KERMAN forum
28.07.2014, 08:12:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pozivamo vas na suradnju na forumu www.kerman.hr. Pozdrav
 
  Portal   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Serije na TV  (Posjeta: 9344 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.210



« : 03.06.2012, 17:44:12 »

SERIJE NA TV
« Zadnja izmjena: 08.07.2012, 11:55:52 satelit74 » Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.210



« Odgovor #1 : 18.07.2014, 14:32:42 »

TV program - petak, 18. jul 2014.
Serije - program posle 12.00


12.00 Pink family Serija: "Sestrice"
12.00 Pink Serija: "Ljubav na silu"
12.10 Fox Crime Serija: "Novi stari slučajevi"
12.15 Prva plus Serija: "Tračara"
12.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
12.30 AXN Serija: "Marinci"
12.35 HRT 1 Serija: "Znaj da te volim"
12.45 B92 Serija: "Prijatelji"
12.45 RTS 1 Serija: "Marija Vern"
12.50 Studio B Serija: "Sedam života"
12.55 OBN Serija: "Odbačena"
13.00 Prva plus Serija: "Bez traga"
13.00 Pink family Serija: "Špijuni"
13.10 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
13.10 Vojvodina 2 Serija: "Profesionalci"
13.15 Fox Crime Serija: "Pariski forenzičari"
13.15 B92 Serija: "Prijatelji"
13.20 AXN Serija: "Osnovno"
13.20 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0"
13.30 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
13.50 OBN Serija: "Mentalist"
14.00 Prva Serija. "Neukortivo srce"
14.05 HBO Comedy Serija: "Preživeti Džeka"
14.10 AXN Serija: "Konan"
14.10 Sci-Fi Serija: "Eureka"
14.15 HRT 2 Serija: "Plesni izazov"
14.15 Fox Crime Serija: "Zločin"
14.20 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
14.25 Fox Serija: "Malkolm u sredini"
14.25 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
14.30 Pink family Serija: "Doktor Haus"
14.40 OBN Serija: "Neželjene"
15.00 Pink Serija. "Sila"
15.00 Prva Serija: "Ukradena ljubav"
15.02 Pink 2 Serija: "Sestrice"
15.03 HRT 2 Serija: "Lovci na natprirodno"
15.05 Vojvodina 1 Serija. "Pajper"
15.10 Sci-Fi Serija: "Utočište"
15.10 Fox Crime Serija: "Imitator"
15.20 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
15.28 Pink 2 Serija: "Studio 24"
15.30 Pink family Serija: "Pariske priče"
15.30 Sinemanija Serija: "Epizode"
15.35 Fox Life Serija: "Srećno razvedeni"
15.45 Fox Serija: "Porodičan čovek"
15.45 HRT 1 Serija: "Kuda idu divlje svinje"
15.45 HRT 2 Serija: "Dva i po muškarca"
15.50 OBN Serija: "Jesen"
15.50 AXN Serija: "Merlin"
15.55 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"
15.55 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"
16.00 Prva Serija: "Karadaji"
16.00 Fox Life Serija: "Grad kuguara"
16.00 Fox Movies Serija. "Treća smena"
16.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
16.02 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
16.05 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"
16.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
16.10 Prva plus Serija: "Prijatelji"
16.10 Studio B Serija: "Sedam života"
16.15 Pink Serija: "Nakuša"
16.15 Fox Serija: "Dosije Iks"
16.20 BN Serija. "Ruža vjetrova"
16.25 Fox Life Serija: "Bivši"
16.30 Prva plus Serija: "Beti Vajt i otkačeni matorci"
16.50 Fox Life Serija: "Život s Fren"
16.50 AXN Serija: "Marinci"
17.00 Pink family Serija: "Gradska vreva"
17.00 Prva plus Serija: "Privatni doktor"
17.00 Prva Serija: "Odbačena"
17.05 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
17.15 RTS 2 Serija: "Rat podzemlja"
17.15 Fox Life Serija: "Osveta"
17.30 Pink Serija: "Ne brini za mene"
17.40 AXN Serija: "Havaji 5-0"
17.48 HRT 2 Serija: "Dobra žena"
17.52 Pink 2 Serija: "Poaro"
17.55 HBO Comedy Serija: "Faze jedne žene"
18.00 OBN Serija: "Igra prestola"
18.00 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
18.00 Pink family Serija: "Dangube"
18.00 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
18.10 Sci-Fi Serija: "Utočište"
18.10 Sinemanija Serija: "Dauntonska opatija"
18.10 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
18.10 Studio B Serija: "Kapri"
18.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
18.30 BN Serija: "Stižu dolari"
18.30 Pink family Serija: "Lepši život"
18.30 AXN Serija: "Firma"
18.42 Pink 2 Serija: "Gradska vreva"
18.50 HRT 1 Serija: "Stipe u gostima"
18.55 Fox Crime Serija: "Novi stari slučajevi"
19.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
19.05 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
19.10 Sinemanija Serija: "Roditeljstvo"
19.10 Sci-Fi Serija: "Ksena - princeza ratnica"
19.15 B92 Serija: "Igra ćutanja"
19.15 Prva plus Serija: "Prijatelji"
19.20 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
19.20 AXN Serija: "Marinci"
19.20 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0"
19.30 Fox Serija: "Porodičan čovek"
19.45 Prva plus Serija: "Bez traga"
20.00 Fox Crime Serija: "Monk"
20.00 Studio B Serija: "Kapri"
20.00 Fox Life Serija: "Veštice iz Ist Enda"
20.00 Pink family Serija: "Sestrice"
20.00 OBN Serija: "Jesen"
20.00 Pink Serija. "Sila"
20.05 HBO Serija: "Potpredsednica"
20.05 Fox Serija: "Kasl"
20.05 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"
20.05 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"
20.06 HRT 1 Serija: "Loza"
20.10 Prva Serija: "Odbačena"
20.10 AXN Serija: "Osnovno"
20.15 Republika Srpska Serija: "Cvat lipe na Balkanu"
20.20 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
20.30 Prva plus Serija: "Tračara"
20.35 HBO Serija: "Kalifornikacija"
20.55 Fox Crime Serija: "Pariski forenzičari"
21.00 AXN Serija: "Spisak klijenata"
21.00 Pink Serija: "Ljubav na silu"
21.00 Fox Movies Serija. "Treća smena"
21.00 RTS 2 Serija: "Rat podzemlja"
21.00 Studio B Serija: "Arn"
21.00 Pink family Serija: "Špijuni"
21.05 OBN Serija: "Odbačena"
21.05 HBO Serija: "Prava krv"
21.30 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
21.35 OBN Serija: "Neželjene"
22.00 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
22.05 HBO Serija: "Ostavljeni"
22.11 HRT 2 Serija: "Vera"
22.30 Pink family Serija: "Doktor Haus"
22.45 Fox Life Serija: "Srećno razvedeni"
22.50 OBN Serija: "Mentalist"
22.55 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
22.55 Fox Serija: "Kriza"
23.10 Fox Life Serija: "Grad kuguara"
23.30 Pink Serija; "Ne brini za mene"
23.30 Pink family Serija: "Pariske priče"
23.35 RTS 1 Serija: "Marija Vern"
23.40 Fox Life Serija: "Jednom davno"
23.42 HRT 2 Serija: "Zločinački umovi"
23.45 Fox Movies Serija. "Treća smena"
23.50 Fox Serija: "Heroji"
23.50 Fox Crime Serija: "Jedinica"
23.55 AXN Serija: "Givensova pravda"
00.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
00.10 Studio B Serija: "Kapri"
00.23 HRT 2 Serija: "Inspektorka Irena Has"
00.25 AXN Serija: "Spisak klijenata"
00.25 Prva Serija: "Čari"
00.45 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
00.45 Fox Serija. "Okružen mrtvima"
01.00 Pink family Serija: "Gradska vreva"
01.10 Prva Serija: "Karadaji"
01.10 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
01.10 B92 Serija: "Prijatelji"
01.25 AXN Serija: "Marinci"
01.30 Prva plus Serija: "Prijatelji"
02.00 Pink family Serija: "Dangube"
02.04 RTS 1 Serija: "Ono kao ljubav"
02.17 Pink 2 Serija: "Sestrice"
02.25 B92 Serija: "Džoi"
02.30 Pink family Serija: "Lepši život"
03.00 Pink Serija; "Ne brini za mene"
03.08 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
03.10 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0"
04.00 Pink Serija: "Nakuša"
04.00 B92 Serija: "Igra ćutanja"
04.10 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
04.57 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"
05.15 BN TV serija
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP KERMAN forum | Powered by SMF 1.1.19. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved.
TinyPortal v0.9.8 © Bloc
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!