkanu
12:30 Interfejs
13:00 Dolinom Ibra kroz vekove
13:30 Kulturako aresipe
13:51 Leti, leti, pesmo moja mila
14:25 Fudbal-Premijer liga: Volverhempton-Barnli, prenos
16:20 Srpski istočnici: Nikoljdan
16:55 Fudbal-Premijer liga: Vest Hem-Čelzi, prenos
18:53 Tvoje pesme, moji snovi: Dunja Figenvald
19:49 Datum
20:00 Najplemenitiji podvig godine, snimak
21:00 Anđelov sin
21:27 Inovacije - korak dalje, r.
23:07 Bečka filharmonija: Koncert u Šangaju 2009.
23:55 Vikend Evronet
00:22 Fudbal-Premijer liga: Volverhempton-Barnli, r.
01:55 Fudbal-Premijer liga: Vest Hem-Čelzi, r.
03:36 Najplemenitiji podvig godine, snimak
04:33 Međureligijski dijalog i mir na Balkanu
05:04 Tvoje pesme, moji snovi: Dunja Figenvald

Kanal B92 20.12.2009
B92
07:02 Film: Družina sa slatkog potoka: Trka sa vremenom (R)
08:17 Kako je snimano...
08:30 Trnavčevići u divljini: crtani film
09:00 Znanje na poklon
11:00 Veliki brat, uživo
11:30 NADREALITY SHOW (R)
12:00 Vesti B92
12:05 Veliki brat, uživo
12:54 Dvougao ( R )
13:00 Potraga: specijal
14:00 Film: Antonia: III deo
15:42 Kako je snimano...
15:50 Dvougao ( R )
16:00 Vesti B92
16:33 Veliki brat, uživo
17:00 POPodne
18:30 Vesti B92
19:06 U šetnji sa dinosaurusima - morske nemani: NG i BBC
19:43 Sunđer Bob Kockalone: crtani film
20:00 Veliki brat
21:00 Utisak nedelje
23:00 Vesti B92
23:36 Serije: Kalifornikacija
00:14 Jelen top 10
00:58 Vrlo važni (R)
01:19 Oplaneti se (R)
01:39 Info kanal B92: uključenje
06:00 Dizanje, jutarnji program

Kanal PINK 20.12.2009
PINK
07:00 Jutro sa Nešom Ristićem, Informativni program
09:00 Farma-uživo, Reality show
10:00 Male tajne, Filmski program
11:45 City, Kratke forme
12:00 Grand hitovi, Muzičko-zabavni program
15:00 Vi pitate, Talk show
16:15 Nedeljno popodne Lee Kiš, Muzičko-zabavni program
17:45 Farma-uživo, Reality show
18:45 Nemoguća misija, Reality show
19:30 Nacionalni dnevnik, Informativni program
20:00 Farma, reality show
21:00 Grand - narod pita, Muzičko-zabavni program
23:00 Farma-uživo, Reality show
01:00 Svetionik smrti, Filmski program
02:45 City, Kratke forme
03:00 Letnji zakup, Filmski program
05:08 Ljubav je večna, Serijski program
06:00 Dobar komšija, Informativni program


« Avala »    Nedelja 20.12.2009. 08:05     Naša formula zdravlja‚ ®
08:40     Oranica ®
09:05     Genius Domus ®
09:30     Top Shop
09:45     Slike života
10:00     Za dobar dan
13:00     Slike života ®
13:30     Present ®
14:00       Vesti
14:15     Top Shop
14:45     Biće skoro propast sveta‚ ®
16:10     Slike života
16:45     Svaštarica
17:20     Zdravlje i Vi
17:55       Vesti
18:30     Zaustavno vreme ®
19:05     Misteriozna gđica C
20:55     Tuk na luk
21:25     Ljubav za sva vremena
23:30     Pop Music
00:25     Beli svet ®
00:45     Voice of America
01:15     Ljubav za sva vremena ®
03:10     Pop music ®
04:00     Muzika
04:20     Misteriozna gđica C‚ ®


« FOX Televizija »    Nedelja 20.12.2009. 06:25     e-TV
07:00     Domaćin (R)
08:20     Puka
09:00       Serbian Open kviz (R)
10:30     Survivor (R)
11:30     Survivor -povratak u civilizaciju (R)
12:30     Survivor profil
13:00     Na terapiji (R)
14:00     Robinzon Kruso
17:30     Mame u štrajku
18:25     Keš taksi
19:00     Plaćenici
21:00     Srebrni soko
23:00     Fajront republika
00:00     Američko rvanje
00:45     Keš taksi (R)
01:15     Top Speed
02:00     Munje
03:30     Kengur
05:00     Američko rvanje (R)
05:25     Mame u štrajku (R)


 Televizija Košava »    Nedelja 20.12.2009. 16:00       FILM
18:00     Riznica
18:55     Telemaster
19:20     Rekord
19:30       FILM
21:10     Srce...
22:00       Serija: Klinika
23:00     Biseri
23:55     Telemaster
00:05     Vremenska prognoza
00:10     Freetime
00:50     Nije lako biti ja
01:40     Budi faca
02:30       FILM
04:10       Serija: Klinika
04:50     Vremenska prognoza
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP KERMAN forum | Powered by SMF 1.1.19. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved.
TinyPortal v0.9.8 © Bloc
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!