Pozdrav Gost

Najave sportskih događaja

  • 2 Odgovora
  • 8426 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.097
Najave sportskih događaja
« u: 23.09.2013, 14:05:25 »
Najave sportskih događaja
« Zadnja izmjena: 03.12.2013, 22:25:38 od Ord Mantel »

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.097
Odg: Najave sportskih događaja
« Odgovori #1 u: 29.01.2015, 11:40:03 »
TV program - četvrtak, 29. januar 2015.
Sport - program posle 9.00

-09.00 Arenasport 4 -Fudbal: Atletik Bilbao - Barselona
-09.00 Sport klub 3 -Fudbal: Elče - Barselona
-09.00 Arenasport 1 -Košarka: Laboral - Barselona
-09.15 Sport klub 2 -Fudbal: Norvič - Brentford
-09.15 Eurosport -Gem, set i Mats
-09.30 Eurosport -Tenis: Australija open, prenos
-10.00 Sport klub 1 -Hokej: Jokerit - Medveščak
-10.00 Arenasport 3 -Fudbal: Porto - Atletik Bilbao
-10.00 SOS -TV mreža
-10.00 Eurosport 2 -Fudbal - Afrički kup nacija
-10.00 Arenasport 2 -Boks: Alvarado - Rios
-10.30 Eurosport -Tenis: Australija open, prenos
-10.30 Arenasport 1 -Arenasport, vesti
-10.45 SOS -SOS vesti
-10.45 Sport klub 3 -Odbojka (m): Konstanta - Pjaćenca
-11.00 Eurosport 2 -Fudbal - Afrički kup nacija
-11.00 Sport klub 2 -Fudbal: Aston Vila - Burnemut
-11.00 Arenasport 1 -Fudbal: Lion - Mec
-11.00 Arenasport 4 -Poker
-11.05 SOS -Fudbal
-11.45 Sport klub 1 -Pregled ABA lige
-12.00 Eurosport 2 -Srbske Pleso, Slovačka, 10 km
-12.00 Arenasport 2 -NFL: Karolina - Sijetl
-12.00 Arenasport 3 -Fudbal: Atletik Bilbao - Barselona
-12.00 Eurosport -Gem, set i Mats
-12.00 Arenasport 4 -NCAA: Djuk - Notr Dam
-12.15 Sport klub 1 -Magazin španske lige
-12.30 Eurosport 2 -Srbske Pleso, Slovačka, 100 m skakaonica
-12.30 Sport klub 3 -Fudbal: Milan - Lacio
-12.45 SOS -SOS vesti
-12.45 Sport klub 2 -Odbojka. Pjaćenca - Kan (ž)
-12.45 Sport klub 1 -Premijer liga
-13.00 Arenasport 1 -Fudbal: Sampdorija - Palermo
-13.05 SOS -Borilački sportovi
-13.30 Eurosport 2 -GT akademija, master klasa
-13.30 Sport klub 1 -Magazin Premijer lige
-13.45 Eurosport 2 -Melburn, polufinale (m)
-13.45 Arenasport 3 -Fudbal: Nica - marsej
-13.45 Arenasport 4 -Fudbal, pregled grčke lige
-14.00 Eurosport -Ski skokovi
-14.00 Sport klub 1 -Fudbal: Groningen - Viteze
-14.15 Sport klub 3 -Fudbal: Kordoba - Real Madrid
-14.15 Arenasport 4 -Fudbal, pregled italijanske lige
-14.25 SOS -TV mreža: Fer plej - Zrenjanin
-14.30 Sport klub 2 -KHL: Jokerit - Medveščak
-14.30 Arenasport 2 -Olimpijska serija
-14.45 SOS -SOS vesti
-15.00 Arenasport 1 -Fudbal: Šefild junajted - Totenhem
-15.00 Eurosport 2 -Stokholm, Švedska, kratak program (ž)
-15.15 Arenasport 4 -Fudbal, pregled belgijske lige
-15.15 SOS -Fudbal: Pripreme superligaša
-15.30 Arenasport 3 -Fudbal, pregled kola italijanske lige
-15.30 Arenasport 2 -Košarka, emisija U obruču
-15.45 Arenasport 4 -Fudbal, pregled kola francuske lige
-16.00 Sport klub 1 -Košarka: Klivlend - Portland
-16.00 Arenasport 3 -Fudbal: Juventus - Torino
-16.00 SOS -KG sport
-16.15 Sport klub 3 -Odbojka (ž): Dinamo Moskva - Dresdner
-16.15 Arenasport 4 -Fudbal: Šalke - Čelzi
-16.15 Sport klub 2 -Odbojka (m): Halkbank - Peruđa
-16.30 Arenasport 2 -Rukomet: Flensburg - Visla
-16.40 B92 -Sportski pregled
-16.45 SOS -SOS vesti
-16.45 Eurosport -Zimski sportovi
-17.00 Eurosport -Tenis: Australija open
-17.00 Arenasport 1 -Košarka, emisija U obruču
-17.00 Eurosport 2 -Fudbal - Afrički kup nacija
-17.05 SOS -Da li znate
-17.15 SOS -Puls života
-17.55 RTS 2 -Odbojka: Inđija - Novi Pazar junior, prenos
-18.00 Sport klub 3 -Fudbal: Parma - Juventus
-18.00 Arenasport 3 -Fudbal. Panatinaikos - Škoda Ksanti, uživo
-18.00 Arenasport 4 -NFL: Indijanapolis - Nju Ingland
-18.00 Sport klub 1 -Košarka: CSKA - Nižnji, prenos
-18.00 Arenasport 1 -Fudbal: Atletiko Madrid - Barselona
-18.00 Sport klub 2 -Košarka: Klivlend - Portland
-18.00 Arenasport 2 -Košarka: Djuk - Notr Dam
-18.00 Eurosport 2 -Fudbal - Afrički kup nacija
-18.45 SOS -Sportski dnevnik
-19.00 Eurosport 2 -Srbske Pleso, Slovačka, 100 m skakaonica
-19.00 Eurosport -Atletika, dvoranski miting Dizeldorf, prenos
-19.15 SOS -Fizioterapeuti
-19.25 SOS -Fudbalski miks
-19.30 RTS 2 -Odbojka, Viner štediše Super liga, pregled
-19.30 Eurosport 2 -Stokholm, Švedska, slobodan ples
-19.45 Sport klub 2 -Na današnji dan
-19.45 Sport klub 1 -Program iz studija
-19.45 Sport klub 3 -Čelzi TV vesti
-20.00 SOS -Da li znate
-20.00 Sport klub 3 -Svet fudbala
-20.00 Arenasport 3 -Fudbal: Šefild junajted - Totenhem
-20.00 Arenasport 1 -Fudbal: Hetafe - Viljareal
-20.00 Arenasport 2 -NHL: Pitsburg - Vašington
-20.00 Arenasport 4 -Fudbal, pregled grčke lige
-20.10 SOS -Lovište
-20.30 Arenasport 4 -CAPITAL ONE CUP: pregled
-20.45 Sport klub 2 -Evroliga: Makabi - Real Madrid, direktno
-20.45 Sport klub 1 -Košarka: Crvena zvezda - Alba, prenos
-20.45 SOS -SOS vesti
-20.45 Sport klub 3 -Evroliga: Efes - Olimpijakos, direktno
-21.00 Eurosport -Gem, set i Mats
-21.00 Arenasport 4 -Fudbal: Sent Etijen - PSŽ
-21.15 SOS -Fudbal: Pripreme superligaša
-21.30 Eurosport -Tenis: Australija open
-22.00 Eurosport 2 -Pregled Bundeslige
-22.00 Arenasport 1 -Fudbal, pregled grčke lige
-22.00 Sport klub 2 -NBA Action
-22.00 Arenasport 3 -Fudbal: Sevilja - Espanjol, uživo
-22.00 Arenasport 2 -Fudbal: Atletik Bilbao - Malaga
-22.30 Sport klub 1 -Konferencija za medije
-22.30 Arenasport 1 -NFL Game Day
-22.30 Sport klub 2 -Magazin Premijer lige
-22.30 Sport klub 3 -Košarka: Klivlend - Portland
-22.32 RTS 2 -Klizanje, EP, ples slobodno, snimak
-22.45 SOS -Sportski dnevnik
-23.00 Arenasport 4 -Poker
-23.00 Eurosport 2 -Fudbal - Afrički kup nacija
-23.00 Sport klub 2 -La liga magazin
-23.00 Arenasport 1 -Arenasport, vesti
-23.00 Sport klub 1 -Vesti
-23.10 SOS -Zona pres
-23.30 Sport klub 1 -NBA Action
-23.30 Arenasport 1 -NFL Extra
-23.30 Sport klub 2 -Fudbal: Milan - Lacio
-23.45 Arenasport 1 -Košarka, pregled Endesa lige
-00.00 Arenasport 3 -Fudbal: Bridžton - Arsenal
-00.00 Sport klub 1 -Košarka: Makabi - Real
-00.00 Eurosport 2 -Tenis: Gem, set i Mats
-00.00 Arenasport 1 -Poker
-00.00 Arenasport 4 -Košarka: Laboral - Barselona
-00.00 Arenasport 2 -NFL: Indijanapolis - Nju Ingland
-00.30 Sport klub 3 -Fudbal: Atletiko Madrid - Barselona
-00.30 Eurosport 2 -Melburn, polufinale (ž)
-00.30 Eurosport -Gem, set i Mats
-00.45 SOS -SOS vesti
-01.00 Arenasport 1 -NHL; Montreal - Njujork Rendžers, uživo
-01.00 Eurosport -Tenis: Australija open, prenos
-01.00 SOS -Noćni program
-01.15 Sport klub 2 -Fudbal: Tvente - AZ
-01.30 Eurosport 2 -Melburn, polufinale (m)
-01.45 Arenasport 3 -Fudbal: Čelzi - Liverpul
-01.45 Arenasport 4 -Fudbal, Milan TV
-01.52 RTS 2 -Odbojka: Inđija - Novi Pazar
-02.15 Sport klub 3 -Trans vorld sport
-02.15 Arenasport 4 -Fudbal, pregled francuske lige
-02.30 Arenasport 2 -Olimpijska serija
-03.00 Sport klub 2 -Fudbal: Parma - Juventus
-03.00 Eurosport 2 -Melburn, polufinale (ž)
-03.12 RTS 2 -Klizanje, EP, ples slobodno, snimak
-03.15 Arenasport 4 -KOTV Weekly - MAGAZIN
-03.15 Sport klub 3 -KHL: All Star Game
-03.30 Arenasport 3 -Fudbal, pregled grčke lige
-03.30 Arenasport 1 -Fudbal: Standard - Anderleht
-03.30 Arenasport 2 -KOTV Weekly - MAGAZIN
-03.45 Arenasport 4 -Fudbal, pregled kola italijanske lige
-04.00 Arenasport 2 -Košarka, pregled Endesa lige
-04.00 Arenasport 3 -Fudbal: Sent Etijen - PSŽ
-04.15 Arenasport 4 -Fudbal: CSKA - Roma
-04.30 Arenasport 2 -Rukomet: PSŽ - Zagreb
-04.45 Sport klub 2 -Košarka: Tsmoki - Nižnji

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.097
Odg: Najave sportskih događaja
« Odgovori #2 u: 14.04.2015, 13:52:23 »
TV program - utorak, 14. april 2015.
Sport - program posle 11.00



11.00 Arenasport 1 Fudbal: Bastija - PSŽ
11.10 SOS Spinas
11.30 Eurosport Dizanje tegova
11.45 RTS 2 Mgazin Lige šampiona
12.00 Eurosport 2 Fudbal, UEFA omladinska liga
12.00 Arenasport 4 Košarka: Rio Natura Monbus - Bilbao
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Liverpul - Njukasl
12.00 Arenasport 2 NFL: Baltimor - Nju Ingland
12.00 SOS Bubamara
12.00 Sport klub 3 Fudbal: Liverpul - Njukasl
12.30 Eurosport Snuker, London
12.45 SOS SOS vesti
13.00 SOS Dupli pas
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Milan - Sampdorija
13.00 Eurosport 2 Biciklizam: Pariz - Rube
13.05 SOS SOS koš
13.45 Sport klub 3 Pregled španske lige
13.45 Arenasport 4 Rukomet, magazin Bundeslige
14.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled francuske lige
14.00 Eurosport 2 Vels open, Kardif, finale
14.00 Eurosport Evrogolovi
14.15 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
14.30 Arenasport 2 Olimpijska serija
14.45 Eurosport Fudbal, omladinska liga
14.45 SOS SOS vesti
14.45 Sport klub 3 Pregled Premijer lige
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Liverpul - Njukasl
15.00 Arenasport 3 Fudbal: OFK Beograd - Partizan
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
15.15 SOS Pregled Prve lige Srbije
15.30 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ - Vesprem
15.45 Sport klub 3 Fudbal: Rio Ave - Porto
15.45 Arenasport 4 Auto moto, Mobil auto
16.00 Eurosport Biciklizam
16.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Aragon, Španija, 1. i 2. trka
16.10 SOS KG sport
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid - Šalke
16.40 B92 Sportski pregled
16.45 SOS SOS vesti
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda - Borac
17.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled italijanske lige
17.00 Arenasport 2 Hokej, SP: Hrvatska - Litvanija, divizija 1B, uživo
17.05 SOS Da li znate
17.10 SOS Total soker
17.15 Eurosport Dizanje tegova
17.15 Eurosport 2 Biciklizam: Pariz - Rube
17.45 Sport klub 3 Fudbal: Genclerbirligi - Bursa, direktno
17.45 Arenasport 3 Fudbal: Napoli - Fiorentina
17.55 HRT 2 Vaterpolo: Hrvatska - Italija
18.00 Arenasport 4 Ragbi: Ekseter - Nortempton
18.10 SOS Total soker - odjeci
18.15 Eurosport 2 Šou košarkaške Evrolige
18.30 Sport klub 1 Košarka: Budućnost - Cedevita, prenos
18.30 RTCG Košarka: Budućnost - Cedevita
18.40 Sport klub 2 Na današnji dan
18.45 SOS Sportski dnevnik
18.45 Eurosport 2 Ultra trail svetski tur: Gran Kanarija
18.55 RTS 2 Vaterpolo: Srbija - Rusija
19.00 Eurosport 2 Watts
19.00 Sport klub 2 Evroliga: CSKA - Panatinaikos, direktno
19.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Jelen Superlige
19.15 Arenasport 2 Rukomet, magazin EHF lige šampiona
19.40 Sport klub 3 Na današnji dan
19.45 Arenasport 2 Rukomet (ž), magazin EHF lige šampiona
19.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
19.45 Eurosport 2 UEFA ženski fudbal šou
20.00 Eurosport 2 Masters Berlin, finale
20.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00 Sport klub 3 Evroliga: Fenerbahče - Makabi, direktno
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
20.05 SOS Crna tačka
20.15 Sport klub 1 Program iz studija
20.15 Arenasport 2 Košarka: Real Madrid - Barselona
20.15 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige šampiona
20.15 Republika Srpska Fudbal, Liga šampiona
20.30 Eurosport Boks
20.35 Republika Srpska Fudbal: Atletiko Madrid - Real Madrid
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko Madrid - Real Madrid, uživo
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Juventus - Monako, uživo
21.00 Sport klub 1 Košarka: Crvena zvezda - Partizan, prenos
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Barnli -Arsenal
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Liverpul - Njukasl
21.15 SOS SOS bubamara
22.00 Arenasport 2 Boks: Petrov - Diaz
22.00 Sport klub 3 Moto GP, SAD, Moto GP trka
22.00 Eurosport 2 AFL magazin
22.30 Eurosport Auto trke: Svetski šampionat izdržljivosti
22.30 Sport klub 1 ABA liga, konferencija za medije
22.40 Republika Srpska Fudbal, Liga šampiona
22.45 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45 Sport klub 2 Košarla: Oklahoma Siti - Portland
22.45 SOS Sportski dnevnik
23.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00 Eurosport 2 Biciklizam: Pariz - Rube
23.00 Sport klub 3 Fudbal: Sevilja - Barselona
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Eurosport Auto trke
23.30 Sport klub 1 Top tenis
23.45 Arenasport 1 Arenasport, vesti
23.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
00.00 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid - Barselona
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem - Aston Vila
00.00 Arenasport 2 NFL: Baltimor - Nju Ingland
00.00 Sport klub 1 Plej of Evrolige
00.15 Arenasport 1 Poker
00.30 Eurosport Dizanje tegova
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Sport klub 3 Košarka: Crvena zvezda - Partizan
00.45 Sport klub 2 ATP Masters Monte Karlo
01.00 Arenasport 1 Fudbal: Atletiko Madrid - Real Madrid
01.00 SOS Total soker - odjeci
01.35 RTS 2 Vaterpolo, SL: Srbija - Rusija
01.45 Arenasport 4 KOTV Weekly - MAGAZIN
02.00 Sport klub 1 Košarka: Indijana - Vašington, prenos
02.15 Arenasport 4 Racing Trough Time Ep. 10
02.30 Sport klub 3 Evroliga: CSKA - Panatinaikos
02.30 Arenasport 2 Hokej, SP divizija 1B: Velika Britanija - Hrvatska
02.45 RTS 2 Tenis: Monte Karlo Roleks masters
03.00 Arenasport 1 Auto moto, Mobil auto
03.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola Jelen Superlige
03.15 Arenasport 4 Auto moto, ABS šou
03.30 Arenasport 1 Fudbal: Arsenal - Njuels Old Bojs
03.45 Arenasport 4 SPORT RIVALRIES: EP 10
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Standard - Anderleht
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Juventus - Monako
04.15 Sport klub 3 Fudbal: Genclerbirligi - Bursa
04.30 Sport klub 1 Tenis: ATP Monte Karlo
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Gumersbah - Flensburg
04.30 RTCG Košarka: Budućnost - Cedevita