Pozdrav Gost

Skupine i parovi za Kup UEFA

  • 1 Odgovora
  • 1982 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline Šole

  • ******
  • 2.536
  • Spol: Muški
Skupine i parovi za Kup UEFA
« u: 31.08.2007, 13:45:40 »

 Parovi za kup UEFA



Skupina 1

Nositelji: Sevilla/AEK Atena, Rapid Bukurešt, Lokomotiva Moksva, Bolton Wanderers, Fiorentina

Nenositelji: Groningen, Nuernberg, Midtjylland, Salzburg, Rabotnički


PAROVI:

Midtjylland - Lokomotiva Moskva

Groningen - Fiorentina

Rabotnički - Bolton

Sevilla - Salzburg

Nuernberg - Rapid Bukurešt



Skupina 2

Nositelji: Villareal, Bayern Leverkusen, Zenit St. Peteesburg, Galatasaray, Everton

Nenositelji: Leiria, Standard Liege, Metalist Kharkiv, Sion, BATE Borisov


PAROVI:

Everton - Metalist Kharkiv

Zenit St. Peteesburg - Standard Liege

Bayern Leverkusen - Leiria

Villareal - BATE Borisov

Sion - Galatasaray



Skupina 3

Nositelji: Panathinaikos, Bordeaux, Sparta Prag, Atletico Madrid, Empoli

Nenositelji: Odense, Artmedia, Zurich, Kayseri Erciyesspor, Tampere United


PAROVI:

Atletico Madrid - Kayseri Erciyesspor

Bordeaux - Tampere United

Panathinaikos - Artmedia

Sparta Prag - Odense

Zurich - Empoli



Skupina 4

Nositelji: Alkmaar, Anderlecht, Sochaux-Montbeliard, Sampdoria, Spartak Moskva

Nenositelji: Panionios, Pacos de Ferreira, Rapid Beč, Aalborg, Haecken


PAROVI:

Sochaux-Montbeliard - Panionios

Rapid Beč - Anderlecht

Pacos de Ferreira - Alkmaar

Sampdoria - Aalborg

Spartak Moskva - Haecken



Skupina 5

Nositelji: Ajax, Palermo, Blackburn Rovers, Braga, Rennes

Nenositelji: FK Mladá Boleslav, Lokomotiva Sofija, Larissa, Hammarby, Dinamo


PAROVI:

Hammarby - Braga

Larissa - Blackburn Rovers

FK Mladá Boleslav - Palermo

DINAMO ZAGREB - AJAX

Rennes - Lokomotiva Sofija



Skupina 6:

Nositelji: Bayern Muenchen, Club Brugge, Heerenveen, Dnjipro Dnjipropetrovsk, CSKA Sofija

Nenositelji: Toulouse, Os Belenenses, Aberdeen, Brann, Helsinborgs


PAROVI:

Brann - Club Brugge

Bayern Muenchen - Os Belenenses

Aberdeen - Dnjipro Dnjipropetrovsk

Heerenveen - Helsinborgs

Toulouse - CSKA Sofija



Skupina 7:

Nositelji: Basel, Real Zaragoza, Hamburger, Austria Beč, Hapoel Tel-Aviv

Nenositelji: Litex Loveč, Aris Thessaloniki, Valerenga, AIK Solna, FK Sarajevo


PAROVI:

Hamburger - Litex Loveč

FK Sarajevo - Basel

Austria Beč - Valerenga

AIK Solna - Hapoel Tel-Aviv

Aris Thessaloniki - Zaragoza



Skupina 8:

Nositelji: Lens, Tottenham, Dinamo Bukurešt, Getafe, Crvena Zvezda

Nenositelji: Kopenhagen, Twente, Groclin Grodzisk Wielkopolski, Anorthosis Famagusta, Elfsborg


PAROVI:

Dinamo Bukurešt - Elfsborg

Tottenham - Anorthosis Famagusta

Getafe - Twente

Lens - Kopenhagen

Groclin Grodzisk - Crvena Zvezda

poz...

 nisam znao gdije da postavio ovo
Blanka Vlašić , Mirko Filipović- Cro Cop ,Janica Kostelić , Dražen Petrović , Goran Ivanišević , Davor Šuker , Dražen Jerković ...

*

Offline Boki

  • ******
  • 10.131
  • Spol: Muški
Odg: Skupine i parovi za Kup UEFA
« Odgovori #1 u: 31.08.2007, 13:50:06 »
Zvezda opet favorit, mada posle onoga sa Rendzersima i ranije Levadijom, ne daje nikakvu garanciju.
Sirius 5E, Eutelsat W3 7E, Eutelsat W1 10E, Hotbird 13 E, Eutelsat W2 16E, Astra 19,2E,Astra 3 21,5E, Arabsat 26E,Astra 2 28E,Eurobird 28,5E,Eurobird 3 33E,Hellasat 39E, Turksat 1C 42E,Thor 1W,Amos 4W, Atlantic Bird 3 5W,Nilesat 101 7W,Telecom 2D 8W,Atlantic Bird 1 12,5W,Telstar 12 15W,...