KERMAN forum
21.12.2014, 10:15:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pozivamo vas na suradnju na forumu www.kerman.hr. Pozdrav
 
  Portal   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Serije na TV  (Posjeta: 10475 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.673



« : 03.06.2012, 16:44:12 »

SERIJE NA TV
« Zadnja izmjena: 08.07.2012, 10:55:52 satelit74 » Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.673



« Odgovor #1 : 17.11.2014, 13:50:38 »

TV program - ponedeljak, 17. novembar 2014.
Serije - program posle 11.00



11.00 Pink family Serija: "Ljubavno pismo"
11.00 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
11.05 AXN Serija: "Marinci"
11.40 Fox Crime Serija: "Smrt u raju"
11.50 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
11.55 Prva plus Serija: "Prijatelji"
12.00 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
12.00 Universal Channel Serija: "Monk"
12.17 Pink 2 Serija: "Žena koja nije mogla da voli"
12.20 Prva plus Serija: "Nikita"
12.24 HRT 1 Serija: "Boje strasti"
12.40 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
12.41 RTS 1 Serija: "Bouns"
12.45 Fox Crime Serija: "Na dužnosti"
12.45 B92 Serija: "Prijatelji"
12.45 AXN Serija: "Brojevi"
13.00 HRT 2 Serija: "Pisac i detektiv"
13.00 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
13.00 Pink family Serija: "Lepši život"
13.00 Sci-Fi Serija: "Kajl"
13.15 B92 Serija: "Dva i po muškarca"
13.30 Pink family Serija: "Poaro"
13.35 AXN Serija: "Izgubljeni svet"
13.35 Fox Serija: "Vaspitanje za početnike"
13.45 Prva plus Serija: "Bez traga"
13.45 OBN Serija: "Vreme osvete"
13.55 Fox Crime Serija: "Otac Braun"
14.00 Sci-Fi Serija: "Skladište 13"
14.00 Universal Channel Serija: "Skandal"
14.00 Prva Serija: "Divlja mačka"
14.15 HBO Comedy Serija: "Kuku", tri epizode
14.30 Fox Serija: "Moderna porodica"
14.30 Pink family Serija: "Doktor Haus"
14.45 Prva plus Serija: "Izgubljeni"
14.50 Fox Crime Serija: "Most"
15.00 Prva Serija. "Ukradena ljubav"
15.00 B92 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
15.00 OBN Serija: "Odbačena"
15.00 Sci-Fi Serija: "Utočište"
15.00 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici"
15.02 Pink 2 Serija: "Lepši život"
15.15 Fox Life Serija. "Seks i grad"
15.25 AXN Serija: "Izgubljena devojka"
15.26 Pink 2 Serija. "Pariske priče"
15.30 Pink family Serija. "Na korak do kuće"
15.55 RTS satelit Serija: "Ravna gora"
15.55 Fox Crime Serija: "Tihi čovek"
15.55 OBN Serija: "Dila"
15.55 RTS 1 Serija: "Ravna gora"
16.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
16.00 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
16.00 Prva Serija: "Ljubav, vera, nada"
16.02 Pink 2 Serija: "Letnje avanture"
16.15 Pink Serija: "Nakuša"
16.20 BN Serija: "Ruža vjetrova"
16.20 AXN Serija: "Merlin"
16.20 Fox Life Serija: "Nova devojka"
16.20 Fox Serija: "Bouns"
16.30 Fox Movies Serija. "Treća smena"
16.45 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
16.55 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
17.00 Prva Serija: "Odbačena"
17.00 Pink family Serija: "Gradska vreva"
17.15 Fox Serija. "Las Vegas"
17.15 Fox Life Serija: "Kako je biti Erika"
17.20 AXN Serija: "Havaji 5-0"
17.25 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
17.30 Prva plus Serija: "Nikita"
17.30 Pink Serija: "Zehra"
17.50 B92 Serija: "Dva i po muškarca"
17.50 Fox Crime Serija: "Naplata"
17.52 Pink 2 Serija. "Gradska vreva"
18.00 OBN Serija. "Igra sudbine"
18.00 Sci-Fi Serija: "Skladište 13"
18.00 Pink family Serija: "Svet muškaraca"
18.03 HRT 1 Serija: "Stipe u gostima"
18.10 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
18.10 Fox Life Serija: "Očajne domaćice"
18.15 AXN Serija: "Marinci"
18.15 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
18.20 Universal Channel Serija: "Monk"
18.30 Pink family Serija: "Prekobrojni"
18.30 BN Serija: "Porodično blago"
18.40 Fox Crime Serija: "Smrt u raju"
18.41 Pink 2 Serija: "Poaro"
18.50 HRT 2 Serija: "Tračerka"
19.00 Sci-Fi Serija: "Ksena - princeza ratnica"
19.00 Pink family Serija: "Ljubavno pismo"
19.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
19.05 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
19.05 B92 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
19.15 Prva Serija: "Divlja mačka"
19.20 Universal Channel Serija: "Devojka na tajnom zadatku"
19.30 Pink Serija: "Mala nevesta"
19.30 Prva plus Serija: "Prijatelji"
19.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
20.00 Fox Life Serija. "Šapat duhova"
20.00 Prva plus Serija: "Izgubljeni"
20.00 BN Serija: "Dila"
20.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
20.00 Fox Serija: "Kasl"
20.00 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
20.00 OBN Serija: "Dila"
20.05 HBO Serija: "Rej Donovan"
20.05 RTS 1 Serija: "Ravna gora"
20.05 AXN Serija: "Brojevi"
20.05 RTS satelit Serija: "Ravna gora"
20.05 Vojvodina 1 Serija: "Soko i golubica"
20.08 HRT 1 Serija: "Glas naroda"
20.10 Pink Serija: "Sulejman Veličanstveni"
20.10 Prva Serija: "Odbačena"
20.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
20.55 Fox Life Serija: "Veštice iz Ist Enda"
20.55 HBO Serija: "Redakcija"
21.00 HRT 2 Serija: "Lovina"
21.00 Prva Serija: "Urgentni centar"
21.00 OBN Serija: "Vreme osvete"
21.00 Pink family Serija: "Lepši život"
21.00 AXN Serija: "Kako se izvući s ubistvom"
21.00 Fox Serija: "Braća u vojsci"
21.05 Fox Movies Serija. "Treća smena"
21.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
21.30 Pink family Serija: "Poaro"
21.30 Fox Serija: "Sirene"
21.50 HBO Comedy Serija: "Kalifornikacija"
21.55 AXN Serija: "Havaji 5-0"
22.00 Fox Serija: "Okružen mrtvima"
22.00 Sci-Fi Serija: "Invazija vanzemaljaca"
22.04 RTS 1 Serija: "Vikinzi"
22.05 OBN Serija: "Odbačena"
22.10 Republika Srpska Serija: "N.C.I.S. Los Anđeles"
22.20 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
22.30 Pink family Serija: "Doktor Haus"
22.45 Fox Life Serija. "Seks i grad"
22.48 HRT 1 Serija: "Junakinje velikog rata"
22.55 OBN Serija: "Neželjene"
23.00 Fox Serija: "Las Vegas"
23.00 Fox Crime Serija: "Naplata"
23.27 HRT 2 Serija: "Istražitelji"
23.30 Pink family Serija. "Na korak do kuće"
23.30 Cinemax Serija: "Žica"
23.45 Fox Life Serija: "Ljubavnice"
23.50 HBO Serija: "Devojke"
23.55 Fox Movies Serija. "Treća smena"
23.55 Fox Crime Serija: "Most"
23.55 RTS 1 Serija. "Bouns"
00.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
00.00 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
00.09 HRT 2 Serija: "Ludnica u Klivlendu"
00.15 Prva Serija: "Privatni doktor"
00.20 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici"
00.20 HBO Serija: "Muvanje"
00.30 Pink Serija: "Zehra"
00.30 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
00.40 B92 Serija: "Prijatelji"
00.40 Vojvodina 1 Serija: "Do usijanja"
00.50 AXN Serija: "Kako se izvući s ubistvom"
00.55 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
01.00 Pink family Serija: "Gradska vreva"
01.00 Cinestar Serija: "Samo tako"
01.15 Prva plus Serija: "Izgubljeni"
01.20 Universal Channel Serija. "Skandal"
01.30 B92 Serija. "Dva i po muškarca"
01.30 Pink Serija: "Ne brini za mene"
01.50 Fox Serija: "Dodir"
01.55 B92 Serija. "Život po Džimu"
02.17 Pink 2 Serija: "Lepši život"
02.19 RTS 1 Serija: "Kraj dinastije Obrenović"
04.00 Pink Serija: "Nakuša"
04.05 HBO Comedy Serija: "Kalifornikacija"
04.46 RTS satelit Serija: "Ravna gora"
05.00 Pink Serija: "Žena koja nije mogla da voli"
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.673



« Odgovor #2 : 25.11.2014, 14:04:37 »

TV program - utorak, 25. novembar 2014.
Serije - program posle 11.00


11.00 Vojvodina 1 Serija: "Soko i golubica"
11.00 Fox Life Serija. "Šapat duhova"
11.00 Sci-Fi Serija. "Zvezdana kapija"
11.00 Pink family Serija: "Ljubavno pismo"
11.05 AXN Serija: "Marinci"
11.40 Fox Crime Serija: "Prevaranti"
11.50 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
11.55 Prva plus Serija: "Prijatelji"
12.00 Pink family Serija: "Čejs"
12.17 Pink 2 Serija: "Žena koja nije mogla da voli"
12.20 Universal Channel Serija: "Monk"
12.20 Prva plus Serija. "Nikita"
12.23 HRT 1 Serija. "Boja strasti"
12.40 Fox Serija: "Braća u vojsci"
12.45 B92 Serija: "Prijatelji"
12.45 Fox Crime Serija: "Forenzičari"
12.45 AXN Serija: "Brojevi"
12.55 HRT 2 Serija: "Pisac i detektiv"
13.00 Sci-Fi Serija: "Kajl"
13.00 Pink family Serija: "Lepši život"
13.10 Fox Serija: "Sirene"
13.15 B92 Serija: "Dva i po muškarca"
13.20 Universal Channel Serija: "Devojka na tajnom zadatku"
13.30 Pink family Serija: "Poaro"
13.35 AXN Serija: "Izgubljeni svet"
13.35 OBN Serija: "Vreme osvete"
13.35 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
13.45 Prva plus Serija: "Bez traga"
14.00 Prva Serija: "Divlja mačka"
14.00 Sci-Fi Serija: "Lovac na relikvije"
14.20 Universal Channel Serija: "Skandal"
14.30 HBO Comedy Serija: "Sredina"
14.30 Fox Serija: "Moderna porodica"
14.30 Pink family Serija: "Doktor Haus"
14.45 Prva plus Serija: "Izgubljeni"
14.55 HBO Comedy Serija: "Filmovi i zvezde"
14.55 Fox Crime Serija: "Most"
15.00 B92 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
15.00 Prva Serija: "Ukradena ljubav"
15.00 OBN Serija. "Odbačena"
15.00 Sci-Fi Serija: "Utočište"
15.02 Pink 2 Serija: "Lepši život"
15.15 Fox Life Serija: "Seks i grad"
15.20 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici"
15.25 AXN Serija: "Mladi vukodlak"
15.26 Pink 2 Serija: "Sjedinjene Tarine države"
15.30 Pink family Serija. "Na korak do kuće"
15.55 OBN Serija: "Dila"
15.55 Fox Crime Serija: "Tihi svedok"
15.55 RTS 1 Serija: "Vojna akademija"
15.55 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
16.00 Prva Serija: "Ljubav, vera, nada"
16.00 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
16.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
16.02 Pink 2 Serija: "Letnje avanture"
16.10 Fox Movies Serija. "Treća smena"
16.15 Pink Serija: "Nakuša"
16.20 Fox Life Serija: "Nova devojka"
16.20 BN Serija: "Ruža vjetrova"
16.20 Fox Serija: "Bouns"
16.25 HBO Serija: "Oliv Kitridž"
16.45 Fox Life Serija: "Poverljivo iz kuhinje"
16.50 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
17.00 Pink family Serija: "Insajderov vodič za sreću"
17.00 Prva Serija: "Odbačena"
17.15 Fox Serija: "Las Vegas"
17.15 Fox Life Serija: "Opake služavke"
17.20 AXN Serija: "Havaji 5-0"
17.30 Prva plus Serija. "Nikita"
17.30 Pink Serija: "Zehra"
17.52 Pink 2 Serija: "Vetar i oblak"
17.55 Fox Crime Serija: "Naplata"
18.00 OBN Serija: "Igra sudbine"
18.00 Sci-Fi Serija: "Lovac na relikvije"
18.00 Pink family Serija: "Svet muškaraca"
18.05 HRT 1 Serija: "Stipe u gostima"
18.10 Fox Life Serija. "Očajne domaćice"
18.10 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
18.15 AXN Serija: "Marinci"
18.15 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
18.20 Universal Channel Serija: "Monk"
18.30 Pink family Serija: "Prekobrojni"
18.30 BN Serija: "Porodično blago"
18.35 HBO Comedy Serija: "Čistilište u predgrađu"
18.35 Fox Serija: "Vaspitanje za početnike"
18.42 Pink 2 Serija. "Poaro"
18.45 Fox Crime Serija: "Prevaranti"
18.50 HRT 2 Serija: "Tračerka"
19.00 Pink family Serija: "Ljubavno pismo"
19.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
19.00 Sci-Fi Serija: "Ksena - princeza ratnica
19.00 HBO Comedy Serija: "Šest stopa pod zemljom"
19.05 HBO Serija: "Redakcija"
19.05 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
19.05 B92 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
19.15 Prva Serija: "Divlja mačka"
19.20 Universal Channel Serija: "Devojka na tajnom zadatku"
19.30 Prva plus Serija: "Prijatelji"
19.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
20.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
20.00 Pink family Serija: "Čejs"
20.00 Fox Serija: "Bouns"
20.00 OBN Serija. "Dila"
20.00 Prva plus Serija: "Izgubljeni"
20.00 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
20.05 AXN Serija: "Brojevi"
20.05 Vojvodina 1 Serija: "Dodir ljubavi"
20.05 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
20.05 RTS 1 Serija: "Vojna akademija"
20.10 Prva Serija: "Odbačena"
20.10 Pink Serija. "Sulejman Veličanstveni"
20.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
20.32 HRT 2 Serija: "Nedeljom ujutru, subotom uveče"
20.50 Fox Crime Serija: "Rimski forenzičari"
20.55 Fox Life Serija: "Ljubavnice"
21.00 RTS 2 Serija: "Čapajev"
21.00 Fox Movies Serija. "Treća smena"
21.00 HRT 2 Serija: "Lovina"
21.00 Fox Serija: "Tiranin"
21.00 AXN Serija: "Marinci"
21.00 Pink family Serija: "Lepši život"
21.20 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0"
21.30 Pink family Serija: "Poaro"
21.30 HBO Serija. "Peni Dredful"
22.00 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
22.00 Cinemax Serija: "Gomora"
22.20 Universal Channel Serija. "Obaveštajac"
22.30 Pink family Serija: "Doktor Haus"
22.45 Vojvodina 2 Serija: "Do usijanja"
22.45 Fox Life Serija: "Seks i grad"
22.50 AXN Serija: "Marinci iz Los Anđelesa"
22.50 HRT 1 Serija: "Junakinje Velikog rata"
22.55 OBN Serija. "Neželjene"
23.00 Fox Serija: "Las Vegas"
23.00 Fox Crime Serija: "Naplata"
23.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
23.25 Vojvodina 2 Serija. "Podzemlje Peterburga"
23.30 Pink family Serija. "Na korak do kuće"
23.45 AXN Serija: "Kako se izvući s ubistvom"
23.50 Fox Life Serija: "Supruga za medalju"
23.55 RTS 1 Serija: "Bouns"
23.55 Fox Crime Serija: "Most"
00.00 Fox Movies Serija. "Treća smena"
00.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
00.00 Pink Serija. "Zehra"
00.00 Sci-Fi Serija: "Invazija vanzemaljaca"
00.05 Vojvodina 1 Serija: "Do usijanja"
00.20 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici"
00.30 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
00.35 AXN Serija: "Marinci"
00.40 B92 Serija: "Prijatelji"
00.40 HRT 2 Serija: "Završni udarac"
00.45 Prva Serija: "Privatni doktor"
00.45 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
00.55 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
01.00 Pink Serija: "Žena koja nije mogla da voli"
01.00 Pink family Serija: "Insajderov vodič za sreću"
01.20 Universal Channel Serija: "Skandal"
01.21 HRT 2 Serija: "Kalifornikacija"
01.30 B92 Serija: "Dva i po muškarca"
01.55 B92 Serija. "Život po Džimu"
02.00 Pink family Serija: "Svet muškaraca"
02.17 Pink 2 Serija: "Lepši život"
02.40 Pink 2 Serija: "Sjedinjene Tarine države"
02.43 RTS 1 Serija: "Dimitrije Tucović"
02.50 AXN Serija. "Obdukcija"
03.10 HBO Comedy Serija: "Šest stopa pod zemljom"
04.00 Pink Serija: "Nakuša"
04.53 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
Evidentirano
satelit74
Global Moderator
****
Offline Offline

Postova: 10.673



« Odgovor #3 : 18.12.2014, 10:11:10 »

TV program - četvrtak, 18. decembar 2014.
Serije - program posle 8.00



08.00 Pink family Serija: "Sestrice"
08.00 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
08.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
08.25 Prva Serija: "Ljubav, vera, nada"
09.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
09.20 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
09.45 Prva Serija: "Brusko"
09.50 HRT 2 Serija: "Školarci obaveštajci"
10.00 HBO Comedy Serija: "Potpredsednica"
10.00 AXN Serija: "Havaji 5-0"
10.00 Sci-Fi Serija: "Ksena - princeza ratnica"
10.00 Pink family Serija: "Non stop"
10.10 Fox Serija: "Las Vegas"
10.10 Fox Life Serija: "Opake služavke"
10.15 HRT 2 Serija: "Degrasi"
10.30 Pink family Serija: "Letnje avanture"
10.30 HBO Comedy Serija: "Kuku"
10.50 AXN Serija. "Marinci"
11.00 Pink family Serija: "Gradska vreva"
11.00 Vojvodina 1 Serija: "Bokser i misica"
11.00 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
11.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
11.35 Fox Crime Serija: "Forenzičari"
11.40 AXN Serija: "Profilisanje"
11.45 Fox Serija: "Kasl"
11.50 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
12.00 Pink family Serija: "Insajderski vodič za ljubav"
12.15 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
12.20 Universal Channel Serija: "Monk"
12.25 HRT 1 Serija: "Boja strasti"
12.38 Pink 2 Serija: "Žena koja nije mogla da voli"
12.40 Fox Serija: "Domovine"
12.40 AXN Serija: "Brojevi"
12.40 Fox Crime Serija: "Otac Braun"
12.45 OBN Serija: "Neželjene"
12.45 B92 Serija: "Prijatelji"
12.45 Prva plus Serija: "Prijatelji"
12.49 RTS 1 Serija: "Bouns"
13.00 Pink family Serija: "Lepši život"
13.00 Sci-Fi Serija: "Kajl"
13.15 B92 Serija: "Dva i po muškarca"
13.20 Universal Channel Serija: "Devojka na tajnom zadatku"
13.30 AXN Serija: "Izgubljeni svet"
13.30 Pink family Serija: "Godine prolaze"
13.35 OBN Serija: "Vreme osvete"
13.40 Fox Crime Serija: "Agenti sa mnogo lica"
14.00 Sci-Fi Serija: "Lovac na relikvije"
14.00 Prva Serija: "Divlja mačka"
14.00 Prva plus Serija: "Nikita"
14.05 HBO Comedy Serija: "Džejmi: Devojka iz privatne škole"
14.20 Universal Channel Serija: "Skandal"
14.30 Fox Serija: "Svi vole rejmonda"
14.30 Pink family Serija: "Doktor Haus"
14.35 HBO Comedy Serija: "Kuku"
14.45 Fox Crime Serija: "Oni koji ubijaju"
14.45 Prva plus Serija: "Izgubljeni"
15.00 Prva Serija: "Ukradena ljubav"
15.00 B92 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
15.00 Sci-Fi Serija: "Utočište"
15.02 Pink 2 Serija. "Lepši život"
15.15 Fox Life Serija: "Grad kuguara"
15.20 AXN Serija: "Lepotica i zver"
15.20 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
15.26 Pink 2 Serija: "Sjedinjene Tarine države"
15.30 Pink family Serija: "Sjedinjene Tarine države"
15.45 Fox Movies Serija: "Kobna izdaja"
15.55 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
15.55 Fox Crime Serija: "Tihi svedok"
15.55 RTS 1 Serija: "Vojna akademija"
16.00 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
16.00 Pink family Serija: "Sestrice"
16.00 Prva Serija: "Ljubav, vera, nada"
16.02 Pink 2 Serija: "Crna Guja"
16.15 AXN Serija: "Merlin"
16.15 Pink Serija: "Nakuša"
16.20 BN Serija: "Ruža vjetrova"
16.20 Fox Life Serija: "Nova devojka"
16.20 Fox Serija: "Kasl"
16.35 OBN Serija: "Dila"
16.45 Fox Crime Serija: "Monk"
16.45 Fox Life Serija: "Srećno razvedeni"
17.00 Prva Serija: "Odbačena"
17.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
17.05 RTS 2 Serija: "Volf Mesing"
17.15 Fox Serija. "Las Vegas"
17.15 AXN Serija: "Havaji 5-0"
17.15 Fox Life Serija: "Opake služavke"
17.30 Prva plus Serija: "Bez traga"
17.30 Pink Serija. "Zehra"
17.45 Fox Crime Serija: "Transporter"
17.50 B92 Serija: "Dva i po muškarca"
17.52 Pink 2 Serija: "Vetar i oblak"
18.00 OBN Serija: "Igra sudbine"
18.00 HRT 1 Serija: "Stipe u gostima"
18.00 Sci-Fi Serija: "Lovac na relikvije"
18.00 Pink family Serija: "Non stop"
18.10 Fox Serija: "Miksologija"
18.10 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
18.10 AXN Serija: "Marinci"
18.15 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
18.20 Universal Channel Serija: "Monk"
18.30 Pink family Serija: "Letnje avanture"
18.30 BN Serija: "Porodično blago"
18.35 Fox Serija: "Srećniji od nas"
18.35 HBO Comedy Serija: "Potpredsednica"
18.43 Pink 2 Serija: "Poaro"
18.45 Fox Crime Serija: "Forenzičari"
18.50 HRT 2 Serija: "Tri Hil"
18.55 AXN Serija: "Profilisanje"
19.00 Sci-Fi Serija: "Ksena - princeza ratnica"
19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
19.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
19.00 Pink family Serija: "Gradska vreva"
19.05 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
19.05 B92 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
19.05 HBO Comedy Serija: "Velika ljubav"
19.15 Prva Serija: "Divlja mačka"
19.20 Universal Channel Serija: "Devojka na tajnom zadatku"
19.30 Prva plus Serija: "Prijatelji"
19.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
20.00 Pink family Serija: "Insajderski vodič za ljubav"
20.00 Prva plus Serija. "Izgubljeni"
20.00 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
20.00 OBN Serija: "Dila"
20.00 HBO Comedy Serija: "Džejmi: Devojka iz privatne škole"
20.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
20.05 Fox Serija: "Kasl"
20.05 RTS 1 Serija: "Vojna akademija"
20.05 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
20.05 AXN Serija: "Brojevi"
20.10 Pink Serija: "Sulejman Veličanstveni"
20.10 Prva Serija: "Odbačena"
20.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
20.45 Fox Movies Serija: "Kobna izdaja"
20.50 Fox Crime Serija: "Otac Braun"
21.00 AXN Serija: "Marinci"
21.00 Pink family Serija: "Lepši život"
21.00 RTS 2 Serija: "Volf Mesing"
21.00 OBN Serija: "Vreme osvete"
21.04 HRT 2 Serija: "Ubistvo"
21.20 Universal Channel Serija: "Obaveštajac"
21.30 Pink family Serija: "Godine prolaze"
21.55 AXN Serija: "Zločinački umovi"
22.00 Fox Crime Serija: "Taksi Bruklin"
22.05 OBN Serija: "Odbačena"
22.30 Pink family Serija: "Doktor Haus"
22.41 HRT 1 Serija: "Advokatska elita"
22.45 Vojvodina 2 Serija: "Do usijanja"
22.55 AXN Serija. "Givensova pravda"
22.55 OBN Serija: "Neželjene"
23.00 Fox Crime Serija: "Transporter"
23.00 Fox Serija: "Las Vegas"
23.25 Vojvodina 2 Serija: "Podzemlje Peterburga"
23.30 Pink family Serija: "Sjedinjene Tarine države"
23.45 AXN Serija: "Kalifornikacija"
23.50 Fox Movies Serija: "Kobna izdaja"
23.50 HRT 2 Serija: "Završni udarac"
23.55 HBO Serija: "Rej Donovan"
23.55 RTS 1 Serija: "Bouns"
23.55 Fox Crime Serija: "Oni koji ubijaju"
23.55 Fox Serija. "Prava krv"
00.00 Vojvodina 1 Serija: "Do usijanja"
00.00 Pink Serija: "Zehra"
00.00 Pink family Serija: "Sestrice"
00.28 HRT 2 Serija: "Uvek je sunčano u Filadelfiji"
00.30 Prva Serija: "Privatni doktor"
00.30 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
00.50 Fox Serija: "Lui"
00.55 Fox Crime Serija: "Jedinica"
01.00 Pink Serija. "Žena koja nije mogla da voli"
01.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
02.00 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
02.17 Pink 2 Serija: "Lepši život"
02.41 Pink 2 Serija: "Sjedinjene Tarine države"
02.50 HBO Comedy Serija: "Velika ljubav"
03.00 Universal Channel Serija: "Skandal"
04.00 Pink Serija: "Nakuša"
04.50 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP KERMAN forum | Powered by SMF 1.1.20. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved.
TinyPortal v0.9.8 © Bloc
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!