KERMAN forum
28.11.2014, 14:06:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pozivamo vas na suradnju na forumu www.kerman.hr. Pozdrav

Portal   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: WINDOWS 7-Prevod na Hrvatski  (Posjeta: 18506 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
sence
Početnik

« : 08.03.2011, 20:15:48 »

Pozdrav instalirao sam Windows 7 te me interesuje jeli moguc prevod istog na Hrvatski jezik Molim upustvo
Evidentirano
josyp
CS član
**

Spol: Muški

OPTICUM 4100C

« Odgovor #1 : 08.03.2011, 21:05:32 »

Probaj ovo:

http://hr.download.hr/program-hrvatski-jezicni-paket-za-windows-7.html 8)
Evidentirano
vvedriss
Najljepša Podravina
Global Moderator

Nitko nije idealan!

« Odgovor #2 : 08.03.2011, 21:46:04 »

Pozdrav instalirao sam Windows 7 te me interesuje jeli moguc prevod istog na Hrvatski jezik Molim upustvo

Načini update sa neta
Evidentirano

Alma S 2200 HD
Windows 7
Triax 110-motor SuperJack 120
slash12
Sat. majstor

« Odgovor #3 : 09.03.2011, 09:11:07 »

ako si instalirao win7 ultimate onda imaš po update jezike za skinuti,ostale verzije win7 nemaju tu mogučnost, znači ostaje ti da skineš neki jezični paket za win7.
Evidentirano

I know it's only rock 'n roll but I like it
dadodream
Sat. majstor

« Odgovor #4 : 09.03.2011, 10:09:03 »

svi windows 7 imaju hr lip update 32 i 64 bita
Evidentirano
slash12
Sat. majstor

« Odgovor #5 : 09.03.2011, 10:57:37 »

svi windows 7 imaju hr lip update 32 i 64 bita

samo win7 ultimate ima hr update 32 ili 64bit. ja govorim da ostali nemaju mogučnost update nego se mogu instalirati jezični paketi. imaš više vrsta win7 ,nije samo jedan.
Evidentirano

I know it's only rock 'n roll but I like it
sence
Početnik

« Odgovor #6 : 11.03.2011, 20:26:38 »

Pozdrav ??? Procitao sam sve vase upute i hvala medjutim i dalje nisam uspio prevesti windows 7 hrvaski jezik te vas molim da mi date detaljnije upute znaci stranicu sa koje cu skinuti prevod i naravno na koji nacin posto sam pokusao i neide Skinuo sam program medjutim isti nece da se instalira razlog neznam pa MOLIM POMOC U OVOME .......HVALA
Evidentirano
zlayo
Administrator

« Odgovor #7 : 12.03.2011, 07:09:17 »

Za početak napiši koju verziju win7 si instalirao.Ako je win7 ultimate tada ideš u control panel-windows update odabereš paket za hrvatski jezik i odabereš "innstall".
Evidentirano

IPBOX9000 HD  Dreambox7020  Dreambox500  NokiaDbox2  Skystar2 Humax digi  Digitstar 5520 Victory fta....
Superman
Sat. profi

« Odgovor #8 : 17.03.2011, 13:25:24 »

Pozdrav ??? Procitao sam sve vase upute i hvala medjutim i dalje nisam uspio prevesti windows 7 hrvaski jezik te vas molim da mi date detaljnije upute znaci stranicu sa koje cu skinuti prevod i naravno na koji nacin posto sam pokusao i neide Skinuo sam program medjutim isti nece da se instalira razlog neznam pa MOLIM POMOC U OVOME .......HVALA

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=a1a48de1-e264-48d6-8439-ab7139c9c14d&displaylang=bs

znaci kad ti otvori stranicu odeš dole na sredini stranice i klikneš na Preuzmi pretpostavljam da ti je Windows 7 Ultimate 32 bit tako da odabereš samo prvi znaci LIP_bs-Latn-BA-32bit.mlc kad skineš samo 2 puta klikneš mišem na njega pratiš instalaciju a ako želiš da je sve na Bosanskom...

Napomene nakon instalacije

Kako biste prikazali Windows na LIP jeziku, trebate promijeniti jezik prikaza slijedeći ove korake:

1.   Kliknite dugme Start, kliknite Kontrolna tabla, kliknite Sat, Jezik, i Region, a zatim kliknite Regionalne i jezičke opcije.
2.   Kliknite tab Tastature i jezici.
3.   Pod Jezik prikaza, odaberite jezik sa spiska, a zatim kliknite OK.

Kada se LIP instalira, dostupan je za sve korisničke račune na računaru. Drugi korisnici se mogu prijaviti na svoj račun i slijediti proceduru opisanu iznad kako bi promijenili jezik prikaza.
Kada promijenite jezik prikaza, on je promijenjen samo za vaš korisnički račun i ne mijenja se ekran dobrodošlice (ekran koji se koristi za prijavljivanje na Windows). Kako biste promijenili jezik prikaza na ekranu dobrodošlice, slijedite sljedeće korake:

1.   Kliknite dugme Start, kliknite Kontrolna tabla, kliknite Sat, Jezik, i Region, a zatim kliknite Regionalne i jezičke opcije.
2.   Kliknite tab Administracija, a zatim kliknite Kopiraj na rezervisane račune. Ukoliko vam bude tražena administratorska lozinka ili potvrda, unesite lozinku ili potvrdu.
3.   Označite polje Sistemski računi (lokalni sistem, lokalna usluga, i mrežne usluge).

Najšire korištena područja korisničkog interfejsa će biti prikazana na LIP jeziku. Neki dijelovi korisničkog interfejsa će ostati na baznom jeziku sistema. Primjeri ovih područja su administrativni alati, kao što su Preglednik događaja i MMC dodaci.
Neki dijelovi Windowsa mogu imati preveden naslov, ali osnovni tekst čarobnjaka će biti na baznom jeziku. Ovo je normalno ponašanje za LIP. Primjeri ovog su veze iz Centra za dobrodošlicu.
Ne-Unicode programi koji su razvijeni za LIP jezik mogli bi se prikazati sa nekim nečitljivim znakovima. Kako biste promijenili prikaz korisničkog interfejsa za ove programe na LIP jezik, trebate promijeniti lokalni standard sistema. Lokalni standard sistema možete promijeniti ako označite polje Primijeni promjene na sistemske račune na posljednjoj stranici čarobnjaka za instalaciju ili ukoliko slijedite sljedeće korake:

2.   Kliknite tab Administracija, a zatim, pod Jezik za ne-Unicode programe (lokalni standard sistema), kliknite Promijeni lokalni standard sistema. Ukoliko vam bude tražena administratorska lozinka ili potvrda, unesite lozinku ili potvrdu.
3.   Odaberite jezik, a zatim kliknite OK.
4.   Trebat ćete ponovo pokrenuti računar kako bi se promjene primijenile.
5.   Da ponovo pokrenete računar, kliknite Ponovo pokreni sada.

Internet Explorer će možda prikazivati neke web stranice sa nečitljivim znakovima. Ovo je zbog toga što se instaliranjem LIP paketa ne mijenja jezik Internet Explorera. Kako bi se web stranice prikazivale ispravno na LIP jeziku, trebate dodati jezik Internet Exploreru slijedeći ove korake:

1.   Kliknite dugme Start, a zatim kliknite Internet Explorer.
2.   Kliknite dugme Alati, a zatim kliknite Internet opcije.
3.   Kliknite tab Općenito, a zatim kliknite Jezici.
4.   U dijaloškom okviru Jezičke preference, kliknite Dodaj.
5.   U dijaloškom okviru Dodavanje jezika, odaberite jezik sa spiska, a zatim kliknite OK.
Poznati problemi

Trenutno nema poznatih problema sa ovim LIP paketom.
Deinstaliranje LIP-a
Možete deinstalirati LIP pakete ili ih možete ostaviti na vašem računaru ali promijeniti jezik prikaza ponovo na bazni jezik.
Kako biste deinstalirali LIP, slijedite ove korake:

3.   Pod Jezik prikaza, kliknite Instaliraj/deinstaliraj jezike, a zatim slijedite korake. Ukoliko vam bude tražena administratorska lozinka ili potvrda, unesite lozinku ili potvrdu.
Kako biste vratili prikaz na bazni jezik, slijedite ove korake:

3.   Pod Jezik prikaza, odaberite jezik sa spiska, a zatim kliknite OK.
Evidentirano

Jedina stvar koja je potrebna za trijumf zla jest da dobri ljudi ne urade ništa...

Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP KERMAN forum | Powered by SMF 1.1.20. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved.
TinyPortal v0.9.8 © Bloc
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!