KERMAN forum
01.11.2014, 11:02:38 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Pozivamo vas na suradnju na forumu www.kerman.hr. Pozdrav

Portal   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vezano za Hustler Tv  (Posjeta: 4809 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Gagi
Početnik

« : 03.01.2008, 11:25:34 »

Dragi prijatelji

jedno jednostavno pitanje moze li se uhvatiti hustler na astri 19,2 hotbirdu 13e ili Eutelsatu w2 koja im je frekvencija. Znam da postoje dva programa jedan je softp drugi hardp.
Gde se mogu nabaviti kljucevi za njih.
Jedna molba dajete jos neki prijedlog gde se mogu naci slicni ili bolji programi iz prono bransche a da se mogu gledati na gore navedena tri satalita. Nabrojte samo one bolje

hvala kao i uvjek za podrobne informacije.

gagi
Evidentirano
scarface_cro
VIP

Spol: Muški

THE WORLD IS YOURS

« Odgovor #1 : 03.01.2008, 11:38:01 »

Hustler TV se nemogu gledati ali imaš na Astri u Premiere paketu emitiraju non-stop Movie,Blue Movie x(oba Hard) i BeateUhse,PremiereErotik1 i PremiereErotik2(sve tri soft), na Hotbirdu imaš Privite Spice,XXL(oba hard) i više Multivision
kanala(pretežno hard ili prikazuju se normalni filmovi) ali ti navedeni kanali emitiraju xxx tek poslije odprilike 22sata jer prije emitiraju sa filmovima ili drugim stvarim. Za Eutelsat mi nije ništa poznato.
Ali za sve te programe trebaš imati odgovarajući ključ u resuveru.

Evidentirano
RED B.
Sat. guru

Pour Le Merite

« Odgovor #2 : 03.01.2008, 13:47:40 »

Dragi prijatelji

jedno jednostavno pitanje moze li se uhvatiti hustler na astri 19,2 hotbirdu 13e ili Eutelsatu w2 koja im je frekvencija. Znam da postoje dva programa jedan je softp drugi hardp.
Gde se mogu nabaviti kljucevi za njih.
Jedna molba dajete jos neki prijedlog gde se mogu naci slicni ili bolji programi iz prono bransche a da se mogu gledati na gore navedena tri satalita. Nabrojte samo one bolje

hvala kao i uvjek za podrobne informacije.

gagi

Jedino ti preko Sirius satelite ide Hustler koji je moguce pratiti preko kljuceva.
« Zadnja izmjena: 04.01.2008, 13:51:34 RED B. » Evidentirano

-- 
RED BARON
Dreambox 7020Si
2xMTI BlueLine 0,2dB - Triax 90
1xSharp HQ 0,3db - Gibertini 105+SuperJack
Gagi
Početnik

« Odgovor #3 : 04.01.2008, 13:17:59 »

Hvala za info
´Mogu li vas nesto dodatno pitati. Ja imam otvorenu premiereru ali tamo je samo beate use otvoren i funkionise ove sto si naveo blue movi i bloue movi+ nisu od priemiere kao i premiere erotic1 i premiere erotic2 mozes li poslati frekvencije za ove programe. kako stoji sa kljucevima

Sto se tice private spice postoji kanal al ne otvaram sa premiere paketom. U kome sistemu su kljucevi i gde se mogu dobiti.

hvala unapred

gagi
Evidentirano
RED B.
Sat. guru

Pour Le Merite

« Odgovor #4 : 04.01.2008, 13:53:45 »

Koji prijemnik opce imash?
Evidentirano

-- 
RED BARON
Dreambox 7020Si
scarface_cro
VIP

THE WORLD IS YOURS

« Odgovor #5 : 04.01.2008, 14:35:19 »

Hvala za info
´Mogu li vas nesto dodatno pitati. Ja imam otvorenu premiereru ali tamo je samo beate use otvoren i funkionise ove sto si naveo blue movi i bloue movi+ nisu od priemiere kao i premiere erotic1 i premiere erotic2 mozes li poslati frekvencije za ove programe.

Neznam odakle ti to da ti navedeni kanali nisu u premiere paketu?
Evo ti link gdje su ti frekvencije :  http://en.kingofsat.net/pack-premiere.php

Evidentirano
ar2di2
Sat. hobista
*

« Odgovor #6 : 04.01.2008, 14:40:28 »

pozdrav RED.B.Nadovezao bi se na temuImam topfield 3000coci pa me zanima kaj mogu gledat imam astra i i hotbird.Ključevi mi za premier počinju s 07 index,sta več znači.nikako ne mogu gledat.RED.B Bit ču ti zahvalan za odgovor.hvala unaprijed.i sta sve mogu piratski gledat s topfieldom.  
Evidentirano
player
CS član
**

Fta Fanatic

« Odgovor #7 : 04.01.2008, 16:02:13 »

Citat:
Mogu li vas nesto dodatno pitati. Ja imam otvorenu premiereru ali tamo je samo beate use otvoren i funkionise ove sto si naveo blue movi i bloue movi+ nisu od priemiere kao i premiere erotic1 i premiere erotic2 mozes li poslati frekvencije za ove programe. kako stoji sa kljucevima

Sto se tice private spice postoji kanal al ne otvaram sa premiere paketom. U kome sistemu su kljucevi i gde se mogu dobiti.

Prije svega kanal privat spice ti je iz digi paketa pa pronađi svježe ključeve za digi tv i riješen problem.

Što se tiče tvoje tvrdnje da blue movie,blue movie+ i ostali nisu u Premiere paketu tu vjerovatno griješiš
iz tog razloga jer ti se Beate Uhse Tv pojavio nakon skidanja pod tim originalnim imenom a ostala četiri
bez imena slovno več su prikazani pola slovima pola brojevima,npr.,UNKNOWN 778 ili UNKNOWN 665.

Ako ti se ni nakon svega ovog ne žele otvoriti onda obrati pozornost na ovaj link:
http://www.kerman.hr/forum/index.php?topic=6269.0
Evidentirano

Victory AF 1700..ti i ja,prijatelja dva..
scarface_cro
VIP

THE WORLD IS YOURS

« Odgovor #8 : 04.01.2008, 16:15:06 »

Prije svega kanal privat spice ti je iz digi paketa pa pronađi svježe ključeve za digi tv i riješen problem.

Koliko vidim kolega Gagi pita za xxx kanale na Astri,HB i Eutelsatu pa tako da mu je DigiTV na Intelsatu nevažan ali PrivateSpice ima na Hotbirdu frek.10911 V sr27500 naravno sa aktualnim ključevima.
Evidentirano
Gagi
Početnik

« Odgovor #9 : 04.01.2008, 21:24:14 »

Hvala decki pravi ste lafovi

Snaci cu se vec nekako sve imam a to je zahvaljujuci vama haval na svemu.
Samo jos eventualno da li mi mozete reci u kom sistemu koridranja su privatespace

toliko

zahvaljujem

gagi
Evidentirano
RED B.
Sat. guru

Pour Le Merite

« Odgovor #10 : 10.01.2008, 19:17:50 »

TPS Crypt.
To je u biti Viaccess 2.3 + neke modifikacije ako se ne varam.
Evidentirano

-- 
RED BARON
Dreambox 7020Si
RED B.
Sat. guru

Pour Le Merite

« Odgovor #11 : 10.01.2008, 19:21:43 »

pozdrav RED.B.Nadovezao bi se na temuImam topfield 3000coci pa me zanima kaj mogu gledat imam astra i i hotbird.Ključevi mi za premier počinju s 07 index,sta več znači.nikako ne mogu gledat.RED.B Bit ču ti zahvalan za odgovor.hvala unaprijed.i sta sve mogu piratski gledat s topfieldom.  

Hmm, radi ti TPS ako se ne varam, za Premiere znam da ne radi.
Ukucaj svoj prijemink u trazilicu, naci cesh sve odgovore.
Ti imash ci slot na prijemniku, kupsih si neki CAM i glesah sve zivo, makar za tu luvu radije kupish novi prijemnik.
Evidentirano

-- 
RED BARON
Dreambox 7020Si
vvedriss
Najljepša Podravina
Global Moderator

Nitko nije idealan!

« Odgovor #12 : 11.01.2008, 11:06:31 »

Hustler i Hustler TV na Siriusu 2/3 , 12111/H/27500
Evidentirano

Alma S 2200 HD
Windows 7
Triax 110-motor SuperJack 120
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP KERMAN forum | Powered by SMF 1.1.20. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved.
TinyPortal v0.9.8 © Bloc
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!