Pozdrav Gost

DVD-Player Samsung DVD-P370 - titlovi?

• 3 Odgovora
  • 2889 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline scarface_cro

• 953
  • Spol: Muški
  • THE WORLD IS YOURS
DVD-Player Samsung DVD-P370 - titlovi?
« u: 18.12.2007, 21:57:40 »
Jučer sam kupio i sad sam ga pobao i radi sve super samo me jedan stvar muči, a to su titlovi jer kad ubacim divx film sa našim titlovima onda pokazuje umjesto slova Č,Ć,Š,Ž i Đ neke znakove. Vjerovatno ne podržava ta slova, kad odem na subtitle meni onda mogu promjeniti u Uni-standard,Cirilic i Greek. Tako da bilo šta stavim nemogu da našimam jer nema naš jezik.
Moje pitanje dal netko možda zna kako ovo rješti (osim da ga vratim i kupim drugi iako već razmišljam o tome).
Možda nekakav upgrade? Ili možda se da to naštimati jer čini mi se da je dobar za te pare koje sam platio.

Pozdrav

*

Offline scarface_cro

• 953
  • THE WORLD IS YOURS
Odg: DVD-Player Samsung DVD-P370 - titlovi?
« Odgovori #1 u: 19.12.2007, 23:22:25 »
Riješio sam moj mali prooblem sa DVD-Playerom tako da sam ga danas vratio nazad tamo gdje sam ga kupio, jer tražio sam Firmware za njega ali nema nigdje, ima samo nekakav češki koji navodno isto funkcionira kao da su hrvatska/srpska slova.
Ali taj češki Firmware nemože se ubaciti jer ne prepoznaje ga DVD-Player( ćitao sam da i drugi imaju isti problem ).
Zvao sam Samsung-Centralni-Servis i oni su mi rekli da nema hrvatski/srpski Firmware,dali će biti i kada neznaju.

Tako da sam ga vratio i rješio se ga. Ali mogu reći da mi je žao jer je bio jeftin i vrlo dobar(jedini problem titlovi).

« Odgovori #2 u: 26.02.2008, 21:34:49 »
A i ja sam kupio DVD kucno kino samsung HT-Q9 i isto sranje sa titlovima pa sam mislio probati staviti titlove u sub formatu kao na dvd ili probati naci neki upgred na internetu jer znam da je momak nasao za pionir dvd i sprzio na cd ubacio u player i tako popravio ocitavanje slova i stavljanja titlova u tri reda.

*

Offline scarface_cro

• 953
  • THE WORLD IS YOURS
« Odgovori #3 u: 26.02.2008, 22:12:39 »
Teško ćeš do firmware za Samsung jer kako si mogao proćitati i ja sam pokušao da nađem ali ništa. Sad sam malo po netu potražio firmware za tvoje kućno kino ali ništa nisam mogao naći. Jedino nazovi Samsung Servis i pitaj da li uopće postoji Firmware jer oni znaju 100%. Inaće mi se jako svidio Samsung DVD-Player ali titlovi su mi bili važni pa sam ga ipak vratio.

Pozdrav