Pozdrav Gost

Nogomet na SAT TV-u

  • 5 Odgovora
  • 1725 Hitova

0 lanova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.149
Nogomet na SAT TV-u
« u: 01.02.2016, 14:52:42 »
Ponedeljak/Monday 1/2/2016


Iran - Persian Gulf Cup
12:00 Gostaresh Foolad Tabriz - Saba Qom
*IRIB Varzesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss



World - Club Friendly (Off Season: Atlantic Cup)
14:00 Lokomotiv Moskva - Norrkping
*Match! TV
-Eutelsat 36E 12226 L 27500 -DRE Crypt(EMU)
-Intelsat 68.5E -11025 V 1024 -FTA



Saudi Arabia - Custodian of the Two Holy Mosques Cup
14:00 Damac - Al Ahli
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 8W -11471 V 27500 -FTA
-Eutelsat 3.1E -11075-11110 H 7428/5572/4650 -Biss
MBC Pro Sports 1
-Eutelsat 8W -11471 V 27500 -FTA



Turkey - Trkiye Kupası (Turkish Cup)
17:00 Medipol Baakehir - Tepecik Belediyespor
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
*A Spor HD
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss
*A Spor
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss


19:45 Trabzonspor - Akhisar Belediyespor
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
*A Haber HD
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss
A Haber
-Turksat 42E -11883 V 4800 -FTA/Biss
-Turksat 42E -12054 H 27500 -FTA/Biss


Israel - Ligat Ha'Al
19:55 Beitar Jerusalem - Maccabi Tel Aviv
*IBA Channel 1
-Amos 4W -11647 V 8518 -FTA


Italy - Lega Pro 1
20:00 Cremonese - Alessandria
RAI Sport 1
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA



Spanish League Primera Div. 1

20:30 Deportivo La Coruna-Rayo Vallecano

beIN Sports 1

-Eutelsat 5W -11054 V 29950 -Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)

beIN Sports 1 HD

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.149
Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #1 u: 02.02.2016, 14:55:56 »
Utorak/Tuesday 2/2/2016


Egypt - Premier League
16:00 El Shorta - Wadi Degla
*Nile Sport
-Nilesat 7W -11843 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5W -3686 R 21050 -FTA(C-Band)
*Alhayat 2
-Nilesat 7W -12015 V 27500 -FTA
*On TV
-Nilesat 7W -12054 V 27500 -FTA


16:30 Shabab Al Khalil - Ahli Al Khalil
Palestine Live / Palestine Sport
-Eutelsat 21.6E -11585 H 1085 -FTA
-Eutelsat 8W -12645 H 27500 -FTA


England - Premier League
20:45 Leicester City - Liverpool
*Duhok TV
-NSS 57E -11188 V 1774 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Match! TV
-Eutelsat 36E 12226 L 27500 -DRE Crypt(EMU)
*KAZsport HD
-Eutelsat 70.5E -12690 V 30000 -FTA
-Eutelsat 70.5E -12616 V 45000 -FTA
*KAZsport
-KazSat 86.5E -11495 V 8750 -FTA


20:45 Sunderland - Manchester City
Nova Sport BG
-HellasSat 39E -12688 H 30000 -I2(Bulsat)


20:45 Arsenal - Southampton
Diema
-HellasSat 39E -12524 H 30000 -I2(Bulsat)


20:45 West Ham United - Aston Villa
BT Feed TBC
-Astra/Thor-Intelsat/Hispasat 23.5E/0.8W/30W -Biss
BETFRED TV (TTV) - CISCO 4 (BETFRED TV2)
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(**)



Italy - Serie A
20:45 Sassuolo - Roma
CBC Sport HD
-AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15W -12515 V 7552 -Biss

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.149
Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #2 u: 08.02.2016, 17:18:40 »
Ponedeljak/Monday 8/2/2016



Turkey - 1. Lig
18:00 Gztepe - anlıurfaspor
TRT Spor HD
-Turksat 42E -11053 V 30000 -FTA/Biss
-Eutelsat 7E- 11637 H 30000 -FTA
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA/Biss
-Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA/Biss
-Eutelsat 7E -10762 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7E -11471 H 30000 -FTA



Greece - Superleague
18:30 Panionios - Panaitolikos
ANT-1 Pacific
-Eutelsat 10E -11176 H 2220 -Biss



Portugal - Primeira Liga
20:00 Sporting Clube de Portugal - Rio Ave
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)


22:00 Sporting Braga - Estoril
*SporTV 1 HD
-Star One 75W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)



England - U21 Premier League
20:00 Manchester United - Norwich City
MUTV International
-Eutelsat 10E -11483 V 4000 -Biss


Italy - Lega Pro 1
20:00 Spal - Pontedera
RAI Sport 1
-Hotbird 13E -11804 V 27500 -FTA



Germany - Bundesliga 2
20:15 Arminia Bielefeld - MSV Duisburg
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2E -12480 V 27500 -FTA
Bundeswehr TV / BWTV
-Eutelsat 7.3W -11595 V 27500 -PowerVU(**)
-Hotbird 13E -11054 H 27500 -PowerVU(**)
-NSS 57E -11007 V 4880 -PowerVU(**)



Spain - La Liga BBVA
20:30 Espanyol - Real Sociedad
*beIN Sports Español
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(**)(C-Band)
*IMC WORLDCUP 2014
-Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -FTA(C-Band)
*ESPN Latin America Andina
-SES 40.5W -3758 L 18500 -PowerVU(**)
*ESPN INET HD
-SES 40.5W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)



Argentina - Primera Division
23:00 Estudiantes - Lanus
*Canal 7 TV Pblica HD
-Arsat 71W -11870 H 14089 -FTA
-Arsat 71W -11670 V 30000 -FTA
*Canal 7 TV Pblica
-SES 40.5W -4070 L 4440 -FTA(C-Band)
-Arsat 71W -11670 V 30000 -FTA

*

Offline satelit74

  • ****
  • 13.149
Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #3 u: 09.02.2016, 11:46:23 »
Tuesday (Mardi) 09.02.2016 (GMT+01h)


England FA Cup
19:45 West Ham United-Liverpool
EuroSport Deutschland
-Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA
NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)



German DFB Pokal (Quarterfinals)
18:00 Bayer 04 Leverkusen-SV Werder Bremen
BWTV
-Nile sat7W -11595 V 27500 -PowerVU
-Hotbird 13E -11054 H 27500 -PowerVU
NTV Spor
-Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W -11054 V 29950 -Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1 HD
-Eutelsat 5W -12564 V 29950-Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)



19:30 VfB Stuttgart-BV Borussia Dortmund
Das Erste
-Astra 19.2E -11836 H 27500 -FTA
-Hotbird 13E -11541 V 22000 -FTA
Das Erste HD
-Astra 19.2E -11494 H 22000 -FTA(DVB-S2)
BWTV
-Nile sat7W -11595 V 27500 -PowerVU
-Hotbird 13E -11054 H 27500 -PowerVU
beIN Sports 2
-Eutelsat 5W -11054 V 29950 -Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2 HD
-Eutelsat 5W -12564 V 29950-Via4(Emu Atlas100HD/200 HD)
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
IRIB Varesh
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss



Egyptian League
17:00 Al Ahly-Al Zamalek
Nile Sport
-Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
Al Hayat 2
-Nile Sat 7W - 12015 V 27500 -FTA
ON TV
-Nile sat 7W-12054 V 27500 -FTA




Turkey Cup (Quarterfinals)
11:00 Amed SK-Fenerbahce
A Haber
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss
-Turksat 42E-11883 V 4800 -FTA/Biss
A Haber HD
-Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS



UEFA Youth Champions League
15:00 Ajax Amsterdam-Sevilla FC
Sport1
-Astra 19.2E-12480 V 27500 -FTA



UEFA Futsal EURO Serbia 2016 (Quarter-finals)
17:30 Russia - Azerbaijan
SporTV 2 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
Eurosport 2 Deutschland
-Astra 4.8E -12322 V 27500 -PowerVU
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS



20:00 Kazakstan-Italy
M4 Sport HD Europa / M4 Sport HD
-Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA (DVB-S2)

*

Offline drvr

  • ****
  • 33.377
  • Spol: Muki
Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #4 u: 12.02.2016, 09:35:05 »
Petak - Friday - Vendredi

12.02.2016




German Bundesliga 1st Div.

20:30    FSV Mainz 05 - Schalke 04

Idman Azerbaijan
-AzerSpace 46E - 11175 H 27500 - FTA/Biss
BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU
Sport 24
-NSS 47.5W - 4163 R 9247 - PowerVU (C-Band)
-NSS 57.0E - 4147 R 9245 - PowerVU (C-Band)
-NSS 20W - 4131 R 15404 - PowerVU (C-Band)
Gol TV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
-Galaxy 125W - 3900 V 29079 - PowerVU (C-Band)
-AMC 131W - 3820 H 29724 - PowerVU (C-Band)
ESPN+ HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)



Spanish League Primera Div. 1


20:30    Sporting Gijon - Rayo Vallecano

BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
ESPN Latin America Andina
-SES 40W - 3758 L 18500 - PowerVU (C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - FTA (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - FTA (C-Band)



Italian Calcio League Serie A


20:45    Carpi - AS Roma

CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E - 11135 H 27500 - FTA/BISS
Fox Sports Chile
-Intelsat 55.5W - 4136 V 30000 - PowerVU (C-Band)
Fox Sports Chile HD
-Intelsat 55.5W - 4015 H 30000 - PowerVU (C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W - 4172 V 18916  -PowerVU (C-Band)
IRIB Varesh
-Badr 26E - 11881 H 27500 - FTA/Biss (DVB-S2)
-Intelsat 62E - 11555 V 30000 - FTA/Biss
Sony Six
-Intelsat 68.5E - 3900 H 22222 - PowerVU (C-Band)
Sony Six HD
-Intelsat 66.0E - 3845 H 30000 - PowerVU (C-Band)



French League 1st Div.

20:30    Stade Rennes - Angers

ESPN (Syndication 902)
-Telstar-15W - 12510 V 7552 - Biss
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)



Friendly Match

18:00    Real Madrid Legends - Barcelona Legends

Saudi Sports 1
-Badr 26E - 12015 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 11228 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12149 H 30000 - FTA
-Nilesat 7W - 12149 H 27500 - FTA
-Arabsat 30.5E - 10923 H 17000 - FTA
-Galaxy 97W - 12152 H 20000 - FTA
Saudi Sport-1 HD
-Badr 26E - 12149 H 30000 - FTA



Moroccan Pro League

18:00    Raja Club Athletic - Fath Union Sport de Rabat

Arriadia
-Hotbird 13E - 10873 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12683 V 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11476 V 27500 - FTA
-Eutelsat 21.5E - 11569 H7220 - FTA
-Nilesat 7W - 11515 V 24000 - FTA (DVB-T)



Algerian League 1 Mobilis


15:00    ASM Oran - Mouloudia Club d'Alger

Porogramme National
-Nile sat 7W - 11680 H 27500 - Biss
-Eutelsat 5W -  11060 H 23700 - Biss
-Ses 22W - 12674 H 20255 - Biss
Canal Algerie
Nile sat 7W - 11680 H 27500 - FTA
Eutelsat 5W - 11060 H 23700 - FTA
Ses 22W - 12674 H 20255 - FTA
Astra 19.2E - 11597 V 22000 - FTA
Hotbird 13E - 11240 V 27500 - FTA
Badr 26E - 12302 H 27500 - FTA

15:00    Chabab Riadhi de Belouizdad - MC Oran

TV TAMAZIGHT
Eutelsat 5W - 11060 H 23700 - FTA
Nile sat 7W - 10930 H 27500 - FTA
Nile sat 7W - 11680 H 27500 - FTA
Hotbird 13E - 11034 V 27500 - FTA
Badr 26E - 12302 H 27500 - FTA
Ses 22W - 12674 H 20255 - FTA



Algerian League 2 Mobilis

15:00    Association Sportive Olympique de Chlef - OM Mda

Dzair TV
-Eutelsat 3.1E - 11041 H 4279 - FTA
-Nile Sat 7W - 12418 H 27500 - FTA
-Yahsat 52.5E - 12131 H 27500 - FTA (DVB-S2)



Qatar Star League

14:45    Al Arabi - Lekhwiya

Alkass One HD
-Badr 26E - 12245 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 11919 H 27500 - FTA (DVB-S2)
beIN Sports HD
-Badr26E - 11623 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 12245 V 27500 - FTA (DVB-S2)

14:45    Al Kharaitiyat - Al Ahli
Alkass Two HD
-Badr 26E - 12245 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 11919 H 27500 - FTA (DVB-S2)

17:15    Al rayyan - Al Khor

Alkass One HD
-Badr 26E - 12245 V 27500 -FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 11919 H 27500 - FTA (DVB-S2)
beIN Sports HD
-Badr26E - 11623 V 27500 - FTA (DVB-S2)
-Nile sat 7W - 12245 V 27500 - FTA (DVB-S2)



Abdullatif Jameel Saudi Professional League


16:10    Hajer - Al Fateh

MBC Pro Sports 1
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA



VIVA Kuwait League 2015/2016

14:45    Alarabi - Al Qadsia

Kuwait Sport ( KTV Sport )
-Nile Sat 7W - 11823 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Eutelsat 8W - 11678 V 27500 - FTA
Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD)
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11054 V 27500 - FTA

17:25    Al Fahaheel - Al Shabab

Kuwait Sport ( KTV Sport )
-Nile Sat 7W - 11823 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Eutelsat 8W - 11678 V 27500 - FTA
Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD)
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11054 V 27500 - FTA



Turkey TFF First League lig.1

18:00    Altinordu - B.B. Gaziantep

TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E - 11958 V 27500 - FTA
-Turksat 42E - 11096 H 30000 - FTA
-Eutelsat 7E - 10762 V 30000 - FTA
-Eutelsat 7E - 11471 H 30000 - FTA
TRT 3 HD / TRT Spor HD
-Eutelsat 7E - 11637 H 30000 - FTA
-Turksat 42E - 11053 V 30000 - FTA



Scotland Premier League

20:45    Dundee F C - St. Johnstone

Meltem TV
-Turksat 42.E - 11833 V 6250 - FTA



Portugal SuperLiga

21:30    SL Benfica - FC Porto

ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)



Croatia 1.NHL League


18:00    HNK Rijeka - NK Lokomotiva Zagreb

HNL
-Eutelsat 16E - 11366 V 30000 - Biss



French League 2nd Div.


20:00    AC Ajaccio - Clermont
20:00    Auxerre - AS Nancy Lorraine
20:00    Niort - Stade Brest 29
20:00    Dijon - FC Sochaux
20:00    Bourg-Pronnas - Stade Laval
20:00    Paris FC - Nmes Olympique
20:00    Red Star - Evian Thonon Gaillard FC
20:00    Creteil - Tours

beIN Sports 2
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)



German Bundesliga 2nd Divsion


18:30    SC Paderborn 07 - FC Kaiserslautern
18:30    FC St. Pauli - RB Leipzig
18:30    FSV Frankfurt - SpVgg Greuther Furth

BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU



Brazil Gaucho League


22:30    Gremio - Sao Jose

PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC HD
-Star One 75W - 4100 V 30000- PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (C-Band)

*

Offline drvr

  • ****
  • 33.377
  • Spol: Muki
Nogomet na SAT TV-u
« Odgovori #5 u: 12.02.2016, 17:48:30 »
Subota - Saturday - Samedi

13.02.2016




Spanish League Primera Div. 1

16:00 Real Madrid CF - Athletic de Bilbao
Duhok TV
-NSS 57E - 11188 V 1774 - FTA (DVB-S2)
3 Sport TV HD
-Afghansat 48E - 11293 V 27500 - FTA
Idman Azerbaijan
-AzerSpace 46E - 11175 H 27500 - FTA/Biss
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W -11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950- Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
Lemar TV
-Yahsat 52.5E - 11785 H 27500 - FTA
ESPN 2 Amrica Latina
-SES 40W - 3758 L 18500 - PowerVU (C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)

18:15 Villarreal CF - Malaga CF
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
beIN Sports 2
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
ESPN 2 Amrica Latina
-SES 40W - 3758 L 18500 - PowerVU (C-Band)

20:30 Valencia C.F - RCD Espanyol
Idman Azerbaijan
-AzerSpace 46E - 11175 H 27500 - FTA/Biss
BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)

22:05 Deportivo La Coruna - Real Betis

BeIn Sports en Español
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU(C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - FTA (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - FTA (C-Band)



English Premier League

13:45 Sunderland - Manchester United
BETFRED TV (TTV) Cisco4
-Astra 4.8E - 12418 H 27500 - PowerVU (SIS Live)
Idman Azerbaijan
-AzerSpace 46E - 11175 H 27500 - FTA/Biss
Duhok TV
-NSS 57E - 11188 V 1774 - FTA (DVB-S2)
3 Sport TV HD
-Afghansat 48E - 11293 V 27500 - FTA
Sport 24
-NSS 47.5W - 4163 R 9247 - PowerVU (C-Band)
-NSS 57.0E - 4147 R 9245 - PowerVU (C-Band)
-NSS 20W - 4131 R 15404 - PowerVU (C-Band)
ESPN 2 Amrica Latina
-SES 40W - 3758 L 18500 - PowerVU (C-Band)
KAZsport
-Eutelsat 70.5E - 12726 V 30000 - FTA (DVB-S2)
KAZsport HD
-Eutelsat 70.5E - 12690 V 30000 - FTA (DVB-S2)
-Eutelsat 70.5E - 12616 V 45000 - FTA (DVB-S2)

16:00 Everton FC - West Bromwich Albion FC

TV ZIMBO
Eutelsat 10E - 10756 V 2480 - FTA (SD)
TM 2 (ORTM 2)
-Intelsat 31.5W - 12344 V 2121 - FTA
TVT (TV Togo International)
-Eutelsat 9E - 11746 H 27500 - FTA (DVB-S2)
-Eutelsat 10E - 4039 R 2222 - FTA (C-Band)
CRTV
-Eutelsat 5W - 3745 L 2785 - FTA (C-Band)
RTNC 1
-Eutelsat 3.1E - 3985 R 13557 - FTA (C-Band)
Swazi TV
-Intelsat 60E - 3759 R 2315 - FTA (C-Band)
TV 3 Ghana
-Intelsat 18W - 4026 R 5000 - FTA (C-Band)
-Astra 28.2E - 12525 V 27000 - Biss (West Africa)
NBS TV
-Eutelsat 10E - 3706 R 6250 - FTA (C-Band)
-Eutelsat 10E - 3721 R 3303 - FTA (C-Band)
-Intelsat 60E - 3768 R 2067 - FTA (C-Band)
ATN
-Amos 17E - 12418 V 30000 - FTA (DVB-S2)(Africa)

16:00 Crystal Palace FC - Watford
Sport 24
-NSS 47.5W - 4163 R 9247 - PowerVU (C-Band)
-NSS 57.0E - 4147 R 9245 - PowerVU (C-Band)
-NSS 20W - 4131 R 15404 - PowerVU (C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - FTA (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - FTA (C-Band)
KAZsport
-Eutelsat 70.5E - 12726 V 30000 - FTA (DVB-S2)
KAZsport HD
-Eutelsat 70.5E - 12690 V 30000 - FTA (DVB-S2)
-Eutelsat 70.5E - 12616 V 45000 - FTA (DVB-S2)

18:30 Chelsea FC - Newcastle United FC
Duhok TV
-NSS 57E - 11188 V 1774 - FTA (DVB-S2)
Idman Azerbaijan
-AzerSpace 46E - 11175 H 27500 - FTA/Biss
Sport 24
-NSS 47.5W - 4163 R 9247 - PowerVU (C-Band)
-NSS 57.0E - 4147 R 9245 - PowerVU (C-Band)
-NSS 20W - 4131 R 15404 - PowerVU (C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - PowerVU (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - PowerVU (C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5W - 4003 V 8680 - FTA (C-Band)
-Intelsat 55.5W - 3735 V 8681 - FTA (C-Band)
KAZsport
-Eutelsat 70.5E - 12726 V 30000 - FTA (DVB-S2)
KAZsport HD
-Eutelsat 70.5E - 12690 V 30000 - FTA (DVB-S2)
-Eutelsat 70.5E - 12616 V 45000 - FTA (DVB-S2)



Italian Calcio League Serie A


20:45 Juventus FC - SSC Napoli
BETFRED TV (TTV) Cisco4
-Astra 4.8E - 12418 H 27500 - PowerVU (SIS Live)
Duhok TV
-NSS 57E - 11188 V 1774 - FTA (DVB-S2)
beIN Sports 2
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 2 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
Fox Sports Chile
-Intelsat 55.5W - 4136 V 30000 - PowerVU (C-Band)
Fox Sports Chile HD
-Intelsat 55.5W - 4015 H 30000 - PowerVU (C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)
Sony Six
-Intelsat 68.5E - 3900 H 22222 - PowerVU (C-Band)
Sony Six HD
-Intelsat 66.0E - 3845 H 30000 - PowerVU (C-Band)



Belgium Jupiler League


20:00 RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem
Oman TV Sport
-Badr 26E - 12456 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 12111 H 27500 - FTA
Oman TV Sport HD
-Badr 26E - 12456 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 12111 H 27500 - FTA



German Bundesliga 1st Div.


15:30 SV Werder Bremen - TSG Hoffenheim
15:30 VfL Wolfsburg - FC Ingolstadt 04
15:30 Darmstadt - Bayer 04 Leverkusen
15:30 VfB Stuttgart - Hertha Berlin
15:30 BV Borussia Dortmund - Hannover 96

BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU

15:30 BV Borussia Dortmund - Hannover 96
ESPN+ HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)

15:30 Darmstadt - Bayer 04 Leverkusen
Fox Sports Chile
-Intelsat 55.5W - 4136 V 30000 - PowerVU (C-Band)
Fox Sports Chile HD
-Intelsat 55.5W - 4015 H 30000 - PowerVU (C-Band)
Gol TV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
-Galaxy 125W - 3900 V 29079 - PowerVU (C-Band)
-AMC 131W - 3820 H 29724 - PowerVU (C-Band)

18:30 FC Koln - Eintracht Frankfurt
BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU
BETFRED TV (TTV) Cisco4
-Astra 4.8E - 12418 H 27500 - PowerVU (SIS Live)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)



French League 1st Div.

17:00 Paris Saint Germain - Lille OSC
TV5 Monde Maghreb Orient
-Nile sat 7W - 11900 V 27500 - FTA
TV5 Monde Maghreb Orient HD
Badr 26E - 12073 H 27500 - FTA
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)



Multi Ligue1

20:00 Nantes - Lorient
20:00 GFC Ajaccio - ES Troyes AC
20:00 Guingamp - FC Girondins de Bordeaux
20:00 Montpellier HSC - Toulouse FC
20:00 Stade de Reims - Bastia

beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)



Portugal SuperLiga

19:30 CD Nacional - Sporting CP
RTP Internacional
-Hotbird 13E - 11334 H 27500 - FTA
SIC International
-Eutelsat 16E - 12569 H 3703 - Biss



Moroccan Pro League


18:00 Maghreb de Fes - Ittihad Tanger
2M National / Monde / MENA
-Nilesat 7W - 12015 V 27500 - FTA
-Nile Sat 7W - 11476 V 27500 - FTA
-Hotbird 13E - 11033 V 27500 - FTA
-Arabsat 30.5E - 12568 H 2960 - FTA
-Arabsat 20E - 3884 R 27500 - FTA (C-Band)
-Eutelsat 3.1E - 12526 H 4444 - FTA/Biss
-Nilesat 7W - 11515 V 24000 - FTA (DVB-T)

18:00 Chabab Rif Al Hoceima - Hassania Union Sport Agadir
Al Aoula Inter (Maroc)
-Nile sat 7W - 12207 V 27500 - FTA
-Hotbird 13E - 10873 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12683 V 27500 - FTA
-Nilesat 7E - 11476 V 27500 - FTA (Maghreb-Arabe)
Al Aoula ( Terrestre Marocaine )
-Hotbird 13E - 10873 V 27500 - Biss
-Badr 26E - 12683 V 27500 - Biss
-Nilesat 7W - 11515 V 24000 - FTA (DVB-T)
Al Aoula Inter HD
-Nilesat 7E - 11476 V 27500 - FTA (Maghreb-Arabe)
-Nilesat 7W - 11515 V 24000 - FTA (DVB-T)

21:00 Difaa Hassani El Jadidi - Kenitra AC

Arriadia
-Hotbird 13E - 10873 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12683 V 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11476 V 27500 - FTA
-Eutelsat 21.5E - 11569 H7220 - FTA
-Nilesat 7W - 11515 V 24000 - FTA (DVB-T)



Algerian League 1 Mobilis


15:00 RC Relizane - JS Kabylie
Algrie 3
Eutelsat 5W - 11060 H 23700 - FTA
Nile sat 7W - 12207 V 27500 - FTA
Nile sat 7W - 11680 H 27500 - FTA
Hotbird 13E - 11240 V 27500 - FTA
Badr 26E - 11784 V 27500 - FTA
Badr 26E - 12302 H 27500 - FTA
Astra 19.2E - 11597 V 22000 - FTA
Ses 22W - 12674 H 20255 - FTA
Algrie 3 HD ID: test
Nile sat 7W - 11680 H 27500 - FTA

15:00 USM Blida - RC Arbaa

Canal Algerie
Nile sat 7W - 11680 H 27500 - FTA
Eutelsat 5W - 11060 H 23700 - FTA
Ses 22W - 12674 H 20255 -FTA
Astra 19.2E - 11597 V 22000 - FTA
Hotbird 13E - 11240 V 27500 - FTA
Badr 26E - 12302 H 27500 - FTA



Tunisian League

14:00 Esprance Sportive de Tunis - Avenir Sportif de la Marsa

Al Watania1 (Tunisia National 1 )
-Nile Sat 7W - 10796 V 27500 - FTA
-Nile Sat 7W - 11660 V 27500 - FTA
-Hotbird 13E - 12149 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12073 H 27500 - FTA
-Eutelsat 12.5W - 12584 H 2894 - FTA
-Aarabsat 30.5E - 12512 H 8000 - FTA

14:00 Etoile Sportive du Sahel - ES Mtlaoui

ATTESSIA TV
-Nile sat 7W - 11392 V 27500 - FTA



Abdullatif Jameel Saudi Professional League

16:30 Alfaisaly - Al Ittihad
MBC Pro Sports 1
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA
MBC Pro Sports 1 HD
-Eutelsat 8W - 11471 V 27500 - FTA



Egyptian League


13:30 Smouha - Ghazl El Mahalla

Nile Sport
-Nile sat 7W - 11843 H 27500 - FTA
Al Hayat 2
-Nile Sat 7W - 12015 V 27500 - FTA
ON TV
-Nile sat 7W - 12054 V 27500 - FTA

16:00 El Masry Club - Petrojet

Nile Sport
-Nile sat 7W - 11843 H 27500 - FTA
Al Hayat 2
-Nile Sat 7W - 12015 V 27500 - FTA
ON TV
-Nile sat 7W - 12054 V 27500 - FTA

18:45 Tala'ea El Gaish - Al Ahly

Nile Sport
-Nile sat 7W - 11843 H 27500 - FTA
Al Hayat 2
-Nile Sat 7W - 12015 V 27500 - FTA
ON TV
-Nile sat 7W - 12054 V 27500 - FTA



VIVA Kuwait League 2015/2016


14:45 Al Salmiyah - Yarmouk
Kuwait Sport ( KTV Sport )
-Nile Sat 7W - 11823 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Eutelsat 8W - 11678 V 27500 - FTA
Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD)
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11054 V 27500 - FTA

17:25 Al Nasar - Al Salibikhaet
Kuwait Sport ( KTV Sport )
-Nile Sat 7W - 11823 V 27500 - FTA
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Eutelsat 8W - 11678 V 27500 - FTA
Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD)
-Badr 26E - 12523 H 27500 - FTA
-Nile sat 7W - 11054 V 27500 - FTA



Turkey TFF First League lig.1

12:30 Erciyespor - Alanyaspor
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E - 11958 V 27500 - FTA
-Turksat 42E - 11096 H 30000 - FTA
-Eutelsat 7E - 10762 V 30000 - FTA
-Eutelsat 7E - 11471 H 30000 - FTA
TRT 3 HD / TRT Spor HD
-Eutelsat 7E - 11637 H 30000 - FTA
-Turksat 42E - 11053 V 30000 - FTA

15:00 Malatyaspor - Kardemir Karabukspor
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E - 11958 V 27500 - FTA
-Turksat 42E - 11096 H 30000 - FTA
-Eutelsat 7E - 10762 V 30000 - FTA
-Eutelsat 7E - 11471 H 30000 - FTA
TRT 3 HD / TRT Spor HD
-Eutelsat 7E - 11637 H 30000 - FTA
-Turksat 42E - 11053 V 30000 - FTA

17:30 Denizlispor - Adanaspor

TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42E - 11958 V 27500 - FTA
-Turksat 42E - 11096 H 30000 - FTA
-Eutelsat 7E - 10762 V 30000 - FTA
-Eutelsat 7E - 11471 H 30000 - FTA
TRT 3 HD / TRT Spor HD
-Eutelsat 7E - 11637 H 30000 - FTA
-Turksat 42E - 11053 V 30000 - FTA



English League Div. 1


13:30 Queens Park Rangers - Fulham FC
Nova Sport BG
-HellasSat 39E - 12688 H 30000 - I2 (Bulsat)
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W - 4172 V 18916 - PowerVU (C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W - 3980 L 21600 - PowerVU (C-Band)

16:00 Bristol City FC - Ipswich Town FC

Nova Sport BG
-HellasSat 39E - 12688 H 30000 - I2 (Bulsat)



UEFA Futsal EURO Serbia 2016

18:30 Third place play-off
Eurosport 2 Deutschland
-Astra 4.8E - 12322 V 27500 - PowerVU

21:00 Final
M4 Sport HD Europa / M4 Sport HD
-Eutelsat 9E - 11958 V 27500 - FTA (DVB-S2)
Eurosport 2 Deutschland
-Astra 4.8E - 12322 V 27500 - PowerVU



Scotland Championship


18:15 Livingston FC - Hibernian FC
BBC Alba
-Astra 28.2E - 10803 H 22000 - FTA



Brazil Paulista League


20:00 Palmeiras - Clube Atletico Linense
Gol TV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
-Galaxy 125W - 3900 V 29079 - PowerVU (C-Band)
-AMC 131W - 3820 H 29724 - PowerVU (C-Band)

24:00 Gremio - Santos
PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (C-Band)



Uruguay Clausura League

21:00 River Plate FC - Nacional
Gol TV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
-Galaxy 125W - 3900 V 29079 - PowerVU (C-Band)
-AMC 131W - 3820 H 29724 - PowerVU (C-Band)
VTV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)

24:00 El Tanque Sisley - CA Penarol

Gol TV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)
-Galaxy 125W - 3900 V 29079 - PowerVU (C-Band)
-AMC 131W - 3820 H 29724 - PowerVU (C-Band)
VTV
-SES 40W - 4065 R 12500 - PowerVU (C-Band)



Brazil Campeonato MINEIRO

14:00 Guarani-MG - Atletico-MG

PFC Internacional
-Intelsat 55.5W - 3890 H 3333 - PowerVU (C-Band)
PFC HD
-Star One 75W - 4100 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One 75W - 3660 V 30000 - PowerVU (C-Band)
-Star One C1 65W - 3800 H 30000 - PowerVU (C-Band)
PFC
-Star One C1 65W - 3920 H 27500 - PowerVU (C-Band)



Azerbaijan Premier League


11:30 Azal - FK Inter Baku
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E - 11135 H 27500 - FTA/BISS

14:00 Neftchi Baku - Khazar Lenkoran

CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E - 11135 H 27500 - FTA/BISS



Croatia 1.NHL League

15:00 Osijek - NK Istra 1961

HNL
-Eutelsat 16E - 11366 V 30000 - Biss

17:00 HNK Hajduk Split - NK Slaven Belupo
HNL
-Eutelsat 16E - 11366 V 30000 - Biss



French League 2nd Div.


14:00 FC Metz - Le Havre AC
beIN Sports 1
-Eutelsat 5W - 11054 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)
beIN Sports 1 HD
-Eutelsat 5W - 12564 V 29950 - Via4 (Emu Atlas100HD/200 HD)



German Bundesliga 2nd Divsion


13:00 Heidenheim - Sandhausen Sv
13:00 MSV Duisburg - Karlsruher SC

BWTV
-Nile sat7W - 11595 V 27500 - PowerVU
-Hotbird 13E - 11054 H 27500 - PowerVU



German Bundesliga 3rd Divsion


14:00 Holstein Kiel - VfL Osnabrck
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E - 12110 H 27500 - FTA
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E - 11528 H 22000 - FTA (DVB-S2)