Pozdrav Gost

MOLBA ZA CVETKo MAJSTORA

• 18 Odgovora
  • 3453 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Seb

Odg: MOLBA ZA CVETKo MAJSTORA
« Odgovori #16 u: 18.05.2007, 07:51:50 »
hvala svima na odgovoru. što se tiče lnb sam misli da postoje kao i ovaj što ga imam i hvata astru i hotbird.
vidio sam kod intelsata u mariboru tanjur koji nije bio veči od 60cm i lnb je bio veličine cca15x15cm i prodavač je rekao da ima podršku za 4 satelite.
ak me je napizdil neznam pa zato ispitavam vas sat-legende.i to samo zbog nosača koji mi je preblizu stijene.
hvala još jedanput

victory je zakon

To što ti imaš su dva lnba spakovana u jedno kućište ,ko 2 policajca. 2 u 1 ,jedan čita, drugi piše.
Ti lnb-i ti pašu samo s tom antenom ,s većom ili manjom bi bilo problema,inače stanu i na 90 tri lnb-a ali su tako blizu
da moraju biti sva tri uska kao ovaj kod mene u sredini.Moji su na anteni od 120cm.

[privitak je izbrisao admin]

*

Offline 1cimer

• *
  • 53
  • Spol: Muški
« Odgovori #17 u: 18.05.2007, 17:32:45 »
e to bi ja željeo. 3x lnb kao što je tvoje.znači trebaš 3x jedinični lnb i preklopnik i tanjir 120 i možeš hvatati astru,eutelsat i hotbird.potražit ču sutra u mediamarktu ili konrad u Graz.
hvala još jedanput :o

*

Seb

« Odgovori #18 u: 18.05.2007, 18:08:13 »
e to bi ja željeo. 3x lnb kao što je tvoje.znači trebaš 3x jedinični lnb i preklopnik i tanjir 120 i možeš hvatati astru,eutelsat i hotbird.potražit ču sutra u mediamarktu ili konrad u Graz.
hvala još jedanput :o
Možeš i tri uska na 90-100,samo kupi kvalitetniji nosač od ovoga to je drek.