Pozdrav Gost

SAMSUNG DSR 9500A VIA CI totalni neznalica

• 2 Odgovora
  • 2234 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

SAMSUNG DSR 9500A VIA CI totalni neznalica
« u: 02.04.2010, 21:40:07 »
Pozdrav forumu, ispričavam se ako su pitanja već bila, ali ne mogu se snaći nikako...
Imam receiver iz naslova, rs232 kabel, programe sam skinuo, ali nece da uploada nista na njega.
totalna sam neznalica, pokusavam nesto naucit iz drugih tema ali ne ide. receiver mi je stajao nekoristen 5-6 godina i volio bih ga sada koristiti ali ovo sto mogu gledat fta me nista ne zanima.
vidim po drugim temama da izgleda da s ovim receiverom i ne mogu nista...
u meniju mi pise:

loader version 703
main software version 133
hardware version 535
terminal s.n. 33-5-13207
viac. vers 1.1r486

molim vas da mi pomognete, recite mi mogu li ista s njim, ili nema smisla da se trudim.
ako se moze, ima li nekakav tutorial od pocetka do kraja da me vodi kroz cijelu proceduru otkljucavanja programa?
ispricavam se jos jednom i hvala unaprijed svima koji imaju volje dati savjet!

*

Offline ackoo

• 498
  • Spol: Muški
  • veper.eu
    • veper
Odg: SAMSUNG DSR 9500A VIA CI totalni neznalica
« Odgovori #1 u: 02.04.2010, 23:09:20 »
Na loader 500  i  501  ide direkt  EMU, a sammy sa loderom 505  se mora j-tagom ubaciti loader 500  i onda EMU i to je to što se tiče samija. Znači od tvoga ništa
Samsung 9500 VIA CI, 19.2E 16,0E 13,0E, 0,8W

Odg: SAMSUNG DSR 9500A VIA CI totalni neznalica
« Odgovori #2 u: 02.04.2010, 23:28:57 »
he, znao sam da nisam ja te srece :(
hvala na odgovoru.

znaci samo free to air a tu nema nicega.
imam nekakve kartice za njega, jedna je bijela skroz, jedna zlatna skroz, a jedna plavo-ljubicasta s nacrtanom nekakvom zenskom kojoj svijetle oci.
ponavljam, totalno sam tele, ne znam jeli dovoljno opisati ih, jer nista ne pise na njima.
jel se moze njih negdje napunit pa da mogu otkljucat koji program?
volio bih gledat programe tipa discovery, animal planet, national geographic i takve slicne stvari...

jel bi se dalo ovo cudo prodati? imam njega, te tri navedene kartice, antenu gibertini 105cm, 2 samsungova universal lnb-a, i rucni rad nosac od zeljeznih cijevi. vrijedi li to sada ista i kolika je vjerojatnost da se to proda?

oprostite ako izgledam kao da ni sam ne znam sta bih, situacija je tocno takva :)
steta mi je da to sve lezi i smeta, htio sam osposobiti da gledam koji dobar program onih 1-2 sata dnevno koliko gledam televiziju.
ako ne moze, onda bih ga se rado rijesio jer nema smisla da stoji i propadne.
« Zadnja izmjena: 02.04.2010, 23:52:15 od YaYoGakk »