Pozdrav Gost

Nogomet na SAT TV-u

  • 970 Odgovora
  • 355128 Hitova

0 lanova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline ole

  • ******
  • 2.536
  • Spol: Muki
Nogomet na SAT TV-u
« u: 14.02.2007, 18:56:38 »
Nogomet na SAT TV-u

« Zadnja izmjena: 14.01.2015, 12:59:05 od drvr »
Blanka Vlai , Mirko Filipovi- Cro Cop ,Janica Kosteli , Draen Petrovi , Goran Ivanievi , Davor uker , Draen Jerkovi ...

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.149
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #1 u: 06.03.2016, 13:46:00 »
Nedelja/Sunday 6/3/2016




Bulgaria - PFG (Professional Football Group) Group C (South West)
11:00 Chepinets - CSKA Sofia
Kanal 3
-HellasSat 39E -11565 H 30000 -FTA -thx Venko



Spain - La Liga BBVA
12:00 Real Betis - Granada
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -FTA(C-Band)
*IMC WORLDCUP 2014
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Latin Andina (Chile/Bolivia/Peru/Ecuator/Colombia/Venezuela)
-SES 40.5W -3752 V 7400 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)



India - I League
12:00 Sporting Goa - Bengaluru
RRsat Promo 2 HD
-Hispasat 30W 10730 H 27500 -FTA -thx Venko


14:35 DSK Shivajians - East Bengal
RRsat Promo 2 HD
-Hispasat 30W 10730 H 27500 -FTA -thx Venko


Russia - Premier League
12:30 Ufa - Mordovia Saransk
*Match! Nash Futbol
-Eutelsat 36E 12226 L 27500 -DRE Crypt(EMU)


15:00 Terek Grozny - Lokomotiv Moskva
*Match! Nash Futbol
-Eutelsat 36E 12226 L 27500 -DRE Crypt(EMU)


Italy - Serie A
12:30 Torino - Lazio
*Fox Sports Chile HD
-Intelsat 55.5W -4015 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Fox Sports Chile
-Intelsat 55.5W -4136 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Six HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Six
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)



Turkey - 1. Lig
12:30 Sanica Boru Elazigspor - Altinordu
TRT Avaz
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA
-Yamal 90E -10972 H 11200 -FTA



12:30 B.B. Gaziantep - Samsunspor
TRT Spor HD
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E- 11637 H 30000 -FTA
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -11471 H 30000 -FTA



15:00 Trabzon 1461 - Boluspor
TRT Spor HD
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E- 11637 H 30000 -FTA
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -11471 H 30000 -FTA



17:30 Kardemir Karabukspor - Adana Demirspor
TRT Spor HD
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E- 11637 H 30000 -FTA
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -11471 H 30000 -FTA



Turkey - 3. Lig
12:30 Beylerbeyi - anakkale Dardanelspor
TON TV
-Turksat 42E -12130 V 27500 -FTA



Scotland - FA Cup
13:00 Celtic - Morton
*Gol TV
-SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
-Galaxy 125W -3900 V 29079 -PowerVU(**)(C-Band)
-AMC 131W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)



Germany -Bundesliga 2
13:30 FC Heidenheim 1846 - FC St. Pauli
Eintracht Braunschweig - MSV Duisburg
VfL Bochum 1848 - DSC Arminia Bielefeld [Simulcast]
Bundeswehr TV / BWTV
-Eutelsat 7.3W -11595 V 27500 -PowerVU(**)
-Hotbird 13E -11054 H 27500 -PowerVU(**)
-NSS 57E -11007 V 4880 -PowerVU(**)


Germany - 3. Liga
14:00 Dynamo Dresden - Stuttgarter Kickers
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2E -12110 H 27500 -FTA


Germany - Bundesliga
15:30 Mainz 05 - Darmstadt
Bundeswehr TV / BWTV [Simulcast]
-Eutelsat 7.3W -11595 V 27500 -PowerVU(**)
-Hotbird 13E -11054 H 27500 -PowerVU(**)
-NSS 57E -11007 V 4880 -PowerVU(**)
*PPTV HD
-Thaicom 78.5E -3930 V 14200 -Biss(C-Band) -thx Forsat
*PPTV
-Thaicom 78.5E -3920 H 30000 -Biss(C-Band) -thx Forsat



England - Premier League
14:30 Crystal Palace - Liverpool
Diema
-HellasSat 39E -12524 H 30000 -I2(Bulsat)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Sports 24
-NSS 57E -4147 R 8850 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 20W -4131 R 15404 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 47.5W -4162 R 9247 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177W -4103 R 15196 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -FTA(C-Band)
*IMC WORLDCUP 2014
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*UzReport TV
-Yamal 90E -11505 V 3800 -FTA
*MRTV Entertainment
-Thaicom 78.5E -3710 H 13333 -Biss(C-Band) -thx Forsat



Netherlands - Eredivisie
14:30 Willem II - Ajax
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12737 H 7552 -Biss
*Telekanal Futbol (Football Russia)
-Yamal 90E -11093 H 30000 -Biss/FTA
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*MCOT Kids & Family
-Thaicom 78.5E -3920 H 30000 -Biss(C-Band) -thx Forsat



16:45 Feyenoord - Cambuur
*Telekanal Futbol (Football Russia)
-Yamal 90E -11093 H 30000 -Biss/FTA
*MCOT Kids & Family
-Thaicom 78.5E -3920 H 30000 -Biss(C-Band) -thx Forsat



Tunisia - Ligue Professionnelle 1
14:30 Ben Guerdane - Zarzis
Tunisia National 2 / Al Watania 2
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Badr 26E -3800 R 12000 -FTA(C-Band)
-Badr 26E -3959 R 12000 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 7.3W -10777 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 12000 -FTA



15:00 Club Africain - Etoile Sahel
Alkass Two HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7W -11919 H 27500 -FTA
Tunisia National 1 / Al Watania 1
-Eutelsat 7.3W -10796 V 27500 -FTA
-Hotbird 13E -12149 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12073 H 27500 -FTA
-Badr 26E -3800 R 12000 -FTA(C-Band)
-Badr 26E -3959 R 12000 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 12.5W -12584 H 2894 -FTA
-Arabsat 30.5E -12512 H 12000 -FTA



15:30 CS Sfaxien - Stade Tunisien
Attessia TV
-Eutelsat 7.3W -11392 V 27500 -FTA



Croatia - 1. HNL
15:00 Dinamo Zagreb - Slaven Koprivnica
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss



17:00 Rijeka - Osijek
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss



Iran - Iranian League
15:00 Sepahan - Saba Qom
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss



Hungary - Nemzeti Bajnoksg II
18:00 Zalaegerszegi TE - Mezkvesd-Zsry
M4 Sport HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sport HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.149
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #2 u: 09.03.2016, 12:36:34 »
Update 09.03.2016


Azerbaijan - Azerrbaycan Kuboku (Azerbaijan Cup)
11:00 Inter - Ravan
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA


14:30 Neftci - Xazar Lenkaran
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA



Hungary - NB1
16:00 Pusks FC - Paksi SE
M4 Sport HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sport HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA


Europe - Olympic Qualifying Tournament Women
19:30 Netherlands - Sweden
Eurosport (Germany)
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA


World - Womans International Freindly (SheBelieves Cup)
23:00 France - England
D17
-Astra 19.2E -11934 V 27500 -FTA
BBCi / BBC Red Button
-Astra 28.2E -10773 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -12422 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 -Biss

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.149
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #3 u: 10.03.2016, 16:19:44 »
Thursday ( Jeudi)10.03.2015 (GMT+01)


UEFA Europa League
18:00 FC Shakhtar Donetsk-RSC Anderlecht
UKRAINE-SD
-Astra 4.8E -12130 V 27500 -Biss
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)


18:00 FC Basel 1893 -Sevilla F
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)(DVB-S2)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss)
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG)
beIN Sports 2
-Eutelsat 5W -11054 V 29950 -Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W -12543 H 27500 -Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2 HD
-Eutelsat 5W -12564 V 29950-Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)



18:00 BV Borussia Dortmund-Tottenham Hotspur
Duhok TV
-NSS 57E -11188 V 1774 -FTA(DVB-S2)
Idman Azerbaijan
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
BETFRED TV (TTV) Cisco4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU (SIS Live)
BWTV
-Nile sat7W -11595 V 27500 -PowerVU
-Hotbird 13E -11054 H 27500 -PowerVU
ESPN 2 Venezuela
-SES 40W-3752 V 7400 -PowerVU(C-Band)
ESPN 2 Colombia
-SES 40W-3752 V 7400 -PowerVU(C-Band)
ESPN 2 Sur
-SES 40W-3752 V 7400 -PowerVU(C-Band)
Fox Sports 2 Brasil
-SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band)
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W -11054 V 29950 -Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W -12543 H 27500 -Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1 HD
-Eutelsat 5W -12564 V 29950-Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
Match! TV
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
BNT HD
-Intelsat 45E- 11585 V 21411 -FTA (DVB-T)



18:00 Fenerbahce -Sporting Braga
TRT 1
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA/Biss
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA/Biss
-Eutelsat 7E -11492 V 30000 -FTA(Possible Encryp.)
TRT1 HD
Turksat 42E -11054 V 30000-FTA/Biss
ESPN Latin America Andina
-SES 40W-3752 V 7400 -PowerVU(C-Band)
AZ Azerbaijan
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)



20:05 Liverpool -Manchester United
Duhok TV
-NSS 57E -11188 V 1774 -FTA(DVB-S2)
Idman Azerbaijan
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
W9 Suisse
-Eurobird 9E -12034 V 27500 -FTA(DVB-S2)
W9
-Hotbird 13E-11681 H 27500 -(Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W-11554 V 29950 -(Emu Atlas100HD/200 HD)
RTRS
-Eutelsat 16E -11261 H 30000 -FTA
BETFRED TV (TTV) Cisco4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU (SIS Live)
Fox Sports 2 Brasil
-SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W -11054 V 29950 -Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W -12543 H 27500 -Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1 HD
-Eutelsat 5W -12564 V 29950-Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
Match! TV
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
BNT 1 HD
-Intelsat 45E- 11585 V 21411 -FTA (DVB-T)
BNT HD
-Intelsat 45E- 11585 V 21411 -FTA (DVB-T)
3 Sport TV HD
-Afghansat 48E -11293 V 27500 -FTA



20:05 Villarreal CF -Bayer 04 Leverkusen
Sport1
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA
TV Zimbo
-Eutelsat 10E 10756 V 2480 -FTA
TM 2 (ORTM 2)
-Intelsat 31.5W -12344 V 2121 -FTA
EBC3
-Nile sat 7W-12380 H 27500-FTA (Possible Black Screan)
-NSS 57E-3660 L 8883 -FTA (C-Band)
Vision 4
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA(Sub-Sahara)
-Eutelsat 16E -21538 H 1054 -FTA(Ka-Band)
-SES 4 22W -11671 V 30000 -FTA(West Africa)
BWTV
-Nile sat7W -11595 V 27500 -PowerVU
-Hotbird 13E -11054 H 27500 -PowerVU
ESPN Latin America Andina
-SES 40W-3752 V 7400 -PowerVU(C-Band)
IRIB Varesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
beIN Sports 2
-Eutelsat 5W -11054 V 29950 -Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W -12543 H 27500 -Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2 HD
-Eutelsat 5W -12564 V 29950-Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)



20:05 Athletic de Bilbao -Valencia C.F
ESPN 2 Venezuela
-SES 40W-3752 V 7400 -PowerVU(C-Band)
ESPN 2 Colombia
-SES 40W-3752 V 7400 -PowerVU(C-Band)
Meridiano
-SES 40.5W-3883 R 26660 -PowerVU(C-Band)



20:05 AC Sparta Prague-SS Lazio
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
MTV8
-Eutelsat 12.5W-12718 H 36510 -FTA (DVB-T)



Abdullatif Jameel Saudi Professional League
17:30 AlHilal-Alnassr
MBC Pro Sports 1
-Eutelsat 8W-11471 V 27500 -FTA
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 8W-11471 V 27500 -FTA



Qatar Stars League
15:00 AlWakra-Mesaimeer
Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)
beIN Sports HD
-Badr26E -11623 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W- 12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)



Iranian League
12:00 Siah Jamegan Khorasan- Sepahan
IRIB Varesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss


14:00 Zob Ahan -Saipa
IRIB Varesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
« Zadnja izmjena: 10.03.2016, 16:52:22 od drvr »

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.149
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #4 u: 14.03.2016, 13:21:22 »
Monday (Lundi) 14/03/2016 GMT



English Premier League
21:00 Leicester City Vs Newcastle United FC
Duhok TV
-NSS 57E -11188 V 1774 -FTA(DVB-S2)
Idman Azerbaijan
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
3 Sport TV HD
-Afghansat 48E -11293 V 27500 -FTA
Sport 24
-NSS 47.5W-4163 R 9247-PowerVU(C-Band)
-NSS 57.0E- 4147 R 9245 -PowerVU(C-Band)
-NSS 20W- 4131 R 15404-PowerVU(C-Band)
UzReport TV
-Yamal 90.0E -11504 V 1520-FTA
IRIB Varesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
Match! TV
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA


Spanish League Primera Div. 1
20:30 Granada CF Vs RCD Espanyol
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W -11054 V 29950 -Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W -12543 H 27500 -Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports1 HD
-Eutelsat 5W -12564 V 29950-Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 55.5W -3735 V 8681 -PowerVU(C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5W -3735 V 8681 -FTA(C-Band)


Portugal SuperLiga
21:00 SL Benfica Vs Tondela
SporTV 2 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)


Egyptian League
14:00 Smouha Vs Etehad Al Shorta
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
Al Hayat 2
-Nile Sat 7W 12015 V 27500 -FTA
ON TV
-Nile sat 7W-12054 V 27500 -FTA

16:15 Haras Al Hedoud Vs El Masry Club
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
Al Hayat 2
-Nile Sat 7W 12015 V 27500 -FTA
ON TV
-Nile sat 7W-12054 V 27500 -FTA

19:00 El Entag Al harby Vs Ghazl El Mahalla
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
Al Hayat 2
-Nile Sat 7W 12015 V 27500 -FTA
ON TV
-Nile sat 7W-12054 V 27500 -FTA


Turkey-First League lig.1
18:00 Erciyespor Vs Goztepe
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E-11471 H 30000FTA
TRT 3 HD / TRT Spor HD
-Eutelsat 7E- 11637 H 30000 -FTA
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA


Italian Lega Pro
20:00 Alessandria Vs Cittadella
RAI Sport1
-Hotbird 13E-11804 V 27500 -FTA


Russian Premier League
17:00 Dinamo Moscow Vs Terek Grozny
Match! TV
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA


Argentina Primera Division
23:00 Sarmiento Vs Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba
Canal 7 TV Pblica
-SES 40.5W -4070 L 4440 -FTA(C-Band)
-Arsat 71W-11670 V 30000 -FTA
Canal 7 TV Pblica HD
-Arsat 71W-11870 H 14089 -FTA
-Arsat 71W-11670 V 30000 -FTA


German Bundesliga 2nd Divsion
20:15 FC Kaiserslautern Vs VFL Bochum
Sport1
-Astra 19.2E-12480 V 27500 -FTA
BWTV
-Nile sat7W -11595 V 27500 -PowerVU
-Hotbird 13E -11054 H 27500 -PowerVU



Greece - Superleague
18:30 AEK Athens - Panthrakikos
ANT-1 Pacific
-Eutelsat 10E -11176 H 2220 -Biss

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.149
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #5 u: 16.03.2016, 16:23:07 »
Update 16.03.2016

Hungary - Magyar Cup
16:00 Ujpest - Bekescsaba
M4 Sport HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sport HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA


18:00 Debrecen - Ferencvaros
M4 Sport HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sport HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.149
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #6 u: 19.03.2016, 12:55:52 »
 Update: 19.03.2016


Hungary - NB1
15:30 Diosgyor - Szombathelyi Haladas
M4 Sport HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sport HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA



18:00 Vasas - Ferencvaros
M4 Sport HD (Europa)
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sport HD
-Eutelsat 9E -11958 V 27500 -FTA

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.149
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #7 u: 20.03.2016, 15:28:25 »
Update 20.03.2016


Netherlands - Eredivisie

16:45 PSV - Ajax
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA



Greece - Superleague
14:00 Panaitolikos - AEK Athens
ANT-1 Pacific
-Eutelsat 10E -11176 H 2220 -Biss



16:15 Panthrakikos - Atromitos
ANT-1 Pacific
-Eutelsat 10E -11176 H 2220 -Biss

*

Offline drvr

  • ****
  • 33.377
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #8 u: 23.03.2016, 12:38:20 »
Sreda - Wednesday - Merceredi

23.03.2016





African Cup of Nations Qualifiers

14:30    South Sudan - Benin

ORTB
-Eutelsat 5W - 12690 V 30000 - FTA
-Eutelsat 5W - 4154 L 2290 - FTA (C-Band)

15:30    Chad - Tanzania
TBC1
-Intelsat 64.2E - 3893 L 3072 - FTA (C-BAND)
Tl Tchad
- NSS 57E - 3633 R 2625 - FTA (C-Band)
-SES 4  22W - 12690 V 30000 - FTA
-Nile sat 7W - 12380 H 27500 - FTA

17:00    Zambia - Congo
Tele Congo
-Ses 5E - 12054 V 29950 - FTA (Africa Sub-Sahara)
-Eutelsat 5W - 3633 R 2018 - FTA (C-Band)
-Eutelsat 5W - 3727 R 29950 - FTA (C-Band)
-GALAXY 97W - 12053 V 22000 - FTA
ZNBC TV 1
-Intelsat 60E - 3765 R 5000 - FTA (C-Band)


UEFA  Women's Champions League

18:00    Wolfsburg - Brescia

EuroSport Deutschland
-Astra 19.2E - 12226 H 27500 - FTA

18:30    Bercelona - PSG
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)

19:00    Lyon - Slavia Prague
beIN Sports 2
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)

20:00    Rosengrad - FFC Frankfurt
EuroSport Deutschland
-Astra 19.2E - 12226 H 27500 - FTA


Brazil Paulista League

21:00    Oeste - Capivariano SP

SporTV 2 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)

24:00    Sao Bento - Ferroviaria SP
SporTV 2 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)


Pepsi Egypt Cup

14:30    Etehad Al Shorta - Gazl Portsead
14:30    Smouha - Gomhoreyet Shbeen
14:45    Petrojet - Suhag
14:45    Al Ismaily - El Raja Matrouh
19:00    Tala'ea El Gaish - Tanta

AL-Nahar Al Youm
-Nile sat 7W - 11430 V 27500 - FTA


Friendlies - National

18:00    Slovenia - Macedonia

SportsMax 2
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - FTA (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - FTA (C-Band)


UEFA European U-21 Qualifiers

18:00    Georgia - San Marino

1TV Georgia
-AzerSpace 46E - 11094 H 27500 - FTA/Biss

*

Offline drvr

  • ****
  • 33.377
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #9 u: 26.03.2016, 11:38:29 »
Subota - Saturday - Samedi

26.03.2016





African Cup of Nations Qualifiers

13:30    Seychelles - Lesotho

Lesotho TV
-Nss 20W - 11585 H 2200 - FTA (South Africa)

14:00    Burundi - Namibia
NBC 1
-Thor 1W - 3977 L 17775 - FTA (C-Band)

15:30    Cameroon - South Africa
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via 4(Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
CRTV
-Eutelsat 5W - 12690 V 30000 - FTA
-Eutelsat 5W - 3743 L 2785 - FTA (C-Band)
-Eutelsat 7E - 12728 V 30000 - FTA (Sub-Sahara)
-Eutelsat 16E - 10804 H 30000 - FTA (DVB-S2)(Sub-Sahara)

15:30    Congo - Angola
RTNC 1
-Eutelsat 3.1E - 3985 R 13557 - FTA (C-Band)

18:00   Cape verde - Morocco

BeIn Sports USA
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
BeIn Sports Max 9
-Astra 19.2E - 12610 V 22000 - NO FTA

19:00    Burkina Faso - Uganda
UBC TV Uganda
-Intelsat 64.2E - 3654 R 5632 - FTA (C-Band)
-Eutelsat 10E - 3721 R 3303 - FTA (DVB-S2) (C-Band)
-Amos 17E - 12418 V 30000 - FTA (DVB-S2) ( Africa)
RTB TV
-Eutelsat 3.1E - 3650 R 2740 - FTA (C-Band)

20:00    Senegal - Niger
RTS1
-Eutelsat 7E - 11221 H  27500 - FTA
-Eutelsat 7E - 12728 V 30000 - FTA (Africa)
-Eutelsat 16E - 10804 H 30000 - FTA (Africa)
-Intelsat 24.5W - 3653 R 3906 - FTA (C-Band)
tl sahel
-Eutelsat 5W - 12690 V 30000 - FTA
-Eutelsat 5W - 3645 R 2170  - FTA (C-Band)
-Turksat 42E - 18669 L 22500 - FTA (KA-Band)


WC2018 S. American Qual.

01:45    Brazil - Uruguay
VTV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
Meridiano
-SES 40.5W - 3883 R 26660 - PowerVU (C-Band)
beIN Sports 2
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
SportsMax
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
TV Grande Rio
-SES 40.5 W - 3652 L 4000 - FTA


N. American World Cup Qualifiers


03:06   Guatemala - United States

BeIn Sports USA
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
SporTV 2 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)


Friendlies - National

17:00    Russia - Lithuania
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)

17:30    Austria - Albania
ESPN+ HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)

20:45    Germany - England

ZDF
-Astra 19.2E - 11953 H 27500 - FTA
-HotBird 13E - 11054 H 27500 - FTA
ZDF HD
-Astra 19.2E - 11361 H 22000 - FTA (DVB-S2)
ITV HD / UTV HD / STV HD
-Astra 28.2E - 10832 H 22000 - FTA
-Astra 28.2E - 10936 V 22000 - FTA
-Astra 28.2E - 10994 H 22000 - FTA
-Astra 28.2E - 11053 H 22000 - FTA
-Astra 28.2E - 11068 V 23000 - FTA
-Astra 28.2E - 11097 V 23000 - FTA
-Intelsat 27.5W - 11495 V 44100 - Biss
ITV / UTV / STV
-Astra 28.2E - 10758 V 22000 - FTA
-Astra 28.2E - 10832 H 22000 - FTA
-Astra 28.2E - 10891 H 22000 - FTA
-Astra 28.2E - 10906 V 22000 - FTA
-Astra 28.2E - 10994 H 22000 - FTA
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)
IRIB Varesh
-Badr 26E - 11881 H 27500 - FTA/Biss (DVB-S2)
-Intelsat 62E - 11555 V 30000 - FTA/Biss
BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU
RAI3
-Hotbird 13E - 10992 V 27500 - FTA (Possible Encryp.)


Moroccan Pro League

21:00    Wydad Athletic Club - Kenitra AC
Arriadia
-Hotbird 13E - 10873 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12683 V 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11476 V 27500 - FTA
-Eutelsat 21.5E - 11569 H7220 - FTA
-Nilesat 7W - 11515 V 24000  - FTA (DVB-T)


Brazil Paulista League

20:00    Ferroviaria SP - Oeste

SporTV 2 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
Gol TV
-Galaxy 125W - 3900 V 29079 - PowerVU (C-Band)
-AMC 131W - 3820 H 29724 - PowerVU (C-Band)

22:30    Botafogo SP - Osasco Audax
SporTV 2 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)

24:00    Paulista Corinthians - Ituano
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC  HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W-3920 H 27500 - PowerVU (C-Band)


Brazil Gaucho League

20:00    Internacional - Novo Hamburgo

PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU(C-Band)
PFC  HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (C-Band)


Wales Premier League

18:15   The new saints - Newtown
S4C
-Astra 28.2E - 11344 V 27500 - FTA


Allianz Frauen - Bundesliga

13:30 SC   Freiburg - FC Bayern Mnchen

EuroSport Deutschland
-Astra 19.2E - 12226 H 27500 - FTA

*

Offline drvr

  • ****
  • 33.377
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #10 u: 29.03.2016, 16:29:58 »
Utorak - Tuesday - Mardi

29.03.2016




African Cup of Nations Qualifiers

15:00    Lesotho - Seychelles
Lesotho TV
-Nss 20W-11585 H 2200 - FTA (South Africa)

16:00    Niger - Senegal

RTS1
-Eutelsat 7E -11221 H  27500 - FTA
-Eutelsat 7E -12728 V 30000 - FTA (Africa)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 - FTA (Africa)
-Intelsat 24.5W -3653 R 3906 - FTA (C-Band)
tl sahel Niger
-Eutelsat 5W-12690 V 30000 - FTA
-Eutelsat 5W -3645 R 217 - FTA (C-Band)
-Turksat 42E-18669 L 22500 - FTA (KA-Band)

16:00    Ethiopia - Algeria
beIN Sports 2
-Eutelsat 5W -11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W -12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2HD
-Eutelsat 5W -12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
ETV1 (EBC)
-NSS 57E-3660 L 8883 - FTA (C-Band)
-Amos 17E-3618 R 1000 - FTA ( Africa)
-Nile sat 7W-10757 V 27500 - FTA

17:00    Togo - Tunisia
TVT  International (TV Togo International)
-Eutelsat 9E -11746 H 27500 - FTA (DVB-S2)
-Eutelsat 10E-4039 R 2222 - FTA (C-Band)
-Amos 17E-3664 R 1446 - FTA (C-Band)
-Amos 17E-11884 V 27500  - FTA (Africa)

17:00    Namibia - Burundi
NBC 1
-Thor 1W-3977 L 17775 - FTA (C-Band)

18:00    Uganda - Burkina Faso

RTB TV
-Eutelsat 3.1E -3650 R 2740 - FTA (C-Band)
NBS TV
-Intelsat 904 60.0E -3768 R 2067 - FTA (C-BAND)
-Eutelsat 10A 10E- 3706 R 6250 - FTA (C-BAND)
-Eutelsat 10A 10E- 3721 R 3303 - FTA (C-BAND)

18:30    Gambia - Mauritania
GRTS Gambia
-Intelsat 24.5W -4070 R 3798 - FTA (C-Band)

19:00    Sudan - Ivory Coast
RTI 1
-Badr 26E-12073 H 27500 - FTA
-Intelsat 34.5W-3677 R 3220 - FTA (C-Band)
-SES 4 22W- 10986 V 30000 - FTA
-SES 4 22W- 11551 V 40000 - FTA
-Galaxy 19 97W-12184 H 21991 - FTA
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)

19:00    South Africa - Cameroon
CRTV
-Eutelsat 5W-12690 V 30000 - FTA
-Eutelsat 5W -3743 L 2785 - FTA (C-Band)
-Eutelsat 7E-12728 V 30000 - FTA (Sub-Sahara)
-Eutelsat 16E-10804 H 30000 - FTA (DVB-S2)(Sub-Sahara)

21:00    Morocco - Cape Verde

Al Aoula (Terrestre Marocaine)
-Hotbird 13E -10873 V 27500 - Biss
-Badr 26E-12683 V 27500 - Biss
-Nilesat 7W-11515 V 24000 - FTA (DVB-T)
BeIn Sports Max 9
-Astra 19.2E-12610 V 22000 - NO FTA


World Cup 2018 - Asia Cup 2019 Qualifying


16:00    Iraq - Viet Nam
Al Iraqiya Sports
-Badr26E-10850 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W-12380 H 27500 - FTA

16:00    Palestine - East Timor
Palestine Sport
-Nile sat 7W -12645 H 27500 - FTA

16:30    Iran - Oma
n
Oman Sport
-Nile sat 7W-12111 H 27500 - FTA
-Badr 26E-12456 H 27500 - FTA
Oman Sport HD
-Nile sat 7W-12111 H 27500 - FTA
-Badr 26E-12456 H 27500 - FTA
IRIB TV 3
-Badr 26E -11900 V 27500 - FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 - FTA/Biss (DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 - FTA/Biss

17:00    United Arab Emirates - Saudi Arabia
AD Dhabi Sports 1
-Nile sat 7W-12226 H 27500 - FTA
-Badr  26E -11804 H 27500 - FTA
Abu Dhabi Sports 1 HD
-Nile Sat 7W -12467 H 27500 - FTA (DVB-S2)
Yahsat 52E -12092 H 27500 - FTA (DVB-S2)
Sharjah Sport
-Nile Sat 7W -11977 V 27500 - FTA
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 - FTA
Sharjah Sport HD
-Nile sat 7W- 11012 V 27500 - FTA
Dubai Sports1
-Nile Sat 7W- 11785 V 27500 - FTA
-Bdar 26E- 12130 V 27500 - FTA
Dubai Sports 1 HD
-Nile sat 7W -12322 V 27500 - FTA
-Yahsat 52.5E-11823 H 27500 - FTA (DVB-S2)
Saudi Sports 1
-Badr 26E -12015 V 27500 - FTA
-Badr 26E -11228 V 27500 - FTA
-Badr 26E -12149 H 30000 - FTA
-Nilesat 7W -12149 H 27500 - FTA
-Arabsat 30.5E -10923 H 17000 - FTA
-Galaxy 97W-12152 H 20000 - FTA
Saudi Sport-1 HD
-Badr 26E -12149 H 30000 - FTA
Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 - FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 - FTA(DVB-S2)


WC2018 S. American Qual.

22:30    Colombia - Ecuador
Meridiano
-SES 40.5W-3883 R 26660 - PowerVU (C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)


Friendlies - National

19:00    Georgia - Kazakstan
1TV Georgia
-AzerSpace 46E -11094 H 27500 - FTA/Biss

19:45    Portugal - Belgium
ESPN+ HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)

20:30    Switzerland - Bosnia And Herzegovina
RTS Deux HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 - Via2.6 (SSR/SRG Swiss)(DVB-S2)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E -10971 H 29700 - Via2.3 (SSR/SRG Swiss)
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 - Via2.3 (SSR/SRG)
SRF info HD
-Hotbird 13E -11526 H 29700 - Via2.3 (SSR/SRG)

20:30    Austria - Turkey
TV8
-Turksat 42E -12346 H 9600 - FTA/Biss

20:30    Sweden - Czech Republic
NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 - FTA/Biss

20:45    Germany - Italy
Das Erste
-Astra 19.2E -11836 H 27500 - FTA
-Hotbird 13E -11541 V 22000 - FTA
Das Erste HD
-Astra 19.2E -11494 H 22000 - FTA (DVB-S2)
RAI1
-Hotbird 13E-10992 V 27500 - FTA (Possible Encrtp.)
IRIB Varesh
-Badr 26E -11881 H 27500 - FTA/Biss (DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 - FTA/Biss
beIN Sports 2
-Eutelsat 5W -11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W -12543 H 27500 -Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2HD
-Eutelsat 5W -12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
TV Net
-Turksat 42E- 12220 V 4800 - FTA
TV Net HD
-Turksat 42E- 12213 V 5833 - FTA
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)
3 Sport TV HD
-Afghansat 48E -11293 V 27500 - FTA
Maiwand tv
-Yahsat 52.5E-11785 H 27500 - FTA
-Afghansat  48E-11293 V 27500 - FTA

21:00    England - Netherlands
ITV HD / UTV HD / STV HD
-Astra 28.2E -10832 H 22000 - FTA
-Astra 28.2E -10936 V 22000 - FTA
-Astra 28.2E -10994 H 22000 - FTA
-Astra 28.2E -11053 H 22000 - FTA
-Astra 28.2E -11068 V 23000 - FTA
-Astra 28.2E -11097 V 23000 - FTA
-Intelsat 27.5W -11495 V 44100 - Biss
ITV / UTV / STV
-Astra 28.2E -10758 V 22000 - FTA
-Astra 28.2E -10832 H 22000 - FTA
-Astra 28.2E -10891 H 22000 -FTA
-Astra 28.2E -10906 V 22000 - FTA
-Astra 28.2E -10994 H 22000 - FTA
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)

21:00    France - Russia

TF1 Suisse HD
-Eurobird 9E -12034 V 27500 - FTA (DVB-S2)
TF1
Eutelsat 5W-11554 V 29950 - (Emu Atlas100HD/200 HD)
TF1 HD
-Eutelsat 5W-11096 V 29950 - (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Hotbird 13E-11681 H 27500 - (Emu Atlas100HD/200 HD)
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11958 V 27500 - FTA
-Turksat 42E -11096 H 30000 - FTA
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 - FTA
-Eutelsat 7E-11471 H 30000 - FTA
TRT 3 HD / TRT Spor HD
-Eutelsat 7E- 11637 H 30000 - FTA
-Turksat 42E -11053 V 30000 - FTA
SporTV 2 HD
-Star One 75W-4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
ESPN Latin America Andina
-SES 40W-3752 V 7400 - PowerVU (C-Band)
Sony ESPN
-Intelsat 68.5E -3900 H 22222 - PowerVU (C-Band)
Sony ESPN HD
-Intelsat 66E -3845 H 30000 - PowerVU (C-Band)

20:45    Portugal - Belgium
Negaah TV
-Yahsat 25.5E-11785 H 27500 - FTA
-Afghansat 48E-11231 V 27500 - FTA

21:00    Scotland - Denmark
Match! TV
-Yamal 90E -3645 L 28000 - Biss (C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 - FTA


Moroccan Pro League

17:00    Fath Union Sport de Rabat - Olympique Club De Khouribga
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 - FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 - FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 - FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220 - FTA
-Nilesat 7W-11515 V 24000 - FTA (DVB-T)


UEFA European U-21 Qualifiers

17:45    Slovakia - Turkey
TV8
-Turksat 42E -12346 H 9600 - FTA/Biss

18:00    Russia - Germany
N-TV   
-Astra 19.2E-12188 H 27500 - FTA
Match! TV
-Yamal 90E -3645 L 28000 - Biss (C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 - FTA

-----------------------------------------------------------------------------------------

Sreda - Wednesday 30.03.2016

WC2018 S. American Qual.

02:45    Paraguay - Brazil
Meridiano
-SES 40.5W-3883 R 26660 - PowerVU (C-Band)


N. American World Cup Qualifiers

03:30    Panama - Haiti
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)

04:00    Costa Rica - Jamaica
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)


WC2018 S. American Qual.

01:00    Uruguay - Peru
VTV
-SES 40W-4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
beIN Sports 2
-Eutelsat 5W -11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W -12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2 HD
-Eutelsat 5W -12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
SporTV 3
-Star One 75W-3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W-3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
SporTV 3 HD
-Star One 75W-4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)

01:30    Argentina - Bolivia
Bolivia TV
-Intelsat 55.5W-3759 H 2963 - FTA/Biss (C-Band)
-Intelsat 55.5W-3763 H 3000 - FTA (DVB-S2) (C-Band)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W-4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
SporTV 2 HD
-Star One 75W-4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)

01:30    Venezuela - Chile
Meridiano
-SES 40.5W-3883 R 26660 - PowerVU (C-Band)


N. American World Cup Qualifiers

01:00    United States - Guatemala
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)


Argentina Primera Division

02:00    Argentinos Jrs - Atletico Huracan
Canal 7 TV Pblica
-SES 40.5W -4070 L 4440 - FTA (C-Band)
-Arsat 71W-11670 V 30000 - FTA
Canal 7 TV Pblica HD
-Arsat 71W-11870 H 14089 - FTA
-Arsat 71W-11670 V 30000 - FTA

*

Offline drvr

  • ****
  • 33.377
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #11 u: 30.03.2016, 10:59:13 »
Sreda - Wednesday - Merceredi

30.03.2016




Moroccan Pro League

18:00    Olympic Club de Safi - Wydad Athletic Club
Arriadia
-Hotbird 13E - 10873 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12683 V 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11476 V 27500 - FTA
-Eutelsat 21.5E - 11569 H7220 - FTA
-Nilesat 7W - 11515 V 24000 - FTA (DVB-T)


Pepsi Egypt Cup

19:00    Al Ahly - Dayrot
AL-Nahar Al Youm
-Nile sat 7W - 11430 V 27500 - FTA


Azerbaijan Premier League

13:00    Kapaz G - Zira

CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E - 11135 H 27500 - FTA/BISS

16:00    FK Inter Baku - Neftchi Baku
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E - 11135 H 27500 - FTA/BISS


UEFA Women Champions League

18:00    Frankfurt - FC Rosengård
EuroSport Deutschland
-Astra 19.2E - 12226 H 27500 - FTA

20:30    Paris Saint-Germain - FC Barcelona
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)

20:30    ACF Brescia - Wolfsburg
Rai Sport 1
-Hotbird 13E - 11804 V 27500 - FTA


Brazil Paulista League

20:00    Agua Santa SP - Ituano
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC  HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (C-Band)

22:00    EC XV de Novembro Piracicaba - Botafogo S
SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)


Brazil Carioca League

22:00    Botafogo FR - Volta Redonda
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC  HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (C-Band)


etvrtak - Thursday 31.03.2016


00:30    Bangu - Fluminense FC
SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)

02:45    Flamengo - Vasco da Gama CR
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC  HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (C-Band)

*

Offline drvr

  • ****
  • 33.377
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #12 u: 30.03.2016, 22:55:28 »
etvrtak - Thursday - Jeudi

31.03.2016




Moroccan Pro League

18:00    Kawkab Athletic Club Marrakech - FAR Rabat
Arriadia
-Hotbird 13E - 10873 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12683 V 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11476 V 27500 - FTA
-Eutelsat 21.5E - 11569 H7220 - FTA
-Nilesat 7W - 11515 V 24000 - FTA (DVB-T)


Egypt Cup

19:00    Al Zamalek - Shabab Aldabaa

AL-Nahar Al Youm
-Nile sat 7W - 11430 V 27500 - FTA


Bahrain Cup (Final)

17:30    Al Ahli - Malkiya
Bahrain Sports 1
-Badr26E - 12226 H  27500 - FTA


VIVA Kuwait League

16:20    Al Fahaheel - Al Kuwait SC
Kuwait Sport (KTV Sport)
-Nile Sat 7W - 11823 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Eutelsat 8W - 11678 V 27500 - FTA
Kuwait Sport HD (KTV Sport HD)
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11054 V 27500 - FTA

18:40    Al Nasar - Alarabi
Kuwait Sport (KTV Sport)
-Nile Sat 7W - 11823 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Eutelsat 8W - 11678 V 27500 - FTA
Kuwait Sport HD (KTV Sport HD)
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11054 V 27500 - FTA


Brazil Paulista League


22:00    Sao Bernardo - Mogi Mirim
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC  HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (C-Band)
SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)


Iranian League

13:00    Gostaresh Foolad - Zob Ahan

IRIB Varesh
-Badr 26E - 11881 H 27500 - FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E - 11555 V 30000 - FTA/Biss

15:00    Sepahan - Malavan
IRIB Varesh
-Badr 26E - 11881 H 27500 - FTA/Biss (DVB-S2)
-Intelsat 62E - 11555 V 30000 - FTA/Biss


Petak - Friday 01.04.2016


Brazil Gaucho League

00:30    Internacional - Brasil Pelotas RS
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC  HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3800 H 27500 - PowerVU (C-Band)


Brazil Paulista League

02:30    Santos Futebol Clube - Ferroviaria SP
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC  HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (C-Band)

*

Offline drvr

  • ****
  • 33.377
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #13 u: 31.03.2016, 15:47:55 »
Petak - Friday - Vendredi

01.04.2016





German Bundesliga 1st Div.

20:30    Bayer 04 Leverkusen - VfL Wolfsburg
Idman Azerbaijan
-AzerSpace 46E - 11175 H 27500 - FTA/Biss
BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU
Sport 24
-NSS 47.5W - 4163 R 9247- PowerVU (C-Band)
-NSS 57.0E - 4147 R 9245 - PowerVU (C-Band)
-NSS 20W - 4131 R 15404 - PowerVU (C-Band)
Fox Sports 2 Brasil
-SES  40.5W - 3843 L 30000 - PowerVU (C-Band)


Spanish League Primera Div. 1


20:30    Rayo Vallecano - Getafe CF
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - FTA (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - FTA (C-Band)


French League 1st Div.

20:30    AS Monaco FC - FC Girondins de Bordeaux

ESPN (Syndication 902)
Telstar15W - 12737 H 7552 - Biss
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)


Belgium Jupiler League

19:30    KAA Gent - SV Zulte Waregem
Sharjah Sport
-Nile Sat 7W - 11977 V 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11012 V 27500 - FTA
Sharjah Sport HD
-Nile sat 7W - 11012 V 27500 - FTA


Algerian League 1 Mobilis

18:00    Mouloudia Club d'Alger - NA Husseïn Dey

Canal Algerie
Nile sat 7W - 11680 H 27500 - FTA
Eutelsat 5W - 11060 H 23700 - FTA
Ses 22W - 12674 H 20255 - FTA
Astra 19.2E - 11597 V 22000 - FTA
Hotbird 13E - 11240 V 27500 - FTA
Badr 26E - 12302 H 27500 - FTA


Moroccan Pro League

18:00    Chabab Rif Al Hoceima - Maghreb de Fes
Arriadia
-Hotbird 13E - 10873 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12683 V 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11476 V 27500 - FTA
-Eutelsat 21.5E - 11569 H7220 - FTA
-Nilesat 7W - 11515 V 24000 - FTA (DVB-T)


Croatia 1.NHL League

17:00    NK Zagreb - Inter Zapresic
HNL
-Eutelsat 16E - 11366 V 30000 - Biss


English League Div. 1

20:45    Queens Park Rangers - Middlesbrough

BeIn Sports USA
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)


Abdullatif Jameel Saudi Professional League


18:00    Al Raed - Alfaisaly
MBC Pro Sports 2
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA

20:00    Al Wehda - Al Fateh
MBC Pro Sports 2
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA
MBC Pro Sports 2 HD
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA

20:00    Alnassr - Al Taawon

MBC Pro Sports 1
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 8W -11471 V 27500 - FTA


Qatar Stars League


19:30    Al Rayyan - Al Garrafa

beIN Sports HD
-Badr26E - 11623 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 12245 V 27500 - FTA (DVB-S2)
Alkass One HD
-Badr 26E - 12245 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 11919 H 27500 - FTA (DVB-S2)


VIVA Kuwait League


16:20    Al Salmiyah - Khaitan
Kuwait Sport (KTV Sport)
-Nile Sat 7W - 11823 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Eutelsat 8W - 11678 V 27500 - FTA
Kuwait Sport HD (KTV Sport HD)
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11054 V 27500 - FTA

18:40    Al Shabab - Al Salibikhaet

Kuwait Sport (KTV Sport)
-Nile Sat 7W - 11823 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Eutelsat 8W - 11678 V 27500 - FTA
Kuwait Sport HD (KTV Sport HD)
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11054 V 27500 - FTA


German Bundesliga 2nd Divsion


18:30    Eintr. Braunschweig - SC Paderborn 07
18:30    FC St. Pauli - 1. FC Union Berlin
18:30    MSV Duisburg - Heidenheim

BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU


French League 2nd Div.


20:00    Racing Club de Lens - Auxerre
beIN Sports 2
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)


German Bundesliga 3rd Divsion

20:30    1. FC Magdeburg - FC Erzgebirge Aue

MDR Fernsehen
-Astra 19.2E - 12110 H 27500 - FTA
MDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E - 10891 H 22000 - FTA (DVB-S2)

*

Offline drvr

  • ****
  • 33.377
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #14 u: 01.04.2016, 13:26:03 »
Subota - Saturday - Samedi

02.04.2016





Spanish League Primera Div. 1

16:00    Atletico de Madrid - Real Betis
Duhok TV
-NSS 57E - 11188 V 1774 -Biss(DVB-S2)
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
Sony ESPN
-Intelsat 68.5E - 3900 H 22222 - PowerVU (C-Band)
Sony ESPN HD
-Intelsat 66E - 3845 H 30000 - PowerVU (C-Band)
SportsMax
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)

18:15    Las Palmas - Valencia C.F
Sony ESPN
-Intelsat 68.5E - 3900 H 22222 -PowerVU (C-Band)
Sony ESPN HD
-Intelsat 66E - 3845 H 30000 - PowerVU (C-Band)
SportsMax
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)

20:30    FC Barcelona - Real Madrid CF
Duhok TV
-NSS 57E - 11188 V 1774 - Biss (DVB-S2)
Idman Azerbaijan
-AzerSpace 46E - 11175 H 27500 - FTA/Biss
Lemar TV
-Yahsat 52.5E - 11785 H 27500 - FTA
3 Sport TV HD
-Afghansat 48E - 11293 V 27500 - FTA
beIN Sports 2
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
Sony ESPN
-Intelsat 68.5E - 3900 H 22222 - PowerVU (C-Band)
Sony ESPN HD
-Intelsat 66E - 3845 H 30000 - PowerVU (C-Band)
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E - 11938 H 27500 - FTA
Match! TV
-Yamal 90E - 3645 L 28000 - Biss (C-Band)
-Yamal 90E - 11471 V 11159 - FTA
Tolo TV
-Yahsat 52.5E - 11785 H 27500 - FTA
Tolo TV HD
-Yahsat 52.5E - 11785 H 27500 - FTA
Maiwand tv
-Yahsat 52.5E - 11785 H 27500 - FTA
-Afghansat  48E - 11293 V 27500 - FTA
IRIB TV 3
-Badr 26E - 11900 V 27500 - FTA/Biss
-Badr 26E - 11881 H 27500 - FTA/Biss (DVB-S2)
-Intelsat 62E - 11555 V 30000 - FTA/Biss
ESPN 2 Colombia
-SES 40W - 3752 V 7400 - PowerVU (C-Band)
ESPN 2 Sur
-SES 40W - 3752 V 7400 - PowerVU (C-Band)
ESPN 2 Venezuela
-SES 40W - 3752 V 7400 - PowerVU (C-Band)
SportsMax
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
Rah-e-Farda TV
-Afghansat 48E - 11293 V 27500 - FTA
-Turksat 42E - 12447 H 2400 - FTA
-Yahsat 52.5E - 11938 H 27500 - FTA
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)

22:05    Celta de Vigo - Deportivo La Coruna
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - FTA (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - FTA (C-Band)


English Premier League


13:45    Aston Villa - Chelsea FC
BETFRED TV (TTV) Cisco4
-Astra 4.8E - 12418 H 27500 - PowerVU (SIS Live)
Sport 24
-NSS 47.5W - 4163 R 9247 - PowerVU (C-Band)
-NSS 57.0E - 4147 R 9245 - PowerVU (C-Band)
-NSS 20W - 4131 R 15404 - PowerVU (C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - FTA (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - FTA (C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)

16:00    Bournemouth FC - Manchester City
ESPN 2 Colombia
-SES 40W - 3752 V 7400 - PowerVU (C-Band)
ESPN 2 Sur
-SES 40W - 3752 V 7400 - PowerVU (C-Band)
ESPN 2 Venezuela
-SES 40W - 3752 V 7400 - PowerVU (C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)

16:00    Arsenal FC - Watford
Diema
-HellasSat 39E - 12524 H 30000 - I2 (Bulsat)
TV Zimbo
-Eutelsat 10E - 10756 V 2480 - FTA
TM 2 (ORTM 2)
-Intelsat 31.5W - 12344 V 2121 - FTA
TVT (TV Togo International)
-Eutelsat 9E - 11746 H 27500 - FTA
-Eutelsat 10E - 4039 R 2222 - FTA (C-Band)
CRTV
-Eutelsat 5W - 3745 L 2785 - FTA (C-Band)
RTNC 1
-Eutelsat 3.1E - 3985 R 13557 - FTA (C-Band)
Swazi TV
-Intelsat 60E - 3759 R 2315 - FTA (C-Band)
TV 3 Ghana
-Intelsat 18W - 4026 R 5000 - FTA (C-Band)
-Astra 28.2E - 12525 V 27000 - Biss (West Africa)
NBS TV
-Eutelsat 10E - 3706 R 6250 - FTA (C-Band)
-Eutelsat 10E - 3721 R 3303 - FTA (C-Band)
-Intelsat 60E -  3768 R 2067 - FTA (C-Band)
Sport 24
-NSS 47.5W - 4163 R 9247 - PowerVU (C-Band)
-NSS 57.0E - 4147 R 9245 - PowerVU (C-Band)
-NSS 20W - 4131 R 15404 - PowerVU (C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - FTA (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - FTA (C-Band)
UzReport TV
-Yamal 90.0E - 11504 V 1520 - FTA

18:30    Liverpool - Tottenham Hotspur
Idman Azerbaijan
-AzerSpace 46E - 11175 H 27500 - FTA/Biss
Duhok TV
-NSS 57E - 11188 V 1774 - Biss (DVB-S2)
Sport 24
-NSS 47.5W - 4163 R 9247 - PowerVU (C-Band)
-NSS 57.0E - 4147 R 9245 - PowerVU (C-Band)
-NSS 20W - 4131 R 15404 - PowerVU (C-Band)
UzReport TV
-Yamal 90.0E - 11504 V 1520 - FTA
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - FTA (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - FTA (C-Band)


Italian Calcio League Serie A

20:45    Juventus FC - Empoli
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E - 11135 H 27500 - FTA/BISS
Fox Sports  Chile
-Intelsat 55.5W - 4136 V 30000 - PowerVU (C-Band)
Fox Sports Chile HD
-Intelsat 55.5W - 4015 H 30000 - PowerVU (C-Band)


French League 1st Div.

17:00    Paris Saint-Germain - Nice
TV5 Monde Maghreb Orient
-Nile sat 7W - 11900 V 27500 - FTA
TV5 Monde Maghreb Orient HD
Badr 26E - 12073 H 27500 - FTA
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
ESPN+ HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)

20:00    GFC Ajaccio - Saint Etienne
Nova Sport BG
-HellasSat 39E - 12688 H 30000 - I2 (Bulsat)

20:00    ES Troyes AC - Angers
20:00    Stade Rennes - Stade de Reims
20:00    Guingamp - Montpellier HSC
20:00    Toulouse FC - Caen
20:00    GFC Ajaccio - Saint Etienne

beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)


German Bundesliga 1st Div.

15:30    FSV Mainz 05 - FC Augsburg
15:30    FC Ingolstadt 04 - Schalke 04
15:30    Darmstadt - VfB Stuttgart

BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU

15:30    Hannover 96 - Hamburger SV
ESPN (Syndication 902)
Telstar15W - 12737 H 7552 - Biss
BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU

15:30    Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
Shant TV
-Intelsat 60E - 11622 V 8527 - Biss
Fox Sports  Chile
-Intelsat 55.5W - 4136 V 30000 - PowerVU (C-Band)
Fox Sports Chile HD
-Intelsat 55.5W - 4015 H 30000 - PowerVU (C-Band)
BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU
RTB TV
-Eutelsat 3.1E - 3650 R 2740 - FTA (C-Band)
TVM 2  Mozambique
-Intelsat 906 at 64.2E - 3654 R 5632 - FTA
Fox Sports 2 Brasil
-SES  40.5W - 3843 L 30000 - PowerVU (C-Band)
Gol TV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
-Galaxy 125W - 3900 V 29079 - PowerVU (C-Band)
-AMC 131W - 3820 H 29724 - PowerVU (C-Band)
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)
Fox Sports  Chile
-Intelsat 55.5W - 4136 V 30000 - PowerVU (C-Band)
Fox Sports Chile HD
-Intelsat 55.5W - 4015 H 30000 - PowerVU (C-Band)

18:30    BV Borussia Dortmund - SV Werder Bremen
BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU
Shant TV
-Intelsat 60E - 11622 V 8527 - Biss
Gol TV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
-Galaxy 125W - 3900 V 29079 - PowerVU (C-Band)
-AMC 131W - 3820 H 29724 - PowerVU (C-Band)


Holland Eredivisie

19:45    AZ - PSV
ESPN (Syndication 902)
Telstar15W - 12737 H 7552 - Biss
ESPN+ HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)


Belgium Jupiler League

18:00    KV Oostende - Club Brugge KV
NTV Spor
-Turksat 42E - 12015 H 27500 - FTA/Biss


Moroccan Pro League

17:00    Difaa Hassani El Jadidi - Fath Union Sport de Rabat
Al Aoula Inter  (Maroc)
-Nile sat 7W - 12207 V 27500 - FTA
-Hotbird 13E - 10873 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12683 V 27500 - FTA
-Nilesat 7E - 11476 V 27500 - FTA (Maghreb-Arabe)
Al Aoula (Terrestre Marocaine)
-Hotbird 13E - 10873 V 27500 - Biss
-Badr 26E - 12683 V 27500 - Biss
-Nilesat 7W - 11515 V 24000 - FTA (DVB-T)
Al Aoula Inter  HD
-Nilesat 7E - 11476 V 27500 - FTA (Maghreb-Arabe)
-Nilesat 7W - 11515 V 24000 - FTA (DVB-T)

18:00    Renaissance de Berkane - Ittihad Tanger
Arriadia
-Hotbird 13E - 10873 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12683 V 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11476 V 27500 - FTA
-Eutelsat 21.5E - 11569 H7220 - FTA
-Nilesat 7W - 11515 V 24000 - FTA (DVB-T)


Tunisian League

15:30    Esprance de Zarzis - CS Hammam
Al Watania1 (Tunisia National 1)
-Nile Sat 7W - 10796 V 27500 - FTA
-Nile Sat 7W - 11660 V 27500 - FTA
-Hotbird 13E - 12149 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12073 H 27500 - FTA
-Eutelsat 12.5W - 12584 H 2894 - FTA
-Aarabsat 30.5E - 12512 H 8000 - FTA

15:30    Stade Gabsien - US Ben Guerdene
Al Watania2 (Tunisia National 2)
-Nile Sat 7W - 10777 H 27500 - FTA
-Nile Sat 7W - 11660 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12073 H 27500 - FTA
-Aarabsat 30.5E - 12512 H 8000 - FTA

16:00    Etoile du Sahel - AS Kasserine
ATTESSIA TV
-Nile sat 7W - 11392 V 27500 - FTA


Abdullatif Jameel Saudi Professional League

17:35    Al Khaleej - Al Hilal
MBC Pro Sports 1
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA

20:00    Alahli - Al Ittihad
MBC Pro Sports 1
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA


Egyptian League


17:45    Petrojet - El Entag Al harby
Nile sport
-Nile Sat 7W - 11843 H 27500 - FTA
ON TV
-Nile sat 7W - 12054 V 27500 - FTA
Al Hayat 2
-Nile Sat 7W - 12015 V 27500 - FTA

20:00    Enppi - Wady Degla
Nile sport
-Nile Sat 7W - 11843 H 27500 - FTA
ON TV
-Nile sat 7W - 12054 V 27500 - FTA
Al Hayat 2
-Nile Sat 7W - 12015 V 27500 - FTA


Qatar Stars League

17:15    Al Sailiya SC - Al Sadd
beIN Sports HD
-Badr26E - 11623 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 12245 V 27500 - FTA (DVB-S2)
Alkass One HD
-Badr 26E - 12245 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 11919 H 27500 - FTA (DVB-S2)

17:15    Al Arabi - Umm salal
Alkass Two HD
-Badr 26E - 12245 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 11919 H 27500 - FTA (DVB-S2)

19:30    Mesaimeer - Al Ahli
beIN Sports HD
-Badr26E - 11623 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 12245 V 27500 - FTA (DVB-S2)
Alkass One HD
-Badr 26E - 12245 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 11919 H 27500 - FTA (DVB-S2)


VIVA Kuwait League


16:20    Al Qadsia - Kazma
Kuwait Sport (KTV Sport)
-Nile Sat 7W - 11823 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Eutelsat 8W - 11678 V 27500 - FTA
Kuwait Sport HD (KTV Sport HD)
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11054 V 27500 - FTA

16:20    Yarmouk - Al Jahra
KTV Sport Plus HD
-Nile sat 7W - 11054 V 27500 - FTA
KTV Sport Plus
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA


Saudi League first division

19:05    Al Baten - Al Ettifaq
Saudi Sports 1
-Badr 26E - 12015 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 11228 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12149 H 30000 - FTA
-Nilesat 7W - 12149 H 27500 - FTA
-Arabsat 30.5E - 10923 H 17000 - FTA
-Galaxy 97W - 12152 H 20000 - FTA
Saudi Sport-1 HD
-Badr 26E - 12149 H 30000 - FTA


Turkey  First League lig.1

12:30    Erciyespor - Denizlispor
TRT Spor
-Turksat 42E - 11958 V 27500 - FTA
-Turksat 42E - 11096 H 30000 - FTA
-Eutelsat 7E - 10762 V 30000 - FTA
-Eutelsat 7E - 11471 H 30000 - FTA
TRT 3 HD / TRT Spor HD
-Eutelsat 7E - 11637 H 30000 - FTA
-Turksat 42E - 11053 V 30000 - FTA

12:30    Trabzon 1461 - Alanyaspor
TRT AVAZ
-Turksat 42E - 11096 H 30000 - FTA/Biss
-Eutelsat 7E - 10762 V 30000 - FTA

15:00    Karsiyaka - Adanaspor
TRT AVAZ
-Turksat 42E - 11096 H 30000 - FTA/Biss
-Eutelsat 7E - 10762 V 30000 - FTA

17:30    Adana Demirspor - Goztepe
TRT AVAZ
-Turksat 42E - 11096 H 30000 - FTA/Biss
-Eutelsat 7E - 10762 V 30000 - FTA


English League Div. 1

13:30    Brighton & Hove Albion - Burnley FC
Nova Sport BG
-HellasSat 39E - 12688 H 30000 - I2 (Bulsat)

16:00    Hull City - Bristol City FC
Nova Sport BG
-HellasSat 39E - 12688 H 30000 - I2 (Bulsat)


Major League Soccer USA

22:00    Chicago Fire SC - Philadelphia Union
Eurosport 2 Deutschland
-Astra 4.8E - 12322 V 27500 - PowerVU
SporTV 2 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)


Croatia 1.NHL League

14:00    NK Istra 1961 - NK Lokomotiva Zagreb
HNL
-Eutelsat 16E - 11366 V 30000 - Biss

18:00    NK Slaven Belupo - HNK Rijeka
HNL
-Eutelsat 16E - 11366 V 30000 - Biss


Brazil Paulista League

16:00    Osasco Audax - Sao Bento

SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)

21:00    Associacao Atletica Ponte Preta - Agua Santa SP
Gol TV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
-Galaxy 125W - 3900 V 29079 - PowerVU (C-Band)
-AMC 131W - 3820 H 29724 - PowerVU (C-Band)
SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)

24:30    Sao Paulo Futebol Clube - Oeste
SportsMax
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC  HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (C-Band)


Uruguay Clausura League


24:00    Nacional - El Tanque Sisley
Gol TV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
-Galaxy 125W - 3900 V 29079 - PowerVU (C-Band)
-AMC 131W - 3820 H 29724 - PowerVU (C-Band)


Brazil Carioca League

21:00    Botafogo FR - Flamengo
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC  HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (C-Band)

23:30    Madureira RJ - Fluminense FC
SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)


Wales Faw Cup

18:15    the new saints - Gap connah's quay

S4C
-Astra 28.2E - 11344 V 27500 - FTA


Uruguay Clausura League

21:00    Plaza Colonia - Juventud

VTV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)

24:00    Nacional - El Tanque Sisley
VTV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)


French League 2nd Div.


14:00    Dijon - AS Nancy Lorraine
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)


Russian Premier League

13:30    Terek Grozny - FC Anzhi
Match! TV
-Yamal 90E - 3645 L 28000 - Biss (C-Band)
-Yamal 90E - 11471 V 11159 - FTA

18:30    FK Rostov - FC Spartak Moskva
Match! TV
-Yamal 90E - 3645 L 28000 - Biss (C-Band)
-Yamal 90E - 11471 V 11159 - FTA


German Bundesliga 2nd Divsion

13:00    RB Leipzig - VFL Bochum
13:00    DSC Arminia Bielefeld - Fortuna Dusseldorf

BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU


German Bundesliga 3rd Divsion

14:00    FC Energie Cottbus - 1. FC Dynamo Dresden e.V
MDR Fernsehen
-Astra 19.2E - 12110 H 27500 - FTA
MDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E - 10891 H 22000 - FTA (DVB-S2)
RBB Berlin / RBB Brandenburg
-Astra 19.2E - 12110 H 27500 - FTA
RBB Berlin HD
-Astra 19.2E - 10891 H 22000 - FTA (DVB-S2) - FTA

14:00    VfL Osnabruck - Wurzburger
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E - 12110 H 27500 - FTA
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E - 11528 H 22000 - FTA (DVB-S2)

14:00    VfR Aalen - SG Sonnenhof Groaspach
SWR Fernsehen
-Astra 19.2E - 11836 H 27500 - FTA

14:00    Fortuna Koln - FC Rot-Weiss Erfurt
WDR Fernsehen
-Astra 19.2E - 11836 H 27500 - FTA
WDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E - 12604 H 22000 - FTA (DVB-S2) - FTA
-Astra 19.2E - 12422 H 27500 - FTA (DVB-S2) - FTA

*

Offline drvr

  • ****
  • 33.377
  • Spol: Muki
Odg: Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #15 u: 03.04.2016, 10:30:44 »
Nedelja - Sunday - Dimanche

03.04.2016




English Premier League

14:30    Leicester City - Southampton FC
Idman Azerbaijan
-AzerSpace 46E - 11175 H 27500 - FTA/Biss
Duhok TV
-NSS 57E - 11188 V 1774 - Biss (DVB-S2)
Sport 24
-NSS 47.5W - 4163 R 9247- PowerVU (C-Band)
-NSS 57.0E - 4147 R 9245 - PowerVU (C-Band)
-NSS 20W - 4131 R 15404 - PowerVU (C-Band)
UzReport TV
-Yamal 90.0E - 11504 V 1520 - FTA
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - FTA (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - FTA (C-Band)
ESPN 2 Colombia
-SES 40W - 3752 V 7400 - PowerVU (C-Band)
ESPN 2 Sur
-SES 40W - 3752 V 7400 - PowerVU (C-Band)
ESPN 2 Venezuela
-SES 40W - 3752 V 7400 - PowerVU (C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)
Trkmen Sport HD
Turkmenlem 52E - 12303 V 27500 - FTA (DVB-S2)
 
17:00    Manchester United - Everton FC
Duhok TV
-NSS 57E - 11188 V 1774 - Biss (DVB-S2)
IRIB Varesh
-Badr 26E - 11881 H 27500 - FTA/Biss (DVB-S2)
-Intelsat 62E - 11555 V 30000 - FTA/Biss
Sport 24
-NSS 47.5W - 4163 R 9247 - PowerVU (C-Band)
-NSS 57.0E - 4147 R 9245 - PowerVU (C-Band)
-NSS 20W - 4131 R 15404 - PowerVU (C-Band)
UzReport TV
-Yamal 90.0E - 11504 V 1520 - FTA
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - FTA (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - FTA (C-Band)
Trkmen Sport HD
Turkmenlem 52E - 12303 V 27500 - FTA (DVB-S2)


Spanish League Primera Div. 1

12:00    Athletic de Bilbao - Granada CF
Idman Azerbaijan
-AzerSpace 46E - 11175 H 27500 - FTA/Biss
beIN Sports 2
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
Sony ESPN
-Intelsat 68.5E - 3900 H 22222 - PowerVU (C-Band)
Sony ESPN HD
-Intelsat 66E - 3845 H 30000 - PowerVU (C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - FTA (C-Band)
-Intelsat 55.5W -3735 V 8681 - FTA (C-Band)

16:00    Malaga CF - RCD Espanyol
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
Sony ESPN
-Intelsat 68.5E - 3900 H 22222 - PowerVU (C-Band)
Sony ESPN HD
-Intelsat 66E - 3845 H 30000 - PowerVU (C-Band)
SportsMax
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)

18:15    SD Eibar - Villarreal CF
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
SportsMax
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)

20:30    Sevilla FC - Real Sociedad
Idman Azerbaijan
-AzerSpace 46E - 11175 H 27500 - FTA/Biss
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
Sony ESPN
-Intelsat 68.5E - 3900 H 22222 - PowerVU (C-Band)
Sony ESPN HD
-Intelsat 66E - 3845 H 30000 - PowerVU (C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)


Italian Calcio League Serie A

12:30    Udinese - Napoli
ESPN (Syndication 902)
Telstar15W - 12737 H 7552 - Biss
ESPN 2 Colombia
-SES 40W - 3752 V 7400 - PowerVU (C-Band)
ESPN 2 Sur
-SES 40W - 3752 V 7400 - PowerVU (C-Band)
ESPN 2 Venezuela
-SES 40W - 3752 V 7400 - PowerVU (C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)

15:00    SS Lazio - AS Roma
Fox Sports  Chile
-Intelsat 55.5W - 4136 V 30000 - PowerVU (C-Band)
Fox Sports Chile HD
-Intelsat 55.5W - 4015 H 30000 - PowerVU (C-Band)
K24
-Intelsat 72.1E - 3724 L 16073 - FTA (C-BAND)
-Intelsat 60.0E - 3775 R 9361 - FTA (C-BAND)
-NSS 57E - 11554 H 3300 - FTA (East Africa)
-Eutelsat 10E - 3729 R 10321 - FTA (C-BAND)

15:00    Fiorentina - Sampdoria
ESPN Latin America Andina
-SES 40W - 3752 V 7400 - PowerVU (C-Band)

20:45    Internazionale Milano - Torino FC
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E - 11135 H 27500 - FTA/BISS
Duhok TV
-NSS 57E - 11188 V 1774 - Biss (DVB-S2)
beIN Sports 2
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
Sony Six
-Intelsat 68.5E - 3900 H 22222 - PowerVU (C-Band)
Sony Six HD
-Intelsat 66.0E - 3845 H 30000 - PowerVU (C-Band)


German Bundesliga 1st Div.

15:30    Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin
BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU
ESPN+ HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)
Gol TV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
-Galaxy 125W - 3900 V 29079 - PowerVU (C-Band)
-AMC 131W - 3820 H 29724 - PowerVU (C-Band)
Fox Sports 1 Brasil HD
-SES  40.5W - 3843 L 30000 - PowerVU (C-Band)

17:30    TSG Hoffenheim - FC Koln
BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU
ESPN+ HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)
Gol TV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
-Galaxy 125W - 3900 V 29079 - PowerVU (C-Band)
-AMC 131W - 3820 H 29724 - PowerVU (C-Band)
Fox Sports 2 Brasil
-SES  40.5W - 3843 L 30000 - PowerVU (C-Band)


French League 1st Div.


14:00    Nantes - Lille OSC
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)

17:00    Bastia - Olympique de Marseille
Nova Sport BG
-HellasSat 39E - 12688 H 30000 - I2 (Bulsat)
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
-Eutelsat 5W - 12543 H 27500 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)

21:00    Lorient - Olympique Lyonnais
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)
SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)


Holland Eredivisie

16:45    Ajax - PEC Zwolle
ESPN (Syndication 902)
Telstar15W - 12737 H 7552 - Biss


Moroccan Pro League

16:30    Olympic Club de Safi - Kenitra AC
Arriadia
-Hotbird 13E - 10873 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12683 V 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11476 V 27500 - FTA
-Eutelsat 21.5E - 11569 H7220 - FTA
-Nilesat 7W - 11515 V 24000 - FTA (DVB-T)

16:30    Moghreb Tetouan - Raja Club Athletic
2M National / Monde / MENA
-Nilesat 7W - 12015 V 27500 - FTA
-Nile Sat 7W - 11476 V 27500 - FTA
-Hotbird 13E - 11033 V 27500 - FTA
-Arabsat 30.5E - 12568 H 2960 - FTA
-Arabsat 20E - 3884 R 27500 - FTA (C-Band)
-Eutelsat 3.1E - 12526 H 4444 - FTA/Biss
-Nilesat 7W - 11515 V 24000  - FTA (DVB-T)
beIN Sports HD
-Badr26E - 11623 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 12245 V 27500 - FTA (DVB-S2)

19:00    Wydad Athletic Club - Hassania Union Sport Agadir
Arriadia
-Hotbird 13E - 10873 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12683 V 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11476 V 27500 - FTA
-Eutelsat 21.5E - 11569 H7220 - FTA
-Nilesat 7W - 11515 V 24000 - FTA (DVB-T)


Omantel Professional League

15:45    Salalah - Al Khaboura
Oman TV Live
-Badr 26E - 12456 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 12111 H 27500 - FTA
Oman TV Live HD
-Badr 26E - 12456 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 12111 H 27500 - FTA

15:45    Sur - Al Naser
Oman TV Sport
-Badr 26E - 12456 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 12111 H 27500 - FTA
Oman TV Sport HD
-Badr 26E - 12456 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 12111 H 27500 - FTA

18:30    Dhofar - Fanja
Oman TV Sport
-Badr 26E - 12456 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 12111 H 27500 - FTA
Oman TV Sport HD
-Badr 26E - 12456 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 12111 H 27500 - FTA

19:15    Al Orouba - Al Shabab
Oman TV Live
-Badr 26E - 12456 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 12111 H 27500 - FTA
Oman TV Live HD
-Badr 26E - 12456 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 12111 H 27500 - FTA


Abdullatif Jameel Saudi Professional League


17:35    Hajer - Najran
MBC Pro Sports 1
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA

20:00    Alshabab - Al Qadasiya
MBC Pro Sports 1
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA


Egyptian League


15:45    Misr Almaqasa - Aswan
Nile sport
-Nile Sat 7W - 11843 H 27500 - FTA
ON TV
-Nile sat 7W - 12054 V 27500 - FTA
Al Hayat 2
-Nile Sat 7W - 12015 V 27500 - FTA

17:45    El Masry Club - Smouha
Nile sport
-Nile Sat 7W - 11843 H 27500 - FTA
ON TV
-Nile sat 7W - 12054 V 27500 - FTA
Al Hayat 2
-Nile Sat 7W - 12015 V 27500 - FTA

20:00    Etehad Al Shorta - Al Ahly
Nile sport
-Nile Sat 7W - 11843 H 27500 - FTA
ON TV
-Nile sat 7W - 12054 V 27500 - FTA
Al Hayat 2
-Nile Sat 7W - 12015 V 27500 - FTA


Tunisian League


16:30    ES Tunis - Club Africain
Al Watania1 (Tunisia National 1)
-Nile Sat 7W - 10796 V 27500 - FTA
-Nile Sat 7W - 11660 V 27500 - FTA
-Hotbird 13E - 12149 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12073 H 27500 - FTA
-Eutelsat 12.5W - 12584 H 2894 - FTA
-Aarabsat 30.5E - 12512 H 8000 - FTA
Alkass Two HD
-Badr 26E - 12245 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 11919 H 27500 - FTA (DVB-S2)


Qatar Stars League

17:15    Al Khuraitiat - Al Khor SC
Alkass One HD
-Badr 26E - 12245 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 11919 H 27500 - FTA (DVB-S2)


Professional football league

15:00    Hilal Alquds - Markez Balata
Palestine Sport
-Nile sat 7W - 12645 H 27500 - FTA


Turkey First League lig.1


12:30    Boluspor - Kardemir Karabukspor
TRT AVAZ
-Turksat 42E - 11096 H 30000 - FTA/Biss
-Eutelsat 7E - 10762 V 30000 - FTA

15:00    Samsunspor - Sanica Boru Elazigspor
TRT AVAZ
-Turksat 42E - 11096 H 30000 - FTA/Biss
-Eutelsat 7E - 10762 V 30000 - FTA

17:30    Sanliurfaspor - B.B. Gaziantep

TRT AVAZ
-Turksat 42E - 11096 H 30000 - FTA/Biss
-Eutelsat 7E - 10762 V 30000 - FTA


Swiss Super League


16:00    FC Basel 1893 - BSC Young Boys
RTS Deux HD
-Hotbird 13E - 10971 H 29700 - Via2.6 (SSR/SRG Swiss)(DVB-S2)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13E - 10971 H 29700 - Via2.3 (SSR/SRG Swiss)
RSI La 2 HD
-Hotbird 13E - 11526 H 29700 - Via2.3 (SSR/SRG)


Croatia 1.NHL League


14:00    NK Dinamo Zagreb - Osijek
HNL
-Eutelsat 16E - 11366 V 30000 - Biss

18:00    RNK Split - HNK Hajduk Split
HNL
-Eutelsat 16E - 11366 V 30000 - Biss


Ukraine premier league

13:00    Volyn Lutsk - Ch. Odessa
2+2
-Astra 4.8E - 11766 H 27500 - FTA/Biss


Brazil Paulista League


16:00    EC XV de Novembro Piracicaba - Clube Atletico Linense
SporTV 2 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)

21:00    Palmeiras - Corinthians
Gol TV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
-Galaxy 125W - 3900 V 29079 - PowerVU (C-Band)
-AMC 131W - 3820 H 29724 - PowerVU (C-Band)
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC  HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (C-Band)

23:30    Ferroviaria SP - Botafogo SP
SporTV 2 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)

23:30    Capivariano SP - Santos Futebol Clube
SporTV 1 HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)


Uruguay Clausura League

20:00    Montevideo Wanderers FC - CA Cerro
VTV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)

23:00    CA Penarol - River Plate FC
Gol TV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
-Galaxy 125W - 3900 V 29079 - PowerVU (C-Band)
-AMC 131W - 3820 H 29724 - PowerVU (C-Band)
VTV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)


Venezuela - Apertura


23:45    Caracas FC - Anzoategui
Meridiano
-SES 40.5W - 3883 R 26660 - PowerVU (C-Band)


Russian Premier League


16:00    Lokomotiv Moscow - FC Rubin Kazan
Match! TV
-Yamal 90E - 3645 L 28000 - Biss (C-Band)
-Yamal 90E - 11471 V 11159 - FTA

18:30    Zenit St. Petersburg - CSKA Moskva


CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA

Match! TV
-Yamal 90E - 3645 L 28000 - Biss (C-Band)
-Yamal 90E - 11471 V 11159 - FTA


German Bundesliga 2nd Divsion


13:30    FC Kaiserslautern - Sandhausen Sv
13:30    Karlsruher SC - TSV 1860 Munich
13:30    FSV Frankfurt - FC Nuremberg

BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU


Fourth Bundesliga - Bayern


15:00    Buchbach - Jahn Regensburg
Sport1
-Astra 19.2E - 12480 V 27500 - FTA
« Zadnja izmjena: 03.04.2016, 15:00:55 od satelit74 »